Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 12:49   #3391
szaga9001
Raczkowanie
 
Avatar szaga9001
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 353
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
zobaczcie jak tu się zachowuje ta andziaks w biuru
https://www.youtube.com/watch?v=h055i7gq2OY
Ja zakładam, że to co mówił Milowicz o wokalistce na końcu filmu z 18 to jakiś żarcik a nie jej jakieś aspiracje bo patrząc na to jak w #biuru śpiewa to łojejju
szaga9001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:51   #3392
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

[QUOTE=Cattivo;49391264]Obejrzałam chwilę i mam dosyć. Laska jest ledwo przytomna, zachowuje się wyzywająco w stosunku do członków rodziny (o wiele starszych od niej zresztą), może mam płytkie myślenie, ale patrzę na nią i kojarzy mi się jednoznacznie. Wypicie litrów alkoholu na imprezie nie jest czymś złym, ale nie każdy zachowuje się potem w tak prowokujący sposób. Nawet jeśli, to takich rzeczy nie wrzuca się do sieci, ludzie... Z drugiej strony, to zdjęcie:



Pokazuje że dziewczyna ma przesunięte granice tego co warto a czego nie warto pokazywać. Chce uchodzić za bardzo seksowną, a wychodzi jej to po prostu wulgarnie.

Poza tym nie ogarniam idei całowania w usta przyjaciółek.



Cattivo, zgadzam się z każdym Twoim słowem.
Miałam się już nie zagłębiać w temat, ale odpaliłam filmik z prezentami z 18... Wypowiada się w miarę ładnie i składnie, widzę w niej taką trochę zagubioną dziewczynkę, na siłę próbującą uchodzić za seksbombę.
Tylko dlaczego ona w wieku 18 lat nazywa rodziców swojego chłopaka teściami? Gdybym szła tym tropem, dziś życie zatruwałoby mi stado teściowych
Ogólnie miła, trochę rozpuszczona dziewczyna. Nie będę na nią dalej najeżdżać, bo widzę, że zostałam wychowana w innych warunkach, w innym czasie, każdy ma swoje priorytety i to uszanuję.
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:56   #3393
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Obejrzałam chwilę i mam dosyć. Laska jest ledwo przytomna, zachowuje się wyzywająco w stosunku do członków rodziny (o wiele starszych od niej zresztą), może mam płytkie myślenie, ale patrzę na nią i kojarzy mi się jednoznacznie.
Jak dla mnie to po prostu rozpieszczony dzieciuch ze sposobem mówienia, którego się nie da znieść. Dziwię się że ma widzów, ale może w pewnym wieku takie wyluzowaaaaaaaaaaaanie imponuje...
Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Mam podobne zdanie. Nie mówię żeby od razu specjalnie dla widzów zaczęła pić colę czy jeść słodycze, bo to bezsens - ale je jej nie oglądam, bo wydaje się sztywna, papierowa, "zaprojektowana" przez siebie od A do Z, pozbawiona spontaniczności. Hologram.
Fakt, brakuje ludzkiej twarzy w tym wszystkim.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 13:10   #3394
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

no faktycznie 18nastka godna po zazdroszczenia hahaha żal no ale dziewczyna mloda, moze jeszcze zmadrzeje
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 13:13   #3395
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

[QUOTE=Rozyczkadzessi;4939 1468]
Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Obejrzałam chwilę i mam dosyć. Laska jest ledwo przytomna, zachowuje się wyzywająco w stosunku do członków rodziny (o wiele starszych od niej zresztą), może mam płytkie myślenie, ale patrzę na nią i kojarzy mi się jednoznacznie. Wypicie litrów alkoholu na imprezie nie jest czymś złym, ale nie każdy zachowuje się potem w tak prowokujący sposób. Nawet jeśli, to takich rzeczy nie wrzuca się do sieci, ludzie... Z drugiej strony, to zdjęcie:



Pokazuje że dziewczyna ma przesunięte granice tego co warto a czego nie warto pokazywać. Chce uchodzić za bardzo seksowną, a wychodzi jej to po prostu wulgarnie.

Poza tym nie ogarniam idei całowania w usta przyjaciółek.
Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość


Cattivo, zgadzam się z każdym Twoim słowem.
Miałam się już nie zagłębiać w temat, ale odpaliłam filmik z prezentami z 18... Wypowiada się w miarę ładnie i składnie, widzę w niej taką trochę zagubioną dziewczynkę, na siłę próbującą uchodzić za seksbombę.
Tylko dlaczego ona w wieku 18 lat nazywa rodziców swojego chłopaka teściami? Gdybym szła tym tropem, dziś życie zatruwałoby mi stado teściowych
Ogólnie miła, trochę rozpuszczona dziewczyna. Nie będę na nią dalej najeżdżać, bo widzę, że zostałam wychowana w innych warunkach, w innym czasie, każdy ma swoje priorytety i to uszanuję.
Myślałam, że u niej takie zachowanie jest jednorazowe i to skutek wypitego na 18 alkoholu. Ale widzę po tym innym filmie i insta, że to u niej norma ;D Może ją przytłoczyła budząca się seksualność w połączeniu z wychowaniem bezstresowym i piciem z mamą w klubie.
No, ale 18 lat to jest bardzo mało, może jeszcze znormalnieje i będzie zażenowana jak to zobaczy za parę lat.
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 13:51   #3396
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez KolorowaJa Pokaż wiadomość
Dziewczyny...Gdybyście miałby wybrać jeden, ulubiony podkład ever, co by to było?
Wciąż szukam tego jedynego i jakoś trafić nie mogę.
Ja polecam Flormar Perfect Cover. Nie jest zbyt popularny,a wg mnie jest świetny. Najjaśniejszy kolor (chyba 107, pierwszy w kolejności jest ciemniejszy) jest naprawdę jasny. Dobrze się utrzymuje, naprawdę dobrze kryje. Ładnie wygląda, nie warzy się, nie ściera.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;49390281]Kat Von D Lock-it tatoo foundation Czyli mój mały photoshop w butelce, niewiele trzeba żeby starczyło na całą twarz i szyję, świetne krycie, jasne odcienie i piękne opakowanie. Ma tylko dwie wady, nie da się nałożyć palcami, bo zaczyna przypominać plastelinę i nie do dorwania w Polsce za ludzką cenę
[/QUOTE]
Moje marzenie Przywiozłaś ze stanów?
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 13:52   #3397
imbaa
Rozeznanie
 
Avatar imbaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 810
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Ishya Pokaż wiadomość
Z ciekawości obejrzałam tą 18 o_0. Ło la boga - jestem chyba za stara i nie rozumiem. Wybór typu imprezy ( z rodziną czy znajomymi) rozumiem- co kto lubi, ale zachowanie tej dziewczyny masakra. Jest pijana, wygląda wyzywająco, miny jak ktoś słusznie zauważył a la króliczek playboya..... Nie mój świat....
ja jak tak sobie myśle to na 18 ze znajomymi też wyglądałam wyzywająco, ale przy rodzinie miałam grzeczna sukienkę Chyba bym się ze wstydu spaliła jakby wujkowie mi w cycki zaglądali...
Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość


Cattivo, zgadzam się z każdym Twoim słowem.
Miałam się już nie zagłębiać w temat, ale odpaliłam filmik z prezentami z 18... Wypowiada się w miarę ładnie i składnie, widzę w niej taką trochę zagubioną dziewczynkę, na siłę próbującą uchodzić za seksbombę.
Tylko dlaczego ona w wieku 18 lat nazywa rodziców swojego chłopaka teściami? Gdybym szła tym tropem, dziś życie zatruwałoby mi stado teściowych
Ogólnie miła, trochę rozpuszczona dziewczyna. Nie będę na nią dalej najeżdżać, bo widzę, że zostałam wychowana w innych warunkach, w innym czasie, każdy ma swoje priorytety i to uszanuję.

A dlaczego nie? Ja jak miałam 18 lat też rodziców mojego chłopaka nazywałam teściami. Po latach mam tych samych "teściów".

Edytowane przez imbaa
Czas edycji: 2014-12-18 o 13:54
imbaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 14:06   #3398
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Oglądnęłam ten filmik z 18 ... i .. nasuwa mi się kilka komentarzy ale wolę zostawić je dla siebie :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 14:09   #3399
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Dziewczyny! Do 21. grudnia wszyscy klienci Play mają zniżkę 15% na cały asortyment w Sephorze Rabat uwzględniają za okazaniem smsa, który przychodzi od sieci, więc jak wybieracie się na szoping- to warto popytać znajomych o tego smsa :P
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 14:33   #3400
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Oglądnęłam ten filmik z 18 ... i .. nasuwa mi się kilka komentarzy ale wolę zostawić je dla siebie :P
same here :"D

https://www.youtube.com/watch?v=w-DEyI433MU
madzik i prezenty zapakowane w celafon <3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 14:35   #3401
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Do 21. grudnia wszyscy klienci Play mają zniżkę 15% na cały asortyment w Sephorze Rabat uwzględniają za okazaniem smsa, który przychodzi od sieci, więc jak wybieracie się na szoping- to warto popytać znajomych o tego smsa :P

Do esklepu też działa - kod PLAYS
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 14:41   #3402
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
hej nie jestem wege, ale nie jem produktów odzwierzęcych na co dzień + nabiału i większości mięs w ogóle.
tez lubię nissiax za jej racjonalne podejście.

za to z polskich youtubowych wegan przeraża mnie mayathebee. Pomijając jej wiarę w psudonaukowe teorie (nie zauważyłam niczego szkodliwego) i systemy żywienia dlatego, że sygnuje je ktoś z tytułem lekarza medycyny (ale nie lubię argumentum ad Dukanum ).
Ona propaguje jedzenie 10% tluszczu. Przy diecie 2,5k kcal (tyle je Maja). Z ''może być i 5%'' zwyczajnie się ośmiesza. To w dłuższym okresie zabójstwo dla kobiecego układu hormonalnego. I mówią o tym także środowiska naukowe uznające dobrze ustawiony weganizm za bardzo zdrową dietę. Wystarczy więcej awokado, kokosów, siemienia etc.

A mówienie, że to nieprawda, bo jej po roku nic nie jest to już w ogóle mój znajomy od 40 lat prawie w ogóle nie je warzyw i owoców, a nie choruje, nie miewa nawet kataru - ten sam poziom argumentacji. Raw till 4 80 10 10 tak cudownie wpływa na hormony...

Jest jeszcze Sylwia z kierunku zdrowie, która w XXI w. czyta Tombaka, nie je nic 10 dni i mówi,że to oczyszczanie, które wcale nie osłabia... faktycznie kierunek zdrowie. ale probsy za przepisy
Wiem, że to zabrzmi super płytko, ale chce mi się od razu śmiać jak widzę jej filmiki. Brwi-plemniki tak na mnie działają. Zwłaszcza gdy próbuje być poważna Szkoda, że żadna ,,brwiowa'' youtuberka nie pomogła jej ich ogarnąć. Te nieszczęsne brwi psują jej wizerunek. To tak jakby clown mówił o wojnie, czy globalnym ociepleniu.

Ta dieta 80-10-10 jest dobra na odchudzanie jak każda dieta eliminacyjna. Ma też wpływ na organizm jak każda dieta eliminacyjna. Jeżeli chodzi o zwykłe żywienie to chyba nie jest to najlepsze rozwiązanie, codzienna dieta powinna być zbilansowana.

Cytat:
Napisane przez badgirly Pokaż wiadomość
U mnie jest ciepło, mój facet śpi w samych bokserkach a ja i tak w piżamie z długim rękawem i skarpetkach także to kwestia indywidualna choć moda na pajacyki wśród dorosłych kobiet mnie przeraża :/
Pajacyk jest tak nieseksualny , że nawet sztyblety przebija. Może to taka nowa wersja ,,boli mnie głowa'' ?

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
Co racja to racja. Jest zorganizowana. Prowadzi niby normalne życie a takie ułożone. Oczywiście to plus dla niej.
Ja też taka będę od jutra.
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 14:42   #3403
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
same here :"D

https://www.youtube.com/watch?v=w-DEyI433MU
madzik i prezenty zapakowane w celafon <3
Czy ktoś wie dlaczego nie ma (albo nie widzę) żadnych komentarzy na yt pod filmikami?
Wszyscy je moderują czy YT coś zmienił?
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 14:44   #3404
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Do 21. grudnia wszyscy klienci Play mają zniżkę 15% na cały asortyment w Sephorze Rabat uwzględniają za okazaniem smsa, który przychodzi od sieci, więc jak wybieracie się na szoping- to warto popytać znajomych o tego smsa :P
A ja wczoraj przeszłam do Playa - pszypadeg?

Edytowane przez Rossonera
Czas edycji: 2014-12-18 o 14:46
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 15:01   #3405
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 15:09   #3406
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

https://www.youtube.com/watch?v=K6NKKdUYYGk - ulubieńcy Kokosowej Tęczy i jej eeee..... dziwna fryzura Zachwala pędzel RT, Maxineczka je przeklina, ciekawa jestem jak to z nimi jest naprawdę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 15:24   #3407
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=K6NKKdUYYGk - ulubieńcy Kokosowej Tęczy i jej eeee..... dziwna fryzura Zachwala pędzel RT, Maxineczka je przeklina, ciekawa jestem jak to z nimi jest naprawdę.
To jest fryzura na pełną cebulę
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 15:28   #3408
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez dispersi Pokaż wiadomość
To jest fryzura na pełną cebulę
Nieobrana cebula hairstyle
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 15:38   #3409
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Do esklepu też działa - kod PLAYS
A ten kod z smsa też chyba wszędzie taki sam: 317589
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 15:44   #3410
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez dispersi Pokaż wiadomość
To jest fryzura na pełną cebulę
Siostry bliźniaczki - KT i koleżanka Truskawomarakui.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 15:48   #3411
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=K6NKKdUYYGk - ulubieńcy Kokosowej Tęczy i jej eeee..... dziwna fryzura Zachwala pędzel RT, Maxineczka je przeklina, ciekawa jestem jak to z nimi jest naprawdę.
Wrzucałam to już i pisałam, że fryzura w stylu Kożuchowskiej

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 16:03   #3412
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez imbaa Pokaż wiadomość
ja jak tak sobie myśle to na 18 ze znajomymi też wyglądałam wyzywająco, ale przy rodzinie miałam grzeczna sukienkę Chyba bym się ze wstydu spaliła jakby wujkowie mi w cycki zaglądali...


A dlaczego nie? Ja jak miałam 18 lat też rodziców mojego chłopaka nazywałam teściami. Po latach mam tych samych "teściów".

Ja nie miałam tyle szczęścia i od osiemnastki przez moje życie przetoczyło się kilka par teściów
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 16:06   #3413
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Wrzucałam to już i pisałam, że fryzura w stylu Kożuchowskiej

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
aaa no racja, dopiero teraz skojarzyłam, że to było o niej niestety słabo ogarniam, mam w domu szpital w sam raz, tak przed świętami
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 16:11   #3414
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Orientujecie sie czy Paulina Misspkproject juz urodzila?
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 16:16   #3415
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=K6NKKdUYYGk - ulubieńcy Kokosowej Tęczy i jej eeee..... dziwna fryzura Zachwala pędzel RT, Maxineczka je przeklina, ciekawa jestem jak to z nimi jest naprawdę.
Pędzle RT mam, lubię i polecam. Wszystko po Glambrushach jest super ;p A tak serio miałam je dużo wcześniej i nic się z nimi nie dzieje. Są ze mną już prawie dwa lata i żaden się w dziwny sposób nie odkształcił, włosy jak to syntetyki są w tym samym kierunku co na początku. I podoba mi się segregacja kolorystyczna. Brakuje mi trochę do kompletu, jednak na razie mam tyle pędzli, że nic nowego nie potrzebuję. *szok*.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 16:22   #3416
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

hej, taki maly OT, szukam podkladu rozswietlajacego? dotychczas uzywalam wake me up, ale potrzebuje powiewu swiezosci:P polecicie cos? myslalam nad nearly naked ale czy on taki rozswietlajacy to nie wiem
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 16:37   #3417
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
same here :"D

https://www.youtube.com/watch?v=w-DEyI433MU
madzik i prezenty zapakowane w celafon <3
celafon tak się zmęczyłam, oglądając ten filmik, to chyba przez te jej westchnięcia i sapanie ;] jakby opowiadanie o prezentach było dla niej najcięższą robotą. Swoją drogą, jak jej słucham, to trochę tak, jakby jakieś dziecko mi opowiadało historyjkę - zapowietrzanie się, słownictwo, składnia... Ale całkiem ładnie wygląda



Boogie i świąteczny niezbędnik
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 16:45   #3418
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX



"tutaj rowniez moj tata jest konikiem w tej sprawie" - co?
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 16:51   #3419
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

celafon ... a nie celofan ? :O Cały czas żyłam ta wersją...

Przepraszam, że to napiszę ale te filmiki Bogusi są ... z d...
Nie ma dziewczyna o czym nagrywać to robi reklamę firmie Tatusiowi. Nie mówię, że jest to złe bo też i dobrze bo ktoś takich produktów może szukał ale myślę, że tematy się wyczerpały na ''vlogXmasy' i to dlatego...

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2014-12-18 o 16:55
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 17:03   #3420
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
Nieobrana cebula hairstyle
od razu mi się skojarzyło z moim ulubionym wierszem przerabianym na polskim

Co innego cebula.
Ona nie ma wnętrzności.
Jest sobą na wskroś cebula
do stopnia cebuliczności.
Cebulasta na zewnątrz,
cebulowa do rdzenia,
mogłaby wejrzeć w siebie
cebula bez przerażenia.

itd.
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 14:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.