Jaka farba? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 09:14   #61
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Jaka farba?

Cytat:
Napisane przez anuko Pokaż wiadomość
Moje ostatnie odkrycie to OPALOWY BRZASK SAFIRA WELLA.To nowy kolor tej firmy,piękny brązik ,ciepły,włosy błyszczące,zdrowe.W zestawie jest wspaniała odżywka i szampon koloryzujący do odświeżenia koloru.Szczerze polecam tą farbę,stosuję ją już od 3 lat,różne odcienie.
Dziękuję, zaraz lecę szukać

Cytat:
Napisane przez Sasame Pokaż wiadomość
Moja koleżanka używa szamponu L'oreal o nazwie czekoladowy brąz i bardzo sobie chwali Kolor ma się utrzymywać do 24 myć (chyba? tu nie jestem pewna, ale coś koło tego), ale na jej włosach nawet po tym czasie ładnie wygląda.
Polecam też kosmetyki z serii biosilk. Mnie pomogły nabłyszczyć włosy po rozjaśnieniu
Cały czas używam jedwabiu Farouka, wcześniej miałam szampony, maski, odżywki, do suszenia czy prostowania Silk Strate, ale to wszystko jeszcze nie to. Może przyczyna tkwi również w tym, że nie mam gładnich włosów, które już z natury mają inną powierzchnię - bardziej błyszczącą
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:53   #62
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Jaka farba?

to może po prostu kup najzwyklejszy wosk nabłyszczający? Ja mam mały słoiczek z Joanny i stosuję go na wilgotne włosy przed ewentualnym suszeniem/prostowaniem. Nie daje długotrwałego efektu, bo trzeba nakładać go po każdym myciu, ale jeśli położy się go na mokre/wilgotne włosy, to wyglądają na prawdę ładnie A jeśli się włosy jeszcze dodatkowo wysuszy ciepłym nawiewem, to nawet ładniej U mnie najładniej włosy wyglądały kiedy po użyciu wosku i wyschnięciu włosów przeciągnęłam po nich kilka razy prostownicą. Ewentualnie po prostu zrezygnuj z farbowania i skup się na regeneracji, to może doda im to trochę blasku...
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:34   #63
mariolka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Jaka farba?

.

Edytowane przez mariolka19
Czas edycji: 2009-01-12 o 16:35
mariolka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:38   #64
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Jaka farba?

/

Edytowane przez czerwonapanienka
Czas edycji: 2009-07-20 o 21:32
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:52   #65
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Jaka farba?

Cytat:
Napisane przez Sasame Pokaż wiadomość
to może po prostu kup najzwyklejszy wosk nabłyszczający? Ja mam mały słoiczek z Joanny i stosuję go na wilgotne włosy przed ewentualnym suszeniem/prostowaniem. Nie daje długotrwałego efektu, bo trzeba nakładać go po każdym myciu, ale jeśli położy się go na mokre/wilgotne włosy, to wyglądają na prawdę ładnie A jeśli się włosy jeszcze dodatkowo wysuszy ciepłym nawiewem, to nawet ładniej U mnie najładniej włosy wyglądały kiedy po użyciu wosku i wyschnięciu włosów przeciągnęłam po nich kilka razy prostownicą. Ewentualnie po prostu zrezygnuj z farbowania i skup się na regeneracji, to może doda im to trochę blasku...
A czy wosk nie usztywnia włosów ? Jesli nie to kupię na pewno
Włosów nie malowałam od roku i stosuję wyłącznie profesjonalne kosmetyki, ale to za mało, żeby mieć włosy jak z okładki
Buszowałam dzisiaj po sklepach i nie znalazłam tej Welli, wzięłam więc Loreal'a Casting, kolor zimny kasztan - wyszedł śliczny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 09:22   #66
klaudia14120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
jaka farbe?

jaka farbe wybra zeby miec taki kolor włosów?
klaudia14120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:47   #67
KredytHipoteczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 83
jaka farba? pomocy ;)

Jaka jest najlepsza farba odcien Karmel?? Złapie mi na średnim brązie?
KredytHipoteczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 13:11   #68
bbb85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka farba?

Hej ja uzywam matrix color sync juz dosc dlugo ,
kiedyś malowałam włosy sklepowymi farbami i bardzo je zniszczyłam miałam wręcz siano i wypadały mi strasznie i niestety musiałam z do pasa ściąć do ramion i czekałam aż mi moje odrosną masakra.
Od tamtej pory nie malowałam niczym bałam się ze będe musiała przechodzić przez to jeszcze raz.
Jakis rok temu doszlam juz do swoich naturalnych i przy podcinaniu wlosow fryzjerka zaproponowala mi wlasnie matrix color sync na poczatku uzywalam odcieni naturalnym praktycznie nierozniacych sie od moich naturalnych sama natura bez podcieni nr. 8n mieszany z 6n moje wlosy byly mieciutkie super sie rozczesywały i ten kompleks świetnie je odżywił i miały taki delikatny odcień ale ładniejszy niż naturalne własne włosy , pozniej poszłam następny raz i wziełam juz sama 6n i bylo jeszcze lepiej ten odcien byl o ton ciemniejszy niz moj wlasny, wlosy w coraz lepszej kondycji wrecz zdrowe calkowicie.
Odrosty byly niewidoczne kolor stopniowo sie wyplukiwal ale w doskonaly sposob bez zadnych refleksow rudosci poprostu zdrowy naturalny odcien. Teraz skoro juz wiem ze ta farba nie niszczy wogole wlosow a wrecz je naprawia i utrzymuje w spanialej kondycji pomalowalam na nr5n i byly przyznam ciemnawe taki sreni z ciemnym braz ale wygladal super wlosy swieca sie wsciekle doskonale rozczesuja nie wypadaja ten kolor od mojego naturalnego rozni sie 3tony stopniowo sie wyplukuje do mojego naturalnego w pierwszym miesiacu pojawiaja sie delikatne odrosny ale w nastepnym juz zanikaja a farba pozostaje na wlosach i nadal je odzywia teraz zdecyduje sie na nr4n juz ciemny braz i bede co 3miesiace robic tylko odrosty i delikatnie odswiezac reszte wlosow gdyz dobrze mi jest w ciemnym kolorze i zamierzam zostac przy nim jezeli mi sie znudzi farba bez problemu sie wyplucze po kilku miesiacach.
Bardzo polecam ta farbe! pomogla mi wroic do zdrowych wlosow. Zawsze marzylam o ciemnych wlosach i teraz bez z ta farba moge sobie na nie pozwolic
bbb85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 14:24   #69
szpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Question Jaka farba? :(

Hej,

Jestem już totalnie załamana. Jutro jest praktycznie ostatni dzień przed wyjazdem w który mogę kupić farbę i zaszaleć, jednak totalnie nie wiem jaki kolor i jakiej firmy. Bardzo bym chciała mieć włosy w takim żywym kolorze miedziano-brązowym (jednak boję się ze wyjda rudawe), taki jakby karmel. Obecnie mam średni brąz ale taki nijaki, chce zeby ta nowa fryzura ożywiała! Pozatym słyszałam od koleżanki że bardzo dobra farba to touch welli, jednak nigdzie nie mogę znaleźć jak te kolory wyglądają, mam tylko nazwy, więc boję się zaryzykowac kupując jakis kolor, a potem sie okaze ze to nie to. Pomóżcie.
szpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 20:32   #70
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jaka farba? :(

odcienie tej farby znajdziesz na Allegro, wpisz nazwę farby jak będziesz na Allegro - przeważnie jest tam paleta kolorów

podaje link:
http://allegro.pl/item1166532068_kol...la_paleta.html
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-03 o 20:34
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 13:16   #71
secretit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 46
Dot.: Jaka farba? :(

Cytat:
Napisane przez szpinka Pokaż wiadomość
Hej,

Jestem już totalnie załamana. Jutro jest praktycznie ostatni dzień przed wyjazdem w który mogę kupić farbę i zaszaleć, jednak totalnie nie wiem jaki kolor i jakiej firmy. Bardzo bym chciała mieć włosy w takim żywym kolorze miedziano-brązowym (jednak boję się ze wyjda rudawe), taki jakby karmel. Obecnie mam średni brąz ale taki nijaki, chce zeby ta nowa fryzura ożywiała! Pozatym słyszałam od koleżanki że bardzo dobra farba to touch welli, jednak nigdzie nie mogę znaleźć jak te kolory wyglądają, mam tylko nazwy, więc boję się zaryzykowac kupując jakis kolor, a potem sie okaze ze to nie to. Pomóżcie.
Koleżanka dobrze doradziła. Farbowałam color touch Welli i byłam bardzo zadowolona, kolor wyszedł taki jak chciałam i włosy pięknie błyszczały.
Jeśli udasz się do hurtowni powinni mieć palete z kolorami.
secretit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 18:50   #72
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jaka farba? :(

widocznie zależy jaki kolor, ja używałam jasnej miedzi i nie byłam zadowolona, kolor wyszedł nienaturalny i nie pokrył wszystkich włosów równomiernie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:49   #73
szpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jaka farba? :(

No wiec wczoraj kupilam juz farbe i zrobilam sobie wlosyb wieczorem. Kupilam jakas farbe Helen Seward czy cvos takiego, gdyz pan w hurtowni powiedzial ze ta farba jest lepsza i tansza (koszt 23zl), a welli touch cos ponad 30. Wybralam odcien ciemny złocisty miedziany blond. I powiem ze wam ze sie zabije z tymi kolorami,wyszedl mi tak jakby kasztanowo-czekoladowy. A jakbym sobie zrobila czekolade to by z pewnoscia czarny wyszedl ;P No nie jest to moj wymarzony kolor ale na szczescie wygladam nie najgorzej
szpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:13   #74
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jaka farba? :(

myślę że nie trzeba się sugerować podpowiedzią pracowników hurtowni - polecają to co chcą wysprzedac (oczywiście nie wszyscy) - koleżanka pracował w hurtowni i takie miała polecenie, polecać to co z najkrótszą datą i najmniej schodzi
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.