zostac dobra fryzjerka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-15, 18:27   #1
lakotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9

zostac dobra fryzjerka?


Czy po kursie ktory trwa 220 godzin naucze sie zawodu w grupie max 4 osobowej? plus do tego praktyki? na studium jest ok 660godz i nawet 20 osob w grupie wiec logicznie zecz biorac to na kursie poswiecaja ci duzo wiecej uwagi.Ale czy kurs wystarczy zeby nie byc tzw. ,,partaczem,,??
lakotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 11:09   #2
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: zostac dobra fryzjerka?

Nauczysz sie podstaw, ktore sa najwazniejsze Podstawowych ciec, modelowania, koloryzacji. Jesli masz do tego odpowiednie rece i wyobraznie, jestes na biezaco z tym co sie dzieje we fryzjerstwie to po jakims czasie powinnas sie w to wkrecic, wyrobic sobie wlasna technike i styl. Grunt to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka!
A to,czy jestes partaczem czy nie, zalezy od tego jak bardzo sie starasz i ile serca w to wkladasz. Oraz czy wiesz co i z czym dokladnie ugryzc.

Edytowane przez moorph
Czas edycji: 2008-12-18 o 11:11 Powód: edit
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 15:03   #3
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: zostac dobra fryzjerka?

ale pokursach nie chca fryzjerek,sama wiem bo jestem praktykantka:P ale chodze normalnie do szkoly)
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 18:44   #4
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 126
Dot.: zostac dobra fryzjerka?

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
ale pokursach nie chca fryzjerek,sama wiem bo jestem praktykantka:P ale chodze normalnie do szkoly)
Po kursach zawsze mozna jeszcze zrobic staż Co do tego czy chcą czy nie to dużo zależy od tego czy dana fryzjerka bedzie chciała jeszcze podszkolic kursantke.Ja sama pracowałam z dziewczyna po kursie i z czystym sumieniem moge powiedziec ze dziewczyna po pewnym czasie sie bardzo wyrobiła i mozna było ja polecac wszystkim .Oczywiscie duzo zalezy od danej osoby czy chce sie rozwijac czy nie i czy ma to cosco odróżnia partaczy od fryzjerów
kasikaaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 10:13   #5
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: zostac dobra fryzjerka?

Cytat:
Napisane przez kasikaaaa81 Pokaż wiadomość
Po kursach zawsze mozna jeszcze zrobic staż Co do tego czy chcą czy nie to dużo zależy od tego czy dana fryzjerka bedzie chciała jeszcze podszkolic kursantke.Ja sama pracowałam z dziewczyna po kursie i z czystym sumieniem moge powiedziec ze dziewczyna po pewnym czasie sie bardzo wyrobiła i mozna było ja polecac wszystkim .Oczywiscie duzo zalezy od danej osoby czy chce sie rozwijac czy nie i czy ma to cosco odróżnia partaczy od fryzjerów
Dokladnie;,o to mi chodzilo,poporostu biore ze swoijego doswiadczenia bo byl ktos kiedys u nas w salonie "po" kursie.. hm.. i jak to powiedziec.. nie dokonca wiedziala jak sie trzyma i posluguje nozyczkami:P hhaha ale znam tez dziewczyne ktora sama teraz prowadzi szkolenia i kursy a sama jest po kursie i z reka na sercu powiem ze lepszej fryzjerki nie widzialam))
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.