Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-02, 10:06   #3571
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: bolące pryszcze

Moja kuracja Unidoxem trwała pół roku i efekty były. Utrzymywały się 2-3 lata aż doomenru, gdy nie posypały mi się hormony.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:08   #3572
wagonbezprzedzialow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Dermatolog przepisał mi antybiotyki na taki krótki okres, żeby mnie nie truć. Miały tylko "wyciszyć" skórę.
Czytałam o retinoidach. Myślałam o tym, żeby sugerować lekarzowi przepisanie izoteku, chociaż trochę się boję skutków ubocznych.
Najpierw zbadam jeszcze raz dokładniej tarczyce, hormony.
Słyszałam jeszcze o nużeńcu. Może warto zbadać się też i pod tym kątem...
wagonbezprzedzialow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 10:03   #3573
kasialu
Raczkowanie
 
Avatar kasialu
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 51
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Czy możecie polecić jakieś naprawdę dobrego dermatologa z Warszawy lub okolic. Takiego co umiałby wyleczyć uczulenie. Męczę się z tym strasznie. Trądzik to mam już od dawna, ale to co dostałam na dłoniach jest straszne. Jak skóra krokodyla dosłownie. Strasznie swędzi i piecze jak w wodzie zamoczę. Nic przez to robić nie mogę
Załączam zdjęcia tego uczulenia. Choć w rzeczywistości wygląda to znacznie gorzej bo jest czerwone i to sprawa światła że blade wyszło.

Wagonbezprzedzialow- A czy tym nużeńcem to czasem nie zaraża się od psa. Pamiętam jak miał to mój pies. Tylko że objawy miał takie że mu sierść wychodziła i łysiał w tych miejscach gdzie nużeńca miał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM03276.jpg (71,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM03282.jpg (82,1 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez kasialu
Czas edycji: 2015-09-03 o 10:06 Powód: dodanie informacji
kasialu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 11:10   #3574
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez kasialu Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jakieś naprawdę dobrego dermatologa z Warszawy lub okolic. Takiego co umiałby wyleczyć uczulenie. Męczę się z tym strasznie. Trądzik to mam już od dawna, ale to co dostałam na dłoniach jest straszne. Jak skóra krokodyla dosłownie. Strasznie swędzi i piecze jak w wodzie zamoczę. Nic przez to robić nie mogę
Załączam zdjęcia tego uczulenia. Choć w rzeczywistości wygląda to znacznie gorzej bo jest czerwone i to sprawa światła że blade wyszło.

Wagonbezprzedzialow- A czy tym nużeńcem to czasem nie zaraża się od psa. Pamiętam jak miał to mój pies. Tylko że objawy miał takie że mu sierść wychodziła i łysiał w tych miejscach gdzie nużeńca miał.
Nie znam się, ale identyczne wypryski - "krostki" pojawiły się na moim palcu u dłoni i zdiagnozowano egzemę. Zaostrza po silnych środkach chemicznych, typu cif itp.(wiadomo - taki środek podrażni zdrową skórę a co dopiero "chorą") i np. po kontakcie z surowymi ziemniakami!
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 11:21   #3575
kasialu
Raczkowanie
 
Avatar kasialu
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 51
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Mi się to pojawiło po robieniu w domu w rękawiczkach lateksowych. Jak mi się trochę przedziurawiły i woda tam wpłynęła. Wcześniej uczulenia takiego nie miałam.
Dermatolog wczoraj powiedział, że to od lateksu w rękawiczkach. Teraz boję się jakichkolwiek rękawiczek żeby nie było gorzej. Ale podobno z innych materiałów niż lateks to też są.
Jak na razie nic mi się nie poprawia ze stanem tych dłoni, ale w sumie leki od wczoraj stosuję. Najgorsze jest to swędzenie i że w nocy drapię przez sen i mam już strupy przez to
Oj jak ja żałuje że do tej babki od problemów skórnych tak długo się czeka. Jak dziś z koleżanką rozmawiałam to się dogadałyśmy że ona też u niej 2 lata temu była jak rumień miała i ta jej pomogła. A ja wtedy dziwiłam się jakim cudem ten rumień jej tak nagle zniknął.
Tak więc czekam na wizytę jak na zbawienie bo może ten trądzik mi w końcu ona wyleczy.
kasialu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:47   #3576
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez kasialu Pokaż wiadomość
Mi się to pojawiło po robieniu w domu w rękawiczkach lateksowych. Jak mi się trochę przedziurawiły i woda tam wpłynęła. Wcześniej uczulenia takiego nie miałam.
Dermatolog wczoraj powiedział, że to od lateksu w rękawiczkach. Teraz boję się jakichkolwiek rękawiczek żeby nie było gorzej. Ale podobno z innych materiałów niż lateks to też są.
Jak na razie nic mi się nie poprawia ze stanem tych dłoni, ale w sumie leki od wczoraj stosuję. Najgorsze jest to swędzenie i że w nocy drapię przez sen i mam już strupy przez to
Oj jak ja żałuje że do tej babki od problemów skórnych tak długo się czeka. Jak dziś z koleżanką rozmawiałam to się dogadałyśmy że ona też u niej 2 lata temu była jak rumień miała i ta jej pomogła. A ja wtedy dziwiłam się jakim cudem ten rumień jej tak nagle zniknął.
Tak więc czekam na wizytę jak na zbawienie bo może ten trądzik mi w końcu ona wyleczy.
O, jak sprzątam w gumowych rękawiczkach też mi się pogarsza stan palca(jaki z tego morał? Nie powinnam w ogóle sprzątać,haha) W te okropne upały też palec wyglądał gorzej ze względu na pot.
Problemy z tym uczuleniem (egzemą) zaczeły się z dnia na dzień i już od półtora roku palec potrafi prawie całkiem się wygoić i za kilka dni znowu to samo Mam nadzieję, że nigdy nie rozniesie się to na resztę dłoni.
Trzymam kciuki żeby u Ciebie to nie było to i abyś wyleczyła to paskudztwo.

Ja używam maści sterdydowej Diprolene - oczywiście nie codziennie, tylko gdy następuje znaczne pogorszenie. Bardzo mi pomaga, już po jednej nocy z tą maścią na palcu jest znaczna poprawa. Kosztuje kilka złotych, ale niestety jest na receptę.
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:41   #3577
kizarny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Retinoidy na trądzik

Witam, od 2 tygodni stosuję Isotrexin oraz Unidox doustnie. Do dermatologa poszedłem z średnimi zmianami na twarzy, a teraz jest dużo gorzej. Jestem cały czerwony i nie zanosi się na to żeby te przebarwienia zeszły. Dodatkowo mam masę zaskórników zamkniętych, czy z nich też powstaną ropne krosty? Jak poradzić sobie z tymi przebarwieniami?
kizarny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 13:59   #3578
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez kasialu Pokaż wiadomość
Wagonbezprzedzialow- A czy tym nużeńcem to czasem nie zaraża się od psa. Pamiętam jak miał to mój pies. Tylko że objawy miał takie że mu sierść wychodziła i łysiał w tych miejscach gdzie nużeńca miał.
Nużeniec jest tam, gdzie jest brud i kurz.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 14:50   #3579
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Retinoidy na trądzik

Cytat:
Napisane przez kizarny Pokaż wiadomość
Witam, od 2 tygodni stosuję Isotrexin oraz Unidox doustnie. Do dermatologa poszedłem z średnimi zmianami na twarzy, a teraz jest dużo gorzej. Jestem cały czerwony i nie zanosi się na to żeby te przebarwienia zeszły. Dodatkowo mam masę zaskórników zamkniętych, czy z nich też powstaną ropne krosty? Jak poradzić sobie z tymi przebarwieniami?
Stosujesz je dopiero od 2 tygodni, często w przypadku retinoidów na początku następuje pogorszenie i tzw. wysyp i na efekty trzeba trochę poczekać, pielęgnuj też odpowiednio i bardzo łagodnie cerę. Jeśli za kolejne 2 czy 3 tygodnie sytuacja się nie poprawi idź do swojego lekarza, teraz też w razie wątpliwości skontaktuj się z lekarzem.
Jeśli chodzi o to zaczerwienienie to jest to naturalna reakcja przy retinoidach, możesz je łagodzić tak jak pisałam naturalną lub apteczną, ale z dobrym składem i bardzo delikatną pielęgnacją. Niestety do końca się go nie pozbędziesz tym bardziej jeśli masz skórę wrażliwą i nadreaktywną, kuracja ją jeszcze bardziej uwrażliwia. Problem powinien zniknąć lub znacznie się zmniejszyć po kuracji.
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-09-03 o 14:54
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 15:12   #3580
kizarny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Dot.: Retinoidy na trądzik

A co z tymi zaskórnikami zamkniętymi? Na jednej stronie twarzy mam mniej pryszczy, ale dużo tych zaskórników. Czy one też staną się krostami ropnymi?
kizarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 15:54   #3581
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Retinoidy na trądzik

Cytat:
Napisane przez kizarny Pokaż wiadomość
A co z tymi zaskórnikami zamkniętymi? Na jednej stronie twarzy mam mniej pryszczy, ale dużo tych zaskórników. Czy one też staną się krostami ropnymi?
Jeśli nie będziesz ich wyciskał i poczekasz cierpliwie to moim zdaniem jest szansa, ja biorę Izotek i mi zniknęły zaskórniki zamknięte od Izo
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 16:05   #3582
kizarny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Dot.: Retinoidy na trądzik

Właśnie nie wiem czy chce żeby wyszły, bo jak wyjdą wszystkie to będzie tragedia
kizarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 16:09   #3583
kasialu
Raczkowanie
 
Avatar kasialu
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 51
Dot.: Retinoidy na trądzik

Bierzecie te retinoidy i trujecie się niestety. Nie róbcie tego, to wyniszcza organizm. Mają wiele skutków ubocznych, które wychodzą po jakimś czasie dopiero i ciężko później nad nimi zapanować.
Osobiście mam bardzo złe doświadczenia z Izotekiem Nie polecam nikomu.
kasialu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 16:55   #3584
kizarny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Dot.: Retinoidy na trądzik

Myślicie, że warto dokopywać się do tych zaskórników zamkniętych? One są prawie niewidoczne, a przez retinoid jak wszystkie wyjdą i będą ropne to będzie kiepsko.
kizarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 17:42   #3585
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Retinoidy na trądzik

Cytat:
Napisane przez kasialu Pokaż wiadomość
Bierzecie te retinoidy i trujecie się niestety. Nie róbcie tego, to wyniszcza organizm. Mają wiele skutków ubocznych, które wychodzą po jakimś czasie dopiero i ciężko później nad nimi zapanować.
Osobiście mam bardzo złe doświadczenia z Izotekiem Nie polecam nikomu.
To, ze Ty masz zle, nie znaczy, ze kazdy ma. Sa osoby u ktorych nie powoduje zadnych problemow. Wiekszosc osob ma dobre doswiadczenia z izo, wiec sugerowanie, ze u kazdego wyniszcza organizm jest bzdura.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 19:59   #3586
kasialu
Raczkowanie
 
Avatar kasialu
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 51
Dot.: Retinoidy na trądzik

Cytat:
Napisane przez meowww Pokaż wiadomość
To, ze Ty masz zle, nie znaczy, ze kazdy ma. Sa osoby u ktorych nie powoduje zadnych problemow. Wiekszosc osob ma dobre doswiadczenia z izo, wiec sugerowanie, ze u kazdego wyniszcza organizm jest bzdura.
I tu się mylisz. Poczytaj lepiej trochę o ludziach co brali Izotek a przekonasz się,
kasialu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 20:43   #3587
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Retinoidy na trądzik

Cytat:
Napisane przez kasialu Pokaż wiadomość
I tu się mylisz. Poczytaj lepiej trochę o ludziach co brali Izotek a przekonasz się,
Nie twierdze, ze izotek to cukierki, ale w wiekszosci przypadkow nie powoduje on zadnych trwalych problemow zdrowotnych. Sprawa jednak wyglada tak, ze ludzie, ktorzy mieli z czyms zle doswiadczenie, niewazne czy z izo, czy z czymkolwiek innym, sa bardziej sklonni do opisania swojej historii, bo targaja nimi silniejsze emocje.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 10:42   #3588
kasialu
Raczkowanie
 
Avatar kasialu
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 51
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Kurcze, pogorszyło mi się z tym uczuleniem Teraz mam bardzo suche dłonie i miejscami te pęcherzyki. A swędzi niemiłosiernie. Jutro znowu dermatolog
Co najgorsze chyba przenosi mi się to na brodę i dolną część twarzy. bo oprócz trądziku też takie pęcherzyki swędzące mam teraz.
kasialu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 10:48   #3589
kosmetyczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 7
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Na kaszaki co najlepsze dziewczynki?
kosmetyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 10:52   #3590
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez kasialu Pokaż wiadomość
Kurcze, pogorszyło mi się z tym uczuleniem Teraz mam bardzo suche dłonie i miejscami te pęcherzyki. A swędzi niemiłosiernie. Jutro znowu dermatolog
Co najgorsze chyba przenosi mi się to na brodę i dolną część twarzy. bo oprócz trądziku też takie pęcherzyki swędzące mam teraz.
A przyjmujesz doustnie jakieś antyhistaminy? W aptece bez recepty można kupić np fenistil, albo zyxbio, zyrtec. Wapń do tego.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 11:02   #3591
kasialu
Raczkowanie
 
Avatar kasialu
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 51
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A przyjmujesz doustnie jakieś antyhistaminy? W aptece bez recepty można kupić np fenistil, albo zyxbio, zyrtec. Wapń do tego.
Tak, mam od dermatologa przepisane 2 rodzaje proszków ( w tym antybiotyk) i 2 maści (w tym jedna robiona w aptece była). Wapno piję od początku jak to tylko mi się pojawiło.
kasialu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 12:53   #3592
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Retinoidy na trądzik

Cytat:
Napisane przez kasialu Pokaż wiadomość
Bierzecie te retinoidy i trujecie się niestety. Nie róbcie tego, to wyniszcza organizm. Mają wiele skutków ubocznych, które wychodzą po jakimś czasie dopiero i ciężko później nad nimi zapanować.
Osobiście mam bardzo złe doświadczenia z Izotekiem Nie polecam nikomu.
dobrze, że to nie od ciebie zależy i nie ty jesteś lekarzem. z racji, że to lek na receptę to jest kontrola lekarska, a takie wiadomości są zbędne.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kasialu Pokaż wiadomość
I tu się mylisz. Poczytaj lepiej trochę o ludziach co brali Izotek a przekonasz się,
a co niby się im takiego stało?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:24   #3593
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez kosmetyczkaaa Pokaż wiadomość
Na kaszaki co najlepsze dziewczynki?
Skinoren
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:43   #3594
kasialu
Raczkowanie
 
Avatar kasialu
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 51
Dot.: Retinoidy na trądzik

Wiecie co, nic nie stało się tym osobom co brały Izotek i mi też nic nie jest.
Pozdrawiam
kasialu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:46   #3595
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Ja jestem prawie 2 miesiące na Acnelecu (Differin).
Z tydzień temu było już naprawdę ładnie, wszystko ładnie wygojone, kilka przebarwień. Później wyszły ze 2 syfki ropne. Następnego dnia czułam rosnącą gulę pod skórą. Wczoraj wszystkie syfki były mocno podrażnione, czerwone. Wieczorem zrobiłam maseczkę ze spiruliny i miałam nadzieję, że je troszkę złagodzi, na noc posmarowałam pastą cynkową. Rano patrzę w lustro i dalej wszystko czerwone. Dodatkowo taka jakby drobna wysypka i dwie lekko wypukłe plamki
Nałożyłam podkład + korektor, bo strasznie mnie taki widok dołuje i prowokuje, żeby przy tym pomajstrować

Miałam w niedzielę jechać na ciepłe źródła, jak myślicie jest szansa, żeby to do niedzieli zbledło? Mi się wydaję, że nie bardzo i chyba odwołam (już kolejny raz ), a tak chciałam jechać
Za tydzień idę na wesele i też chciałabym jakoś wyglądać.
xxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 14:26   #3596
kizarny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Dot.: Retinoidy na trądzik

Ponawiam pytanie. Czy z zaskórników z zamkniętych zrobią się ropne krosty? Jak długo może trwać wysiew? Rozumiem, że skóra się oczyszcza, ale jeśli z tych zaskórników powstaną pryszcze to będę wyglądał 10 razy gorzej
kizarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 16:26   #3597
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: bolące pryszcze

Ciepłe źródła jeśli masz na myśli takie sadzawki jak np. na Słowacji, gdzie kąpiesz się na łonie natury a woda jest gorąca to nie rezygnuj bo taka woda zawiera w składzie wysoko siarkę, która dobrze działa na trądzik. Byłam kiedyś na czymś takim
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 16:45   #3598
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: bolące pryszcze

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Ciepłe źródła jeśli masz na myśli takie sadzawki jak np. na Słowacji, gdzie kąpiesz się na łonie natury a woda jest gorąca to nie rezygnuj bo taka woda zawiera w składzie wysoko siarkę, która dobrze działa na trądzik. Byłam kiedyś na czymś takim
Tak, dokładnie coś w tym stylu
Właśnie jak mi się wszystko w miarę podgoiło to zgodziłam się jechać. A teraz jest o wiele gorzej i nie wiem czy mnie coś podrażniło czy to kolejny "wysyp", ale mam prawie całą mordkę czerwoną I po prostu psychicznie źle bym się tam czuła, pokazując się w takim stanie bez makijażu
xxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 22:35   #3599
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez kasialu Pokaż wiadomość

Ni wiedziałam że Tormentiol tak działa. Też miewam strupki z ropą pod spodem. Strasznie mi się to paprze tygodniami zanim wszystko wyjdzie.[COLOR="Silver"]
Tak własnie działa, i niestety tak jest niby wyciśnie się coś a reszta ropy dalej jest tylko troszkę głębiej.
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-06, 00:44   #3600
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: bolące pryszcze

Pogorszył mi sie strasznie tradzik i nie mam siły sie juz smarować, łykać czegoś itd. Zastanawiam sie nad leczeniem laserowym. Ktos ma jakies doświadczenia w tym temacie?


Wysłano przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-16 18:04:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.