Dodatki - biżuteria - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 22:24   #1
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994

Dodatki - biżuteria


Przyszedł czas, że i ja muszę się Was poradzić. Nie mogę znaleźć kolczyków do mojej sukni. Może pomożecie mi dobrać coś fajnego. W załączeniu zdjęcie mojej sukni. Modelka na zdjęciu ma kolczyki, które bym chciała, ale nigdzie nie mogę takich odszukać. Może któraś z Was takie widziała a może podobne?
Jeśli nie, może macie inne pomysły
Suknia jest ecru. Do tego będą czerwone buty i bukiet z czerwonych róż/tulipanów. Włosy spięte, we włosach kwiat/ty takie jak w bukiecie.
Nie wiem co z naszyjnikiem czy bransoletką i torebką?

Proszę o pomysły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg almagra_20.jpg (17,2 KB, 176 załadowań)
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:16   #2
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dodatki - biżuteria

Modelka na zdjęciu ma polską sukienkę i tą sesję ktoś tutaj robił. Więc złap za telefon, zadzwoń do Żywczyka i zapytaj. Ten kto stylizował sesje będzie pamiętał.
Chętnie bym pomogła, ale zdjęcie jest tak małe, że nie wiem nawet czy sobie dobrze wyobrażam ten kształt.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:39   #3
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dodatki - biżuteria

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Przyszedł czas, że i ja muszę się Was poradzić. Nie mogę znaleźć kolczyków do mojej sukni. Może pomożecie mi dobrać coś fajnego. W załączeniu zdjęcie mojej sukni. Modelka na zdjęciu ma kolczyki, które bym chciała, ale nigdzie nie mogę takich odszukać. Może któraś z Was takie widziała a może podobne?
Jeśli nie, może macie inne pomysły
Suknia jest ecru. Do tego będą czerwone buty i bukiet z czerwonych róż/tulipanów. Włosy spięte, we włosach kwiat/ty takie jak w bukiecie.
Nie wiem co z naszyjnikiem czy bransoletką i torebką?

Proszę o pomysły
czy Twoja suknia też będzie miała ten siwy pas? jeśli tak to zdaje mi się, że nie zabardzo będą pasowały czerwone buty...
i mam takie pytanko, po co Ci torebka?
bukiet i torebka to trochę za dużo jak dla mnie... Chociaż ogólnie torebki do mnie nie przemawiają.
Ale suknia bardzo ładna
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 09:08   #4
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dodatki - biżuteria

Siwy? ( Ja bym go nazwała bladolawendowym, zresztą tak mniej więcej wygląda lavenda pantone).

Jakbym słyszała meżczyznę. :P Ale ja akurat widziałm inne zdjęcia tej sukni więc może się mylę.

Jednak zgadzam się na 100%, że torebka nie jest tutaj do niczego potrzebna, a jeśli czerwone buty to i czerwona szarfa
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 09:23   #5
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Dodatki - biżuteria

Suknia jest z salonu Fular &Zywczyk jak się domyślam, Zbyszek projektant sukni (myślę że jako projektant sukni bardzo szybko coś ci dobierze) sam robi piękne dodatki i myślę że spokojnie możesz się do niego zwrócić aby Ci zaprojektował, możliwe że będzie miał jakieś u siebie w salonie. Ja sama kupowałam u niego suknie i on zrobił wszystkie dodatki, wszystko wyglądało rewelacyjnie. A ceny za dodatki trochę wyższe niż np na allegro, ale warto, pięknie wykonane
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 09:25   #6
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dodatki - biżuteria

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Siwy? ( Ja bym go nazwała bladolawendowym, zresztą tak mniej więcej wygląda lavenda pantone).

Jakbym słyszała meżczyznę. :P Ale ja akurat widziałm inne zdjęcia tej sukni więc może się mylę.

Jednak zgadzam się na 100%, że torebka nie jest tutaj do niczego potrzebna, a jeśli czerwone buty to i czerwona szarfa
ze zdjęcia wywnioskowałam, że szarfa jest albo siwa, albo srebrna. Jak zwał tak zwał.
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 09:46   #7
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Dodatki - biżuteria

Dziękuję za odzew
Tak, suknia jest z z salonu Fulara &Zywczyk

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Modelka na zdjęciu ma polską sukienkę i tą sesję ktoś tutaj robił. Więc złap za telefon, zadzwoń do Żywczyka i zapytaj. Ten kto stylizował sesje będzie pamiętał.
Chętnie bym pomogła, ale zdjęcie jest tak małe, że nie wiem nawet czy sobie dobrze wyobrażam ten kształt.
Wiem, że te kolczyki są mało widoczne, ale innego zdjęcia nie posiadam.

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Suknia jest z salonu Fular &Zywczyk jak się domyślam, Zbyszek projektant sukni (myślę że jako projektant sukni bardzo szybko coś ci dobierze) sam robi piękne dodatki i myślę że spokojnie możesz się do niego zwrócić aby Ci zaprojektował, możliwe że będzie miał jakieś u siebie w salonie. Ja sama kupowałam u niego suknie i on zrobił wszystkie dodatki, wszystko wyglądało rewelacyjnie. A ceny za dodatki trochę wyższe niż np na allegro, ale warto, pięknie wykonane
Widzisz, tylko ja jestem z Warszawy (w Warszawie też kupiłam suknię) i nie wiem czy na telefon można tak wszystko ustalić.... Ale spróbuję, bo to bardzo dobry pomysł
Myślisz, że najlepiej zadzwonić pod ten numer: http://www.fularazywczyk.eu/kontakt.php

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
i mam takie pytanko, po co Ci torebka?
bukiet i torebka to trochę za dużo jak dla mnie... Chociaż ogólnie torebki do mnie nie przemawiają.
Ale suknia bardzo ładna
Ja też nie jestem zwolenniczką torebek i specjalnie się do tego nie palę. To tylko pytanie było gdyż, w sumie, jakieś chusteczki czy inne duperele gdzieś powinnam mieć. Torebki nie mam zamiaru ze sobą nosić, ale zawsze można położyć na stoliku. Tylko po to byłaby mi potrzebna.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 10:00   #8
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dodatki - biżuteria

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Ja też nie jestem zwolenniczką torebek i specjalnie się do tego nie palę. To tylko pytanie było gdyż, w sumie, jakieś chusteczki czy inne duperele gdzieś powinnam mieć. Torebki nie mam zamiaru ze sobą nosić, ale zawsze można położyć na stoliku. Tylko po to byłaby mi potrzebna.
ja proszę swoją świadkową, aby mój niebędnik miała w swojej torebce
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 10:08   #9
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Dodatki - biżuteria

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
ja proszę swoją świadkową, aby mój niebędnik miała w swojej torebce

To bardzo dobry pomysł W sumie mi torebka tylko by przeszkadzała.

Do Fulara & Żywczyk zadzwoniłam. Bardzo miła obsługa. Mam nadzieję, że uda im się zrobić te kolczyki. Na stanie ich aktualnie nie mają i będą musieli zrobić. Zobaczymy - trzymajcie kciuki

P.S. szkoda, że od razu na ten pomysł nie wpadłam....
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 10:17   #10
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Dodatki - biżuteria

tygrysia, możesz też podesłać Zbyszkowi swoje zdjęcia bo kolczyki dobiera się do kształtu twarzy, naszyjnik od ramion ect. Możesz też powiedzieć jaką będziesz miała fryzurę. To wszystko złoży się całości i na pewno będzie mu o wiele łatwiej zaprojektować biżuterie
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 10:22   #11
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Dodatki - biżuteria

Szkoda że nie da się powiększyć tego zdjęcia ze sukienką
Długie kolczyki nawet w połączeniu pereł ecru i kryształów będą idealnie pasowały z bransoletką z tych samych materiałów
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 00:49   #12
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Dodatki - biżuteria

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Suknia jest ecru. Do tego będą czerwone buty i bukiet z czerwonych róż/tulipanów. Włosy spięte, we włosach kwiat/ty takie jak w bukiecie.
Nie wiem co z naszyjnikiem czy bransoletką i torebką?
Do tak ozdobnej sukni , czerwonych butów i czerwonego kwiatu we włosach i długich, dużych kolczyków zrezygnowałabym już z naszyjnika i bransoletki, żeby nie zrobiło się zbyt pstrokato. Co do torebki, to może zrobić dodatkowe "zamieszanie", ale ja bym nie zrezygnowała, bo może się przydać, a nie zawsze świadkowa "będzie pod ręką", żeby użyczyć swojej torebki. Wybrałabym w kolorze ecru.
Ładna suknia.

Edytowane przez betterw
Czas edycji: 2011-02-05 o 00:53
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:28   #13
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Dodatki - biżuteria

Dziewczyny dziękuje za opinie i rady

Udało się! W Fulara & Żywczyk zrobią mi kolczyki. Bardzo, bardzo się cieszę Jeszcze raz napiszę, że w tej firmie bardzo się starają i mają świetną obsługę. Z bransoletki i naszyjnika zrezygnuję. Jeśli chodzi o torebkę, to się jeszcze zastanowię. To ma być bardziej rzecz praktyczna do trzymania chusteczek itp, niż ozdobna. W kościele nie będzie mi potrzebna w każdym razie. Bukiet do trzymania mi wystarczy
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:49   #14
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dodatki - biżuteria

Witam!
Znalazłam w internecie podobną suknie do mojej (nie jest identyczna, ale w tym stylu) no i mam pytanie jakie dodatki do niej? Myślałam coś o takiej biżuteri, strasznie mi się podoba, ale wątpie czy będzie pasować. W tej sukni będzie jeszcze fioletowa szarfa (kolor dość intensywny).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 82luna.jpg (34,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83luna.jpg (38,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie059.jpg (103,3 KB, 10 załadowań)
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.