Schwarzkopf Brillance 842 Kaszmirowa czerwień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-01, 21:33   #1
aiza19
Raczkowanie
 
Avatar aiza19
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 459

Schwarzkopf Brillance 842 Kaszmirowa czerwień


Hej. Chciałabym usłyszeć opinię kogoś kto używał wymienionej przeze mnie farby. Mam włosy brązowo czerwone, tzn takie ciemno rude z połyskiem czerwieni. Wcześniej zawsze malowałam u fryzjerki, ona mieszała dwie farby miedziany brąz i ognistą czerwień, niestety ze względu na dość duży koszt zabiegu chciałam sobie zacząć malować sama.

Bardzo szybko zmywa mi się ten czerwony odcień, nawet po dwóch tygodniach czasem nie widać już śladu. Szkoda mi trochę pieniędzy tak co półtora miesiąca chodzić do fryzjera.

Po przeczytaniu mnóstwa wątków i obejrzeniu dużej ilości palet, pomyślałam, że taki kolor jak ten co wymieniłam w tytule chciałabym uzyskać.
Potrzebuję opinii odnośnie tego, czy kolor wychodzi bardzo intensywny (chciałabym bardziej taki stonowany niż ognisty czerwony, ale też nie za ciemny) no i najważniejsze czy długo się utrzymuje, jak bardzo niszczy włosy.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
aiza19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 21:51   #2
aiza19
Raczkowanie
 
Avatar aiza19
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 459
Dot.: Schwarzkopf Brillance 842 Kaszmirowa czerwień lub ten rudy

lub uzyskać taki odcień, może ktoś zna farby by mi polecić? Teraz w sumie mam podobny właśnie jak na tej fotce, choć trochę ciemniejszy. Chodzi mi o to, żeby znaleźć farbę bym mogła sama sobie takie włosy malować.
aiza19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.