pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 13:46   #1
pozytywka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11

pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec


Witam,
zastanawiam się nad zakupem sukni z pracowni krawieckiej "Maja" pani obajtek. przeniosła ona teraz swoj zaklad na ul. 3 maja w sosnowcu. przeczytalam bardzo wiele negatywnych opinii o tej pracowni jednak są one z dawnych lat. czy ktos aktualnie badz w niedawnym czasie szył suknie w tym salonie? czy naprawdę jest aż tak źle? a moze wiecie czy gdzies w sosnowcu badz okolicy mozna kupic tania ladną suknie?
__________________
You can't stop me to love the world with all inside
pozytywka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 10:46   #2
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

witaj. ja szyłam suknię z pracowni obajtek, jednak w innym mieście. Na początku bałam się jak poczytałam opinie ale w sumie cena była kusząca więc ostatecznie się zdecydowałam.
Wybrałam suknię którą akurat mieli w salonie na manekinie od pierwszego wejrzenia mnie zauroczyła, miałam dwie przymiarki, za trzecim razem odbiór sukni. Wszystko było ok, fason, długość, wykonanie.
Suknia przeżyła całe wesele i plener, nic się z nią nie stało, jak za taką cenę plus welon, bolerko, to moim zdaniem warto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (39,1 KB, 248 załadowań)

Edytowane przez arenika
Czas edycji: 2013-03-27 o 19:19
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 12:56   #3
pozytywka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

pomyślałam ze możne coś się zmienilo, ale jednak strach pozostaje też zauroczyłam się tam jedną sukienka i chodzi o to ze w innych salonach nie widzę nic w ten deseń, a jednak wolałabym szyć tam gdzie spodoba mi sie suknia, bo nikt jej tak dobrze nie zna jak osoba ktora ja zrobila, a szycie ze zdjecia nie wchodzi w rachubę. czy ktos jeszcze szyl może tam suknie? dziewczyny pomóżcie ...
__________________
You can't stop me to love the world with all inside
pozytywka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 13:51   #4
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Nie, nie, nie, nie polecam! Suknie słabej jakosci, nie wykończone. Jeśli są na kole to koło odznacza się na materiale. Moje 2 koleżanki szyły tam suknie. Materiał kiepski, suknia musiała być w domu obcinana z wystających nitek, była pomięta. Cięzko było je doprasować. Panie w salonie w Sosnowcu nie miłe.

Ja osobiście jestem na WIELKIE NIE!
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 15:14   #5
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Nie wiem jak wygląda obsługa w Sosnowcu możliwe że panie są niemiłe, ja swoją kupowałam w Bydgoszczy , pani były bardzo miłe, nie kręciły nosem kiedy przymierzałam 10 suknię, kiedy przy odbiorze wszystko dokładnie oglądałam też nikt mi nic nie mówił. Suknię dostałam wyprasowaną, schowaną w pokrowcu - u mnie było ok i cieszę się że nie kupiłam droższej kiecki której byłoby mi żal jakby się zniszczyła i nie mogłabym jej sprzedać.
Co do koła u mnie się nie odznaczało, ale w wielu kieckach nie tylko z tej firmy się odznaczają - moja koleżanka wydała na suknie prawie 4 tyś i koło było widać okropnie bo było chyba źle dobrane więc do chyba raczej kwestia dopasowania.
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 17:07   #6
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Po wielkiej awanturze kumpeli w "Maji" szyli noc przed ślubem, bo wcześniej była nie do przyjęcia.

Byłam też w Kwiecie Lotosu w Katowicach, koło salonu Anna, tam też szyją, polecam.

Edytowane przez niusia_87
Czas edycji: 2012-02-26 o 17:10
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:56   #7
pozytywka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

przymierzałam również piękną sukienkę w salonie na modrzejowskiej w bramie (tam są 2 salony kolo siebie). cena 1900. a moze ktos zna opinie o tym salonie? suknia piękną ale wolałabym trochę tańszą a z tego co widzę będzie trudno w ogóle nie wiem gdzie juz szukać. oblecialam wszystkie salony w centrum sosnowca i jakos nic nie przykuło mojej uwagi.
__________________
You can't stop me to love the world with all inside
pozytywka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 20:21   #8
anulkadg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

jejku ja właśnie prawie zawału dostałam.. sama chciałam suknie z tego salonu.. przymierzałam ( fakt pani porysowała mi prawie całe ciało szpilami nie mówiąc o tym że wciskała na siłę) ale było nawet ok.

Sama już nie wiem. Oglądałam suknie na centrum sosnowca ale nic ciekawego nie znalazłam...


pozytywka86 chyba wiem o czym mówisz sama tam byłam... Taka starsza pani jest chociaż troszkę nachalna jak na mój gust.. ale suknie tam miała piękną jedną,. jak dla księżniczki
anulkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 21:29   #9
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Jest już taki wątek, wystarczyło odnowić.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 12:30   #10
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Witaj pozytywka86 ja swoją suknię też szyję właśnie w tym salonie w sosnowcu...http://www.sukniemaja.pl/ ja z kolei zakochałam się w oliwii

Byłam w salonie z koleżanką i absolutnie nie odczułam aby któraś z pań była dla mnie nie miła...też poczytałam negatywne komentarze i się trochę przestraszyłam no ale postanowiłam pójść i się przekonać...
Obsługa miła..dali mi do zmierzenia tyle sukienek ile chciałam ..hehe...wprowadzamy nawet zmiany bo ja zaczęłam dumać i wymyślać
Pierwszą przymiarkę mam 19czerwca i mam nadzieję ze się nie zawiodę :0

Proponuję Ci udać się do tego salonu i się przekonasz...przecież nie musisz od razu kupować tam sukienki
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 13:51   #11
pozytywka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Przymierzyłam tam sukienkę ... no babki niby ok tylko trochę nieład. sukienki są ładne. Mi z kolei podoba się Paulina natomiast przerażają mnie te negatywne komentarze o tej pracowni.
__________________
You can't stop me to love the world with all inside
pozytywka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 14:05   #12
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

No Paulina też ładna

Wiesz ja trochę rozmawiałam z kobitami z salonu...bo zeszłyśmy na temat sukien ślubnych ich cen, cen dodatków do sukien itd.
Nie chciałabym tu na forum o tym pisać...jak już coś to na PW najwyżej...
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 18:19   #13
anulkadg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Mi podobała się Iwona albo Oleńka.. miałam miedzy tymi dwoma się zastanowić.. ale czytając opinie zaczęłam się zastanawiać czy na pewno tam chce suknie..

W sumie suknie mają baaardzo tanie..
anulkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 04:37   #14
pozytywka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

co do ceny ... na pewno zastanawiające. ale mnie osobiście chodzi o opinie tej pracowni, a co za tym idzie jakość wykonanej sukni. Czy warto żyć przez 2 miesiace w strachu w wyniku skąpstwa
__________________
You can't stop me to love the world with all inside
pozytywka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:28   #15
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Ja powiem że chodziłam tam z krawcową na przymiarki i ona sprawdzała czy jest wszystko ok, z materialem też było dobrze, szczerze to mierząc i dotykając droższe suknie nie widziałam różnicy, a jak po weselu paru osobom mówiłam że ubrana byłam tak tanio to mi wierzyć nie chciały.
A te nowe sukienki na stronie całkiem ładne
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 06:45   #16
pozytywka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

a jednak odpuszczę tą obajtek ... Jednak nie chce zyć w stresie i niepewności jestem za dużą panikarą. Decyduję się na suknie z modrzejowskiej- salon w bramie. I szczerze dziękuję wam za opinię
__________________
You can't stop me to love the world with all inside
pozytywka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 08:15   #17
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Byla krawcowa tego salonu kazała mi sie trzymac z tamtad z daleka. Ponoc wlascicielka obiecuje zlote gory, zapewnia, ze wszystko da sie zrobic, zachwca gratisami, a pozniej za wszystko liczy kolosalne ceny.. Brala zlecenia, ktorych nie dalo sie pozniej zrealizowac :P Ale nie mialam okazji tam szyc sukni wiec nie wiem czy to prawda :P
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 13:32   #18
pozytywka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

ale ta wypowiedz jest odnośnie salonu obajtek czy mojego nowo wybranego na modrzejowskiej?
__________________
You can't stop me to love the world with all inside
pozytywka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 14:43   #19
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

pozytywka86 mysle ze dobrze zrobisz nie zamawiajac w ty salonie. Moja przyjaciolka miala suknie pani Obajtek i chodzac z nia na przymiarki mialam okazje ta pania poznac osobiscie. Dodam ze suknia za ktora zaplacila moja przyjaciolka nie byla warta nawet polowe tej ceny! Jakosc materialow strasznie kiepska, gorset z przodu nawet oki ale tyl poprostu zwiazany zwyklym bialym sznurkiem, zle wyciety pod pachami. Z przodu koronka a z tylu poprostu gladki material jak z innej bajki! Material tak cienki ze odbijaly sie dokladnie kola. A do tego bolerko bylo krzywo uszyte co dopiero zauwazylysmy w dzien slubu Jak bylysmy na drugiej przymiarce przyszedl narzeczony jednej z klientek z awantura i chcial odzyskac pieniadze bo ponoc sukienka sie nie nadawala do zalozenia! Od poczatku odradzalam mojej przyjaciolce ten salon ale sie uparla a teraz jak oglada zdjecia weselne to mowi ze ma ochote sie poplakac bo zlej jakosci sukni nawt dobry fotograf nie zretuszowal...
p.s.opisuje salon w krakowie ale wiem ze ceny,modele i jakosc sa wszedzie takie same w salonach p.Obajtek.
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 13:46   #20
K26
Przyczajenie
 
Avatar K26
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Witajcie dziewczyny

Ja również miałam straszne wątpliwości czy zamówić suknie u P.Obajtek ...
Pojechałam tam jednak , po przymierzałam po kilkanaście razy 4 suknie, porozmawiałam z miłą starszą panią i zamówiłam suknię...
Oczywiście czytając starsze fora , gdzie dziewczyny narzekają na te salony mam lekkie obawy co ujrzę na przymiarce , jednak mam nadzieję , że się nie rozczaruję . A jeśli tak to będę nalegać aby suknia wyglądała tak jak chcę.

Nie wiem skąd tyle złych opinii ...
Ja na prawdę mam ciężki charakterek a bez problemu dogadywałam się z obsługującą tam Panią.
Pozdrawiam
K26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:12   #21
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Jest tyle złych opinii bo suknie sa beznadziejne. No ale cena odzwierciedla jakośc
Widziałam 2 suknie szyte na zamówienie które miały być identyczne, tak samo miały się układac i miały być idealne a okazało sie, że materiał jest kiepski, suknie nie wykończone (mama mojej koleżanki wyciągała w domu fastrygę i obcinała wystające nitki), w dniu ślubu były szyta na PMce bo szew puścił ogólnie dla mnie jakaś żenada
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 23:34   #22
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez K26 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

Ja również miałam straszne wątpliwości czy zamówić suknie u P.Obajtek ...
Pojechałam tam jednak , po przymierzałam po kilkanaście razy 4 suknie, porozmawiałam z miłą starszą panią i zamówiłam suknię...
Oczywiście czytając starsze fora , gdzie dziewczyny narzekają na te salony mam lekkie obawy co ujrzę na przymiarce , jednak mam nadzieję , że się nie rozczaruję . A jeśli tak to będę nalegać aby suknia wyglądała tak jak chcę.

Nie wiem skąd tyle złych opinii ...
Ja na prawdę mam ciężki charakterek a bez problemu dogadywałam się z obsługującą tam Panią.
Pozdrawiam
Powiedz, że wesele masz z miesiąc wcześniej niż w rzeczywistości, zobaczysz co będzie się działo, a przynajmniej będziesz miała suknię, ciekawe jaką...
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 05:42   #23
anulkadg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

ja też zwątpiłam.. za dużo stresu bym miała niepotrzebnego.. myśleć zastanawiać się... nawet jak z teściową przyszłą rozmawiałyśmy to nam nie pasowało.. jakby nie było cena na ogół odzwierciedla jakość...

Suknie kupiłam w Będzinie i jestem zachwycona! zapłaciłam może 2 razy więcej ale mam święty spokój i wiem że suknia będzie perfekcyjna
anulkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 21:42   #24
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Ja też wybrałam salon w Będzinie A dokładniej Salon Wiktoria. I szczerze mogę polecić - super miła Pani właścicielka, spory wybór sukni (zdjęcia można obejrzeć na stronie), no i ta jedna jedyna suknia - a to był pierwszy salon, w którym oglądałam sukienki!
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 14:02   #25
Aggg_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Witam, dopiero zaczynam przygodę z Wizażem a w dużej mierze skłoniła mnie do tego przygoda z panią Obajtek. Właśnie odebrałam sukienkę. Po wcześniejszej lekturze opinii na jej temat stresowałam się okropnie, co to wyjdzie z mojej sukienki. Do szycia w tym salonie namówiła mnie koleżanka, która była zadowolona z działań tej pani. No oczywiście cena też miała niemałe znaczenie.No i tak nadszedł dzień przymiarki.. Pełna entuzjazmu razem ze swoją małą ekipą składającą się z mamy, siostry i przyjaciółki pojechałam na 1. przymiarkę. Pracownice, były naprawdę miłe starały się podpowidzieć jaki krój będzie najkorzystniejszy. Schody zaczęły się, gdy w akcję wkroczyła sławna p. Obajtek. Chyba kobieta nie lubi dociekliwych klientów, którzy wiedzą czego chcą Uprzedzona opiniami innych dziewczyn, dopytywałam o każdy szczegół i każdą pierdołę i chyba to rozwścieczyło tą panią. Stwierdziła, że na pewno popełniam NIECNE czyny, skorą ją o coś podejrzewam i tak się wszystkiego dopytuje, ponieważ ona zna się na psychologii tak więc dalsza wymiana zdań nie przebiegła w zbyt sympatycznej atmosferze. Z salonu wyszłam zdenerwowana i zestresowana, co to będzie z ta moja suknią.. Jendak w sobotę odebrałam sukienkę i muszę przynać, że wygląda naprawdę dobrze, oprócz źle chwyconej jednaj zaszewki na biuście( jest niezszyta), ale nei jest to problem którego nie można naprawić. Podsumowując suknia wygląda dobrze, tak jak chciałam, jednak myślałam, że przymiarki będą przyjemnością, a nie dodatkowym stresem. Słuchanie dziwnych wywodów tej pani o mojej rzekomej nieuczciwości podniosło mi ciśnienie. Oczywiście gdyby nie wpłacona zaliczka i fason który mi odopowiadał, strzeliłabym drzwiami i wyszła. Tak więc, jeśli ktoś chce aby wybór sukni ślubnej był prawdziwą przyjemnością to salonu nie polecam, a jeśli ktoś przymknie oko na specyficzną panią i jej mądrości, powinien być po podsumowaniu wszystkich zysków i strat zadowolony. Mam nadzieję, że komuś pomogłam tą swoją opowieścią. Pozdrawiam
Aggg_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 14:02   #26
Aggg_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Zapomniałam dodać że cała przygoda rozgrywała się w Krakowie, przy ul. św. Filipa
Aggg_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 11:57   #27
kasiulatg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Witam ja również szyję tam suknie. Obsługa bardzo miła, byłam na pierwszej przymiarce i wszystko było ok następna mam w maju i mam nadzieje że wszystko będzie ok koleżanka szyła i była bardzo zadowolona więc mam nadzieję że ja również nie będę miała żadnych zastrzeżeń. Swoją drogą decydując się na suknie w takim koszcie nie ma co się spodziewać nie wiadomo czego a co niektóre dziewczyny za dużo wymagają a wydaje mi się że jeżeli decydują się na suknie w takiej cenie to powinny się liczyć ze słabszą jakością. Mam koleżanki co kupowały suknie po 3 tys. i na weselu coś im się rozpruwało więc ja nie widzę sensu żeby przepłacać. Dam jeszcze znać jak odbiorę suknie mam nadzieje że nie będę żałować. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Panny Młode
kasiulatg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:09   #28
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez kasiulatg Pokaż wiadomość
Witam ja również szyję tam suknie. Obsługa bardzo miła, byłam na pierwszej przymiarce i wszystko było ok następna mam w maju i mam nadzieje że wszystko będzie ok koleżanka szyła i była bardzo zadowolona więc mam nadzieję że ja również nie będę miała żadnych zastrzeżeń. Swoją drogą decydując się na suknie w takim koszcie nie ma co się spodziewać nie wiadomo czego a co niektóre dziewczyny za dużo wymagają a wydaje mi się że jeżeli decydują się na suknie w takiej cenie to powinny się liczyć ze słabszą jakością. Mam koleżanki co kupowały suknie po 3 tys. i na weselu coś im się rozpruwało więc ja nie widzę sensu żeby przepłacać. Dam jeszcze znać jak odbiorę suknie mam nadzieje że nie będę żałować. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Panny Młode


Ale co Ty wogle mówisz????
Jaka słabsza jakość sukienki???!!!

Nawet mnie tak nie strasz!!!!!!!!!!!!!!


To że zdecydowałam się na kupno sukienki za 950zł to nie znaczy że liczę się z tym że będzie ona słabszej jakości!!!!
I że będę tolerować to jak mi się coś spruje.........
Niższa cena nie uprawnia do wykonywania badziewia.....ależ się normalnie zdenerwowałam.....
Mam ciężki charakter i jak mi coś nie będzie grać to ja tam pokaże na co mnie stać

Nie ma dla mnie tłumaczenia że jak coś jest tańsze to może się pruć, bo jakaś droższa sukienka komuś też się popruła....

No to tyle w temacie
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:17   #29
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez przytulanka87 Pokaż wiadomość
Ale co Ty wogle mówisz????
Jaka słabsza jakość sukienki???!!!

Nawet mnie tak nie strasz!!!!!!!!!!!!!!


To że zdecydowałam się na kupno sukienki za 950zł to nie znaczy że liczę się z tym że będzie ona słabszej jakości!!!!
I że będę tolerować to jak mi się coś spruje.........
Niższa cena nie uprawnia do wykonywania badziewia.....ależ się normalnie zdenerwowałam.....
Mam ciężki charakter i jak mi coś nie będzie grać to ja tam pokaże na co mnie stać

Nie ma dla mnie tłumaczenia że jak coś jest tańsze to może się pruć, bo jakaś droższa sukienka komuś też się popruła....

No to tyle w temacie
Ja juz pisałam jak mama moje koleżanki szyła na niej suknię, bo nie zdążyła wyjść z domu a ona już się popruła na szwach
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 14:22   #30
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: pomocy ... suknia obajtek Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja juz pisałam jak mama moje koleżanki szyła na niej suknię, bo nie zdążyła wyjść z domu a ona już się popruła na szwach
Mam ogromną nadzieję, że nie będzie tak dramatycznie w moim przypadku...wogle odbierając suknię nie wyjdę stamtąd bez przymiarki ostatecznej....więc niech lepiej się starają, bo narobię takiego rabanu jakich mało...

Lepiej żeby mi humoru przed ślubem nie psuły ....bo inaczej to ja im zrobię odpowiednią reklamę...oj się postaram....
Oczywiście jak wszystko będzie w porządku to pochwalę i będę polecać
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 11:37:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.