Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 19:20   #4381
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dziewczyny mam pytanie. Kiedyś zamawiałam sample na EDM i placiłam tylko za przesyłkę (można było wybrac 3 podklady, korektor i róż) teraz też chciałam coś sobie zamówic taki zestaw za free plus pędzel jakiś dobrac, ale nie widze już na stronie EDM takiej opcji? czy to jest juz nieaktualne czy ja źle szukam?
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 19:25   #4382
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie. Kiedyś zamawiałam sample na EDM i placiłam tylko za przesyłkę (można było wybrac 3 podklady, korektor i róż) teraz też chciałam coś sobie zamówic taki zestaw za free plus pędzel jakiś dobrac, ale nie widze już na stronie EDM takiej opcji? czy to jest juz nieaktualne czy ja źle szukam?
zmieniły sie zasady EDM
post 1
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 19:28   #4383
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie. Kiedyś zamawiałam sample na EDM i placiłam tylko za przesyłkę (można było wybrac 3 podklady, korektor i róż) teraz też chciałam coś sobie zamówic taki zestaw za free plus pędzel jakiś dobrac, ale nie widze już na stronie EDM takiej opcji? czy to jest juz nieaktualne czy ja źle szukam?
źle szukasz najpierw przeszukaj pierwszy post tego wątku
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 20:14   #4384
efka206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
no to odrobine ciemniejszy od tych w beige bylby Light Medium
ale jak to w beige ma on tony brzoskwiniowe, różowe no i jednocześnie jest taki szary "bez życia" jak to ja okreslam
takze musialabys go wyprobowac
innych z beige to Tobie wogole nie polecam ;p


no i skoro potrzebujesz ciemniejszego od tych trzech to przetestuj Beige Neutral z Buff - tylko duzo ciemniejszy to on nie jest, ale ja widze roznice jak się juz go polozy na twarz.
tylko bedzie problem z żółcia- chyba pozostaje Ci dodawać z czegoś innego, np buttered tan, bo to szarak cos takiego jak Linen i FLN

bo jak jestes chlodnym typem to warm i golden nie wchodzi w gre, chyba że tylko do ocieplania buffow

ja tez nie mam swojego odcienia idealnego z EDM, z Lumiere mam za to light medium warm
dzięki za podpowiedź, tony brzoskwiniowe a tym bardziej różowe w beige to odpadają całkowicie, ale pomysł mieszania nie jest zły (w końcu robię to sama) chodzi przecież o zadowalający efekt końcowy
do tej pory dosypywałam edm bronzer, który z wymienionych wyżej przez ciebie odcieni (buttered tan, warm, golden) byłby w podobnym kolorze, bez odcienia różu/brzoskwini a właśnie w tonie żółci/ bronzu, może złota (sama do końca jeszcze nie wiem, mam na twarzy piegi a one są jakby nie patrzeć takie złotawe)?
efka206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 22:30   #4385
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
hehe sama nigdy nie zdecydowałabym się na odcień mint gdybym nie przeczytała pozytywnych opinii w KWC, że się wtapia itp

Kaolin powder, tak, mam zamiar omiatać. Nigdy nie miałam mineralnego korektora, a ze zwykłym właśnie tak robiłam, że przed pudrem No, ale to całkiem inna bajka, bo zwykły korektor sie przykleja

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------


Kurcze all smiles taki pomarańczowy? Zamówiłam go, ale nie wiem teraz czy będzie mi pasował
no u mnie na policzkach też jest taki pomarańczowy może mam takie odcień skóry który to jeszcze potęguję ten odcień marchewki
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
właśnie, Faa- ten All Smiles rzeczywiście takim pomarańczem jest? Bo wzięłam tą nową prasowaną wersję sugerując się różnymi zdjęciami w sieci (m.in tymi ) i nigdzie nie wyglądał tak przerażająco...
a po Twoich zdjęciach już go nie chcę
nie wiem u mnie na twarzy wygląda tak jak u mnie na ręce może mam dziwny odcień swojej skóry i tak to wygląda i all smiles nie jest dla mnie tylko krzywdę potrafię nim sobie zrobić
Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
O właśnie, tam bardziej ten Summer Stroll wygląda tak jak na fotkach faa No, ale zobaczymy.

Przez wizaż też już wpadam w nałóg minerałowy, gdy patrzę na te róże to chciałabym mieć z 90%, tak samo cienie. Ale to chyba głównie przez Twój blog Cathy - zarażasz
mam summer stroll i porównam sobie jutro
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
oj nie, all smiles nie jest tak dziko jasno pomarańczowy bardziej jest podobny do tych fotek, do których odnośniki podała Cathy
to nie wiem czemu u mnie taka pomarańcz dzika wychodzi
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 22:58   #4386
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
uspokoiłaś mnie w takim razie

Ja narazie mam duży problem z wyborem czegokolwiek, bo nie potrafię nawet określić czy mam zimny czy ciepły typ urody

Dodaję fotkę. Tu byłam trochę opalona. Wydaje mi się, że ciepły typ urody, choć ostatnio dodałam tutaj fotkę robioną rano i bez makijażu i ktoś mi doradził żebym wybierała podkład cool także już sama nie wiem Na fotce muszę się od razu przyznać, że mam niedobrany podkład, za ciemny z L'OREAL Natural Beige więc możliwe, że on mnie tez ociepla, ale naprawdę sama nie wiem
Oczy mam zielone, włosy naturalnie bury/popielaty ciemny blond, aktualnie kasztanowe farbowane


Pomożecie? Na jaki typ urody wyglądam?

Jutro jeszcze dodam fotkę bez makijażu w świetle dziennym, bo dziś już ciemno

To pasuje Ci ten z loreala odcieniowo??
wyglada na dobry wlasnie jesli chodzi o kolor (tylko za ciemny)

więc celuj w kategorię Beige, bo podlad natural beige z Lorala jest w tonacji Beige z EDM (chodzi o kolorystyke ;p)

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez efka206 Pokaż wiadomość
dzięki za podpowiedź, tony brzoskwiniowe a tym bardziej różowe w beige to odpadają całkowicie, ale pomysł mieszania nie jest zły (w końcu robię to sama) chodzi przecież o zadowalający efekt końcowy
do tej pory dosypywałam edm bronzer, który z wymienionych wyżej przez ciebie odcieni (buttered tan, warm, golden) byłby w podobnym kolorze, bez odcienia różu/brzoskwini a właśnie w tonie żółci/ bronzu, może złota (sama do końca jeszcze nie wiem, mam na twarzy piegi a one są jakby nie patrzeć takie złotawe)?

to masz rzeczywiscie taka typowo polska urode, niby zimny beżyk, a jednak troche żółci i piegi złotawe hehe ja też mam wlasnie taki odcien skory i doszlam do wniosku że kategorie cieple totalnie nie dla mnie, ale jednak nie obejdzie się bez podkładu z kapką żółci

a wiesz ja z tą kategorią beige to opisywalam bardzo szczegolowo (np ta ilosc rozu co tam jest to się przy kat. cool umywa)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 07:16   #4387
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Niech ktoś mi wytłumaczy (czytałam 1 post, ale dalej nie rozumiem;p). No więc jest tak jak dawniej z tymi próbkami? 3podkłady + korektor + róż? I płaci się tylko za przesyłkę? Bo wyskakuje jakieś 5$ za każdą próbkę którą dodam do karty. I próbki wybiera się z zakładki Try me free tak? Tam jest tylko jedna strona i to jeszcze nie ma korektorów... Wcześniejsza strona była bardziej zrozumiała.. ; (
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 07:28   #4388
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Niech ktoś mi wytłumaczy (czytałam 1 post, ale dalej nie rozumiem;p). No więc jest tak jak dawniej z tymi próbkami? 3podkłady + korektor + róż? I płaci się tylko za przesyłkę? Bo wyskakuje jakieś 5$ za każdą próbkę którą dodam do karty. I próbki wybiera się z zakładki Try me free tak? Tam jest tylko jedna strona i to jeszcze nie ma korektorów... Wcześniejsza strona była bardziej zrozumiała.. ; (
po pierwsze: w 1 poscie jest naprawde jasno i zrozumiale wszystko wyjasnione
po drugie: skoro wchodzisz na strone EDM (bo wnioskuje po tym co piszesz ze wchodzisz) to masz przedstawione wszystkie darmowe zestawy w zakładce Try Me Free i wszystko w tym temacie..
w ramach zrozumienia 1 postu proponuje go przeczytac kilka razy, az do zrozumienia
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 08:41   #4389
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

"do każdego zamówienia można dodać jeden darmowy kit, za pozostałe naliczany jest koszt 5USD
kity zachęcają do testowania: nowych kolorów podkładów połączonych w zestawy według jasności, zestawów róży, korektorów, pudrów."

I właśnie tutaj nie rozumiem. Czyli za darmo mogę wybrać jeden kit (na który składają się 3base+conceal+cheeks dobrze to zrozumiałam?) i za to płacę tylko za przesyłkę. Wybieram te rzeczy z zakładki Try me free ? Bo jak kliknę to wyskakuje mi tylko jedna strona, z czego nie ma wszystkich kolorów podkładów, róży, cieni, a korektorów nie ma w ogóle. Czyli muszę wybrać z tego co jest tak?
Kliknęłam np. w Try me - Base - Fair. Pokazały się 4 podkłady, po prawej stronie mogę sobie odznaczyć albo zaznaczyć który chcę. Tyle, że tam jest już narzucona konkretna formuła, np. Beige Fairly-Light Original Glo Sample. A jeśli chcę np. intensive?

Po prostu chodzi mi o to, że kiedyś było tego więcej, pełno podkładów i róży do wyboru, a teraz nic. Korektorów próbek w ogóle nie widzę.

Ostatni raz ED zamawiałam chyba w lutym, więc proszę oświećcie mnie
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 08:50   #4390
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
"do każdego zamówienia można dodać jeden darmowy kit, za pozostałe naliczany jest koszt 5USD
kity zachęcają do testowania: nowych kolorów podkładów połączonych w zestawy według jasności, zestawów róży, korektorów, pudrów."

I właśnie tutaj nie rozumiem. Czyli za darmo mogę wybrać jeden kit (na który składają się 3base+conceal+cheeks dobrze to zrozumiałam?) i za to płacę tylko za przesyłkę. Wybieram te rzeczy z zakładki Try me free ? Bo jak kliknę to wyskakuje mi tylko jedna strona, z czego nie ma wszystkich kolorów podkładów, róży, cieni, a korektorów nie ma w ogóle. Czyli muszę wybrać z tego co jest tak?
Kliknęłam np. w Try me - Base - Fair. Pokazały się 4 podkłady, po prawej stronie mogę sobie odznaczyć albo zaznaczyć który chcę. Tyle, że tam jest już narzucona konkretna formuła, np. Beige Fairly-Light Original Glo Sample. A jeśli chcę np. intensive?

Po prostu chodzi mi o to, że kiedyś było tego więcej, pełno podkładów i róży do wyboru, a teraz nic. Korektorów próbek w ogóle nie widzę.

Ostatni raz ED zamawiałam chyba w lutym, więc proszę oświećcie mnie
Co do podkreślonego w pierwszym poście jest jasno napisane - kita 3 podkłady, róż i korektor nie ma... jest tylko try me Free i tam one są wybrane.. Czytaj pierwszy post lub wyszukiwarka... lenistwo tu nie jest mile widziane. było to poruszane i jest to w pierwszym poście.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 11:48   #4391
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III


Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2009-09-28 o 15:20
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 11:51   #4392
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

iwona200 - juz Tobie odpisalam

tylko nie wiem czy wogole zwracasz na to uwage...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 11:54   #4393
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
iwona200 - juz Tobie odpisalam

tylko nie wiem czy wogole zwracasz na to uwage...
Widziałam, ale widziałaś tylko fotkę w podkładzie, w dodatku niedobranym. Pisałam że dziś dodam fotki bez makijażu żeby było łatwiej określić

Ten podkład nie wiem czy mi pasuje odcieniowo, dość różni się od szyi więc chyba nie (na fotkce nawet tego tak nie widać)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 20:19   #4394
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Your Picks wróciły klik

Niestety nic ciekawego, licze że koło pierwszego zmienia Try me free oraz reissue party wróci
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 20:20   #4395
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

tez tak myślę, bedziem sie czaić koło 1szego
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 20:39   #4396
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tez tak myślę, bedziem sie czaić koło 1szego
Znów będzie zabijanie się o miejsca w zamówieniach
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 12:56   #4397
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Znów będzie zabijanie się o miejsca w zamówieniach
to takie rzeczy się dzieją? Ja dopiero zostałam wtajemniczona w zamówienia EDM, ale czuję, że jak faktycznie te rzeczy wrócą to też będę musiała stanąć do walki

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
no u mnie na policzkach też jest taki pomarańczowy może mam takie odcień skóry który to jeszcze potęguję ten odcień marchewki

nie wiem u mnie na twarzy wygląda tak jak u mnie na ręce może mam dziwny odcień swojej skóry i tak to wygląda i all smiles nie jest dla mnie tylko krzywdę potrafię nim sobie zrobić

mam summer stroll i porównam sobie jutro


to nie wiem czemu u mnie taka pomarańcz dzika wychodzi
Wkleisz tutaj porównanie All Smiles i Summer Stroll?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:08   #4398
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

mam pytanie do dziewczyn z cerami trądzikowymi...czy podkład z EDM nie wazy sie Wam na twarzy? i czy nie szkodzi cerze? bo gdzies wczesniej jakas dziewczyna pisala ze jej nie sluzyl...bo ja obsypalo...chcialabym sobie zamowic taki podklad ale musze byc pewna ze nic zlego z buzia mi sie nie stanie...bo za dlugo juz walcze o ladna twarz dlatego sie boje
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:30   #4399
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny mam zapytanie do odcienia, otóż zmieszałam pink tan z medium beige summer, wyszedł mi idealny odcień, ale hmm .... chciałabym teraz kupić pełnowymiarowe opakowanie, ale za żadne skarby nie wiem jaki kolor wyszedł aby odnieść go do typowej kolorystyki. Czy któraś ma może jakieś propozycje?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 16:58   #4400
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny dziś dostałam swoją pierwszą samodzielną paczkę z EDM Na paczce mam pieczątkę "Objęto procedurą tranzytu" - czy to oznacza, że paczką zajął się Urząd Celny??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 17:11   #4401
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś dostałam swoją pierwszą samodzielną paczkę z EDM Na paczce mam pieczątkę "Objęto procedurą tranzytu" - czy to oznacza, że paczką zajął się Urząd Celny??
każdą przesyłką pieczętuje urzad celny
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 17:26   #4402
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Już znalazłam w necie (chyba dobrze), że jeśli paczka nie przychodzi z mojego Urzędu Celnego to jest dobrze
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:49   #4403
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam zapytanie do odcienia, otóż zmieszałam pink tan z medium beige summer, wyszedł mi idealny odcień, ale hmm .... chciałabym teraz kupić pełnowymiarowe opakowanie, ale za żadne skarby nie wiem jaki kolor wyszedł aby odnieść go do typowej kolorystyki. Czy któraś ma może jakieś propozycje?
wiele osob zostaje przy pomieszanych podkladach przez siebie- wiec jesli kolor jest dla CIebie idealny to powinnas dwa kupic i wymieszac
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 19:13   #4404
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
to takie rzeczy się dzieją? Ja dopiero zostałam wtajemniczona w zamówienia EDM, ale czuję, że jak faktycznie te rzeczy wrócą to też będę musiała stanąć do walki

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------


Wkleisz tutaj porównanie All Smiles i Summer Stroll?
ok jutro wkleję porównanie jak nie zapomnę
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 20:13   #4405
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Nata2108 Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn z cerami trądzikowymi...czy podkład z EDM nie wazy sie Wam na twarzy? i czy nie szkodzi cerze? bo gdzies wczesniej jakas dziewczyna pisala ze jej nie sluzyl...bo ja obsypalo...chcialabym sobie zamowic taki podklad ale musze byc pewna ze nic zlego z buzia mi sie nie stanie...bo za dlugo juz walcze o ladna twarz dlatego sie boje
Poczułam się wywołana do tablicy jako właścicielka problematycznej cery
Mi podkłady EDM(i inne mineralne) nie szkodzą, nie zapychają, nie podrażniają i ogólnie już nie wyobrażam sobie malowania się czymś o dłuższym składzie Ale co do ważenia to już nie jest tak pięknie, na początku EDM strasznie się ważyło, bo nakładałam za dużo, teraz czasem waży się korektor. Kwestia ważenia jest do chyba do opanowania po znalezieniu odpowiedniego primera, ale tego jeszcze szukam...
Ale to są tylko moje doświadczenia, a pogorszenie może wystąpić na początku z powodu oczyszczania cery, dziewczyny już sporo o tym pisały, poszukaj. U mnie to prawie nie wystąpiło.
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 21:05   #4406
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny mam takie pytanie - biorąc pod uwagę try me free czy jest jakiś szybki sposób na sprawdzenie co to są za produkty?? Przykładowo wchodzę w try me free http://www.everydayminerals.com/stor...rry-blush.html i nie wiem czy to cienie do powiek czy róze itd. w tej chwili szukam tego w ten sposób, że biorę sobie nazwę wpisuję w szukaj i po pudełku poznaję, że to cheek, a czy mozna to sprawdzić bez takich kombinacji??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 21:15   #4407
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

po opisach...
blush- roze
eyes- cienie

nie wiem czy to tak skomplikowane...
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 21:42   #4408
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czesc dziewczyny. W wątku udzielam sie po raz pierwszy. Jestem totalnie zdesperowana, zapycha mnie każdy podklad i puder, juz nie wiem co robic. Potrzebuje krycia i wyrówniania kolorytu cery (szczegolnie w okolicach brody i ust- hormonalna kwestia).

Z tego co wyczytalam o pudrach mineralnych EDM to chyba kryjący będzie Intensive Mineral Foundation?

No i kolejna rzecz- nie znam na tyle dobrze angielskiego, zeby sobie poradzic na stronie EDM. I tutaj mam prosbe i pytanie: czy ktoras z Was moglaby mi powiedziec ile kosztuje zamowienie probek tego podkładu?(chcę dobrac odpowiedni odcień) i jak je zamówić? Pokierować mnie chociaż, lub zrobic to za mnie a ja bym wpłaciła jej na konto pieniądze?

Czytalam wątek ale tyle stron jest, ze ledwo na oczy juz widzę...
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 22:34   #4409
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witajcie Dziewczyny

Przymierzam się do minerałów i trochę mało mam o tym pojęcia. Czytałam podpięte wątki, a jakże, radziłam się też na plotkowym - Pastereczka i Dominikab podpowiedziały, że żółte i pomarańczowe tony na mym licu widzą Sama bym w życiu na to nie wpadła Ale jeszcze mi mało
Zatem jeśli macie ochotę odrobinę się popastwić nad moimi zdjęciami i przy okazji przyczynić się do oszczędzenia mojego konta od zagłady z powodu zakupu totalnie niepasujących podkładów, to uprzejmie zapraszam



Przyszło mi do głowy, że bym sobie zamówiła z EDM któryś zestaw Try Me Free. Tylko który??
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-09-29 o 10:47
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 09:18   #4410
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wiele osob zostaje przy pomieszanych podkladach przez siebie- wiec jesli kolor jest dla CIebie idealny to powinnas dwa kupic i wymieszac
hmm chyba jednak wolałabym spróbować dobrać odcień niż kupować dwa podkłady. Pink tan na mojej buzi różowieje, natomiast multi taskin neutral jest za jasny. Coś poradzisz? A co z buff perfect?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.