Filtry UV a makijaż - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-13, 21:44   #2431
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Witaj Smoku
Ja i płynnych i w kompakcie i pryzm i sypkich, wszystkiego używam
Zależy od dnia i nastroju Jak się śpieszę leci kompakt, jak mam więcej czasu i ochoty na malowanie podkład płynny. A czasem po prostu nic

A możesz porównać tę 40 Chanel DP do 50-tki?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 21:45   #2432
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Z kompaktow mam jeszcze Givenchy Matmate,calkiem niezly jak dla mnie,przede wszystkim niewidoczny na skorze i ladnie sie trzyma przez caly dzien choc potrzebuje poprawek.Na filtrach niezbyt matuje,w sumie u mnie jest wtedy delikatny glow ale kiedy nakladam go bez filtrow efekt jest naprawde dobry.
Mam go juz troche i jak na nakladanie z pedzla srednio wydajny,choc powoli nudzi mi sie tymbardziej,ze robi sie coraz chlodniej a ja zauwazylam,ze dodatkowo delikatnie mnie wysusza wiec lepiej bedzie sie spisywac w cieple dni

Korcil mnie Chanel o ktorym tak sie rozpisywalyscie ale nie moglam podjac decyzji co do koloru,koniec koncem zostalam przy Lancome

Jak mozna nie pamietac o Tobie
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2006-12-13 o 23:57
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 21:51   #2433
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, dzięki za troskę, jest mi bardzo miło, że wciąż ktoś o mnie pamięta. Buziaki!!!!!
Owszem, praca (głupia , ale szukam nowej) i studia mnie tak wyczerpują, że sił nie starcza, ale do mojego ulubionego wątku o malowankach zaglądam prawie co dzień, tylko nie piszę, bo na tapecie u Was płynne podkłady Lancome, a ja maluję się tylko na sucho, i przymy, co do których nie mam przekonania. Gdyby mowa była o kompaktach, prasowańcach albo nawet Lucidity, którego Erato się na Mikołajki nie doczekała , to z chęcią bym się dołączyła. Póki co dorwałam wreszcie DP Chanela kolor 40 na Allegro i to zdecydowanie najlepszy kolor dla mnie, przebija nawet 50.
To tak a propos kompaktów: mam DP 50 i jest super. Przymierzałam się do zakupu 30 Aurore lub 40 Sable. Miałaś może 30? Chodzi mi o porównanie wszystkich trzech kolorów.


Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Korcil mnie Chanel o ktorym tak sie rozpisywalyscie ale nie moglam podjac deczyji co do koloru,koniec koncem zostalam przy Lancome
Chanel to cudo

Mam 50 i zastanawiałam się nad kupnem innych kolorów.
Chociaż moje Lancomy też są niczego sobie.

Mówi to minimalistka kosmetyczna, które posiada obecnie kilka podkładów i chciałaby nowe
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 21:56   #2434
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Smoku, a który kompakt lepiej się u Ciebie sprawdza - DP czy Clinique? Ja się dalej zachwycam Perfectly Real Clinique właśnie, i bardzo Ci jestem wdzięczna, że zwróciłaś moją uwagę na kompakty w ogóle.
No i miło Cię tu widzieć.
Clinique Clarifying Powder jest grubiej mielony i troszkę bardziej widoczny na twarzy niż DP. DP kładzie się naprawdę cienką warstwą, która momentalnie się wtapia w buzię, Clinique nakłada się nieco grubiej i przez to szybciej ubywa. Oba bardzo dobrze kryją i matują. Najczęściej rano kładę DP, poprawki w pracy robię Klinikiem. Tego Perfectly Real nie miałam, ale śliniłam się do niego w Sephorze, ma bardzo ładne odcienie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 21:59   #2435
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Witaj Smoku
Ja i płynnych i w kompakcie i pryzm i sypkich, wszystkiego używam
Zależy od dnia i nastroju Jak się śpieszę leci kompakt, jak mam więcej czasu i ochoty na malowanie podkład płynny. A czasem po prostu nic

A możesz porównać tę 40 Chanel DP do 50-tki?
Wiesz, o 6 rano, to ja nie mam nastroju na nic oprócz szybkiego malowanka. Obawiam się, że pryzmy i meteoryty to zbyt zaawansowana technologia jak dla mnie, mogłabym nie dojrzeć efektów ich stosowania, bo ja wolę kryjąco-matujący makijaż.

40 jest bardziej podobna do mojego odcienia skóry, 50 jest bardzo blada i żółta, przez moment wyglądam w niej jak nawoskowana lala, dopiero potem się wtapia.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 22:01   #2436
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Z kompaktow mam jeszcze Givenchy Matmate,calkiem niezly jak dla mnie,przede wszystkim niewidoczny na skorze i ladnie sie trzyma przez caly dzien choc potrzebuje poprawek.Na filtrach niezbyt matuje,w sumie u mnie jest wtedy delikatny glow ale kiedy nakladam go bez filtrow efekt jest naprawde dobry.
Mam go juz troche i jak na nakladanie z pedzla srednio wydajny,choc powoli nudzi mi sie tymbardziej,ze robi sie coraz chlodniej a ja zauwazylam,ze dodatkowo delikatnie mnie wysusza wiec lepiej bedzie sie spisywac w cieple dni

Korcil mnie Chanel o ktorym tak sie rozpisywalyscie ale nie moglam podjac deczyji co do koloru,koniec koncem zostalam przy Lancome

Jak mozna nie pamietac o Tobie
Twoje posty to balsam na mą zbolałą duszę.
Matmate nigdy nie miałam, przeraża mnie, że to maleństwo 7,5 gr wypackam w miesiąc. DP ma 15 gr.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 22:06   #2437
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
To tak a propos kompaktów: mam DP 50 i jest super. Przymierzałam się do zakupu 30 Aurore lub 40 Sable. Miałaś może 30? Chodzi mi o porównanie wszystkich trzech kolorów.




Chanel to cudo

Mam 50 i zastanawiałam się nad kupnem innych kolorów.
Chociaż moje Lancomy też są niczego sobie.

Mówi to minimalistka kosmetyczna, które posiada obecnie kilka podkładów i chciałaby nowe

Nie miałam jeszcze 30 i myślę, że nie kupię. 50 jest bardzo jasna dla mnie na skrobi i wolałam uniknąć takiego jasnego odcienia. Porównanie robiła kiedyś Noor i Contax:
50 DP bardzo jasna, żółta
30 DP jasna, dla bladolicych, nieważne, czy ciepłe czy chłodne (tak twierdzi Noor)
40 DP ciepły, ładny beżyk, ciut ciemniejszy niż 30.

Z Lancomów to ja uwielbiam błyszczydła. A miałaś może puder albo kompakt jakiś Lancome?

P.S. Agnieska się zezłości pewnie na mnie, bo szalenie nie lubi, gdy ktoś odpowiada post pod postem. Szalenie za to przepraszam .
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-13, 22:34   #2438
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Nie miałam jeszcze 30 i myślę, że nie kupię. 50 jest bardzo jasna dla mnie na skrobi i wolałam uniknąć takiego jasnego odcienia. Porównanie robiła kiedyś Noor i Contax:
50 DP bardzo jasna, żółta
30 DP jasna, dla bladolicych, nieważne, czy ciepłe czy chłodne (tak twierdzi Noor)
40 DP ciepły, ładny beżyk, ciut ciemniejszy niż 30.

Z Lancomów to ja uwielbiam błyszczydła. A miałaś może puder albo kompakt jakiś Lancome?

P.S. Agnieska się zezłości pewnie na mnie, bo szalenie nie lubi, gdy ktoś odpowiada post pod postem. Szalenie za to przepraszam .
Dziękuję, nie widziałam tego porównania Noor

Kupiłam kiedyś blyszczyk lancome na Allegro, podróbę Chcialabym kupić tym razem oryginał, bo ludzie się nimi zachwycają, ale jeszcze nie patrzyłam u kogo, na razie robię zakupy pudrowo-podkładowe.

Z Lancome nie miałam pudrów ani kompaktów. DP Chanel to mój pierwszy kompakt. Do tej pory unikalam ich jak ognia (tylko próbowałam), bo kompletnie nie mogłam zrozumieć, jak takie kompakty mogą być polecane do cer tłustych. Wszystkie poprzednie były takie jakby kremowe, dopiero DP to jest to.

Z podkładów to jeszcze bardzo lubiłam Guerlaina, Fleur De Teint.

Z pudrów za to uwielbiam Lucidity, mam jeszcze kilka innych na liście "must have", np nowe pryzmy Givenchy.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 03:51   #2439
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
To tak a propos kompaktów: mam DP 50 i jest super. Przymierzałam się do zakupu 30 Aurore lub 40 Sable. Miałaś może 30? Chodzi mi o porównanie wszystkich trzech kolorów.




Chanel to cudo

Mam 50 i zastanawiałam się nad kupnem innych kolorów.
Chociaż moje Lancomy też są niczego sobie.

Mówi to minimalistka kosmetyczna, które posiada obecnie kilka podkładów i chciałaby nowe
Ja mam i 30 i 40 - jakiejś wielkiej różnicy między nimi nie ma, 30 jest ciut jaśniejsza, ale naprawdę ciut i odrobinę mniej żółta niż 40 - na normalnym kremie nie widać u mnie różnicy.
Za to jak nakładam na filtr przypudrowany jedwabnym H - co mnie nieco wybiela, to sięgam po 40 właśnie, 30 w tej sytuacji jest sporo za jasna.

Na mojej buzi filtr + jedwabny H po pewnym czasie podbielają od dołu i dlatego coś bardziej żółtego jest wskazane.
Kiedy nakładam Chanel na zwykły krem to 30 zimą ogromnie mi się podoba - lubię taką jasną cerę - odrobinkę doprawioną rozświetlaczem - meteorkami lub sypkimi pastelowymi pryzmami.

Dla mnie też DP to cudo, krycie i piękny naturalny makijaż, do tego dość długi mat, bez poprawek. Matmate wypada przy nim blado
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 07:04   #2440
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
P.S. Agnieska się zezłości pewnie na mnie, bo szalenie nie lubi, gdy ktoś odpowiada post pod postem. Szalenie za to przepraszam .
Agnieska to nie moderator spokojnie
dobrze Cię widzieć z powrotem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 09:30   #2441
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Wiesz, o 6 rano, to ja nie mam nastroju na nic oprócz szybkiego malowanka. Obawiam się, że pryzmy i meteoryty to zbyt zaawansowana technologia jak dla mnie, mogłabym nie dojrzeć efektów ich stosowania, bo ja wolę kryjąco-matujący makijaż.

40 jest bardziej podobna do mojego odcienia skóry, 50 jest bardzo blada i żółta, przez moment wyglądam w niej jak nawoskowana lala, dopiero potem się wtapia.
Ja mam właśnie 50 od uskow i dla mnie ok, tyle, że ja mam naprawdę jasną karnację, ten żółty barwnik mi nie przeszkadza bo fajnie sapia się z cerą, podobnie jak i Lancome Teint Idole 01 Beige Albatre.

Dziś byłam kolejny raz u lekarza bo drugi miesiąc z kaszlu wyleczyć się nie mogę i Pan doktor swierdził, że ja albo mam taką jasną karnację, albo jakaś osłabiona jestem bo taka blada, powinnam wg niego się trochę poopalać hahah Co się kurcze dziwić, że blada jak raz poszłam bez makijażu, dwa spałam w nocy 3 godziny (kaszel) i trzy z samego rana dostałam miesiączki. Jak powiedziałam, że ja się nie opalam i używam cały rok filtrów to ze zdziwieniem spytał a po co? No jak to po co odpowiedziałam, żeby jak najdłużej zachować zdrową cerę Zatkało i zmienił temat ehhh ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 11:14   #2442
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Filtry UV a makijaż

Taa, filtrowanie zimą wzbudza u tzw. "normalnych" ludzi odruch namalowania kółka na czole, też się z tym spotykam.
Już umiem to ignorować, bo jeszcze niedawno chciało mi się walić ripostą w stylu "pogadamy za 10 lat... o ile Cię rozpoznam na ulicy"
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 11:31   #2443
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Taa, filtrowanie zimą wzbudza u tzw. "normalnych" ludzi odruch namalowania kółka na czole, też się z tym spotykam.
Już umiem to ignorować, bo jeszcze niedawno chciało mi się walić ripostą w stylu "pogadamy za 10 lat... o ile Cię rozpoznam na ulicy"


Ja właśnie odniosłam wrażenie, że Pan doktor w myślach to kółko na czole malował Również obecnie nie wdaję się w żadne dyskusje na tematy filtrowe ani w aptece ani w przychodni ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 11:44   #2444
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja to tylko czasem jak wypróbowuje nowy flirt proszę b mnie informowano (koleżanki z uczelni) że coś jest nie tak z moja twarzą np. łuszczy się albo jakieś placki na niej są, tłumacze ze to nowy filtr i nic więcej,
wiedzą że używam wysokich filtrów ale nie pytają po co i dlaczego, bo wiedza ze ja ogólnie skomplikowana jestem i wolą nie pytać
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 15:53   #2445
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
ja to tylko czasem jak wypróbowuje nowy flirt
a często wypróbowujesz nowy flirt?
Flirt z filtrem
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 20:02   #2446
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Filtry UV a makijaż

Oj , dziewczyny znow kusicie Pryzmom sie jakos oparlam, ale na podklad Lancome to sie napalilam strasznie (chociaz juz od kwietnia nie uzywam, ha, ha).

Tylko podoba mi sie 01, a 03 wychodzi bardzo ciemny na rece (w porownaniu z tym pierwszym) a ja nie mam raczej jasnej cery, nawet po filtrach, no i teraz jestem w kropce a probek jak narazie brak...
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 21:07   #2447
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
a często wypróbowujesz nowy flirt?
Flirt z filtrem

AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 23:05   #2448
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Oj , dziewczyny znow kusicie Pryzmom sie jakos oparlam, ale na podklad Lancome to sie napalilam strasznie (chociaz juz od kwietnia nie uzywam, ha, ha).

Tylko podoba mi sie 01, a 03 wychodzi bardzo ciemny na rece (w porownaniu z tym pierwszym) a ja nie mam raczej jasnej cery, nawet po filtrach, no i teraz jestem w kropce a probek jak narazie brak...
03 to zludzenie,ze jest bardzo ciemny-tymbardziej na rece on bardzo ladnie stapia sie z cera i chociaz w okresie wiosny i lata podkladow nie uzywam to wlasnie wtedy dla mnie ten odcien bedzie jak znalazl,tymczasem leci do mnie 01.
A juz myslalam,ze poczta sie spisze i dzisiaj bede go miala

Staram sie byc twarda i odpierac pokusy,ale czasem jak poczyta sie wszystkie "ochy" i "achy" to ciezki orzech do zgryzienia poki co pryzmy czy Meteoryty mnie nie uwiodly ale Lancome zrobil to w wielkim stylu

No i jeszcze Matmate,kusicielka Basia tak zachwalala ale w tej kwestii zgodze sie z Nia poniewaz zadowolona z niego jestem.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2006-12-14 o 23:51
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 23:25   #2449
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

A ja skusiłam sie na meteorki i wzdycham do pryzm Givenchy, a z kolei podkłady mnie nie interesują całkowicie Co filtromaniaczka to inny gust
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 23:50   #2450
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
A ja skusiłam sie na meteorki i wzdycham do pryzm Givenchy, a z kolei podkłady mnie nie interesują całkowicie Co filtromaniaczka to inny gust
I kazda lubi cos innego

Chociaz po zmianie pielegnacji podklady sa mi zbyteczne to...lubie po nie siegac,tymbardziej po takie ktore jedynie dodaja blasku i cera wyglada promiennie-czesto gesto wtedy daje sobie spokoj z filtrami bo nie zawsze to wszystko idzie w parze ale...z drugiej strony filtr to dla mnie niczym krem codziennego zastosowania i wszystko zalezy od ilosci

Bezapelacyjna slabosc mam do kolorowych maskar i blyszczykow oraz perfum,kiedys byla tez faza z cieniami ale...przeszlo mi....zreszta to jest tak,ze kiedy pielegnacja jest opracowana na tip top,w ktorej za wiele zmieniac nie chce i zreszta nie ma takiej potrzeby to wlasnie moge poszalec w innym wymiarze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 02:36   #2451
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
A ja skusiłam sie na meteorki i wzdycham do pryzm Givenchy, a z kolei podkłady mnie nie interesują całkowicie Co filtromaniaczka to inny gust
Mnie też płynne podkłady nie biorą jako, że zupełnie, ale to zupełnie nie potrafię ich ładnie położyć.
No i świeci mi się strefa T po byle czym.
Wobec tego siłą rzeczy stawiam na pudry .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 07:20   #2452
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Filtry UV a makijaż

Kate, a probowałaś użyć pędzla do podkładu z Sephory?
Jestem zszokowana, jak pięknie można położyć podkład, żadna gąbeczka lateksowa, żadne palce nie dają takiego efektu jak pomazianie tym cudem.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 07:22   #2453
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Kate, a probowałaś użyć pędzla do podkładu z Sephory?
Jestem zszokowana, jak pięknie można położyć podkład, żadna gąbeczka lateksowa, żadne palce nie dają takiego efektu jak pomazianie tym cudem.
Myślałam o tym - ale to byłyby już 2 pozycje zakupowe - pędzel + podkład, a efekt wielce niepewny.
Póki co kompakty służą mi znakomicie i dzielnie znoszą poprawki w ciągu dnia.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 07:40   #2454
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
No i jeszcze Matmate,kusicielka Basia tak zachwalala ale w tej kwestii zgodze sie z Nia poniewaz zadowolona z niego jestem.
A to się cieszę, że puderek podpasował

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
A ja skusiłam sie na meteorki i wzdycham do pryzm Givenchy, a z kolei podkłady mnie nie interesują całkowicie Co filtromaniaczka to inny gust
uskow ja to chyba mało wybredna w tym względzie jakaś bo mi pasują puderki we wszelkiej postaci Obecnie moją trójca wygląda tak (kolejność przypadkowa):

*Podkład Lancome Idole Ultra 01 i 010
*Kompakt Givenchy Matmate 01 Mat Sugar i 03 Mat Ginger
*Kompakt Chanel DP 50 Poudre

Poza tym używam:
*Pryzmy Givenchy - 03 Elegant Beige
*Meteorytki Guerlaina - 02 Pink Fresch
*Puder sypki Guerlain - Les Voilettes Pudre Libre - 02 perlee
*Puder sypki transparentny Kryolan - biały
*Puder brązujący EL Amber Bronze Sienna Earth Powder

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Kate, a probowałaś użyć pędzla do podkładu z Sephory?
Jestem zszokowana, jak pięknie można położyć podkład, żadna gąbeczka lateksowa, żadne palce nie dają takiego efektu jak pomazianie tym cudem.
Kurcze ja miałam ten pędzel, ale nie umiałam się nim posługiwać i w końcu oddałam Obecnie płynne podkłady nakładam palcami, kompakty lateksowymi gąbeczkami, pudry sypkie i brązujące tym największym pędzlem XXL Sephory, a pryzmy pędzlem do modelowania rysów twarzy też Sephory.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 08:01   #2455
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
A to się cieszę, że puderek podpasował



uskow ja to chyba mało wybredna w tym względzie jakaś bo mi pasują puderki we wszelkiej postaci Obecnie moją trójca wygląda tak (kolejność przypadkowa):

*Podkład Lancome Idole Ultra 01 i 010
*Kompakt Givenchy Matmate 01 Mat Sugar i 03 Mat Ginger
*Kompakt Chanel DP 50 Poudre

Poza tym używam:
*Pryzmy Givenchy - 03 Elegant Beige
*Meteorytki Guerlaina - 02 Pink Fresch
*Puder sypki Guerlain - Les Voilettes Pudre Libre - 02 perlee
*Puder sypki transparentny Kryolan - biały
*Puder brązujący EL Amber Bronze Sienna Earth Powder


Basiu to ty masz takie cudeńka i nic się nie chwalisz! Powściągliwa jesteś
Ja bym roztrąbiła na pół wizażu jakbym miała takie zbiory.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 08:03   #2456
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Kate, a probowałaś użyć pędzla do podkładu z Sephory?
Jestem zszokowana, jak pięknie można położyć podkład, żadna gąbeczka lateksowa, żadne palce nie dają takiego efektu jak pomazianie tym cudem.
Ja go używam do nakładania peelingu z migdałowca

Rzeczywiście dobrze się nim nakłada fluidy, ale o bardziej kremowej konsystencji, w przypadku musów, pianek niestety się nie sprawdza.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 08:15   #2457
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Basiu to ty masz takie cudeńka i nic się nie chwalisz! Powściągliwa jesteś
Ja bym roztrąbiła na pół wizażu jakbym miała takie zbiory.
No to właśnie się pochwaliłam
Część z nich kupiłam, a niektóre pochodzą po prostu z wymianki m.in. od Ciebie i Kate Właściwie to są puderki, których stale zamiennie używam i raczej ich stan nie ulegnie już zmianie bo każdy z nich coś w sobie ma
Sukcesywnie pozbyłam się już tej częśći kolorowki, której używałam sporadycznie.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 08:42   #2458
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
A ja skusiłam sie na meteorki i wzdycham do pryzm Givenchy, a z kolei podkłady mnie nie interesują całkowicie Co filtromaniaczka to inny gust
Ulu masz już nowe meteorytki. Bardzo jestem ciekawa jakie na Tobie zrobiły wrażenie. Udało Ci się dorwać Lucidity?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 08:47   #2459
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Meteorki jeszcze nie doszły wyglądam ich z niecierpliwością
EL kupiłam na wisience, no i zobaczymy kiedy dojdzie i ile trzeba będzie dopłacić Na razie kosztowała mne 120 zł.

Kasiu a Ty używasz Lucidity?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 09:00   #2460
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Meteorki jeszcze nie doszły wyglądam ich z niecierpliwością
EL kupiłam na wisience, no i zobaczymy kiedy dojdzie i ile trzeba będzie dopłacić Na razie kosztowała mne 120 zł.

Kasiu a Ty używasz Lucidity?
Qurcze, wcale się nie dziwię, że się niecierpliwisz. Też nie lubię tego oczekiwania, dlatego nieraz lecę i kupuję w perfumeriach, i przepłacam

Tak mam 01 L. Jestem przekonana, że będzie Ci odpowiadał, a jak nie to odkupię go od Ciebie.
Lucidity był pierwszym moim pudrem wysokopółkowym x lat lemu. Używałam bardzo długo kolorówki E. Laudera. Później zdradziłam ją dla Guerlaina i Chanel. Ale jak widać stara miłość nie rdzewieje
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.