Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 13:54   #2881
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Jak wg ciebie Agnieszka powinna się zachowywać (odpowiednio do wieku?)
Przede wszystkim nie przekrzykiwać innych i nie wydzierać się do aparatu. To kwestia wychowania, zachowania która w tym wieku powinna juz byc opanowana.
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 13:57   #2882
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie przekrzykiwać innych i nie wydzierać się do aparatu. To kwestia wychowania, zachowania która w tym wieku powinna juz byc opanowana.
Nie zgadzam się z tym, że powinna być w tym wieku opanowana.
Wygłupia się jak dziecko (IMO) jak dziecko, którym jest.
Ewidentnie chce na siebie zwrócić uwagę. MOże taki syndrom najmłodszego dziecka w rodzinie.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 14:04   #2883
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
należy jej się.

zapowiedź makijażu u Maxi https://www.facebook.com/Maxineczka/...type=3&theater

Chyba mi się podoba
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 14:07   #2884
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie przekrzykiwać innych i nie wydzierać się do aparatu. To kwestia wychowania, zachowania która w tym wieku powinna juz byc opanowana.

Oj, bez przesady. Dziewczyna ma ile, 10 lat? Niech się wygłupia. Jej siostra za wcześnie musiała "wydorośleć" i chyba kiepsko na tym wyszła. Fajnie być dzieckiem, póki można. (oceniam tylko na podstawie tego 1 filmu)
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 14:13   #2885
whatwhat
Raczkowanie
 
Avatar whatwhat
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 39
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
A dziękuję, ostatnio trochę się bujam

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------




Jeśli Julka wiàże zarobkowà przyszłość z vlogowaniem, to "dostanie" aparatu ma większy sens niż dostanie pralki. Może ten prezent rozwojowo wykorzystać, a bez pewnych dla-wygody-rzeczy da się żyć (ja akutat bez pranka robienia bym nie przeżyła ).
Może masz racje, każdy robi jak chce. Dla mnie po prostu jest to dziwne. Ma teraz dobry aparat, na moje amatorskie oko filmiki wychodziły nim fajnie, a i iPhonem też były spoko. Więc nie widzę, co ta troche lepsza jakość tego jak robi śniadanie albo wyprowadza Maxa na spacer jej da, i w jaki sposób pomoże zarobkowo. Ale prawdą jest, że nie wiem o tym nic, i się najzwyczajniej nie znam.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie przekrzykiwać innych i nie wydzierać się do aparatu. To kwestia wychowania, zachowania która w tym wieku powinna juz byc opanowana.
Ja też się z tym nie zgadzam. Nie wiem, ile dokładnie Agnieszka ma lat, ale ostatnio znalazłam jakieś filmiki z mojego dzieciństwa. Zachowywałam się podobnie, krzyczałam do kamery "tu jestem, pokaż mnie, pokaż mnie!" i popisywałam się. Niewiele to się ma do mojego zachowania teraz, jako 22-latka. Dzieci powinny być dziećmi
whatwhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 14:19   #2886
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

Oj, bez przesady. Dziewczyna ma ile, 10 lat? Niech się wygłupia. Jej siostra za wcześnie musiała "wydorośleć" i chyba kiepsko na tym wyszła. Fajnie być dzieckiem, póki można. (oceniam tylko na podstawie tego 1 filmu)
Zgodzę się w połowie, niby jest dzieckiem, niech się wygłupia, ale moim zdaniem czasami Agnieszka przesadza i momentami za bardzo chce się "popisać " i zwrócić na siebie uwagę.

Co do samej Julki. Nie wypowiadałam się nigdy na jej temat, bo miałam mieszane uczucia co do niej, jej intonacja głosu (np. w tym filmie o toksycznym związku) mnie tak drażniła, że do końca nie obejrzałam bo nie dałam najzwyczajniej rady.

Patrząc po jej filmach odnoszę wrażenie, że to jeszcze dziecko, może i metryka pokazuje co innego, ale jej zachowanie mówi samo za siebie.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez whatwhat Pokaż wiadomość

(...)
nie wiem, ile dokładnie agnieszka ma lat, (...)
9 z tego co kojarzę
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 14:23   #2887
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez whatwhat Pokaż wiadomość
Może masz racje, każdy robi jak chce. Dla mnie po prostu jest to dziwne. Ma teraz dobry aparat, na moje amatorskie oko filmiki wychodziły nim fajnie, a i iPhonem też były spoko. Więc nie widzę, co ta troche lepsza jakość tego jak robi śniadanie albo wyprowadza Maxa na spacer jej da, i w jaki sposób pomoże zarobkowo. Ale prawdą jest, że nie wiem o tym nic, i się najzwyczajniej nie znam.
W kupnie aparatu chyba chodziło głównie o wygodę. We wcześniejszych vlogach Julka wspominała, ze ciężko jej nagrywać z ręki lustrzanką i chciałaby coś mniejszego i bardziej poręcznego. Na jakimś wspólnym spacerze rodzice troche ponagrywali i też zauważyli, że aparat jednak troche waży.

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Zgodzę się w połowie, niby jest dzieckiem, niech się wygłupia, ale moim zdaniem czasami Agnieszka przesadza i momentami za bardzo chce się "popisać " i zwrócić na siebie uwagę.
Nawet dzisiaj mama upomniała Agnieszke jak zaczęła przesadzać, wiec to nie jest tak, że nie próbują jej stopować jak przegina. Akurat jej zachowanie nie razi mnie szczególnie. Dzieci po prostu czasami są strasznie irytujące, ale wyrastają z tego
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 14:28   #2888
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość

Nawet dzisiaj mama upomniała Agnieszke jak zaczęła przesadzać, wiec to nie jest tak, że nie próbują jej stopować jak przegina. Akurat jej zachowanie nie razi mnie szczególnie. Dzieci po prostu czasami są strasznie irytujące, ale wyrastają z tego
Ja rozumiem, że oni zwracają jej uwagę, tylko jak sama zaznaczyłaś, dzieci potrafią być irytujące i ona właśnie dla mnie taka jest
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 14:36   #2889
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że oni zwracają jej uwagę, tylko jak sama zaznaczyłaś, dzieci potrafią być irytujące i ona właśnie dla mnie taka jest
Wdała się w starsza siostrę Julka mimo swoich 21 lat jest też irytująca
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 14:48   #2890
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Wdała się w starsza siostrę Julka mimo swoich 21 lat jest też irytująca
Z tym też się zgodzę.
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 14:51   #2891
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Vlog urodzinowy u Julki


Jestem zażenowana, że wyjechała do rodziców z tekstem 'kupiliście mi ku*a sweter?"
Ale jej tata mówi mądrze o dojrzałości, a właściwie jej braku. O zapominaniu podstawowych rzeczy jak mleko dla dziecko jak wychodzi i że w końcu to ona powinna zacząć wychowywać dziecko, a nie dziecko ją

ciekawe, jaka byłaby jej reakcja, gdyby dostała tylko sweter i czapkę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 15:00   #2892
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ciekawe, jaka byłaby jej reakcja, gdyby dostała tylko sweter i czapkę
https://www.youtube.com/watch?v=q4a9CKgLprQ
pewnie taka jak w tym filmie w 2:45
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 15:18   #2893
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Reakcja Julki i przed zobaczeniem aparatu jak i po jest dla mnie niepokojąca. Chociaż nie mi oceniać, to że ja nie płaczę jak dostanę coś materialnego, nie znaczy ze inni nie mają prawa do takiej reakcji...

W tym roku miałam taką sytuacje - na Święta nie mogłam wrócić do domu (kraju), w pracy wszyscy szczęśliwi opowiadają jak to do nich rodzina zjeźdza i jak to będzie cudownie a ja sama jak palec w nowym mieście, znajomi tylko w pracy. Wiedziałam że jakoś to przeżyje, ale szczęściem nie tryskałam..Pokupowałam rodzicom prezenty, wysłałam lotniczą i okazało się przypadkiem (oczywiście nic nie było umówione w jedną jak i drugą stronę) że oni też mi coś wysłali -> szopkę wigilijną i list jak to mnie kochają, córeńkę ich najukochańszą i mają nadzieje że za rok spędzimy święta razem. Poryczałam się jak głupia, tak się wzruszyłam. Nie będę cytować oczywiście, ale taki krótki list, napisany prostymi słowami a niezwykle mnie ścisnął w środku.


Myślę że siostra Julki jest bardzo młodziutka i nawet mnie, anty-dzieciatej, nie razi jej zachowanie. Pamiętajmy jednak, że tam jest KAMERA i tak jak większość dorosłych nie czułaby się swobodnie, czyt. byliby zmieszani, tak u dziecka taki czynnik może wyzwalać dodatkowe, ultra-aktywne pokłady chęci popisywania się.
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 15:22   #2894
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ciekawe, jaka byłaby jej reakcja, gdyby dostała tylko sweter i czapkę
Oj, już nie bądźcie takie okrutne . Żadna z Was - wyłączając Olimpię, rzecz jasna - nie marzyła nigdy o czymś nierozsądnym czy droższym? Zapas papieru toaletowego na cały rok - to byłoby coś! #ADlaPrzyjemnościTylkoKos tkaRubikaIToDrewnianaNieo ciosana
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 15:26   #2895
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Czy wiecie może co to za cudo jest, którym ta dziewczyna zabezpiecza skórę przed ubrudzeniem, a potem to usuwa elegancko ?

https://www.instagram.com/p/_jw-oYL_...=sveta_sanders


---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Oj, już nie bądźcie takie okrutne . Żadna z Was - wyłączając Olimpię, rzecz jasna - nie marzyła nigdy o czymś nierozsądnym czy droższym? Zapas papieru toaletowego na cały rok - to byłoby coś! #ADlaPrzyjemnościTylkoKos tkaRubikaIToDrewnianaNieo ciosana

Uwielbiam Cię
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 15:26   #2896
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Oj, już nie bądźcie takie okrutne . Żadna z Was - wyłączając Olimpię, rzecz jasna - nie marzyła nigdy o czymś nierozsądnym czy droższym? Zapas papieru toaletowego na cały rok - to byłoby coś! #ADlaPrzyjemnościTylkoKos tkaRubikaIToDrewnianaNieo ciosana
ofkors. Nie zmienia to faktu, ze umiem okazać wdzięczność za prezent, o którym nie marzyłam.

BTW z tego co pamiętam Julka sama kupiła sobie sprzet do nagrywania jakiś czas temu. Coś się z nim stało, czy ten sprezentowany jest lepszy/ inny ?

W SzP był bunt o papier
__________________
nauczycielu, zajrzyj

Edytowane przez ajah
Czas edycji: 2015-12-30 o 15:30
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 15:27   #2897
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Czy wiecie może co to za cudo jest, którym ta dziewczyna zabezpiecza skórę przed ubrudzeniem, a potem to usuwa elegancko ?

https://www.instagram.com/p/_jw-oYL_...=sveta_sanders


Klej do sztucznych rzęs lub płyn maskujący do akwareli.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 15:30   #2898
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Czy wiecie może co to za cudo jest, którym ta dziewczyna zabezpiecza skórę przed ubrudzeniem, a potem to usuwa elegancko ?

https://www.instagram.com/p/_jw-oYL_...=sveta_sanders


---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------




Uwielbiam Cię
baza peel off, kupisz w Rossmannie z miss sporty. Koszt do 10zl
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 15:35   #2899
whatwhat
Raczkowanie
 
Avatar whatwhat
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 39
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Oj, już nie bądźcie takie okrutne . Żadna z Was - wyłączając Olimpię, rzecz jasna - nie marzyła nigdy o czymś nierozsądnym czy droższym? Zapas papieru toaletowego na cały rok - to byłoby coś! #ADlaPrzyjemnościTylkoKos tkaRubikaIToDrewnianaNieo ciosana
Ja na swoje 21-sze urodziny dostałam upieczone przez mamę ciasto. Można mieć marzenia, można o nie prosić, ale nie wiem. Rodzice Julii mają 9-letnie dziecko, które też kosztuje. Julia ma dwulatka i małego-dużego szczeniaczka. Dla mnie jest to nierozsądne. A to rzucenie czapki na podłogę i w ogóle, no kiepsko. Ale nie wiem czemu się tak wkręciłam, bo zaglądanie komuś do portfela jest w sumie słabe.
whatwhat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 15:35   #2900
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość


Klej do sztucznych rzęs lub płyn maskujący do akwareli.

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
baza peel off, kupisz w Rossmannie z miss sporty. Koszt do 10zl

Dzięki! Rozejrzę się
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 15:44   #2901
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Oj, już nie bądźcie takie okrutne . Żadna z Was - wyłączając Olimpię, rzecz jasna - nie marzyła nigdy o czymś nierozsądnym czy droższym? Zapas papieru toaletowego na cały rok - to byłoby coś! #ADlaPrzyjemnościTylkoKos tkaRubikaIToDrewnianaNieo ciosana

okej, może to trochę zbyt okrutne, jednak trochę ciężko mi sobie tego nie wyobrazić, jak usłyszałam 'naprawdę kupiliście mi kwa sweter?' może trochę przesadzam, a może to reakcja Julki była wyolbrzymiona.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 15:45   #2902
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez whatwhat Pokaż wiadomość
Ja na swoje 21-sze urodziny dostałam upieczone przez mamę ciasto. Można mieć marzenia, można o nie prosić, ale nie wiem. Rodzice Julii mają 9-letnie dziecko, które też kosztuje. Julia ma dwulatka i małego-dużego szczeniaczka. Dla mnie jest to nierozsądne. A to rzucenie czapki na podłogę i w ogóle, no kiepsko. Ale nie wiem czemu się tak wkręciłam, bo zaglądanie komuś do portfela jest w sumie słabe.
reakcja Julki faktycznie słaba (rzucanie swetrem) ale... jeszcze niedawno olimpia była zjechana za wyliczanie komu na co i po co wydaje a teraz robisz dokładnie to samo -.-
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 15:59   #2903
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
reakcja Julki faktycznie słaba (rzucanie swetrem) ale... jeszcze niedawno olimpia była zjechana za wyliczanie komu na co i po co wydaje a teraz robisz dokładnie to samo -.-
mnie sie wydaje, że nie do końca za to samo.
tu się teraz pisze o julki, powiedzmy szczerze, niewychowaniu i braku ogłady. i to jest punkt zaczepienia, przynajmniej dla mnie.
nigdy bym się tak nie odezwała do rodziców. dla mnie jej zachowanie trąci chamstwem i rozwydrzeniem.
a ile kto ma kasy, to mnie najmniej interesi
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 16:00   #2904
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Serio, nie zaglądajmy im do portfela. Kupują - najwidoczniej ich stać. Nikt nie kupi dziecku nowego (według mnie zbędnego) aparatu jak nie ma hajsu.
Mają to jej kupili. Ot cała filozofia.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 16:01   #2905
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
ofkors. Nie zmienia to faktu, ze umiem okazać wdzięczność za prezent, o którym nie marzyłam.

BTW z tego co pamiętam Julka sama kupiła sobie sprzet do nagrywania jakiś czas temu. Coś się z nim stało, czy ten sprezentowany jest lepszy/ inny ?

W SzP był bunt o papier
A Julka nie umie? Nie wiem, nie oglądam osoby - widziałam tylko ten jeden film i na jego podstawie się wypowiadam - czy było kiedykolwiek pokazane, że nie okazała wdzięczności za cośtam? Czy chodzi o "sweter" tutaj? Bo dla mnie (nieznającej osoby) cała scena wręczania prezentu wyglądała na lekką szyderę. Może mają rodzinny insajd dżołk na swetrowy temet i stąd swetrowe oburzenie? Albo - bo ona w swetrach nie chodzi, zatem było to bardzo dziwne (i stąd szydera)? Tak płynę, płynę z analizą, ale chodzi mi o to, że nie wyglądało mi to na całkiem na serio. No i nie podoba mi się, żedorabiana jest do tego większa ideologia - z drogich rzeczy nie można się cieszyć, bo trzeba z tanich.

Cytat:
Napisane przez whatwhat Pokaż wiadomość
Ja na swoje 21-sze urodziny dostałam upieczone przez mamę ciasto. Można mieć marzenia, można o nie prosić, ale nie wiem. Rodzice Julii mają 9-letnie dziecko, które też kosztuje. Julia ma dwulatka i małego-dużego szczeniaczka. Dla mnie jest to nierozsądne. A to rzucenie czapki na podłogę i w ogóle, no kiepsko. Ale nie wiem czemu się tak wkręciłam, bo zaglądanie komuś do portfela jest w sumie słabe.
Cała ta wypowiedź mnie zszokowała. Nie dosyć że zaglądanie do portfela, to jeszcze zakładanie, że osoby, o których sytuacji finansowej niewiele wiemy, robią prezenty starszej córce kosztem młodszej córki. A pierwsze zdanie, to już całkiem . Po co to tak?
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 16:05   #2906
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez whatwhat Pokaż wiadomość
Ja na swoje 21-sze urodziny dostałam upieczone przez mamę ciasto. Można mieć marzenia, można o nie prosić, ale nie wiem. Rodzice Julii mają 9-letnie dziecko, które też kosztuje. Julia ma dwulatka i małego-dużego szczeniaczka. Dla mnie jest to nierozsądne. A to rzucenie czapki na podłogę i w ogóle, no kiepsko. Ale nie wiem czemu się tak wkręciłam, bo zaglądanie komuś do portfela jest w sumie słabe.
A skąd ty wiesz ile jej rodzice zarabiają? Nie za bardzo popłynęłaś?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 16:05   #2907
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Dzięki! Rozejrzę się
Zerknij jeszcze na kanale RLM, zrobiła kiedyś filmik o jakimś kleju, który dokładnie tak samo działa.
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 16:08   #2908
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
A Julka nie umie? Nie wiem, nie oglądam osoby - widziałam tylko ten jeden film i na jego podstawie się wypowiadam - czy było kiedykolwiek pokazane, że nie okazała wdzięczności za cośtam? Czy chodzi o "sweter" tutaj? Bo dla mnie (nieznającej osoby) cała scena wręczania prezentu wyglądała na lekką szyderę. Może mają rodzinny insajd dżołk na swetrowy temet i stąd swetrowe oburzenie? Albo - bo ona w swetrach nie chodzi, zatem było to bardzo dziwne (i stąd szydera)? Tak płynę, płynę z analizą, ale chodzi mi o to, że nie wyglądało mi to na całkiem na serio. No i nie podoba mi się, żedorabiana jest do tego większa ideologia - z drogich rzeczy nie można się cieszyć, bo trzeba z tanich.



Cała ta wypowiedź mnie zszokowała. Nie dosyć że zaglądanie do portfela, to jeszcze zakładanie, że osoby, o których sytuacji finansowej niewiele wiemy, robią prezenty starszej córce kosztem młodszej córki. A pierwsze zdanie, to już całkiem . Po co to tak?
No raczej jej reakcja naprawde qwa kupiliście mi sweter na to nie wskazuje.
Inna sprawa, ze takie teksty przy odbiorze prezentów, przeklinanie jest bardzo słabe.
Też odebrałam to tak, że rodzice chcieli zrobić jej żart. Natomiast jej reakcja wydawała mi się autentyczna.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 16:13   #2909
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
No raczej jej reakcja naprawde qwa kupiliście mi sweter na to nie wskazuje.
Inna sprawa, ze takie teksty przy odbiorze prezentów, przeklinanie jest bardzo słabe.
Też odebrałam to tak, że rodzice chcieli zrobić jej żart. Natomiast jej reakcja wydawała mi się autentyczna.
Ten szlafrok(?) i czapka, którymi owinęli kamerę były częścią zartu, ale nadal prezentem. Troche średnio, że rzuciła to na ziemie jak śmieci, na równi z porwanym papierem. Na filmiku widać, ze jej mama nie była tym zachwycona
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 16:18   #2910
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
ofkors. Nie zmienia to faktu, ze umiem okazać wdzięczność za prezent, o którym nie marzyłam.

BTW z tego co pamiętam Julka sama kupiła sobie sprzet do nagrywania jakiś czas temu. Coś się z nim stało, czy ten sprezentowany jest lepszy/ inny ?

W SzP był bunt o papier
Tak, kupiła sama lustrzankę i korzysta cały czas z niej ale chciała aparat do vlogowania żeby nie ciągnąć ze sobą lustrzanki.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-07 18:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.