Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-17, 16:48   #4471
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość


kurczę, przestaję rozumieć Agatę.
zamawia wszystkie możliwe boxy, przychodzi jej tego 6 czy tam więcej w miesiącu (ok, jej brocha, nikt nie broni) i narzeka, że produkty, które dostaje, dublują się z tymi, które już dostała i że ma wiele kremów do rąk, do twarzy, peelingów, masek do włosów...

skoro ma wszystkiego w wielkich zapasach, to po co wciąż kupuje boxy? po co narzeka, że się powielają? co oni mają do tych paczek wsadzać? wielbłądy?
A ja ją po części rozumiem. Wiele osób zamawia powiedzmy pakiet 6 miesięczny na BG i to nie jest fajne jak co miesiąc produkty się dublują. Pamiętam jak ja zamawiałam BG to co miesiąc była odżywka do włosów lub inny produkt się powtarzał. No ile można..
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 16:51   #4472
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość


kurczę, przestaję rozumieć Agatę.
zamawia wszystkie możliwe boxy, przychodzi jej tego 6 czy tam więcej w miesiącu (ok, jej brocha, nikt nie broni) i narzeka, że produkty, które dostaje, dublują się z tymi, które już dostała i że ma wiele kremów do rąk, do twarzy, peelingów, masek do włosów...

skoro ma wszystkiego w wielkich zapasach, to po co wciąż kupuje boxy? po co narzeka, że się powielają? co oni mają do tych paczek wsadzać? wielbłądy?
Na początku myślałam, że ta dziewczyna jest sympatyczna, teraz wydaje mi się, że lekko... nawiedzona? Mam wrażenie, że kupuje te boxy tylko po to, żeby mieć o czym nagrywać filmiki.
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 16:51   #4473
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Kurcze, za każdym razem jak ktoś pyta o listę Mediakraftu to... jakiś czas temu, już dość dawno jakoś trafiłam na kanały współpracujące z Media, ale za chol...ę nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było. Wlazłam jakoś przez kanał SoKasi chyba (żony Ryana). Nie wiem czy był o tym filmik czy co, ale poznałam wtedy dużo nowych kanałów. Ale zabijcie, nie wiem gdzie to widziałam
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 16:57   #4474
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
A ja ją po części rozumiem. Wiele osób zamawia powiedzmy pakiet 6 miesięczny na BG i to nie jest fajne jak co miesiąc produkty się dublują. Pamiętam jak ja zamawiałam BG to co miesiąc była odżywka do włosów lub inny produkt się powtarzał. No ile można..
nie rozumiem co innego zadowoliłoby w takiej sytuacji użytkownika.
żel pod prysznic? akurat. ileż to widziałam recenzji, gdzie żel był powodem grymasu rozczarowania? no, przyda się, zużyje, ale produkt ogólnie zbędny
płyn micelarny? był kiedyś tam, jeden czy drugi, i Agata nie była zadowolona, że to GARNIER. czyli mimo wszystko też nie tak.

kosmetyki kolorowe? kiedyś była jakaś tam kredka do oczu brązowa (imho lepsza niż czarna, bardziej uniwersalna) i też nie tak, bo ja nie używam kredek

dla mnie takie jęczenie jest dowodem na to, że ktoś zagubił sens kupowania tych boksów. one miały służyć do testowania, a nie, że nagle ktoś zamawia 4 boksy miesięcznie i oczekuje, że to mu powinno zaspokoić wszystkie kosmetyczne potrzeby no ludzie, skąd te boksy nawzajem mają wiedzieć co który daje? skąd mają wiedzieć, że pani agata ma 5 kremów do twarzy w kolejce?

bez sensu takie gadanie. do wszystkiego można się w ten sposób dowalić.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Na początku myślałam, że ta dziewczyna jest sympatyczna, teraz wydaje mi się, że lekko... nawiedzona? Mam wrażenie, że kupuje te boxy tylko po to, żeby mieć o czym nagrywać filmiki.
widać, że agata bardzo na tę boksową serię liczy.
często mówi, że stara się zaraz po przyjściu kuriera włączyć kamerę, żeby jej filmik był pierwszym w sieci, od razu też wali linka na fejsbukową stronę dystrybutora tych boksów. wspominała też, że pisze do tych nowych boksów z prośbą o wysłanie jej za friko do testów...
widać, że to lubi i ją to cieszy, ale... może jednak tego za dużo i już się nieco zblazowała?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 16:59   #4475
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII



bluzka Szusz jest normalna, bez przesady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (406,5 KB, 370 załadowań)
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:00   #4476
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość


kurczę, przestaję rozumieć Agatę.
zamawia wszystkie możliwe boxy, przychodzi jej tego 6 czy tam więcej w miesiącu (ok, jej brocha, nikt nie broni) i narzeka, że produkty, które dostaje, dublują się z tymi, które już dostała i że ma wiele kremów do rąk, do twarzy, peelingów, masek do włosów...

skoro ma wszystkiego w wielkich zapasach, to po co wciąż kupuje boxy? po co narzeka, że się powielają? co oni mają do tych paczek wsadzać? wielbłądy?
Ja ostatnio mam wrazenie ze jej filmy to tylko boxy i filmiki o kulisach yt. Szkoda bo ja polubilam, ale unsub sie zbliza.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:01   #4477
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

kurczę, przestaję rozumieć Agatę.
zamawia wszystkie możliwe boxy, przychodzi jej tego 6 czy tam więcej w miesiącu (ok, jej brocha, nikt nie broni) i narzeka, że produkty, które dostaje, dublują się z tymi, które już dostała i że ma wiele kremów do rąk, do twarzy, peelingów, masek do włosów...

skoro ma wszystkiego w wielkich zapasach, to po co wciąż kupuje boxy? po co narzeka, że się powielają? co oni mają do tych paczek wsadzać? wielbłądy?
Co ciekawe dream box, który dostała od firmy pochwaliła, mimo że znowu był krem do rąk i maska do włosów
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 17:03   #4478
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Co ciekawe dream box, który dostała od firmy pochwaliła, mimo że znowu był krem do rąk i maska do włosów
ale powiedziała, że mimo iż box jej się spodobał, to nie będzie kupowała, bo dziewczyny od dreamboxa nie chcą już dalej z nią współpracować
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:05   #4479
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Maff o tatuażach

Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:05   #4480
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Czy ten "fajny tata" ma tylko konto na insta? Czy prowadzi jakiś kanał, blog itp?
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:07   #4481
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Kurcze, za każdym razem jak ktoś pyta o listę Mediakraftu to... jakiś czas temu, już dość dawno jakoś trafiłam na kanały współpracujące z Media, ale za chol...ę nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było. Wlazłam jakoś przez kanał SoKasi chyba (żony Ryana). Nie wiem czy był o tym filmik czy co, ale poznałam wtedy dużo nowych kanałów. Ale zabijcie, nie wiem gdzie to widziałam

Jest taki ich kanał o nawie wbiuru. Kiedyś był takie tygodnie z biuru i tam wrzucali filmik z urywkami filmów innych jutuberów należących do ich sieci. Swoją drogą fragment mojego filmu też się tam pojawił. Potem jakoś z tego zrezygnowali ale zawsze możesz się cofnąć do tych starszych filmików. Teraz co jakiś czas na fanpage Mediakraft wrzuca nazwy ciekawych kanałów swoich partnerów z ich zdjęciami.
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 17:08   #4482
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ale powiedziała, że mimo iż box jej się spodobał, to nie będzie kupowała, bo dziewczyny od dreamboxa nie chcą już dalej z nią współpracować
No i właśnie w ten sposób staje się niewiarygodna jeśli chodzi o rzetelność i obiektywizm przy produktach ze współprac
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:11   #4483
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Uwaga głupie pytanie:
Czy to możliwe, żeby kupić krem bb skin 79 pomarańczowy z chinskiego alliexpres za 1/5 ceny i bedzie oryginalny? Nie szkoda mi było 20zł a chciałam spróbować cos z ich "kosmetyków" a że tak mówiłyście o kremach BB... przejrzałam z milion aukcji i wybrałam taka na ktorej był identyko. Przyszedł... W kartoniku bez folii i sama byteleczka niezafoliowana również. Porównując wygląd do tych z zdjęc z blogów NICZYM się nie różni, też ma hologramowa nalepkę i na moje oko są na nim te same chińskie krzaki. Za pierwszą próbą wydobycia musiałam z 3-4 razy nacisnać pompkę żeby zaciągnął podkład. Sprawdzilam wszystkie 80 pare składników z opakowania i zgodne są z info na KWC. Więc... używać tego do buzi czy jednak się bać? Jak tu jeszcze sprawdzic czy nie podróba? Próba koloru z swatchami jak na moje oko ten sam odcień. Zapach... jak krem z filtrem 50tka, który mam z Vichy [no zbliżony]. Jak myślicie? Wiem problemy pierwszego świata ale proszę o wasze zdanie.

Z tego co się orientuję to na Ali nie ma oryginalnych kosmetyków. Na opakowaniu chińczyk może napisać co chce a wcale nie musi to być prawdą. Oni tam wszystko podrabiają więc radzę uważać. Jak już kupiłaś i chcesz przetestować na własnej skórze to ja bym radziła zrobić tygodniową próbę na niewielkim fragmencie buzi, żeby w razie co szkód nie zrobić. Nie zamawiam kosmetyków z Ali bo się trochę boję. Wiadomo, że wiele substancji, które w Europie są zakazane w Chinach są dozwolone.


Nadrabiam jutuby cały czas. Dopiero obejrzałam vlog Glam Danki i jak dla mnie to dobrze jej szło nagrywanie aż zazdroszczę, że nie boi się wyjąc kamery na ulicy z czym ja mam problem.
Oglądam też tydzień z czekoladą u DG. Mam mieszane uczucia. Niby wszystko ładnie ale jednak coś mi w ujęciach nie pasuje no i to jego gadanie jest całkiem bez sensu no ni w pięć ni w dziesięć. Mógł to inaczej zrobić.
Sama się ostatnio zastanawiam czy nie przerzucić się na robienie słodkości na kanale bo to moja pasja. I jak tu się odchudzić teraz?

__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik

Edytowane przez Cytrynellka90
Czas edycji: 2016-03-17 o 17:15
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:12   #4484
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
To w sumie racja, na żywo nie chciałabym mieć do czynienia z takim gościem. Ale lubię sobie czasem zerknąć na fajne opakowanie, nawet jeśli to insta-selfie .
Dlaczego?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:36   #4485
zeszyt02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 79
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
No i właśnie w ten sposób staje się niewiarygodna jeśli chodzi o rzetelność i obiektywizm przy produktach ze współprac
Ja też polubiłam Agatę, bo wydawała się taka naturalna. Podkreślała, że filmiki nie sponsorowane. Nagle bach i filmik, gdzie prosi o darmowego boxa.

Zastanawiam się nad odsubskybowaniem jej kanału.
zeszyt02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:40   #4486
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Oglądacie jakieś kanały kulinarne? Ja jedynie ugotowanych, wczesniej tez chętnie oglądałam Kocham Gotować, ale teraz już po prostu nie moge strawić Piotrka

Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:46   #4487
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Oglądacie jakieś kanały kulinarne? Ja jedynie ugotowanych, wczesniej tez chętnie oglądałam Kocham Gotować, ale teraz już po prostu nie moge strawić Piotrka

Ja oglądam sporo. W czołówce jest videokuchnia i Skutecznie TV, z zagranicznych Laura Vitale i wiele innych w sumie, ciągle trafiam na coś nowego.

A ten sos z przepisu - hmmm, jako psychofanka sera pleśniowego myślę, że warto byłoby do takiego sosu dodać czarnego pieprzu, trochę soku z cytryny, soli odrobinę i może niekoniecznie sos sojowy. Więcej sera, a śmietanka może być i 12%, będzie jednak trochę lżej, a odparować i zredukowac można do kremowej konsystencji i tak ale jak kto lubi oczywiście. Ja robię w ten sposób. Poza tym pani z filmu chyba lekko boi się przypraw, a ja kocham kuchnię aromatyczną.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:51   #4488
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja oglądam sporo. W czołówce jest videokuchnia i Skutecznie TV, z zagranicznych Laura Vitale i wiele innych w sumie, ciągle trafiam na coś nowego.

A ten sos z przepisu - hmmm, jako psychofanka sera pleśniowego myślę, że warto byłoby do takiego sosu dodać czarnego pieprzu, trochę soku z cytryny, soli odrobinę i może niekoniecznie sos sojowy. Więcej sera, a śmietanka może być i 12%, będzie jednak trochę lżej, a odparować i zredukowac można do kremowej konsystencji i tak ale jak kto lubi oczywiście. Ja robię w ten sposób. Poza tym pani z filmu chyba lekko boi się przypraw, a ja kocham kuchnię aromatyczną.

Ja sama mam ogromny problem z doprawianiem. Zawsze muszę wołać kogoś do pomocy w posmakowaniu Ja chyba tez boję się przypraw
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:52   #4489
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Skutecznie TV jakoś do mnie nie przemawia i sama nie wiem czemu, przejrzałam videokuchnie i spodobało mi się. Bardzo na plus krótka forma. Nie lubię jak na filmach jest pokazane wszystko z wielką dokładnością, 5 minut krojenia itp. Przez to film trwa 20-30 min.

Też lubię dużo przypraw, jak jem u kogoś to przeważnie jest dla mnie zbyt mało przyprawione
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 17:56   #4490
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
nie rozumiem co innego zadowoliłoby w takiej sytuacji użytkownika.
żel pod prysznic? akurat. ileż to widziałam recenzji, gdzie żel był powodem grymasu rozczarowania? no, przyda się, zużyje, ale produkt ogólnie zbędny
płyn micelarny? był kiedyś tam, jeden czy drugi, i Agata nie była zadowolona, że to GARNIER. czyli mimo wszystko też nie tak.

kosmetyki kolorowe? kiedyś była jakaś tam kredka do oczu brązowa (imho lepsza niż czarna, bardziej uniwersalna) i też nie tak, bo ja nie używam kredek

dla mnie takie jęczenie jest dowodem na to, że ktoś zagubił sens kupowania tych boksów. one miały służyć do testowania, a nie, że nagle ktoś zamawia 4 boksy miesięcznie i oczekuje, że to mu powinno zaspokoić wszystkie kosmetyczne potrzeby no ludzie, skąd te boksy nawzajem mają wiedzieć co który daje? skąd mają wiedzieć, że pani agata ma 5 kremów do twarzy w kolejce?

bez sensu takie gadanie. do wszystkiego można się w ten sposób dowalić.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------



widać, że agata bardzo na tę boksową serię liczy.
często mówi, że stara się zaraz po przyjściu kuriera włączyć kamerę, żeby jej filmik był pierwszym w sieci, od razu też wali linka na fejsbukową stronę dystrybutora tych boksów. wspominała też, że pisze do tych nowych boksów z prośbą o wysłanie jej za friko do testów...
widać, że to lubi i ją to cieszy, ale... może jednak tego za dużo i już się nieco zblazowała?
Chodziło mi o konkretny box. Oczywiście, jeżeli się zamawia kilka boxów co miesiąc to logiczne, że produkty się dublują ale jeżeli ktoś zamawia tylko i wyłącznie powiedzmy BG czy SB to ma prawo się wkurzyć skoro co miesiąc ma "testować" odżywki do włosów. Jeszcze bym rozumiała gdyby taka odżywka była w małej pojemności ale kiedyś dostałam pełnowymiarowe opakowanie Aussie a za miesiąc małe opakowanie innej odżywki tak więc nie byłam w stanie tego wszystkiego wytestować. Co do kolorówki to akurat tutaj się zgadzam-wiele osób jest oburzonych kolorówką bo zazwyczaj dostają nie takie kolory jakby chcieli więc moim zdaniem słabym pomysłem jest w ogóle dodawanie kolorówki no chyba, że ma się kogoś komu ewentualnie można oddać niepasujący produkt :P
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:59   #4491
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez zeszyt02 Pokaż wiadomość
Ja też polubiłam Agatę, bo wydawała się taka naturalna. Podkreślała, że filmiki nie sponsorowane. Nagle bach i filmik, gdzie prosi o darmowego boxa.

Zastanawiam się nad odsubskybowaniem jej kanału.
Zgadzam się, zawsze podkreślała, ze będzie szczera i fakt, że ma produkt ze współpracy nie będzie miał wpływu na jej ocenę. A tu niespodzianka, bo skoro tak bardzo była zadowolona z dreamboxa (który moim zdaniem był mega słaby), to czemu nie będzie go kupować?
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:01   #4492
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII


Stylizacje, szczoty od Hani DG
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że ta złota część jest słaba jakościowo, jak Karolina ją nacisnęła to się wygięła - potem stwierdziła, że warto ją przytrzymywać palcem

EDIT: u Oleski też:
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3

Edytowane przez Radzka
Czas edycji: 2016-03-17 o 18:06
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:28   #4493
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII



Jakie kochane piesełyyy <3 Umieram
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:41   #4494
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Stylizacje, szczoty od Hani DG
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że ta złota część jest słaba jakościowo, jak Karolina ją nacisnęła to się wygięła - potem stwierdziła, że warto ją przytrzymywać palcem

EDIT: u Oleski też:
Można się było spodziewać jakiegoś testu, bo dostały je od Hani na ostatnich targach [zeszły week?].


vlog z Avonu u GlamPauli. Zdecydowanie wole montaż Laury. Dziewczyny pokazują swoją przyjazną twarz nawet Sz. Czy tylko mnie się nie podoba za specjalnie ten przylizany bok u Pauli?

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2016-03-17 o 19:06
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 19:07   #4495
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość

Domyślam się, że na szczupłej dziewczynie z tak dużym biustem nie wszystkie bluzki będą dobrze leżeć ale ta bluzeczka na Szusz wygląda jak pożyczona od kilkuletniej siostry. Biust się wylewa aż pod szyję, rękawki za ciasne.
Brzydko i staro ten biust wygląda.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 19:11   #4496
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
tak, cycki J upchniete w 75 D + push up, to ja
To musiało boleć
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 19:12   #4497
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Dlaczego?
Bo przypuszczam, że ludzie aż tak skupieni na swoim wyglądzie mogą mnie męczyć. Nawet, jeśli dla tego pana to tylko platforma do zarabiania pieniędzy, zwyczajnie nie moja bajka.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 19:13   #4498
ona679
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 91
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Madzikowe raybany z alliexpres
https://www.instagram.com/p/BDEHvJci...adziklifestyle
ona679 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 19:14   #4499
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Można się było spodziewać jakiegoś testu, bo dostały je od Hani na ostatnich targach [zeszły week?].


vlog z Avonu u GlamPauli. Zdecydowanie wole montaż Laury. Dziewczyny pokazują swoją przyjazną twarz nawet Sz. Czy tylko mnie się nie podoba za specjalnie ten przylizany bok u Pauli?
Paula ślicznie wygląda na planie, ale kiedy tylko nie oświetla jej milion lamp i blenda po tym makijażu wydaje się... brudna
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 19:17   #4500
zeszyt02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 79
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

https://www.youtube.com/watch?v=dkRj-SeKX2k

Takie dziecko i ma kanał?

Ładnie śpiewa, ale mam mieszane uczucia co do tego pomysłu.
zeszyt02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 17:33:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.