Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-25, 16:56   #1831
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Laski, czy to możliwe, że Revlon CS zmienia kolor stojąc jakiś czas w butelce? Do tej pory kolor 180 był ok, ale dzisiaj jak nałożyłam to miałam wrażenie, że mam pomarańczę na twarzy. Dodatkowo na dłoni widzę, jak ciemnieje. Czy to, że stoi na parapecie mogło mu zaszkodzić? Dobrze, że mam 150 do zmieszania z nim, ale jednak jestem zdziwiona... Ktoś, coś?
Też mi ciemnieje

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ja trzymam za Ciebie kciukasy
a Wy trzymajcie za mnie... jutro piekę wuztetkę w darze dla rodziców teżetki wezmę ją na śniadanie wielkanocne i mam nadzieję, że wyjdzie zacnie, bo jej mama to anthea jak żywa
Będę trzymać, na pewno wyjdzie super


Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ale bym zjadła wuzetkę ;-;
albo pleśniaka <3

kciuki za wszystkie!
(za mnie mozna we wtorek, bo mam ważną wizyte u lekarza i sie cykam maks :"D )
Kciuki będą, ale chyba do lekarza pójdziesz z kimś dorosłym?

Ja chyba staro wyglądam, bo od jakiegoś 15 r.ż. chodziłam sama do lekarza, mama nie mogła wyjść z pracy i dopiero jak miałam 17 to lekarz się zorientował, że jestem niepełnoletnia

Mój kot też chrapie i sapie Czasem myślę, że się przydusza i go budzę, a on zdziwiony

Próbowałam dziś szminkę z GR i nie jest sina, ma raczej kolor typowy mauve- a przynajmniej na mojej skórze tak wygląda. Chyba, że jest jeszcze inny siny odcień, którego nie było.

Czy jest tu jeszcze ktoś, kto bojkotuje święta i zamierza oglądać TV i jeść pizzę?
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 16:58   #1832
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy to takie zdolniachy jesteście, że kogo mam pytać jak nie Was! Potrzebuję przepisu na najbardziej epicki sernik na świecie. Chyba w końcu czas zacząć konkurować z sernikiem babci tżta...

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
sernik tradycyjny z moje wypieki zrób!
robie juz od kilku lat i jest pyszny! Leciutki, delikatny
ale ja i tak wolę zamulaczowe serniki, ale tylko ja na chacie, więc robię tradycyjny.


---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
http://www.mojewypieki.com/post/sernik-tradycyjny

Zawsze robię z tego przepisu, tylko nie dodaję kaszy manny, bo raz nie dodałam i też wyszedł mniamuśny Oczywiście bez rodzynek, ale za to z takimi kuleczkami czekoladowymi, nieskromnie powiem że każdy zawsze chwali ;> Wychodzi taki puszysty, mokry i rozpływa się w ustach, nie jest takim typowym ciężkim sernikiem
haha - siostro
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 16:58   #1833
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ja trzymam za Ciebie kciukasy
a Wy trzymajcie za mnie... jutro piekę wuztetkę w darze dla rodziców teżetki wezmę ją na śniadanie wielkanocne i mam nadzieję, że wyjdzie zacnie, bo jej mama to anthea jak żywa
wieki wuzetki nie jadłam Ja zrobiłam tylko babkę (co na babkę nie wygląda), a resztę ciast zamówiłam: sernik, snikersa, dobosza i szarlotkę. Mam na szczęście obok mega dobrą, zaufaną cukiernię co mi jeszcze wszystko dowozi pod drzwi


Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość


Ja też się zaraz zabieram za pieczenie ciast, a jestem chora i mam nadzieję, że niczego nie sknocę. Przed rodzinnymi, oficjalnymi zaręczynami pierwszy raz martwię się o wypieki
Gratulacje Mnie na szczęście taki stres ominął, nie było oficjalnych zaręczyn (jeszcze w święta)
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 16:59   #1834
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Mifiku, ściskam wirtualnie, pierdziel święta i skup się na rozpieszczaniu siebie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:01   #1835
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
wieki wuzetki nie jadłam Ja zrobiłam tylko babkę (co na babkę nie wygląda), a resztę ciast zamówiłam: sernik, snikersa, dobosza i szarlotkę. Mam na szczęście obok mega dobrą, zaufaną cukiernię co mi jeszcze wszystko dowozi pod drzwi

Oczywiście, że wygląda kłamczuszku Snickersa bym zjadła I coś kokosowego ;<
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:01   #1836
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

czy wasze koty też tak chrapią, że aż słychać w drugim pomieszczeniu? DD


---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------



moja kochana bambi-mifico wysyłam ci gorące przytulasy z miesta podziemnej bulwy.
mam nadzieję, że się ułoży...
Czarny chrapie, jak jest przeziębiony, Mała chrapie częściej xD ale tak tylko kilka razy chrapnie. Choć, fakt, brzmi jak porządne ludzkie chrapanie :P
Mój psiak chrapał potwornie Kiedy czasem spał ze mną, musiałam go ruszać, żeby przestał, bo nie mogłam spać

Olenkaszku, Róziaczku i wszystkie wizarzystki - dziękuję za każde ciepłe słowo, jesteście kochane.


Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
może było widać Tomka na lotni
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:02   #1837
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
haha - siostro
No raczej nie inaczej!
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 17:03   #1838
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Sikix, a skąd Ty tego dobosza wytrzasnęłaś?
jadłaś juz kiedyś? i czym to przekładane,bo widzę, że megaprzekładaniec wielopiętrowy
pierwszy raz słyszę ale może to u mnie jakieś niezbyt sławne
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:05   #1839
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wygląda kłamczuszku Snickersa bym zjadła I coś kokosowego ;<
babka chyba powinna wyższa być i lukrem oblana Snikersa uwielbiam i kokosowe Rafaello też, nawet bym je zrobiła, ale mam bana, bo u mnie w domu nikt oprócz mnie kokosa nie lubi

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Sikix, a skąd Ty tego dobosza wytrzasnęłaś?
jadłaś juz kiedyś? i czym to przekładane,bo widzę, że megaprzekładaniec wielopiętrowy
pierwszy raz słyszę ale może to u mnie jakieś niezbyt sławne

tak sobie zamówiłam, spodobała mi się nazwa, wygląd i fakt, że są tam jakieś owoce też nie znałam wcześniej, obadam
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:08   #1840
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
babka chyba powinna wyższa być i lukrem oblana Snikersa uwielbiam i kokosowe Rafaello też, nawet bym je zrobiła, ale mam bana, bo u mnie w domu nikt oprócz mnie kokosa nie lubi
Ich problem, więcej dla mnie
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:17   #1841
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez lovelustfaithdreams Pokaż wiadomość
haha, nigdy nie zapomnę mojej pierwszej wizyty u teściów odezwałam się tylko gdy padło do mnie konkretne pytanie a tak siedziałam cicho jak mysz pod miotłą :P

http://mintishop.pl/product-pol-9315...wypryskow.html

Przed chwilą podesłałyście link do kremu a że zakochałam się w opakowaniu przejrzałam ofertę i zobaczcie co znalazłam. Niby właśnie dla problematycznej cery i super pod makijaż. Opinii brak więc może ktoś, kto ogarnia składy mógłby wstępnie ocenić?
Nie znam się, ale się wypowiem.
Gliceryna na drugim miejscu w składzie, może zapychać. Może ktoś obeznany napisze czym różni się ta spożywcza od zwykłej.
No i caprylic triglyceride też może zapychać.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 17:19   #1842
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
No raczej nie inaczej!
ujelo mnie w tym serniku to- ze pamietam, jak Dorotus pisala, ze to jej dziadek taki robil
ja tam daje skorke z cytryny i aromat cytrynowy
a polewe robie taka z zelatyna - jest super, nie lamie sie i bardzo elastyczna - obadaj na necie "polewa z zelatyna'
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:22   #1843
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Karolina i hybrydy nie wiedziałam, że była kosmetyczką


swoją drogą mnie tak szybko paznokcie rosną, że nie umiem się przekonać do hybryd
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:26   #1844
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

ja tam nic nie robie na swieta. Tż chce odpoczac wiec zostajemy w domu. Jutro ide do kosmetyczki zrelaksowac sie po ciezkim tygodniu.

Obwieszczam, ze dzis sciagneli mi szwy
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:29   #1845
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość



Czy jest tu jeszcze ktoś, kto bojkotuje święta i zamierza oglądać TV i jeść pizzę?
jaaaaaa! Ale nie z własnego wyboru... Moja rodzina nie jest wierząca, zazwyczaj spotykamy się po prostu na obiedzie/kolacji/"wielkanocnym"śniadan iu, ale bez religijnych elementów. W tym roku rodzice pojechali do siostry, a mi się nie opłacało na 4 dni lecieć za ocean (muszę wracać na uczelnie).
Wiec jade do domu rodzinnego na polwysep, patrzę w morze i jem lody z Lidla.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:32   #1846
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Pleśniak - ulubione ciasto Czochera - pamiętam
i moje


---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------



Zrób szpinakowca to zmienisz zdanie

Dzięki za polecenie Lavendovej. Bardzo mi podpasowala - naturalna, madra, konkretna. Podziwiam ze sprzataniem, ale to taki typ. Mam kolezanke o bardzo podobnym podejsciu i ona wszystko robi szybko, wiec sprzatanie w jej wydaniu to 20 min i zadyszki nie zlapie, a zasuwa jak robocik.
Niedlugo zaczynamy z TZ zycie na swoim i czekaja mnie takie organizacyjne sprawy i wyrabianie codziennej rutyny. Filmiki Lavendovej "o zyciu" polknelam jako pierwsze. A potem ten o nerwicy...
chyba tez to mam, ale u mnie objawia sie to gastrycznie 😞
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:33   #1847
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
ujelo mnie w tym serniku to- ze pamietam, jak Dorotus pisala, ze to jej dziadek taki robil
ja tam daje skorke z cytryny i aromat cytrynowy
a polewe robie taka z zelatyna - jest super, nie lamie sie i bardzo elastyczna - obadaj na necie "polewa z zelatyna'
O dzięki bejbe, bo z polewą mam zawsze jakiś problem, jak robiłam chatkę baby jagi to właśnie polewa mi nie wyszła, szybko zgęstniała i stwardniała ;< co nie przeszkodziło absolutnie żeby wszamać ciacho
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:33   #1848
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
jaaaaaa! Ale nie z własnego wyboru... Moja rodzina nie jest wierząca, zazwyczaj spotykamy się po prostu na obiedzie/kolacji/"wielkanocnym"śniadan iu, ale bez religijnych elementów. W tym roku rodzice pojechali do siostry, a mi się nie opłacało na 4 dni lecieć za ocean (muszę wracać na uczelnie).
Wiec jade do domu rodzinnego na polwysep, patrzę w morze i jem lody z Lidla.
moja kolezanka stwierdzila dzis ze swieckie tradycje swiat (swieta bez elementow koscielnych) to zaklamanie o.O powiedziala to osoba chodzaca raz w roku do kosciola, zyjaca bez slubu ale gleboko wierzaca :/

Viva la zaklamanie
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."

Edytowane przez lord_viader
Czas edycji: 2016-03-25 o 17:34
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:36   #1849
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
Dziękuję mificzku Było, było, ale musisz dojechać do zdjęć z sierpnia ^^ jako, że mieszkamy w innym mieście, a mieliśmy ostatnio gorący okres (ja na uczelni, narzeczony w nowej pracy) to od tamtej pory nie było czasu i głowy, żeby zapieczętować już wszystko z rodzicami.

Jestem z Tobą myślami i życzę żeby wszystko się poukładało w Twej głowie, tak na spokojnie. Żeby (przede wszystkim) samemu wiedzieć co chce się począć dalej. Ślę przytulasa


---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------



Ja uwielbiam i katuję co święta http://www.mojewypieki.com/przepis/sernik-wiedenski
Jest lekki, wilgotny, rozpływa się w ustach. Nie ma ciasta na spodzie, więc nie zapycha i można upchnąć między innymi pysznościami
Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
http://www.mojewypieki.com/post/sernik-tradycyjny

Zawsze robię z tego przepisu, tylko nie dodaję kaszy manny, bo raz nie dodałam i też wyszedł mniamuśny Oczywiście bez rodzynek, ale za to z takimi kuleczkami czekoladowymi, nieskromnie powiem że każdy zawsze chwali ;> Wychodzi taki puszysty, mokry i rozpływa się w ustach, nie jest takim typowym ciężkim sernikiem
Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
sernik tradycyjny z moje wypieki zrób!
robie juz od kilku lat i jest pyszny! Leciutki, delikatny
ale ja i tak wolę zamulaczowe serniki, ale tylko ja na chacie, więc robię tradycyjny.


---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------



haha - siostro

Dziękuję Wybrałam ten tradycyjny z moichwypieków, ale zamiast polewy czekoladowej będzie posypany wiórkami kokosowymi, bo (cytując tż): "nie chcę żadnej polewy czekoladowej, ma być kokos, babcia sypała kokos!"

Cytat:
Napisane przez lovelustfaithdreams Pokaż wiadomość
haha, nigdy nie zapomnę mojej pierwszej wizyty u teściów odezwałam się tylko gdy padło do mnie konkretne pytanie a tak siedziałam cicho jak mysz pod miotłą :P

http://mintishop.pl/product-pol-9315...wypryskow.html

Przed chwilą podesłałyście link do kremu a że zakochałam się w opakowaniu przejrzałam ofertę i zobaczcie co znalazłam. Niby właśnie dla problematycznej cery i super pod makijaż. Opinii brak więc może ktoś, kto ogarnia składy mógłby wstępnie ocenić?
Z analizatora kosmetyków: "Nie znaleziono substancji alergicznych. Nie znaleziono substancji szkodzących dzieciom. Nie znaleziono innych ostrzeżeń. Znaleziono substancje komedogenne: (STEARIC ACID). Znaleziono konserwanty: (PHENOXYETHANOL)."
Tyle pomogę

Edytowane przez ladybird1395
Czas edycji: 2016-03-25 o 17:38
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 17:42   #1850
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
babka chyba powinna wyższa być i lukrem oblana Snikersa uwielbiam i kokosowe Rafaello też, nawet bym je zrobiła, ale mam bana, bo u mnie w domu nikt oprócz mnie kokosa nie lubi

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------



tak sobie zamówiłam, spodobała mi się nazwa, wygląd i fakt, że są tam jakieś owoce też nie znałam wcześniej, obadam
Jadłam dobosza kiedyś, dobry,śle przeslodki. W mojej wersji miał takie falbany z kazmelizowanej pomarańczy ;d
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:48   #1851
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Kociary! Zobaczcie jakie cudowności w home&you:
https://home-you.com/en/search?order...rch_query=miau

+załączniki, bo na stronie nie widzę, znajoma dała mi cynk

Mama przyjeżdża do mnie w maju i poproszę żeby mi przywiozła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12910109_10204874233689516_1530740084_n.jpg (29,4 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12910499_10204874233729517_265034203_n.jpg (68,6 KB, 105 załadowań)
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:51   #1852
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez lord_viader Pokaż wiadomość
moja kolezanka stwierdzila dzis ze swieckie tradycje swiat (swieta bez elementow koscielnych) to zaklamanie o.O powiedziala to osoba chodzaca raz w roku do kosciola, zyjaca bez slubu ale gleboko wierzaca :/

Viva la zaklamanie
Może i zakłamanie... Ale co mamy zrobić skoro wszyscy mamy w tym czasie wolne Przynajmniej się spotkamy rodzinnie i pobędziemy razem


Stylizacje i mierzymy.
Pokazała się trochę w tym odcinku

Zawsze myslałam, że te chińskie strony mają jakieś super oferty, tańsze ciuchy.. A nie wiem czy opłaca się zamawiać w ciemno niewątpliwie słabszej jakości płaszcz za 2 stówki? Tyle kosztują one w sieciówkach, a przynajmniej można przymierzyć.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:52   #1853
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

mówcie co chcecie ale Weronika ładnie wygląda w filmiku lubi marzec , tak na serio świeżo
nie wiem, makijaż ? czy kontrast ze światłem
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:53   #1854
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Może i zakłamanie... Ale co mamy zrobić skoro wszyscy mamy w tym czasie wolne Przynajmniej się spotkamy rodzinnie i pobędziemy razem

.

Dla mnie święta to czas w którym wszyscy jesteśmy w domu. Nie uznaję robienia wszystkiego na zastaw się a postaw się. Zostałam właśnie za to zjechana.
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:59   #1855
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość




Też mi ciemnieje







Będę trzymać, na pewno wyjdzie super









Kciuki będą, ale chyba do lekarza pójdziesz z kimś dorosłym?



Ja chyba staro wyglądam, bo od jakiegoś 15 r.ż. chodziłam sama do lekarza, mama nie mogła wyjść z pracy i dopiero jak miałam 17 to lekarz się zorientował, że jestem niepełnoletnia



Mój kot też chrapie i sapie Czasem myślę, że się przydusza i go budzę, a on zdziwiony



Próbowałam dziś szminkę z GR i nie jest sina, ma raczej kolor typowy mauve- a przynajmniej na mojej skórze tak wygląda. Chyba, że jest jeszcze inny siny odcień, którego nie było.



[b]Czy jest tu jeszcze ktoś, kto bojkotuje święta i zamierza oglądać TV i jeść pizzę? [/b

Ja! Dzisiaj ze względu na post wcinamy carbonare, a u mnie w domu święta są zawsze lajtowe więc i pizza i tv będą ale u mnie tak zawsze
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 18:00   #1856
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość

Stylizacje i mierzymy.
Pokazała się trochę w tym odcinku

Zawsze myslałam, że te chińskie strony mają jakieś super oferty, tańsze ciuchy.. A nie wiem czy opłaca się zamawiać w ciemno niewątpliwie słabszej jakości płaszcz za 2 stówki? Tyle kosztują one w sieciówkach, a przynajmniej można przymierzyć.
szkoda, ze nie przymierzyła jednak tych spódnic, ciekawa byłam jak będzie w nich wyglądać
bo ja generalnie lubię spódnice

a co do super ofert nesja ostatnio też pokazywała coś z chińskich stron i fatalne raczej te ubrana były - sama też tak stwierdziła
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 18:04   #1857
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
może było widać Tomka na lotni



RudeOne urocze sa te kocie rzeczy z home&you, ja sobie nic nie kupilam bo wmowilam sobie ze jestem za stara na takie rzeczy choc w sumie bylam bliska wziac tego duzego kota-pojemnik no ale cena 80zl mnie troche zniechecila w kazdym badz razie chcialam Ci powiedziec, ze ta kolekcja jest dostepna od jakiegos czasu i w sklepie widzialam juz doslownie resztke tych rzeczy wiec jak je chcesz to chyba dobrze byloby juz je kupic bo zaraz moze ich nie byc nigdzie

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2016-03-25 o 18:06
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 18:06   #1858
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość



RudeOne urocze sa te kocie rzeczy z home&you, ja sobie nic nie kupilam bo wmowilam sobie ze jestem za stara na takie rzeczy choc w sumie bylam bliska wziac tego duzego kota-pojemnik no ale cena 80zl mnie troche zniechecila w kazdym badz razie chcialam Ci powiedziec, ze ta kolekcja jest dostepna od jakiegos czasu i w sklepie widzialam juz doslownie resztke tych rzeczy wiec jak je chcesz to chyba dobrze byloby juz je kupic bo zaraz moze ich nie byc nigdzie

Dzisiaj ruszyła wyprzedaż w Home&You do -50%, może akurat wasze kocie rzeczy są objęte rabatami Obadajcie na ich stronie online.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 18:07   #1859
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość



RudeOne urocze sa te kocie rzeczy z home&you, ja sobie nic nie kupilam bo wmowilam sobie ze jestem za stara na takie rzeczy choc w sumie bylam bliska wziac tego duzego kota-pojemnik no ale cena 80zl mnie troche zniechecila w kazdym badz razie chcialam Ci powiedziec, ze ta kolekcja jest dostepna od jakiegos czasu i w sklepie widzialam juz doslownie resztke tych rzeczy wiec jak je chcesz to chyba dobrze byloby juz je kupic bo zaraz moze ich nie byc nigdzie
ten pojemnik jest cuuuudny
Chodze dookola niego od miesiaca, ale cena odstrasza :c
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 18:10   #1860
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Może i zakłamanie... Ale co mamy zrobić skoro wszyscy mamy w tym czasie wolne Przynajmniej się spotkamy rodzinnie i pobędziemy razem


Stylizacje i mierzymy.
Pokazała się trochę w tym odcinku

Zawsze myslałam, że te chińskie strony mają jakieś super oferty, tańsze ciuchy.. A nie wiem czy opłaca się zamawiać w ciemno niewątpliwie słabszej jakości płaszcz za 2 stówki? Tyle kosztują one w sieciówkach, a przynajmniej można przymierzyć.
Na poczatku jej makijaz do mnie krzyczal, ale kiedy przylozyla do siebie te spodnice w bandanowy wzor, to od razu wyobrazilam sobie Karo w stylizacji z dzinsowa koszula. Odcien spodnicy i ust baaardzo ze soba gral. Tak samo ladnie wygladala w tej koszulo-tunice, az szkoda, ze za ciasna w biuscie. Ogolnie stwierdzam, ze szary nie jest kolorem Karoliny.
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.