Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 21:23   #1741
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

dziewczyny, powiedzcie prosze jak sie spisuja (i jak z jakoscia) cienie w zelu z kolekcji Circus Circus?
delikatnie je 'macalam' i odnioslam wrazenie, ze sa dosc twarde
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:25   #1742
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Przepuszczam że to rozświetlacz pod oczy, coś podobnego do Touche Eclat YSL
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
to jest essence I love runway highlighter
[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31476132]To chyba korektor

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------


ee, a miałam nadzieję na jakiś ładny, jasny korektor [/QUOTE]
wszystkie wersje mi odpowiadają więc "ten Pan Produkt" też będzie MÓJ

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dziś w Maxie ale dwa ostatnie
a miałam iść do Maxa w piątek, ale akurat nadjechał autobus na przystanek i się rozmyśliłam na Krakowskiej chyba już nie znajdę? Bo do Gemini nie chce mi się jechać
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:26   #1743
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Ehh gdzie te czasy kiedy roz kupowalam ( i to z ciezkim sercem bo szkoda bylo kasy) dopiero jak mi sie zaczynal konczyc

O matko! To ktoś tez tak miał jak ja?
Miałam dokładnie tak samo.Z kolorówki miałam po 1 pudrze, 1 tuszu i ze 2-3 cienie.Kupowałam jak poprzednie nie nadawały się do użytku albo sie całkowicie zużyły.A rózu to w ogóle wcale nie miałam.Pierwszy kupiłam w tym roku(ze wstydem przyznaje bo mam już niemal 27 lat).
A teraz?zastanawiam się kiedy to pozużywam i czy w ogóle.A kosmetyk mi sie nudzi po kilku użyciach
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:28   #1744
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dorwałam dziś trzeci róż w żelu z VL (nie wiem jakim cudem, panie w Naturze mają chyba pochomikowane te kosmetyki, kilka dni temu kupiłam 2 dla wizażanek i to miały już być ostatnie ), użyłam od razu po powrocie do domu, ale kompletnie nie potrafię się nim posługiwać
Szukałam w necie jak wygląda na twarzy, ale znalazłam chyba tylko dwa. Może mi po prostu ten kolor nie pasuje?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:28   #1745
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Mam brata, który z racji tego, że nie posiadam prawa jazdy został moim nadwornym szoferem. Często suszę mu głowę, żebyśmy pojechali do Natury, bo "w innych miastach jest już Ballerina, a ja muszę mieć ten róż, bo zaraz mi wszystko wykupią!", pokazuję mu swatche i limitowanki, a także proszę o upolowanie jakichś rozchwytywanych kosmetyków w moim rodzinnym mieście.

Ostatnio przedrzeźnialiśmy się na gadu-gadu, kto jest bardziej ograniczony i nawiązał się taki dialog:
brat: jesteś ograniczona jak pole koła jest ograniczone okręgiem...
ja: ty jestes ograniczony jak wartosc kaloryczny zyda w piecu krematoryjnym
brat: Ty jesteś ograniczona jak granica dla 1/n gdzie n dąży do nieskończoności!
ja: ty jestes ograniczony jak limit sciagania na rapishare
brat: Ty jesteś ograniczona jak limitowanki Essence!

Nie wiem czy śmieszne, ale mnie to powaliło na kolana
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:30   #1746
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
nowości w asortymencie - mają być dostępne na wiosnę/lato 2012
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...ment-2012.html

są róże w musie!!!!!
róże
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Ogarniam nowości nie wiem gdzie paczeć

A przyszłam z informacją, że zastałam, świeżo uzupełniony stand CC w Tesco Extra (Lublin) 4/5 rozświetlaczy latało radośnie w opakowaniu, jakiegoś kiepskiego kleju użyli, bo widziałam u kogoś na blogu wypadnięty ten pan, mój też się merda. Przynajmniej nie ma problemu z ewentualnym depotowaniem
Pewnie w sobotę się tam przejadę zobaczyć ;p może cos mnie skusi


Moja pierwsza limitka to ballerina Szkoda, ze tak późno zaczęłam ominęło mnie tyle perełek
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:35   #1747
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
O matko! To ktoś tez tak miał jak ja?
Miałam dokładnie tak samo.Z kolorówki miałam po 1 pudrze, 1 tuszu i ze 2-3 cienie.Kupowałam jak poprzednie nie nadawały się do użytku albo sie całkowicie zużyły.A rózu to w ogóle wcale nie miałam.Pierwszy kupiłam w tym roku(ze wstydem przyznaje bo mam już niemal 27 lat).
A teraz?zastanawiam się kiedy to pozużywam i czy w ogóle.A kosmetyk mi sie nudzi po kilku użyciach
Ja za to przy moim pierwszym różu, który oczywiście używam regularnie, miałam jakieś 23,4 roku (czyli rok temu) Do tej pory mam ich kilka i zapowiada sie poszerzenie oferty. Pomyśleć, że i tak nei chce mi się rano malować, a co dopiero wybierać kosmetyki
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Mam brata, który z racji tego, że nie posiadam prawa jazdy został moim nadwornym szoferem. Często suszę mu głowę, żebyśmy pojechali do Natury, bo "w innych miastach jest już Ballerina, a ja muszę mieć ten róż, bo zaraz mi wszystko wykupią!", pokazuję mu swatche i limitowanki, a także proszę o upolowanie jakichś rozchwytywanych kosmetyków w moim rodzinnym mieście.

Ostatnio przedrzeźnialiśmy się na gadu-gadu, kto jest bardziej ograniczony i nawiązał się taki dialog:
brat: jesteś ograniczona jak pole koła jest ograniczone okręgiem...
ja: ty jestes ograniczony jak wartosc kaloryczny zyda w piecu krematoryjnym
brat: Ty jesteś ograniczona jak granica dla 1/n gdzie n dąży do nieskończoności!
ja: ty jestes ograniczony jak limit sciagania na rapishare
brat: Ty jesteś ograniczona jak limitowanki Essence!


Nie wiem czy śmieszne, ale mnie to powaliło na kolana
hłehłehłe
o limitkach, to miał rację, ale czy Ty jesteś aż tak ograniczona? :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 21:39   #1748
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja za to przy moim pierwszym różu, który oczywiście używam regularnie, miałam jakieś 23,4 roku (czyli rok temu) Do tej pory mam ich kilka i zapowiada sie poszerzenie oferty. Pomyśleć, że i tak nei chce mi się rano malować, a co dopiero wybierać kosmetyki
Ehehe mi też! chociaż może raczej o tak: lepiej.
Rano jestem półprzytomna mam chwile na ogarnięcie się i w ogóle kiszka straszna.A biedne kochane kosmetyki leżą i czekają.Więc staram się jak mogę
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:42   #1749
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wiadomo już co będzie wycofywane?
Nie, ale już na zapas się wkurzam bo znowu będę musiała wszystkie chciejstwa wykupić
Gdzie ja to będę trzymać?
Chyba jest ze mną źle bo ostatnio powiedziałam TŻ że kupiłam tylko 2 lakiery wycofywane z Catrice, to się na mnie dziwnie popatrzył, bo przeciez od nowego roku miałam nic nie kupować ta już to widzę
Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
mam to samo zamierzam kupic wszystkie lakiery z tej limitki (jeżeli się u nas pojawią)
ale nowe topy chyba musze poprosić w pracy o podwyżkę
Dopiero teraz zauważyłam Twój bezbłędny avatar
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
w sumie to można się coś domyślać - np widziałam w koszyku wyprzedażowym lakiery C&G mellow Yellow, ten benzynkowy i jeszcze jakiś i z topperów ten syreni (nawet go kupiłam)
Placuszku ale Mystic Mermaid już został wycofany. Wiem bo go wtedy kupiłam (i nie żałuję, jest taki piękny ) do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze you’re a gold mine
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Zapytaj się w D. jak masz pod ręką WARTOO! (choćby dlatego, że to gratis był )
Ja mam jeden w zapasie, w lodówce, pierwszy kupiłam rok temu przed sylwkiem, drugi dostałam gratis razem z brokatem do zakupów w D. za con. 40zł za 2 produkty (5 razy pytałam, czy aby na pewno) i jeszcze wtedy mi babka założyła kartę
Aha czyli Donegal też jest w D. tak? Kurczę własnie tak się składa, że do najbliższego D. mam coś ponad 100 km niestety… może kiedyś…
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Ogarniam nowości nie wiem gdzie paczeć
A przyszłam z informacją, że zastałam, świeżo uzupełniony stand CC w Tesco Extra (Lublin) 4/5 rozświetlaczy latało radośnie w opakowaniu, jakiegoś kiepskiego kleju użyli, bo widziałam u kogoś na blogu wypadnięty ten pan, mój też się merda. Przynajmniej nie ma problemu z ewentualnym depotowaniem
Piece co ty paczysz
Wow mój też lata sobie przesuwa się jak chce
Melduję że właśnie zrobiłam sobie makijaż testowy CC i tak:
- rozświetlacz jest piękny ale nie wiem jak wy – u mnie sprawdza się nakładany palcem (pół wcierany, pół wklepywany). Piękna złota tafla
- do tego czerwony lip lacquer
- i złoty liner który nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia… z pędzelka odstawał włosek i musiałam go przyciąć… i ogólnie pędzelek kiepski, ciężko zrobić ładną kreskę… a jak się już zrobi to nie żeby ta kreska była jakaś rewelacyjna… w sensie kolor jakiś wyblaknięty. nadal szukam idealnego złotego linera…
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Teraz będzie to co zawsze. Wszystkie marudzą, że nic nie ma powalającego, a jak się pojawią nowości w którymś mieście, to będziemy codziennie odwiedzać drogerie susząc głowy ekspedientkom. Jak już je dorwiemy, to zaczniemy wypisywać na wizażu " O matko, kupiłam 4 lakiery nude, trzy błyszczyki, róż, rozświetlacz i teraz nie mam na chleb"
dopisałam
BTW fajne żarty z bratem
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Rano jestem półprzytomna mam chwile na ogarnięcie się i w ogóle kiszka straszna.A biedne kochane kosmetyki leżą i czekają.Więc staram się jak mogę
Hahaha mam to samo
Weźcie
Potrafię iśc do pracy z samą pomalowaną twarzą podkładem, pudrem, brązerem i różem i jakiś błyszczyk machnę a na oczach nic
Masakra
Może kiedyś się ogarnę.
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-01-07 o 21:43
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:42   #1750
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Zmykam spać tak się nakręciłam że pewnie nowości będą mi się śnić po nocach Dobranoc
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:42   #1751
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kuki9
Ehehe mi też! chociaż może raczej o tak: lepiej.
Rano jestem półprzytomna mam chwile na ogarnięcie się i w ogóle kiszka straszna.A biedne kochane kosmetyki leżą i czekają.Więc staram się jak mogę
Dlatego, tak jak ubrania i śniadanie (jakiś dżogurt, czy chrupki ryżowe czy owoce), jak mam na rano szykuję sobie dzień wcześniej i rano myk myk i nie grzebię :P

A czasem (zbyt często) mam dzień paszteta, gdzie kończy się na podkładzie, kredce do brwi i tuszu do rzęs :P

A najgorsze jest to, że zawsze, ale to zawsze jak się pomaluję, nawet tak na odwal się, to mnie komplementują

Coco, ale to nie jest donegal, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Żel 'you and eye cosmetics' a brokat też. Ja mam do D. ok 30km, ale może dziewcyzny, które mają pod nosem, mogłyby Ci załatwić?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-01-07 o 21:47
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 21:44   #1752
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja dzisiaj nabyłam pudełeczko pudru fiksujacego za całe 4,99 zł,a cena promocyjna,bo leciutko wylał się na niego lakier w transporcie

U mnie nadal Vampiry rządzą i wszystko jest niestety Wolałabym zmianę dekoracji
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:44   #1753
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
cd:
Odnośnie cieni z CaH przypomina mi się jedna sytuacja… otóż jak już mówiłam w tych czasach dopiero zaczęłam rozpoznawać essence, miałam chyba tylko czarną ll’kę, może coś tam jeszcze. I wtedy własnie była ta limitka. Przychodzę do mojej friend i co widzę – słynny róż CaH I mówię do niej - ej Ty wiesz jaki to jest hit? Daj mi się pomalowac, bo jestem ciekawa jak na mnie będzie wyglądało… i dawaj zaczęłam się paciać… jakoś słabo było widać, więc paciałam dalej, trochę dużo mi się nałożyło… wychodzę do nich (był tez mój TŻ) i mówię – ups, chyba jednak nie dla mnie ten róż a ona do mnie hahahahah co ty zrobiłaś i się cieszy a wiecie co ja zrobiłam? To był RÓŻOWY CIEŃ a nie róż CaH. A ja go na policzki dałam jak się dowiedziałam to padłam ze śmiechu
Potem musiałam zmywać makijaż i poprawiać, bo na ulice bym tak nie wyszła za Chiny Ludowe
Oj tam, oj tam. Mój ulubiony róż to... pomadka :P
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:49   #1754
choco loco
Raczkowanie
 
Avatar choco loco
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 203
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Nie mogę nacieszyć oczu tymi nowościami
róże w musie, błyszczyki, pędzelki i inne cuda
Powinnam już zacząć odkładać żeby zaopatrzyć się we wszystko co chcę
...albo zróbmy masowy napad na bank, w kupie siła
__________________

choco loco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:49   #1755
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
- i złoty liner który nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia… z pędzelka odstawał włosek i musiałam go przyciąć… i ogólnie pędzelek kiepski, ciężko zrobić ładną kreskę… a jak się już zrobi to nie żeby ta kreska była jakaś rewelacyjna… w sensie kolor jakiś wyblaknięty. nadal szukam idealnego złotego linera…
Nie strasz, ja tu biedną wizazankę na łowy wysyłałam specjalnie i teraz czekam na paczkę w niepokoju, a ty mi tu takie rzeczy o nim opowiadasz, niedobra

Swoją drogą nie ma to jak wirtualny zakup bez swatchy, bo mi się szukać nie chciało No najwyżej Chciej dostanie szlaban na zakupy za złą podpowiedź
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner

Edytowane przez Maqda
Czas edycji: 2012-01-07 o 21:51
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:49   #1756
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Dlatego, tak jak ubrania i śniadanie (jakiś dżogurt, czy chrupki ryżowe czy owoce), jak mam na rano szykuję sobie dzień wcześniej i rano myk myk i nie grzebię :P
O i to jest nowatorskie podejście kosmetykoholiczki!
Oprócz przygotowania sobie ciuchów to przygotowuje sobie kosmetyki.Na to bym nie wpadła.Serio a serio
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:53   #1757
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
O i to jest nowatorskie podejście kosmetykoholiczki!
Oprócz przygotowania sobie ciuchów to przygotowuje sobie kosmetyki.Na to bym nie wpadła.Serio a serio
No co, grunt to dobra organizacja. Jak ubieram fioletową koszulkę, to fajnie sobie zrobić fioletowe oko, więc połowa fioletowych kosmetyków ląduje na blacie obok fioletowej milki


A tak serio, ze względu na warunki, w jakich mój dobytek mieszka, łatwiej mi wyciągnąć te podstawowe, niż rano, po półciemku za nimi grzebać - podkład, kredka do brwi, czarna llka, tusz do rzęs - to leży na blacie a reszta pokornie czeka, aż się dzolls na coś zdecyduje
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:54   #1758
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
A czasem (zbyt często) mam dzień paszteta, gdzie kończy się na podkładzie, kredce do brwi i tuszu do rzęs :P
Cudne określenie Miałam do tego dodała że wrzucam na siebie czarne ciuchy bo mi się kombinować nie chce, ale naszła mnie refleksja że 90% zawartości mojej szafy jest w tej (jaskrawej jak piekło) barwie...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:59   #1759
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja o dziwo, nie mam obecnie ANI JEDNEJ czarnej, zwykłej koszulki z krótkim rękawem, długim zresztą też, ale za to każdy odcień fioletu
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 22:00   #1760
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
No co, grunt to dobra organizacja. Jak ubieram fioletową koszulkę, to fajnie sobie zrobić fioletowe oko, więc połowa fioletowych kosmetyków ląduje na blacie obok fioletowej milki


A tak serio, ze względu na warunki, w jakich mój dobytek mieszka, łatwiej mi wyciągnąć te podstawowe, niż rano, po półciemku za nimi grzebać - podkład, kredka do brwi, czarna llka, tusz do rzęs - to leży na blacie a reszta pokornie czeka, aż się dzolls na coś zdecyduje
Oj znam to znam.U mnie to nawet nie chodzi o wybór bo aż takich zbiorów nie mam (wszystko w środku krzyczy "jeszcze, moja droga jeszcze!"), żebym się zdecydowac nie mogła ale chodzi o czas przeznaczony na makijaż.Tak więc karkołomne kreski eyelinerem, żelowy róż VL i insze odpadają rano.Musi być naturalnie, szybko i łatwo.Ale za to weekendowo hulaj dusza.Dzisiaj róż VL i żelowy Eyeliner w kolorze zielonym oczywiście z Essence
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:06   #1761
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Teraz będzie to co zawsze. Wszystkie marudzą, że nic nie ma powalającego, a jak się pojawią nowości w którymś mieście, to będziemy codziennie odwiedzać drogerie susząc głowy ekspedientkom. Jak już je dorwiemy, to zaczniemy wypisywać na wizażu " O matko, kupiłam 4 lakiery nude, trzy błyszczyki, róż, rozświetlacz i teraz nie mam na chleb"
I tak będzie A Ty powinnaś rozpocząć karierę jasnowidza, bo to, co napisałaś, sprawdzi się w 100%, zobaczysz

Ja na początku umarłam, potem stwierdziłam, że nic mi niczego nie urywa, a teraz analizuję na chłodno i chcę większość
Na pewno chcę większość lakierów, róż w musie, bazę pod makijaż, rozświetlacz i pewnie jeszcze dużo innych
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:08   #1762
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Oj znam to znam.U mnie to nawet nie chodzi o wybór bo aż takich zbiorów nie mam (wszystko w środku krzyczy "jeszcze, moja droga jeszcze!"), żebym się zdecydowac nie mogła ale chodzi o czas przeznaczony na makijaż.Tak więc karkołomne kreski eyelinerem, żelowy róż VL i insze odpadają rano.Musi być naturalnie, szybko i łatwo.Ale za to weekendowo hulaj dusza.Dzisiaj róż VL i żelowy Eyeliner w kolorze zielonym oczywiście z Essence
Wiesz, u mnie od pobudki do wyjścia z domu mija mniej więcej 15-20 minut :d z tym, że śniadanie jem w aucie, ale całe to mycie, ubieranie się, malowanie - no szybciej ja wychodzę z mejkapem niż mój bro na imprezę
Czasem robię tak jak mówiłam, kompletnie żaden makijaż, a czasem z cieniami, łączone kolory, zawsze te same ramy czasowe, zależnie od dnia. Płynne kosmetyki akurat są dla mnie szybsze, bo w sumie używam do nich palców, a nie pędzli (taaa, półprzytomna dzolls myjąca o 7 rano pędzle ) i jakoś leci

A kresek nie robię (tylko kolorowe, do czarnych nadal nie umiem się przekonać u siebie, a właśnie, miałam Wam zrobić zdjęcie), więc 3/4 czasu makijażu mi odpada

A jak z mojej sterty kredek miałabym rano szukać tej do brwi czy do linii wodnej, to nie dość że hałas, to na dodatek zamieszanie :d Chyba pora pokazać, jak mieszkają moje kosmetyki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-01-07 o 22:09
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:11   #1763
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Chyba pora pokazać, jak mieszkają moje kosmetyki
Poka poka!
Jestem ciekawa tych tuszy
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:12   #1764
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Dlatego, tak jak ubrania i śniadanie (jakiś dżogurt, czy chrupki ryżowe czy owoce), jak mam na rano szykuję sobie dzień wcześniej i rano myk myk i nie grzebię :P

A czasem (zbyt często) mam dzień paszteta, gdzie kończy się na podkładzie, kredce do brwi i tuszu do rzęs :P

A najgorsze jest to, że zawsze, ale to zawsze jak się pomaluję, nawet tak na odwal się, to mnie komplementują


Coco, ale to nie jest donegal, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Żel 'you and eye cosmetics' a brokat też. Ja mam do D. ok 30km, ale może dziewcyzny, które mają pod nosem, mogłyby Ci załatwić?
Yeah! Tak trzeba będzie zacząc robić
No bo pewnie jesteś ładna i już.
No właśnie - ktoś widział taki żel fixujący i brokat http://4.bp.blogspot.com/-_tgXm6WRor...0112011218.jpg w Douglasie (You and Eye) i chce mnie wspomóc?
Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Nie strasz, ja tu biedną wizazankę na łowy wysyłałam specjalnie i teraz czekam na paczkę w niepokoju, a ty mi tu takie rzeczy o nim opowiadasz, niedobra
Ciii może się Tobie trafi lepszy egzemplarz.
Ja go jeszcze muszę obadać w normalnym świetle... jak nie skreślam nawet rozświetlacza z C co mnie uczulił?
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Wiesz, u mnie od pobudki do wyjścia z domu mija mniej więcej 15-20 minut :d z tym, że śniadanie jem w aucie, ale całe to mycie, ubieranie się, malowanie - no szybciej ja wychodzę z mejkapem niż mój bro na imprezę
Czasem robię tak jak mówiłam, kompletnie żaden makijaż, a czasem z cieniami, łączone kolory, zawsze te same ramy czasowe, zależnie od dnia. Płynne kosmetyki akurat są dla mnie szybsze, bo w sumie używam do nich palców, a nie pędzli (taaa, półprzytomna dzolls myjąca o 7 rano pędzle ) i jakoś leci

A kresek nie robię (tylko kolorowe, do czarnych nadal nie umiem się przekonać u siebie, a właśnie, miałam Wam zrobić zdjęcie), więc 3/4 czasu makijażu mi odpada

A jak z mojej sterty kredek miałabym rano szukać tej do brwi czy do linii wodnej, to nie dość że hałas, to na dodatek zamieszanie :d Chyba pora pokazać, jak mieszkają moje kosmetyki
Rany zdolna jesteś
u mnie to nie powiem ile... no dobra - godzina
Pokaż, pokaż
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-01-07 o 22:14
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:15   #1765
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Yeah! Tak trzeba będzie zacząc robić
No bo pewnie jesteś ładna i już.
No właśnie - ktoś widział taki żel fixujący i brokat http://4.bp.blogspot.com/-_tgXm6WRor...0112011218.jpg w Douglasie (You and Eye) i chce mnie wspomóc?

Ciii może się Tobie trafi lepszy egzemplarz.
Ja go jeszcze muszę obadać w normalnym świetle... jak nie skreślam nawet rozświetlacza z C co mnie uczulił?
taaa, jasne
jak Cię nikt nie wspomoże (bo nie wiem, czy jeszcze jest do dostania) to Ci ewentualnie odstąpię mój zapasowy, który jest w lodówce, ale to dopiero jak nikt nie znajdzie
oj tak, polecam, nie hałasujesz, a to, czego używasz codziennie to masz praktycznie gotowe na wierzchu

No dobra, zrobię Wam zdjęcia
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:18   #1766
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Dlatego, tak jak ubrania i śniadanie (jakiś dżogurt, czy chrupki ryżowe czy owoce), jak mam na rano szykuję sobie dzień wcześniej i rano myk myk i nie grzebię :P

A czasem (zbyt często) mam dzień paszteta, gdzie kończy się na podkładzie, kredce do brwi i tuszu do rzęs :P

A najgorsze jest to, że zawsze, ale to zawsze jak się pomaluję, nawet tak na odwal się, to mnie komplementują


Coco, ale to nie jest donegal, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Żel 'you and eye cosmetics' a brokat też. Ja mam do D. ok 30km, ale może dziewcyzny, które mają pod nosem, mogłyby Ci załatwić?
Mi się wydaję, że nawet lepiej wyglądam z samym tuszem, niż jak się wyciapię wszystkim po kolei :P Pomijając to, że połowy kolorówki jeszcze nie umiem używać
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:28   #1767
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
wszystkie wersje mi odpowiadają więc "ten Pan Produkt" też będzie MÓJ


a miałam iść do Maxa w piątek, ale akurat nadjechał autobus na przystanek i się rozmyśliłam na Krakowskiej chyba już nie znajdę? Bo do Gemini nie chce mi się jechać
Nie mam pojęcia czy na Krakowskiej coś jest w piątek ten, czyli wczoraj dużo byś nie kupiła, bo było święto
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:34   #1768
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Hahaha, tak to jest jak się wraca ze studiów w czwartek- od razu się człowiekowi wydaje, że jest piątek
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:35   #1769
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

a ja z samą maskarą mam wrażenie, że wyglądam na niewyspaną albo chorą kreski muszą być
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:39   #1770
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja nie umiem się znieść w czarnych kreskach, ale obowiązkowo daję na górną linię wodną ;]
Wiecie co w tym jest najgorsze? Moje kreski są ładne, proste, ale nie noszę
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.