Czy istnieje jakiś zabieg na żyły pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-14, 01:42   #1
Felicitation
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Unhappy

Czy istnieje jakiś zabieg na żyły pod oczami


Pytanie do specjalisty, istnieje tyle zabiegów na przykład jak ktoś ma poparzoną twarz, po wypadku itd czy istnieje zabieg który pomógłby zlikwidować lub zmniejszyć żyły pod oczami? proszę o pomoc jestem już zdesperowana tym problemem

bo ciągle się pojawiają nowe mam 27 l strach pomyśleć co będzie później? bardzo proszę o pomoc cena zabiegu nie gra roli. Bardzo proszę o pomoc może są osoby które robiły taki zabieg?

Słyszałam że za granicą używają do tego celu lasera coolglide excel, że też stosowana jest technika wypełniania tłuszczem skóry pod oczami, lub wstrzykiwania kwasu hialuronowego, BARDZO PROSZĘ O WSKAZANIE MIEJSCA GDZIE MOGŁABYM TEN ZABIEG ZROBIĆ JUŻ ZAŁAMUJE RĘCE BO WIDZĘ ZE W POLSCE CHYBA TEGO SIĘ NIE BĘDZIE DAŁO ZROBIĆ ALE NIE TRACĘ NADZIEI MOŻE ZNAJDZIE SIĘ JAKAŚ DOBRA DUSZA I POLECI WSKAŻE JAKIŚ ADRES GDZIE MAM SIĘ UDAĆ, nie chce mi się już przez to żyć

Edytowane przez Felicitation
Czas edycji: 2012-01-14 o 01:44
Felicitation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 20:15   #2
sandalina
Wtajemniczenie
 
Avatar sandalina
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 728
Dot.: Czy istnieje jakiś zabieg na żyły pod oczami

Cytat:
Napisane przez Felicitation Pokaż wiadomość
Pytanie do specjalisty, istnieje tyle zabiegów na przykład jak ktoś ma poparzoną twarz, po wypadku itd czy istnieje zabieg który pomógłby zlikwidować lub zmniejszyć żyły pod oczami? proszę o pomoc jestem już zdesperowana tym problemem

bo ciągle się pojawiają nowe mam 27 l strach pomyśleć co będzie później? bardzo proszę o pomoc cena zabiegu nie gra roli. Bardzo proszę o pomoc może są osoby które robiły taki zabieg?

Słyszałam że za granicą używają do tego celu lasera coolglide excel, że też stosowana jest technika wypełniania tłuszczem skóry pod oczami, lub wstrzykiwania kwasu hialuronowego, BARDZO PROSZĘ O WSKAZANIE MIEJSCA GDZIE MOGŁABYM TEN ZABIEG ZROBIĆ JUŻ ZAŁAMUJE RĘCE BO WIDZĘ ZE W POLSCE CHYBA TEGO SIĘ NIE BĘDZIE DAŁO ZROBIĆ ALE NIE TRACĘ NADZIEI MOŻE ZNAJDZIE SIĘ JAKAŚ DOBRA DUSZA I POLECI WSKAŻE JAKIŚ ADRES GDZIE MAM SIĘ UDAĆ, nie chce mi się już przez to żyć
Miałam takie piękne fioletowe żylska pod oczami.. Jak próbowałam je zamaskować fluidem, to wszyscy mi mówili, że się rozmazałam... A jak byłam zmęczona, albo ciśnienie było wysokie to wyglądałam jak zooombie.
Pan Dr. Miracki z BeautyMed w Warszawie zamknął mi je laserem FOTONA.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sandalina Pokaż wiadomość
Miałam takie piękne fioletowe żylska pod oczami.. Jak próbowałam je zamaskować fluidem, to wszyscy mi mówili, że się rozmazałam... A jak byłam zmęczona, albo ciśnienie było wysokie to wyglądałam jak zooombie.
Pan Dr. Miracki z BeautyMed w Warszawie zamknął mi je laserem FOTONA.
Proszę o wybaczenie, że tak się wtrąciłam, bo specjalistą nie jestem, ale za to doświadczoną...
sandalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 08:58   #3
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Łódź- polecam

Cytat:
Napisane przez Shaki 78 Pokaż wiadomość
Ja zamykałam naczynia na policzkach. Były drobne, ale za to liczne. Zabiegi wykonywał mi doktor Lik Krzysztof w swojej przychodni dr Lik Clinic. Po 4 zabiegach wygląda to całkiem dobrze, właściwie to bez porównania.. W moim przypadku musu być to robione stopniowo, bo po prostu mam sporo tych naczynek, nie wiem jak to wygląda kiedy są wieksze, ale w mniejszej ilości. W każdym razie polecam szczerze.

reklama jest platna, w kazdym poscie ta sama klinika...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 09:08   #4
sandalina
Wtajemniczenie
 
Avatar sandalina
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 728
Dot.: Łódź- polecam

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
reklama jest platna, w kazdym poscie ta sama klinika...
jeśli Lik Clinic i Beutymed to ta sama klinika to z cała penością masz rację.
Jednakże myślę,że było by ciężko z tym, gdyż jedna jest w Łodzi a druga w Warszawie. Sprawdź KRS - y obu , nawet zarządy inne.
Nim oskarżysz - sprawdź.
__________________
Gdzie jest dom ??!
https://www.facebook.com/pages/Edek-...ref=ts&fref=ts
sandalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 10:44   #5
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Łódź- polecam

Cytat:
Napisane przez sandalina Pokaż wiadomość
jeśli Lik Clinic i Beutymed to ta sama klinika to z cała penością masz rację.
Jednakże myślę,że było by ciężko z tym, gdyż jedna jest w Łodzi a druga w Warszawie. Sprawdź KRS - y obu , nawet zarządy inne.
Nim oskarżysz - sprawdź.

10 postow na forum, w kazdym reklama link clinic

no fakt, to na pewno nie moze byc reklama









Żylki spod oczu mozna usunac chirurgicznie, ale jest ryzyko uszkodzenia nerwu wrokowego.

o juz usuniete posty?
jednak to byla reklama

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2012-03-25 o 10:45
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:48   #6
sandalina
Wtajemniczenie
 
Avatar sandalina
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 728
Dot.: Łódź- polecam

sorry.
__________________
Gdzie jest dom ??!
https://www.facebook.com/pages/Edek-...ref=ts&fref=ts

Edytowane przez sandalina
Czas edycji: 2012-03-25 o 13:50
sandalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.