Keratynowe prostowanie -część II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-05, 21:07   #3241
dolfin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A nie odrosła Ci już grzywka?
Specjalnie jej nie obcinałam, zaczesuję na bok i obserwuję, bo właśnie zaczął martwić mnie fakt, że ciągle jest prosta. Myślałam o prostowaniu całych włosów przed zimą, żebym nie musiała ich myć i suszyć rano, ale boję się zaryzykować utratę loków :(

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ja jestem kreconowlosa i musze przyznac, ze jak robilam encanto 2 lata temu, to mimo, ze niby zeszlo mi cale z wlosow, to czasem zdarzalo sie tak, ze koncowki, ktore wlasnie byly prostowane, nie krecily sie tak jak te ktore zdazyly odrosnac, takze cos w tym jest :) ale nie pamietam czy to zalezalo od tego czy wysuszylam suszarka, czy nie.
O, a nie miałaś problemów z większym puszeniem tamtych włosów? Ja bym nie narzekała gdyby skręt moich włosów był mniejszy i zbliżyły się do fal :D

W ogóle parę lat temu robiłam dwa razy trwałą prostującą i ta część włosów, która przetrwała obie już nigdy mi się później nie kręciła.
dolfin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 21:26   #3242
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A mnie chodziło o to, że fajnie by było dla niektórych, jakby nie wracał skręt, ale puch też A włosy mogą później przestać się kręcić, ale dalej zachowywać podobnie jak kręcone/falowane.

To dobrze, że Ci się nie puszą Oby jak najdłużej
Aaa
Już rozumiem

W ogóle tak offtopując to przyznam się, że podczytuję Twojego bloga Jest super
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 21:49   #3243
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez dolfin Pokaż wiadomość
Specjalnie jej nie obcinałam, zaczesuję na bok i obserwuję, bo właśnie zaczął martwić mnie fakt, że ciągle jest prosta. Myślałam o prostowaniu całych włosów przed zimą, żebym nie musiała ich myć i suszyć rano, ale boję się zaryzykować utratę loków


O, a nie miałaś problemów z większym puszeniem tamtych włosów? Ja bym nie narzekała gdyby skręt moich włosów był mniejszy i zbliżyły się do fal

W ogóle parę lat temu robiłam dwa razy trwałą prostującą i ta część włosów, która przetrwała obie już nigdy mi się później nie kręciła.
z wiekszym puszeniem nie. moje wlosy sie ogolnie pusza, wiec to wrocilo do takiego stanu jak bylo
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 22:18   #3244
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez dolfin Pokaż wiadomość
W ogóle parę lat temu robiłam dwa razy trwałą prostującą i ta część włosów, która przetrwała obie już nigdy mi się później nie kręciła.
Czyli włosy po zabiegu bardzo się zniszczyły ?
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 23:09   #3245
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez dolfin Pokaż wiadomość
Specjalnie jej nie obcinałam, zaczesuję na bok i obserwuję, bo właśnie zaczął martwić mnie fakt, że ciągle jest prosta. Myślałam o prostowaniu całych włosów przed zimą, żebym nie musiała ich myć i suszyć rano, ale boję się zaryzykować utratę loków


O, a nie miałaś problemów z większym puszeniem tamtych włosów? Ja bym nie narzekała gdyby skręt moich włosów był mniejszy i zbliżyły się do fal

W ogóle parę lat temu robiłam dwa razy trwałą prostującą i ta część włosów, która przetrwała obie już nigdy mi się później nie kręciła.
A jak wrażenia z trwałej prostującej? Chcę sobie zrobić grzywkę, ale musiałabym ją wyprostować i zastanawiam się- keratyna czy trwała Boję się zamówić odlewkę keratyny, więc chemiczne prostowanie znacznie taniej by wyszło. Ale podobno u niektórych włosy po takim prostowaniu się puszą i w ogóle Masz może jakieś zdjęcia?

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Aaa
Już rozumiem

W ogóle tak offtopując to przyznam się, że podczytuję Twojego bloga Jest super
Dzięki Ale teraz rzadko tam zaglądam, bo mam w sumie sporo rzeczy na głowie i nie mam weny do pisania czegokolwiek od siebie No i sama mało czasu poświęcam włosom
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 09:00   #3246
dolfin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A jak wrażenia z trwałej prostującej? Chcę sobie zrobić grzywkę, ale musiałabym ją wyprostować i zastanawiam się- keratyna czy trwała Boję się zamówić odlewkę keratyny, więc chemiczne prostowanie znacznie taniej by wyszło. Ale podobno u niektórych włosy po takim prostowaniu się puszą i w ogóle Masz może jakieś zdjęcia?
Zdecydowanie nie polecam, ja miałam włosy jak siano, strasznie wysuszone... Do tego musiałam jeszcze poprawiać zwykłą prostownicą. Zrobiłam ją tylko dlatego, że już miałam dość kłopotów z ułożeniem swoich kręconych i chciałam czegoś bardziej praktycznego. Nie wiem, jak zareagowałyby Twoje włosy, ale moje były bardzo zniszczone i w pewnym momencie czekałam już tylko aż je wszystkie obetnę. Ja bym wybrała keratynę.
Zdjęcia jeśli jakieś mam to tylko po tym dodatkowym prostowaniu prostownicą, więc i tak nie byłoby widać efektu. A co ważniejsze, nie można by poczuć tego, jak bardzo nieprzyjemne w dotyku były.

Edytowane przez dolfin
Czas edycji: 2012-10-06 o 09:03
dolfin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 11:23   #3247
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość

Co do zniszczenia chemią zawartą w produkcie- raczej źle przeprowadzonym zabiegiem i bardzo wysoką temperaturą Widziałaś skład Encanto? I w Encanto, i w Cocochoco jest aldehyd, a poza tym mają dużo naturalnych składników.

ALDEHYD a FORMALDEHYD to jest bardzo duża różnica, więc nie wrzucaj tego do jednego worka. Producenci prawie wszystkich marek keratynowych, jak np QOD czy Global wycofują się z produkcji kosmetyków na bazie formaldehydu i o coś musi w tym chodzić...
Oczywiście w kosmetykach muszą być składniki utrwalające i chemiczne, ale mimo wszystko składy tych najnowszych jak Global czy CocoChoco przemawiają na ich plus...

Nie wiem jak źle mozna wykonac encanto- robiła mi doświadczona fryzjerka zgodnie z instrukcją. I po jakims czasie włosy stały się tak sianowate, że trzeba było sporo podciąć... Może dlatego, że mam blond włosy, ale nic nie czytałam o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu encanto na takich włosach.
Dlatego wole nie ryzykować i do włosów blond używam specjalnych kosmetyków jak keratynowy Cocochoco Pure, bo u mnie zdał egazmin na 5.
__________________
FashionAndTheCity.pl
Ulubiony blog modowy
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 11:35   #3248
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez AlexisN. Pokaż wiadomość
ALDEHYD a FORMALDEHYD to jest bardzo duża różnica, więc nie wrzucaj tego do jednego worka. Producenci prawie wszystkich marek keratynowych, jak np QOD czy Global wycofują się z produkcji kosmetyków na bazie formaldehydu i o coś musi w tym chodzić...
Oczywiście w kosmetykach muszą być składniki utrwalające i chemiczne, ale mimo wszystko składy tych najnowszych jak Global czy CocoChoco przemawiają na ich plus...
A czy ja je wrzucam do jednego worka? Podrażnienie oczu przy tego typu zabiegu jest znakiem, że substancja użyta w produkcie jest silnie drażniąca i nie wiem, skąd to reklamowanie produktu jako naturalnego i bezpiecznego Rozumiem, że formaldehyd to największe zło, a inne aldehydy są w porządku. To czemu producenci nie przyznają się, z jaką substancją mamy do czynienia? Czemu nie napiszą, że w ich produktach jest aldehyd taki czy inny?

Co do formaldehydu- jakoś w większości kosmetyków znajdują się jego wyzwalacze i nikt nie robi z tego żadnej afery.

Oczywiście, osoba, której się chciało przeczytać cały wątek wie, jaki jest mój stosunek do tej substancji i czemu piszę, że nie podoba mi się ukrywanie nazw konkretnych składników w kosmetykach Ja nie jestem przeciwna danym produktom, jestem przeciwna brakowi rzetelnych informacji.

Ale czego mamy się spodziewać po dystrybutorze kosmetyku, który nie wie, czym jest chlorek sodu...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 12:08   #3249
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dla mnie cocochoco to istna porażka. Moja mama stosowała i moja siostra i niestety ale do Encanto się nawet nie umywa. Ten produkt tylko regeneruje, włosy są delikatniejsze, bardziej miękkie i gładkie, ale to efekt na 3-4 tygodnie. Potem włosy takie same jak przed zabiegiem, a o efekcie prostych włosów nie można tu za bardzo mówić. Byłam niezadowolona z cocochoco, czy to był zwykły, czy pure. Ale rozumiem, że każdy włos jest inny i może komuś dobrze służyć. Jednak na moje gęste, twarde i niesforne włosy pomaga tylko Encanto i żadnego wysuszenia, osłabienia nigdy nie zauważyłam.

P.S
Dzisiaj właśnie po raz kolejny będę robiła zabieg, oczywiście Encanto - po raz siódmy bodajże- i dzisiaj również zmieszam odżywkę ze straighteningiem i to nałożę na włosy. Nie mam sił na robienie dwóch etapów i 6 h zabiegu.
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 12:38   #3250
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

aldehyd octowy zawarty w coco jak mniemam nie jest obojętną substancją

"Aldehyd octowy jest bardziej toksyczną substancją niż etanol. To on głównie odpowiada za objawy zatrucia alkoholowego po upiciu się - bóle głowy, nudności, wymioty i zaburzenia rymu serca. Związek ten jest blisko spokrewniony z formaldehydem, znanym z rakotwórczego działania u ludzi. Z doświadczeń laboratoryjnych wynika, że w hodowlach komórek aldehyd octowy może powodować uszkodzenia DNA oraz zmiany w chromosomach. Działa też jak związek rakotwórczy u zwierząt."
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:19   #3251
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

no to i ja melduję , zę dwie z 3 kolezanek, które robiły coco....ma brak efektu :P
tydzień włoski proste a później zero różnicy do tego co było przedtem....
czyli nie tylko ja miałam takie wrazenie....choć gładsze w dotyku...
ja zaraz powtarzam encanto...włosy nadal głatkie tyle, że juz sie mocniej wywijają...ale ponad 3 miesiace temu robiłam chyba
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 19:39   #3252
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

weegirl dzięki za odpowiedź
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:54   #3253
ula223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

robiłam encanto i zostało mi trochę tego szampony. Myślicie, że mogę go użyć?
ula223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 19:58   #3254
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Dla mnie cocochoco to istna porażka. Moja mama stosowała i moja siostra i niestety ale do Encanto się nawet nie umywa. Ten produkt tylko regeneruje, włosy są delikatniejsze, bardziej miękkie i gładkie, ale to efekt na 3-4 tygodnie. Potem włosy takie same jak przed zabiegiem, a o efekcie prostych włosów nie można tu za bardzo mówić. Byłam niezadowolona z cocochoco, czy to był zwykły, czy pure. Ale rozumiem, że każdy włos jest inny i może komuś dobrze służyć. Jednak na moje gęste, twarde i niesforne włosy pomaga tylko Encanto i żadnego wysuszenia, osłabienia nigdy nie zauważyłam.

P.S
Dzisiaj właśnie po raz kolejny będę robiła zabieg, oczywiście Encanto - po raz siódmy bodajże- i dzisiaj również zmieszam odżywkę ze straighteningiem i to nałożę na włosy. Nie mam sił na robienie dwóch etapów i 6 h zabiegu.
Ciekawa ta Twoja metoda Fajnie, że się podzieliłaś tutaj swoimi spostrzeżeniami

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
aldehyd octowy zawarty w coco jak mniemam nie jest obojętną substancją

"Aldehyd octowy jest bardziej toksyczną substancją niż etanol. To on głównie odpowiada za objawy zatrucia alkoholowego po upiciu się - bóle głowy, nudności, wymioty i zaburzenia rymu serca. Związek ten jest blisko spokrewniony z formaldehydem, znanym z rakotwórczego działania u ludzi. Z doświadczeń laboratoryjnych wynika, że w hodowlach komórek aldehyd octowy może powodować uszkodzenia DNA oraz zmiany w chromosomach. Działa też jak związek rakotwórczy u zwierząt."
Ooo, Paulinko, więc to octowy? Wiadomo, że on jest w bardzo małej ilości w tym produkcie, ale ta cała kampania reklamowa cocochoco nieco mnie nuży

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
weegirl dzięki za odpowiedź
Nie ma za co Używać można w zasadzie wszystkiego, co nie ma soli (sodium chloride), a jak zobaczysz, że coś Ci obciąża włosy, to po prostu to odstawiasz
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 20:41   #3255
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ooo, Paulinko, więc to octowy? Wiadomo, że on jest w bardzo małej ilości w tym produkcie, ale ta cała kampania reklamowa cocochoco nieco mnie nuży
tak twierdzą na ich stronie
"Efekt długotrwałego wygładzenia CocoChoco gwarantuje zastosowanie w produkcie ALDEHYDU octowego, który jest naturalnym składnikiem, występujacym w przyrodzie w dojrzałych owocach, kawie oraz kakao. Składnik ten jest naturalny, organiczny i bezpieczny dla zdrowia."

ciekawa jestem jak to u mnie wyjdzie, w poniedziałek rano myję włosy modlę się żeby wszystko dobrze wyszło, bo nie namówię mamy na kolejny zabieg
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 21:49   #3256
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
tak twierdzą na ich stronie
"Efekt długotrwałego wygładzenia CocoChoco gwarantuje zastosowanie w produkcie ALDEHYDU octowego, który jest naturalnym składnikiem, występujacym w przyrodzie w dojrzałych owocach, kawie oraz kakao. Składnik ten jest naturalny, organiczny i bezpieczny dla zdrowia."

ciekawa jestem jak to u mnie wyjdzie, w poniedziałek rano myję włosy modlę się żeby wszystko dobrze wyszło, bo nie namówię mamy na kolejny zabieg
No widzisz, jak ja nieuważnie czytam

Kochana, mam nadzieję, że u Ciebie cocochoco się świetnie sprawdzi i będziesz miała piękne i proste włosy na długo Z niecierpliwością czekam na zdjęcia po zabiegu i po myciu włosów
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 00:33   #3257
MarinaRR
Przyczajenie
 
Avatar MarinaRR
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja już trzeci raz powtarzałam Coco i jestem zadowolona. Tylko, zawsze używałam ich szamponu oczyszczającego (bo wiem, ze dziewczyny kładą samą keratyną myjąc wcześniej włosy zwykłym drogeryjnym szamponem).
U mnie efekt Coco rewelacyjny, robi mi teraz Pani fryzjerka, która ma mnóstwo klientek na ten produkt i sam zabieg. Coś w tym jest.
Kocham moje proste piekne gładkie włoski :-P

A co sądzicie o innych produktach- słyszałam ze QOD tylko wygładza, a kolezanka robila Global Keratin w salone w stolicy i po tygodniu efektu prawie nie bylo (a wydała na to potężne pieniądze)...
Czy ktos próbował ostatnio innych marek keratynowych?
MarinaRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 09:49   #3258
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...em.html&next=1

dziewczynki czy ten szampon nadaje sie do zmycia nawarstwionej chemii z wlosow przed encanto? ma sls i losy po nim az piszcza pod palcami umylam nim 2 razy ale na wszelki wypadek 3 mycie zrobilam juz szamponem z zestawu encanto myslicie ze moze on byc?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 10:26   #3259
agnes291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny, ktory zestaw z uk ebay mozzecie mi polecic? chyba ze jakas tania fryzjerke w poludniowym londynie, ktora to robi bo jak mam zaplacic 80L jak za baleyage to dziekuje i wole sama w domu zrobic.
agnes291 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 11:23   #3260
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja rozumiem, że komuś może działać cocochoco, ale jak dla mnie za te pieniądze to trochę jakoś jest za mała. Przecież coco nie jest takie tanie. Na pewno wygładza, zmiękcza, wydaje mi się, że do regeneracji byłby w sam raz, ale jeśli ktoś chce efekt prostych włosów, to niestety ale poza Encanto nie ma chyba nic lepszego. No, poza trwałą prostującą, ale ona niszczy.

Ja dzisiaj umyłam włoski i efekt jak zawsze świetny Zabieg robiłam tylko 2 godziny a efekt taki sam jak przy wykonywaniu wszystkich etapów
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:26   #3261
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że komuś może działać cocochoco, ale jak dla mnie za te pieniądze to trochę jakoś jest za mała. Przecież coco nie jest takie tanie. Na pewno wygładza, zmiękcza, wydaje mi się, że do regeneracji byłby w sam raz, ale jeśli ktoś chce efekt prostych włosów, to niestety ale poza Encanto nie ma chyba nic lepszego. No, poza trwałą prostującą, ale ona niszczy.

Ja dzisiaj umyłam włoski i efekt jak zawsze świetny Zabieg robiłam tylko 2 godziny a efekt taki sam jak przy wykonywaniu wszystkich etapów
a naturalne masz krecone?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:37   #3262
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
Ja już trzeci raz powtarzałam Coco i jestem zadowolona. Tylko, zawsze używałam ich szamponu oczyszczającego (bo wiem, ze dziewczyny kładą samą keratyną myjąc wcześniej włosy zwykłym drogeryjnym szamponem).
U mnie efekt Coco rewelacyjny, robi mi teraz Pani fryzjerka, która ma mnóstwo klientek na ten produkt i sam zabieg. Coś w tym jest.
Kocham moje proste piekne gładkie włoski :-P

A co sądzicie o innych produktach- słyszałam ze QOD tylko wygładza, a kolezanka robila Global Keratin w salone w stolicy i po tygodniu efektu prawie nie bylo (a wydała na to potężne pieniądze)...
Czy ktos próbował ostatnio innych marek keratynowych?
Hmm... ja pamiętam jedną dziewczynę z pięknymi, długimi blond włosami, która robiła QOD i jej świetnie wyszło, ale później się tutaj nie udzielała, więc nie wiem, jak długo była zadowolona z zabiegu

W dziale pielęgnacyjnym jest wątek o Global Keratin, ale dużo osób z tego zabiegu było niezadowolonych, pamiętam, że ja kiedyś o nim myślałam i szukałam informacji, ale wtedy nie można było kupić ich produktów na Allegro, można było zrobić zabieg tylko w salonie... no i słyszałam podobne opinie co do GK, jak ta Twojej koleżanki. Może się jeszcze ktoś odezwie

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...em.html&next=1

dziewczynki czy ten szampon nadaje sie do zmycia nawarstwionej chemii z wlosow przed encanto? ma sls i losy po nim az piszcza pod palcami umylam nim 2 razy ale na wszelki wypadek 3 mycie zrobilam juz szamponem z zestawu encanto myslicie ze moze on byc?
Kochana, to jest szampon dosyć mocno oczyszczający (chociaż ma jakieś dodatki), ja się nie znam na składach szamponów za bardzo, ale ten od Encanto jest zupełnie inny: http://encantodobrasil.pl/sk-ad-.html

Ten drugi detergent jest chyba bardzo mocny...

Nie wiem, czy ten szampon z zestawu Encanto nie rozpulchnia mocniej włosa
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:38   #3263
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Naturalnie są takie puchate, jak u Emmy Watson, z serii o Harry Potterze. Są proste, ale gdzieniegdzie się wywijają. Twarde i grube, taka szopa trochę.
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:26   #3264
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość


Kochana, to jest szampon dosyć mocno oczyszczający (chociaż ma jakieś dodatki), ja się nie znam na składach szamponów za bardzo, ale ten od Encanto jest zupełnie inny: http://encantodobrasil.pl/sk-ad-.html

Ten drugi detergent jest chyba bardzo mocny...

Nie wiem, czy ten szampon z zestawu Encanto nie rozpulchnia mocniej włosa

no ale chyba wlasnie chodzi o to by dokladnie wlosy przed zabiegiem oczyscic? czy jak w koncu?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:48   #3265
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
no ale chyba wlasnie chodzi o to by dokladnie wlosy przed zabiegiem oczyscic? czy jak w koncu?
Tak, o to chodzi, ale szampon od Encanto może działać dużo mocniej, niż ten sklepowy. Ma zupełnie inne detergenty.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 13:25   #3266
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a może by tak umyć włosy płynem do naczyń przed tym Encanto
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 15:27   #3267
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Tak, o to chodzi, ale szampon od Encanto może działać dużo mocniej, niż ten sklepowy. Ma zupełnie inne detergenty.
z tym ze ja nawet po kilkukrotnym myciu nie czulam tej calkowitej czystosci pod palcami ,wlosy sie nie plataly zupelnie i byly gladkie. a uzywam duzo silikonow na moje wlosy. dlatego pierw umyłam szamponem z sls ktory doslownie obdziera mi wlosy z wszystkiego co jest na nich nawarstwione i ostatnie mycie wykonalam wlasnie encanto na wszelki wypadek jesli zawiera jakis kluczowy element dzieki ktoremu ulatwia wbudowywanie keratyny.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 15:49   #3268
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
z tym ze ja nawet po kilkukrotnym myciu nie czulam tej calkowitej czystosci pod palcami ,wlosy sie nie plataly zupelnie i byly gladkie. a uzywam duzo silikonow na moje wlosy. dlatego pierw umyłam szamponem z sls ktory doslownie obdziera mi wlosy z wszystkiego co jest na nich nawarstwione i ostatnie mycie wykonalam wlasnie encanto na wszelki wypadek jesli zawiera jakis kluczowy element dzieki ktoremu ulatwia wbudowywanie keratyny.
Aha, widzisz, to ja źle Cię zrozumiałam, bo myślałam, że w ogóle nie używasz szamponu z zestawu. Wiem, że włosy po samym szamponie Encanto nie są jakieś szorstkie, ale podejrzewam, że ten inny skład jest czymś spowodowany. Nie wiem, czy stosowanie dodatkowego oczyszczenia przed nim jest konieczne, ale chyba nikt Ci na takie pytanie nie odpowie... Zaszkodzić to nie powinno, w każdym razie
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 15:51   #3269
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

po ilu dniach umyłyście włosy po coco? zastanawiam się czy dwa dni wystarczą, bo już mi się nie chce chodzić z takimi tłustymi strąkami ...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 19:46   #3270
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Wątpię, żeby włosy miały zegarek i odpowiednio odliczały godziny możesz umyć, dla mnie te zalecenia producenta czasami są nielogiczne i zupełnie niczym nie wytłumaczone itd.
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.