Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 398 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-04, 22:06   #11911
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
A kiedy Ci się zrobiła ta plamka? zrób zdjęcie jak możesz

Celinko- do klubu zapraszam, mam dla Ciebie troszkę lektury

Dziewczynki od jutra w nowej części będziemy pisać. Dziś o północy gaszę tu światło i zapodam link
Dziekuje
O kurcze ...gaszenie swiatla ...to rano mamy niespodzinke
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:22   #11912
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Mam nadzieję, że odnajdę link a tym czasem coś wydziergałam w albumie , proszę się nie śmiać . Dla porównania zrobię wyjściówkę w tym samym staniczku tylko wyjmę z niego wszytko co mam upchane
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:22   #11913
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

Toniu, ratuj
czy po ponad 3 latach od operacji moze mi sie coś jeszcze stać z piersiami?
Obudziłam się ze strasznym bólem przy lewej piersi... strasznie ciądnie, aż piecze ... bok od strony pachy i góra piersi...
wczoraj zrobiłam kilka pompek, ot zachcialo mi się... nigdy w zyciu nie robilam i chciałam sprawdzić, czy potrafię ... czy to moze być powoidem?
czy moglam coś uszkodzić? czy to ból mięśni?
ledwo ruszam ręką
hej nie bardzo wiem czemu akurat mnie pytasz
ja ostatnio na siłowni zaczęłam się opuszczać na drążku (tak, bo do podciągania się mam za ciężki tyłek ) i miałam wrażenie jakby mnie ciągnęło pod pachą (zrost po drenach?) ale nic mnie nie bolało. a Tobie może też jakieś zrosty poruszyło. nie no nie mam pojęcia. Myę pytaj, na pewno będzie wiedzieć
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:23   #11914
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Foamclene123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem już z siostra we Wrocławiu Ciesze sie bardzo ! Operację mam na 14:00 nie wiem jak wytrzymam bez jedzenia . Niestety dostałam złą nowinę, że niestety niezaliczylam jednego egzaminu, poprawka w poniedziałek ale musze dać rade . Trochę się stresuję. Trzymajcie za mnie kciuki !
trzymam, już trzymam i myślę o Tobie
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:26   #11915
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Dziekuje
O kurcze ...gaszenie swiatla ...to rano mamy niespodzinke
hihihi tu będzie już tylko ciemność i nocny gość który na Tonię zawsze czeka
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:30   #11916
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Myu już dwa razy wysyłałam prośbę o przyjęcie do klubu i cisza?
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:36   #11917
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez rodzynki Pokaż wiadomość
TONIU poprosić zawsze można i zgadzam sie z toba że każdy org. inny ale zawsze jakieś wsakzówki i porady można sobie dobrać Jeśli dietetyk tak pisał to jakieś mądrości można wdrożyć w życie.Ja kończe o 18 stej jedzenie ale owszem zjem jabłuszko albo i nawet 3 a spac chodze okoł23.00 bo póżniej nie dałabym rady następnego dnia funkcjonowaćA co do tych informaji o jedzeniu i tłuszczyku to masz jakieś konkretne stronki ? jeśli tak to poprosze chetnie się poedukuję:ehe m:
Całuski
hej,
to nie jest kwestia jednej stronki tylko przeczytania paru książek, przejrzenia wielu wielu stron w internecie na ten temat i paru konsultacji z osobami co mają o tym pojęcie
tak w ogóle to owoce nie są dobrym pomysłem na wieczór... fruktoza i te sprawy
naprawdę, wybierz się do dietetyczki a wcześniej zrób sobie dzienniczek (np. tydzień) co jesz, kiedy i ile i wtedy dietetyczka będzie wiedziała gdzie robisz błędy i powie Ci wszystko pod Ciebie, pod Twoje nawyki i tryb życia

tak mi się przypomniało- kiedyś mi się wydawało, że jak będę wieczorem piła mleko to nie będę tyć ani nic... a koleżanka ma krowy i prawie dziennie kupowałam od niej 1,5l mleka i sobie piłam wieczorami. potem pogadałam z kolegą (2w1- trener i dietetyk ) i mówię mu, że ćwiczę, chodzę na zabiegi wyszczuplające do kosmetyczki a ciągle tyję. pytał mnie o to co jem. i jak mu powiedziałam o mleku, że wypijam ok litra wieczorem to się ze mnie zaczął śmiać, że takie mleko ma więcej tłuszczu niż kupne i mi wyliczył ile kalorii dodatkowo pakowałam w siebie
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 22:40   #11918
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
Myu już dwa razy wysyłałam prośbę o przyjęcie do klubu i cisza?
a to można dwa razy doszło jedno - i jest w bezpiecznym miejscu nie zaginie na pewno- i z pewnością je przyjmiemy , proszę o cierpliwość I o pisanie na priv w tej sprawie.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:41   #11919
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
a to można dwa razy doszło jedno - i jest w bezpiecznym miejscu nie zaginie na pewno- i z pewnością je przyjmiemy , proszę o cierpliwość I o pisanie na priv w tej sprawie.
A widzisz mozna Trzeba wykasowac stare i wyslac nowe
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:43   #11920
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez tonia87 Pokaż wiadomość

tak mi się przypomniało- kiedyś mi się wydawało, że jak będę wieczorem piła mleko to nie będę tyć ani nic... a koleżanka ma krowy i prawie dziennie kupowałam od niej 1,5l mleka i sobie piłam wieczorami. potem pogadałam z kolegą (2w1- trener i dietetyk ) i mówię mu, że ćwiczę, chodzę na zabiegi wyszczuplające do kosmetyczki a ciągle tyję. pytał mnie o to co jem. i jak mu powiedziałam o mleku, że wypijam ok litra wieczorem to się ze mnie zaczął śmiać, że takie mleko ma więcej tłuszczu niż kupne i mi wyliczył ile kalorii dodatkowo pakowałam w siebie
to Ty nie wiesz, że mlekiem się tuczy panny na wydaniu A takim w proszku i z puszki tuczą się dziewczyny na jednym z wizażowych wątków
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:46   #11921
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Życze dobrej nocki i uciekam lulu..
...do zobaczenia w nowym..
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 23:09   #11922
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Zamykamy tą część
Zapraszamy do nowego wątku który znajdziecie tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post39043278

Zapraszam wszystkich serdecznie
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:33   #11923
scheherezade
Raczkowanie
 
Avatar scheherezade
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 341
GG do scheherezade
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Okrągłe
Widzę że mamy podobne wymiary ,jestem chudsza na pewno bo niestety po urodzeniu dziecka waga zjechała do 47kg i tak stoi :/
ale wzrost ten sam i też mam dość szerokie barki/ramiona poprosiłam dr o max jaki mi wejdzie i dostałam 360ml gdybyś chciała obejrzeć dla porównania to na dniach wrzuce foty w galerie
__________________
https://www.facebook.com/skandal1istka

17/01/13 r 360 Nagor okrągłe Dr. A.D Szczecin
160 cm , 46, kg --> w trakcie utuczenia się
scheherezade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 22:43   #11924
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez scheherezade Pokaż wiadomość
Widzę że mamy podobne wymiary ,jestem chudsza na pewno bo niestety po urodzeniu dziecka waga zjechała do 47kg i tak stoi :/
ale wzrost ten sam i też mam dość szerokie barki/ramiona poprosiłam dr o max jaki mi wejdzie i dostałam 360ml gdybyś chciała obejrzeć dla porównania to na dniach wrzuce foty w galerie
Scherezade,
ten wątek już został zamknięty i udzielamy się już w części nr 9
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 22:44   #11925
chiquitkaaa
Raczkowanie
 
Avatar chiquitkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 113
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

czesc dziewczynki:c mok:nie bylo mnie kilka dni i teraz nie moge nadrobic z postami tyle napisalyscie nie wiem od czego zaczac moze od tego ze GRATULUJE:
FRENCH-MIKI
malina986
Foamclene123 SUPER ZE JUZ JESTESCIE PO!1
teraz opowiem wam moja wizyte u T.K. wrazenia super gdyby nie to ze bylam tak zestresowana ze zapomnialam doslownie WSZYSTKO O CO MIALAM SPYTACbardzo fajny wyluzowany gosc z tego T.K. !!bylam tak zestresowana ze jak weszlam mowie mu ze sie denerwuje a on pyta w jakiej spr przychodze ja mowie ze mialam pelno pytan ale z tego stresu zapomnialam wszystko wiem tylko ze chce cycki heheh jak sie rozebralam to zapytal po co ja cycki robie jak mam fajny biust tyle ze maly ale jedrny i proporcjonalny i zebym sie zastanowila i tu zaczelam miec watpliwosci............?? ???no ale powiedzialam ze chce i juz!!!i zaczal mnie mierzyc ta suwmiarka i pytac o moje oczekiwania powiedzialam ze podobaja mi sie okragle ale teraz tez zastanawiam sie nad anatomami ze juz mam totalny metlik niech mi doradzi jakie by mi odpowiadaly.Najlepsze jest to ze nie pamietam jakie to bedzie ciecie i nawet firmy implantow zapomnialam a o profil tez nie spytalam;-( wiec zaraz bede pisac emaila do doktorka zeby mi napisal firme itp nie wiem jak mozna byc tak glupim zeby sobie tego nie zapisac!!! wogole pyta sie jaki stanik nosze ja mowie ze roznie ale chyba 75b a on mi mowi ze mam zle dobrany bo powinnam nosic 65 Ca ja nawet nie wiedzialam ze jest taki rozmiar 65???i totalnie zglupialam
doktor zaproponowal mi 420ml i powiedzial mi ze to bedzie F i i wtedy cie przerazilam mowie ze chcialam duze D a on mowi ze zalezy od Firmy i ze raz moge miec D a raz F i nie bardzo rozumiem jak moze byc taka duza rozbieznosc??????:confuse d: i byly super naprawde ale nie wiem dziewczynki czyNIE ZA DUZE!! przymierzylam wiec mniejsze 375ml i te mi sie znowu wydaly za male......dramat mowie wam nie moglam sie zdecydowac jeszcze taka zestresowana bylam ......
i tak sie zastanawiam czy nie ma wiekszych od 375 ale mniejszych od 420??? takie pomiedzy np.400 jakby byly mysle ze bylyby idealne juz sama nie wiem doradzcie.......powiedzia l ze na zabieg przygotuje mi jedne i drugie i wtedy ostatecznie wybiore......i nie moge myslec o niczym innym tylko caly czas mysle ktore wybrac wiec licze na wasza pomoc przypomne ze mam wzrost 170 i waze 50 kg i wyjsciowke podobno mam 65 C....boje sie ze te 420 beda za duze a te 375 za male aha i jeszcze powiedzialam mu ze duzo cwicze i wzielismy implant teksturowany ale niestety firmy nie pamietam ani ciecia buuu
PROSZE DORADZCIE JAKIE WYBRAC PLISSS:confused :
wogole zaczelam czytac o tych powiklaniach i mam coraz wieksze watpliwosci.....ale jutro wplacam zaliczke wiec juz wtedy napewno nie zrezygnuje

I MAM TERMIN NA 6 MAARCAAAA!!!!!!!:ju pi:


dobranoc dziewczynki i czekam na wasze rady.......
__________________
06.032013okragle silimed 425ml T.K. Krk
chiquitkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 07:33   #11926
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
a to można dwa razy doszło jedno - i jest w bezpiecznym miejscu nie zaginie na pewno- i z pewnością je przyjmiemy , proszę o cierpliwość I o pisanie na priv w tej sprawie.

czekamy, czekamy
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 21:41   #11927
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

cześć Dawno mnie nie było:P Dodałam nowe zdjęcie w stroju xd zapraszam
__________________
Mentor HP 400cc dr.M.M.K 2 styczeń 2013
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:41   #11928
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

heeeeejjjj kobietki witam dziewczynki które są zaraz po operacji i nowe na naszym wątku w związku z licznymi wiadomościami w poszukiwaniu mnie, melduję iż jestem cała i zdrowa. byłam w górach na obozie jako opiekun faaajnie było zdjęcia cycuchów są, zaraz wstawie. to będą 7,5 miesięczniaki, nadal uważam że muszą być większe starałam się odrobinkę nadrabiać was, ale mam teraz 20 stron ponad do poczytania ciekawa jestem co tam słychać także obecna-nieprzytomna
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:18   #11929
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Hej dziewczyny
Kochane mam do was prosbe.
Bardzo prosze o Lajka na FB dla mojej stronki bede gigantycznie wdzieczna
https://www.facebook.com/pages/Kalin...3960579?ref=hl
: roza:
Milion buziakow dla nowych i starych cycolinek
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 03:00   #11930
tasha2
Raczkowanie
 
Avatar tasha2
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 87
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Czesc dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo i zaniedbalam sie na Wizazu. Wrzucilam opoznione fotki 8-miesieczniakowPozdrawia m serdecznie!
__________________
23.07.2012: 390 cc, Mentor CPG 323
tasha2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:24   #11931
roxana91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Powiekszanie biustu?

Mogę polecić tabletki BreastFem NYV
roxana91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 19:48   #11932
Dusia161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Mam brzydkie piersi

Witam jestem tu nowa Mój problem wygląda tak, że na moich piersiach są blizny i rozstępy...bardzo brzydko to wygląda Kremy raczej nie działają...chyba, że drogie panie mi doradzicie co mogłabym użyć Mam prawie 17 lat i obfity biust, wstydzę się go. Poniżej jego zdjęcie, proszę nie robić sobie z tego powodu żartów, bo pytam poważnie


---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Pomoże ktoś, doradzi co mogę zrobić ?
Dusia161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 20:00   #11933
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Mam brzydkie piersi

Cytat:
Napisane przez Dusia161 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa Mój problem wygląda tak, że na moich piersiach są blizny i rozstępy...bardzo brzydko to wygląda Kremy raczej nie działają...chyba, że drogie panie mi doradzicie co mogłabym użyć Mam prawie 17 lat i obfity biust, wstydzę się go. Poniżej jego zdjęcie, proszę nie robić sobie z tego powodu żartów, bo pytam poważnie


---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Pomoże ktoś, doradzi co mogę zrobić ?
Jak widać wcale się nie wstydzisz, jeśli pokazujesz tysiącom ludzi gołe fotki.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 20:03   #11934
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Mam brzydkie piersi

chirurg plastyczny...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:55   #11935
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Powiększenie piersi w Łodzi

Cześć,
zakładam nowy wątek bo niestety na ogólnym dotyczącym powiększenia piersi nie uzyskałam odpowiedzi. Bardzo proszę o odpowiedź dziewczyny, które powiększały biust w Łodzi. Poszukuje dobrego lekarza w tym mieście, kogo możecie polecić? Ewentualnie kogo odradzacie? Zależy mi na dokonaniu właściwego wyboru.
Kornelia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:06   #11936
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Dot.: Powiększenie piersi w Łodzi

Czy nikt z was nie powiększał biustu w Łodzi? Wciąż czekam na odpowiedzi, pewnie najprościej byłoby zrobić w Warszawie ale perspektywa jechania autobusami i pociągiem z powrotem po operacji chyba nie jest najlepszym pomysłem
Kornelia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.