Powiększanie piersi - cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 08:54   #61
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ja mieszkam przy rodzinie jeszcze wiec zarabiam na swoje przyjemnosci/cele.
Teraz prostuje zeby i dlatego mi ciezko odkladac bo to tez kosztuje, ale jak juz tylko zaloze drugi aparat to bedzie z górki
Kocham sie udoskonalać hehe daje mi to duzo przyjemności, oczywiscie nie na tym zatrzymuja sie moje ambicje heh studiuje, mam cele zawodowe, edukacyjne itp ... żeby tu żaden trol nie wlazł i nie wytknął próżnosci bo one tylko czychaja na takie okazje
Wlasnie, ludziom czesto kojarzy sie pomoc estetyka z próżnościa. Mimo to coraz wiecej ludzi korzysta z pomocy specjalistow. Dziwi mnie takie podejscie, chociaz sama spotkalam ludzi dla ktorych tylko wyglad sie liczyl, niz poza tym. Ja na szczescie nie mam sobie zbyt wiele do zarzucenia Poki co na studiach radze sobie calkiem niezle A z tego co wiem laski z tego forum raczej maja prace, studia i nie obijaja sie w domu, nie leżą i pachną
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:55   #62
willma2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 451
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez niespelnienie Pokaż wiadomość
Hej kochane
Ja, dumna posiadaczka 2 tygodniowych żelek znowu mam małe pytanko Siedząc w domu już 2 tygodnie, rekonwalescencja, zero ćwiczeń...nie ma co ukrywać, że komórki tłuszczowe szaleją no i ...3kgwięcej:-( Mój doktorek powiedział, że ćwiczenia są dozwolone dopiero po 3 miesiącach od operacji...cholera zwariuję...nie mam pomysłu jak to zgubić, a przecież głodna wiecznie nie będę chodziła, bo chyba nie tędy droga. Proszę pomóżcie, może te ćwiczenia, to można wcześniej??????? Tłumaczyłam mojemu lekarzowi, że konkretnie, to chodzi mi o orbitreka, tam są trzymadła, gdzie ręce i górna część ciała w ogóle nie pracuje, ale zaczął coś ględzić o ciśnieniu...ukrwieniu...ś ciskaniu...i suma sumarą nie pozwolił mi na nic. A mnie się coś objawiło, że któraś z was pisała, że dość szybko wróciła do ćwiczeń. Nie mam pojęcia od czego to zależy...żelki mam pod mięsień...jeśli to coś wam powie...pomocy....proszę. ..:-(
Hej!!! Nie przejmuj się to może być efekt narkozy...ja miałam taki brzuch po opercji jakieś 10 dni, że sobie nawet test ciążowy zrobiłam
willma2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:58   #63
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez diablica83 Pokaż wiadomość
weszłam tu całkiem przypadkiem i się uśmiałam ;-) z tej całej meggie83 -zwał jak zwał! powinna sobie założyć osobny kącik pt :" żal dupę ściska-wyładujmy się" heheh a ja was laseczki rozumiem ;-) sama bym się poprawiła tu i ówdzie hehe niestety jak na razie mnie nie stać ;-( cóż taka prawda co tu dużo ściemniać ;-) ale kiedyś... czemu nie ;-) w życiu bym nie powiedziała że to coś złego, wszystko jest dla ludzi prawda? ciekawi mnie czy to rzeczywiście tak boli jak się o tym mówi... no i ile kasy trzeba mieć żeby być zadowolonym... pozdrówka dla wszystkich ;-)
Mozna brac leki przeciwbolowe, na pewno daje rade Aile kasy - to zalezy pewnie od 10 do 20 tys
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:04   #64
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez willma2 Pokaż wiadomość
Hej!!! Nie przejmuj się to może być efekt narkozy...ja miałam taki brzuch po opercji jakieś 10 dni, że sobie nawet test ciążowy zrobiłam

No to ladnie mialas stresa
A i wlosy moga wypadac garsciami
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:08   #65
aga3331
Rozeznanie
 
Avatar aga3331
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 652
GG do aga3331
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

DO HORO
przepraszam ze sie wtracam ale tak sobie czytalam i powiem ci jedno to fakt życie jest tylko jedno ale nigdy nie jest na nic za pózno.Byłam w podobnej sytuacji co ty i wiesz co powiem ci jedno teraz mam 35 lat i wspaniale zycie,wiadomo jak wszedzie i ja mam czasami swoje smutki ,ale zostawiając męza zrobiłas krok w ten inny lepszy etap.Ja po odejsciu od mojego ex przyjaciela zaczelam myslec tylko o sobie robie wciąz nowe kursy załozylam firme a on teraz niech sobie pluje w swoją zrytą gę....
Tobie tez sie uda i będziesz nosic głowe wysoko do góry
Do MEGGIE
nie jestem psychologiem;-)ale ty musisz sie leczyc kobieto tyle zawisci w tobie ze az plujesz jadem
kazdy zyje jak sobie chce i nie znosze ludzi którzy zamiast patrzec na swoje zycie wsadzają swoje brudne nosy w cudze.
dla mnie czlowiek moze miec tatuaż na środku czola i będzie dla mnie tak samo wartosciowy jak inni.A ja zebys miala co krytykowac mam 35 lat
za dwa miesiące będe miala 3 syna i odrazu po porodzie lece sobie cycki robic;-)
a jak juz sobie zrobie to i brzuszek poprawie a co mi tam raz sie zyje.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
ALE SIE ROZPISALAM
aga3331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:17   #66
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

HORO... bardzo ciezko mi sie czyta o tym co sie u Ciebie dzieje Pamietaj, jakakolwiek przemoc (fizyczna, słowna) jest zabroniona i karana przez polskie prawo ! Jesli ktoś krzywdzi Ciebie i Twoje dzieci, donieś o tym na policje! Nikomu nie wolno Ciebie krzywdzic!!!!!!!
Owszem jest to watek o żelkach a nie o związkach ale jestem przekonana ze zadna z dziewczyn nie ma nic przeciwko tej rozmowie...jesli ma to przepraszam
KASIULKA czekamy na Twoj powrót
DIABLICA-mnie nic nie bolało
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:44   #67
diablica83
Raczkowanie
 
Avatar diablica83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

do Agatau88

dzięki serdeczne za info o kosztach ;-)
mogłoby to być tańsze wtedy wszystkie byśmy były idealne ;-)
a tak.... hmmmmm ;-) muszę się jakoś pocieszyć ;-) hehehe tylko czym? czekolada? odpada hehehehe muszę się zebrać i zacząć oszczędzać... no chyba że znajdę sponsora ;-) ciekawe co na to mój men dziś będzie akcja pt Kochanie bo wiesz cooooooo.... hehehe
diablica83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 10:07   #68
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez aga3331 Pokaż wiadomość
DO HORO
przepraszam ze sie wtracam ale tak sobie czytalam i powiem ci jedno to fakt życie jest tylko jedno ale nigdy nie jest na nic za pózno.Byłam w podobnej sytuacji co ty i wiesz co powiem ci jedno teraz mam 35 lat i wspaniale zycie,wiadomo jak wszedzie i ja mam czasami swoje smutki ,ale zostawiając męza zrobiłas krok w ten inny lepszy etap.Ja po odejsciu od mojego ex przyjaciela zaczelam myslec tylko o sobie robie wciąz nowe kursy załozylam firme a on teraz niech sobie pluje w swoją zrytą gę....
Tobie tez sie uda i będziesz nosic głowe wysoko do góry
Mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś będę szczęśliwa
I że mąż w końcu raczy laskawie wyprowadzić się i dać mi żyć.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
HORO... bardzo ciezko mi sie czyta o tym co sie u Ciebie dzieje Pamietaj, jakakolwiek przemoc (fizyczna, słowna) jest zabroniona i karana przez polskie prawo ! Jesli ktoś krzywdzi Ciebie i Twoje dzieci, donieś o tym na policje! Nikomu nie wolno Ciebie krzywdzic!!!!!!!
Owszem jest to watek o żelkach a nie o związkach ale jestem przekonana ze zadna z dziewczyn nie ma nic przeciwko tej rozmowie...jesli ma to przepraszam
Wiesz co kochana,
pocieszam się tym, ze gorzej już być nie moze
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:33   #69
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------
Wiesz co kochana,
pocieszam się tym, ze gorzej już być nie moze
Oczywiscie ze moze! Ale wazniejsze jest to ze moze byc lepiej
Tyle uporu, determinacji i siły wykazalas by poprawic zelki wiec i z obecna sytuacją sobie poradzisz Uciekaj od tyrana i sama daj sobie szanse na fajniejsze zycie

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Dziewczyny Dzis 23.09...Kasia i Basia mają półroczku
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:36   #70
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze moze! Ale wazniejsze jest to ze moze byc lepiej
Tyle uporu, determinacji i siły wykazalas by poprawic zelki wiec i z obecna sytuacją sobie poradzisz Uciekaj od tyrana i sama daj sobie szanse na fajniejsze zycie
Żeby to bylo takie proste

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Gratulujemy Kasi i Basi... są chyba jedyne na forum, do których nie było żadnego "ale"

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Listopadowa,
a czy Twoj "uparciuch" puszcza juz dziewczynkę żeby mogła dogonić siostrzyczkę?
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:49   #71
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Dziewczyny Dzis 23.09...Kasia i Basia mają półroczku
Maszo powiedz mi proszę czy w najbliższym czasie wybierasz się na konsultację do swojej pani dr cudotwórczyni bo jeśli tak to byłabym wdzięczna jakbyś się spytała o mój przypadek tzn, o stary fałd podpiersiowy czy jest możliwe pozbycie się go bezoperacyjnie bo od swojej znam odp ale chciałabym się dowiedzieć od kilku źródeł
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 12:41   #72
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Maszeńko,
masz rację... są wielkie ... przynajmniej dzisiaj sprawiają wrażenie właśnie takich.

Moje 3 tygodniowe "maluszki"
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:51   #73
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Listopadowa,
a czy Twoj "uparciuch" puszcza juz dziewczynkę żeby mogła dogonić siostrzyczkę?
Horo - no niestety nie. Implant nadal wyczuwam bardzo wysoko, mimo iż mięsień wyraźnie się rozluźnił - choć nie w takim stopniu co mięsień po stronie lewej... Najgorsze jest to, że w górnej części tej piersi implant wyczuwalny jest jako taka poducha, a skóra nad nim jest delikatnie pofałdowana. No i tradycyjnie nadal utrzymuje się wybrzuszenie, a brodawka jest niżej niż w piersi lewej
14 października mam wizytę u pani dr... Mam nadzieję, że mimo wszystko to tylko wina tego mięśnia, a nie np. przekręconego implantu... Generalnie ta niepokorna pierś jest jakaś dziwna

Masza - gratulacje z powodu tych 6 m-cy, jeżu jak ja ci zazdroszczę:j upi:

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Maszeńko,
masz rację... są wielkie ... przynajmniej dzisiaj sprawiają wrażenie właśnie takich.

Moje 3 tygodniowe "maluszki"
No pokaźne są te twoje 'Maluszki'. Wow
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:57   #74
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Horo - no niestety nie. Implant nadal wyczuwam bardzo wysoko, mimo iż mięsień wyraźnie się rozluźnił - choć nie w takim stopniu co mięsień po stronie lewej... Najgorsze jest to, że w górnej części tej piersi implant wyczuwalny jest jako taka poducha, a skóra nad nim jest delikatnie pofałdowana. No i tradycyjnie nadal utrzymuje się wybrzuszenie, a brodawka jest niżej niż w piersi lewej
14 października mam wizytę u pani dr... Mam nadzieję, że mimo wszystko to tylko wina tego mięśnia, a nie np. przekręconego implantu... Generalnie ta niepokorna pierś jest jakaś dziwna

Masza - gratulacje z powodu tych 6 m-cy, jeżu jak ja ci zazdroszczę:j upi:

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------



No pokaźne są te twoje 'Maluszki'. Wow
Trzymam kciuki, zeby to byla tylko wina mięśnia, a nie przekręcenie się implantu... Szkoda, ze jeszcze tyle czasu w niepewności

Maluszki rzeczywiście pokaźne odstęp po zejściu opuchlizny taki, jak obiecal doktorek - 1,5-2cm (do 2 cm ma nie dojść), czyli suuuuper
ale trochę widać tę moją krzywą klatkę piersiową po prawej stronie ... na fotce chyba bardziej niz. w rzeczywistości
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:22   #75
lil kitty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

a ja sie zgadzam z meggie83, jej chyba chodzilo o to zebyscie przyznaly ,ze to sie nie podoba rzadnym faceta jak wynika z badan nauk., roznych ankiet i sad, ktorych wyniki sa jasne i mowia same za siebie,wiec kogo chcecie przekonac?chyba tylko sobie naiwnie wmawiacie i sie oszukujecie,ze takie biustty sa fajne,ale chyba tylko dla was niestety.poza tym macie duzo komplexow skoro musicie sobie cos poprawiac i niska samooocene-to tez wynika z badan nad od.ktore sie operuja u chirurga plast.nie zmienicie tego.wiaodmo,ze 1 operacja z reguly pociaga za soba 2,jakies botoxy itp.to tak jak z tatuazem lub kolczykami,na 1 sie z reguly nie konczy,a wiadomo,ze implanty z reguly trzeba wymieniac. najlepszym podsumowanie jest text piosenki hansa-takiego w...lacala prawda o sztucznym biuscie.bardzo duzo polskich hip hopowcow tyra takie cos,bo jak ktos jest sztuczny i przerobiony,to jak o nim mozna powiedziec,ze ma cos z.....
hans-takiego w...la
,,Ta letnia noc , zmieniła się w udrekę .Prócz sztucznych rzęs , tez miała sztuczną szczękę . Mówiła , żetak bardzo jej podobam się .Wiedziałem już,
że nie ma na co czekać .Że trzeba wiać ,że trzeba stąd uciekać .Bo sztuczny miód,To nie jest wcale żaden cud .Nie wiedziałem , że tak oszukam się .
Takiego wała , to sztuczny biust .A juz myslałem - mam dobry gust.Takiego wała i widzę ,że Ciało do ciała nie zblizy sie.''
lil kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:29   #76
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez lil kitty Pokaż wiadomość
a ja sie zgadzam z meggie83, jej chyba chodzilo o to zebyscie przyznaly ,ze to sie nie podoba rzadnym faceta jak wynika z badan nauk., roznych ankiet i sad, ktorych wyniki sa jasne i mowia same za siebie,wiec kogo chcecie przekonac?chyba tylko sobie naiwnie wmawiacie i sie oszukujecie,ze takie biustty sa fajne,ale chyba tylko dla was niestety.poza tym macie duzo komplexow skoro musicie sobie cos poprawiac i niska samooocene-to tez wynika z badan nad od.ktore sie operuja u chirurga plast.nie zmienicie tego.wiaodmo,ze 1 operacja z reguly pociaga za soba 2,jakies botoxy itp.to tak jak z tatuazem lub kolczykami,na 1 sie z reguly nie konczy,a wiadomo,ze implanty z reguly trzeba wymieniac. najlepszym podsumowanie jest text piosenki hansa-takiego w...lacala prawda o sztucznym biuscie.bardzo duzo polskich hip hopowcow tyra takie cos,bo jak ktos jest sztuczny i przerobiony,to jak o nim mozna powiedziec,ze ma cos z.....
hans-takiego w...la
,,Ta letnia noc , zmieniła się w udrekę .Prócz sztucznych rzęs , tez miała sztuczną szczękę . Mówiła , żetak bardzo jej podobam się .Wiedziałem już,
że nie ma na co czekać .Że trzeba wiać ,że trzeba stąd uciekać .Bo sztuczny miód,To nie jest wcale żaden cud .Nie wiedziałem , że tak oszukam się .
Takiego wała , to sztuczny biust .A juz myslałem - mam dobry gust.Takiego wała i widzę ,że Ciało do ciała nie zblizy sie.''
I Ty i ta maggie tylko... facet, facet, facet. Czy wy dziewczyny nic nie robicie dla siebie tylko dla faceta??? To wlaśnie jest prożne i płytkie i... szczeniackie. Kolejna zakompleksiona dziewczynka bez kasy
A skoro juz tak ci tylko zależy na opinii facetów, to... mylisz się... facet jest wzrokowcem i widząc kobietę z pięknym duzym biustem nie zastanawia sie czy to silikon tak jak większość zieleniejących z zazdrości bab... tylko

ile ty masz lat, ze słuchasz takich "piosenek" ? hahaha

lil kitty... psychologiem nie jestem, ale jak dla mnie to i ty i maggie to ta sama osoba.... pierwsza wiadomość, maggie wywalona, weszłaś na wątek o powiększaniu, a tylko krytykujesz. Nawet błędy i słownictwo te same..... Nie lubi się tutaj takich zazdrosnych i prożnych dziewczynek.
ps. idź na ten wątek o karmach
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-09-23 o 13:34
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:42   #77
lil kitty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
I Ty i ta maggie tylko... facet, facet, facet. Czy wy dziewczyny nic nie robicie dla siebie tylko dla faceta??? To wlaśnie jest prożne i płytkie i... szczeniackie. Kolejna zakompleksiona dziewczynka bez kasy
A skoro juz tak ci tylko zależy na opinii facetów, to... mylisz się... facet jest wzrokowcem i widząc kobietę z pięknym duzym biustem nie zastanawia sie czy to silikon tak jak większość zieleniejących z zazdrości bab... tylko

ile ty masz lat, ze słuchasz takich "piosenek" ? hahaha
hehe,a co to ma do tego czego slucham?nie podoba ci sie,to nie czytaj,boli cie,ze prawde ktos napisal?sama sobie zaprzeczasz.na szczescie mam lat mniej niz ty,a ty masz 2 wstretne pilki sterczace z przodu,zero naturalnosci,jak dzis w szkole,to ogladalismy- w lo,to padalismy ze smiechu i to obie plcie,faceci mowili,ze taka to tylko na raz,zapakowac i pogonic,bo na stale,to wiadomo,ze sie nie nadaje i nikt takiej nie chce,bo wstyd i kazdy o takiej mysli to samo,a ty czego sluchasz?masz cos do hip hopu polskiego?piszesz,ze robisz,to dla siebie,a za chwile,ze faceci patrza na duze biusty,owszem patrza,ale wola prawdziwe-szczegolnie w dotyku,a jak sie skapna,ze sztuczne,to uciekaja.podaj jakies chociaz 1 badania,anikete czy sonde, ktora wykazala,ze pana sie podoba bardziej silikon od natury.nie ma takich,nie znajdziesz niestety.byl taki program na zone club-przechytrzyc nature i tam panowie w usa sie wypowiadali miedzy operacjami m.in.o implantach,niestety aprobaty dla nich nie bylo nawet w usa gdzie sie biusty robi masowo na potege.zal.pl.o lol

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

i nie sadze zeby osoby,ktore nie lubia implantow nie bylo na nie stac i byly zazdrosne-glupie rozumowanie,wrecz przeciwnie-nie maja komplexow,niskiej samooceny i sa zadowolone ze swojego ciala i wygladu.o co maja byc zazdrosne?ze faceci wola prawdziwe
lil kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:50   #78
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

HORO- sa cudowne i duuzzeee / ale to dobrze/
Mi sie tyle by nie zmiescilo, no moze za kilka latek jak skora sie rozciagnie
Poki co tez jestem happy, ze swoich
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:55   #79
lil kitty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

ciekawe co na to wasi rodzice i rodzina?pewnie sie wstydza,a reszta sie w glowe puka za plecami,nie ma sie co dziwic.szczegolnie jak to robi mloda dziewczyna.zrobiono kiedys badania na ten temat i wiekszosc rodzin wyrazala zdecydowane dezaprobate dla operacji plast.u bliskich czlonkow rodziny.
lil kitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 13:55   #80
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez lil kitty Pokaż wiadomość
hehe,a co to ma do tego czego slucham?nie podoba ci sie,to nie czytaj,boli cie,ze prawde ktos napisal?sama sobie zaprzeczasz.na szczescie mam lat mniej niz ty,a ty masz 2 wstretne pilki sterczace z przodu,zero naturalnosci,jak dzis w szkole,to ogladalismy- w lo,to padalismy ze smiechu i to obie plcie,faceci mowili,ze taka to tylko na raz,zapakowac i pogonic,bo na stale,to wiadomo,ze sie nie nadaje i nikt takiej nie chce,bo wstyd i kazdy o takiej mysli to samo,a ty czego sluchasz?masz cos do hip hopu polskiego?piszesz,ze robisz,to dla siebie,a za chwile,ze faceci patrza na duze biusty,owszem patrza,ale wola prawdziwe-szczegolnie w dotyku,a jak sie skapna,ze sztuczne,to uciekaja.podaj jakies chociaz 1 badania,anikete czy sonde, ktora wykazala,ze pana sie podoba bardziej silikon od natury.nie ma takich,nie znajdziesz niestety.byl taki program na zone club-przechytrzyc nature i tam panowie w usa sie wypowiadali miedzy operacjami m.in.o implantach,niestety aprobaty dla nich nie bylo nawet w usa gdzie sie biusty robi masowo na potege.zal.pl.o lol

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

i nie sadze zeby osoby,ktore nie lubia implantow nie bylo na nie stac i byly zazdrosne-glupie rozumowanie,wrecz przeciwnie-nie maja komplexow,niskiej samooceny i sa zadowolone ze swojego ciala i wygladu.o co maja byc zazdrosne?ze faceci wola prawdziwe
w szkole to się malutka powinnaś zajmować nauką, a nie cyckami. ty lil maggie. nawet avek masz ściągnięty z tej samej stronki co ona
Szkoda mi ciebie... nie masz najmniejszego pojęcia o tym, jakie sa w dotyku. Poczytaj troche na czym polega op, bo z tego co piszesz nie jesteś zorientowana... nic się nie wycina, więc piersi nadal sa naturalne, jedynie wypełnione implantem. To tak na przyszlość... jak nazbierasz kasę
I skoro nic mi do tego co ty sluchasz... to tobie nic do tego, co my robimy w naszymi ciałami i z naszymi pieniędzmi.
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:58   #81
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

a co twoja rodzina ta taką czarną owce jaką ty jesteś?
wolalabym, zeby moja córka w wieku 20 lat miala implanty piersiowe niz w szkole zamiast się uczyć oglądala cudze cycki i jarala sie ze złości... maggie odpuść sobie.
podejrzewam, z.e gdyby mozna bylo wymieniać mózgi, to wszystkie dziewczyny z forum zrobiłyby zrzutkę na ciebie
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:59   #82
lil kitty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

a co ty tak ciagle o tej kasie materialistko,chcesz to ci nastepne zasponsoruje,nie podniecaj sie tak,ze zrobilas je na kredyt lub za kase mezulkachodzi o to,ze ogladalismy je na lekcji,bo piszemy o tym referat i twoj biust pokarzemy w szkole jako przestroga dla przyszlych pokolen jak mozna sie oszpecic na wlasne zyczenie i miec 2 sterczace pilki z przodu.ciekawe czy to sie w ogole rusza?ze ci sie na stare lata operacji zachcialo.
lil kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:07   #83
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
Maszo powiedz mi proszę czy w najbliższym czasie wybierasz się na konsultację do swojej pani dr cudotwórczyni bo jeśli tak to byłabym wdzięczna jakbyś się spytała o mój przypadek tzn, o stary fałd podpiersiowy czy jest możliwe pozbycie się go bezoperacyjnie bo od swojej znam odp ale chciałabym się dowiedzieć od kilku źródeł
Jutro ide na kontrole z dziewczynkami Kochana, napisz mi na priv o co DOKŁADNIE mam sie dowiedziec Jesli chcesz moge dac Ci nr domowy dr i pogadasz z nią osobiści- to chyba nawet lepiej dla Ciebie

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

[QUOTE=horo;14394213]Maszeńko,
masz rację... są wielkie ... przynajmniej dzisiaj sprawiają wrażenie właśnie takich.
Horo... ...one sa PRZEOGROMNE...
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:07   #84
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez lil kitty Pokaż wiadomość
a co ty tak ciagle o tej kasie materialistko,chcesz to ci nastepne zasponsoruje,nie podniecaj sie tak,ze zrobilas je na kredyt lub za kase mezulkachodzi o to,ze ogladalismy je na lekcji,bo piszemy o tym referat i twoj biust pokarzemy w szkole jako przestroga dla przyszlych pokolen jak mozna sie oszpecic na wlasne zyczenie i miec 2 sterczace pilki z przodu.ciekawe czy to sie w ogole rusza?ze ci sie na stare lata operacji zachcialo.
sorry, ale jesteś zbyt płytka, zebym traciła czas na ciebie... gowniaro. Referat?
ty chcesz pisać referat z takimi błędami??? pokażemy sisze sie przez Ż od pokazywać. referat nie wiedząc jak zachowują się implanty... czy się ruszają no coś TY. One są sztywne jak kamole! ani drgną! oj maggie, maggie... jaka ty jesteś prościutka
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:10   #85
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Horo Ty nie rób takich numerów ze zdjęciami bo bym sie obiadem zadławiła, sa śliczne
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:10   #86
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Masza - gratulacje z powodu tych 6 m-cy, jeżu jak ja ci zazdroszczę:j upi:

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------



No pokaźne są te twoje 'Maluszki'. Wow
Słonko dziekuje ale czego Ty mi zazdraszczasz? tego ze Kasia i Basia sa starsze od Twoich blizniaczek?
Horo ma wieksze piersi niz Twoje i moje razem wziete plus jeszcze jakby sie Ruda do nas przytuliła a na to wszystko wpadła jeszcze Foxy W zyciu nie widziałam tak duzych piersi
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:11   #87
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

HORO, daj spokój odpuść, nie wdawaj sie w zbędne dysputy. Chyba mamy lepsze tematy niż wymiana słowna z kitty. Na mnie takie teksty n ie robią wrażenia.
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:14   #88
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
HORO- sa cudowne i duuzzeee / ale to dobrze/
Mi sie tyle by nie zmiescilo, no moze za kilka latek jak skora sie rozciagnie
Poki co tez jestem happy, ze swoich
maluchy dziękują
są duże, ale dobrze sie z nimi czuję... na zywo wyglądają bardziej naturalnie chociaż to dopiero 3 tydień po op, więc jeszcze trochę musze poczekać , zeby nabraly ostatecznego wyglądu... ale zapowiada się ok

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Horo Ty nie rób takich numerów ze zdjęciami bo bym sie obiadem zadławiła, sa śliczne
no bez przesady... dopiero zaczynaja nabierać kształtow, ale dziękuję
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:15   #89
lil kitty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

podejrzewam,ze twoje dzieci sie ciebie wstydza, to nie jest dobry przykald dla dzieci-matka,ktorej tylko na biuscie zalezy,zeby nim swiecic na prawo i lewo.jakbys u nas do szkoly weszla,to by cie obsmiali na wejsciu jako straszydlo i karykatura czlowieka.ja bym nigdy corce na implanty nie pozwolila,jakby chciala zrobic,to tylko i wylacznie za swoje,ale bez mojej zgody.normalni rodzice by nie chcieli zeby ich mloda corka zamiast do nauki i pracy sie interesowala silikonami.
lil kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:17   #90
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Słonko dziekuje ale czego Ty mi zazdraszczasz? tego ze Kasia i Basia sa starsze od Twoich blizniaczek?
Horo ma wieksze piersi niz Twoje i moje razem wziete plus jeszcze jakby sie Ruda do nas przytuliła a na to wszystko wpadła jeszcze Foxy W zyciu nie widziałam tak duzych piersi
KOchana, ja jestem ekonomistą, a Ty tutaj wyskakujesz ze zlymi obliczeniami
325 (Twoje) +430 (Listopadowa) + 370 (Ruda) + 350 (Foxy) = 1475 ... a ja mam zaledwie 615 g
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.