Operacja plastyczna nosa. Pilne! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 19:15   #1
AdrianaPaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Unhappy

Operacja plastyczna nosa. Pilne!


Cześć
Wiem, że podobne tematy już się tu kręciły, jednak mnie interesują przede wszystkim konkrety. Nie chcę czytać o wszystkich powikłaniach po operacji, o radościach z jej wyników. Czytałam, nogi mam jak z waty i wątpię, że faktycznie chcę... Chciałabym się dowiedzieć natomiast jakiego lekarza możecie polecić (najchętniej nazwisko; miejsce gdzie przyjmuje), jaki jest koszt mniej więcej zabiegu (niestety nie mam wielkich środków nigdy nie zdecyduje się na zabieg za 7 tys. zł) i od czego zacząć przygotowania, tzn. najpierw zadzwonić skonsultować się z lekarzem, czy potrzeba zrobić jakieś prześwietlenie noska, jakieś inne badania? Na co zwracać uwagę, np. w rozmowie z lekarzem, wybierając klinikę (chyba, że tym zajmują się też prywatne gabinety) Kompletnie nie wiem od czego zacząć. Może krótko o moim nosku....
Mam krzywą przegrodę - sporo i jednocześnie spory nos z małym garbem w stosunku do reszty twarzy. Chciałabym aby mój nos był prosty, bez garba i proporcjonalny do reszty twarzy. Bardzo chciałabym aby został naprawiony, ale boję się wyniku końcowego (jeśli do takiego dojdzie - zapoznałam się z cennikami kilku klinik i ręce mi opadły; poza tym nie podoba mi się nosków na zdjęciach po zabiegach. Z profilu wyglądają lepiej ale z przodu widać niesymetryczność, może jeszcze nie były to noski zagojone...). Bardzo proszę o informacje od osób, które "wypróbowały na własnej skórze takie operacje". Dodam jeszcze, że zależy mi na poprawie wyglądu, jeśli polecacie jakiegoś chirurga tylko dlatego, że jest tani - bardzo Was proszę, nie piszcie o nim. Potem poprawki kosztują więcej....
AdrianaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:28   #2
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

Z jednej strony piszesz, żeby nie polecać Ci tanich chirurgów, a z drugiej zaznaczasz, że nie zdecydujesz się na zabieg za 7 tys.
Niestety, ceny całkowitej korekty zaczynają się właśnie od ok 7 tys i to raczej jedna z niższych cen.
Jeżeli przegroda jest na tyle skrzywiona, że utrudnia oddychanie to ta częśc zabiegu może być refundowana. Ale lekarz u którego ewentualnie będziesz chciała się operować musi mieć podpisaną umowę z funduszem, żeby odliczyć to od ceny ewentualnej operacji.
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 21:50   #3
Anja1987
Raczkowanie
 
Avatar Anja1987
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 97
Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

Ja byłam na konsultacji u Wójcickiego i za część chrzęstną zawołał 7 tys. Za całkowitą u dobrego, znanego lekarza trzeba zapłacić ok. 8-10 tys. takie są niestety ceny i z roku na rok są wyższe.
Anja1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:51   #4
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

Dokładnie, a z tego co piszesz to czeka Cię całkowita korekta. Musisz być przygotowana na sumę 8-10 000zł.
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 22:09   #5
Agusiaaa1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

Mam podobny "problem" i jeszcze niedawno myślałam, że moge sobie tylko pomarzyć o operacji plastycznej.. Wiedziałam że 7000 zł to jedna z minimalnych cen a nie miałam na to niestety pięniędzy.. Jednak niedawno dowiedziałam się, że jest możliwość kredytowania zabiegów i teraz czekam do stycznia na pierwszą wizyte. Wybrałam Dr Anne Olender ale jak narazie nie wiem jak to wszystko dalej będzie wyglądać ala jestem dobrej myśli i ty chyba też powinnaś przemyśleć tą kwestie - kredytowania

PS. Jeśli ktoś miał przeprowadzoną operacje u Dr Anny Olender niech da znać bo chciałabym się dowiedzięć jak to wszystko wyglądało.
Agusiaaa1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 14:28   #6
AdrianaPaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Unhappy Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

Cytat:
Napisane przez Agusiaaa1994 Pokaż wiadomość
Mam podobny "problem" i jeszcze niedawno myślałam, że moge sobie tylko pomarzyć o operacji plastycznej.. Wiedziałam że 7000 zł to jedna z minimalnych cen a nie miałam na to niestety pięniędzy.. Jednak niedawno dowiedziałam się, że jest możliwość kredytowania zabiegów i teraz czekam do stycznia na pierwszą wizyte. Wybrałam Dr Anne Olender ale jak narazie nie wiem jak to wszystko dalej będzie wyglądać ala jestem dobrej myśli i ty chyba też powinnaś przemyśleć tą kwestie - kredytowania

PS. Jeśli ktoś miał przeprowadzoną operacje u Dr Anny Olender niech da znać bo chciałabym się dowiedzięć jak to wszystko wyglądało.


W moim przypadku system kredytowy czy też ratalny nie wchodzi w grę. Niestety przestałam myśleć o tym zabiegu, aczkolwiek żal mi serce ściska i moja depresja jeszcze bardziej daje o sobie znać. Może jak znajdę męża milionera wtedy sobie "zafunduję" taką operację, tyle, że... kto będzie mnie chciał z takim noskiem....



Życie jest głupie i bezsensowne!
AdrianaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 17:25   #7
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

ja szukam info odnośnie lasera ale w tej klinice Medi Clinique w Szczecinie również wykonuje się operacje nosa:
- korekta nosa – 4000zł cześć chrzestna znieczulenie miejscowe. Pacjent wychodzi tego samego dnia do domu. Całkowita korekta nosa 8000-9000zł. W cenę wliczony zabieg, znieczulenie, wizyty kontrolne, pobyt w klinice 2 doby. Pierwsza wizyta kontrolna w 7-8 dobie po operacji.

w razie co info: http://www.medi-clinique.pl/
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 23:39   #8
malwina2286
Raczkowanie
 
Avatar malwina2286
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

HEJ
Niestety oeracja plastyczna nosa nienależy to tanich inwestycji i trzeba się liczyć z tym, że za operacje w dobrej renomowanej klinice ceny wachają się własnie od 7000 zł w zwyż. Ja za swoją zapłaciłam 9000zł i jewstem bardzo zadowolona z efektu zero stresu zero strachu zero bólu. Nie sugeruj się niskimi cenami wybiererz klinikę mondrze bo zaoszczędzenie iluś tysięcy nie jest warte oszpecenia i cierpienia do końca życia. Mnie też przeraziła na początku cena ale wziełm kredyt i wcale nie żałuje. Operowałm się ponat rok temu i jestem bardzo zadowolona jupiiii
Polecam klinikę dr. Sankowskiego, operował mnie dr. Lembas, na pierwszą wizytę czekałam 3 miesiące a na samą operacje pól roku.
Pozdrawiam i życze powodzenia

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Acha klinika mieści się w Warszawie na al. Jerozolimskich.
Najepiej zacznij od wybrania kliniki zadzwoń i umów się na wizytę, tam na konsultacji wszystkiego się dowiesz min. jakie badania masz zrobić a będzie ich nie mało
malwina2286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 02:39   #9
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

Cytat:
Napisane przez AdrianaPaulina Pokaż wiadomość
Cześć
Wiem, że podobne tematy już się tu kręciły, jednak mnie interesują przede wszystkim konkrety. Nie chcę czytać o wszystkich powikłaniach po operacji, o radościach z jej wyników. Czytałam, nogi mam jak z waty i wątpię, że faktycznie chcę... Chciałabym się dowiedzieć natomiast jakiego lekarza możecie polecić (najchętniej nazwisko; miejsce gdzie przyjmuje), jaki jest koszt mniej więcej zabiegu (niestety nie mam wielkich środków nigdy nie zdecyduje się na zabieg za 7 tys. zł) i od czego zacząć przygotowania, tzn. najpierw zadzwonić skonsultować się z lekarzem, czy potrzeba zrobić jakieś prześwietlenie noska, jakieś inne badania? Na co zwracać uwagę, np. w rozmowie z lekarzem, wybierając klinikę (chyba, że tym zajmują się też prywatne gabinety) Kompletnie nie wiem od czego zacząć. Może krótko o moim nosku....
Mam krzywą przegrodę - sporo i jednocześnie spory nos z małym garbem w stosunku do reszty twarzy. Chciałabym aby mój nos był prosty, bez garba i proporcjonalny do reszty twarzy. Bardzo chciałabym aby został naprawiony, ale boję się wyniku końcowego (jeśli do takiego dojdzie - zapoznałam się z cennikami kilku klinik i ręce mi opadły; poza tym nie podoba mi się nosków na zdjęciach po zabiegach. Z profilu wyglądają lepiej ale z przodu widać niesymetryczność, może jeszcze nie były to noski zagojone...). Bardzo proszę o informacje od osób, które "wypróbowały na własnej skórze takie operacje". Dodam jeszcze, że zależy mi na poprawie wyglądu, jeśli polecacie jakiegoś chirurga tylko dlatego, że jest tani - bardzo Was proszę, nie piszcie o nim. Potem poprawki kosztują więcej....
Przemyśł to , czy masz pewność,że operacja cię zadowoli. Czy rzeczywiście usunie istotny problem. Ludzie mają rozne nosy, ci z ladnymi , proporcjinalnymi nie są ani szczęsliwsi , ani mądrzejsi , ani bardzij kochani ani bardziej zadowolenie z zycia .
Chyba ,że skrzywiona przegroda utrudnia funkcjonowanie, to jest wtedy problem zdrowotny.
Mnie moja nie przeszkadza, a dla celów kosmetycznych raczej bym się nie zdecydowala na operację
O mojej rodzinie mówi się ,że najpierw idą nosy a potem reszta

Jezeli juz musisz, szukaj chirurga , który robił operacje plastyczne powypadkowe. Mają podobno większe doświadczenie.

---------- Dopisano o 01:39 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Cytat:
Napisane przez AdrianaPaulina Pokaż wiadomość
W moim przypadku system kredytowy czy też ratalny nie wchodzi w grę. Niestety przestałam myśleć o tym zabiegu, aczkolwiek żal mi serce ściska i moja depresja jeszcze bardziej daje o sobie znać. Może jak znajdę męża milionera wtedy sobie "zafunduję" taką operację, tyle, że... kto będzie mnie chciał z takim noskiem....



Życie jest głupie i bezsensowne!
Ale chyba nie z powodu nosa
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2010-10-23 o 02:39
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:16   #10
Agusiaaa1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Przemyśł to , czy masz pewność,że operacja cię zadowoli. Czy rzeczywiście usunie istotny problem. Ludzie mają rozne nosy, ci z ladnymi , proporcjinalnymi nie są ani szczęsliwsi , ani mądrzejsi , ani bardzij kochani ani bardziej zadowolenie z zycia .
Chyba ,że skrzywiona przegroda utrudnia funkcjonowanie, to jest wtedy problem zdrowotny.
Mnie moja nie przeszkadza, a dla celów kosmetycznych raczej bym się nie zdecydowala na operację
Ciekawa jestem tylko jakiej wielkośći jest twój garb, bo wydaje mi się że mały skoro tak piszesz...
Być może się myle.
Agusiaaa1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 20:03   #11
Anita7l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

witam
robiłam plastyke nosa w poznaniu i dr Kubasika,polecam super kilnika i wspniały doktor,a nosek taki jaki zawsze chciałam mieć, operacje miałam ponad 1,5 roku temu .
Anita7l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 21:30   #12
letnia_mgla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

Ja będę operować sobie nosek u dra Wójcickiego z Polanicy. Za całkowitą korektę powiedział ok.9-9,5tys.
letnia_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:09   #13
karmilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 43
Dot.: Operacja plastyczna nosa. Pilne!

Nie zgadzam sie z opinia Roz -ter- ki. Przed operacja mialam szczesliwe zycie, ale pozbycie sie wielgachnego nosa baby jagi spowodowalo, ze jestem jeszcze szczesliwsza i mniej zestresowana (bo kazde zerkniecie w lustro mnie stresowalo). Wizualnie twarz tez wyglada na szczesliwsza i mlodsza.

Z cala pewnoscia stwierdzam, ze jest mi lzej i lepiej.

Zarobiona po uszy, ale niezakompleksiona Matka Polka.
karmilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.