Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 16:43   #1
kondiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3

Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10


Witam!
Piszę w imieniu swojej przyjaciółki, prosząc o info osoby, które mają jakieś pojęcie o tym co w temacie. Koleżnaka jest jakieś 6 mieisęcy po operacji powiększania piersi, pod mięsień, owalne, silikony. Właściwie niemal od początku miała z nimi jakieś problemy- najpierw okazało się, że dreny zostały zbyt wcześnie usunięte i w piersiach zaczęła zalegać chłonka i inne okropeństwa- koleżanka okropnie cierpiała, piersi napompowane, silna gorączka, kilka razy były próby odciągnięcia płynu poprzez punkcję, jednak zbyt dużo "brudu" i nawet grubą igłą nie dało się tego odessać. Bogu dzięki drenaż lmfatyczny i codzienne masaże u fachowaca pomogły załagodzić sytuację. Teraz od kilku dni przyjaciółka dzwoni do mnie z płaczem, że odczuwa przeraźliwy ból w jednej piersi, łącznie z pieczeniem, ciągnięciem, narywaniem, skurczami, ból się nasila- dziś już nie jest w stanie podnieść ręki do góry, boli ramię, bark i plecy po stronie tej bolącej piersi. Dzwoniła do kliniki z prośbą o konsultację, ale tam powiedzieli, że bez usg piersi nic nie wskórają- a usg dopiero w piątek!!! Jest przerażona perspektywą usunięcia impalnu (same czarne myśli), nie wie co może się jeszcze do tego piątku wydarzyć.
Czy któraś z Was przechodziła coś podobnego? Czy wiecie, co to może być za powikłanie? Koleżanka najbardziej obawia się przykurczu torebki łącznotkankowej, czy jak to się nazywa.
Proszę o pomoc
kondiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:26   #2
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: Powikłania po operacj powiększania piersi

dziwię się ze nie zajeli się nią w klinice szybciej. czy ona nie moze znalezc usg gdzies szybciej?? niech dzwoni szuka, moze niech podejdzie osobiscie powie o co chodzi mysle ze nie odmówią jej pomocy...
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 18:17   #3
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powikłania po operacj powiększania piersi

Piszesz tak jakby z koleżanką od początku działo się coś bardzo złego Natomiast część objawów które wymieniłaś jednym tchem nie są niczym niezwykłym i zdarzają się dość często (łącznie ze ściąganiem płynów które się gromadzą ) . Natomiast niepokojący jest czas w którym lekarz nie potrafił sobie poradzić z problemem gromadzenia się płynów.
Przyczyny gromadzenia się płynów mogą być różne i nikt przez neta nie będzie w stanie znaleźć przyczyny. Jeśli lekarz zlecił badanie widocznie sam szuka powodu.
Widzę tu niestety bardzo duża niewiedzę jaką mają pacjentki które poddają się operacji. Miało być szybko, łatwo i pięknie- ALE TAK NIE JEST NIGDY!!! piersi układają się pół roku i każdy musi mieć świadomość komplikacji i powikłań. Gromadzące się płyny i brak rozsądnego rozwiązania problemu przez lekarza przez 6 msc już dawno powinny skłonić koleżankę do działania!!!
Co mogę doradzić
Jeśli koleżanka nie ufa już lekarzowi którego wybrała pół roku temu niech jak najszybciej skonsultuje się z INNYM. Usg lepiej zrobić-to że płyny są widać i bez tego badania ale może znajdzie się też odpowiedz dlaczego się gromadzą.
Zapalenie albo zakażenie może być powodem do czasowego wyjęcia implantu na czas wyleczenia tkanki (jeśli same antybiotyki nie przyniosą poprawy). Po pół roku i całkowitym wyleczeniu tkanki implant można umieścić ponownie w piersi.
Co do przykurczu torebki- jeśli pierś paprała się od początku nie jest powodem gromadzenia się płynów. Jeśli już może być odwrotnie- a więc na skutek zapalenia w piersi doszło do zbliznowacenia (jeśli w ogóle doszło, nie ma co z góry zakładać że tak się stało). No ale ja oczywiście lekarzem nie jestem i tak sobie gdybam
Koleżance potrzebny jest lekarz, usg i mądre działanie.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 16:51   #4
kondiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Powikłania po operacj powiększania piersi

Być może faktycznie opisałam przypadek koleżanki ujmując wszystkie zdarzenia jednym ciągiem, co może być powodem nie zbyt dobrego zrozumienia mnie. Te płyny, które się zbierały zostały już dawno wchłonięte przez węzły chłonne dzięki masażom- drenażom limfatycznym, oczywiście trwało to dość długo- jakieś 2 miesiące ale problem w końcu został zażegnany. A teraz, 6 miesięcy po operacji znowu zaczyna dziać się coś niepokojącego. Z informacji w necie można co najwyżej wyczytać o przykurczu torebki łącznotkankowej, nic więcej o komplikacjach pół roku po operacji. I nie chcę tu nikogo bronić, ale koleżanka przez 2 lata szykowała się do tego zabiegu, więc pojęcie o możliwych komplikacjach miała. Natomiast kładąc się na stół, nie robiła teego ze swiadomością, że właśnie jej przytrafią się te wszystkie nieprzyjemności. Przypuszczam, że żadna kobieta (normalna) nie idzie pod nóż zakładając, że wystąpią u niej komplikacje pooperacyjne a jej stan fizyczny czy też psychiczny się pogorszy. Gdyby tak było, żadna nie zdecydowałaby się na tekie ryzyko.
kondiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:17   #5
maledivka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: Powikłania po operacj powiększania piersi

Ja jestem 3 tygodnie po operacji. jestem bardzo szczupla i wysoka. 174cm, 49kg wagi. pieri mialam A zrobione na 370ml anatomiczne. Mialy wyjsc C pelne.. wyszly D. Mam problem z doborem stanika i ubran bo jestem bardzo szczupla a klatka jest duza...
Prowadze normalnie juz auto, sprzatam, podnosze rece do gory, podbieguje czasem, nosze zakupy, normalnie sie kocham z facetem.
Mialam okropny bol w pierwszym dniu po operacji.. nawet trzy dni plakalam wstajac rano z lozka... Jak przyjmowalam leki o 8 rano.. to musialam obudzic sie o 7.30 by psychicznie przygotowac sie na ten bol okropny.. Po nocy miesnie zastojone, okropny bol w plecach, klatka to juz nie powiem.. lzy mi lecialy... NA DODATEK MIALAM KRWIAKA W PIERWSZEJ DOBIE... I MUSIALAM MIEC REOPERACJE... Nadmienie ze robilam u BARDZO DOBREGO CHIRURGA w Warszawie. Jestem zadowolona z wynikow.. piersi sa ladne juz odpuchly.. Chcialam zapytac- bo podczas kochania sie z facetem moje piersi sa lodowate. A na codzien normalnie cieple. Czy to jest normalne ze sa zimne podczas zblizenia? Wy tez tak macie? czy tak juz bedzie zawsze/??
maledivka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 21:59   #6
kalizantin
Przyczajenie
 
Avatar kalizantin
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Nederland
Wiadomości: 8
Dot.: Powikłania po operacj powiększania piersi

Cytat:
Napisane przez maledivka Pokaż wiadomość
Ja jestem 3 tygodnie po operacji. jestem bardzo szczupla i wysoka. 174cm, 49kg wagi. pieri mialam A zrobione na 370ml anatomiczne. Mialy wyjsc C pelne.. wyszly D. Mam problem z doborem stanika i ubran bo jestem bardzo szczupla a klatka jest duza...
Prowadze normalnie juz auto, sprzatam, podnosze rece do gory, podbieguje czasem, nosze zakupy, normalnie sie kocham z facetem.
Mialam okropny bol w pierwszym dniu po operacji.. nawet trzy dni plakalam wstajac rano z lozka... Jak przyjmowalam leki o 8 rano.. to musialam obudzic sie o 7.30 by psychicznie przygotowac sie na ten bol okropny.. Po nocy miesnie zastojone, okropny bol w plecach, klatka to juz nie powiem.. lzy mi lecialy... NA DODATEK MIALAM KRWIAKA W PIERWSZEJ DOBIE... I MUSIALAM MIEC REOPERACJE... Nadmienie ze robilam u BARDZO DOBREGO CHIRURGA w Warszawie. Jestem zadowolona z wynikow.. piersi sa ladne juz odpuchly.. Chcialam zapytac- bo podczas kochania sie z facetem moje piersi sa lodowate. A na codzien normalnie cieple. Czy to jest normalne ze sa zimne podczas zblizenia? Wy tez tak macie? czy tak juz bedzie zawsze/??
Jeśli mogę zapytać to co masz na myśli ze są lodowate? W ciągu dnia masz cieple a tylko podczas zbliżenia robią się zimne czy jak na przykład chodzisz bez stanika to tez sa chłodne? Ja chciałam mieć operacje w zeszłym roku, nawet tu pisałam na forum i sie pytałam dziewczyn jakiego lekarza polecają ale przemyślałam sprawę i stwierdziłam ze poczekam jeszcze rok i jak nadal będę przekonana ze to jest to czego chce to je zrobię. Obecnie od nowa czytam wszystkie informacje bo chce mieć zabieg w lipcu a jeszcze nie trafiłam na info o ''chłodnych piersiach'' dlatego jak możesz to napisz coś więcej.
pozdrawiam ciepło;-)
kalizantin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:00   #7
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Powikłania po operacj powiększania piersi

Cytat:
Napisane przez kondiva Pokaż wiadomość
Witam!
Piszę w imieniu swojej przyjaciółki, prosząc o info osoby, które mają jakieś pojęcie o tym co w temacie. Koleżnaka jest jakieś 6 mieisęcy po operacji powiększania piersi, pod mięsień, owalne, silikony. Właściwie niemal od początku miała z nimi jakieś problemy- najpierw okazało się, że dreny zostały zbyt wcześnie usunięte i w piersiach zaczęła zalegać chłonka i inne okropeństwa- koleżanka okropnie cierpiała, piersi napompowane, silna gorączka, kilka razy były próby odciągnięcia płynu poprzez punkcję, jednak zbyt dużo "brudu" i nawet grubą igłą nie dało się tego odessać. Bogu dzięki drenaż lmfatyczny i codzienne masaże u fachowaca pomogły załagodzić sytuację. Teraz od kilku dni przyjaciółka dzwoni do mnie z płaczem, że odczuwa przeraźliwy ból w jednej piersi, łącznie z pieczeniem, ciągnięciem, narywaniem, skurczami, ból się nasila- dziś już nie jest w stanie podnieść ręki do góry, boli ramię, bark i plecy po stronie tej bolącej piersi. Dzwoniła do kliniki z prośbą o konsultację, ale tam powiedzieli, że bez usg piersi nic nie wskórają- a usg dopiero w piątek!!! Jest przerażona perspektywą usunięcia impalnu (same czarne myśli), nie wie co może się jeszcze do tego piątku wydarzyć.
Czy któraś z Was przechodziła coś podobnego? Czy wiecie, co to może być za powikłanie? Koleżanka najbardziej obawia się przykurczu torebki łącznotkankowej, czy jak to się nazywa.
Proszę o pomoc
Oj dziewczyny nie wiem po co szukacie sobie problemów. Powiem Wam tak, mam duży biust i wcale nie jest to miłe, trzeba kupowac drogie staniki by uniknąć opadnięcia go. Wolałabym małe piersi.
Zastanawia mnie fakt, że tak długo zwlekają w tej klinice z pomocą tej dziewczynie.
Pewnie wybrała byle jaka klinikę.
apows jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 13:37   #8
kalizantin
Przyczajenie
 
Avatar kalizantin
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Nederland
Wiadomości: 8
Dot.: Powikłania po operacj powiększania piersi

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny nie wiem po co szukacie sobie problemów. Powiem Wam tak, mam duży biust i wcale nie jest to miłe, trzeba kupowac drogie staniki by uniknąć opadnięcia go. Wolałabym małe piersi.
Zastanawia mnie fakt, że tak długo zwlekają w tej klinice z pomocą tej dziewczynie.
Pewnie wybrała byle jaka klinikę.
Może dlatego ze masz duży biust jest to dla ciebie dziwne Ja chciałam mieć operacje w zeszłym roku w lipcu i tutaj na forum pytałam o opinie jednak w miedzy czasie miałam strasznie dużo wyjazdów i stwierdziłam ze nie będę tego robić na szybko tylko dam sobie jeszcze rok i jak nadal będzie to coś czego pragnę to zrobię zabieg. No i tak się znalazłam z powrotem na forum Ty masz to ,za co ja będę płacić- za darmo;-) szczęściara;-) Ja to widzę tak ,ze operacje są dla każdego,komu ciężko pogodzić się z jakaś częścią siebie.Technika(także operacyjna) jest po to aby z niej korzystać co nie?;-) To tak jak z samochodami, używamy ich bo ułatwiają nam życie ale potencjalnie tez są zagrożeniem dla naszego zdrowia.
Pozdrawiam cieplutko;-)
kalizantin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 12:50   #9
alicja81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
ułożenie się piersi po powiększeniu

mam pytanie, po jakim czasie wasze piersi po operacji stały się miękkie, miałam 3 tygodnie temu zabieg powiększania piersi implanty silikonowe okrągłe , i jak na razie piersi są nienaturalne, duże, implant wydaje się być umieszczony ok 5 cm powyżej w stosunku do naturalnej piersi, tak, jakbym miała 2 fałdy piersiowe, piersi są twarde , :-( po jakim czasie wasze piersi stały się "naturalne"?

Edytowane przez alicja81
Czas edycji: 2013-06-11 o 19:02
alicja81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 06:24   #10
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: ułożenie się piersi po powiększeniu

3 tygodnie to jeszcze mało czasu. Musisz odczekać przynajmniej 2 miesiące, wtedy opuchlizna zejdzie i piersi zaczną mięknąć.
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:00   #11
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: ułożenie się piersi po powiększeniu

Nie denerwuj się, piersi potrzebują czasu. 3 tygodnie to stanowczo za mało, żeby je oceniać Mniej więcej ostateczny kształt będą miały po 2 miesiącach, a po 3 już przestaną się zmieniać. A do tego czasu... wierz mi, zmieniają się z dnia na dzień Moje też długo były na różnej wysokości. Czekaj spokojnie, dopiero po 3 miesiącach możesz oceniać efekt Jak to ktoś kiedyś napisał, piersi są dla cierpliwych Głowa do góry
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 19:28   #12
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: ułożenie się piersi po powiększeniu

piersi miękną i układają się do ok. roku czasu nawet. a 3 tygodnie to bardzo krótki czas, zawsze są krzywe, nierówne, opuchnięte i takie dziwne ale będzie coraz lepiej
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 13:24   #13
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: ułożenie się piersi po powiększeniu

Cytat:
Napisane przez alicja81 Pokaż wiadomość
mam pytanie, po jakim czasie wasze piersi po operacji stały się miękkie, miałam 3 tygodnie temu zabieg powiększania piersi implanty silikonowe "Mentor" okrągłe 300 cc , profil wysoki, i jak na razie piersi są nienaturalne, za duże, implant wydaje się być umieszczony ok 5 cm powyżej w stosunku do naturalnej piersi, tak, jakbym miała 2 fałdy piersiowe, piersi są twarde , jestem załamana :-( wyglądałam 100 razy lepiej przed:-( po jakim czasie wasze piersi stały się "naturalne"?
Powyżej czy poniżej mówiąc szczerze brzmi to zastanawiająco
Widzę że Twój lekarz mało rozmawia z pacjentkami albo wciska im bajki że po miesiącu będzie po wszystkim Nie będzie . Miesiąc to początek Twojej drogi- po miesiącu zejdzie największa opuchlizna. A o pierwszej ocenie efektu można mówić po 3-4 msc, ze wskazaniem na 4 msc.
Natomiast piersi na prawdę miękkie robią się po roku. Po miesiącu powiesz że już są miększe, po 3 msc powiesz - o, teraz są dopiero miękkie. A po roku stwierdzisz że jest jeszcze lepiej i że dopiero po takim czasie wiesz co znaczy mieć miękkie piersi
Więc życzę wszystkim po operacji przede wszystkim cierpliwości- jeśli jej nie macie to przyjdzie z czasem, ta operacja uczy pokory. Operację można pokazać ładnie , można opowiedzieć o spełnieniu marzeń które jest w zasięgu ręki każdej z nas - łatwo, miło, szybko, dla każdego. Takie są przekazy jakie można spotkać na każdym kroku. Ale z rzeczywistością to nie ma nic wspólnego i dla wielu osób czas po operacji jest wielkim zaskoczeniem
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2013-06-04 o 13:25
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 13:49   #14
joannakrakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Powikłania po operacj powiększania piersi

Cytat:
Napisane przez maledivka Pokaż wiadomość
Ja jestem 3 tygodnie po operacji. jestem bardzo szczupla i wysoka. 174cm, 49kg wagi. pieri mialam A zrobione na 370ml anatomiczne. Mialy wyjsc C pelne.. wyszly D. Mam problem z doborem stanika i ubran bo jestem bardzo szczupla a klatka jest duza...
Prowadze normalnie juz auto, sprzatam, podnosze rece do gory, podbieguje czasem, nosze zakupy, normalnie sie kocham z facetem.
Mialam okropny bol w pierwszym dniu po operacji.. nawet trzy dni plakalam wstajac rano z lozka... Jak przyjmowalam leki o 8 rano.. to musialam obudzic sie o 7.30 by psychicznie przygotowac sie na ten bol okropny.. Po nocy miesnie zastojone, okropny bol w plecach, klatka to juz nie powiem.. lzy mi lecialy... NA DODATEK MIALAM KRWIAKA W PIERWSZEJ DOBIE... I MUSIALAM MIEC REOPERACJE... Nadmienie ze robilam u BARDZO DOBREGO CHIRURGA w Warszawie. Jestem zadowolona z wynikow.. piersi sa ladne juz odpuchly.. Chcialam zapytac- bo podczas kochania sie z facetem moje piersi sa lodowate. A na codzien normalnie cieple. Czy to jest normalne ze sa zimne podczas zblizenia? Wy tez tak macie? czy tak juz bedzie zawsze/??
No to ja Cię podziwiam ) Jestem 2 tygodnie po operacji. Z marnego AA po implancie 345ml wyszło ładne C. Nie miałam żadnych powikłań, mój lekarz twierdzi że super dobrze znoszę rekonwalescencję. Ale ja pomijając już fakt że piersi nie wyglądają po tak krótkim czasie idealnie, blizny jeszcze nie zagojone, ciągle jeszcze odczuwam ból..itp To nawet nie wyobrażam sobie zbliżenia... Dlatego jestem mega zaskoczona twoim problemem "zimnych piersi" podczas stosunku, kiedy ja zastanawiam się kiedy w końcu będę mogła np. prowadzić choć by samochód.
joannakrakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 16:39   #15
Krolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Witam. Mam zamiar w najbliższym czasie powiększyć sobie biust metodą Beauli, sprzętem Body Jet. Nie mam pojęcia do którego lekarza/miasta pojechać zrobić ten zabieg. Czy któraś z Was już to robiła? Proszę o namiary na godne polecenia kliniki w Polsce, opinie o klinikach/lekarzach.
Krolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 10:52   #16
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Beauli powiększanie biustu. Gdzie?? Pomocy

a co to za powiekszanie czym?
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 15:41   #17
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

link do poprzedniej części: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=674295
Witamy serdecznie już w 10 części Naszego wątku

Jeśli planujesz operację piersi, jesteś przed lub już po dołącz do nas! Jeśli szukasz porady medycznej -umów się na wizytę do lekarza. Ale jeśli szukasz wsparcia, masz wątpliwości związane z zabiegiem lub coś Cię niepokoi zapraszamy serdecznie do naszego grona.

Mamy kilka prostych zasad: nie używamy nazwisk lekarz, adresów klinik, nie podajemy linków stron klinik oraz nie wrzucamy na wątek zdjęć z takich stron. Wszystko to ma na celu wyeliminowanie z naszego grona spamowców, szeptanego marketingu oraz naganiaczy. Osoby z takimi wpisami będą ignorowane i zgłaszane.
Tu możesz poczytać jak działają takie podstawione osoby:
http://wyborcza.pl/1,76842,9088022,P...pieniadze.html
http://www.dfv.pl/forum/viewtopic.php?pid=86622
Dzięki tym prostym zasadom jakie tu mamy masz pewność, że rozmawiasz z autentycznymi pacjentkami i dostaniesz tylko autentyczne informacje.
O nazwiska zapytaj na privie lub w naszym klubie.
W podpisie wrzucamy np. same inicjały lekarza i miasto - wszyscy zainteresowani i tak będą wiedzieli o kogo chodzi.

Wyjątkiem są pacjentki niezadowolone, po nieudanej opercji które na własną odpowiedzialność mogą używać nazwisk. Jeśli chcesz porozmawiać o tym co Cię spotkało, masz odwagę by o tym opowiedzieć i ostrzec inne osoby- zapraszamy. O takich sprawach trzeba mówić, złe zachowania lekarzy piętnować- i tu nie boimy się takich tematów.

KLUB-nasze ustronne miejsce, w którym rozmawiamy bez ograniczeń. Tam się dowiesz które osoby są pacjentkami danego lekarza, będziesz mogła z nimi porozmawiać. Jeśli potrzebujesz takich informacji, udzielasz się na wątku i dałaś się nam poznać wyślij prośbę o zaproszenie do klubu. (Nasz klub - Szczęśliwe Cycolinki)

NASZA WYLICZANKA- warunkiem dopisania do naszej wyliczanki jest udzielanie się na wątku! Zajmuje się nią ostatnia osoba z listy. Kciuki trzymamy wszystkie

NASZE ALBUMY- jeśli chcesz mieć dostęp do naszych zdjęć po operacji sama najpierw załóż swój album ze zdjęciami wyjściówki udzielaj się na wątku - a następnie wyślij zaproszenia o przyjaźń i cierpliwie czekaj na ich przyjęcie. Upominanie się nic nie przyspieszy-pozwól się poznać.

I to tyle z naszej strony.
Życzymy wszystkim miłych chwil na naszym wątku. A jeśli Ci się tu nie podoba- załóż po prostu swój topik , nie wszczynaj tu awantur i kłótni- miejsca na wizażu starczy dla wszystkich


MAŁY NIEZBĘDNIK

BADANIA PRZED OPERACJĄ:
W zależności od kliniki wymagane są różne badania i z pewnością dostaniesz ich spis na wizycie przed operacją. To te które potrzebne są najczęściej:
+grupa krwi
+morfologia i płytki krwi
+elektrolity-K, Mg, Cl, Na
+OB
+Czas protrombinowy, czas krzepnięcia lub APTT i INR
+Usg piersi
+Rtg klatki piersiowej
+Ekg opcjonalnie
+Hbs antygen opcjonalnie
+Anty-HCV opcjonalnie
+HIV opcjonalnie
W niektórych klinikach wymagane są szczepienia przeciwko WZW typu B.

CO ZABRAĆ DO KLINIKI:
-piżamkę rozpinaną, bądź spodnie i bluzę (byle rozpinana) przez jakiś czas nie będzie można podnosić rąk do góry ,
-niezbędne kosmetyki i przybory toaletowe,
-chusteczki nawilżane,
-wodę z dziubkiem lub słomki,
-małego jaśka pod głowę (przyda się też w czasie podróży powrotnej)
-ładowarkę do telefonu

CO DOBRZE MIEĆ POD RĘKĄ W DOMU PO POWROCIE Z KLINIKI I W PIERWSZYM OKRESIE POOPERACYJNYM:
-jałowe opatrunki
-Octenisept - środek odkażający na rany
-krem lub balsam natłuszczający skórę piersi, np. BioOil, oliwka dla dzieci, krem przeciw rozstępom Tołpy -Dermo Body Mum
-coś na wypryski, ale nie za dużo, bo wysuszają skórę
-żel na bóle kręgosłupa np. Ketonal w żelu
-poduszkę ortopedyczną - pomoże to w zniwelowaniu bólu, podczas spania na plecach

TABELE IMPLANTÓW
Mentor
http://www.padtech.pl/download/MiniPoster21PL.pdf
Allergan
http://breastimplantadvice.com/wp-content/uploads/2012/03/Allergan-catalogue-file.pdf
Silimed
http://www.beauty-med.com.pl/?page_id=216
Eurosilicon
http://www.beauty-hamburg.de/leistungen/Body/BAT4_eurosilicone.pdf
Nagor
http://www.dermocosmetica.md/poze/misc/catalog/Catalog_Nagor.pdf

STANIKI POOPERACYJNE
Prawdopodobnie w klinice dostaniesz specjalistyczny stanik pooperacyjny lub odpowiedni sportowy, w którym spędzisz pierwsze tygodnie po zabiegu. Poniżej kilka sprawdzonych staników które przydadzą się po tym okresie:
1- http://www.glori.pl/biustonosze/bius...nosz-triumph-1
2- http://www.glori.pl/biustonosze/bius...tonosz-triumph
http://www.akson.pl/oferta/23,404,bielizna--everyday-
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm

Edytowane przez selena06
Czas edycji: 2013-09-07 o 16:14
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 15:47   #18
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

melduję się
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:05   #19
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Super stworzyłam też nowy klub, bo przez to że Myi nie ma, to nie ma możliwości dołączenia do tamtego... także zapraszam
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 16:10   #20
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

selenko, nie wiem jak Ty ale ja już jestem megaśnie podekscytowana. Zostały 33 dni. Sama jeszcze w to nie wierzę ?!

A tak w ogóle mówiłaś,że zmieniła Ci się wyjściówka,wstaw nowe fotki
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2013-09-07 o 16:12
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:15   #21
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

o właśnie, tak mówiłam jest bardziej podobna do Twojej... wstawię dzisiaj lub jutro
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:20   #22
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

im większy naturalny tym lepiej hehe
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:27   #23
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Witam dziewczynki

Selenko w sume dobrze miec nowy watektamten za duzo juz stron mial szoda tylko ze osoba ktora od poczatku tworzyla te forum juz nie ma. Jezli chodzi o tytuł to byl to taki tytul by bylo mozna popozmawiac o wszystkim a jak wiadomo nie trzymamy sie tematu samych piersi niestety moderator moze wpasc na forum i upomniec ze nie trzymamy sie tematu a w szczegolnosci jak ktos zglosi no ale miejmy nadzieje ze nikt do nas nie do doczepi Jezeli chodzi o klub zrob am jakies zakladki np dziewczyn przed operacja dziewczyn po operacji zeby bylo mozna cos napisac i przyszlym cycolinkom pomoc
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:29   #24
Sandy24
Raczkowanie
 
Avatar Sandy24
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 239
Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Witam popołudniem Star kochana u mnie 16 dni i zaczynam sie bać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juz sa! Mentor 350cc
23.09.13 M.M.K
Sandy24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:44   #25
selena06
Raczkowanie
 
Avatar selena06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 276
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki

Selenko w sume dobrze miec nowy watektamten za duzo juz stron mial szoda tylko ze osoba ktora od poczatku tworzyla te forum juz nie ma. Jezli chodzi o tytuł to byl to taki tytul by bylo mozna popozmawiac o wszystkim a jak wiadomo nie trzymamy sie tematu samych piersi niestety moderator moze wpasc na forum i upomniec ze nie trzymamy sie tematu a w szczegolnosci jak ktos zglosi no ale miejmy nadzieje ze nikt do nas nie do doczepi Jezeli chodzi o klub zrob am jakies zakladki np dziewczyn przed operacja dziewczyn po operacji zeby bylo mozna cos napisac i przyszlym cycolinkom pomoc
Mam nadzieję, że będzie ok, klub nie wiem jak tamten wyglądał, bo Mya nie zdążyła mnie dodać przed odejściem, ale dodałam takie 2 wątki przed i po, jak mówiłaś
__________________
Już są!!! 15.10.2013dr T.K.
Silimed Maximum HI 330cc 11,1 x 5,4cm
selena06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:45   #26
Tysiaczek83
Zakorzenienie
 
Avatar Tysiaczek83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5 945
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez selena06 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będzie ok, klub nie wiem jak tamten wyglądał, bo Mya nie zdążyła mnie dodać przed odejściem, ale dodałam takie 2 wątki przed i po, jak mówiłaś
Dziękuję...dostałam zaproszenie do klubu,ale jak przyjąć to zaproszenie?
Już mam
Star Kochana byłam u dermatologa
Olivka zdałaś???
__________________
SĄ!!! Allergan 475cc dr.S.Ł.W-wa/25.06.2013r.
* 29.10.2013r...brwi / grudzień 2014 poprawka
**24.10.2014r...Usta 4-ty ml

Edytowane przez Tysiaczek83
Czas edycji: 2013-09-07 o 16:48
Tysiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:54   #27
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Selenko w razie co jestem pomocna co do klubu Dziewczynki w dziale po operacji piersiprosze wpisujcie gdzie robilyscie u kogo jaki bl koszt jaka metoda jakie implanty wymiarki przed i po rozmiary stanizkow to sa bardzo przydatke informacje dla dziewczyn ptrzed w dzile przed operacja wszystkie nowe dziewczynki moga pytac o lekarzy tam bedziemy urzywac nazwiska itp

Tysiaczku nie wiem poszlo ogolnie slabo...pytania z kosmou jutro jade i zamierzam sie kłócić faceta ktory mnie oblal wyrzucili z uczelni jakies dziwne zamiany pytania w ogole nie z przedmiotu ogolniedup* dup* dup* jak by to Ferdek Kiepski powiedzial jade jutro zobaczymy jak to bedzie
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:56   #28
Tysiaczek83
Zakorzenienie
 
Avatar Tysiaczek83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5 945
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Selenko w razie co jestem pomocna co do klubu Dziewczynki w dziale po operacji piersiprosze wpisujcie gdzie robilyscie u kogo jaki bl koszt jaka metoda jakie implanty wymiarki przed i po rozmiary stanizkow to sa bardzo przydatke informacje dla dziewczyn ptrzed w dzile przed operacja wszystkie nowe dziewczynki moga pytac o lekarzy tam bedziemy urzywac nazwiska itp

Tysiaczku nie wiem poszlo ogolnie slabo...pytania z kosmou jutro jade i zamierzam sie kłócić faceta ktory mnie oblal wyrzucili z uczelni jakies dziwne zamiany pytania w ogole nie z przedmiotu ogolniedup* dup* dup* jak by to Ferdek Kiepski powiedzial jade jutro zobaczymy jak to bedzie
Ja też mogę pomóc
Olivka będzie dobrze
__________________
SĄ!!! Allergan 475cc dr.S.Ł.W-wa/25.06.2013r.
* 29.10.2013r...brwi / grudzień 2014 poprawka
**24.10.2014r...Usta 4-ty ml
Tysiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 17:00   #29
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
Olivka będzie dobrze
Mam nadzieje bo jakos nie patrzy i sie plaic za warunek i jeszcze w poniedzialek bede muiala jechac no koszmar doslwnie koszmar ale we wtorek si widzimy kochana to choc mnie pociesza
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 17:01   #30
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10

ale kobitki lecicie z tematem jak burza ;> prosze mi wyslac zaproszonko do klubu pozdrawiam cycolinki
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.