Zmniejszenie piersi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 06:28   #31
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Zmniejszenie piersi

To jest jakiś niedoinformowany.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:00   #32
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam u lekarza ortopedy i on mi powiedział, że pierwsze słyszy o zmniejszeniu piersi na NFZ, przepisał mi ćwiczenia na wzmocnienie kręgosłupa i powiedział że "jak będę się upierać przy operacji to wtedy się coś pomyśli" więc tutaj mówi, że nie słyszał a później że się pomyśli. Nie wiem, może zadzwonić do tej kliniki i zapytać się o operacje na NFZ?
dziewczyno!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
po pierwsze zmień lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Jezeli on nie słyszał o operacjach na NFZ to co robi w gabinecie lekarskim??? Zakończył edukacje na studiach? Trzeba było mu powiedzić zeby sam sobie uwiązał na szyi kilka kilo i poćwiczył wzmacnianie mięśni. To debil nie lekarz i tyle Ci powiem. Idź do lekarza który się doszkala cały czas a nie zatrzymał w rozwoju. Jestem żywym przykładem takiej operacji i wiele innych dziewczyn. Więc go nie słuchaj i idź do innego specjalisty. Do szału doprowadzją mnie tacy "lekarze" - konowały
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015

Edytowane przez lubiekawe5
Czas edycji: 2014-09-10 o 09:01
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 15:28   #33
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mi tez lekarka powiedziala ze pierwsz slyszy ale napisala skierowanie za 4 tygodnie mam operacje w Lecznej! Na konusltacji bylam w polowie czerwca wiec ja czeekalam prawie 4 miesiace.
Ogolnie jak ktoras z Was jest zainteresowana to polecam forum na kafeterii (wpiszczie w google kafeteria zmniejszanie piersi). tam jest mnostwo dziewczyn przed i po operacja, wiekszosc robila wlasnie w slynnej Lecznej

I tak jak pisala kolezanka lubiekawe - wystaczy skierowanie (ja mialam od rodzinnego), i zaswiadczenie od ortopedy, i usg piersi. ja wszsyzstko zalatwilam chyba w tydzien. No i juz niedlugo bede wkoncu miec wymarzone male cycuszki )
__________________
81 -> 70 -> 60 kg

Edytowane przez Dusiia
Czas edycji: 2014-09-13 o 15:31
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 07:53   #34
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Mi tez lekarka powiedziala ze pierwsz slyszy ale napisala skierowanie za 4 tygodnie mam operacje w Lecznej! Na konusltacji bylam w polowie czerwca wiec ja czeekalam prawie 4 miesiace.
Ogolnie jak ktoras z Was jest zainteresowana to polecam forum na kafeterii (wpiszczie w google kafeteria zmniejszanie piersi). tam jest mnostwo dziewczyn przed i po operacja, wiekszosc robila wlasnie w slynnej Lecznej

I tak jak pisala kolezanka lubiekawe - wystaczy skierowanie (ja mialam od rodzinnego), i zaswiadczenie od ortopedy, i usg piersi. ja wszsyzstko zalatwilam chyba w tydzien. No i juz niedlugo bede wkoncu miec wymarzone male cycuszki )
witaj, to dość długo czekałaś jak na Łęczną. Może to sprawa wakacji i urlopów, albo już tyle chętnych jest, że terminy się wydłużają. Jak ja szłam w styczniu to czekałam 2 miesiące a dziewczyny przede mną to nawet po 4-6 tygodni tylko. Co do forum na kafeterii, to tak jest takowe i nawet przez kilka miesięcy tam pisałam, ale przez jakiegoś oszołoma popsuła się atmosfera i wiele dziewczyn odeszło stamtąd w tym i ja....... Tam nie ma jak tutaj kontroli tego co jest pisane i ludzie mogą bezkarnie obrzucać się błotem. Dlatego przeszłam tu, na wizaż.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Mi tez lekarka powiedziala ze pierwsz slyszy ale napisala skierowanie za 4 tygodnie mam operacje w Lecznej! Na konusltacji bylam w polowie czerwca wiec ja czeekalam prawie 4 miesiace.
Ogolnie jak ktoras z Was jest zainteresowana to polecam forum na kafeterii (wpiszczie w google kafeteria zmniejszanie piersi). tam jest mnostwo dziewczyn przed i po operacja, wiekszosc robila wlasnie w slynnej Lecznej

I tak jak pisala kolezanka lubiekawe - wystaczy skierowanie (ja mialam od rodzinnego), i zaswiadczenie od ortopedy, i usg piersi. ja wszsyzstko zalatwilam chyba w tydzien. No i juz niedlugo bede wkoncu miec wymarzone male cycuszki )
poza tym co do lekarzy, to wodzisz chodzi o to że moze i wielu nie słyszało, ale są tacy jak ta Twoja, że nie robią problemu i wypisują skierowanie. I to jest ok. Ale jak lekarz zamiast skierowania przepisuje ćwiczenia na mięśnie to rozwala mi uczucia...........Jasne, ze mięśnie są ważnym czynnikiem, ale i tak nie są one w stanie pomóc przy naprawde duzym biuście. Przecież dziewczynom wycinają od kilograma nawet do 7 kilo!!!!!!!!! I co tu mówić o mięśniach??? Przy takim balaście??? Zawsze wtedy powtarzam: niech taki lekarz jeden z drugim uwiąże sobie kilka kilo na szyi i tak chodzi kilka miesięcy i niech ćwiczy z tym obciążeniem, ciekawa bardzo jestem jak szybko chciałby się pozbyć tego ciężaru???
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:48   #35
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dokladnie zgadzam sie w 100 %. JA jak chcialam cwiczyc to musialam sie w biuscie obwiazac szalikiem! zeby mi piersi brody nie obily, nie wspomne o tym ze wystarczylo 3 razy podskoczyc i piersi byly poza stanikiem, sportowego nawet nie szukalam bo domyslam sie ile by kosztowaly na taki rozmiar, jak nawet za te normalne mu8sze dawac 100-200 zl, nie wspomne o tym ze jaki stanik by nie byl to by tego poprostu nie utrzymal na miejscu.
Az mi sie przypomnialo jak bylam na usg piersi i sie polozylam na tym lozku bez stanika i piersi mi spadly pod pachy, prawie dotykajac tego lozka, haha. Wtedy juz bylam pewna ze chce je zmniejszyc.
I co do lekarzy od ktorych mialam te zaswiadczenia i skierowania - i u rodzinnego i u ortopedy opowiadajac o moim problemie sie poplakalam bo dla mnie to na prade trudny temat, moze dlatego mi bez problemu wypisywali

No i co do kafeterii to na szczescie juz ten "oszolom" tam nie wypisuje i znowu jest ok
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 08:39   #36
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Dokladnie zgadzam sie w 100 %. JA jak chcialam cwiczyc to musialam sie w biuscie obwiazac szalikiem! zeby mi piersi brody nie obily, nie wspomne o tym ze wystarczylo 3 razy podskoczyc i piersi byly poza stanikiem, sportowego nawet nie szukalam bo domyslam sie ile by kosztowaly na taki rozmiar, jak nawet za te normalne mu8sze dawac 100-200 zl, nie wspomne o tym ze jaki stanik by nie byl to by tego poprostu nie utrzymal na miejscu.
Az mi sie przypomnialo jak bylam na usg piersi i sie polozylam na tym lozku bez stanika i piersi mi spadly pod pachy, prawie dotykajac tego lozka, haha. Wtedy juz bylam pewna ze chce je zmniejszyc.
I co do lekarzy od ktorych mialam te zaswiadczenia i skierowania - i u rodzinnego i u ortopedy opowiadajac o moim problemie sie poplakalam bo dla mnie to na prade trudny temat, moze dlatego mi bez
problemu wypisywali
No i co do kafeterii to na szczescie juz ten "oszolom" tam nie wypisuje i znowu jest ok
większość ludzi i w tym lekarze nie starają się nawet zrozumieć problemu, podchodzą do tego jak do naszej fanaberii, wymysłów, bo na pewno nam sie w głowie poprzękręcało. Traktuja zmniejszenie na równi z powiększeniem piersi, czyli jako upiększenie. A to nie jest tak. Dla każdej z nas to szansa na normalne życie, bez wstydu, bez uszczypliwych uwag bez ciągłego bólu kręgosłupa i ramion............TO mozliwość wyjścia na ulice bez ściągania na siebie wzroku każdej mijanej osoby, to możliwość ubrania się w każdą sukienkę, a nie rozciągliwy wór który pomieści i ukryje te giganty, to też oszczędność finansowa bo za jeden biustonosz w rozmiarze 75 I teraz moge kupić ze dwa lub trzy tej samej jakości. Dla chętnych mam fotki sprzed operacji i po, robione tydzień po tygodniu. Nie rezygnujcie dziewczyny z operacji tylko przez to, że trafiacie na ignorantów, dążcie do celu bo NAPRAWDE warto.
pozdrawiam
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015

Edytowane przez lubiekawe5
Czas edycji: 2014-09-15 o 08:41
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 10:25   #37
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jako ze ja tez bede robic w Lecznej a mam pewne obawy bo ponoc tam zmniejszaja max do E, to poprosze o fotki
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 08:13   #38
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

podaj mi maila bo nie wiem czy przez wizaż przejdzie tyle zdjęć. Sporo tego.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Jako ze ja tez bede robic w Lecznej a mam pewne obawy bo ponoc tam zmniejszaja max do E, to poprosze o fotki
co do Łęcznej to troche prawda. A dlaczego troche? Bo wyszły stamtąd kobietki z rozmiarem C i D ale w dużej mniejszości. Większość skończyła na E lub F. Wszystko zależy od kształtu piersi i ich budowy wewnętrznej, W Łęcznej robią na szypule bez przeszczepu całkowitego i dlatego zostaje większy biust. Jeżeli masz na górze pierś wąską i dopiero ku dołowi robi Ci się gruszka to wyjdzie C/D, ale jeżeli masz od razu pierś szeroką (ja taką miałam) wychodzącą wręcz spod pachy to raczej małe nie wyjdą. A przynajmniej moim zdaniem małe prawdopodobieństwo. Tak oceniam to analizując wszystkie zdjęcia jakie widziałam z Łęcznej. Ale za to jakość wykonania, szpital i opieka to rewelacja. Ja czułam sie tam jak w jakimś SPA.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015

Edytowane przez lubiekawe5
Czas edycji: 2014-09-16 o 08:15
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 11:58   #39
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
podaj mi maila bo nie wiem czy przez wizaż przejdzie tyle zdjęć. Sporo tego.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------


co do Łęcznej to troche prawda. A dlaczego troche? Bo wyszły stamtąd kobietki z rozmiarem C i D ale w dużej mniejszości. Większość skończyła na E lub F. Wszystko zależy od kształtu piersi i ich budowy wewnętrznej, W Łęcznej robią na szypule bez przeszczepu całkowitego i dlatego zostaje większy biust. Jeżeli masz na górze pierś wąską i dopiero ku dołowi robi Ci się gruszka to wyjdzie C/D, ale jeżeli masz od razu pierś szeroką (ja taką miałam) wychodzącą wręcz spod pachy to raczej małe nie wyjdą. A przynajmniej moim zdaniem małe prawdopodobieństwo. Tak oceniam to analizując wszystkie zdjęcia jakie widziałam z Łęcznej. Ale za to jakość wykonania, szpital i opieka to rewelacja. Ja czułam sie tam jak w jakimś SPA.
w takim razie nie moge sie doczekac wlsciwie to nie wiem jak okreslic moje piersi, ale chcialabym tak wlasnie D, bo zamierzam jeszcze schudnac po operacji ok 10-15 kg, nie chcialabym wtedy zostac z rozmiarem A

paulina.kce@o2.pl
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 13:20   #40
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

PAulina, mam Twój adres w książce adresowej, wiec już do Ciebie pisałam, zapewne na kafeterii a więc i zdjecia raczej wysyłałam. Kojarzysz adres lubiekawe5 od Moniki? Jeżeli jednak nie masz fotek to wyśle jak będziesz chciała.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 13:37   #41
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
PAulina, mam Twój adres w książce adresowej, wiec już do Ciebie pisałam, zapewne na kafeterii a więc i zdjecia raczej wysyłałam. Kojarzysz adres lubiekawe5 od Moniki? Jeżeli jednak nie masz fotek to wyśle jak będziesz chciała.
faktycznie, ale wymienilysmy tylko 3 wiadomosci bez zdjec
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 13:38   #42
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
w takim razie nie moge sie doczekac wlsciwie to nie wiem jak okreslic moje piersi, ale chcialabym tak wlasnie D, bo zamierzam jeszcze schudnac po operacji ok 10-15 kg, nie chcialabym wtedy zostac z rozmiarem A

paulina.kce@o2.pl
Pauli, tak znalazłam naszą korespondencję jeszcze z marca tego roku. Pytałaś mnie o wiele rzeczy i ja Cie kierowałam do Łęcznej i Ci doradzałam Pamiętam Cię Napisz tylko czy wysyłałam Ci zdjecia.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 13:48   #43
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
Pauli, tak znalazłam naszą korespondencję jeszcze z marca tego roku. Pytałaś mnie o wiele rzeczy i ja Cie kierowałam do Łęcznej i Ci doradzałam Pamiętam Cię Napisz tylko czy wysyłałam Ci zdjecia.
-Napisalysmy posta w tym samym czasie Nie wysylalas wiec czekam na zdjecia
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 14:33   #44
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
-Napisalysmy posta w tym samym czasie Nie wysylalas wiec czekam na zdjecia
już poszły
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 17:23   #45
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: Zmniejszenie piersi

najlepiej wybierz się do lekarza i skonsultuj. Może warto poczekać z operacją aż będziesz miała dzieci. Ja nie miałam dużych piersi. Dawniej była to zaledwie miseczka B, jednak teraz niedługo urodze drugie dziecko i już mam problem ze zmieszczeniem się w D. Więc możliwe, że w czasie ciąży tkanka tłuszczowa w piersiach znów narośnie.
Powodzenie, zdaje sobie sprawę, jak ciężko musi być radzić sobie w życiu z duzymi piersiami, które obciążają kręgosłup i mogą nawet obniżać samoocenę.
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 13:46   #46
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi

lubiekawe5 "podaj mi maila bo nie wiem czy przez wizaż przejdzie tyle zdjęć. Sporo tego."

Czy ja też mogę prosić o kilka zdjęć?
izabela.w@poczta.onet.eu

W piątek idę na drugą wizytę do ortopedy. Będę się upierać przy tym, aby wypisał mi opinię, jeżeli nie to spróbuję u innego lekarza.

Edytowane przez hakuna0matata
Czas edycji: 2014-09-21 o 13:47
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 11:33   #47
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
lubiekawe5 "podaj mi maila bo nie wiem czy przez wizaż przejdzie tyle zdjęć. Sporo tego."

Czy ja też mogę prosić o kilka zdjęć?
izabela.w@poczta.onet.eu

W piątek idę na drugą wizytę do ortopedy. Będę się upierać przy tym, aby wypisał mi opinię, jeżeli nie to spróbuję u innego lekarza.
a jaki masz rozmiar?
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 09:17   #48
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
lubiekawe5 "podaj mi maila bo nie wiem czy przez wizaż przejdzie tyle zdjęć. Sporo tego."

Czy ja też mogę prosić o kilka zdjęć?
izabela.w@poczta.onet.eu

W piątek idę na drugą wizytę do ortopedy. Będę się upierać przy tym, aby wypisał mi opinię, jeżeli nie to spróbuję u innego lekarza.
już Ci wysłalam
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 22:28   #49
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dusiia oj nie wiem, bo mi się metki sprały i nie pamiętam, ale ostatnio chyba kupowałam 75G albo H, ale nie jestem pewna.

lubiekawe5 dziękuję
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 07:30   #50
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Dusiia oj nie wiem, bo mi się metki sprały i nie pamiętam, ale ostatnio chyba kupowałam 75G albo H, ale nie jestem pewna.

lubiekawe5 dziękuję
no to masz takie jak ja miałam przed operacją, to już konkretny balast
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 10:04   #51
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja juz prawie 3 tyg po operacji, szwy jeszcze nie sciagniete bo zle mi sie goi Ale... pierwszy tydzien po czyli w szpitalu zalowalam ze to zrobilam bo tak mnie bolalo i ciagle bylo mi nie dobrze po tej narkozie... Ale teraz uwazam ze dobrze zrobilam, szczegolnie jak ostatnio spojrzalam na moje zdjecia przed i po nie moge sie doczekac zakupow pierwszego normalnego stanika
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 09:31   #52
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

ja nie zalowalam nawet przez chwile, ale fakt okres pooperacyjny przeszlam rewelacyjnie. Orgiazmy sa rozne. Ciesze sie jednak,ze juz myslisz o nowych stanikach
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 12:12   #53
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dusiia i do jakiego rozmiaru zmniejszyłaś? ja ostatnio kupowałam stanik rozmiar 70H
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 15:03   #54
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mialam J a mam jakies D tak na okko
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 11:33   #55
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny mam pytanie, czy oprócz redukcji piersi jest też wstawiana wkładka silikonowa by nadać jej nowy ładny kształt i unieść? Jak to wygląda? Cy przy asymetrii zwisie jakoś to ładnie wymodelują ale bez efektu gwiazdy porno?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 07:37   #56
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

wiesz, zależy gdzie chcesz robić. Jeżeli prywatnie możesz sobie zażyczyć kształtowanie piersi tylko, ze nie jest to na wkładkach silikonowych tylko na takich specjalnych plastrach utrzymujących piersi żeby nie opadały za bardzo. Na NFZ zmniejszają, ale efektem dodatkowym jest ich uniesienie tyle,, ze bez żadnych dodatkowych wspomagaczy. Ja mam teraz piersi jak siedemnastolatka. Asymetria usuwana jest podczas operacji czyli np z jednej piersi mogą Ci wyciąć 1 kg a z drugiej 2 kg. Oczywiście nie zrobią obydwu identycznie bo to niemożliwe, ale piersi będą niemal tej samej wielkości i kształtu.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:59   #57
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja mialam jedna wieksza niz druga. z tej wiekszej mi wycieli ok 800g a z drugiej jakos 600g
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 10:30   #58
misiaczek558
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Witam. Chcialabym się zapytać czy ma którąś z was może zdjęcia jak wyglądają piersi po operacji? I czy moglybyscie napisać mi cos o tej klinice jaka byka atmosfera itd. Wlasnie się staram o skierowanie ale oczywiście lekarz nie wiedzial jak napisać i musialam się wypytac. A i czy moglybyscie polecić mi jakiegoś lekarza np, który chirurg was konsultowal wazę 69 kg mam wzrostu 164 cm i biust 70 K/L to juz po prostu mnie męczy i psychicznie i fizycznie z gory dziękuje
misiaczek558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 09:57   #59
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez misiaczek558 Pokaż wiadomość
Witam. Chcialabym się zapytać czy ma którąś z was może zdjęcia jak wyglądają piersi po operacji? I czy moglybyscie napisać mi cos o tej klinice jaka byka atmosfera itd. Wlasnie się staram o skierowanie ale oczywiście lekarz nie wiedzial jak napisać i musialam się wypytac. A i czy moglybyscie polecić mi jakiegoś lekarza np, który chirurg was konsultowal wazę 69 kg mam wzrostu 164 cm i biust 70 K/L to juz po prostu mnie męczy i psychicznie i fizycznie z gory dziękuje
ok, napisz do mnie : lubiekawe5@o2.pl
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 10:42   #60
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja polecam w Łęcznej lekarza Korzeniowskiego jest super sympatyczny i zrobil mi takie piersi jak chcialam, choc oni tam ponoc w kilku operuja, ale on byl moim prowadzacym i z nim wszystko ustalalam.
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.