Z rudego na blond - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-17, 12:32   #241
red head
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 5
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Rossie_ Pokaż wiadomość
Ja schodziłam z wieloletniej czerni palette do blondu, do takiego koloru włosów jak pokazujesz doszłam co prawda przez coraz jaśniejsze farby, mycie przeciwłupiezowym i domowymi sposobami, ale praktycznie z identycznych jak pokazujesz, zeszłam na pomarańcz po dekoloryzacji u fryzjerki. Na ten pomarańcz (wściekły) połozyła mi jakąś mieszankę, po czym uzyskałam kolor toffi, który był ludzki, ale ja z nim żyć nie mogłam. Po miesiącu intensywnego odżywiania wlosów kupiłam rozjasniacz z joanny do pasemek i farbę, tez z joanny - naturalny blond.
Kolor wyszedl tak fajny,ze przerósł moje oczekiwania
Mam trochę pomarańczowych odcieni gdzieniegdzie, ale szampon fioletowy sobie świetnie z nimi radzi.


żartujesz? z czerni zeszłaś do takiego rudo-brązowego koloru i to bez rozjaśniania? ej to już obsesja, ale codziennie myję przeciwłupieżowym i po każdym myciu pytam się znajomych, rodziny czy widać, że są jaśniejsze...... muszę to zmyć jak najbardziej, żeby złapał jakiś blond....
red head jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 17:54   #242
buzialka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 183
Dot.: Z rudego na blond

witam ja schodzilam matrixem 9g z woda 9% i mam sloneczny super naturalny cieply blond . pozdrawiam

Edytowane przez buzialka
Czas edycji: 2013-06-01 o 17:57
buzialka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 08:09   #243
lenalena82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Z rudego na blond

Witam Was rudzielce! ja też byłam do niedawna rudzielec ale już nie jestem

słuchajcie podpisuję się dwiema rękami pod farbą WELLATON 12,1 BARDZO JASNY POPIELATY BLOND!!!!! miałam rude rude, syoss ognista lawa 3 tygodnie temu farbowane, po 3 tygodnia wyglądają tak jak na zdjęciu. choć w rzeczywistosci są jaśniejsze i nie ma takich rudych pasm jak na zdjęciu, aparat przekoloryzował włosy miała już mega zniszczone przez te 3 tygodnie użyłam 4 razy farby loreal casting najpierw satynowy blond fajny efekt ale po 2 myciach juz go nie miałam i znowu rudość.. póżniej lodowy jasny blond, i tez 2 mycia i schodził, miałam tez mroźny blond z syoss fajnie wyszło pokrył rudy były śliczny chłodny piaskowy blond i znowu 2 mycia i sie wyplukał.. włosy były b. zmęczone... kupiłam wellaton 12,1 po przeczytuaniu setek pozytywnych opini że gasi chłodzi rudości, farba niesamowicie gęsta jak budyn, wydajna, włosy jak spłukiwałam śliskie piękne błyszczącę!!! i kolor cudny!! naprawdę blond rudości przygasił do takiego gdzieniegdzie chłodnego piasku, reszta jasna zdjęcia w załączniku

a i chciałam powiedziec że jak użyłam szamponu SILK SILVER tak z (tydzien temu) to przyciemnił mi włosy!!! nie wiem czemu tak jakby rozpuscił mi te rudość i pokryl nia całość bo tam gdzie miałam blond to zrobił się żołty rudy!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudy11.jpg (7,0 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudy 2.jpg (30,4 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudy 3.jpg (8,4 KB, 191 załadowań)
lenalena82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 10:32   #244
Chytra baba z radomia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Z rudego na blond

Cześć lenalena82, masz przepiękny blond kolor na drugim zdjęciu, o którym ja marze. Niestety mój fryzjer mimo iz wybrałam inny odcien blondu, nałożył mi farbe wella koleston (chyba odcien 8/73 lub 8/3- nie pamietam juz, ale napewno coś z 8) i aktualnie mam rude włosy na głowie, coś tak jak Ty na pierwszym zdjęciu. Pisałaś że użyłas wellatonu jasny popielaty blond. ale wczesniej nakładałas inne farby. Nie wyszedł Ci aniu razu zielonkawy kolor? płuczesz szamponen silver, bo masz żółta poświatę czy po tej farbie maiłas od razu chlodny blond?czytalam wiele opinii, ze nakladanie na rudy farb w odcieniu chłodnym daje j=kolor zielony chciałabym sama farbowac sobie włosy ale boje się ze albo wyjdzie mi kurczakowata zółc albo zgniłozielony. Wszelkie wskazówki dziewczyn, które przeszły z rudego na blond bardzo mi pomogą
pozdrawiam serdecznie !
Chytra baba z radomia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:07   #245
martyska307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Z Rudego na Blond

Witam nie wiem czy był już taki wątek ale mimo wszystko chciałam zapytać.
A więc tak od dłuższego czasu farbowałam włosy na mocny rudy jednak teraz postanowiłam zmienić odcień na blond. Oczywiście wybrałam się do fryzjera i fryzjerka najpierw rozjaśniła mi włosy (stały się gdzieniegdzie jaskrawo żółte jak ta buźka ) co trochę mnie przeraziło , ale do rzeczy. Na rozjaśnione włosy położyła mi kolor miodowy blond, jednak kolor który powstał nie przypomina w żadnym bądź razie blondu, włosy są złoto- rudo - żółte ... taki niby jasny rudy podchodzący trochę pod bajkową roszpunkę. Chciałabym wiedzieć co teraz zrobić żeby mieć blond włosy, i czy bez ponownego rozjaśniania wyjdzie mi jasny blond, czy mam szanse tylko na coś ciemniejszego ? Z góry dziękuję za odpowiedź .
martyska307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:33   #246
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z Rudego na Blond

Wyszukiwarka nie gryzie. Zrób kąpiel rozjaśniającą, lekką, na oxy 6. Potem nałóż coś opalizująco-popielatego (Loreal preference 10.21 albo mieszanka Joanny gołębi popiel+szlachetna perła). Ewentualnie ochładzająca maseczka do blondu na to i gotowe. Jest tutaj multum podobnych wątków.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 18:16   #247
raissa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Z Rudego na Blond

Cytat:
Napisane przez martyska307 Pokaż wiadomość
Witam nie wiem czy był już taki wątek ale mimo wszystko chciałam zapytać.
A więc tak od dłuższego czasu farbowałam włosy na mocny rudy jednak teraz postanowiłam zmienić odcień na blond. Oczywiście wybrałam się do fryzjera i fryzjerka najpierw rozjaśniła mi włosy (stały się gdzieniegdzie jaskrawo żółte jak ta buźka ) co trochę mnie przeraziło , ale do rzeczy. Na rozjaśnione włosy położyła mi kolor miodowy blond, jednak kolor który powstał nie przypomina w żadnym bądź razie blondu, włosy są złoto- rudo - żółte ... taki niby jasny rudy podchodzący trochę pod bajkową roszpunkę. Chciałabym wiedzieć co teraz zrobić żeby mieć blond włosy, i czy bez ponownego rozjaśniania wyjdzie mi jasny blond, czy mam szanse tylko na coś ciemniejszego ? Z góry dziękuję za odpowiedź .
Witam Miałam do niedawna ten sam problem ale już powoli się pozbywam żółto- rudego odcienia, polecam rozjaśniacz firmy Syoss, zmiana podobno o 7 tonów i nie niszczy tak włosów, farbowałam już dwa razy w przeciągu dwóch tygodni i włosy są w miarę dobrej kondycji oraz widać już że to blond
raissa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 13:47   #248
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Z Rudego na Blond

Zajrzyj, istnieje wątek zbiorczy https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post41354727
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 19:54   #249
Asienka20
Raczkowanie
 
Avatar Asienka20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 266
Dot.: Z rudego na blond

Cześć dziewczyny
Piszę do Was bo mam dylemat. Zamarzyło mi się zostać rudzielcem, z bardzo jasnego ciepłego blondu chciałabym przejść na rudy (taki miedziany, celtycki rudy), ale mam pewne obiekcje. Po pierwsze - boje się, że kolor szybko się zmyje. Po drugie - mam jasną karnacje, jasną oprawę oczu (typ urody lato) i zastanawiam się czy ten kolor w ogóle będzie mi pasował.

I tu pojawia się pytanie do Was. Zmieniał już ktoś kolor włosów na taki miedziany rudy? Zwłaszcza interesują mnie opinie dziewczyn, które były wcześniej blondynkami.
__________________
"Żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia..."
Marzę.
Asienka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 14:48   #250
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Z rudego na blond

Asienka20:
Jestem blondynką i farbowałam na ognisty rudy Kolor był piękny, ale w końcu się znudził (tak jestem 100% kobietą ) Wkurzały mnie blond odrosty- nie ma chyba nic brzydszego niż blond odrosty na rudych włosach :/ a kolor spierał się mega szybko Skoro piszesz na tym forum to chyba wiesz jak ciężko później pozbyć się rudego Ja jestem tego żywym przykładem. Czy się da? Tak, ale po co wylewać później morze łez
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:54   #251
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Z rudego na blond

Hej Trafiłam tu, ponieważ mam podobny problem związany z rozjaśnianiem... Otóż po rozjaśnieniu moje włosy zrobiły mi się żółto(u nasady)-rude(na końcach).Wygląda to fatalnie,także położyłam szampon koloryzujący 4-8 myć, ciemny blond Marion. I wyszedł jasny miedziany blond... Tragedii nie ma, na szczęście kolor ten się zmyje,ale co dalej? Kupiłam także wcześniej farbę Loreal Preference Stockholm,ponieważ dążę do platynowego blondu lub jasnego blondu. Nie wiem, raczej farba ta nie pokryje moich włosów w kolorach rudości a la ombre z żółtego na pomarańcz ? Czy powinnam je jeszcze raz rozjaśnić? Z tego co wiem są różnego rodzaju płukanki, jednak ja mam żółto-rude włosy i nie potrafie określić którą zastosować... Z tego co wiem mogą wyjść zielone, a nawet niebieskie, bo każda płukanka jest przeznaczona do różnych kolorów... Blond lub rudych... Ale ja mam mieszankę... a Pozdrawiam gorąco
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 16:03   #252
gtagta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Z rudego na popielaty...

eh .. ja tak samo . jak głupia pofarbowalam sedni blond na braz .. wlasnie , mial byc braz .. a wyszedl CZARNY . odczekalam dwa miesiace poszlam na dekoloryzacja ( czytalam rozne opinie o tym .. wcale mi wlosow nie zniszczylo ) i po dekol . mialam rozne kolory na glowie .. odcienie rudego , zolte .. pozniej fryzjerka mi pofarbowala .. i mam jasny rudy na glowie i jak tu na blond zejsc ? pasemka ?
gtagta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 13:07   #253
Nataliaarczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
z rudych na blond, pomocy

witam, z natury jestem mysią blondynką , jakiś czas temu zachciało mi się zmian i pofarbowałam włosy na rudo. Nie pamiętam dokładnie nazwy ale była to farba z palette bodajże jakaś miedziana. Aktualnie ten kolor sie bardzo wymył i chciałabym wrócić do blondu dziewczyny czy zostaje rozjaśniacz? fryzjer odpada, zraziłam się, odważę się zaryzykować sama w domu ze swoimi włosami. Poradzcie coś, dekoloryzacja? a może na ten rudy położyc Syossa 13-0 a potem na to jakiś ciepły blond? proszę o porady nati
Nataliaarczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 19:58   #254
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: z rudych na blond, pomocy

Z rozjaśnianiem uważaj, sama miesiąc temu go użyłam, miałam brązowe, chciałam rozjaśnić żeby pózniej położyć farbę w kolorze ciemny popielaty blond (coś a la mój naturalny) i powoli wracać do naturalnego koloru... ogólnie teraz moje włosy są rudo-blond, baaardzo zniszczone końcówki dały znać po sobie dopiero teraz, co gorsza na różnych długościach (cieniowane włosy były), mimo że wcześniej nie widziałam tragedii... najlepiej popytaj koleżanek, może któraś jest fryzjerką lub ma zaufanego fryzjera... z rudego ciężko zejść na blond, z powodu pigmentu jaki zostaje we włosach... ja bym proponowała jak już stopniowo schodzić, kąpielami rozjaśniającymi... gdybym od razu o tym pomyślała nie miałabym teraz sianowatych końcówek :/...kąpiele nie działają AŻ silnie jak jednorazowe rozjaśnianie... Ale jeżeli chcesz zaryzykować i iść na całość to na pewno odradzam rozjaśniacza z Joanny, lepiej kupić coś profesjonalnego ze sklepu fryzjerskiego-tam Pani pewnie coś Ci doradzi.
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 09:33   #255
malinka1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Z rudego na blond

hejka

ja tez ostatnio postanowiłam zmienić kolor z rudego na blond w sumie mi to zajęło 1 dzień
2 X dekoloryzator i farba majiblond loreal 921

udało się dodaje zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1519.jpg (67,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9990.jpg (57,2 KB, 88 załadowań)
malinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 15:38   #256
cigarettesmoke
Przyczajenie
 
Avatar cigarettesmoke
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Z rudego na blond

Jakiś czas temu rozpaczliwie szukałam sposobu na przetransformowanie się z farbowanego rudzielca na jasną blondynkę. Udało mi się samej w domowym zaciszu - w przeciągu dwóch dni :-) Ze świetnym efektem i niezauważalnym zniszczeniem włosów.
Może komuś moja historio-instrukcja pomoże, sama bym oddała wiele żeby taką przeczytać zawczasu!

Pytałam znajome fryzjerki, koleżanki, szukałam w internecie. Odpowiedzi jakie dostawałam:
"Pasemkami stopniowo"
"Nie pozbędziesz się rudości"
"Fryzjer niech się tym zajmie"
Ale ja chciałam już. I najlepiej sama. I tanio.

Oto, co zrobiłam.

1. Przygotowanie włosów:
Pozwoliłam rudemu trochę się sprać, wyblaknąć. Wystarczyły 4 dni mycia włosów szamponem oczyszczającym z Palmolive (boję się tych przeciwłupieżowych )

Następnie przystąpiłam do rozjaśniania.

2. Rozjaśnienie:
Joanna Intensiv Blond 4-5 tonów
8,99 zł x 2 (mam włosy za obojczyki)

Kąpiel rozjaśniająca
Co wyszło? Dół ładnie rozjaśniony, natomiast odrosty farbowane 2 tygodnie wcześniej oraz część grzywki - lekko pomarańczowy odcień. Całość troszkę kurczaczkowa, z domieszką tej lekkiej pomarańczki.

Przyszedł czas na farbę.

3. Farba
L'Oreal Preference
Z2 10.21 Stockholm
26,99 zł

Farba nałożona na całe włosy, szczególnie jednak skupiłam się na nasadzie - dół był nie najgorszy. Oniemiałam po efekcie - ta farba jest niesamowita! Przykryła rudości, uspokoiła całość, zostawiła p r z e ś l i c z n y , równomierny kolor. Polecam! Tak już byłam w stanie wyjść z domu
Jednak było troszeczkę jeszcze za żółto - już nie kurczak, ładny blond, ale jak na mnie trochę jednak za ciepło.

Kupiłam więc następnego dnia płukankę.


4. Płukanka
Delia Cameleo
Fioletowa płukanka do włosów
3,99 zł (promocja !)

Używałam w niewielkich proporcjach, przez pierwsze 3 dni codziennie, teraz coraz rzadziej - efekt jest super, delikatny i naturalny. Zanurzałam główkę w miedniczce z roztworem


Podsumowanie:
Mimo tego, że jestem absolutną ciamajdą jeśli chodzi o farbowanie - dało radę! Jestem bardzo zadowolona.
Koszty wyniosły mnie koło 50 zł, a efekt jak od fryzjera Odżywiam teraz włosy odżywkami i maskami do włosów farbowanych i trzymają się bardzo dobrze.



Mam cichą nadzieję, że jakiejś zbłąkanej jeszcze-rudej duszyczce pomogłam
cigarettesmoke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 20:53   #257
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z rudego na blond

bardzo dobra taktyka tylko rozjaśniacz nie jest najlepszy, Joanna mnie jakoś strasznie mierzi, podobnie jak moje włosy kilka lat temu. gratki, niemniej
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 19:38   #258
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez lenalena82 Pokaż wiadomość
Witam Was rudzielce! ja też byłam do niedawna rudzielec ale już nie jestem

słuchajcie podpisuję się dwiema rękami pod farbą WELLATON 12,1 BARDZO JASNY POPIELATY BLOND!!!!! miałam rude rude, syoss ognista lawa 3 tygodnie temu farbowane, po 3 tygodnia wyglądają tak jak na zdjęciu. choć w rzeczywistosci są jaśniejsze i nie ma takich rudych pasm jak na zdjęciu, aparat przekoloryzował włosy miała już mega zniszczone przez te 3 tygodnie użyłam 4 razy farby loreal casting najpierw satynowy blond fajny efekt ale po 2 myciach juz go nie miałam i znowu rudość.. póżniej lodowy jasny blond, i tez 2 mycia i schodził, miałam tez mroźny blond z syoss fajnie wyszło pokrył rudy były śliczny chłodny piaskowy blond i znowu 2 mycia i sie wyplukał.. włosy były b. zmęczone... kupiłam wellaton 12,1 po przeczytuaniu setek pozytywnych opini że gasi chłodzi rudości, farba niesamowicie gęsta jak budyn, wydajna, włosy jak spłukiwałam śliskie piękne błyszczącę!!! i kolor cudny!! naprawdę blond rudości przygasił do takiego gdzieniegdzie chłodnego piasku, reszta jasna zdjęcia w załączniku

a i chciałam powiedziec że jak użyłam szamponu SILK SILVER tak z (tydzien temu) to przyciemnił mi włosy!!! nie wiem czemu tak jakby rozpuscił mi te rudość i pokryl nia całość bo tam gdzie miałam blond to zrobił się żołty rudy!!
uwielbiam to zdjecie srodkowe!! boskie wlosy! super kolor!!!!

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka1306 Pokaż wiadomość
hejka

ja tez ostatnio postanowiłam zmienić kolor z rudego na blond w sumie mi to zajęło 1 dzień
2 X dekoloryzator i farba majiblond loreal 921

udało się dodaje zdjęcia
super Ci to wyszlo! i w blondzie o wiele lepiej i mlodziej wygladasz, slicznie!! gratuluje! a wlasnie mnie to ciekawi, ze kazdy boi sie tej 1 po kropce, czyli popielu ze wyjada zielone na zoltych.. a po dekoloryzatorze mialas pewnie zolte?
super zmiana!!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 17:50   #259
gtagta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Z rudego na blond

Witam serdecznie wszystkie Panie które miały problemy w zejściu z koloru na inny kolor
Chciałabym się z wami podzielić moją historią . Mianowicie moja zabawa z farbowaniem włosów zaczeła się 2 lata temu po tym jak moja wielka miłosc " powiedziała mi " bye " , i wpadłam na super plan , że pofarbuje sobie włosy na blond .. bo może wtedy mu sie bardziej spodobam i do mnie wróci . Moje naturalne włosy to ciemny blond .. z takimi naturalnymi pasemkami . Byłam strasznie głupia i bardzo żałuje tego co zrobiłam . zostało mi coś zolto - blondo cos .. a po chłopaku ani sladu :P tak bywa . z tym blondem meczylam sie jakiś czas ..w sumie z rok . Po jakims czasie nie farbowania miałam już ładne ombre .. i mogłam je zostawić .. to moja kolezanka powiedziala mi , ze wygladam jak debil :P z tymi odrostami . Oczywiscie dalam sie namowic .. i poszlam do drogerii po farbe , to byla Londa , prawdopodobnie . ( wiecej nigdy zadnej Londy nie kupie ) . i mial byc jasny brazik .. taki miał byc . Okazal sie czarny jeszcze moja kolezanka robila mi to szczoteczka do zebow i nie dokkladnie , wiec musialam dokupic 1 farbe . ( na moja dlugosc wlosow musialam kupic 2 LOndy ) . nastepnego dnia poszlam do szkoly i kolezanki dyskretnie mi powiedzialy , ze mam " nie za bardzo dobry kolor " , wiec poszlam i kupilam zwnou te dwie londy i mi pofarbowaly .. teraz to już w ogole mialam kruczoczarne !!!! ( i musialam miec 5 faarb.. ) o dziwo moje wlosy byly dobre ! moze przez to , ze nie susze ich suszarka nie prostuje etc ... bardzo mi nie pasowal ten czarny bo mam jasna karnacje i wyglądałam tak blado jak trup ;p haha . bawiłam sie z tym czarnym z 2 miesiace . Myslalam ze jak na czranych wlosach bede miala czarny odrost .. skoro na jasnych mialam ciemne . Wiem to glupie . Miałam SZARY ODROST . to bylo okropne . zdecydowalam sie na DEKOLORYZACJE . chcialam sama w domu to zrobic .. mialam kupic sobie dekoloryzator jak np. Uber . jednak poszlam do fryzjera , fryzjerka sciagala mi kolor + farbowala ponad 3 godziny ... gdy zrobila mi dekoloryzacje .. miaalam taka kupe na glowie ... i to u fryzjera , a chyba bym umarla gdyby w ddomu mi takei cos wyszlo . zaplacilam za taka przyjemnosc hm ... 200 zl . i dodam , ze mialam rude .. bardzo rudy . ale byl w sumie ladny . jednak najlepeij sie czulam w blondzie . poczekalam miesiac az mi wlosy odpoczna i wtedy poszlam kolejny raz za miesiac , zeby sciagnac ten rudy do blondu .. a gdzie tam , fryzjerka zrobila mi pasemka .. i mialam na glowie mix wszytskich kolorow .. jak to okropnie wygladalo , tzn u fryzjera bylo pieknie ale w domu po umycie .. okropne . + BARDZO ZNISZCZONE PO PASEMKACH .. czy to " balejaż " , tak bd wlosow nie mialam zniszczonych po 2 x dekolorayzacjach jak po tym " balejażu " . w tym gownie meczylam sie 1 miesiac .. myslam ze oszaleje ... nie dalo rady zejsc z tego rudego , bawilam sie z cytryna , szampona przeciwlupiezowymi NIC NIE DALO . poszlam zalamana do fryzjera i pofarbowal mi na jadny brazo-rude cos , nawet wzglednie . pozniej znowu pojawial mi sie rudy .. pozniej poprosilam ciocie zeby sama mi farba pofarbowala wlosy na jasny blond jakis .. nic nie zlapalo . BYLAm tak zdesperowana ze kupilam sobie rozjasniacz do pasemek z joanny i 2 farby jasny blond , czekaalam sporo az mi zlapie .. koncowki jak zawsze RUDE a u nasady mialam platyne ..... pozniej pofarbowalam na tej jadny blond i umylam na koniec w plukance fioletowej .. pozniej jeszcze uzylam szamponu do siwych wlosow . ODRADZAM TAKICH EKSPERYMENTOW ! . poszlam do szkoly w S I W Y C H WLOSACH . nie wiem w sumie czy lepszey juz nie byl ten rudy :P SPALONE WLOSY , SPALONA SKORA NA GLOWIE , JAKIES KROSTY MI SIE POROBILY , SPALONA SKORA NA USZACH .. DLONIE . masakra ..na drugi dzien poszlam do fryzjera i scial mi do polowy wlosy .. miaalam do polowy plecow.. a mialam po scieciu do lopatek .. przyciemnil mi wlosy i wyrownal kolor.. wlosy zniszcone , okropne ,krotkie , puszace . wylalam chyba juz litry odzywek .. mialam zielen troche .. ale z czasem mi sie zmylo . Tak juz podsumowujac .. jak ktos sie zna i zna swoje wlosy .. moze sam cos eksperymetowac , a jak ktos jest tak " zielony w tym temacie co ja .. niech lepiej poswieci troche pieniedzy i uda sie do fryzjera bo samemu to mozna wiecej na szkodzic . wydalam duzo pieniedzy na te wlosy .. ale chociaz mam juz blond ... moze nie jest rownomierny , ale wazne ze jest blond . wlosy juz sa lepsze bo uzywam odzywek , nafty kosmetycznej , nie susze , nie porostuje , nie farbuje ... :P chociaz mam ochote czasem ... tak korci . Mam takie pytanko .. co mozna zrobic na to zeby sie wlosy nie puszyly ? moze dobre byloby cieniowanie ?
Lepiej pod wplywem chwili na ciemne kolory nie farbowac hahaaha . Dobrze , ze mam juz to za soba , 6 miesiecy meczarni .. przez wlosy . jak tak cale zycie nie farbowalam ani nic .. i przez ostatni czas to sobie ' odbilam "
Pozdrawiam serdecznie . Buziaki .
( przepraszam , za bledy w pisowni , ale chcialam wam szybko wszytsko napisac )
gtagta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 13:32   #260
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Z rudego na blond

no to ladnie... ale jazda! na szczescie mlodziutka jestes to jeszcze 5x Ci odrosna, teraz to juz dbaj o nie bardzo bardzo. mam nadzieje ze dojdziesz do upragnionego koloru, ale nie sama tylko u fryzjera!!
mozesz dac fotke jak teraz wygladasz po tym wszystkim?
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 16:57   #261
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z rudego na blond

o jej, ależ współczuję takiej historii. ale tak to jest niestety, jak się człowiek nie zna a podejmuje decyzje pod wpływem chwili. później mądrość po szkodzie. teraz dbaj przede wszystkim o ich nawilżenie, emolienty w składach mile widziane. może pomyśl o olejowaniu. wszystkie kosmetyki do włosów zniszczonych i suchych się przydadzą.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 21:16   #262
malinka1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
uwielbiam to zdjecie srodkowe!! boskie wlosy! super kolor!!!!

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------



super Ci to wyszlo! i w blondzie o wiele lepiej i mlodziej wygladasz, slicznie!! gratuluje! a wlasnie mnie to ciekawi, ze kazdy boi sie tej 1 po kropce, czyli popielu ze wyjada zielone na zoltych.. a po dekoloryzatorze mialas pewnie zolte?
super zmiana!!
włosy tonuje się w zalezności jaki efekt wyszedł po dekoloryzacji
pomarańcz i jasny pomarańcz ---> popielem, czyli farby z ,1 po przecinku

pomarańcz z refleksami żółtymi ---> popielato-opalizujący, czyli farby z ,21 po przecinku

żółty --> opalizujący, czyli fiolet= farby z ,2 po przecinku

Ważne:
***Nie tonujemy żółci sklepowym/drogeryjnym popielem, bo możemy skończyć z zielenią.

***Szczególnie uważamy przy popielach Wellatonu! Są nacechowane na niebiesko.
Niebieski plus żółty = zielony

cytuje bloga http://kokardka-mysi.blogspot.ie/201...-na-blond.html
malinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 23:54   #263
plnylala1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Unhappy rudy do blond

mam mega mega ważne pytanie pliss hepl me ;,<
otóż jestem platynową blondynką (tlenioną) i przefarbowałam włosy szmponetka na ciemną czekoladę. Kolor ładny, ładnie schodził do czau gdy zatrzymał się na rudym paskudnym pomarańczowym kolorze. No nic, kupiłam garniere superjasny popielaty blond nr 111, nałożyłam, spłukałam i nadal byłam ruda ;o już troszkę bardziej przygaszony ale jednak, kolejne farbowanie tym razem piaskowy jasny blond też garniere i mam taki blond z lekkim rudym refleksem i teraz pytanie! Czy jeśli zrobie sobie kąpiel rozjaśniającą (rozjaśniacz joanna intensive blond 9%) dojdę wkońcu do mojego ukochanego platynowego blondu czy lepiej nałożyc po prostu zwyczajnie rozjaśniacz ?
plnylala1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 10:54   #264
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rudy do blond

zrób kąpiel, ale nie na tym do niczego się nadającym rozjaśniaczu; Joanna pali włosy. potem odpowiednio dobrana farba dla wyrównania.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 15:26   #265
lovelaugh
Przyczajenie
 
Avatar lovelaugh
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Z rudości do blondu..

Dziewczyny pomocy!
Ściągnęłam kolor z włosów (brąz) i otrzymałam TO COŚ co jest na zdjęciach.. jak mogę uzyskać naturalny ciemny blond z takiego żółtko-rudzielcowego koloru...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10349024_840533239310503_3676539051033807062_n.jpg (100,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10644262_840533315977162_3650970998196806217_o.jpg (152,0 KB, 40 załadowań)
lovelaugh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:41   #266
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z rudości do blondu..

Spróbuj pomieszać Joannę gołębi popiel ze szlachetną perłą. Albo zrób lekką kąpiel rozjaśniającą i potem połóż blond z poziomu 8 lub 9 z 2 po kropce.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 12:49   #267
lovelaugh
Przyczajenie
 
Avatar lovelaugh
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Z rudości do blondu..

Kupiłam dziś dwie farby Joanna beżowy blond i będę coś próbowała wymyślić na tej mojej czuprynie może coś z tego wyjdzie bo puki co na głowie mam co mam..;/
lovelaugh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 18:06   #268
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z rudości do blondu..

Probuj .
PS tragedii kochana u Ciebie nie ma, spokojnie!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 19:09   #269
s_cat007
Przyczajenie
 
Avatar s_cat007
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 12
Dot.: Z rudości do blondu..

A może spróbuj któregoś odcienia Loreal Recital Preference lub Feria Preference, ewentualnie Garnier Color Sensation/Naturals Mają śliczne i naturalne ciemne blondy
s_cat007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 19:39   #270
lovelaugh
Przyczajenie
 
Avatar lovelaugh
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Z rudości do blondu..

SceneQueene może i nie, ale nie jestem przyzwyczajona do rudości i się okropnie z nią czuję..;/

s_cat007
Myśle, że szarpnę się na farby z wyższej półki wówczas, gdy na mojej głowie będzie coś co nada się na dalsze farbowanie na mój utęskniony naturalny kolor
lovelaugh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-09 11:25:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.