rozstanie 3 miesiące przed ślubem?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-06, 23:03   #1
majakoza1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3

rozstanie 3 miesiące przed ślubem??


wiem że post nudny i oklepany, ale liczę na Was.
przygotowuję się do ślubu.
mam 25 lat, mój facet 37. jesteśmy ze sobą 5 lat. związałam się z nim bo miałam potrzebę by się z kimś związać, nieważne z kim. jestem bardzo niedowartościowana, dużo przeszłam, stąd zapewne brak mi wiary. wydaje mi się że ważne aby kogoś mieć, mniej ważne by być szczęśliwym.
on się związał ze mną bo chciał mieć żonę która wreszcie da mu upragnione dziecko. tak mi się przynajmniej wydaje. mówi że kocha ale nie wierzę w to.
na pewno wiem to że ja go nie kocham. nie lubię się z nim całować, nie cierpię go dotykać, mam wręcz czasami obrzydzenie. o seksie nie wspomnę. czasem zaciskam mocno oczy i płaczę podczas intymnych uniesień. nie wierzę w to że mogę być szczęśliwa.
on zawsze ma do mnie jakieś uwagi. bo jestem podła, wredna. wyśmiewa moją rodzinę i zawsze ma coś na jej temat do powiedzenia. bo Twoja matka jest popie...dolona, bo Twoja siostra jest brzydka. ma uwagi do moich znajomych. po co prosisz tą idiotkę na ślub (a ta idiotka to moja przyjaciółka). jest zazdrosny. czasami wyzywa mnie od dziwek i jeszcze gorzej.
to dobry chłopak, starałam się kiedyś nawet zauważać jego zalety.
nie pociąga mnie kompletnie jako mężczyzna, ma słaby charakter, jest maminsynkiem, nie potrafi mnie obronić, nawet przed własną matką, a wręcz wraz z nią plotkują na mój temat. nie lubię z nim spędzać czasu, więc rzadko się widujemy. po co mamy się spotykać, po to żeby się kłócić??
pewnie się dziwicie po co z nim jestem. otóż właśnie dlatego że boję się tej samotności.
rok temu poznałam chłopaka. jest dla mnie najpiękniejszy, uwielbiam go całować, tulić. uwielbiam jego delikatność, czułość. w przeciwieństwie do mojego obecnego partnera który potrafi mnie klepać jak kumpla zamiast czule pogłaskać. w jego towarzystwie zawsze zyskuję dobry humor, radość i optymizm. nigdy nie poznałam nikogo takiego jak on.
aż mi się coś robi na myśl o moim ślubie, z tym niekochanym przeze mnie człowiekiem. żal mi i siebie ale przede wszystkim jego. oszukuję go i zdradzam ale tylko dzięki temu jakoś to znoszę. szkoda mi wkładać mojej pięknej białej sukni dla niego, szkoda mi oszukiwać samego Pana Boga, łamać tak piękny Sakrament ale tak zdecydowałam i raczej nie potrafię tego zmienić.
niedawno mój znajomy powiedział mi że go nie kocham. czy aż on musiał mi otwierać na to oczy? nie, ja to sama wiem.
wiem że powiecie że sama sobie winna jestem, bo go zdradzam. ale przez 4 lata go ani razu nie zdradziłam i nigdy nie było dobrze. nie proszę o rady, ale proszę jeśli ktoś przeżył lub przeżywa podobną sytuację, niech się udzieli na moim wątku. może razem Dziewczyny sobie potrafimy pomóc??

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-03-07 o 13:53 Powód: odtwarzam zniszczoną wiadomość
majakoza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:01   #2
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Zupełnie tego nie rozumiem....
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:13   #3
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Będziesz miała 50, 60 lat i gorzko żałowała straconych dni i tego, że czasu nie da się cofnąć.
Ale Twój wybór.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:17   #4
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Napiszę krótko:
-nie marnuj swojego życia, znajdź osobę przy której będziesz szczęśliwa i osiągniesz pełną stabilizację,
-pozwól, by i on było szczęśliwy, przy osobie, której w 100% odda siebie i swoje szczęście, jeśli nie Ty jesteś tą osobą, na pewno znajdzie inną...

.... a potem Ty znajdziesz osobę(być może już znalazłaś, tego chłopaka o którym piszesz) na której najbardziej Ci zależy i dla tej osoby będziesz ślubować miłość przed ołtarzem
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:22   #5
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Ale potrafisz sobie zagmatwać i zepsuć życie. Jesteś nie dojrzała nie do tego małżeństwa ale jak na razie do żadnego. Idź do psychologa i z nim porozmawiaj może Ci coś poradzi, bo mnie ręce opadły jak przeczytałam twoją wypowiedź.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:39   #6
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Cytat:
Napisane przez majakoza1 Pokaż wiadomość
hej jestem tu nowa
wiem że post nudny i oklepany, ale liczę na Was.
przygotowuję się do ślubu.
mam 25 lat, mój facet 37. jesteśmy ze sobą 5 lat. związałam się z nim bo miałam potrzebę by się z kimś związać, nieważne z kim. jestem bardzo niedowartościowana, dużo przeszłam, stąd zapewne brak mi wiary. wydaje mi się że ważne aby kogoś mieć, mniej ważne by być szczęśliwym.
on się związał ze mną bo chciał mieć żonę która wreszcie da mu upragnione dziecko. tak mi się przynajmniej wydaje. mówi że kocha ale nie wierzę w to.
na pewno wiem to że ja go nie kocham. nie lubię się z nim całować, nie cierpię go dotykać, mam wręcz czasami obrzydzenie. o seksie nie wspomnę. czasem zaciskam mocno oczy i płaczę podczas intymnych uniesień. nie wierzę w to że mogę być szczęśliwa.
on zawsze ma do mnie jakieś uwagi. bo jestem podła, wredna. wyśmiewa moją rodzinę i zawsze ma coś na jej temat do powiedzenia. bo Twoja matka jest popie...dolona, bo Twoja siostra jest brzydka. ma uwagi do moich znajomych. po co prosisz tą idiotkę na ślub (a ta idiotka to moja przyjaciółka). jest zazdrosny. czasami wyzywa mnie od dziwek i jeszcze gorzej.
to dobry chłopak, starałam się kiedyś nawet zauważać jego zalety.
nie pociąga mnie kompletnie jako mężczyzna, ma słaby charakter, jest maminsynkiem, nie potrafi mnie obronić, nawet przed własną matką, a wręcz wraz z nią plotkują na mój temat. nie lubię z nim spędzać czasu, więc rzadko się widujemy. po co mamy się spotykać, po to żeby się kłócić??
pewnie się dziwicie po co z nim jestem. otóż właśnie dlatego że boję się tej samotności.
rok temu poznałam chłopaka. jest dla mnie najpiękniejszy, uwielbiam go całować, tulić. uwielbiam jego delikatność, czułość. w przeciwieństwie do mojego obecnego partnera który potrafi mnie klepać jak kumpla zamiast czule pogłaskać. w jego towarzystwie zawsze zyskuję dobry humor, radość i optymizm. nigdy nie poznałam nikogo takiego jak on.
aż mi się coś robi na myśl o moim ślubie, z tym niekochanym przeze mnie człowiekiem. żal mi i siebie ale przede wszystkim jego. oszukuję go i zdradzam ale tylko dzięki temu jakoś to znoszę. szkoda mi wkładać mojej pięknej białej sukni dla niego, szkoda mi oszukiwać samego Pana Boga, łamać tak piękny Sakrament ale tak zdecydowałam i raczej nie potrafię tego zmienić.
niedawno mój znajomy powiedział mi że go nie kocham. czy aż on musiał mi otwierać na to oczy? nie, ja to sama wiem.
wiem że powiecie że sama sobie winna jestem, bo go zdradzam. ale przez 4 lata go ani razu nie zdradziłam i nigdy nie było dobrze. nie proszę o rady, ale proszę jeśli ktoś przeżył lub przeżywa podobną sytuację, niech się udzieli na moim wątku. może razem Dziewczyny sobie potrafimy pomóc??
niewiem czy to zart czy Ty jestes nienormalna
i wybacz jesli cie urazilam
przeciez ja bym wolala byc do konca zycia sama niz z jakims facetem ktory mnie wyzywa wysmiewa sie z rodziny czy znajomych
naprawde zal mi cie przejzyj na oczy poki jest czas bo suknie biala mozesz zalozyc dla kogos kogo bedziesz kochala
przeciez ty jestes mloda znajdziesz kogos albo juz znalazlas tak jak piszesz

chciala bym przeczytac za kilka dni tutaj ze zrezygnowalas ze slubu naprawde
przeciez to bezsens
przepraszam bardzo jesli cie urazilam ale nie rozumie cie naprawde
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:52   #7
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Podaj jeden powód, dla którego ten ślub powinien się odbyć, to może wtedy Cię zrozumiem.
Boisz się samotności? To dlaczego nie możesz być z tym facetem, z którym masz romans?

Piszesz "szkoda mi oszukiwać samego Pana Boga, łamać tak piękny Sakrament" - dla mnie to śmieszne, bo po tym co przeczytałam to Ty łamiesz wszelkie zasady wiary
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 08:59   #8
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Piszesz że masz 25 lat więc jesteś dorosła. I piszesz takie rzeczy?

Chcesz go poślubić i dać mu dziecko i stworzyć kolejną patologiczną rodzinę? Piszesz że to porządny facet ale skoro Cie wyzywa to chyba tak nie jest. I co za 20 lat któreś popadnie w alkoholizm dziecko wpadnie w nie takie towarzystwo i kolejna rodzinna tragedia murowana.

Boisz się samotności i wolisz być wyzywana od "dziwek"?

Moim zdaniem oboje nie zasługujecie aby być z kimkolwiek.

Miłość, małżeństwo, dziecko to dar którego nie można dać byle komu.
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 09:09   #9
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Dziewczyno, jesteś dopiero przed ślubem.
Prosze otwórz oczy !!!

Dlaczego chcesz za wszelką cenę marnować siebie i swoje życie z kimś/ dla kogoś kogo i tak nie kochasz, wręcz brzydzisz się nim ?!

Znalazłaś fajnego , miłego faceta, który widzi Cię zupełnie inaczej niż Ty sama, zobaczył w Tobie piękną kobietę.

Gdybym znalazła się na Twoim ślubie , pierwsza sprzeciwiłabym się niemu !!!
Nie możesz wyjść za mąż za kogoś z kim nie jesteś emocjonalnie związana, nie można budować małżeństwa na kłamstwie !

Nie patrz na to co On powie, co powie jego matka, co powiedzą wszyscy inni. To Twoje życie. Zasługujesz na kogoś kto da Ci poczucie bezpieczeństwa nie tylko finansowego, ale i uczuciowego.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 10:26   #10
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Tez mialam ochote cos napisac, ale kolezanka nie chciala rad wiec zrezygnowalam

Pierwsze co mialam do dodania - zostaw tego 37 latka i uloz sobie zycie z tym drugim facetem!
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 11:01   #11
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

wszystko jest przeciw temu związkowi- nie rozumiem co ty jeszcze robisz z tym facetem
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 11:06   #12
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

wiesz co jeżeli boisz się samotności to doprowadź do tego ślubu ale nie licz na to że będziesz miała szczęście w tym małżeństwie i że przetrwa ono
zapewne skończy się szybciej niż myślisz -zostaną Ci nerwy rozwód itp obudź się
dziewczyno jesteś młoda nie popełniaj takiego błędu !!!!!!!!!! powodzenia
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 11:17   #13
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

to prowokacja? jeśli nie (a ciezko w to uwiezyc) to polecam psychologa

boisz się samotności, a wiesz że bedąc w związku tez mozna byc samotnym, jeszcze bardziej niz jak sie jest samemu?

Edytowane przez barwineczek
Czas edycji: 2011-03-07 o 11:19
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 11:19   #14
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Piszesz że masz 25 lat więc jesteś dorosła. I piszesz takie rzeczy?

Chcesz go poślubić i dać mu dziecko i stworzyć kolejną patologiczną rodzinę? Piszesz że to porządny facet ale skoro Cie wyzywa to chyba tak nie jest. I co za 20 lat któreś popadnie w alkoholizm dziecko wpadnie w nie takie towarzystwo i kolejna rodzinna tragedia murowana.

Boisz się samotności i wolisz być wyzywana od "dziwek"?

Moim zdaniem oboje nie zasługujecie aby być z kimkolwiek.

Miłość, małżeństwo, dziecko to dar którego nie można dać byle komu.
Lepiej bym tego nie ujęła.

Ale jeśli dziewczyna jest w stanie napisać takie rzeczy, przeczytać to, co napisała i po przeczytaniu nie zerwać natychmiast tej parodii związku, to ja nie widzę tu żadnej rady. Sama pcha się na siłę w coś kompletnie bezsensownego i oczekuje, że ktoś pomoże Jej "przejść" przez tę sytuację.

Autorko wątku, każda dziewczyna, która hipotetycznie była w podobnej do Ciebie sytuacji i ma choć odrobinę inteligencji i poczucia własnej wartości dawno skończyła już taki związek, więc jedyne rady, jakie tu możesz dostać to te, co już zostały napisane. Nikt Ci nie powie, jak wyjść za mąż i żyć z facetem, którego się nie kocha i którego się brzydzi, bo to jest totalny absurd.
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 11:19   #15
perelka27
Raczkowanie
 
Avatar perelka27
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 139
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Cytat:
Napisane przez majakoza1 Pokaż wiadomość
hej jestem tu nowa
wiem że post nudny i oklepany, ale liczę na Was.
przygotowuję się do ślubu.
mam 25 lat, mój facet 37. jesteśmy ze sobą 5 lat. związałam się z nim bo miałam potrzebę by się z kimś związać, nieważne z kim. jestem bardzo niedowartościowana, dużo przeszłam, stąd zapewne brak mi wiary.
on się związał ze mną bo chciał mieć żonę która wreszcie da mu upragnione dziecko. tak mi się przynajmniej wydaje. mówi że kocha ale nie wierzę w to.
na pewno wiem to że ja go nie kocham. nie lubię się z nim całować, nie cierpię go dotykać, mam wręcz czasami obrzydzenie. nie wierzę w to że mogę być szczęśliwa.
on zawsze ma do mnie jakieś uwagi. wyśmiewa moją rodzinę i zawsze ma coś na jej temat do powiedzenia. bo Twoja siostra jest brzydka. ma uwagi do moich znajomych. po co prosisz tą idiotkę na ślub. jest zazdrosny. czasami wyzywa mnie od dziwek i jeszcze gorzej.
nie pociąga mnie kompletnie jako mężczyzna, ma słaby charakter, jest maminsynkiem, nie potrafi mnie obronić, nawet przed własną matką, a wręcz wraz z nią plotkują na mój temat. nie lubię z nim spędzać czasu, więc rzadko się widujemy.
pewnie się dziwicie po co z nim jestem. otóż właśnie dlatego że boję się tej samotności.
aż mi się coś robi na myśl o moim ślubie, z tym niekochanym przeze mnie człowiekiem. żal mi i siebie ale przede wszystkim jego. oszukuję go i zdradzam ale tylko dzięki temu jakoś to znoszę. szkoda mi oszukiwać samego Pana Boga, łamać tak piękny Sakrament ale tak zdecydowałam i raczej nie potrafię tego zmienić.
wiem że powiecie że sama sobie winna jestem, bo go zdradzam. ale przez 4 lata go ani razu nie zdradziłam i nigdy nie było dobrze. nie proszę o rady, ale proszę jeśli ktoś przeżył lub przeżywa podobną sytuację, niech się udzieli na moim wątku. może razem Dziewczyny sobie potrafimy pomóc??
Masz dopiero 25lat, więc nie rozumiem skąd obawa o samotność. Myślałam, że takie rzeczy mówią kobiety po 60 roku życia. Mimo tego ja Cie rozumiem, bo też wiele przeszłam, ale nigdy nie zabrnęłabym tak daleko. Wiem jak to będzie po ślubie wyglądało, bo miałam gdzie się na patrzeć i uwierz mi, że na pewno lepiej nie będzie. Bardziej bałabym się, że mnie psychicznie będzie poniżał lub fizycznie aniżeli tego że będę samotna. Ty możesz sobie zycie ułożyć jeszcze 100razy, ale na pewno nie odzyskasz zdrowia psychicznego po takiej traumie jaką przeżyjesz ze swoim partnerem po ślubie.

perelka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 12:30   #16
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

po 1 zgłaszam, bo nie usuwamy tutaj treści postów. Dobrze że ewka1369 zacytowała, bo by nikt nie wiedział.
po 2 po co z nim jesteś? teraz Cię obrzydza, a za rok, dwa, 5, 10 lat myślisz że będzie inaczej? Ja wolałabym być sama niż z kimś do kogo czuję wstręt
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:43   #17
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Cytat:
Napisane przez perelka27 Pokaż wiadomość
Masz dopiero 25lat, więc nie rozumiem skąd obawa o samotność. Myślałam, że takie rzeczy mówią kobiety po 60 roku życia.
Też nie rozumiem, czemu dwudziestoparolatki - czyli młode kobiety przecież - z obawy przed samotnością ładują się w związki z byle kim

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez majakoza1 Pokaż wiadomość
on zawsze ma do mnie jakieś uwagi. bo jestem podła, wredna. wyśmiewa moją rodzinę i zawsze ma coś na jej temat do powiedzenia. bo Twoja matka jest popie...dolona, bo Twoja siostra jest brzydka. ma uwagi do moich znajomych. po co prosisz tą idiotkę na ślub (a ta idiotka to moja przyjaciółka). jest zazdrosny. czasami wyzywa mnie od dziwek i jeszcze gorzej.
to dobry chłopak, starałam się kiedyś nawet zauważać jego zalety.
Sama sobie przeczysz Dobry chłopak nie wyzywa swojej dziewczyny ani jej matki.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 17:41   #18
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Nie wychodź z a gościa, którego nie kochasz, bo zgaśniesz
lepiej być samemu
daj ze spokój weź się w garść
chcesz z nim spędzić resztę swojego życia?

chcesz z nim być tylko dlatego bo się boisz samotności?

Nie jest jeszcze za późno.
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 21:29   #19
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

poweim tak: nigdy nie wyszłabym za kolesia który mną pomiata i wyśmiewa moją rodzinę, urodzisz mu dziecko i co?? zabierze dziecko i rozwiedzie się z tobą?? ratuj się póki mozesz
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 07:13   #20
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
to prowokacja? jeśli nie (a ciezko w to uwiezyc) to polecam psychologa

boisz się samotności, a wiesz że bedąc w związku tez mozna byc samotnym, jeszcze bardziej niz jak sie jest samemu?
barwineczek niestety ma racjie znam kilka takich przypadków i sie teraz po 2-5 latach rozwodza i dla ich dzieci ton napewno nie bedzie dobre wiazac sie z nim robisz nie tylko sobie krzywde ale i jemu bo tez jemu nie pozwalasz na znaleziennie tej jedynej która go naprawde pokocha:P bo bez miłosci i szacunku obustronnego niestety małżenstwo nie mozna budowac normalnego zwiazku to twoje zycie i ty nim kierujesz
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you







Edytowane przez booziaczek
Czas edycji: 2011-03-08 o 07:16
booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 08:44   #21
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Moja przyjaciółka mając 20 lat i bojąc się samotności wiązała się z takimi facetami, że aż czułam obrzydzenie. Ładna, zgrabna, mądra - ona w ogóle tak o sobie nie myślała - nie wierzyła w to. Uważała, że nie zasługuje na takiego faceta, jaki naprawdę by jej odpowiadał. Godziła się na wszystko - żeby tylko jej nie zostawił, a on był beznadziejny. Udała się do psychologa, to żaden wstyd. Wszystko się wtedy zmieniło - poznała naprawdę dobrego i wartościowego chłopaka - stworzyli zdrowy i szczęśliwy związek. Naprawdę polecam pomoc specjalisty. Codziennie godzinami słuchałam, tak naprawdę niedorzecznych i pełnych sprzeczności rzeczy, które mówiła - także rozumiem Cię.
Zmarnujesz sobie całe życie, a masz je tylko jedno. Zbierz się na odwagę, poszukaj wsparcia i w żadnym wypadku nie bierz ślubu. Będziesz całe życie nieszczęśliwa, unieszczęśliwisz też swoje przyszłe dzieci. Nie warto. Trzymaj się.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 13:29   #22
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

i co podjełaś jakąś decyzje?
daj znac
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:58   #23
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Nie sądziłam, że można sobie na własne życzenie aż tak marnować życie
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 08:15   #24
patusia1987
Raczkowanie
 
Avatar patusia1987
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

To prowokacja ...

Bo żeby tak zrypać swoje zycie trzeba mieć nie równo pod sufitem:p
__________________
Wiek 25 l.Wzrost 172 cm
Za Mną - 9 kg
Waga na dzień :4.05.2013--70,00 kg
Cel 1 : 60 kg Cel 2 : 50 kg
70-
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Żonka 10.09.2011


patusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:12   #25
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

lepiej być samemu niż z kimś kogo się nie kocha
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 14:55   #26
60514_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 210
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

przeczytaj to, co napisalas i podejmij decyzje
__________________
"Ślub to zaręczyny rozwodu":p
K
60514_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 15:56   #27
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
lepiej być samemu niż z kimś kogo się nie kocha
Cytat:
Napisane przez 60514_ Pokaż wiadomość
przeczytaj to, co napisalas i podejmij decyzje
Dziewczyny, to jest temat sprzed 3 miesięcy. W dodatku autorka się tu nie udziela
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:05   #28
Sherezada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 337
Dot.: rozstanie 3 miesiące przed ślubem??

nie rozumiem po co bierzesz ślub? albo jesteś niespełna rozumu albo to prowokacja
Sherezada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.