Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-11, 13:00   #4291
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak bardzo wydajny?
To jest pudełeczko, z którego nabierasz sobie porcję dezodorantu palcami i smarujesz pod pachami. Po kilka razach już wiedziałam, ile potrzebuję i całe opakowanie wystarczyło mi na kilka miesięcy (trochę mniej niż pół roku). Stosowałam raz dziennie. Ta aplikacja może wydawać się nieco dziwna, ale się przyzwyczaiłam.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 13:57   #4292
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
To jest pudełeczko, z którego nabierasz sobie porcję dezodorantu palcami i smarujesz pod pachami. Po kilka razach już wiedziałam, ile potrzebuję i całe opakowanie wystarczyło mi na kilka miesięcy (trochę mniej niż pół roku). Stosowałam raz dziennie. Ta aplikacja może wydawać się nieco dziwna, ale się przyzwyczaiłam.
Miałam już deo w kremie, podoba mi się taka forma aplikacji Wchłania się dobrze czy pozostawia warstwę? Chodzi mi o brudzenie ubrań.
Niecałe pół roku to niezły wynik, chyba się w niego zaopatrzę
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 14:50   #4293
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

temat deo jest mi bliski

sama nie jestem tak wymagająca pod tym względem - mam teraz różaną hauschkę, zapach p o w a l a w opakowaniu (syrop różany ale w noszeniu nie są uciążliwe, jakoś się ten zapach ulatnia...
poza tym używam niecałkiem naturalnego Nivea Pure (skład taki se, acz nie najgorszy) i Nuxe TAKI (link do bloga)
Nuxe używa tez mój syn (męskiej wersji) i daje radę
Składu nie jestem pewna, ale mam nadzieję, że nie są dramatyczne

na sytuacje ekstremalne oboje używamy (każdy swego oczywiście) Rexona Pure Protection - bez zapachu, bez alko i bez parabenów, za to z solami aluminium ale to wyłącznie na sytuacje specjalne.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 20:03   #4294
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
temat deo jest mi bliski

sama nie jestem tak wymagająca pod tym względem - mam teraz różaną hauschkę, zapach p o w a l a w opakowaniu (syrop różany ale w noszeniu nie są uciążliwe, jakoś się ten zapach ulatnia...
poza tym używam niecałkiem naturalnego Nivea Pure (skład taki se, acz nie najgorszy) i Nuxe TAKI (link do bloga)
Nuxe używa tez mój syn (męskiej wersji) i daje radę
Składu nie jestem pewna, ale mam nadzieję, że nie są dramatyczne

na sytuacje ekstremalne oboje używamy (każdy swego oczywiście) Rexona Pure Protection - bez zapachu, bez alko i bez parabenów, za to z solami aluminium ale to wyłącznie na sytuacje specjalne.
U mnie ta Nivea pure kompletnie nawala Z drogeryjnych najlepiej działają na mnie adidasy w kulkach, dove w sprayu i garniery mineral kulki, ale składy kiepskie. Tęsknię za Garnierami eko. Może wypróbuję tą Rexonę latem.

Nuxe wygląda bardzo fajnie, zapoluję na niego
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 21:10   #4295
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie ta Nivea pure kompletnie nawala Z drogeryjnych najlepiej działają na mnie adidasy w kulkach, dove w sprayu i garniery mineral kulki, ale składy kiepskie. Tęsknię za Garnierami eko. Może wypróbuję tą Rexonę latem.

Nuxe wygląda bardzo fajnie, zapoluję na niego
To się cieszę, że nuxe dobrze wygląda najtaniej chyba w Ziko, ostatnio była jakaś promocja w aptece eskulap.
Ja na szczęście na co dzień nue jestem wymagająca, wszystko mi pasuje. Także ra reksona tylko na stresy szpitalne... Gorzej Joa, bo się buntuje przeciw poceniu
Ale na szczęście jakoś się dogadaliśmy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 22:24   #4296
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Widze, ze ty tez jestes stalocieplna podkladowo. Ja tez stosowalam jedynie Lumiere. A probowalas juz czegos innego? Np Lily Lolo albo Anabelle? Ja teraz uzywam Honeybee Gardens z iherba ale sa ciut za chlodne dla mnie i bardzo malo wydajne. Cena jest jednak stosunkowo niska tak wiec uzywam juz drugiego opakowania. Jaka formule stosowalas z Lumiere? Ja najbardziej lubilam Cashmiere.
Jak to Lumiere wycofano? Nie ma?

Edit: widzę, że już nawet strony nie mają.

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2014-09-12 o 22:28
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 09:25   #4297
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Na lauress.com duże obniżki
zamiast 20$ podkłady kosztują 14$ !!!!! Promery, wykończeniówka, sample - wszystko 30% taniej!
Ja kupiłam podkład i primer

Gdyby to kogoś interesowało to przy zakupach za 43$ przesyłka 14$
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 10:12   #4298
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Gdyby ktoś potrzebował wspólnika do Lauressa, to ja się zgłaszam !!!

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
temat deo jest mi bliski

sama nie jestem tak wymagająca pod tym względem - mam teraz różaną hauschkę, zapach p o w a l a w opakowaniu (syrop różany ale w noszeniu nie są uciążliwe, jakoś się ten zapach ulatnia...
poza tym używam niecałkiem naturalnego Nivea Pure (skład taki se, acz nie najgorszy) i Nuxe TAKI (link do bloga)
Nuxe używa tez mój syn (męskiej wersji) i daje radę
Składu nie jestem pewna, ale mam nadzieję, że nie są dramatyczne

na sytuacje ekstremalne oboje używamy (każdy swego oczywiście) Rexona Pure Protection - bez zapachu, bez alko i bez parabenów, za to z solami aluminium ale to wyłącznie na sytuacje specjalne.
A jak pachnie męski Nuxe - trochę zdesperowana jestem, ale jak u nastolatka daje rade, to u mnie może też
Znalazłam jeszcze coś takiego http://damabio.pl/dezodorant-aloe-ve...iu-p-3695.html
Miał ktoś
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 10:49   #4299
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To się cieszę, że nuxe dobrze wygląda najtaniej chyba w Ziko, ostatnio była jakaś promocja w aptece eskulap.
Ja na szczęście na co dzień nue jestem wymagająca, wszystko mi pasuje. Także ra reksona tylko na stresy szpitalne... Gorzej Joa, bo się buntuje przeciw poceniu
Ale na szczęście jakoś się dogadaliśmy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Właśnie patrzyłam na ziko i kosztuje normalnie 28 zł, pewnie jak będzie na promo, to minimum 20%, więc całkiem przyzwoita cena

Kończy mi się też aloes Equilibra, który tam kupowałam, więc będzie co włożyć do koszyka. Chyba do końca życia będę wychwalać aloes. Od kilku dni walczę z jakimś wirusiskiem przeziębieniowym i wczoraj wieczorem, jak już ostro zaczęło mi się lać z nosa i miałam podrażnioną śluzówkę zaaplikowałam go do dziurek i wysmarowałam ścianki nosa, no rewelacja, dziś w ogóle nie boli, żadnego obrzęku, kataru prawie nie mam, w kazdym razie nos nie jest zatkany. Całe lato nam dzielnie służył po ukąszeniach owadów. Kuzyna, jak użądliła pszczoła w rękę podczas zbierania śliwek od razu potraktowałam tym aloesem, ból, jak ręką odjął, a miał już łzy w oczach. Rok temu wylądował w szpitalu z mega obrzękiem i bólem całej nogi, jak go użądliła, nie mógł chodzić, ale wtedy nie miał aloesu

Powoli się zastanawiam, choć dopiero mamy wrzesień, nad hitami 2014 i mam już parę perełek na myśli


A propos jeszcze octu, wczoraj po szkole syn zwichnął nogę i kulał aż do wieczora, nie wiedziałam, czy od razu jechać z nim po pomoc, czy poczekać, bo nic nie było widać, zero opuchnięcia, żadnego siniaka, tylko ból, no i zrobiłam mu okład z octu, na 15 minut mu zawinęłam stopę w gazę nasączoną octem, po zdjęciu od razu stwierdził, że jest jakby lepiej, a dzisiaj już w ogóle nie kuleje i mówi, że nic nie boli.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 11:17   #4300
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Kończy mi się też aloes Equilibra, który tam kupowałam, więc będzie co włożyć do koszyka. Chyba do końca życia będę wychwalać aloes. Od kilku dni walczę z jakimś wirusiskiem przeziębieniowym i wczoraj wieczorem, jak już ostro zaczęło mi się lać z nosa i miałam podrażnioną śluzówkę zaaplikowałam go do dziurek i wysmarowałam ścianki nosa, no rewelacja, dziś w ogóle nie boli, żadnego obrzęku, kataru prawie nie mam, w kazdym razie nos nie jest zatkany..
Korah, masz na myśli aloes w tubie? Pytam, bo mnie też jakiś wirus usiłuje rozłożyć i zatyka mi nos. Do tej pory smarowałam maścią witaminową gojącą. Ten aloes w tubie, to taki rzadki glut, jak to to aplikujesz do dziurek?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 11:23   #4301
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, masz na myśli aloes w tubie? Pytam, bo mnie też jakiś wirus usiłuje rozłożyć i zatyka mi nos. Do tej pory smarowałam maścią witaminową gojącą. Ten aloes w tubie, to taki rzadki glut, jak to to aplikujesz do dziurek?
Tak, ten aloes Patyczkiem do uszu i porządnie wysmarować najgłębiej jak się da.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 11:58   #4302
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;48121177]
A jak pachnie męski Nuxe - trochę zdesperowana jestem, ale jak u nastolatka daje rade, to u mnie może też
[/QUOTE] no niby męsko, ale nie tak typowo, takich to nienawidzę trochę pieprznie. Tylko pamiętaj, on nie powstrzymuje pocenia. Ale jak mlody wraca po szkole, to koszulkę czuć deo, nie czymś innym



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 12:13   #4303
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie patrzyłam na ziko i kosztuje normalnie 28 zł, pewnie jak będzie na promo, to minimum 20%, więc całkiem przyzwoita cena

Kończy mi się też aloes Equilibra, który tam kupowałam, więc będzie co włożyć do koszyka. Chyba do końca życia będę wychwalać aloes. Od kilku dni walczę z jakimś wirusiskiem przeziębieniowym i wczoraj wieczorem, jak już ostro zaczęło mi się lać z nosa i miałam podrażnioną śluzówkę zaaplikowałam go do dziurek i wysmarowałam ścianki nosa, no rewelacja, dziś w ogóle nie boli, żadnego obrzęku, kataru prawie nie mam, w kazdym razie nos nie jest zatkany. Całe lato nam dzielnie służył po ukąszeniach owadów. Kuzyna, jak użądliła pszczoła w rękę podczas zbierania śliwek od razu potraktowałam tym aloesem, ból, jak ręką odjął, a miał już łzy w oczach. Rok temu wylądował w szpitalu z mega obrzękiem i bólem całej nogi, jak go użądliła, nie mógł chodzić, ale wtedy nie miał aloesu

Powoli się zastanawiam, choć dopiero mamy wrzesień, nad hitami 2014 i mam już parę perełek na myśli

jakie masz hity? zdradź

nie dziwię się, że Mint padł do dziś mam dreszcze na myśl o zakupach tam
i choć mają fajną, teraz tanią ofertę na Coslys, to i tak tam nie kupię
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 12:25   #4304
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jakie masz hity? zdradź

nie dziwię się, że Mint padł do dziś mam dreszcze na myśl o zakupach tam
i choć mają fajną, teraz tanią ofertę na Coslys, to i tak tam nie kupię
Na pewno aloes, kolagen, serum alterry, mleczko oczyszcz z wit. C avalon, pędzel skośny Amilie, szampon Equilibra do farbowanych i parę innych rzeczy się znajdzie, do ciała za bardzo nie mam hitów, z mydeł też, ale jeszcze parę miechów jest czasu.


Ja mam wrażenie, że wcale nie padł, ponieważ całkiem niedawno zawiesili stronę i wprowadzali zmiany, i dodali kilka rzeczy do sprzedaży, takich domowych, ale widzą niekoniecznie pozytywne opinie o sobie i moim zdaniem zmienią tylko nazwę, trzeba być czujnym BTW, ostatnio ktoś tu pisał, że ecosme się likwiduje i rzeczywiście sami o tym pisali i była super wyprzedaż, tymczasem prosperują nadal, tylko poszerzyli asortyment i zmienili grafikę strony.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 12:33   #4305
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Korah podrzuc proszę link do tego aloesu myslisz ze moge używać go dla dzieci 3 i 5 lat?

Oczywiscie po powrocie do UK od razu zamówiłam moje ukochane mydelka

Wciąż czekam na moje zamowienie z iherb
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (139,2 KB, 22 załadowań)
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 12:40   #4306
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Korah podrzuc proszę link do tego aloesu myslisz ze moge używać go dla dzieci 3 i 5 lat?

Oczywiscie po powrocie do UK od razu zamówiłam moje ukochane mydelka

Wciąż czekam na moje zamowienie z iherb
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...dermo-gel.html

Nie wiem czy możesz im aplikować do nosa, ale to jest rewelacja w domowej apteczce i też na problemy skórne, poparzenia słoneczne i inne, wszelkie rany, pogryzienia, komary, osy, podrażnienia, trądzik, po depilacji, daje natychmiastową ulgę. Naprawdę skuteczny lek na wszystko prawie
Mój syn jest alergikiem i ten aloes go nie uczula.

Mydełka
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 12:46   #4307
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na pewno aloes, kolagen, serum alterry, mleczko oczyszcz z wit. C avalon, pędzel skośny Amilie, szampon Equilibra do farbowanych i parę innych rzeczy się znajdzie, do ciała za bardzo nie mam hitów, z mydeł też, ale jeszcze parę miechów jest czasu.


Ja mam wrażenie, że wcale nie padł, ponieważ całkiem niedawno zawiesili stronę i wprowadzali zmiany, i dodali kilka rzeczy do sprzedaży, takich domowych, ale widzą niekoniecznie pozytywne opinie o sobie i moim zdaniem zmienią tylko nazwę, trzeba być czujnym BTW, ostatnio ktoś tu pisał, że ecosme się likwiduje i rzeczywiście sami o tym pisali i była super wyprzedaż, tymczasem prosperują nadal, tylko poszerzyli asortyment i zmienili grafikę strony.
to masz ciekawe hity

Mint nie wszystko przecenił, np. Essential Care nadal me takie same ceny, więc może faktycznie zmienią nazwę itp. i się będę teraz kamuflować

Aszuelka, piękne mydełka
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 12:49   #4308
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to masz ciekawe hity

Mint nie wszystko przecenił, np. Essential Care nadal me takie same ceny, więc może faktycznie zmienią nazwę itp. i się będę teraz kamuflować
Nie mogę się już doczekać Waszych

Dokładnie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 15:19   #4309
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, ten aloes Patyczkiem do uszu i porządnie wysmarować najgłębiej jak się da.
Dziękuję Zaraz zastosuję wg poleceń nawet nie to, że mi cieknie, tylko strasznie zatyka, muszę czymś nawilżać, a przy okazji zadziałać antybakteryjnie.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 17:40   #4310
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Zaraz zastosuję wg poleceń nawet nie to, że mi cieknie, tylko strasznie zatyka, muszę czymś nawilżać, a przy okazji zadziałać antybakteryjnie.
Z tego co czuję, najwolniej działa na sam katar, ale zmniejsza go, odtyka nos Najlepiej zadziałał na obrzęk nosa i tę specyficzną bolesność przy oddychaniu nosem, podrażnienie w środku Posmarowałam dziś powtórnie i jeszcze wieczorem dołożę przed spaniem, bo naprawdę pomaga.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 21:43   #4311
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no niby męsko, ale nie tak typowo, takich to nienawidzę trochę pieprznie. Tylko pamiętaj, on nie powstrzymuje pocenia. Ale jak mlody wraca po szkole, to koszulkę czuć deo, nie czymś innym



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
- na pewno wypróbuję, a jak mi się nie spodoba, to najwyżej oddam tż (damski na mnie nie działał )

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-09-13 o 21:53
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 09:40   #4312
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na pewno aloes, kolagen, serum alterry, mleczko oczyszcz z wit. C avalon, pędzel skośny Amilie, szampon Equilibra do farbowanych i parę innych rzeczy się znajdzie, do ciała za bardzo nie mam hitów, z mydeł też, ale jeszcze parę miechów jest czasu.


Ja mam wrażenie, że wcale nie padł, ponieważ całkiem niedawno zawiesili stronę i wprowadzali zmiany, i dodali kilka rzeczy do sprzedaży, takich domowych, ale widzą niekoniecznie pozytywne opinie o sobie i moim zdaniem zmienią tylko nazwę, trzeba być czujnym BTW, ostatnio ktoś tu pisał, że ecosme się likwiduje i rzeczywiście sami o tym pisali i była super wyprzedaż, tymczasem prosperują nadal, tylko poszerzyli asortyment i zmienili grafikę strony.
A nie ma wśród nich godnego następcy ruskiego kremu do cycków w wiadomej roli
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 10:04   #4313
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;48131476]A nie ma wśród nich godnego następcy ruskiego kremu do cycków w wiadomej roli [/QUOTE]

Na razie ani widu ani słychu niestety Poluję na jakiś porządny krem do rąk, jest coś lepszego od Verimy


Natkaa, jak tam walka z katarem? U mnie duża poprawa, przechodzi, zdrówka dziewczyny, nie dajcie się jesiennej aurze

Miałam wreszcie możliwość porządnie przetestować pomadkę peelingującą Sylveco, bo przy przeziębieniu usta mi pierzchły i zaczynały pękać. Specjalnie ich nie smarowałam niczym, żeby je trochę zapuścić i sprawdzić, czy ta pomadka poradzi sobie z grubszą sprawą i muszę przyznać, że jest naprawdę świetna. Pięknie nawilża, szybko regeneruje i do tego używanie jej to czysta przyjemność

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-09-14 o 10:06
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 10:18   #4314
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na razie ani widu ani słychu niestety Poluję na jakiś porządny krem do rąk, jest coś lepszego od Verimy


Natkaa, jak tam walka z katarem? U mnie duża poprawa, przechodzi, zdrówka dziewczyny, nie dajcie się jesiennej aurze

Miałam wreszcie możliwość porządnie przetestować pomadkę peelingującą Sylveco, bo przy przeziębieniu usta mi pierzchły i zaczynały pękać. Specjalnie ich nie smarowałam niczym, żeby je trochę zapuścić i sprawdzić, czy ta pomadka poradzi sobie z grubszą sprawą i muszę przyznać, że jest naprawdę świetna. Pięknie nawilża, szybko regeneruje i do tego używanie jej to czysta przyjemność
Namierzyłam coś takiego i dumam nad nim od jakiegoś czasu http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Odzyw...ego-mango/3572
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 10:26   #4315
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;48131790]Namierzyłam coś takiego i dumam nad nim od jakiegoś czasu http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Odzyw...ego-mango/3572[/QUOTE]

Ja zaś dumam nad tym: http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Krem-...AL-REPAIR/2371

Bardzo mało opinii, ale ponoć dobry.




.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 10:55   #4316
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja zaś dumam nad tym: http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Krem-...AL-REPAIR/2371

Bardzo mało opinii, ale ponoć dobry.




.
Miałam kiedyś ten http://www.matique.pl/pl/eubiona-krem-do-rak-i-paznokci_748.html i naprawdę dobrze się spisywał, ale rzeczywiście ten zapach mógłby być nieco delikatniejszy (po pewnym czasie trochę zwietrzał), ale działanie kremu właściwie rekompensowało tą niedogodność; jednak dalej uważam, że zapach w kremie do rąk jest dość istotną sprawą, bo czasem może zniechęcić wręcz do jego używania

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-09-14 o 11:09
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 10:57   #4317
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny, mam pytanie. Czym smarujecie otarcia naskórka? (jeśli w ogóle czymś smarujecie ) Można jakoś przyspieszyć proces gojenia? Starłam sobie ręce na rurze (za długo ćwiczyłam) i teraz nie wiem co z tym zrobić... Jutro mam zajęcia i chyba będę musiała się wypisać.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 11:31   #4318
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Czym smarujecie otarcia naskórka? (jeśli w ogóle czymś smarujecie ) Można jakoś przyspieszyć proces gojenia? Starłam sobie ręce na rurze (za długo ćwiczyłam) i teraz nie wiem co z tym zrobić... Jutro mam zajęcia i chyba będę musiała się wypisać.
Może to http://www.matique.pl/pl/so-bio-roll-on-sos-na-drobne-urazy_2552.html
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 11:35   #4319
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ooo, ciekawe. Wymasowałabym sobie wszystkie siniaki
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 11:40   #4320
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;48132166]Miałam kiedyś ten http://www.matique.pl/pl/eubiona-krem-do-rak-i-paznokci_748.html i naprawdę dobrze się spisywał, ale rzeczywiście ten zapach mógłby być nieco delikatniejszy (po pewnym czasie trochę zwietrzał), ale działanie kremu właściwie rekompensowało tą niedogodność; jednak dalej uważam, że zapach w kremie do rąk jest dość istotną sprawą, bo czasem może zniechęcić wręcz do jego używania [/QUOTE]

Na Eubionie też zawiesiłam oko przeszukując ofertę, składowo zwrócił moją uwagę To masz to samo co ja, myślę intensywnie nad kremem Alterry jeszcze, ale powstrzymuje mnie tylko i wyłącznie zapach, bo o ile działanie może jest fajne, to jeśli pachnie tak jak wszystko z serii z granatem tej marki, to ja podziękuję jednak. Pół biedy, jeśli zapach nie utrzymywałby się, ale z reguły kremy do rąk mają to do siebie, że ich zapachy cały czas nam towarzyszą.

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Czym smarujecie otarcia naskórka? (jeśli w ogóle czymś smarujecie ) Można jakoś przyspieszyć proces gojenia? Starłam sobie ręce na rurze (za długo ćwiczyłam) i teraz nie wiem co z tym zrobić... Jutro mam zajęcia i chyba będę musiała się wypisać.
Ja używam aloesu, a jeśli zajdzie potrzeba tez natłuszczenia, to maści AlantanPlus (nienaturalna).
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.