Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-09-02, 02:53   #1321
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 288
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny a nie macie wra¿enia ze im czesciej sie smarujecie balsamami brazujacymi tym mniej to daje? Ja sie smaruje okolo tyogodnia codziennie J&J i efekt jest delitaknie mowiac marny:/
Asik_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-03, 20:42   #1322
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jestem zwolenniczk± opalenizny. Jednak chce na zimê i jesieñ zrezygnowa z solarium, gdyz jak pewnie wszystkie wiemy zdrowotnie,finansowo i czasowo jest to nie do wytrzymania. Jednak moim problemem jest to ze miomo ¿e jestem sztynk±, i moja skóra opala sie od razu na br±zowiutki kolor, to zim± mam bardzo, ale to bardzo jasn± karnacje. Jestem bialutka. Mia³am juz kilka lat temu przygode z samoopalaczami co skoñczy³o sie pomarañczow± skor i wiecznymi przebarwieniami. Okropieñstwo. Dlatego w tym roku chcia³am sie zaj±c balsamami br±zuj±cymi np. Johnson & Johnson holiday skin, jak i kremem do twarzy tej samej serii. Boje sie jednak efektu samoopalacza. Dodam równie¿ ze mam bardzo delikatn± cere i niestety jednynym kremem jak sie nadaje do mojej twarzy jest krem dla niemowl ±t bambino. Prosze o jakie¶ rady.
M@RT@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-03, 20:53   #1323
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja sie ostatnio rzadko samoopalam. Smaruje sie raz na tydzien, kiedy wiem, ze czeka mnie jakas impreza i odkryje wiecej ciala Zupelnie blada nie jestem, mam delikatny odcien i to mi wystarcza. Polubilam swoja jasniejsza skore. Widze tez tego efekt: stala sie delikatniejsza, gladsza w dotyku. Wyleczylam tez ramiona z bialych plam
Ivvonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-04, 00:27   #1324
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomo¶ci: 2 053
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez M@RT@
. Dlatego w tym roku chcia³am sie zaj±c balsamami br±zuj±cymi np. Johnson & Johnson holiday skin, jak i kremem do twarzy tej samej serii. Boje sie jednak efektu samoopalacza. Dodam równie¿ ze mam bardzo delikatn± cere i niestety jednynym kremem jak sie nadaje do mojej twarzy jest krem dla niemowl ±t bambino. Prosze o jakie¶ rady.
Delikatniejszy efekt opalenizny a zarazem bezpieczniejszy od J&J jest Garnier - skóra mu¶niêta s³oñcem. A co za tym idzie mniejsze ryzyko powstania plam .
Paula07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-10, 09:22   #1325
Anu¶ka84
Przyczajenie
 
Avatar Anu¶ka84
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Opalamy siê!!!!

Nie przejza³am dok³adnie wszystkich stron,trochê tego jest, i nie wiem czy kto¶ poruszy³ temat balsamu br±zuj±cego z Avonu -Satin Glow. Moim skromnym zdaniem jest najlepszy. Efekt taki jak po JJ czy Dove, czyli rewelacja, ale ma nad nimi jedn±, znacz±c± przewagê- nie ma tego "samoopalaczowego" strasznego zapachu. Polecam!!!!
__________________
Anu¶ka84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-12, 13:08   #1326
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdañsk/Sopot
Wiadomo¶ci: 4 023
GG do justa79
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Anu¶ka84 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie przejza³am dok³adnie wszystkich stron,trochê tego jest, i nie wiem czy kto¶ poruszy³ temat balsamu br±zuj±cego z Avonu -Satin Glow. Moim skromnym zdaniem jest najlepszy. Efekt taki jak po JJ czy Dove, czyli rewelacja, ale ma nad nimi jedn±, znacz±c± przewagê- nie ma tego "samoopalaczowego" strasznego zapachu. Polecam!!!!
ja czyta³am, ¿e jednak smrodek jest, i ¿e robi plamy. ale chyba i tak nie jest ju¿ dostêpny w jesiennych katalogach.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-12, 14:16   #1327
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 1 185
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30 Poka¿ wiadomo¶æ
Zdecydowanie mo¿e zapychaæ przy codziennym stosowaniu.
Mam ziemiê lavertu, nie u¿ywam codziennie i nie mia³am z ni± k³opotów - sk³ad jest jednak do¶æ gro¼ny.
Hmm, ja te¿ u¿ywam codziennie. Nic z³ego siê nie dzieje, wrêcz przeciwnie...ale mo¿e dlatego, ¿e stosujê na policzki a te mam bezproblemowe? Dosta³am j± w prezencie od mojej te¶ciowej-kosmetyczki Nie straszcie mnie Chyba nie chcia³a, ¿ebym "zbrzyd³a"?
ellena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-09-16, 11:13   #1328
asia b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Opalamy siê!!!!

1.
z calego serca moge polecic do jasnej karnacji mleczko brazujace z Jade.

mleczko kupilam przypadkiem z wyprzedazy sklepu ot tak,bo cos trzeba bylo kupic. i co? mleczko jest superowe,nie robi plam,zmywa sie rownomiernie i nie wysusza tak jak inne co mialam do tej pory.mam skora sklonna do zaskorniakow i to jedyny srodek,ktory nie zaostrza tego problemu. zauwazylam jednak,ze ta firma prowadzi juz inne wydanie tego mleczka,i nie wiem czy dziala tak samo. opalenizna wychodzi juz po godzinie i w zaleznosci od nalozonej ilosci daje intensywnosc koloru. dodatkowy plus: brazuje na brazowo a nie na zolto.

2.
drugi z mojej terazniejszej kolekcji jest plyn brazujacy Academie. srodek brazujacy bezposrednio przy nakladaniu i trzeba bardzo uwazac by nie przesadzic. jak dla mnie bardzo wysusza . uzywam go tylko w sytuacjach awaryjnych i tylko jako podklad pod normalny make up by podciemnic skore. byc moze dla osob z idealna skora bez przebarwien i wypryskow moze okazac sie cudem.

3.jeden z dobrych samoopalaczy ,ktory mialam (niestety tylko probki) byl Dior. bez zarzutow.
asia b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-18, 12:44   #1329
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdañsk/Sopot
Wiadomo¶ci: 4 023
GG do justa79
Dot.: Opalamy siê!!!!

Asiu, a sk±d jeste¶? w Polsce nie ma marki Jade, jej odpowiednikiem jest Maybelline, a dostêpna jest g³ównie kolorówka. o mleczku br±zuj±cym nie s³ysza³am
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-18, 17:39   #1330
asia b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez justa79 Poka¿ wiadomo¶æ
Asiu, a sk±d jeste¶? w Polsce nie ma marki Jade, jej odpowiednikiem jest Maybelline, a dostêpna jest g³ównie kolorówka. o mleczku br±zuj±cym nie s³ysza³am
witam. niestety nie mieszkam w polsce ale wydaje mi sie,ze i u "nas" powinien byc. jest tak jak mowisz,bo firma Jade jest teraz kooperacja z Maybelline. ja mam to mleczko jeszcze z poprzedniego wydania jab Jade bylo z Garnier. poszukalam troche w sieci i widze,ze teraz tez maja ,ale troche inaczej wyglada opakowanie. oto one:

http://www.ciao.de/Jade_Fixbraun_Int...rauner__390396

nie wiem czy pomoge tym linkiem,ale zycze powodzenia. ja jestem bardzo zadowolona z tego mleczka.
pozdrawiam
asia b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-18, 18:01   #1331
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 631
Dot.: Opalamy siê!!!!

Szukam samoopalacza wy³±cznie z erytruloz± (wyczuwam najl¿ejsz± nutkê ¶mierdzioszka po dihydroksyacetonie itd. ) i... genialny przypadek, przez który tu trafi³am Przejrza³am w±tek i znalaz³am ciekawostkê w postaci samoopalacza Lirene. A w necie trafi³am dzi¶ na taki produkt Bielendy- wklejam opis ze strony firmy (brzmi obiecuj±co ) i fotkê- mo¿e która¶ z Was widzia³a to ju¿ w sklepie lub nawet u¿ywa³a? Przekopa³am w±tek w miarê mo¿liwo¶ci i nie zauwa¿y³am Jest te¿ wersja do cia³a (równie¿ modeluj±ca), ale ju¿ ze "¶mierdzioszkiem", wiêc dla mnie odpada

"TURBO SAMOOPALACZ
Modeluje owal twarzy

Aksamitny krem przeznaczony do uzyskania g³êbokiej opalenizny w ultra krótkim czasie, bez udzia³u promieni s³onecznych. Erytruloza przyspiesza pigmentacjê skóry, nadaj±c jej piêkny br±zowy odcieñ. Z³oto koloidalne - zapewnia ochronê przed wolnymi rodnikami, pobudza komórki skóry do w³asnej produkcji kolagenu i elastyny; Mikrokolagen wype³nia zmarszczki, przywraca skórze g³adko¶æ i sprê¿ysto¶æ. Cera nabiera promiennego blasku i m³odzieñczego wygl±du.
Efekt g³êbokiej opalenizny jest widoczny do 3-4 godzin po aplikacji. Dla jego podtrzymania preparat nale¿y stosowaæ regularnie 2-3 razy w tygodniu.
75 ml/ 2.5 FL. OZ."
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg turbo.jpg (28,8 KB, 49 za³adowañ)
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 18:01   #1332
asia b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Opalamy siê!!!!

pozwole sobie jeszcze na mala uwage
poreszerszowalam jeszcze po ich stronce i wydaje mi sie,ze nie produkuja juz tego mleczka,bo wsrod ich (Jade) produktow go nie ma.
ale moze na ebay albo allegro cos bedzie? ale niewiem jak to jest z data waznosci bo u mnie na buteleczce nic nie ma, a podejzewam ze..................moze byc kicha.
asia b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-18, 21:07   #1333
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 691
Dot.: Opalamy siê!!!!

witajcie dziewczyny! jakims cudem udalo mi sie przebrn±æ przez wszystkie strony od pocz±tku i kurcze czuje sie jakbym was juz zna³a przynajmniej troche i powiem wam,ze tak:

-w momencie czytania -jak wychwalane byly J&J albo Dove mialam taki sympatyczny usmiech na twarzy bo akurat mialam w domu J&J-lezal chyba z 4 miesiace w k±cie po tym jak wysmarowalam sie za mocno -tzn za gruba warstwe no i mnie pokolorowa³-tyle ze na pomarañczowy
no ale teraz mam go na nozkach-posmarowalam sie 2 dni temu,i przedwczoraj a wczoraj tylko balsamik zwyk³y chwilowo boje sie go dalej nakladac-smaruje tylko nozki bo niewiem co wyniknie z tego ale no coz,od czego s± spodnie
zdziwilam sie ze nie bylo ani troche mowy o moim samoopalaczu ktorego uzylam chyba z 5'paczek' o ile nie wiecej no wiec mowa o samoopalaczu firmy SORAYA-uzywalam tego w sprayu i tez tego w tubce.

ten w spray-u jest poidobny nawet do garniera tego o niby zapachu brzoskwini,[smierdziel i tyyle],no wiec ja jestem bardzo bardzo zadowolona ;D po 1 uzyciu moze nie jest jakis mocny,ale przy 2gim i 3cim razie jest super ten w tubce /do ciemnej karnacji/jest barwiony,wiec widac gdzie sa smugi jakby co no i wlasciwie kolor widac taki wstepny odrazu,no a taki konkretny po 3-4 godzinach.

w sprayu-wysusza troche skórê:/ ale od czego s± balsamy do cia³anie zapycha mnie,WOGOLE nie smierdzi,kolorek ³adny-br±zowy on jeden mi dal wlasnie taki kolorek,cena przystepna bo kolo 15-20 z³ za 125ml.

w tubce-jest taki bardziej t³usty wiec kremu nie trzeba.zapach ma firmowy od tych wszystkich dodatków-tzn mas³o kakaowe,karmel i olejki amazonskie.
posmarowalam sobie nim ramiona i naprawde swietnie wygladaja
teraz na zmiane uzywam tego w sprayu i w tubce /na cialo od ud w górê/,i jestem zadowolona

moze ktores z was korzysta³y z tego samoopalacza?
jesli macie jakies pytania to ¶mia³o
a tak pozatym,to kurcze ciekawi mnie ten turbo-samoopalacz..mrrr
__________________
monic167 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-20, 09:31   #1334
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jak tam samoopalaczki ? Samoopalacie siê jeszcze? Ja ostatnio raczê siê balsamem br±zuj±cym z L'oreala - cieszê siê, ¿e wchodzi na sta³ê do sprzeda¿y. Je¶li chodzi o twarz wci±¿ jestem wierna Clarinsowi - cena wysoka, ale dzia³anie, efekt i wydajno¶æ na pi±tkê
madziarra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-20, 10:30   #1335
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Opalamy a jak¿e.
Ja dalej mêczê dove, evelinkê, avenkê - sta³y zestaw.
Ostatnio na weekend nie zd±¿y³am wyhodowaæ opalenizny, jako¶ mi to umknê³o. Wk³adam spódniczkê, co¶ tu nie gra , zmieniam obuwie - dalej nie to. Dopiero po chwili zauwa¿y³am, ¿e ra¿± mnie odnó¿a w kolorze m±ki .
Przetar³am chusteczkami Vichy i od razu lepiej.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-20, 11:31   #1336
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 899
GG do mar_go
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja teraz tez testujê ten Nutribronze, ale dla mnie on jaki¶ za ma³o br±zuj±cy, choæ zastrzegam, ¿e u¿y³am dopiero 2 razy. Za to ma mnóstwo silikonów, zostawia tak± ¶lisk± warstewkê i wolno siê wch³ania. Na razie nic nie zrobi³, skóa ³±dnie wygl±da po wsmarowaniu, nie ¶mierdzi, ale efektu na razie nie widze. Zobaczymy co dalej.

W moim prywatnym rankingu prowadzi na razie Dove. Garnier, którego u¿ywa³am ostatnio by³ ca³kiem niez³y, ale Dave dawa³ lepszy efekt i mia³ milsz± konsystencjê.
__________________
Wiêc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I mi³o¶æ po kres
I rado¶æ do ³ez
mar_go jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-20, 14:42   #1337
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 691
Dot.: Opalamy siê!!!!

nie wytrzyma³am i kupilam ten turbo samoopalacz bielendy mialam dylemat miedzy tym do twarzy i cia³a,ale wzielam do twarzy bo on ma ta cala erytulozê no i wogole wiecej skladnikow;] zobaczymy jak sie spisze...
__________________
monic167 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-20, 19:16   #1338
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 631
Dot.: Opalamy siê!!!!

Monic, mam nadziejê, ¿e 'turbo' oka¿e siê pere³k±, bo sama ostrzê sobie na niego pazurki Napisz koniecznie, co i jak (w KWC te¿! ). Wiem, ¿e za szybko nie mo¿na oceniaæ, ale chocia¿ tutaj daj znaæ, pliz
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-20, 21:26   #1339
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 691
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning Poka¿ wiadomo¶æ
Monic, mam nadziejê, ¿e 'turbo' oka¿e siê pere³k±, bo sama ostrzê sobie na niego pazurki Napisz koniecznie, co i jak (w KWC te¿! ). Wiem, ¿e za szybko nie mo¿na oceniaæ, ale chocia¿ tutaj daj znaæ, pliz
hej;D juz zdazylam sie nim wysmarowac ma sliczny zapaszek no i bialy kolor-wiec nie brudzi bielizny[jak np.soraya w tubce ktora ma barwe br±zow± :/]konsystencje ma dosyc gêsta,po jednym posmarowaniu nie widze zbytnich rezultatów-ale od paru dni zadne mazid³o mnie nie chce kolorowic a zapachu DHA niema wcale wiec jak dla mnie same plusy no i cena-12,50 za 75ml.
jak sie obsmaruje jutro-o ile czas pozwoli to jeszcze dam znac
__________________
monic167 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 21:33   #1340
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 631
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ach dziêki! czyli na razie super mam nadziejê, ¿e kolor te¿ siê pojawi i bêdzie cacy A zapach z jakich jest? cytrusy, inne owoce, taki neutralny-kremowy? itp. itd. ?

W³a¶nie natknê³am siê na tê oto ciekawostkê http://wiadomosci.onet.pl/1406318,16,item.html Tylko nie daj± mi spokoju te biedne myszki do testowania niemal wszystkiego...
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-21, 10:18   #1341
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Opalamy siê!!!!

To moje kolejne podejscie do samoopalania sie Zawsze rezygnuje, bo albo wychodzi zolty kolor, albo za bardzo smierdzi, albo robia sie smugi itp.


CZy mozecie mi podac nazwy samoopalaczy, ktorych efekt jest natychmiastowy?

DZis kupilam L'oreal Sublime Bronze do twarzy i dekoldu ten.
Pod prysznicem zrobilam piling kawowy, po czym wysuszeone cialo wysmarowalam tym samoopalaczem. I ... nic. Nie jestem opalona. Kompletnie nic. Posmarowalam sie wiec drugi raz i znowu nic.

Nie wiem co zrobic.
Czy mam sie znowu posmarowac? Czy moze lepiej poczekac, bo moze kolor wyjdzie pozniej ( efekt mial byc natychmiastowy)?

Chcialam sie opalic, bo ok. 14.00 mam wychodne i chcialam ukryc biel mojego dekoldu. Niestety podklad na twarzy i bialy dekold to straszne zjawisko Poradzcie co zrobic?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-21, 10:55   #1342
asia b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
To moje kolejne podejscie do samoopalania sie Zawsze rezygnuje, bo albo wychodzi zolty kolor, albo za bardzo smierdzi, albo robia sie smugi itp.


CZy mozecie mi podac nazwy samoopalaczy, ktorych efekt jest natychmiastowy?

DZis kupilam L'oreal Sublime Bronze do twarzy i dekoldu ten.
Pod prysznicem zrobilam piling kawowy, po czym wysuszeone cialo wysmarowalam tym samoopalaczem. I ... nic. Nie jestem opalona. Kompletnie nic. Posmarowalam sie wiec drugi raz i znowu nic.

Nie wiem co zrobic.
Czy mam sie znowu posmarowac? Czy moze lepiej poczekac, bo moze kolor wyjdzie pozniej ( efekt mial byc natychmiastowy)?

Chcialam sie opalic, bo ok. 14.00 mam wychodne i chcialam ukryc biel mojego dekoldu. Niestety podklad na twarzy i bialy dekold to straszne zjawisko Poradzcie co zrobic?

weronisia,jak masz czas to mozesz przejsc sie do douglasa po probke tego cuda:
http://www.douglas.de/DGOmikronProdu...emie&x=34&y=14

juz pisalam wczesniej,ze opala bezposrednio przy nakladaniu i trzeba bardzo uwazac bo bardzo szybko mozna przedobrzyc. ja mam plyn i mialamtez probki tego zelu na dole ale mysle,ze plyn jest praktyczniejszy do nakladania. biore pare kropli na wacik i smaruje. jest movny wiec uwazaj

powodzenia
asia b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-21, 11:02   #1343
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Opalamy siê!!!!

Asiu dzieki za info. Na pewno zajrze dzis do Douglasa i poprosze o probke

Rozejrze sie tez za tym samoopalaczem JADE o ktorym pisalas, bo ja bardzo lubie kosmetyki tej firmy
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-21, 12:21   #1344
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Opalamy siê!!!!

Natknelam sie na wypowiedz jednej z Was, ze stosuje samoopalacz, ktory nie splywa mimo uzywania kwasow. Nie moge odnalezc tej wypowiedzi. Czy wiecie, ktory to samoopalacz?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-21, 13:13   #1345
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 631
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez monic167 Poka¿ wiadomo¶æ
hej;D juz zdazylam sie nim wysmarowac ma sliczny zapaszek no i bialy kolor-wiec nie brudzi bielizny[jak np.soraya w tubce ktora ma barwe br±zow± :/]konsystencje ma dosyc gêsta,po jednym posmarowaniu nie widze zbytnich rezultatów-ale od paru dni zadne mazid³o mnie nie chce kolorowic a zapachu DHA niema wcale wiec jak dla mnie same plusy no i cena-12,50 za 75ml.
jak sie obsmaruje jutro-o ile czas pozwoli to jeszcze dam znac
Hmm... Tak sobie dumam i dumam... Producent obiecuje opaleniznê po 3-4 godzinach (w koñcu "turbo" ), ale mo¿e to obiecanki du¿o na wyrost- pamiêtam, ¿e generalnie erytruloza nie dzia³a tak szybko jak DHA, za to ma dawaæ ³adniejszy i bardziej naturalny odcieñ
I jeszcze zastanawiam siê nad czyms Wiadomo, ¿e przed samoopalaczem warto siê wypeelingowaæ, wówczas jest wiêksza szansa, ¿e nie powstan± plamy itd. ALE... peelinguj±c ¶ciera siê przecie¿ w³a¶nie tê warstwê, która wchodzi w reakcjê z samoopalaczem. Oczywi¶cie- nie ca³kowicie ale byæ mo¿e nieco trudniej wówczas o "opaleniznê", zw³aszcza, je¶li w ogóle skóra jest raczej delikatna i cienka? My¶lê jednak, ¿e tak czy siak, po paru aplikacjach, po kilku dniach, "opalenizna" powinna siê pojawiæ. Chyba, ¿e w danym przypadku konkretny samoopalacz po prostu nie dzia³a i ju¿ (wiadomo, czasem zdarza siê to z ró¿nymi kosmetykami ).



Weronisiu, ja kojarzê tylko, ¿e Voodia pisa³a, i¿ u¿ywa kwasów, przez co efekt samoopalacza (czy jakiego¶ balsamu br±zuj±cego) u niej jest s³abszy- ale nadal jest. Poza tym nic podobnego nie pamiêtam
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-21, 20:53   #1346
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
DZis kupilam L'oreal Sublime Bronze do twarzy i dekoldu ten.
Pod prysznicem zrobilam piling kawowy, po czym wysuszeone cialo wysmarowalam tym samoopalaczem. I ... nic. Nie jestem opalona. Kompletnie nic. Posmarowalam sie wiec drugi raz i znowu nic.

Nie wiem co zrobic.
Czy mam sie znowu posmarowac? Czy moze lepiej poczekac, bo moze kolor wyjdzie pozniej ( efekt mial byc natychmiastowy)?

Chcialam sie opalic, bo ok. 14.00 mam wychodne i chcialam ukryc biel mojego dekoldu. Niestety podklad na twarzy i bialy dekold to straszne zjawisko Poradzcie co zrobic?
Powa¿nie? Ja po tym kremie jestem bardzo br±zowa i w³a¶ciwie w trybie natychmiastowym, no mo¿e po 15-20 minutach. Stosujê po oczyszczeniu twarzy i przetarciu tonikiem i ju¿ nawet si³± siê powstrzymujê, bo za mocny efekt... Jak to jednak kosmetyki ró¿nie dzia³aj±
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-22, 07:57   #1347
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Opalamy siê!!!!

Yedana ja twarzy akurat nie smaruje. Wysmarowalam szyje i dekold. Moze ja po prostu nie bylam zupelnie blada... Posmarowac musialam sie 5 razy, zeby w ogole zobaczyc jakis efekt. No ale nareszcie opalenizna jest. Bardzo delikatna, naturalna, bardzo ladnie to wyglada.

Nogi wysmarowalam chusteczkami Nivea Sun Touch, no i stopy sa ladnie opalone, a lydki prawie wcale.
Dzis dosmaruje sie chusteczkami Vichy, bo wrezcie udalo mi sie je kupic.


No a co z dlonmi? Jeju jakie ja mam brazowe dlonie! Nie moge tego niczym doszorowac. Od razu po smarowaniu wyszorowalam rece, pozniej nawet wyszorowalam w kwasie askorbinowym, potem w soku z cytryny. I nic. Nadal mam wewnetrzne strony dloni brazowe Macie na to jakis skuteczny sposob? Juz myslalam, zeby sobie w Vanishu umyc, tylko boje sie, ze za bardzo mnie bedzie szczypac...
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-22, 13:12   #1348
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja stosuje Sublime Bronze w wersji do ciala i tez jestem mocno opalona juz po pierwszej aplikacji. Samoopalam sie nim od wakacji. Juz mi sie wlasciwie chce coraz mniej, ale sloneczko jeszcze przygrzewa i chodze w spodnicach i bluzkach z krotkim rekawkiem, wiec sie brazuje
Ivvonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-22, 13:15   #1349
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja nie moge nigdzie dostac chusteczek Vichy ani LRP pani w aptece mowila,ze sa juz wycofane ;( wiec nawet nie wyprobowalam :| a tak starsznie chcialam :/ a mam glupie pytanie :P jak samarujecie twarz i szyje to uszy i tyl szyji tez?a co robicie z plecami?:P
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-22, 13:17   #1350
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie moge nigdzie dostac chusteczek Vichy ani LRP pani w aptece mowila,ze sa juz wycofane ;( wiec nawet nie wyprobowalam :| a tak starsznie chcialam :/ a mam glupie pytanie :P jak samarujecie twarz i szyje to uszy i tyl szyji tez?a co robicie z plecami?:P
Wycofane nie s± na bank - u mnie le¿± w ka¿dej aptece.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.