pomó¿cie mi staæ siê kobieta!! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-02-11, 12:26   #1
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233

pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!


Idzie wiosna. I postanowi³±m co¶ sobie zmieniæ. Obecnie jestem na etapie zapuszczania w³osów ( ¶ciê³am bo mia³am dredy). Chcia³abym aby¶cie Drogie Wiza¿anki co¶ mi doradzi³y. Nie chce zamykac siê w jednej szufladzie. Oczywi¶cie z glanów na szpilki bêdzie ciê¿ko przej¶æ, ale chce odmieniæ co¶ w wygladzie. Prosze o pomoc. Przede wszystkim w jakich kolorach powinnam siê ubieraæ, jak malowac by podkresliæ kolor morksich oczu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 27951919jy5.jpg (47,7 KB, 3014 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dfa9f5e9ea.jpg (17,8 KB, 1481 za³adowañ)
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-11, 13:17   #2
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

mia³am ten sam k³opot z glanami kilka lat temu, zaczê³am od mniejszych obcasów a teraz ju¿ spokojnie daje radê na 12 cm
Co do kolorów to nie doradzê bo siê nie znam, ale my¶lê, ¿e czarny jest zbyt przyt³aczaj±cy i smutny do jasnej karnacji, dziewczyny tu na pewno ¶wietnie podpowiedz± Ci co mog³aby¶ zmieniæ.
anomalia83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-11, 15:29   #3
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

to ja w d³ugich w³osach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ii064ix0.jpg (37,2 KB, 986 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ii031zp8.jpg (36,4 KB, 1332 za³adowañ)
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-11, 22:09   #4
lady87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Moje rady:
1. Polubiæ kolory - to przede wszystkim.
2. Daæ sobie spokój z glanami - wiosn± to naprawdê niewskazane, równie¿ ze wzglêdów zdrowotnych i higienicznych
3. Przybieraj sympatyczniejszy wyraz twarzy ni¿ na zdjêciu, gdzie widaæ same oczy ;P
4. Makija¿: nie tylko czarna kredka, ale co¶ co by podkre¶li³o kolor Twoich oczu (ja siê na tym a¿ tak nie znam, w ka¿dym razie uwa¿am ¿e sama czarna kreska nie jest dobrym pomys³em, + doda³abym ró¿, poniewa¿ ³adnie modeluje twarz)
5. My¶la³a¶ o jakim¶ ja¶niejszym kolorze w³osów? Masz jasn± karnacjê, wiêc mo¿e nie by³by tak przyt³aczaj±cy jak te ciemne i o¿ywi³by trochê Twój wizerunek?
lady87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 12:46   #5
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Jestem 3 tygodnie po rozja¶nianiu w³osów. Przechodzi³am z kruczoczarnego w rudy. Obecnie mam taki odcieñ jasnego kasztanu. Powoli staram sie wprowadzaæ kolory, ale nie bardzo wiem jakie mam stosowaæ chcia³abym nieco powiêkszyæ oko, ale te¿ nie bardzo wiem jak
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 12:50   #6
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Cytat:
Napisane przez Moonspell90 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem 3 tygodnie po rozja¶nianiu w³osów. Przechodzi³am z kruczoczarnego w rudy. Obecnie mam taki odcieñ jasnego kasztanu. Powoli staram sie wprowadzaæ kolory, ale nie bardzo wiem jakie mam stosowaæ chcia³abym nieco powiêkszyæ oko, ale te¿ nie bardzo wiem jak
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157928 tu masz stepy w makijazu napewno cos ci sie spodoba

wiesz co do kolorow to najlepiej jakbys weszla na porady wizazystki tez wizazu i poczytala o typach urody to by ci wyszlo jakie kolory powinnas nosic , w jakich ci najlepiej i wogole.
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 13:00   #7
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 394
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Po zdjêciach widzê, ze jeste¶ pani± latem
W takim wypadku dobrze Ci bêdzie we wszystkich ch³odnych, pastelowych barwach.
Polecam zacz±æ wprowadzaæ takie kolory jak szaro¶ci, granaty, fiolety, turkusy, ró¿e, zieleñ lecz niech to nie bêd± bardzo intensywne odcienie, gdy¿ takie bêd± przyt³aczaæ Twoj± delikatn± urodê
Do podkre¶lania oczu takie same kolory jak wymieni³am wy¿ej, z tym, ¿e unikaj zieleni, bo z tego co widzê takiego koloru s± w³a¶nie Twoje oczy.
Czarna roztarta kredka jak dla mnie jest baz± w ka¿dym makija¿u, wiêc nie musisz z niej wcale rezygnowaæ, lecz gdyby¶ na oczy na³o¿y³a jakie¶ cienie od razu weselej by to wygl±da³o
BabciaGienia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 13:22   #8
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piêkne miasto
Wiadomo¶ci: 1 309
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

masz piêkne oczy naprawde. skup sie na ich podkreslaniu.
i jeszcze chci±³am dodac, ze masz bardzo wyrazisty styl ubierania sie< i bycia zapewne tez> i zastanów sie czy warto go zmieniac tyle ode mnie. pozdrawiam
kaileight jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 13:23   #9
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Lato? fajnie
mam w szafie kilka rzeczy w kolorze szarym i przydymionym turkusem a oto najnowsze zdjêcia: ( wybaczacie za jako¶æ)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg io018xf2.jpg (45,1 KB, 1061 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg io019yc7.jpg (40,3 KB, 934 za³adowañ)
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 13:36   #10
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 394
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Ja bym siê jeszcze "przyczepi³a" do koloru w³osów, z tego wzglêdu, ¿e podkre¶la on niedoskona³o¶ci na buzi... Jaki¶ jasny ch³odny br±z by³by idealny
Co do ciuszków to jest OK
BabciaGienia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 13:46   #11
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Nie w³osów ju¿ nie chcê mieæ br±zowych, ¼le siê w nich czujê. Z reszt± wiele osob mówi mi, ¿e fajnie wygl±dam. Zazwyczaj na codzieñ u¿ywam jasnego pudru w kremie wiêc tak tych '' syfków'' nie widaæ
Oczywi¶cie nie zrezygnuje ca³kowicie z mojej ukochanej czerni, ale fajnie jest chodzic tak¿e w innych kolorach. Zazwyczaj staram siê mieszac szary z granatem, przydymione turkusy z czarnym itd. Z glanami po¿egnam siê dopiero wczesnym latem. Jako¶ nie wyobra¿am sobie siebie w szpilach, zazwyczaj biegam w trampach albo sanda³ach rzymiankach.
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 14:18   #12
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 394
Smile Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Widocznie mia³a¶ z³y odcieñ br±zu (mo¿e by³ ciep³y?), ale skoro nie jeste¶ przekonana, nie bêdê Ciê namawiaæ
W takim razie wystrzegaj siê podk³adów i pudrów w odcieniach ró¿owych, bo przy takich w³osach buzia zawsze wydaje siê bardziej ró¿owa ni¿ jest. Wybieraj odcienie neutralne (np. seria l'oreala z oznaczeniem N), no i te¿ ¿eby nie by³y ¿ó³to-pomarañczowe.
Czerñ jest ca³kiem fajnym kolorem, tylko nie nale¿y z ni± przesadzaæ. Warto pomy¶leæ o kolorowych dodatkach- apaszkach, paskach, bi¿uterii.
Je¶li chodzi o buty - mo¿e balerinki na wiosnê? Jest tyle rodzai, ¿e ka¿da znajdzie co¶ dla siebie
BabciaGienia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 14:35   #13
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
no ostatnio upolowa³am balerinkotrampki w miejskim lumpeksie, nowiutkie s±

a jakbym zapu¶ci³a w³osy i farbnê³a siê na taki kolor? co o tym myslicie? czy lepszy rudy?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg loo005eb4.jpg (32,5 KB, 696 za³adowañ)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-20 o 13:47 Powód: post pod postem
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 20:06   #14
lady87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Nie wiem, czy te czarne w³osy nie s± przypadkiem za ciemne do Twojej jasnej karnacji, chocia¿ mi siê podobaj± bardziej ni¿ rude (ale to tylko moje subiektywne odczucie).
A co do glanów - wybacz, ale dla mnie dziewczyna w glanach nigdy nie bêdzie wygl±da³a kobieco.. Nikt Ci nie ka¿e zmieniaæ od razu ca³kowicie obuwia na 10-cm szpilki, ale my¶lê ¿e balerinki, które upolowa³a¶ s± ju¿ o wiele lepszym rozwi±zaniem.
lady87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-13, 13:13   #15
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

ta wygl±da³am jak mia³am ciemne w³osy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (39,0 KB, 752 za³adowañ)
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 07:32   #16
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Przez noc mysla³am sobie nad swoja zmiana i z rana wynios³am glany na strych. A wyci±gnê³am z szafy moje muszkieterki na ma³ym obcasie.
Zastanawiam siê nad zmiana koloru, ale to dopiero za 2 miesi±ce, gdy¿ muszê daæ odpocz±c moim w³osom po dekoloryzacji. podoba mi siê kolor Lipsy, taki g³êboki rudy albo jasny miedziany.
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 10:00   #17
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 432
Cytat:
Napisane przez Moonspell90 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie w³osów ju¿ nie chcê mieæ br±zowych, ¼le siê w nich czujê. Z reszt± wiele osob mówi mi, ¿e fajnie wygl±dam. Zazwyczaj na codzieñ u¿ywam jasnego pudru w kremie wiêc tak tych '' syfków'' nie widaæ
Oczywi¶cie nie zrezygnuje ca³kowicie z mojej ukochanej czerni, ale fajnie jest chodzic tak¿e w innych kolorach. Zazwyczaj staram siê mieszac szary z granatem, przydymione turkusy z czarnym itd. Z glanami po¿egnam siê dopiero wczesnym latem. Jako¶ nie wyobra¿am sobie siebie w szpilach, zazwyczaj biegam w trampach albo sanda³ach rzymiankach.
ja te¿ nie wyobra¿a³am siebie na obcasach kilka lat temu, nosi³am glany, koszulki... wyros³am z bycia mroczn± w niczym noga nie wygl±da tak dobrze jak w obcasach. poza cienkimi szpilkami s± jeszcze grube, mocne obcasy na których du¿o ³atwiej siê chodzi a poza trampkami, sanda³ami, szpilkami i glanami s± chocia¿by balerinki

Cytat:
Napisane przez Moonspell90 Poka¿ wiadomo¶æ
Przez noc mysla³am sobie nad swoja zmiana i z rana wynios³am glany na strych. A wyci±gnê³am z szafy moje muszkieterki na ma³ym obcasie.
Zastanawiam siê nad zmiana koloru, ale to dopiero za 2 miesi±ce, gdy¿ muszê daæ odpocz±c moim w³osom po dekoloryzacji. podoba mi siê kolor Lipsy, taki g³êboki rudy albo jasny miedziany.
ja równie¿ doradzi³abym Ci jaki¶ ³adny br±z (mo¿e mro¼ny kasztan z loreala?), mo¿e jaki¶ z rudym poblaskiem? ja ostatnio malowa³am http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/product-po...inny-Braz.html i jest fajny

masz piêkne, niesamowite oczy. zazdroszczê Ci ich mo¿e zamiast malowaæ czarn± kredk± spróbuj br±zu, granatu? polecam rewelacyjne kredki z essence (kajale i longlasting), tanie i dobre. mo¿e odrobinê ró¿u na policzki, my¶la³a¶ o ró¿u? piêknie roz¶wietla i modeluje twarz je¶li jest dobrze na³o¿ony i dobrany. a mo¿e kreska linerem na górnej powiece? jeste¶ sliczna, korzystaj z tego

i

czemu nie mo¿na edytowaæ posta? ble

czarne balerinki, bardzo eleganckie i modne, kobiece: http://allegro.pl/item544738594_bale...0.html#gallery

idealne do spodni, spódnic... dziêki temu w±tkowi przypomnia³am sobie szalone czasy bycia metalów±
__________________
NIE KORZYSTAM JU¯ Z TEGO KONTA

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-20 o 13:47
bitter jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 10:11   #18
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 1 295
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Moim zdaniem w miedzi czy rudo¶ci by³oby ³adnie Z kolorami ubioru eksperymentuj po prostu, nawet w sklepie poprzymierzaj i zobacz, w czym czujesz siê dobrze. Zabierz kole¿ankê, niech obiektywnie spojrzy i doradzi
A poza tym chcia³am tylko nadmieniæ, ¿e te¿ kiedy¶ nosi³am glany, po przeprowadzce do innego miasta na studia co¶ mnie tknê³o, ¿eby ubieraæ siê bardziej kobieco, glany wrzuci³am g³êboko do szafy, ale teraz mnie znów co¶ do nich ci±gnie... Do obcasów siê nie przekona³am Mam zimowe buty na niewielkim, ale wy¿sze s± po prostu nie dla mnie.
W sumie kobieco mo¿na wygl±daæ i w glanach. Takie moje zdanie. Wa¿ne, ¿eby mieæ swój styl.
Pozdrawiam
__________________

Atka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 10:52   #19
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
dziêkujê za odpowiedzi i rady
kiedy¶ mia³am w³osy jasny br±z i czu³am siê w nich ''dziwnie'', co do czarnych do kiedy¶ jak zobaczy³a mnie s±siadka powiedzia³a, ¿e wygl±dam jak ¿ywa zjawa mia³am taki do¶c depresyjny wizerunek. W rucdych czujê sie swietnie, tylko muszê co¶ zrobiæ z tym kolorem, ale nie wiem na razie co. Tak jak wspomnia³am wy¿ej, poczekam az trochê odrosn± siê zregeneruj±.
Dzisiaj powyci±ga³am 5 kolczyków z ucha. Jako¶ przechodzi mi bycie '' rock and rollow±'' dziewczyna. Mam 18 lat i chcê siê zmieniæ. Oczywi¶cie mojego temperamentu nie zamieniê na nic, ale... od tylu lat wygl±dam tak samo no tylko, ¿e kolor w³osów inny
co do glanów... posz³am na ten nieszczêsny strych i przyloka³m je z powrotem. Hmm...znajomi mówi±, ¿e nie wyobra¿aj± sobie mnie bez glanów. Stram siê w nich wygl±daæ kobieco, zak³adaj±æ krótkie czarne sukienki z jakimis bibelotami( naszyjniki, dusik, korale). Szczerze mói±c w zimê najlepsze s± glany, poniewaz podczas chkapy i ciapajgi na dworze buty nie przemakaj±. A jak siê je rozchodzi to sa jak kapucie
chcia³abym aby któraæ z kobietek mog³aby pobawiæ siê w stylistkê na kompie i powklejaæ parê moich przerobionych zdjêæ z d³u¿yszmi i rudymi w³osami.
co do ró¿u... musze znale¼æ odpowiedni odcieñ. Na razie podkrad³am mojej mamie odcieñ ciemnje brzoskwini, ale jest chyba za ciep³y... i nie wiem jak go nak³adaæ
no i oczy. Macie racjê, sama kredka nie wystarczy, ale je¶li chodzi o makoja¿ to ja jestem kompletny laik.


znalaz³am co¶ takiego do typu lata:
''W czerwieni te¿ prezentujesz siê korzystnie, je¶li jest ona przygaszona, w ró¿owym odcieniu. Dobrze Ci w czerwieni malin, wina, wi¶ni, arbuza, fuksji. Unikaj czerwieni zbli¿onej do oran¿u z domieszk± ¿ó³tego.''
czylo odpada chyba miedziany kolor w³osów? mo¿e wi¶nia?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-20 o 13:47
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 11:06   #20
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 2 554
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

a co powiesz na wi¶niow± czerwieñ?

Osobi¶cie bym ci radzi³a odzieñ bardziej naturalny, np. ciemny lub naturalny blond, orzechowy br±z.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (13,4 KB, 80 za³adowañ)
__________________
Nazywam siê Emilka i... JestemW£OSOMANIACZK¡!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 11:14   #21
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

bardzo ³adny kolor
co do blondu... nie, nie lubiê jako¶ tego odcienia, ale spróbuje poszukac tej farby, któ± mi pokaza³a¶ bo kolor super na razie póki jestem m³oda mogê trochê zaszaleæ, pó¼niej jak bêdê stara to siê mo¿e zrobiê na blond, na razie szkoda mi w³osów bo bym musia³a znowu je odbarawiac i bawiæ siê.
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 11:32   #22
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomo¶ci: 6 010
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Najkorzystniej wygl±dasz w ciemniejszych w³oskach. Widaæ wtedy ³adny kontrast miêdzy barw± w³osów, a twarz±.
I skoro mia³aby¶ ju¿ ciemny kolor na g³owie to mo¿na by by³o bardziej poszaleæ z kolorowymi ubrankami
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 11:49   #23
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

tak wygl±da³am jak mia³am 16 lat a mo¿e zapu¶cic w³soy i zrobiæ siê na czarno znowu? tak jak ta dziewczyna na zdjêciu?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg oi052xf2.jpg (35,7 KB, 483 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3e1e4dd1d8caab6af9864bb5a995d64c.jpg (18,0 KB, 443 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 76c8d69cdb37f0db05c5607e03c4a3ff.jpg (21,0 KB, 355 za³adowañ)
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 11:58   #24
FoxyC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

stanowczo lepiej by Ci bylo w jasniejszych

dziewczyny mam pytanie....mam naturalny kolor wlosow taki sredni brazik...staja sie z biegiem czasu coraz jasniejsze.chcialabym uzyskac kolor o odcieniu ciemnego blondu..tyle ze nie mam pojecia jak to zrobic.powiedzcie mi czy mussialabym rozjasniac wlosy??czy wystarczylaby farba tego ciemnego blondu?
FoxyC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 12:34   #25
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomo¶ci: 6 010
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Cytat:
Napisane przez Moonspell90 Poka¿ wiadomo¶æ
tak wygl±da³am jak mia³am 16 lat a mo¿e zapu¶cic w³soy i zrobiæ siê na czarno znowu? tak jak ta dziewczyna na zdjêciu?
Z czarnego na czarno?
My¶la³am, ¿e chcesz byæ bardziej kobieca
Ta dziewczyna jest ³adna, ale to raczej styl kobieta-wamp Chyba, ¿e o takie cu¶ Ci chodzi.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 13:01   #26
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

Ja ju¿ sama nie wiem. Njalpiej czujê sie w rudych czy czerwonych bo takowe te¿ mia³am. Co do czarnych ba³abym siê znowu zafarbowaæ, bo... pó¼niej mi siê odwidzi i co nzowu dekoloryzacja. Szkoda mi w³osów...
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 13:25   #27
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomo¶ci: 6 010
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

A jaki jest Twój naturalny kolor?
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 13:25   #28
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

a co by¶cie powiedzia³y na taki kolor?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 189120.jpg (54,9 KB, 593 za³adowañ)
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 13:27   #29
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomo¶ci: 6 010
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

£adny, ale mi siê ca³y czas wydaje, ¿e odcienie rudego, czerwieni s± nie dla Ciebie. Podkre¶laj± niedoskona³o¶ci cery.
Ja mam cerê mniej czerwon± od Twojej, ale naczynkow± i fryzjerka mi poradzi³a, ¿ebym siê wystrzega³a rudego i czerwonego koloru na g³owie.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 13:36   #30
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: pomó¿cie mi staæ siê kobieta!!

na zdjêciu w pierwszym po¶cie podobasz mi siê najbardziej
confused jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.