Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 10:26   #1681
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
co do Isany, ja jestem trzeci dzień od mycia i w sumie nie jest źle.. końcówki jeszcze w miarę wyglądają, a włosy nie są tak tłuste jak zawsze. A przeważnie muszę myć co 2 dzień, bo wtedy to już można olej wyciągać ;D
no dobra- wloski miekkie, nie tluste- tego by jeszcze brakowalo! chyba od razu by do kibla poszla - ale czemu mnie glowa swedzi tak samo mialam po szamponie isany
no i rozczesanie jest koszmarne, dlatego ja chyba zaczne mieszac ja z jakas inna, ale jesli jeszcze raz odkryje ze swedzi mnie glowka to moja isana zniknie z powierzchni ziemi i juz nigdy nie kupie ich niczego do wlosow
chociaz zele maja genialne i glowa nie swedzi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:29   #1682
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no dobra- wloski miekkie, nie tluste- tego by jeszcze brakowalo! chyba od razu by do kibla poszla - ale czemu mnie glowa swedzi tak samo mialam po szamponie isany
no i rozczesanie jest koszmarne, dlatego ja chyba zaczne mieszac ja z jakas inna, ale jesli jeszcze raz odkryje ze swedzi mnie glowka to moja isana zniknie z powierzchni ziemi i juz nigdy nie kupie ich niczego do wlosow
chociaz zele maja genialne i glowa nie swedzi
Ja tak mam, gdy np. niedokładnie spłuczę szampon czy odżywkę, ale też gdy mi po prostu nie pasuje. Tylko wtedy robi się łupież i w ogóle jakbym głowy tydzień nie myła..
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:29   #1683
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

bunny ja mam pod wlosami z tylu jakies strupy od tej isany nigdy tego nie mialam a szamponu nie zmienialam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:29   #1684
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ok ide zobacze co mam nowego i napisze co i jak dziala czy bubel...
super!
czekam z niecierpliwoscia.
dla mnie odzywka nivea to hit i zaluje ze znow mi odwalilo i zdradzilam ja z isana- co mnie podkusilo...
juz nigdy wiecej!
nivea i gliss kur moimi numerami 1!!!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:30   #1685
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Fajnie ze jestes

To ja tez na biało Ja myśle że u Klausa nie chodzi o wygląd, a o mimike, ton wypowiedzi itd. Jakby sie mocno wczuć w film to jednak jest troche przerazajacy Tak samo jest z Chuckiem z GG, toć on wcale takie ciacho np nie jest, ale to jak mówi, jakie ma spojrzenie...
to i ja się wtrącę do dyskusji Damon na pewno nie umrze... Toż to nie może przecież tylko ciekawe co wymyślą żeby go uratować a Chuck... Hmm ostatnio trochę znudziła mnie GG jakoś nie mam ochoty jej oglądać. Wydaje mi się jakieś nudne te odcinki a kiedyś tak chętnie je oglądałam

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
małż mi kompa ukradł i dopiero oddał teraz

no dokładnie w Legionowie atakuję naturę i rossmana, bo mam blisko



szpital nie wybrany, zobaczymy jeszcze lekarz co mnie prowadzi jest z madalińskiego, ale jak już tu gadałyśmy wcześniej nie wiem jak to będzie z dostaniem się tam bez 'opłaty'... A Ty gdzie rodziłaś?
i dobranocka
to kochana gdzie Ty mieszkasz że do Legionówka masz blisko ? może kiedyś się spotkamy w naturze hihi ja rodziłąm na inflanckiej... No i może też napiszę kolorem white generalnie przy porodzie byłam zadowolona, położne przychodziły często były bardzo miłe, na prawdę się starały a nie dałam im w łapkę. Przyjęli mnie o 5 rano, o 12 dostałam oxy na przyspieszenie, a o 16 już dostałam znieczulenie, bo położna nie mogła się patrzeć jak się męczę, a ja nawet nic nie wspomniałam że chce, to ona wyszła z inicjatywą i bardzo jej dziękuję za to ! boże myślałam że umrę. Dodam że urodziłam Amelkę o 2.55 cesarskim cięciem. Poród mnie wykończył. Mama jak dowiedziała się że tak długo rodzę zaczęła do nich wydzwaniać i kazała mi zrobić CC, bo tak młoda dziewczyna a oni mnie trzymają i trzymają ! o 23 miałam już pełne rozwarcie i bóle parte a dopiero po 2 w nocy wzięli mnie na stół :/ Amelka ważyła 4150 g !! A ja mam 20 lat i jestem szczupła dosyć i po prostu była za duża żebym mogła ją wypchnąć:/ no i ogólnie to nie polecam tego szpiatala. Ładnie, odnowione, sale do porodu super (nawet mam fotki ) ale po porodzie? położne masakra. były nie miłe, wręcz chamskie, tak jakby te wszystkie mamy miały same wszystko wiedzieć. jedna przyszła i mówi że Amelka potrzebuje smoczka bo ssak z niej, a druga przyszła i mnie opieprzyła że smoczek to zabawka dla rodzica i dziecko nie potrzebuję go. :/ i straszny kocioł tam. Urodziłam Amelkę w środę w nocy a w piątek PO CC!!! już wypisali mnie :/ dziecko miałam od 6 rano przy sobie. nie nie nie nie polecam ! ufff. się napisałam


Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Hej

Tak się stresuję tą maturą z matmy, że już myślałam, że nigdy ten dzień nie nadejdzie Caluuuutką noc prawie nie spałam... :ziewa:
i jak Ci poszła maturka ?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja dzis po drugim smarowaniu lirene
jest super! i teraz sie obawiam czy ten do ciemnej nie bedzie dla mnie z ciemny i nie da efektu brudnej skory
a przypomnijcie mi co to za lirene? bo nigdzie nie mogę znaleźć jaki ten balsam polecacie i dużo zdrówka

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny przez kilka dni bede miala neta tyle ze roznie on dziala

kusicie tym samopalaczem lirene niedlugo wykupie calego rossa
odzywka z isany ta z babassem jest do d***y jak dla mnie zero dzialania jakiegokolwiekjestem totalnie zawiedziona ...

widzialam tez wczesniej ze gadacie o wadze...sluchajcie wszystko jest dozwolone oby byly zachowane pewne proporcje w wygladzie ...kobieta nie moze miec budowy jak drag musi miec troche bioder biustu bo odrazu inaczej na takiej figurze ubranie wyglada... nikt nie chce byc wieszakiem dla ubrania..
a mi ta odżywka wygładziła włoski, i mam takie sypkie jak na taką cenę to się spisała

ale okropna pogoda Amelka chora, biedna ma zapalenie ucha i ostatnie dni bardzo płakała. Teraz już troszkę lepiej ale musimy siedzieć w domu. A ja tak chętnie skoczyłabym na zakupki chyba zostawię ja z tżta mamą w weekend
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy



Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2011-05-05 o 10:32
_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:31   #1686
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no dobra- wloski miekkie, nie tluste- tego by jeszcze brakowalo! chyba od razu by do kibla poszla - ale czemu mnie glowa swedzi tak samo mialam po szamponie isany
no i rozczesanie jest koszmarne, dlatego ja chyba zaczne mieszac ja z jakas inna, ale jesli jeszcze raz odkryje ze swedzi mnie glowka to moja isana zniknie z powierzchni ziemi i juz nigdy nie kupie ich niczego do wlosow
chociaz zele maja genialne i glowa nie swedzi
moje włoski po isanie super się rozczesują zarówno moje jak i "nie moje"
i to dziwne bo przecież też mam rozjaśniane do białego
ale wiadomo na każdego inaczej działa i może u Ciebie to właśnie ona wywołuję swędzenie
może jesteś na coś uczulona
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:31   #1687
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
super!
czekam z niecierpliwoscia.
dla mnie odzywka nivea to hit i zaluje ze znow mi odwalilo i zdradzilam ja z isana- co mnie podkusilo...
juz nigdy wiecej!
nivea i gliss kur moimi numerami 1!!!
moimi tez sa nr 1
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 10:34   #1688
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
to i ja się wtrącę do dyskusji Damon na pewno nie umrze... Toż to nie może przecież tylko ciekawe co wymyślą żeby go uratować a Chuck... Hmm ostatnio trochę znudziła mnie GG jakoś nie mam ochoty jej oglądać. Wydaje mi się jakieś nudne te odcinki a kiedyś tak chętnie je oglądałam



to kochana gdzie Ty mieszkasz że do Legionówka masz blisko ? może kiedyś się spotkamy w naturze hihi ja rodziłąm na inflanckiej... No i może też napiszę kolorem white generalnie przy porodzie byłam zadowolona, położne przychodziły często były bardzo miłe, na prawdę się starały a nie dałam im w łapkę. Przyjęli mnie o 5 rano, o 12 dostałam oxy na przyspieszenie, a o 16 już dostałam znieczulenie, bo położna nie mogła się patrzeć jak się męczę, a ja nawet nic nie wspomniałam że chce, to ona wyszła z inicjatywą i bardzo jej dziękuję za to ! boże myślałam że umrę. Dodam że urodziłam Amelkę o 2.55 cesarskim cięciem. Poród mnie wykończył. Mama jak dowiedziała się że tak długo rodzę zaczęła do nich wydzwaniać i kazała mi zrobić CC, bo tak młoda dziewczyna a oni mnie trzymają i trzymają ! o 23 miałam już pełne rozwarcie i bóle parte a dopiero po 2 w nocy wzięli mnie na stół :/ Amelka ważyła 4150 g !! A ja mam 20 lat i jestem szczupła dosyć i po prostu była za duża żebym mogła ją wypchnąć:/ no i ogólnie to nie polecam tego szpiatala. Ładnie, odnowione, sale do porodu super (nawet mam fotki ) ale po porodzie? położne masakra. były nie miłe, wręcz chamskie, tak jakby te wszystkie mamy miały same wszystko wiedzieć. jedna przyszła i mówi że Amelka potrzebuje smoczka bo ssak z niej, a druga przyszła i mnie opieprzyła że smoczek to zabawka dla rodzica i dziecko nie potrzebuję go. :/ i straszny kocioł tam. Urodziłam Amelkę w środę w nocy a w piątek PO CC!!! już wypisali mnie :/ dziecko miałam od 6 rano przy sobie. nie nie nie nie polecam ! ufff. się napisałam




i jak Ci poszła maturka ?



a przypomnijcie mi co to za lirene? bo nigdzie nie mogę znaleźć jaki ten balsam polecacie i dużo zdrówka



a mi ta odżywka wygładziła włoski, i mam takie sypkie jak na taką cenę to się spisała

ale okropna pogoda Amelka chora, biedna ma zapalenie ucha i ostatnie dni bardzo płakała. Teraz już troszkę lepiej ale musimy siedzieć w domu. A ja tak chętnie skoczyłabym na zakupki chyba zostawię ja z tżta mamą w weekend
to jest do przewidzenia że Damon nie umrze nawet o to się nie martwię
dziewczyny wklejały zdjęcia tego balsamu z linere kilka stron wcześniej cofnij się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:34   #1689
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja tak mam, gdy np. niedokładnie spłuczę szampon czy odżywkę, ale też gdy mi po prostu nie pasuje. Tylko wtedy robi się łupież i w ogóle jakbym głowy tydzień nie myła..
ja zawsze dokladnie wszystko splukuje- az za bardzo- czasem to wlosy az przestaja byc sliskie po maskach/odzywkach tyle plucze- takze to nie to.
i lupiez tez zauwazylam, ale myslalam ze moze po farbowaniu...
chociaz w sumie farbowalam 2 tyg temu...
no! isana podpadla

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny ja mam pod wlosami z tylu jakies strupy od tej isany nigdy tego nie mialam a szamponu nie zmienialam
no nie gadaj
zaczynam sie bac juz drugiego uzycia... albo zaczne uzywac ja z inna- i bede np. nivee klasc normalnie od ucha a isane na same konce, bo inaczej do kosza
czego jak czego ale lupiezu i swedzenia ja nie wybaczam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:38   #1690
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

uf dobrze że ja nigdy strupów na głowie nie miałam jeszcze po niczym
odpukać żeby nie wywołać wilka z lasu

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja zawsze dokladnie wszystko splukuje- az za bardzo- czasem to wlosy az przestaja byc sliskie po maskach/odzywkach tyle plucze- takze to nie to.
i lupiez tez zauwazylam, ale myslalam ze moze po farbowaniu...
chociaz w sumie farbowalam 2 tyg temu...
no! isana podpadla


no nie gadaj
zaczynam sie bac juz drugiego uzycia... albo zaczne uzywac ja z inna- i bede np. nivee klasc normalnie od ucha a isane na same konce, bo inaczej do kosza
czego jak czego ale lupiezu i swedzenia ja nie wybaczam
dobrze że masz jasne włoski to łupieżu nie widać
najbardziej rzucają się ciemne włosy z łupieżem
widzę na ulicy u ludzi
podobno Clear to najlepszy szampon dla osób z łupieżem

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-05-05 o 10:36
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:39   #1691
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

raz uzylam ja sama i nie bylo efektu pozniej 2 razy zmieszalam z nivea swoja bo jednak szkoda mi ja bylo zostawic ...i niestety moze ona mnie uczula nigdy nie mialam tego a rozne cuda potrafie klasc na wlosy

lista sie robi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 10:41   #1692
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
to i ja się wtrącę do dyskusji Damon na pewno nie umrze... Toż to nie może przecież tylko ciekawe co wymyślą żeby go uratować a Chuck... Hmm ostatnio trochę znudziła mnie GG jakoś nie mam ochoty jej oglądać. Wydaje mi się jakieś nudne te odcinki a kiedyś tak chętnie je oglądałam



to kochana gdzie Ty mieszkasz że do Legionówka masz blisko ? może kiedyś się spotkamy w naturze hihi ja rodziłąm na inflanckiej... No i może też napiszę kolorem white generalnie przy porodzie byłam zadowolona, położne przychodziły często były bardzo miłe, na prawdę się starały a nie dałam im w łapkę. Przyjęli mnie o 5 rano, o 12 dostałam oxy na przyspieszenie, a o 16 już dostałam znieczulenie, bo położna nie mogła się patrzeć jak się męczę, a ja nawet nic nie wspomniałam że chce, to ona wyszła z inicjatywą i bardzo jej dziękuję za to ! boże myślałam że umrę. Dodam że urodziłam Amelkę o 2.55 cesarskim cięciem. Poród mnie wykończył. Mama jak dowiedziała się że tak długo rodzę zaczęła do nich wydzwaniać i kazała mi zrobić CC, bo tak młoda dziewczyna a oni mnie trzymają i trzymają ! o 23 miałam już pełne rozwarcie i bóle parte a dopiero po 2 w nocy wzięli mnie na stół :/ Amelka ważyła 4150 g !! A ja mam 20 lat i jestem szczupła dosyć i po prostu była za duża żebym mogła ją wypchnąć:/ no i ogólnie to nie polecam tego szpiatala. Ładnie, odnowione, sale do porodu super (nawet mam fotki ) ale po porodzie? położne masakra. były nie miłe, wręcz chamskie, tak jakby te wszystkie mamy miały same wszystko wiedzieć. jedna przyszła i mówi że Amelka potrzebuje smoczka bo ssak z niej, a druga przyszła i mnie opieprzyła że smoczek to zabawka dla rodzica i dziecko nie potrzebuję go. :/ i straszny kocioł tam. Urodziłam Amelkę w środę w nocy a w piątek PO CC!!! już wypisali mnie :/ dziecko miałam od 6 rano przy sobie. nie nie nie nie polecam ! ufff. się napisałam




i jak Ci poszła maturka ?



a przypomnijcie mi co to za lirene? bo nigdzie nie mogę znaleźć jaki ten balsam polecacie i dużo zdrówka



a mi ta odżywka wygładziła włoski, i mam takie sypkie jak na taką cenę to się spisała

ale okropna pogoda Amelka chora, biedna ma zapalenie ucha i ostatnie dni bardzo płakała. Teraz już troszkę lepiej ale musimy siedzieć w domu. A ja tak chętnie skoczyłabym na zakupki chyba zostawię ja z tżta mamą w weekend
dziekuje za zyczenia zdrowka i zyczenia dla twojej malej!
a balsamy o te:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24942,body-arabica-balsam-brazujaco-ujedrniajacy.html&next=1

ja mam oba- ale na razie testuje do jasnej karnacji i super jest!

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
moje włoski po isanie super się rozczesują zarówno moje jak i "nie moje"
i to dziwne bo przecież też mam rozjaśniane do białego
ale wiadomo na każdego inaczej działa i może u Ciebie to właśnie ona wywołuję swędzenie
może jesteś na coś uczulona
mozliwe, ale nie mam pojecia na co moglabym byc uczulona w tej cholernej isanie
bo ona tak lekko pachnie w porownaniu np. do nivea ze az dziwne zebym byl np. uczulona na jej substancje zapachowe.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:45   #1693
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
raz uzylam ja sama i nie bylo efektu pozniej 2 razy zmieszalam z nivea swoja bo jednak szkoda mi ja bylo zostawic ...i niestety moze ona mnie uczula nigdy nie mialam tego a rozne cuda potrafie klasc na wlosy

lista sie robi
czekam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:45   #1694
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
uf dobrze że ja nigdy strupów na głowie nie miałam jeszcze po niczym
odpukać żeby nie wywołać wilka z lasu

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



dobrze że masz jasne włoski to łupieżu nie widać
najbardziej rzucają się ciemne włosy z łupieżem
widzę na ulicy u ludzi
podobno Clear to najlepszy szampon dla osób z łupieżem
wlasnie widac bo mam juz prawie 1cm ciemnego bardzo odrostu i na tym odroscie straszliwie widac...
u mnie lupiez sam przechodzi gdy odstawiam uczulajace kosmetyki

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
raz uzylam ja sama i nie bylo efektu pozniej 2 razy zmieszalam z nivea swoja bo jednak szkoda mi ja bylo zostawic ...i niestety moze ona mnie uczula nigdy nie mialam tego a rozne cuda potrafie klasc na wlosy

lista sie robi
czekam z niecierpliwoscia az tupie nozkami
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:49   #1695
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziekuje za zyczenia zdrowka i zyczenia dla twojej malej!
a balsamy o te:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24942,body-arabica-balsam-brazujaco-ujedrniajacy.html&next=1

ja mam oba- ale na razie testuje do jasnej karnacji i super jest!


mozliwe, ale nie mam pojecia na co moglabym byc uczulona w tej cholernej isanie
bo ona tak lekko pachnie w porownaniu np. do nivea ze az dziwne zebym byl np. uczulona na jej substancje zapachowe.
ja też nie mam pojęcia pierwsze słyszę o takiej sytuacji od Ciebie i Caskady
moje koleżanki używają i większość jest zadowolona niektóre mniej ale o strupach nie słyszałam żeby któraś miała

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wlasnie widac bo mam juz prawie 1cm ciemnego bardzo odrostu i na tym odroscie straszliwie widac...
u mnie lupiez sam przechodzi gdy odstawiam uczulajace kosmetyki


czekam z niecierpliwoscia az tupie nozkami
a no tak zapomniałam że masz ciemny odrost to teraz trzeba wychwycić co to za kosmetyk psikusa zrobił jeśli ta odżywka to może zrezygnuj z niej może daj siostrze albo mamie może im podpasuje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:52   #1696
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Jezusie Kochany, tak Ci współczuje. Ja myślę, że po mojej maturze (za rok ;p) to już nic w życiu mnie gorszego nie spotka.. bo te wszystkie licencjaty, magisterki nie budzą we mnie takiej grozy. Pewnie do czasu..
Powodzenia!
haha dla mnie większym stresem niż matura był egzamin na prawko

i egzaminy ustne na studiach to dla mnie masakra
wykładowca patrzy na Ciebie jak na największego kretyna i już sama nie wiesz o co chodzi, czy mówisz dobrze czy nie


Mi podobnie jak Lady podpasowała ta odżywka Isany

Wogóle chciałam dziś pofarbować włoski,ale nie mam żadnego pomysłu na farbe
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:57   #1697
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
haha dla mnie większym stresem niż matura był egzamin na prawko

i egzaminy ustne na studiach to dla mnie masakra
wykładowca patrzy na Ciebie jak na największego kretyna i już sama nie wiesz o co chodzi, czy mówisz dobrze czy nie


Mi podobnie jak Lady podpasowała ta odżywka Isany

Wogóle chciałam dziś pofarbować włoski,ale nie mam żadnego pomysłu na farbe
moja matura to pikuś nie uczyłam się do niej (do pisemnej bo do ustnej wiadomo)
ale tak czy siak cieszę się że nie było matmy
gorszy był egzamin zawodowy bo to już min. 75%
moim zdaniem za mało wymagają % z matury

ustne na studiach to masakra ja w ogóle nigdy w szkole nie lubiłam odpowiadać stojąc na środku klasy
zawsze lepiej mi szło z miejsca i pisemne

ja będę farbowała C12 bo już kupiłam ale obawiam się jej

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-05-05 o 11:01
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:04   #1698
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Hejjj blondasy... u mnie w pracy tyle roboty że ostatnio troche was zaniedbuje

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Kotka zapomniałam pogratulować wygranej
tylko ta karta dopiero do odebrania po 23 maja wiec narazie za swoją kaskę bede zakupy robić


Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
hej Wam nie dawno byłam umówiona do fryzjera ale w poszukiwaniu pięknego koloru blond, przeglądałam zdjęcia , wątki. I oczywiście trafiłam na Wasz z fryzjera zrezygnowałam widząc fotki Kitkulki... Włosy cudo a Ci ludzie to głupi :/ wykorzystując Twoje fotki... no ale, wracając do tematu, od razu poleciałam po farbę Londę (kitkulkaa chyba powinni Ci zapłacić za rozpowszechnianie tej farby, bo jak się na nią tak patrzyłam to sama z siebie nigdy bym jej nie kupiła ) efekt poniżej.... Proszę nie patrzcie na moje końcówki aż się proszą o podcięcie
ale masz cudne włosy

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
poważnie http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1108&bih=671
Ja jak zawsze kupowałam najdroższe maskary to teraz nie szukam dalej MA jest jak lash architect dla mnie
ooo właśnie mi sie mój tusz kończy wiec zakupie polecany

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

[/COLOR]Aaaa dziewczyny teraz w EuroAptece (nie wiem czy w każdym miescie jest) jest Merz Spezial za 39.99 w promocji
ulala tylko że na moim zadupiu tej apteki nie ma ale ja narazie belisse sun biorę

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

Czekoladowoo- ja mam 165 cm i też ważę 47 kg, również nie uwazam sie za kosciotrupa raczej normalnie wyglądam, szczupło, ale nie chudo na pewno


miłego dnia Wam życze, zajrze wieczorkiem
ale szczuplusia jesteś,co ty nic nie jesz??

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc blondziaki
ale u mnie pogoda wstaje a tu snieg wali
niestety net mi tu szwankuje i wiecej mnie nie bedzie jeszcze w tym miesiacu niz bede
w czerwcu wroce do belgii i wszystko bedzie jak dawniej...bede miala wkoncu swoj net co najwazniejsze

z tuszy nabylam sobie loreala arcitecta 4D i MF 2000calorie..jestem z nich zadowolona
witam bo jeszcze sie nie witałam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:10   #1699
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
moja matura to pikuś nie uczyłam się do niej (do pisemnej bo do ustnej wiadomo)
ale tak czy siak cieszę się że nie było matmy
gorszy był egzamin zawodowy bo to już min. 75%
moim zdaniem za mało wymagają % z matury

ustne na studiach to masakra ja w ogóle nigdy w szkole nie lubiłam odpowiadać stojąc na środku klasy
zawsze lepiej mi szło z miejsca i pisemne

ja będę farbowała C12 bo już kupiłam ale obawiam się jej
a z czego miałaś zawodowy
ja też wole pisać, nie lubie jak sie wszyscy na mnie gapią,a jeszcze połowa mojej grupy to kujony
nie bój się C12, powinna Ci ladnie wyjść
ja nie wiem czemu,ale łapie mi odrost ciepło i chciałam czegoś innego spróbować
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 11:14   #1700
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziekuje za zyczenia zdrowka i zyczenia dla twojej malej!
a balsamy o te:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24942,body-arabica-balsam-brazujaco-ujedrniajacy.html&next=1

ja mam oba- ale na razie testuje do jasnej karnacji i super jest!


mozliwe, ale nie mam pojecia na co moglabym byc uczulona w tej cholernej isanie
bo ona tak lekko pachnie w porownaniu np. do nivea ze az dziwne zebym byl np. uczulona na jej substancje zapachowe.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
haha dla mnie większym stresem niż matura był egzamin na prawko

i egzaminy ustne na studiach to dla mnie masakra
wykładowca patrzy na Ciebie jak na największego kretyna i już sama nie wiesz o co chodzi, czy mówisz dobrze czy nie


Mi podobnie jak Lady podpasowała ta odżywka Isany

Wogóle chciałam dziś pofarbować włoski,ale nie mam żadnego pomysłu na farbe
ja do matury też się nie uczyłam, a do ustnej dzień wcześniej i się zdało i to nawet dobrze matme zdawałam ale wtedy nie była obowiązkowa. a prawko to dla mnie tak samo :/ mega stresss !
i jeszcze mnie to czeka bo już nie zdałam 3 razy :/ wrrrrrr

kotka dziękuję
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:18   #1701
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

No co wy laski na takim luzie do matury?
Ja to już myślę o kupowaniu jakiś repetytoriów i nauki jednego działo na tydzień
Tylko nadal nie wiem z czego pisać. Wszystko ma ogromny zakres wiedzy.
Jak myślicie co jest łatwiejsze? Historia czy biologia?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:23   #1702
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

novelove zależy jak dla kogo ja osobiście wybrałabym biologię bo historii nienawidzę :P jedynie okres II wojny. Ale z tego co wiem - biologia to na prawdę ogromny zakres wiedzy. mogą Cię zapytać o wszystko ja wybrałabym to co bardziej lubisz i co łatwiej wejdzie Ci do główki
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:29   #1703
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a z czego miałaś zawodowy
ja też wole pisać, nie lubie jak sie wszyscy na mnie gapią,a jeszcze połowa mojej grupy to kujony
nie bój się C12, powinna Ci ladnie wyjść
ja nie wiem czemu,ale łapie mi odrost ciepło i chciałam czegoś innego spróbować
technik żywienia ale część praktyczna egzaminu nie ma nic wspólnego z gotwaniem nie mylić
u mnie też kujony a mnie mają za głupią blondynę ale mam swoją grupę ludzi których uwielbiam
oby kochana oby ładnie wyszła

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-05-05 o 11:30
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:29   #1704
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
No co wy laski na takim luzie do matury?
Ja to już myślę o kupowaniu jakiś repetytoriów i nauki jednego działo na tydzień
Tylko nadal nie wiem z czego pisać. Wszystko ma ogromny zakres wiedzy.
Jak myślicie co jest łatwiejsze? Historia czy biologia?
Ja sie stresowaam matura bo zależalo mi na okreslonych studiach, nie tyle na stuciach co na perspektywach po studiach.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:31   #1705
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
novelove zależy jak dla kogo ja osobiście wybrałabym biologię bo historii nienawidzę :P jedynie okres II wojny. Ale z tego co wiem - biologia to na prawdę ogromny zakres wiedzy. mogą Cię zapytać o wszystko ja wybrałabym to co bardziej lubisz i co łatwiej wejdzie Ci do główki
farbowanie, malowanie paznokci, pustaczenie się przed lustrem ?


a na poważnie to chyba biologia..wcześniej chciałam historię, bo marzyło mi się prawo, ale wystarczy, że przeczytam parę zdań z podręcznika od historii to moje oczy same się zamykają. No cóż, mam jeszcze trochę czasu.. Bo na prawo to ja bym bardzo chciała ale i ta kosmetologia kusi i dietetyka i logopedia

kurde

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja sie stresowaam matura bo zależalo mi na okreslonych studiach, nie tyle na stuciach co na perspektywach po studiach.
No, jedyna porządna mi rok pozostał, a już mam robale w brzuchu gdy o tym pomyślę
I co, udało się , to co planowałaś?



Lady
Stereotyp tępej blondynki wciąż obecny.

fuck yeah
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:33   #1706
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ja do matury też się nie uczyłam, a do ustnej dzień wcześniej i się zdało i to nawet dobrze matme zdawałam ale wtedy nie była obowiązkowa. a prawko to dla mnie tak samo :/ mega stresss !
i jeszcze mnie to czeka bo już nie zdałam 3 razy :/ wrrrrrr


kotka dziękuję
ja zdałam za 3 razem i u mnie to było tak,że 2 razy oblalam juz mialam to w dupie i poszlam na ten 3 egzamin na totalnym luzie, bylam przekonana,że nie zdam i i tak bede musiala dokupic godziny,ale sie udalo
i nie wiem jak jest u Ciebie, radzilabym sie zapisywać na pozniejsze godziny. U mnie na 7:30 byla masakra, Ci ludzie bardziej stresuja niz to warte
a na 12:30 jak szlam to bylo moze z 10 osob i jakas lepsza atmosfera

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
No co wy laski na takim luzie do matury?
Ja to już myślę o kupowaniu jakiś repetytoriów i nauki jednego działo na tydzień
Tylko nadal nie wiem z czego pisać. Wszystko ma ogromny zakres wiedzy.
Jak myślicie co jest łatwiejsze? Historia czy biologia?
zależy co chcesz pozniej robić
ja osobiscie nienawidze historii
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:35   #1707
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Chcę umrzeć
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:36   #1708
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
technik żywienia ale część praktyczna egzaminu nie ma nic wspólnego z gotwaniem nie mylić
u mnie też kujony a mnie mają za głupią blondynę ale mam swoją grupę ludzi których uwielbiam
oby kochana oby ładnie wyszła
u mnie jest taka grupka kujoenk, teraz bylo wolne,a one na facebooku piszą odrabiam zadania domowe, które są powiedzmy na czerwiec zamiast cieszyć się z 2 tygodni wolnego to one się uczą i dodam,że wcale nie mam ciężkich studiów
latają,piszą meile do wykładowców na majowke,bo one chcą zagadnienia na zaliczenie,które jest za miesiąc

kiedy farbujesz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:38   #1709
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
farbowanie, malowanie paznokci, pustaczenie się przed lustrem ?


a na poważnie to chyba biologia..wcześniej chciałam historię, bo marzyło mi się prawo, ale wystarczy, że przeczytam parę zdań z podręcznika od historii to moje oczy same się zamykają. No cóż, mam jeszcze trochę czasu.. Bo na prawo to ja bym bardzo chciała ale i ta kosmetologia kusi i dietetyka i logopedia

kurde

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------



No, jedyna porządna mi rok pozostał, a już mam robale w brzuchu gdy o tym pomyślę
I co, udało się , to co planowałaś?



Lady
Stereotyp tępej blondynki wciąż obecny.

fuck yeah
cóż stereotypy
dział dietetyki miałam w technikum
zajmowaliśmy się tym bo mogło pojawić się na egzaminie
ciekawiło mnie to
wybrałabym biologię zawsze ją wolałam od historii
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:40   #1710
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość



No, jedyna porządna mi rok pozostał, a już mam robale w brzuchu gdy o tym pomyślę
I co, udało się , to co planowałaś?


Udało sie. I nie zaluje ani minuty spedzonej nad ksiazkami w liceum (chodziłam tez na korki). Warto było uczyc sie i studiować co się chce. Matura jest tylko drogą a potem studia i praca zyciem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.