Do Pani Beaty Krajnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-10, 11:09   #1
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402

Do Pani Beaty Krajnik


Pani Beato mam do Pani pytanie dotyczące zabiegów laserowych usuwających rumień na twarzy. Wiele gabinetów proponuje, zapewnia, że rumień jest do wyleczenia. Mam jednak pytanie czy po takich zabiegach efekty utrzymują się? Słyszałam bowiem od wielu kosmetyczek, że efekt utrzymuje się bardzo krótko, a później zmiany rumieniowe stają się mocniejsze niemalże dziecięciokrotnie. Dlatego nie warto poddawac się takim zabiegom właśnie z tego względu, że później będzie tylko gorzej.Co Pani myśli na ten temat?
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 11:20   #2
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Do Pani Beaty Krajnik

up
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 15:39   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Do Pani Beaty Krajnik

spóbuj zapytac na prvie
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 14:30   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: Do Pani Beaty Krajnik

Pan dr. Jankowiak wypowiadał sie kiedyś na ten temat na forum.Jego opinia na temat laserowego zamykania naczynek jest pozytywna, z tym ,że pan doktor poleca aby duże , dobrze widoczne naczynka zamykać metodą elektrokoagulacji ,a drobne ,tworzące rumień laserem.
Ja niestety często mam klientki ,które miały robione zabiegi laserem i efekty nie są dobre. Po pewnym czasie zmiany wracają, u kilku osób pojawiła się nadmierna wrażliwość skóry.
Z naczynkową cerą niestety trudno jest walczyć ,gdyż nowe naczynka mogą pojawiać się szybko. Elektrokoagulacja też ma swoje wady i zalety. Efekty w przypadku dobrze widocznych naczynek są zadawalające, ale trzeba pamiętać ,że zlikwidowanie naczynek widocznych teraz nie zwalnia z obowiązku specjalnego traktowania cery naczynkowej, mimo stosowania się do wszystkich zaleceń nowe naczynka mogą się pojawić i to dość szybko.
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.