..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::.. - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 19:22   #5011
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

uff zrobilam sernik i tym razem nie przypalilam, a nawet wprowadzilam mala wariacje w postaci niby sernika SB z rosa. wyszedl calkiem dobry ale oczywiscie o wiele bardziej mnie kusi ten orginalny z rosa dla wszystkich:P
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 00:37   #5012
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Szczerze mówiąc nie widziałam po sobie tego, dopóki nie zmierzyłam 2 par moich ulubionych spodni. Jedne były na mnie kiedyś za małe, a teraz są dobre - jeszcze od nich nawet metki nie oderwałam, a kupiłam, bo mi się okropnie spodobały i stwierdziłam, że schudnę do nich:P I tak siedziały kilka dobrych tygodni. A teraz mogę w nie bez problemu wejść. A drugie spodnie były trochę przydużawe, a teraz mi po prostu z tyłka spadły. Ot tak po prostu. Jak zepnę paskiem, to się "balon" robi z nich i tyle. Także jestem zadowolona bardzo


Super!!! Chyba nic tak nie cieszy jak swiadomosc, ze poswiecenie nie poszlo na marne ))

Ja tez musze sie pochwalic. Dzisiaj bylo moje pierwsze ważenie od tygodnia, bo minal wlasnie moj pierwszy tydzien I fazy. Wazylam 54 a jest teraz 51.4 !!! Niektore spodnie musze wlozyc do szafy, co by sobie poczekaly na bardziej "przytyte" dni
Jednak jutro to ja chyba nie wytrzymie i zjem cos baaardzo nie SB. Panikowac nie bede, tylko po prostu o ten dzien przedluze sobie czas trwania I fazy. Co Wy na to ?

Cytat:
Napisane przez Alusia

Właśnie zrobiłam te niby placuszki i powiem, że wyszły super.
A widzisz, ze warto bylo sprobowac ponownie ?
Mmm...narobilas mi na nie ochoty. Rano sobie upichce

Jedyny problem to taki, ze czasem mi bardzo slabo. Nie mam sily sie ruszac i zbiera mnie na wymioty Mialyscie tak ? Jak temu zaradzic ?
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 13:12   #5013
mamaoli1979
Raczkowanie
 
Avatar mamaoli1979
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 126
Send a message via Skype™ to mamaoli1979
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Witajcie kochane
Wpadłam, aby złożyć Wam życzenia zdrowych, wesołych i rodzinnych świąt wielkanocnych.
W telegraficznym skrócie- dietkuję sobie z małymi grzeszkami, które zdarzają się każdej z nas, nie odzywałam się ponieważ byłam pochłonięta przeprowadzką oraz sprawami związanymi z rozpoczęciem własnej działalności.
Widzę, że przybyło sporo nowych plażowiczek-zaczyna się robić ciasno na plaży
Gratuluję wszystkim zrzuconych kilogramów.
Teliczku, że tak napiszę witaj w klubie u mnie cały miesiąc był na tyle męczący i przygnębiający, że faza dnia paszteta trwa nadal-mam nadzieję, że u Ciebie te dni poszły już w zapomnienie.
Ja się nie załamuję, choć wagę i lustro omijam szerokim łukiem, hihi.
Może po świętach zorganizuję sobie dzień dla siebie jakaś kosmetyczka, solarium, może zlot czarownic-jakiś babski wieczór i mam nadzieję, że mi przejdzie, jesli nie to
Postaram się wpadać do Was codziennie.
Muszę się jeszcze pochwalić, że mojej Oleńce po długim wyczekiwaniu wyszedł pierwszy ząbek
Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Buziole
__________________
29.09.2012 I faza START!

mamaoli1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 13:36   #5014
mountain J
Przyczajenie
 
Avatar mountain J
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Wesołych świąt dla wszystkich plażowiczek a szczególnie dla Ilony P która jest moją inspiracją w diecie SB. Buziaki
mountain J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:48   #5015
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Oj, dziewczynki, ale ja się chyba łamię powolutku. Tzn. nie jem tego, co niedozwolone (oprócz zupki wielkanocnej na śniadanie), ale przekraczam trochę ilości. I się czuję jakoś ociężale:/ Niby obiecałam sobie, że będę uważała, bo do szczęścia nie jest mi potrzebne, żeby się najeść na maksa, żeby później przez kilka dni żałować, ale zaczynam zjadać jakoś większe ilości niż normalnie. I niż powinnam. I nie tylko czuję się z tym źle psychicznie, ale także fizycznie, bo mi brzuch wypchało i taka jakaś ciężka się czuję:/

A mój jadłospis z dziś:
Śniadanie: zupa wielkanocna z samym jajkiem (bez kiełbaski)
I przekąska: jabłko i babeczka jabłkowa SB
Później zjadłam jeszcze pół jabłka
Obiad: makaron z pomidorami i z serem + pieczarki smażone
II przekąska: kawałek twarogu + 2 babeczki jabłkowe SB
Kolacja: tutaj będzie nie SB, bo idę do rodzinki i tam pewnie coś przekąszę...

A jak tam u Was mijają święta?
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 19:08   #5016
iguaa
Zakorzenienie
 
Avatar iguaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 3 778
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

widzę, ze dieta przynosi efekty..zastanawiałam się czy na nią nie przejść, chciałabym ogólnie schudnąć z 5 kg, chociaż mam prawidłową wagę itd. ale lepiej bym isę tak czuła chodzę do 2 klasy liceum i wiadomo, czasem cieżko jeśc regularne posiłki, jak np. wracam o 16 ze szkoły.. poza tym ćwicze i cieżko widzę tę pierwsza faze, tymbardziej że uwielbiam ziemniaki, chleb jem raczej razowy, ale cięzko by mi się było bez niego obyć i w ogóle nie lubię zbyt wielu rzeczy z tych, które sa dozwolone w fazie I, więc nie byłabym zadowolona przez te pierwsze 2tygodnie diety;pp potem zapewne byłoby lepiej..
i tak się zastanawiam nad tą dietą.. czy jest ona dobra dla osoby uczącej się i nie mającej za bardzo czasu na przygotowywanie określonych posiłków? najgorsze jest to, ze prawie zawsze jak wracam ze szkoły to mam już przygotowany obiad, a jak bym powiedziała, że chce przejsc na tą diete, a tym samym, ze "nie jem tego i tamtego", to mama by pewnie powiedziała, ze wymyślam.. ale wakacje gonią a chce naprawde zrzucić tę oponkę.. jak tak sobie myśle to generalnie zdrowo się odżywiam, prawie nie jem słodyczy, słonych przekąsek itd., do 18 jem ostatni posiłek, no ale chciałabym przyspieszyć chudnięcie
i mam pytanie:czy jest zasada że trzeba np. jeść co określony czas, bodajże 3h?
pozdrawiam
__________________


iguaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 20:07   #5017
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Pozdrawiamy z Polski

Jechalo sie calkiem znośnie, choc cała podroz trwała jakies 40h w sumie.


Jestesmy juz po spacerku po plazy, pogoda cudna, jedzonko smaczne.... BOMBA
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 22:37   #5018
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Jechalo sie calkiem znośnie, choc cała podroz trwała jakies 40h w sumie.


Jestesmy juz po spacerku po plazy, pogoda cudna, jedzonko smaczne.... BOMBA
O rany, ja 4 h nawet w autobusie wytrzymać nie mogę jak jeżdżę na studia, a co dopiero 40! A pogoda rzeczywiście była dzisiaj wyborna Oby tak dalej! Mało kto tu przez święta zagląda - rzecz wiadoma, ale dobrej nocy wszystkim życzę
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:03   #5019
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez mountain J Pokaż wiadomość
Wesołych świąt dla wszystkich plażowiczek a szczególnie dla Ilony P która jest moją inspiracją w diecie SB. Buziaki

__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:03   #5020
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Puk, puk Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta...Od jutra, po dłuższej nieobecnosci znów rozkładam kocyk na plaży. Potrzebuję tego bardzo i mam nadzieję, ze wystarczy mi samozapazrcia i silnej woli.
Trzymajcie kciuki.

Milutkiego świętowania, choć to już ostatnie godzinki...
__________________
**********
Wierzę, że tylko trudne ścieżki prowadzą do ciekawych miejsc...
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:11   #5021
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Wiolka, ja niestety nie pamiętam, bo jestem tutaj od niedawna, ale bardzo miło mi Ciebie poznać Kiedy byłaś na SB? I z jakimi efektami?
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 18:24   #5022
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Dzień Dobry,

Niestety święta (w tym dni wolne od pracy) się kończą

Chyba jutro powinnam się zważyć, ale troszkę się boję, bo pewnie jestem na plusie

Mam nadzieję, że święta u was spokojne i udane
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:30   #5023
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Ja też się melduję- od jutra wracam na drogę prawości, bo dzisiaj poszalałam trochę
Mam już dośc tych świąt, hałasu, sprzątania, biegania z kawami/herbatami i wszystkiego innego... Chcę mojego normalnego życia...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:54   #5024
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Ja też już bym chciała jechać na studia, bo tam cisza spokój, a tutaj po 1. zamieszanie, ciągle ktoś dzwoni, żeby przyjść, że on przyjdzie itd. itp., a po 2. na studiach mam tylko produkty SB, a tu kusi wszystko. Chociaż daje rady Ale wolałabym tego unikać, bo może nadejść moment, kiedy się skuszę.

goosia, ja miałam się ważyć w środę, ale właśnie się nad tym poważnie zastanawiam:P Chociaż szczerze mówiąc wolałabym wiedzieć na czym stoję, bo później jak za kolejne 2 tyg. będzie ważenie, to będę załamana, że dalej jest 57 i że nic nie schudłam, a może akurat schudnę wtedy, bo wyjeżdżając więcej ważyłam:P Chociaż i tak już teraz wiem, że ważę więcej. Tylko teraz pytanie: ile?

Edytowane przez alusia1989
Czas edycji: 2009-04-13 o 19:56
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:28   #5025
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

witam, ja tez nagrzeszylam w swieta dzis to jeszcze nie tak bardzo bo tylko kawalkiem piernika ale wczoraj to normalnie sodoma i gomora ale od jutra juz bede grzeczna i plazujaca poza tym jutro na spining wiec mam nadzieje ze zlo sie wypoci. pozdrawiam wszystkie
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:33   #5026
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

no to ja tez sie zamelduje. wracam na kocyk. na wage nie wchodze bo az strach zreszta juz sie odzwyczailam, nawet jej nie zauwazam.
w sumie to nie mam wyrzutow po tych swietach, nasluchalam sie pochwał, achów, zachwytów wiec mi sie troche lepiej zrobilo, zgrzeszylam, przyznaje sie bez bicia, grzesze od 3 tygodni zreszta. Mam okropny ciag slodyczowy. Nawet nie stricte weglowy, nie na chleby, makarony itp, tylko na slodycze chyba zeby nie przezyc szoku i wielkiego bolu po odstawieniu slodkosci przerzuce sie na cole light w racjonanych ilosciach. No i powroce do deserkow, to moze mi slina na widok slodyczy przestanie cieknac. Sama nie wiem co sie stalo. W zasadzie to od dluzszego czasu , nawet przed dieta, nie jadlam ich duzo, a teraz..... to az niewiarygodne, ze tak mnie do nich ciagnie.
Macie jakis sposob i dobra rade na dżonksikowe problemy ? nie wiem czy dobrze kombinuje z ta cola. Nie chce wracac na jedynke, bo juz raz tak zrobilam i tylko sie nameczylam. A boje sie ze mi bedzie ciezko sie opanowac. Musze znalezc jakis zloty srodek
A jak WY po swietach ?
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:14   #5027
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Ja właśnie zastanawiam się nad powrotem na tydzień na jedynkę... Nie wiem już sama... Bo ostatnio też coraz częściej (już nawet przed świętami), wpada do mojego jadłospisu cukier...
No a wagę też omijam szerokim łukiem... W sumie nei jest mi to potrzebne do szczęścia- efekty mierzę ubraniami i opiniami innych (np. zazdrością koleżanki- taka babska próżność )
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:39   #5028
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
goosia, ja miałam się ważyć w środę, ale właśnie się nad tym poważnie zastanawiam:P Chociaż szczerze mówiąc wolałabym wiedzieć na czym stoję, bo później jak za kolejne 2 tyg. będzie ważenie, to będę załamana, że dalej jest 57 i że nic nie schudłam, a może akurat schudnę wtedy, bo wyjeżdżając więcej ważyłam:P Chociaż i tak już teraz wiem, że ważę więcej. Tylko teraz pytanie: ile?
dokładnie tak samo do tego podchodzę.Jak przytyłam, to trudno, ale chce wiedzieć i szybciutko to zrzucić

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
no to ja tez sie zamelduje. wracam na kocyk. na wage nie wchodze bo az strach zreszta juz sie odzwyczailam, nawet jej nie zauwazam.
w sumie to nie mam wyrzutow po tych swietach, nasluchalam sie pochwał, achów, zachwytów wiec mi sie troche lepiej zrobilo, zgrzeszylam, przyznaje sie bez bicia, grzesze od 3 tygodni zreszta. Mam okropny ciag slodyczowy. Nawet nie stricte weglowy, nie na chleby, makarony itp, tylko na slodycze chyba zeby nie przezyc szoku i wielkiego bolu po odstawieniu slodkosci przerzuce sie na cole light w racjonanych ilosciach. No i powroce do deserkow, to moze mi slina na widok slodyczy przestanie cieknac. Sama nie wiem co sie stalo. W zasadzie to od dluzszego czasu , nawet przed dieta, nie jadlam ich duzo, a teraz..... to az niewiarygodne, ze tak mnie do nich ciagnie.
Macie jakis sposob i dobra rade na dżonksikowe problemy ? nie wiem czy dobrze kombinuje z ta cola. Nie chce wracac na jedynke, bo juz raz tak zrobilam i tylko sie nameczylam. A boje sie ze mi bedzie ciezko sie opanowac. Musze znalezc jakis zloty srodek
A jak WY po swietach ?
Chyba najlepiej byłby całkowity odwyk od słodyczy na jakiś czas i po paru dniach znikną napady
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 22:10   #5029
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Chyba najlepiej byłby całkowity odwyk od słodyczy na jakiś czas i po paru dniach znikną napady
No tak by bylo najlepiej ale nie najprosciej Podobno cole light wolno. Czy tez zero. Dziewczyny pily jak im sie chcialo cukru.
Oczywiscie planuje je odstawic calkowicie i ratowac sie substytami. Bedzie ciezko. .... eh...

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zastanawiam się nad powrotem na tydzień na jedynkę... Nie wiem już sama... Bo ostatnio też coraz częściej (już nawet przed świętami), wpada do mojego jadłospisu cukier...
No a wagę też omijam szerokim łukiem... W sumie nei jest mi to potrzebne do szczęścia- efekty mierzę ubraniami i opiniami innych (np. zazdrością koleżanki- taka babska próżność )
ja wrocilam raz na jedynke i w zasadzie to sie tylko umeczylam a spadl mi tylko kg.
Tym razem z5robie sobie dwojeczke taka jaka Pan Bog przykazal i ogranicze wegle do 2 porcji - teraz juz jadlam 3. Tak sobie mysle ze to dobry sposob.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 22:21   #5030
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
dokładnie tak samo do tego podchodzę.Jak przytyłam, to trudno, ale chce wiedzieć i szybciutko to zrzucić
A przy okazji ma się dodatkową motywację, że było już tak pięknie, a jak przez parę dni potrafiło się to zaprzepaścić, to trzeba teraz mocniej zacisnąć pasa i jeszcze szybciej się tych zbędnych kg pozbyc - oj tak, to jeszcze bardziej zmotywowało mnie do dodatkowego środowego mierzenia i ważenia
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 22:44   #5031
iguaa
Zakorzenienie
 
Avatar iguaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 3 778
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

czy mogłybyście mi doradzić co z tą dietą..?napisałam wczoraj i czekam na odpowiedz;]
__________________


iguaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 07:20   #5032
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Pozdrawiamy z Polski

Jechalo sie calkiem znośnie, choc cała podroz trwała jakies 40h w sumie.


Jestesmy juz po spacerku po plazy, pogoda cudna, jedzonko smaczne.... BOMBA


Cytat:
Napisane przez mamaoli1979 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
Wpadłam, aby złożyć Wam życzenia zdrowych, wesołych i rodzinnych świąt wielkanocnych.
W telegraficznym skrócie- dietkuję sobie z małymi grzeszkami, które zdarzają się każdej z nas, nie odzywałam się ponieważ byłam pochłonięta przeprowadzką oraz sprawami związanymi z rozpoczęciem własnej działalności.
Widzę, że przybyło sporo nowych plażowiczek-zaczyna się robić ciasno na plaży
Gratuluję wszystkim zrzuconych kilogramów.
Teliczku, że tak napiszę witaj w klubie u mnie cały miesiąc był na tyle męczący i przygnębiający, że faza dnia paszteta trwa nadal-mam nadzieję, że u Ciebie te dni poszły już w zapomnienie.
Ja się nie załamuję, choć wagę i lustro omijam szerokim łukiem, hihi.
Może po świętach zorganizuję sobie dzień dla siebie jakaś kosmetyczka, solarium, może zlot czarownic-jakiś babski wieczór i mam nadzieję, że mi przejdzie, jesli nie to
Postaram się wpadać do Was codziennie.
Muszę się jeszcze pochwalić, że mojej Oleńce po długim wyczekiwaniu wyszedł pierwszy ząbek
Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Buziole
Jak zwykle miło sobie poczytac Twojego posta
tyle optymizmu
a z pasztetem to juz mi mija, ale po swietach to wiadomo
Cytat:
Napisane przez mountain J Pokaż wiadomość
Wesołych świąt dla wszystkich plażowiczek a szczególnie dla Ilony P która jest moją inspiracją w diecie SB. Buziaki
o widze ze nasz meski plażowicz sie odezwał

Cytat:
Napisane przez iguaa Pokaż wiadomość
widzę, ze dieta przynosi efekty..zastanawiałam się czy na nią nie przejść, chciałabym ogólnie schudnąć z 5 kg, chociaż mam prawidłową wagę itd. ale lepiej bym isę tak czuła chodzę do 2 klasy liceum i wiadomo, czasem cieżko jeśc regularne posiłki, jak np. wracam o 16 ze szkoły.. poza tym ćwicze i cieżko widzę tę pierwsza faze, tymbardziej że uwielbiam ziemniaki, chleb jem raczej razowy, ale cięzko by mi się było bez niego obyć i w ogóle nie lubię zbyt wielu rzeczy z tych, które sa dozwolone w fazie I, więc nie byłabym zadowolona przez te pierwsze 2tygodnie diety;pp potem zapewne byłoby lepiej..
i tak się zastanawiam nad tą dietą.. czy jest ona dobra dla osoby uczącej się i nie mającej za bardzo czasu na przygotowywanie określonych posiłków? najgorsze jest to, ze prawie zawsze jak wracam ze szkoły to mam już przygotowany obiad, a jak bym powiedziała, że chce przejsc na tą diete, a tym samym, ze "nie jem tego i tamtego", to mama by pewnie powiedziała, ze wymyślam.. ale wakacje gonią a chce naprawde zrzucić tę oponkę.. jak tak sobie myśle to generalnie zdrowo się odżywiam, prawie nie jem słodyczy, słonych przekąsek itd., do 18 jem ostatni posiłek, no ale chciałabym przyspieszyć chudnięcie
i mam pytanie:czy jest zasada że trzeba np. jeść co określony czas, bodajże 3h?
pozdrawiam
napisz ile wazysz i ile wzrostu masz
jesli nie masz napadów łaknienia i nie potrzebujesz zrzucic wiecej niz 5 kg
mozna od razu zrobic II faze (zgodnie z zaleceniami książki) albo I faze skrócic o tydzien
a na oponke to cwiczenia najlepsze
acha niejedzenie po 18 to mit
kolacje należałoby zjesc ok 3-4 godziny przed snem i to powinna byc bogata w białko
najlepiej jesc regularnie co 3 godziny ale godziny trzeba sobie indywidualnie ustalic i najlepiej zeby posiłi jesc w odstępach 2-4 godzin


a wogole to witam po swietach
u mnie dosc grzesznie ale za bardzo nie mam za bardzo wyrzutów
dzis grzecznie rozkładam kocyk dietkuje znowu
po zatym wprowadziłam poranne cwiczenia przed praca w niektóre dni
takie krótkie ok 20 min
tylko wstac o 6 ciezko ale potem człowiek jak nowo narodzony

edit Wiolka no wkońcu
__________________

Edytowane przez telik
Czas edycji: 2009-04-14 o 08:05
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:15   #5033
iguaa
Zakorzenienie
 
Avatar iguaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 3 778
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

mam 169cm i waże 58-59kg. właśnie tak z 5kg chciałabym zrzucić..czesto ucze sie w nocy i w ogóle najbardziej boje sie tego zmeczenia.. bo czytałam, że ta pierwsza faza jest najgorsza i wiele osób czuje się zmęczonym w trakcie jej trwania..
dziękuje za odpowiedź
__________________



Edytowane przez iguaa
Czas edycji: 2009-04-14 o 08:16
iguaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:23   #5034
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

iguaa, ale nie wszyscy tak na tą I fazę reagują. To zależy od organizmu. U mnie takie słabsze były tylko 2 pierwsze dni. Ale i tak nie było źle.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:36   #5035
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cześć

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
No tak by bylo najlepiej ale nie najprosciej Podobno cole light wolno. Czy tez zero. Dziewczyny pily jak im sie chcialo cukru.
Oczywiscie planuje je odstawic calkowicie i ratowac sie substytami. Bedzie ciezko. .... eh...

.
wiem, wiem.Fajnie się komuś radzi

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
iguaa, ale nie wszyscy tak na tą I fazę reagują. To zależy od organizmu. U mnie takie słabsze były tylko 2 pierwsze dni. Ale i tak nie było źle.
Ja I fazę przeszłam bardzo dobrze.Brakowało mi owoców, ale nie byłam słaba

Święta za nami.Powrót do rzeczywistości Pomału i na prostą
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:33   #5036
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Witajcie poswiatecznie
Ja w pracy zmeczona na maksa, mam takie nogi zmeczone, bo sobota, niedziela i poniedzialek od 6 do 8 godzin na dworze, na spacerach To nawet jak na mnie duzo
U mnie rozpusta pelna ciastowa - serniczek, mazuek, babki, i takie cos diabelnie slodkie z bezami
Dzis juz grzecznie na kocyku Mieszkanie posprzatane po Świetach. Byle ten tydzien szybko zlecial, bo ja za tydzien na urlopik

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry,

Niestety święta (w tym dni wolne od pracy) się kończą

Chyba jutro powinnam się zważyć, ale troszkę się boję, bo pewnie jestem na plusie

Mam nadzieję, że święta u was spokojne i udane
Daj spokoj, nie waz sie, toz to zabojstwo po Świetach

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
no to ja tez sie zamelduje. wracam na kocyk. na wage nie wchodze bo az strach zreszta juz sie odzwyczailam, nawet jej nie zauwazam.
w sumie to nie mam wyrzutow po tych swietach, nasluchalam sie pochwał, achów, zachwytów wiec mi sie troche lepiej zrobilo, zgrzeszylam, przyznaje sie bez bicia, grzesze od 3 tygodni zreszta. Mam okropny ciag slodyczowy. Nawet nie stricte weglowy, nie na chleby, makarony itp, tylko na slodycze chyba zeby nie przezyc szoku i wielkiego bolu po odstawieniu slodkosci przerzuce sie na cole light w racjonanych ilosciach. No i powroce do deserkow, to moze mi slina na widok slodyczy przestanie cieknac. Sama nie wiem co sie stalo. W zasadzie to od dluzszego czasu , nawet przed dieta, nie jadlam ich duzo, a teraz..... to az niewiarygodne, ze tak mnie do nich ciagnie.
Macie jakis sposob i dobra rade na dżonksikowe problemy ? nie wiem czy dobrze kombinuje z ta cola. Nie chce wracac na jedynke, bo juz raz tak zrobilam i tylko sie nameczylam. A boje sie ze mi bedzie ciezko sie opanowac. Musze znalezc jakis zloty srodek
A jak WY po swietach ?
Witaj Dzonksiku, gdziez sie podziewalas Ja proponuje ograniczyc cukry proste, ciagnac II faze, ale z weglami zlozonymi, odstaw owoce, deserki z fruktoza na kilka dni i glod minie.

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zastanawiam się nad powrotem na tydzień na jedynkę... Nie wiem już sama... Bo ostatnio też coraz częściej (już nawet przed świętami), wpada do mojego jadłospisu cukier...
No a wagę też omijam szerokim łukiem... W sumie nei jest mi to potrzebne do szczęścia- efekty mierzę ubraniami i opiniami innych (np. zazdrością koleżanki- taka babska próżność )
Nie wracaj, takie wracanie rozregulowuje organizm, zrob tak, jak poradzilam Dzonksikowi.

Mamooli witaj i zagladaj czesciej

Alez jestem wypluta... nic mi sie nie chce...
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:43   #5037
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość

a wogole to witam po swietach
u mnie dosc grzesznie ale za bardzo nie mam za bardzo wyrzutów
dzis grzecznie rozkładam kocyk dietkuje znowu
po zatym wprowadziłam poranne cwiczenia przed praca w niektóre dni
takie krótkie ok 20 min

tylko wstac o 6 ciezko ale potem człowiek jak nowo narodzony
jak byłam w domu to również zaczęłam ćwiczyć z tym, że ja wieczorem. Ale w domu to wiadomo, swój pokój, nikt nie patrzy, nie ocenia czy robię dobrze czy źle. A na mieszkaniu to ciężko bo już swojego kąta nie mam. Ale chyba będę musiała się przełamać.
I faktycznie jest pewna radość z tego, że coś się dla ciała zrobiło

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć
Święta za nami.Powrót do rzeczywistości Pomału i na prostą
Mi mama jeszcze zapakowała trochę ciasta na drogę i sałatkę. Więc ja na prostą wejdę jutro. Dziś zaplanuję menu i będzie wszystko pięknie
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:50   #5038
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Witajcie dziewczyny !

Możliwe, że niektóre z Was mnie pamiętają W zeszłym roku w wakacje plażowałam razem z Wami, a potem studia, brak czasu i motywacji, w ten sposób przybrałam trochę na wadze.

Nie umiem się zmotywować do ćwiczeń i zdrowego (przedewszystkim!) odżywiania. Sądzę, że atmosfera jaka panuje w wątkach o plażowaniu pomoże mi w zmobilizowaniu się i pokonaniu lenistwa

A tyle chciałabym zmienić w swoich przyzwyczajeniach nie tylko żywieniowych ale również w kwestii dbania o siebie.

Materiały dot. SB zostawiłam w Krakowie, a jeszcze świętuję w domu rodzinnym, tak więc postaram się wbić w rytm Trzeba też wybrać się na zakupy, bo to co mam w domu niekoniecznie nadaje się do SB

Życzę sobie i Wam wytrwałości w plażowaniu !
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 10:23   #5039
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

dzień dobry poświątecznie wszystkim
po rozpuście też wracam grzecznie na kocyk
effuś, też jestem padnięta, tyle biegania, przygotowań, potem dwa dni i znowu wracamy do normalności

idę wziąć się za górę prania
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 10:25   #5040
Beatky
Raczkowanie
 
Avatar Beatky
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 56
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Łoooj... witam Was wszystkie Kochane Dziewczyny SB!!

Wróciłam po długiej przerwie. Ostatnio zawitałam tu jakoś koniec lutego. Nie jestem w stenie przeczytać wszystkich wpisów tylko tak po łebkach.

Musze się przyznać, że przez ten czas żyłam absolutnie nie w stylu South Beach..

Ale od środy tydzień temu jestem na 1 fazie. Specjalnie przed świętami, żeby poćwiczyć silną wolę

I udało mi się jak narazie. Mija pierwszy tydzień i z 70 kg "zeszłam" na 65,5 kg

To tylko motywuje do stosowania tej diety no i ćwiczeń oczywiście..

Pozdrawiam Was serdecznie!
__________________
MOJA WALKA Z KILOGRAMAMI:

70...68...67,9....67,3...65,5...64,4.....60kg

wzrost: 174cm.

Cel: 60 kg
Beatky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.