Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 12:06   #301
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

[quote=claudia511;12608455]
Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
no tak to jet tradycyjna halka 2-jeczka ale ona w orginale nie byla na 2-ch kolach??? tzn na dole i po srodku haleczki???

No właśnie w oryginale jest tylko z jednym u dołu o dł. 250 cm i 2 warstwy tiulu
Cyt. z aukcji: "Na życzenie szyjemy halki z 2 kołami (dopłata 8 zł) Na zamówienie kolo może mieć max średnice 290 cm"


o kurcze to dziwnie u nas taka halka miala dwa kola i dwie falbany z tiulu . no tak to jesli oni maja tylko jedno kolo to przy wiekszej sukni nie bedzie ladnie sie ukladac . Przy takim trapezie ( A) moze byc na jednym kole haleczka. To dobrze ,ze zamowilas sobie dodatkowo kolo posrodku haleczki .

Dziewczyny w takim razie tym co pisalam ,ze ta haleczka jest dobra to pamietajcie ,zeby wrazie czego jak zdecydujecie sie na podobna poprosic o dodanie tej 2-giej fiszbiny po srodku halki
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2009-06-04 o 12:07
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 12:07   #302
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Claudia511 - piękna suknia aż jestem ciekawa jaka jest w rzeczywistości, więc czekam na fotki A swoją drogą ile zapłaciłaś docelowo za halkę? Pobrali coś za maksymalne poszerzenie koła?
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 13:12   #303
claudia511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 23
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez joasiek31 Pokaż wiadomość
Claudia511 - piękna suknia aż jestem ciekawa jaka jest w rzeczywistości, więc czekam na fotki A swoją drogą ile zapłaciłaś docelowo za halkę? Pobrali coś za maksymalne poszerzenie koła?
Co do halki to tylko 8 zł zapłaciłam (za 2 koło) czyli nic nie pobrali za poszerzenie.
claudia511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 14:02   #304
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dziekuje dziweczyny za powstrzymanie mnie na duchu co do halki. Tak zrobie, udam sie do tego salonu a jak nie to zamowie z ebay'u (przebywam obecnie w uk).
Moja sukienka to podroba St Patricka Peralta link do niej
http://www.kanaccasbridal.com/produc...cat=558&page=2

Radze kazdej z was przejsc sie do salonu sukien slubnych i zobaczyc jaki fason wam pasuje, ja wchodzilam chcac satynowa sukienke w fasonie ksiezniczki a okazalo sie ze wygladam w niej jak pyza za to w obcislejsze (fason prawie jak rybka) i w koronkach wygladam pieknie. Widzialam juz 2 sukienki z kanaccy (moje kolezanki w nich slubowaly i wygladaly slicznie) ale mimo wszytsko troszke sie martwie, wiadomo

Pozdrawiam i zycze cierpliwosci w czekaniu na sukienke (moj status zamowienia na stronie kanacca to complete wiec lada dzien powinnam ja otrzymac )
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 14:05   #305
katiusha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 180
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Przekonałam się już kilka razy, że za niższą ceną nie zawsze idzie spadek jakości, to samo się tyczy materiałów. Zgadzam się co do poprawek które kosztują. Ale ja osobiście wole dac 500zł za sukienke i drugie 500zł za poprawki niż 2500zł za sukienke z salonu. Jest jeszcze jedna rzecz ( wynika to z mojej wrodzonej "ekonomicznosci") ja ją będę miała tylko raz na sobie... po cholere mi sukienka za tyle kasy?! A tą mogę oddac do sklepu charytatywnego czy po poprostu odsprzedac za 200zl..
Co do tego że po co mi kiecka za tyle kasy skoro zakładam ją raz- zgadzam się absolutnie. Dlatego ja też swoją sprzedam, ale nie za 200zł tylko za tyle ile kosztowały materiały.
Jak już pisałam kupiłabym sukienkę na ebayu ale nie mogę ze względu na brzuszek. No i tak mam pewność że materiał będzie naturalny, więc się w nim nadmiernie nie spocę ani przypadkiem nie zemdleję, bo w ciąży o takie rzeczy łatwiej gdy robi się trochę za gorąco.
katiusha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 14:14   #306
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez katiusha Pokaż wiadomość
[color=Silver]

Co do tego że po co mi kiecka za tyle kasy skoro zakładam ją raz- zgadzam się absolutnie. Dlatego ja też swoją sprzedam, ale nie za 200zł tylko za tyle ile kosztowały materiały.
Jak już pisałam kupiłabym sukienkę na ebayu ale nie mogę ze względu na brzuszek. No i tak mam pewność że materiał będzie naturalny, więc się w nim nadmiernie nie spocę ani przypadkiem nie zemdleję, bo w ciąży o takie rzeczy łatwiej gdy robi się trochę za gorąco.
Tak swoją drogą to pozdrowionka i buziaki dla maluszka, niech się zdrowo rozwija i nie sprawia mamie kłopotów i nie kopie w trakcie przysięgi
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-06-04 o 14:46
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 13:51   #307
Ironiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Londyn ale sercem Edinburgh
Wiadomości: 144
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej dziewczęta, właśnie przyszła moja tiara i powiem wam jest kapitalna a też od chińczyków, spodziewałam się tandety a tu proszę... porządna metalowa wysadzana jakimiś szkiełkami http://1.2.3.11/bmi/www.my-jewel.com...own/1147_1.jpg a co najważniejsze za jedyne 6 funtów Obym się tak cieszyła z sukienki
__________________
"Wierność psa zależy niekiedy od wytrzymałości smyczy"

Ironiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 15:53   #308
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

A mi przyszła biżuteria z Allegro, przedwczoraj wieczorem zamawiałam a dziś już jest. I to całkiem ładna. I podobnie jak Ty, Ironiaaa czekam teraz na suknie.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 17:36   #309
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Brzydal82 - a z ciekawości... jaką biżuterię zamówiłaś? ja myślałam nad tą... http://www.allegro.pl/item639000329_...y_na_slub.html z kolczykami w wersji 2
Ehhhh jeszcze mi tej sukni brakuje
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 19:15   #310
katiusha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 180
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Tak swoją drogą to pozdrowionka i buziaki dla maluszka, niech się zdrowo rozwija i nie sprawia mamie kłopotów i nie kopie w trakcie przysięgi
Dziękuję
katiusha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 13:54   #311
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez joasiek31 Pokaż wiadomość
Brzydal82 - a z ciekawości... jaką biżuterię zamówiłaś? ja myślałam nad tą... http://www.allegro.pl/item639000329_...y_na_slub.html z kolczykami w wersji 2
Ehhhh jeszcze mi tej sukni brakuje
Śliczna, też na początku o podobnej myślałam, ale koleżanka mi doradziła, żeby nie wprowadzać kolejnego odcienia do mojego ubioru, bo perły nie są białe, a ja już mam biel i czerń w sukni.
Zamówiłam sobie coś takiego- skromne raczej, bo suknia ma asymetryczny dekolt:
http://www.allegro.pl/item653223519_...esele_bal.html
http://www.allegro.pl/item652250191_...esele_bal.html
http://www.allegro.pl/item652795535_...sele_ball.html
A tak z innej beczki- polecam sprzedającego.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 21:46   #312
pomorzanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 86
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Jezu! Dziewczyny!!! Właśnie dostałam maila od mojego chińczyka, że moja suknia została wysłana więc za jakieś 5 do 10 dni powinnam ją otrzymać . No to teraz dostałam stresa... Mam nadzieję, że będzie śliczna i że nie trzeba będzie dużo przerabiać. Ah, żeby chociaż była jakaś możliwa, żeby nie było mi wstyd ją założyć Trzymajcie kciuki. Jak przyjdzie to wstawię fotki. Już się nie mogę doczekać
pomorzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 23:58   #313
annabartnikowska
Raczkowanie
 
Avatar annabartnikowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domu:P
Wiadomości: 34
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

hej dziewczyny mi się podobaja
http://www.allegro.pl/item647682624_...od_dreams.html chciałabym zamówic którąs ,ale się boje co jeśli ona taka nie będzie 1000 zł a 3.5 to spora różnica
annabartnikowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 06:49   #314
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Brzydal82 - biżuteria piękna do mojej sukni też chyba by pasowała

Cytat:
Napisane przez pomorzanka Pokaż wiadomość
moja suknia została wysłana więc za jakieś 5 do 10 dni powinnam ją otrzymać . Trzymajcie kciuki. Jak przyjdzie to wstawię fotki. Już się nie mogę doczekać
Trzymam mocno kciuki i czekam razem z Tobą Ciekawe która się pierwsza doczeka...

Cytat:
Napisane przez annabartnikowska Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mi się podobaja
http://www.allegro.pl/item647682624_...od_dreams.html chciałabym zamówic którąs ,ale się boje co jeśli ona taka nie będzie 1000 zł a 3.5 to spora różnica
Ja zamawiałam właśnie przez allegro, powinnam dostać za kilka dni (oby ) Jak wszystko bedzie ok, to napiszę Ci sprzedawcę Ma ogromny wybór i póki co to dwie babki zadowolone - o sukniach napisały "prześliczne"
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 15:35   #315
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez pomorzanka Pokaż wiadomość
Jezu! Dziewczyny!!! Właśnie dostałam maila od mojego chińczyka, że moja suknia została wysłana więc za jakieś 5 do 10 dni powinnam ją otrzymać . No to teraz dostałam stresa... Mam nadzieję, że będzie śliczna i że nie trzeba będzie dużo przerabiać. Ah, żeby chociaż była jakaś możliwa, żeby nie było mi wstyd ją założyć Trzymajcie kciuki. Jak przyjdzie to wstawię fotki. Już się nie mogę doczekać
No to trzymam mocno kciuki. I podziel się wrażeniami jak przyjdzie, koniecznie. Moja już też powinna niedługo przyjść- mam nadzieję, bo mój TŻ mnie straszy, że pewnie wcale sukni nie dostanę.

Cytat:
Napisane przez joasiek31 Pokaż wiadomość
Brzydal82 - biżuteria piękna do mojej sukni też chyba by pasowała
Dziękuję. Napiszę tylko tyle, że w rzeczywistości biżuteria wygląda lepiej niż na zdjęciach. Tylko do Twojej sukni to ja bym chyba coś bogatszego widziała, bo ona nie ma ramiączek, no chyba, że będzie miała szelkę.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 08:53   #316
annabartnikowska
Raczkowanie
 
Avatar annabartnikowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domu:P
Wiadomości: 34
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

co do tych ozdóbek na szyje i kolczyki ...muszę przyznac bajkowe o coś takiego mi chodziło... tylko ja mam problem ,bo mam uczulenie na nikiel.... i jeśli nie kupięsrebra... to będę miała wysypkę...
annabartnikowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 08:56   #317
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez annabartnikowska Pokaż wiadomość
co do tych ozdóbek na szyje i kolczyki ...muszę przyznac bajkowe o coś takiego mi chodziło... tylko ja mam problem ,bo mam uczulenie na nikiel.... i jeśli nie kupięsrebra... to będę miała wysypkę...
To ja mam tak samo ..tyle, że ja nie włożę nic innego poza złotem...
zwłaszcza jeśli chodzi o kolczyki...
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 18:46   #318
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

No to faktycznie jest problem. Ja uczulenia chyba nie mam, aczkolwiek ostatnio miałam podrażnioną troszkę skórę pod wisiorkiem, ale szybko zeszło. Więc może będzie w porządku, najwyżej poproszę panią od makijażu, żeby mi troszkę dekolt popudrowała, żeby widać nie było w razie co.
A i muszę się pochwalić, że dziś znalazłam w sklepie buty- takie, które mi się podobają, w przyzwoitej cenie i O DZIWO nie za wąskie na mnie, więc... zamówiłam je. Jeszcze sukni nie mam, a buty kupiłam. Mam nadzieję, że będzie OK.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 08:37   #319
diviana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ja się bardzo martwiłam, bo zamówiłam przez allegro i termin miał być na 1 lipca a 11 ślub, ale okazało się, że suknia już uszyta i w ciągu tygodnia ma przyjść, więc zdam relacje
diviana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 09:19   #320
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez diviana Pokaż wiadomość
Ja się bardzo martwiłam, bo zamówiłam przez allegro i termin miał być na 1 lipca a 11 ślub, ale okazało się, że suknia już uszyta i w ciągu tygodnia ma przyjść, więc zdam relacje
Na fotki też czekamy
Ciekawe czy zamawiałysmy u tego samego sprzedawcy...
Moja już powinna być widziałam po komentarzach że ostatni kupujący suknię dostał po miesiącu... a ja już prawie dwa Buuuu
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 13:05   #321
annabartnikowska
Raczkowanie
 
Avatar annabartnikowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domu:P
Wiadomości: 34
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Joasiek nie martw się będzie dobrze jak tylko dostaniecie te suknie to pokażcie
Ja mogę pokazac Wam jakie mi się podobają suknie i wtedy doradzicie mi jaką uszyc Bo wiem ,że w salonie takiej jak chcę nie znajde ...w każdej chciałabym coś zmienic<Lol>
annabartnikowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 15:49   #322
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

joasiek31 nie martw się, na pewno już lada dzień dostaniesz suknię.
Ja dziś dostałam pismo z Urzędu Celnego, że mam dosłać komplet dokumentów- tzn potwierdzenie paypal, wydruk aukcji... Miała któraś z Was takie coś? Jeśli tak, to jak to rozegrałyście? Płaciłyście jednak cło? I ile?
Jeszcze na domiar złego zadzwonię do nich dopiero w poniedziałek, bo teraz na pewno nie pracują.
Teraz to dopiero będę miała koszmary...
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Edytowane przez Brzydal82
Czas edycji: 2009-06-10 o 15:50
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 16:19   #323
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Brzydal82 Pokaż wiadomość
joasiek31 nie martw się, na pewno już lada dzień dostaniesz suknię.
Ja dziś dostałam pismo z Urzędu Celnego, że mam dosłać komplet dokumentów- tzn potwierdzenie paypal, wydruk aukcji... Miała któraś z Was takie coś? Jeśli tak, to jak to rozegrałyście? Płaciłyście jednak cło? I ile?
Dzięki babeczki za pocieszenie Może moja też gdzieś utknęła...
Co do Twojej sytuacji Brzydal82 to czytałam na innym forum, że dziewczyna, która miała taką sytuację też musiała w urzędzie celnym papiery składać i zapłacić cło w kwocie 70zł. Ale ile teraz jest to nie wiem... Trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze skończyło
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 17:55   #324
klarites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 76
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Brzydal82 Pokaż wiadomość
Ja dziś dostałam pismo z Urzędu Celnego, że mam dosłać komplet dokumentów- tzn potwierdzenie paypal, wydruk aukcji... Miała któraś z Was takie coś? Jeśli tak, to jak to rozegrałyście? Płaciłyście jednak cło? I ile?
Jeszcze na domiar złego zadzwonię do nich dopiero w poniedziałek, bo teraz na pewno nie pracują.
Teraz to dopiero będę miała koszmary...
Do jakiejś kwoty (ok. 150euro- musisz sprawdzić) jest zwolnienie z cła, czyli raczej nie będziesz musiała go płacić, ale jak już Twoja paczka została skontrolowana to nie unikniesz zapłacenia VATu...
Generalnie się nie martw- wysyłasz im mailem print-screeny z paypala i aukcji (żeby ustalić wartość sukienki), a oni wysyłają Ci sukienkę i przy odbiorze paczki musisz zapłacić kurierowi.
Pech, ale też to przerabiałam
klarites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 23:48   #325
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dziewczyny, nie wiem, jakas nagonka na sukienki czy co?
Mam dokladnie taka sama syt jak kolezanka, ryczalam dzis pol dnia bo wszytsko mi nie wychodzi a do slubu 3.5 tygonia.
Dostalam polecony z urzedu celnego, ze mam przeslac im fakture od sukienki i moje dokladne dane, typu pesel itd. Jak tylko im to przesle to mi sukienke wysla ale bede musiala clo zaplacic. Koszt to okolo jedna trzecia wartosci sukienki, moja kosztowala 289 dolarow wiec musze z 300 zl zaplacic

Kalkulujac: sukienka 1000 zl + clo 300 zl + halka 100 zl + krawcowa 100 zl = 1500 i ogromne nerwy czy dojdzie na czas i czy bedzie ladna jak oryginal??? Za 1900 zl mialam mozliwosc taka sama wypozyczyc wiec teraz to to wszytsko mi sie nie oplaca bo pewnie trudno sprzedac sukienki slubne

Jestem podlamana, nie wiem jak to bedzie, jakbym wyczytala ze takie jaja wychodza z clem to bym sie na to nie zdecydowala

Wezcie mnie jakos pocieszcie... co do cla to moja mama gadala z celnikiem i tak jej powiedzial wiec to raczej wiarygodne, clo sie placi u listonosza przy odbiorze.
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 09:04   #326
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez mada_82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem, jakas nagonka na sukienki czy co?
Mam dokladnie taka sama syt jak kolezanka, ryczalam dzis pol dnia bo wszytsko mi nie wychodzi a do slubu 3.5 tygonia.
Dostalam polecony z urzedu celnego, ze mam przeslac im fakture od sukienki i moje dokladne dane, typu pesel itd. Jak tylko im to przesle to mi sukienke wysla ale bede musiala clo zaplacic. Koszt to okolo jedna trzecia wartosci sukienki, moja kosztowala 289 dolarow wiec musze z 300 zl zaplacic

Kalkulujac: sukienka 1000 zl + clo 300 zl + halka 100 zl + krawcowa 100 zl = 1500 i ogromne nerwy czy dojdzie na czas i czy bedzie ladna jak oryginal??? Za 1900 zl mialam mozliwosc taka sama wypozyczyc wiec teraz to to wszytsko mi sie nie oplaca bo pewnie trudno sprzedac sukienki slubne

Jestem podlamana, nie wiem jak to bedzie, jakbym wyczytala ze takie jaja wychodza z clem to bym sie na to nie zdecydowala

Wezcie mnie jakos pocieszcie... co do cla to moja mama gadala z celnikiem i tak jej powiedzial wiec to raczej wiarygodne, clo sie placi u listonosza przy odbiorze.
A skad wiesz ile wynosi clo za sukienke??
Napisali CI już
Ja w zeszłym roku patrzyłam wysokość cła pod hasłem sukienka i tam było 12% .. To oni piszą ile każą płacić ??

No i dlatego ja planuje zakup sukni na pol roku przed ślubem, żęby mi zostało więcej czasu na ewentualne kłótnie z celnikami i krawcową..
i liczę sięz tym, że mimo, iż moja suknia w przeliczeniu.. póki co kosztuje 480 zł .. może kosztować więcej.

Ale za to powiem Wam cośdziwnego...
Napisała do jednej pnia Chinki .. tak sobie mówię.. aaaa zobaczymy jak się nawiazuje taki kontakt i w ogóle czy odpisze.. Zapytałąm ją czy fason, który ja wybrałąm będzie dostępny na przełomie grudzień styczeń ( bo tak planuje zamawiać.. a ona domnie że no ona nie jest pewna, prosze zamówićsuknie asap( jak najszybciej)
sięzdenerwowałam, w pierwszym momenci bo sobie myśle... oooo jaka łąpczywa na pieniąze, co ja będę z sukienką rok robiła no bez jaj
ale tak patrze(mam nastawione wyszukiwanie na ebay sukien w przedzaile cenowym 100-300 i widze ze jednak kobieta wrzuca wciążtęsuknię więc po porstu podejrzewam, ze chciałą mnie lekko postraszyć.. ale ja sięnei dam...
trzeba być racjonalistą

A Wy Skarby nasze wizażowe.. bez paniki spokojnie.. nie ma co sie załąmywać.. POmyście, że w salonach nasze suknie cenowo wahałyby sięod 2500-3000 a tak to max 1500 zł .. no jak dla mnie to jest jednak do przyjecia
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-06-11 o 09:10
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:18   #327
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
A skad wiesz ile wynosi clo za sukienke??
Napisali CI już
Ja w zeszłym roku patrzyłam wysokość cła pod hasłem sukienka i tam było 12% .. To oni piszą ile każą płacić ??

No i dlatego ja planuje zakup sukni na pol roku przed ślubem, żęby mi zostało więcej czasu na ewentualne kłótnie z celnikami i krawcową..
i liczę sięz tym, że mimo, iż moja suknia w przeliczeniu.. póki co kosztuje 480 zł .. może kosztować więcej.

Ale za to powiem Wam cośdziwnego...
Napisała do jednej pnia Chinki .. tak sobie mówię.. aaaa zobaczymy jak się nawiazuje taki kontakt i w ogóle czy odpisze.. Zapytałąm ją czy fason, który ja wybrałąm będzie dostępny na przełomie grudzień styczeń ( bo tak planuje zamawiać.. a ona domnie że no ona nie jest pewna, prosze zamówićsuknie asap( jak najszybciej)
sięzdenerwowałam, w pierwszym momenci bo sobie myśle... oooo jaka łąpczywa na pieniąze, co ja będę z sukienką rok robiła no bez jaj
ale tak patrze(mam nastawione wyszukiwanie na ebay sukien w przedzaile cenowym 100-300 i widze ze jednak kobieta wrzuca wciążtęsuknię więc po porstu podejrzewam, ze chciałą mnie lekko postraszyć.. ale ja sięnei dam...
trzeba być racjonalistą

A Wy Skarby nasze wizażowe.. bez paniki spokojnie.. nie ma co sie załąmywać.. POmyście, że w salonach nasze suknie cenowo wahałyby sięod 2500-3000 a tak to max 1500 zł .. no jak dla mnie to jest jednak do przyjecia
No to sprytnie ją podeszłaś pewnie ten fason jest dostępny cały rok , bo jak coś jest ładne to nieważne czy z najnowszej kolekcji czy sprzed kilku lat , zawsze będzie się podobać i znajdą się chętni , ależ Pani Chinka przedsiębiorcza , a tu taki zonk
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:30   #328
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Kubusewa, nie czytasz ze zrozumieniem
Powyzej napisalam ze mama rozmiawiala z celnikiem przez telefon i on jej powiedzial ze okolo 30 %.
Wczoraj wyslalam do UC maila z faktura i danymi transakcji Paypal, brak odpowiedzi i sukni czyli czekam nadal
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:04   #329
Ironiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Londyn ale sercem Edinburgh
Wiadomości: 144
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ja sie z nikim nie będę sprzeczac co do kwoty cła, bo tylko raz musiałam płacic, chodziło o obiektyw wysyłany ze stanów. Większośc kwoty to nawet nie było cło tylko VAT więc razem wyszło ok.25% ale 17% to był VAT.
Nie wiem z jakich aukcji dokładnie kupowałyście, ale dziewczyny które kupują na ebayu brytyjskim mogły zauważyc, że w większości sukienek od chińczyków jest tak że kupujemy je za 99 pensów a traposrt to założmy 90 funtów. Wiec sama warośc rzeczy to jedynie 99 pensów, w tym wypadku nawet jeśli dołożą cło i VAT to zapłacicie 30 pensów więcej, więc z reguły coś takiego nawet nie ma miejsca. Ja osobiście kupowałam pare rzeczy z chin czy hong-kongu za 60-100 funtów dokładnie na takich warunkach jak pisałam i nie zdażyło mi sie płacic. Sprzedawcy robią to w sumie głównie na prowizje od sprzedaży które dostaje ebay, ale też ze względów celnych.
__________________
"Wierność psa zależy niekiedy od wytrzymałości smyczy"

Ironiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 23:31   #330
klarites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 76
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Aż tak dobrze niestety nie jest, jeżeli już paczka zostanie skontrolowana :/
Wartość sukni to cena za jaką się wylicytowało + koszty transportu!
Tylko tak jak pisałam wcześniej, przy sukienkach za ok. 100 funtów jest zwolnienie z cła (które by wynosiło 12%), ale trzeba płacić od całości ok. 20% VATu.
klarites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 16:14:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.