Ślub w rozmiarze XL - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 19:00   #271
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez karolkahaj Pokaż wiadomość
Brzydal82 też uważam, że odważna propozycja i u mnie chyba by sie skonczylo wydziedziczeniem, ale sama w sobie jest śliczna. Tak naprawde, jezeli uwazasz, ze bedziesz sie w niej dobrze czuła to tylko to sie liczy bo to Twoj dzien, a nie wszystkich ciotek, wujkow itp, którzy i tak o czyms będa musieli mówic. Nigdy wszystkim nie dogodzisz. Teściowa przyjaciołki psioczyła, ze wybrałyśmy jej wrzosowa sukienke, a jak zobaczyła całość to była zachwycona ( a wcześniej kostiumik sobie kupiła pod kolor ) Wrzos to może nie czerń, ale obrazuje że akurat stereotyp koloru sukienki to nie jest, az tak fundamentalna zasada, żeby jej nie można było łamać. Fajnie byłoby tu zobaczyc Twoją fotkę jak to się prezentuje w całości. POzdrawiam
Popieram, w tym dniu trzeba być egoistką i brać wszystko w kategorii, że właśnie JA będę piękna.
A gadanie faktycznie, jak nie o kiecce, to o samej imprezie itp, itd.
Jak już zamówię i dostanę sukienkę, a i jeszcze jak będę wyglądać jak człowiek, to fotka się na pewno pojawi, obiecuję.
No i dziękuję za podtrzymanie na duchu.
A teraz zmykam przekopywać forum w poszukiwaniu tematu o dodatkach do sukni biało- czarnej.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:55   #272
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

BRZYDAL82 - sukienka odwazna, a nawet ekstrawagancka ale piękna - najwazniejsze zebys Ty sie dobrze w niej czuła

A wiec donosze, ze body juz mam (http://duzabielizna.pl/shop/index.php?p697,body-wyszczuplajace-biggi)
Jestem bardzo zadowolona, pasuje idealnie (sugerowalam sie rozmiarowka podana w sklepie) Napewno wygladza sylwetke Pozostaje pytanie jak bedzie wygladac pod sukienka....
NIKADM - slub mial byc w kwietniu, ale w zwiazku z problemami z dostepnoscia sali w tym czasie - bedzie 9 maja.

Edytowane przez poppppy
Czas edycji: 2009-02-06 o 13:59
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:08   #273
nikadm
Przyczajenie
 
Avatar nikadm
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Więc czekamy do maja na relację, jak się sprawdziło Trzymam kciuki, żeby ślub i wesele się udały
nikadm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:37   #274
karolkahaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: Ślub w rozmiarze XL


Kusi mnie to body, ale najpierw fason sukienki musi być wybrany. Życzę wszystkiego dobrego!
karolkahaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 18:39   #275
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Co do salonów, które mają w ofercie suknie w rozm. XL, to polecam salon Arianne w Olsztynie, wypożyczałam stamtąd suknię i mieli ok. 4-5 egzemplarzy w rozm. 44, nie wiem, jak z wyższymi numerami. Panie potrafią doradzić.
Jest tylko jedno ale - panie są miłe dopóty, dopóki nie da sie zaliczki, czyli gwarancji, że suknie sie kupi/wypożyczy. No i czasem trochę się upieraja przy swoim - ja mogłam mieć suknię ciut dłuższą, ale panie bały się, że poszarpię obcasami dół, chociaż mówiłam, że mam obiad weselny, na którym tańców z pewnościa nie będzie. Ale pomimo kilku tego typu incydentów uważam, że warto tam się wybrać. Choćby po to, by poprzymierzać. Ja byłam w sumie zadowolona.
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 19:47   #276
Firjal
Raczkowanie
 
Avatar Firjal
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 393
GG do Firjal
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Wydaje mi się że z tymi sukniami w rozmiarze xl jest różnie. Stwierdzam to na moim przykładzie. Miałam wpłacona zaliczkę u krawcowej, która miała mi uszyć suknię odpowiednią do mojej figury- jednoczęściową, bodajże o fasonie A. Ale na szczęście wybrałam się na rajd po salonach sukien ślubnych i okazało się że zdecydowanie muszę miec suknię z gorsetem, od razu jak mierzyłam to sie w jednej zakochałam i 6 marca idę na pierwszą przymiarkę.
__________________
Kacper : 26.11.2013 g:13:20

Kciuki za Anię
Firjal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:45   #277
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

ojjj mnie też czeka szukanie sukni w rozmiarze XL i to nawet 2 xl, bo 48 Przeraża mnei to, nei powiem
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 19:15   #278
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
ojjj mnie też czeka szukanie sukni w rozmiarze XL i to nawet 2 xl, bo 48 Przeraża mnei to, nei powiem
Nie Ciebie jedną moja Droga Ja mam tak samo i też powoli zaczynam się przejmować, choć na razie dominuje pozytywne myślenie
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:42   #279
niunia_20
Rozeznanie
 
Avatar niunia_20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska południowo-wschodnia
Wiadomości: 925
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

ja też noszę rozmiar 46-48 i suknie slubną (ku mojemu zdziwieniu) znalazłam bardzo szybko. weszłam do jednego salonu w Krakowie i odrazu jak ją zmierzyłam wiedziałam że to ta. i oczywieście zamówiłam ją
spokojnie nie ma sie czego bać
__________________

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200802080926.png


http://www.przewodnikmp.pl/img-06062009028.png



sercem jestem przy Tobie Michałek 296g, 22cm (19tc)
Zosia 250g, 23cm (19tc)
niunia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 07:03   #280
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez Maxima86 Pokaż wiadomość
Nie Ciebie jedną moja Droga Ja mam tak samo i też powoli zaczynam się przejmować, choć na razie dominuje pozytywne myślenie
Uff nie jestem sama z tym problemem
Widzę, że ślubwoanie tego samego dnia, co ja zapraszam do wątki PM2010 :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=314279

Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
ja też noszę rozmiar 46-48 i suknie slubną (ku mojemu zdziwieniu) znalazłam bardzo szybko. weszłam do jednego salonu w Krakowie i odrazu jak ją zmierzyłam wiedziałam że to ta. i oczywieście zamówiłam ją
spokojnie nie ma sie czego bać
To raczej kwestia trafienia i szczęścia. Zobaczymy, wymieram się na jesieni na poszukwiania
po wszystkim pokaż koniecznie foteczki
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 09:11   #281
karolkahaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

a można wiedzieć co to za salon w Krakowie?? Bo właśnie muszę rozpocząć poszukiwania
karolkahaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 11:19   #282
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez Kattie7 Pokaż wiadomość
Wybierz się w Krakowie na Długą do salonu Karolina. Ja tam kupowałam swoją suknię (rozm. 44/46). Gdy poszłam wybierać suknie było kilka w rozmiarach 44 i 46, a nawet w rozmiarze 48, i bez problemu mogłam je sobie przymierzyć.
Acha, i pani w salonie była bardzo uprzejma i nie "wydziwiała" że ma klientkę o rozmiarze większym niż 36. Pomogła mi też w wyborze dodatków które tam na miejscu zakupilam.
A moją suknie możesz zobaczyć w tym wątku na 4 stronie.
Z wcześniejszych dyskusji- uważam, że warto zahaczyć o ten salon. Może to nie ten sam, o którym pisała niunia_20 ale recenzje jak najbardziej pozytywne.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:33   #283
niunia_20
Rozeznanie
 
Avatar niunia_20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska południowo-wschodnia
Wiadomości: 925
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez karolkahaj Pokaż wiadomość
a można wiedzieć co to za salon w Krakowie?? Bo właśnie muszę rozpocząć poszukiwania
to jest salon na sw. Filipa 5 (M.E.C- chyba)- polecam

Cytat:
Napisane przez Brzydal82 Pokaż wiadomość
Z wcześniejszych dyskusji- uważam, że warto zahaczyć o ten salon. Może to nie ten sam, o którym pisała niunia_20 ale recenzje jak najbardziej pozytywne.
no ja niestety nie byłam zadowolona z obsługi w tym salonie (Karolina na Długiej) ale to kwestia indywidualna
__________________

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200802080926.png


http://www.przewodnikmp.pl/img-06062009028.png



sercem jestem przy Tobie Michałek 296g, 22cm (19tc)
Zosia 250g, 23cm (19tc)
niunia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:34   #284
nikadm
Przyczajenie
 
Avatar nikadm
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Muszę się pochwalić, że moja suknia już się szyje Będzie prawie identyczna jak ta ze zdjęcia, które wrzuciłam. Pani krawcowa wprowadziła tylko drobne zmiany, np. drapowanie w pasie będzie ukośne, nie poziome, linia odcięcia na biodrach też będzie lekko ukośna. Już się nie mogę doczekać, kiedy ją zobaczę...

Kupiłam sobie body biggi. Musze Wam powiedzieć, że osobiście ie jestem zadowolona. Jest ładne, wygodne, ale nie do końca o taki efekt mi chodziło. Wydaje mi się, że będę je musiała zwężyć, bo w pasie jest trochę za luźne...
nikadm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 17:21   #285
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Hej dziewczęta - od mej ostatniej bytności w wątku nie schudłam a wręcz przytyłam tak, że aktualnie noszę wdzięczny rozmiar 46 nie powiem, żebym była zachwycona. W weekend po przymierzam sukienki - ten mój lęk przed salonami powstrzymywał mnie do ostatniej chwili (ślub już za pasem w połowie sierpnia). No cóż najgorsze jest to, że w dalszym ciągu nie wiem jaką sukienke wybrać - nic jeszcze nie mierzyłam, bo mierzenie sukienki w rozmiarze 38 budzi we mnie daleko posuniętą niechęć. Trzymajcie kciuki bo czarno to wszystko widzę
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 17:39   #286
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta - od mej ostatniej bytności w wątku nie schudłam a wręcz przytyłam tak, że aktualnie noszę wdzięczny rozmiar 46 nie powiem, żebym była zachwycona. W weekend po przymierzam sukienki - ten mój lęk przed salonami powstrzymywał mnie do ostatniej chwili (ślub już za pasem w połowie sierpnia). No cóż najgorsze jest to, że w dalszym ciągu nie wiem jaką sukienke wybrać - nic jeszcze nie mierzyłam, bo mierzenie sukienki w rozmiarze 38 budzi we mnie daleko posuniętą niechęć. Trzymajcie kciuki bo czarno to wszystko widzę
Ja trzymam mocno kciuki ale wierzę że będzie dobrze. Czekamy później na relację z przymiarek
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 21:55   #287
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

kochane panny mlode az mi przykro czytac to co niektore z was pisza ,ze was jakas pani zle potraktowala w salonie .Sama jeszcze kiedy mieszkalam w Polsce pracowlalam w takim salonie i nieraz przychodzily do nas przyszle panny mlode te o bardziej kobiecych ksztaltach i mowily ,ze gdzies tam je ktos nieladnie potraktowal ..A ja wam powiem jaka jest prawda poprostu jest wiele salonow ,gdzie personel jest najnormalniej w swiecie leniwy bo jak przyjdzie szczupla dziewczyna to co sie na nia nie ,,wlozy ,,bedzie jakos tam wygladac i latwiej wtedy suknie sprzedac .Jesli natomiast cos tam musimy ukryc cos zatyszowac trzeba juz miec wiedze i oko oraz dar oczywiscie aby taka suknie dobrac zeby przyszla panna mloda wygladala slicznie. A ja wam powiem jedno nigdy nie widzialam brzytkiej panny mlodej i nie wazen czy tych kilogramow jest mniej czy wiecej szczesliwa panna mloda zawsze wyglada promiennie i tego waz z calego serducha zycze.I nie przejmowac sie glowa do gory .
Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych. Żeby mieć piękne usta, wypowiadaj piękne słowa itd .

ps moj slub juz w maju i powiem wam ,ze mimo ze jestem szczupla bede musiala sporo poprawek robic w swojej sukni bo jestem jakas niewymiarowa hmmmmmmmmm..no ok przyznaje sie dodac cos tam na gorze hehe ale wiecie co wcale sie nie przejmuje )
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2009-04-17 o 22:01
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 15:43   #288
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez Maxima86 Pokaż wiadomość
Ja trzymam mocno kciuki ale wierzę że będzie dobrze. Czekamy później na relację z przymiarek

Cóż cała sobota zamieniła sie w jeden wielki maraton przymiarek - w pierwszym salonie onieśmielały mnie wiszące na każdej ścianie w przebieralni olbrzymie lustra w których widać było każdą niedoskonałość wyglądu (), ale za to obsługa była rewelacyjna, drugi, trzeci i czwarty niczym szczególnym się nie wyróżniały, w piątym znalazłam sukienkę w której się zakochałam . To zupełnie nie przypominało mojej wizji chciałam czegoś prostego z dekoltem V i dołem w A, a okazało się ze najlepiej wyglądam w nieomal barokowej sukienece... okazało się że jednak istnieje cudo które maskuje brzuch i jednocześnie podkreśla talię

(gdyby ktoś chciał ją zobaczyć to tu jest link do wątku w którym o niej pisałam http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=328993).

Aaliyah1981 - jeśli chodzio o lenistwo chyba masz rację w tym salonie w którym wybrałam sukienkę, panie bardzo się zdziwiły, że chcę mierzyć więcej niż jedną - to pierwszą mi bardzo zachwalały, cały czas powtarzały, że pierwsza jest zawsze najlepsza, mimo, że wcale się w niej dobrze nie czułam , dobiero mój upór przynisł skutek i przyniesiono mi jeszcze 2 sukienki. Jeśli zaś chodzi o tą którą od początku chciałam bardzo przymierzyć, a w którą ubrany był manekin panie mimo moich kilkakrotnych sugestii nie podięły tematu, nawet by mi powiedzieć, że np "Pani nie było by w niej ładnie"
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 17:10   #289
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Cóż cała sobota zamieniła sie w jeden wielki maraton przymiarek - w pierwszym salonie onieśmielały mnie wiszące na każdej ścianie w przebieralni olbrzymie lustra w których widać było każdą niedoskonałość wyglądu (), ale za to obsługa była rewelacyjna, drugi, trzeci i czwarty niczym szczególnym się nie wyróżniały, w piątym znalazłam sukienkę w której się zakochałam . To zupełnie nie przypominało mojej wizji chciałam czegoś prostego z dekoltem V i dołem w A, a okazało się ze najlepiej wyglądam w nieomal barokowej sukienece... okazało się że jednak istnieje cudo które maskuje brzuch i jednocześnie podkreśla talię

(gdyby ktoś chciał ją zobaczyć to tu jest link do wątku w którym o niej pisałam http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=328993).

Aaliyah1981 - jeśli chodzio o lenistwo chyba masz rację w tym salonie w którym wybrałam sukienkę, panie bardzo się zdziwiły, że chcę mierzyć więcej niż jedną - to pierwszą mi bardzo zachwalały, cały czas powtarzały, że pierwsza jest zawsze najlepsza, mimo, że wcale się w niej dobrze nie czułam , dobiero mój upór przynisł skutek i przyniesiono mi jeszcze 2 sukienki. Jeśli zaś chodzi o tą którą od początku chciałam bardzo przymierzyć, a w którą ubrany był manekin panie mimo moich kilkakrotnych sugestii nie podięły tematu, nawet by mi powiedzieć, że np "Pani nie było by w niej ładnie"


o litosci tyle sie naprodukowalam a tu strona padla i musze piac od poczatku


W lodzi gdzie pracowalam jest naprawde zatrzesienie salonow , sa takie gdzie nawet jednej sie nie zmierzy tylko mozna wybrac i zamowic z katalogu (nie wiem jak oni funkcjonuja) az do takich jak np ten gzie ja np pracowalam ziewczyny mogly zmierzyc doslownie kazdy model . Srednio tak ok 15 sukien to bylo minimum i czesto takie przemycane tzn te ,ktore sie nie podobaly na manekinie a my bylysmy pewne ,ze bedzie super i czesto okazywalo sie ,ze doiero po przymierzeniu dziewczyny zmienialy zdanie .Dlatego tak wazne jest aby przymierzac rozne fasony aby zorjentowac sie w jakich wygladamy najkorzystnniej a jakie powinnysmy omijac wielkim lukiem . Dlatego stawiajcie na swoim jesli chcecie cos przymierzyc to macie do tego prawo jesli panie nawet z gory wiedza ,ze nie jest to fason dla was to jak macie sie inaczej przekonac a jesli sprzedawca zna sie na rzeczy napewno zaproponuje wam inne modele a i tak koncowa decyzja nalezy do was.
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 17:16   #290
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
wazne jest aby przymierzac rozne fasony aby zorjentowac sie w jakich wygladamy najkorzystnniej a jakie powinnysmy omijac wielkim lukiem . Dlatego stawiajcie na swoim jesli chcecie cos przymierzyc to macie do tego prawo jesli panie nawet z gory wiedza ,ze nie jest to fason dla was to jak macie sie inaczej przekonac a jesli sprzedawca zna sie na rzeczy napewno zaproponuje wam inne modele a i tak koncowa decyzja nalezy do was.
Masz absolutną rację, mimo, że bardzo podoba mi się sukienka na którą chyba się zdecyduję to i tak cały czas zastanawiam się jak bym wyglądałam w tej sukience która tak mi się podobała na manekinie...
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 17:31   #291
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Masz absolutną rację, mimo, że bardzo podoba mi się sukienka na którą chyba się zdecyduję to i tak cały czas zastanawiam się jak bym wyglądałam w tej sukience która tak mi się podobała na manekinie...

a no wlasnie i pozostaje taki niedosyt a w innym salonie nie masz mozliwosci zmierzyc jest tylko w tym jednym??? rozumiem ,ze w tym samym masz swoja wypatrzona suknie tak ???pewnie babsztyle sie boja ,ze zmienisz zdanie lub bedziesz miec dylemat
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 17:46   #292
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
a no wlasnie i pozostaje taki niedosyt a w innym salonie nie masz mozliwosci zmierzyc jest tylko w tym jednym??? rozumiem ,ze w tym samym masz swoja wypatrzona suknie tak ???pewnie babsztyle sie boja ,ze zmienisz zdanie lub bedziesz miec dylemat

Tamta sukienka jest dokładnie tym czego chciałam od początku, a nie było mi dane nawet jej przymierzyć..., nie widziałam jej w innych salonach, fakt, że ta którą wybrałam bardzo mi się podoba, no ale... Staram przekonać sama siebie, że na pewno było by mi w niej źle..., nie pomyślałam, że to może chodzić o to abym nie miała dylematu. Nie przyszło mi to do głowy. Aaliyah1981 dziękuję - w sobotę będę tam jeszcze raz i tym razem uprę się, że chcę przymierzyć tamtą sukienkę
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 17:52   #293
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Tamta sukienka jest dokładnie tym czego chciałam od początku, a nie było mi dane nawet jej przymierzyć..., nie widziałam jej w innych salonach, fakt, że ta którą wybrałam bardzo mi się podoba, no ale... Staram przekonać sama siebie, że na pewno było by mi w niej źle..., nie pomyślałam, że to może chodzić o to abym nie miała dylematu. Nie przyszło mi to do głowy. Aaliyah1981 dziękuję - w sobotę będę tam jeszcze raz i tym razem uprę się, że chcę przymierzyć tamtą sukienkę

wiesz w sumie to te kobiety z salonu naprawde sa dziwne przeciez tak to sie dreczysz i chyba jest jeszcze gorzej . Jak tam bedziesz to popros ,ze chcesz przymierzyc i kropka . A moze to wlasnie ta . a jak nie bedziesz sie w niej dobrze czuc to bedziesz przynajmniej pewna ,ze dokonalas dobrego wyboru a tak zostanie poczucie ,ze moze jednak tamta z manekina aj koniecznie daj znac jak poszlo bede trzymac kciuki zeby sie udalo.
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2009-04-19 o 17:54
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 19:58   #294
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Wisienki, popieram Aaliyah1981, w końcu po to są te panie w salonie, żeby pomóc, doradzić i dać do przymiarki to, co sobie życzysz. W sobotę zdaj relację z tego, jak wrażenia.
PS.
Fajna ta sukienka, którą wybrałaś. Jak będziesz ją miała, wrzuć fotkę.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:49   #295
nikadm
Przyczajenie
 
Avatar nikadm
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Temat troszkę umarł, a tymczasem poppppy ma już ten wielki dzień za sobą Mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcie?

Mam pytanie do tych z Was, które już są po ślubie, albo choć mają już gotowe suknie. Czy któraś z Was była niezadowolona ze swojego wyglądu w tej wymarzonej sukni? Ostatnio dopadła mnie panika, że bedę wyglądać okropnie i to mi popsuje nastrój. Może głupio zrobiłam, ze nie przymierzyłam żadnej sukni, tylko poszłam za zdjęciem do krawcowej...
nikadm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:58   #296
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Ja byłam bardzo zadowolona, choć moja suknia w rezultacie wyglądała inaczej niż na początku mi się wymarzyło (okazało się, że moje pomysły mogą być nie najszczęśliwsze dla osoby w większym rozmiarze).
Nie można się nastawiać, że po założeniu kiecki stracimy 30 kg i nie będzie widać boczków czy fałdek (szczególnie na plecach).
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:59   #297
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

nikadm, ja zrobiłam tak samo, po prostu natknęłam się na suknię na Ebayu i zamówiłam ją. Już ją dostałam, jestem zadowolona, tylko trzeba małe poprawki zrobić- zaszewkę w biuście i skrócić, bo za długa. No i halkę dokupić. Ale ogólnie wyglądam jak człowiek i dobrze się w niej czuję. Więc nie martw się, będzie dobrze.
Ostrowczanka, 30 kg mniej to może nie mam, ale i nie rzuca się ten nadmiar kilogramów w oczy. A fałdki planuję "wyprostować" jakimś gorsetem.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 07:16   #298
karolkahaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Dawno mnie nie było....
Wlasnie umowilam termin i oczekuje na pierwsza przymiarke sukni, ktorej sama w zyciu nie sciagnelabym z wieszaka w salonie slubnym, a w ogole to prawie kupiona byla juz inna, ale ubralam...zobaczylam sie w niej no i ...zaplacilam zadatek.
Jestem poki co zadowolona ze wspolpracy z salonem Karolina na Dlugiej w Krakowie. Dostepne do mierzenia sa tez sukienki z kolekcji sincerity- plus size także nie widzialam w odbiciu lustrzenym stojacej za mna pani trzymajacej sukienke i moze to zadecydowalo...
pozdrawiam
karolkahaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:36   #299
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez karolkahaj Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było....
Wlasnie umowilam termin i oczekuje na pierwsza przymiarke sukni, ktorej sama w zyciu nie sciagnelabym z wieszaka w salonie slubnym, a w ogole to prawie kupiona byla juz inna, ale ubralam...zobaczylam sie w niej no i ...zaplacilam zadatek.
Jestem poki co zadowolona ze wspolpracy z salonem Karolina na Dlugiej w Krakowie. Dostepne do mierzenia sa tez sukienki z kolekcji sincerity- plus size także nie widzialam w odbiciu lustrzenym stojacej za mna pani trzymajacej sukienke i moze to zadecydowalo...
pozdrawiam
Fajnie to ujęłaś. Ja jakoś tak nie wybrałam się do żadnego salonu, bo obawiałam się złośliwych, szczupłych ekspedientek- wiem, że znaczna większość nie jest taka, ale jednak trafiając na złośliwą można sobie popsuć przyjemność z kupowania sukni. Ale widzę, że Ty, na szczęście trafiłaś na bardzo profesjonalną obsługę.
To mam nadzieję, że się pochwalisz, jak już będziesz miała suknię jakimiś fotkami.
Ja swoją suknię już mam, fotki samej sukni (jeszcze nie na mnie) można zobaczyć tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=365 . Jestem z niej bardzo zadowolona, jak kupię halkę, to będę pewnie jeszcze bardziej.
I zastanawiam się jeszcze, czy takie majty http://www.allegro.pl/item663993043_...mi_r_xxxl.html zdałyby egzamin, tzn zamaskowały to i owo. Prawdopodobnie sobie takie zamówię, bo wyglądają dość porządnie.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:21   #300
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
kochane panny mlode az mi przykro czytac to co niektore z was pisza ,ze was jakas pani zle potraktowala w salonie .Sama jeszcze kiedy mieszkalam w Polsce pracowlalam w takim salonie i nieraz przychodzily do nas przyszle panny mlode te o bardziej kobiecych ksztaltach i mowily ,ze gdzies tam je ktos nieladnie potraktowal ..A ja wam powiem jaka jest prawda poprostu jest wiele salonow ,gdzie personel jest najnormalniej w swiecie leniwy bo jak przyjdzie szczupla dziewczyna to co sie na nia nie ,,wlozy ,,bedzie jakos tam wygladac i latwiej wtedy suknie sprzedac .Jesli natomiast cos tam musimy ukryc cos zatyszowac trzeba juz miec wiedze i oko oraz dar oczywiscie aby taka suknie dobrac zeby przyszla panna mloda wygladala slicznie. A ja wam powiem jedno nigdy nie widzialam brzytkiej panny mlodej i nie wazen czy tych kilogramow jest mniej czy wiecej szczesliwa panna mloda zawsze wyglada promiennie i tego waz z calego serducha zycze.I nie przejmowac sie glowa do gory .
Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych. Żeby mieć piękne usta, wypowiadaj piękne słowa itd .

ps moj slub juz w maju i powiem wam ,ze mimo ze jestem szczupla bede musiala sporo poprawek robic w swojej sukni bo jestem jakas niewymiarowa hmmmmmmmmm..no ok przyznaje sie dodac cos tam na gorze hehe ale wiecie co wcale sie nie przejmuje )
To przemiłe i pokrzepiające co napisałaś Podniosłaś mnie trochę na duchu
Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Cóż cała sobota zamieniła sie w jeden wielki maraton przymiarek - w pierwszym salonie onieśmielały mnie wiszące na każdej ścianie w przebieralni olbrzymie lustra w których widać było każdą niedoskonałość wyglądu (), ale za to obsługa była rewelacyjna, drugi, trzeci i czwarty niczym szczególnym się nie wyróżniały, w piątym znalazłam sukienkę w której się zakochałam . To zupełnie nie przypominało mojej wizji chciałam czegoś prostego z dekoltem V i dołem w A, a okazało się ze najlepiej wyglądam w nieomal barokowej sukienece... okazało się że jednak istnieje cudo które maskuje brzuch i jednocześnie podkreśla talię

(gdyby ktoś chciał ją zobaczyć to tu jest link do wątku w którym o niej pisałam http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=328993).

Aaliyah1981 - jeśli chodzio o lenistwo chyba masz rację w tym salonie w którym wybrałam sukienkę, panie bardzo się zdziwiły, że chcę mierzyć więcej niż jedną - to pierwszą mi bardzo zachwalały, cały czas powtarzały, że pierwsza jest zawsze najlepsza, mimo, że wcale się w niej dobrze nie czułam , dobiero mój upór przynisł skutek i przyniesiono mi jeszcze 2 sukienki. Jeśli zaś chodzi o tą którą od początku chciałam bardzo przymierzyć, a w którą ubrany był manekin panie mimo moich kilkakrotnych sugestii nie podięły tematu, nawet by mi powiedzieć, że np "Pani nie było by w niej ładnie"
Niektóre sprzedawczynie to za przeproszeniem idiotki i leniwe zady mają!
Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Tamta sukienka jest dokładnie tym czego chciałam od początku, a nie było mi dane nawet jej przymierzyć..., nie widziałam jej w innych salonach, fakt, że ta którą wybrałam bardzo mi się podoba, no ale... Staram przekonać sama siebie, że na pewno było by mi w niej źle..., nie pomyślałam, że to może chodzić o to abym nie miała dylematu. Nie przyszło mi to do głowy. Aaliyah1981 dziękuję - w sobotę będę tam jeszcze raz i tym razem uprę się, że chcę przymierzyć tamtą sukienkę
Kochana i na którą się zdecydowałaś w końcu? Przymierzyłaś tą drugą?
Jak poszłaś do salonu to były w nich suknie xxl, czy "mierzyłaś maluchy"?
Cytat:
Napisane przez Brzydal82 Pokaż wiadomość
Fajnie to ujęłaś. Ja jakoś tak nie wybrałam się do żadnego salonu, bo obawiałam się złośliwych, szczupłych ekspedientek- wiem, że znaczna większość nie jest taka, ale jednak trafiając na złośliwą można sobie popsuć przyjemność z kupowania sukni. Ale widzę, że Ty, na szczęście trafiłaś na bardzo profesjonalną obsługę.
To mam nadzieję, że się pochwalisz, jak już będziesz miała suknię jakimiś fotkami.
Ja swoją suknię już mam, fotki samej sukni (jeszcze nie na mnie) można zobaczyć tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=365 . Jestem z niej bardzo zadowolona, jak kupię halkę, to będę pewnie jeszcze bardziej.
I zastanawiam się jeszcze, czy takie majty http://www.allegro.pl/item663993043_...mi_r_xxxl.html zdałyby egzamin, tzn zamaskowały to i owo. Prawdopodobnie sobie takie zamówię, bo wyglądają dość porządnie.
Piękna suknia !!! Pochwal się jak zakupisz majtaski - czy wygodne i spełniają funkcję
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-30 12:32:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.