Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 14:45   #361
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Znalazłam na Allegro odplamiacz o nazwie "Długopis" z opisu wynika , że usuwa m.in plamy z tuszu do pieczątek , może warto go wypróbować? Podaje link i życzę powodzenia bo suknia jest naprawdę śliczna
http://sklepy.allegro.pl/item624872674_624872674.html
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 14:46   #362
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Znalazłam na Allegro odplamiacz o nazwie "Długopis" z opisu wynika , że usuwa m.in plamy z tuszu do pieczątek , może warto go wypróbować? Podaje link i życzę powodzenia bo suknia jest naprawdę śliczna
http://sklepy.allegro.pl/item624872674_624872674.html
właśnie o tym mówiłam
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 14:49   #363
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ale mamy tutaj szybką współpracę , "mówisz-masz"
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 15:33   #364
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dzięki Kobitki za podpowiedzi Już wiem co zrobie...
Zostawiam suknie i biorę pieniążki(będzie na poprawki) Najpierw zabieram się za dopasowanie u krawcowej(troszkę się za takową porozglądam) a potem na profesonalne czyszczenie (i modlitwy żeby zeszło...) Jak nie zejdzie, zacznę kombinować... Pewnie Wam niedługo napiszę co i jak

Jeszcze raz dzięki za odzew i miłe słowa odnośnie sukni

Czekam teraz na kolejne fotki... i suknie oby w lepszej wersji niż moja

ps. lawina pomysłów, jesteście niezawodne

Edytowane przez joasiek31
Czas edycji: 2009-06-17 o 15:35 Powód: doczytałam posty ;)
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 16:15   #365
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

joasiek31, śliczna suknia! I nawet dużo tej plamy nie widać, oby udało się ją wywabić.
Muszę Wam się pochwalić, że moja właśnie dziś też przyszła- nie zapłaciłam cła, uffff, chyba że jeszcze wezwanie pocztą przyjdzie, ale może nie.
Suknia z dobrej jakościowo satyny, ładnie, solidnie uszyta, do skrócenia i trzeba w biuście zaszewki zrobić, bo góra ciut odstaje.
Wrzucam fotki- na razie tyle mam.
1. Z warstwą tiulu na białym.
2. Bez tej warstwy- chyba ją zlikwiduję.
Dodaję jeszcze fotkę z aukcji- suknia bardzo podobna, myślę, że na mnie i z halką będzie wyglądała lepiej niż na wieszaku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030205.jpg (71,3 KB, 328 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030206.jpg (76,2 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030207.jpg (48,9 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030208.jpg (60,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030210.jpg (84,9 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 098e_1.jpg (14,9 KB, 235 załadowań)
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Edytowane przez Brzydal82
Czas edycji: 2009-06-17 o 22:03
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 16:18   #366
Ironiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Londyn ale sercem Edinburgh
Wiadomości: 144
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dziewczyny suknie kapitalne!!! Teraz już tylko czekac na zdjęcia ze ślubu w pełnym "rynsztunku".
Ja na swoja dalej czekam... w sumie dopiero 3 tyg. więc jeszcze poczekam kolejne 3 znając moje szczęście do czasu wesela przytyje albo schudne i będę musiała przerabiac (o ile przyjdzie dobra)....
__________________
"Wierność psa zależy niekiedy od wytrzymałości smyczy"

Ironiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 16:53   #367
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Brzydal82 - super kieca i chyba taka jak ze zdjęcia I cło Cię ominęło - pogratulować Jeszcze tylko fotki na Tobie proszę...

Ironiaaa - też się doczekasz i żebyś miała więcej szczęścia w dopasowaniu niż ja
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 17:20   #368
claudia511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 23
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej ja tak jak kiedyś obiecywałam wstawiam swoje fotki ze ślubu. ( no raczej z przed ślubu) no i oryginał (wg którego szyta była moja suknia) dla porównania
Brzydal82 myślę, że bez tiulu jest wyraźniejsza popieram usunięcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg u Klaudii 10_resize.jpg (29,5 KB, 436 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7399.jpg (151,3 KB, 512 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress.jpg (33,8 KB, 416 załadowań)
claudia511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:09   #369
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Ironiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny suknie kapitalne!!! Teraz już tylko czekac na zdjęcia ze ślubu w pełnym "rynsztunku".
Ja na swoja dalej czekam... w sumie dopiero 3 tyg. więc jeszcze poczekam kolejne 3 znając moje szczęście do czasu wesela przytyje albo schudne i będę musiała przerabiac (o ile przyjdzie dobra)....
Nie łam się, będzie dobrze. A co do przeróbek, to ja też poczekam jeszcze troszkę.

Cytat:
Napisane przez joasiek31 Pokaż wiadomość
Brzydal82 - super kieca i chyba taka jak ze zdjęcia I cło Cię ominęło - pogratulować Jeszcze tylko fotki na Tobie proszę...
Dziękuję. Tak, podobna jak na zdjęciu, wstawiłam do postu wyżej oryginał.
A fotki na sobie wrzucę niedługo, bo dziś tak na szybko mierzyłam, nawet się nie widziałam, bo mój TŻ się kręcił w okolicy.

Cytat:
Napisane przez claudia511 Pokaż wiadomość
Hej ja tak jak kiedyś obiecywałam wstawiam swoje fotki ze ślubu. ( no raczej z przed ślubu) no i oryginał (wg którego szyta była moja suknia) dla porównania
Brzydal82 myślę, że bez tiulu jest wyraźniejsza popieram usunięcie
Ślicznie wyglądałaś. I też się chyba niewiele od oryginału różniła.
Dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu o obcięciu tiulu.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 23:41   #370
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Joasiek, suknia bardzo ladna, zgadzam sie z dziewczynami! Dobrze ze juz masz lepszy humorek i juz sobie plany porobilas

Brzydalku a ile twoja suknia kosztowala ze jej nie oclili? Moja jeszcze nie doszla...
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:16   #371
pomorzanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 86
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej Dziewczynki. Zrobiłam zdjęcia w sukni. Jest za szeroka i za długa z przodu no i bez koła więc nie układa się ładnie a do tego nie wyprasowana. Powiedzcie czy dobrze w niej wyglądam. Na jednym zdjęciu staram się ją złapać z tyłu, żeby była dopasowana ale z tyłu nie zauważyłam, że podwinął się materiał, ten za sznureczkiem od gorsetu i wystaje za suknię i zrobiła się szparka. No ale to szczegóły. Oceńcie całość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP2491-256041.jpg (22,5 KB, 578 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2489-256034.jpg (35,4 KB, 409 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2496-256054.jpg (34,8 KB, 342 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2497-256078.jpg (38,8 KB, 342 załadowań)
pomorzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 15:24   #372
claudia511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 23
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej Pomorzanka super wyglądasz w tej sukni. A gdy będzie już dopasowana i wyprasowana to efekt będzie jeszcze lepszy Bardzo ładny model wybrałaś.
claudia511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:06   #373
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez mada_82 Pokaż wiadomość
Brzydalku a ile twoja suknia kosztowala ze jej nie oclili? Moja jeszcze nie doszla...
Sama suknia kosztowała 4.99 funtów angielskich a przesyłka 87. Więc możliwe, że jednak kosztu przesyłki nie wliczają do kosztów do oclenia.

Cytat:
Napisane przez pomorzanka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki. Zrobiłam zdjęcia w sukni. Jest za szeroka i za długa z przodu no i bez koła więc nie układa się ładnie a do tego nie wyprasowana. Powiedzcie czy dobrze w niej wyglądam. Na jednym zdjęciu staram się ją złapać z tyłu, żeby była dopasowana ale z tyłu nie zauważyłam, że podwinął się materiał, ten za sznureczkiem od gorsetu i wystaje za suknię i zrobiła się szparka. No ale to szczegóły. Oceńcie całość.
ładnie wyglądasz w tej sukni. A tak, jak napisała claudia511, efekt będzie jeszcze większy po założeniu halki i odprasowaniu.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:53   #374
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dziewczyny już od dawna czytam ten wątek i powiem tak
ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu piękne suknie

Przyjrzałam się szczegółom na sukni czarno-białej i po prostu rewelacja. Gratuluje udanych zakupow
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:19   #375
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
Dziewczyny już od dawna czytam ten wątek i powiem tak
ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu piękne suknie

Przyjrzałam się szczegółom na sukni czarno-białej i po prostu rewelacja. Gratuluje udanych zakupow
Teraz już mogę spokojnie i z czystym sumieniem podziękować.
A faktycznie, wykonanie sukni wydaje się na pierwszy rzut oka bardzo solidne. Sama się zdziwiłam.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 10:39   #376
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez pomorzanka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki. Zrobiłam zdjęcia w sukni. Jest za szeroka i za długa z przodu no i bez koła więc nie układa się ładnie a do tego nie wyprasowana. Powiedzcie czy dobrze w niej wyglądam. Na jednym zdjęciu staram się ją złapać z tyłu, żeby była dopasowana ale z tyłu nie zauważyłam, że podwinął się materiał, ten za sznureczkiem od gorsetu i wystaje za suknię i zrobiła się szparka. No ale to szczegóły. Oceńcie całość.
Góra wygląda ślicznie. Natomiast ja bym wypruła tę zwisająca koronkę, bo wygląda trochę jak firanka ewntualnie kup ładniejszą koronkę lub po prosty tiul i niech jakaś krawcowa to wszyje. Z tyłu też łądnie, ale patka powinna być równo z gorsetem Gratuluję sukni
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015

Edytowane przez gold-fish
Czas edycji: 2009-06-19 o 10:52
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 11:16   #377
pomorzanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 86
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Góra wygląda ślicznie. Natomiast ja bym wypruła tę zwisająca koronkę, bo wygląda trochę jak firanka ewntualnie kup ładniejszą koronkę lub po prosty tiul i niech jakaś krawcowa to wszyje. Z tyłu też łądnie, ale patka powinna być równo z gorsetem Gratuluję sukni
No właśnie te zastanawiam się nad tą koronką. Moze jak się ją wyprasuje i wykrochmali to będzie lepiej wyglądac. A jeśli nie to rzeczywiście wszyję coś innego. A co do patki z tyłu, to jest ona równa z gorsetem, tylko że ja ścisnęłam kieckę z tyłu, żeby nie była za duża i to się tam pokrzywiło a koleżanka która robiła zdjęcia nie powiedziała, że jest krzwo i tak napstrykała. Ale tak normalnie to jest wszystko równiutko i ładnie.
pomorzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 23:45   #378
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Suknia doszla w piatek, koszt cla to 350 zl. Jeszcze jej nie widzialam bo mnie w domu nie ma, nie moge doczekac sie pon. Brzydalku ja mysle ze cla nie placilas bo suknia byla ponizej 150 euro no i z uni (chyba) a moja kosztowala mnie duzo wiecej no i z poza uni, trudno, juz sie z tym pogodzilam i nauczylam zyc
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 10:10   #379
jumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

cześć dziewczyny chce was poinformować ze także dizeki waszym wątkom zamówiłam suknię z chin ( z kanaccas) przyszla wczoraj (a zamowilam 26 maja, data wysylki 16 czerwca wiec szyli tylko 2,5 tygodnia i szla tylko 4 dni) wygląda super tylko oczywiscie jest ciut za duza jak przerobie to zamieszcze zdjęcia zebyście miały dowód ze warto. Pozdrawiam
jumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 11:25   #380
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez mada_82 Pokaż wiadomość
Suknia doszla w piatek, koszt cla to 350 zl. Jeszcze jej nie widzialam bo mnie w domu nie ma, nie moge doczekac sie pon. Brzydalku ja mysle ze cla nie placilas bo suknia byla ponizej 150 euro no i z uni (chyba) a moja kosztowala mnie duzo wiecej no i z poza uni, trudno, juz sie z tym pogodzilam i nauczylam zyc
Współczuję Ci, wiesz, że suknia jest, a nie możesz jej zobaczyć. Ja musiałam czekać 3 godziny, a wydawało się to wiecznością. Najważniejsze jednak, że już dotarła i że nie płaciłaś więcej za cło. Tak myśląc i kombinując w salonie na pewno za tyle byś nie kupiła sukni i na pewno nie taką, jaką chciałaś.
Co do mojej, to jest z Chin, więc cło obowiązuje. A w tym piśmie, co dostałam, było zaznaczone, że cło płaci się od towarów o wartości powyżej 150 euro, ale było też zaznaczone, że nie dotyczy to towarów ze sprzedaży wysyłkowej, a suknia z Ebaya na pewno była ze sprzedaży wysyłkowej. Więc nie wiem, dlaczego, ale pytać nie będę, żeby czasem sobie nie przypomnieli, że jednak mam to cło zapłacić.

Cytat:
Napisane przez jumi Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny chce was poinformować ze także dizeki waszym wątkom zamówiłam suknię z chin ( z kanaccas) przyszla wczoraj (a zamowilam 26 maja, data wysylki 16 czerwca wiec szyli tylko 2,5 tygodnia i szla tylko 4 dni) wygląda super tylko oczywiscie jest ciut za duza jak przerobie to zamieszcze zdjęcia zebyście miały dowód ze warto. Pozdrawiam
To super, że tak szybko. Co do tego, że za duża, to lepiej, bo przynajmniej da się ją przerobić. Teraz czekamy na fotki.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Edytowane przez Brzydal82
Czas edycji: 2009-06-21 o 11:26
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 21:45   #381
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

No czuje sie jak ostatnia idiotka, zaplacilam za suknie $ 289 plus $ 30 za szybkie zamowienie a suknia szla 21 dni plus 8 dni trzymal ja urzad celny plus zaplacilam 350 zl cla. Przed chwila koleznka tu napisala ze tez zamowila z kannaca jak ja i nie doplacajac ani za pospiech ani za clo ma suknienke szybko i tanio Bron boze nie zazdroszcze, ciesze sie ze wam sie udaje ale patrzcie jakie zrzadzenie rzeczy martwych potrafi byc wredne A co najgorsze to jeszcze nie wiem czy bedzie mi sie podobac, ale by byly jaja jak nie
Teraz zaluje ze wczesniej sie nie wzielam za szukanie sukienek, bo wasze choc dwa razy (nawet prawie 3 przez clo) tansze to sa sliczne i widac ze porzadne. Przez rok mowilam sobie ze pierw musze troche schudnac dopiero potem suknie zamowie, co prawda schudlam ale moglam im podac mniejsze rozmiary i by bylo bez tych zbednych tracen pieniedzy a przede wszytskim nerwow, a przeciez nie wolno mi sie teraz denerwowac. Tzn juz sie nie denerwuje bo sa wazniejsze sprawy jak moj kropeczek w brzuszku ale jednak pukam sie w glowe hehe

Pozdrawiam
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 06:11   #382
annabartnikowska
Raczkowanie
 
Avatar annabartnikowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domu:P
Wiadomości: 34
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

heheh śliczna jest ta suknia ztą koronką wstawioną... coprawda nie gustuję w takich ,ale moim okiem jest piękna gratuluję dobrego gustu...Ja strasznie boję się tych wysyłek,że nie będzie taka jak bym chciała a wybredna potrafię byc...przyznam.. ja się uwzięłam na te demetriosy...i Hollywood dreams ,ale jak patrze na te Wasze suknie....hmmmm <lol>
annabartnikowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 06:35   #383
diviana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

A u mnie Pani napisała że 8 czerwca wysłała, z Polski pocztą no i nic nie ma do tej pory, suknia nie wiadomo gdzie, ślub coraz bliżej a ja w takim stresie że co i rusz płaczę
diviana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 08:54   #384
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez mada_82 Pokaż wiadomość
No czuje sie jak ostatnia idiotka, zaplacilam za suknie $ 289 plus $ 30 za szybkie zamowienie a suknia szla 21 dni plus 8 dni trzymal ja urzad celny plus zaplacilam 350 zl cla. Przed chwila koleznka tu napisala ze tez zamowila z kannaca jak ja i nie doplacajac ani za pospiech ani za clo ma suknienke szybko i tanio Bron boze nie zazdroszcze, ciesze sie ze wam sie udaje ale patrzcie jakie zrzadzenie rzeczy martwych potrafi byc wredne A co najgorsze to jeszcze nie wiem czy bedzie mi sie podobac, ale by byly jaja jak nie
Teraz zaluje ze wczesniej sie nie wzielam za szukanie sukienek, bo wasze choc dwa razy (nawet prawie 3 przez clo) tansze to sa sliczne i widac ze porzadne. Przez rok mowilam sobie ze pierw musze troche schudnac dopiero potem suknie zamowie, co prawda schudlam ale moglam im podac mniejsze rozmiary i by bylo bez tych zbednych tracen pieniedzy a przede wszytskim nerwow, a przeciez nie wolno mi sie teraz denerwowac. Tzn juz sie nie denerwuje bo sa wazniejsze sprawy jak moj kropeczek w brzuszku ale jednak pukam sie w glowe hehe

Pozdrawiam
Dziwna sprawa z tym 30 $ plus. Może koleżanka po prostu dużo szczęścia miała i trafiła na jakiś luźniejszy okres, że tak szybko uszyli.
Co do samej sukni, to śledząc ten wątek zazwyczaj suknie z Kanacca podobały się dziewczynom, były porządnie uszyte, więc trzymam kciuki, że Twoja będzie tą wymarzoną.
A co do zamówienia mniejszego rozmiaru, to ja jednak byłabym ostrożna- dobrze, że zrobiłaś to w ten sposób. Jakbyś zamówiła mniejszy rozmiar, to po 1. Mogłoby Ci się nie udać schudnąć tyle ile sobie założyłaś, a wtedy zostałabyś bez sukni. 2. Nie koniecznie po schudnięciu miałabyś takie wymiary, na jakie byłaby suknia, a wtedy więcej przeróbek by było.
I faktycznie, masz rację, nie denerwuj się, bo ktoś tam w Twoim brzuszku może nie być z tego zadowolony.

Cytat:
Napisane przez diviana Pokaż wiadomość
A u mnie Pani napisała że 8 czerwca wysłała, z Polski pocztą no i nic nie ma do tej pory, suknia nie wiadomo gdzie, ślub coraz bliżej a ja w takim stresie że co i rusz płaczę
To wyślij do pani mail, żeby Ci zeskanowała dowód nadania Twojej paczki i wysłała to wtedy będziesz pewna, że suknię wysłała a w razie, jeśli rzeczywiście wysłała, pójść na pocztę i dowiedzieć się co i jak dalej masz robić. Ja miałam ostatnio problem z wypłatą i z resztą zarządaliśmy dowodu wysłania pieniążków, później się okazało, że pieniążki były wysłane tego samego dnia, co potwierdzenie- o kilka dni za późno, a myśmy sobie czekali.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 05:42   #385
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej hej

Suknia jest boska, sliczna, przecudowna ale..... za mala I nie ze ja im podalam zle wymiary czy przytylam bo mierzylam ja miara i np w tali jest 2 cm mniejsza a pod biustem z 6 Moge ja odeslac, mam czas do piatku i wtedy oddadza mi kase bez 50 dolarow ale clo chyba przepadnie. Dzis bede atakowac krawcowe czy da sie cos zrobic bo strasznie mi sie podoba ta kiecka, nie moglam spac w nocy, strasznie sie martwie bo slub za 2 tyg... Myslicie ze w wypozyczalni wypozycza mi i dopasuja jakas suknie w niecale 2 tyg? Szukam w niecie o ile mozna powiekszac suknie ale nic takiego nie znalazlam. Aha, suknia w biodrach jest dobra tylko w gorsecie sie nie dopina a jest na zamek.

Niezle, jeszcze nikomu nie przyszla za mala suknia, naprawde mam pecha z ta suknie

---------- Dopisano o 06:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Dzieki za pocieszenie Brzydalku, nie schudlam duzo, z 67 na 62 (w biodrach 5 cm i w talii 5cm)a jestem wysoka 174 wiec poprostu glupiutka bylam. Naprawde sliczna suknia, postaram sie wieczorem dac zdjecia o ile jej mi jakas krawcowa nie wezmie w celu poszczerzenia wiec ogromna mam nadzieje ze jej wam dzisiaj jednak nie pokaze...
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 06:18   #386
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez mada_82 Pokaż wiadomość
Hej hej

Suknia jest boska, sliczna, przecudowna ale..... za mala I nie ze ja im podalam zle wymiary czy przytylam bo mierzylam ja miara i np w tali jest 2 cm mniejsza a pod biustem z 6 Moge ja odeslac, mam czas do piatku i wtedy oddadza mi kase bez 50 dolarow ale clo chyba przepadnie. Dzis bede atakowac krawcowe czy da sie cos zrobic bo strasznie mi sie podoba ta kiecka, nie moglam spac w nocy, strasznie sie martwie bo slub za 2 tyg... Myslicie ze w wypozyczalni wypozycza mi i dopasuja jakas suknie w niecale 2 tyg? Szukam w niecie o ile mozna powiekszac suknie ale nic takiego nie znalazlam. Aha, suknia w biodrach jest dobra tylko w gorsecie sie nie dopina a jest na zamek.

Niezle, jeszcze nikomu nie przyszla za mala suknia, naprawde mam pecha z ta suknie

---------- Dopisano o 06:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Dzieki za pocieszenie Brzydalku, nie schudlam duzo, z 67 na 62 (w biodrach 5 cm i w talii 5cm)a jestem wysoka 174 wiec poprostu glupiutka bylam. Naprawde sliczna suknia, postaram sie wieczorem dac zdjecia o ile jej mi jakas krawcowa nie wezmie w celu poszczerzenia wiec ogromna mam nadzieje ze jej wam dzisiaj jednak nie pokaze...
K urcze, faktycznie za dużo tego pecha masz. Oby już się skończył i obyś znalazła dobrą krawcową, która Ci suknię ładnie poprzerabia. Może dałoby radę zrobić na szybko jakieś sznurowanie z tyłu, albo może ma troszkę wolnego materiału na poszerzenie.
Napisz po wizycie u krawcowej, co Ci powiedziała.
Co do schudnięcia, to gratuluję- niby niewiele, ale jednak dużo.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 07:21   #387
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez mada_82 Pokaż wiadomość
Suknia jest boska, sliczna, przecudowna ale..... za mala
Ojej, ale Ci współczuję Mam tylko nadzieję, że krawcowej uda się coś z tym zrobić... Trzymam mocno kciuki A co do przeróbki, to faktycznie wiązanie z tyłu to dobry pomysł, od razu też o tym pomyślałam
Daj znać wieczorem co się dowiedziałaś. Czekamy...
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 07:55   #388
diviana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

no więc mam już moją suknię ślubną, po tym jak po 2 tygodniach odnalazła się na poczcie, przesyłka uszkodzona zamoknięta, otwieram no ale suknia ok bo jeszcze w jakiejś folii była. Zanoszę do domu i moja suknia która miałaby być śnieżnobiała, ma na środku pasek w kolorze bladego złota i przypięte złote koraliki. ramiączka dopinane ale za krótkie tren długi piękny, no ale nie ma żadnego podpięcia do tego trenu, więc tańczyć ssię w żadnym wypadku nie da Jestem strasznie zła i załamana
diviana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 09:57   #389
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez diviana Pokaż wiadomość
no więc mam już moją suknię ślubną, po tym jak po 2 tygodniach odnalazła się na poczcie, przesyłka uszkodzona zamoknięta, otwieram no ale suknia ok bo jeszcze w jakiejś folii była. Zanoszę do domu i moja suknia która miałaby być śnieżnobiała, ma na środku pasek w kolorze bladego złota i przypięte złote koraliki. ramiączka dopinane ale za krótkie tren długi piękny, no ale nie ma żadnego podpięcia do tego trenu, więc tańczyć ssię w żadnym wypadku nie da Jestem strasznie zła i załamana
nie ma co sie zalamywac
ja od razu na dzien dobry juz szykuje sie na wizyte u krawcowej po wizycie na poczice po paczke
wezcie pod uwage ze zwykla krawcowa jak szyje suknie to tez zaprasza panne kilka razy na przymiarke bo mimo ze przeciez jest krawcowa i wie jak zdjac dobrze wymiar i tak zawsze cos sie spierdaczy cos sie zle przeszyje...
nie ma co sie zalamywac i beczec
wiadomo bylo ze za darmo sukni miec nie bedziemy
a co do trenu
wez dziewczyno nie zalamuj rąk wez suknie do krawcowej i niech Ci zrobi podpiecie
masz swiezutka suknie na pewno jest tam jakies miejsce gdzie mozna wszyc sznureczek czy wstazke zeby zaczepic tren
Nie ma co robic paniki
a teraz uwaga do wszystkich panien
zwlaszcza do tych ktore szukajac pomocy wchodza na nasz watek i albo sie przerazaja i rezynuja z wysylkowej sukni albo euforycznie niedoczytuja polowy:
gdy zamawia sie suknie przez internet
nalezy z wybranym sprzedawcą najpierw przeproadzić długą wymianę mailową w stylu:
prosze o szczegoly dotyczace: zapiecia sukni (czy wiazana guziki czy suwak)
prosze powiedziec mi czy w sukni bedzie mozna zamocowac podpinke do trenu (zeby mozna bylo zamocowac tren) czy suknia bedzie miala dodatkowe ramiączko (w sukniach gorsetowych)
i wtedy gdy juz uzyskacie odpowiedz piszecie zamawiam suknie: model taki wymiary takie
prosze o uwzglednienie w moim zamowieniu podpinki do trenu dodatkowego ramiczka i tak dalej
trzeba byc rzeczowym i pokazac ze nei jest sie jakas glupia paris hilton ktora nie wie co to halka w spodnicy i do czego sluzy
jesli sprzedawca zobaczy ze jestesmy poinformowane iwiemy czego chcemy
Wiadomo nie mozna tez przesadzac w druga strone bo sobie ktos pomysli oo mądralowa sie znalazła
ale trzeba pokazać takiemu ze wiemy czego chcemy a jesli on nam teog nie zaoferuje to pojdziemy do innego
i przede wszystkim trzeba rozważnie wybierać sprzedawców
Nie chcę Wam tu narzucać że jeśli chcecie sobie kupic to najpierw przyjdzcie się spytać nas o zdanie bo wcale nie uważam się za jakiegoś extra experta.. sama o szyciu mam marne pojęcie ale widze po prostu co sie dzieje z Wami jak coś się niedopytacie a potem płacz bo suknia nie ma teog tamtego i rozczarowanie
I jeszcze jedno uważam, że to że liczycie na to, że suknia prsto z paczki wyjdzie cudna piękna i niewymagająca chocby drobnych poprawek to wielki błąd
Ja swoją suknię prosto z poczty wioze do krawcowej na profesjonalny ogląd
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-06-23 o 09:58
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:05   #390
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Bylam w wypozyczalni w ktorej moja suknie kiedys przymierzalam i uff, nadal moge ja wypozyczyc i nie ma sprawy ze na za 2 tygodnie. Wiec chociaz wiem ze mam kiecke do slubu....
Bylam u jednej krawcowej, powiedziala ze na mus by sie ja dalo zrobic ale stracila by swoj urok i jesli mam ten wybor ze moge ja odeslac to powinnam, sprawdzila w katalogu moje wymiary i suknia jest 2 rozmiary za mala...Dzis wieczorem jeszcze pojde do znajomej krawcowej na opinie.
Moja suknia tez nie ma haftki na tren ale to nie problem przeciez, chcialabym miec tylko taki problem... Rozumiem tez rozczarowanie kolorystyka ale popatrz na moja syt i od razu bedzie ci lepiej
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 16:14:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.