Ślub w rozmiarze XL - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-21, 20:49   #301
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Piękna suknia !!! Pochwal się jak zakupisz majtaski - czy wygodne i spełniają funkcję
Dziękuję. A ad majtasów- na pewno wyrażę swoją opinię, jeszcze nie wiem, czy je włożę w tym dniu, bo suknia jest z porządnego materiału i może mi być w niej samej ciepło przy upalnym wrześniu, aczkolwiek ślub mamy o 15.30 więc już może będzie ciut chłodniej- mam nadzieję, jak pogoda dopisze.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 07:06   #302
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

tylko się zastanawiam jak sie potem na siusiu wykaraskasz z tych pantaloników w sukni
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 08:37   #303
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
tylko się zastanawiam jak sie potem na siusiu wykaraskasz z tych pantaloników w sukni
Pomyśleli na szczęście o tym, bo majty są zapinane w kroku, tak jak body (przynajmniej tak napisali ). No jakby nie były, to by niezły cyrk był w kibelku. Kabina mała a tu suknię trzeba by było zdjąć.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 10:56   #304
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

hahaha albo szukać nożyczek i otworki robić
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:19   #305
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Dobrze, jakby był czas na szukanie. Bo jakby czasu nie było, to by przestało być zabawnie.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 17:42   #306
Leisla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa, Dublin
Wiadomości: 587
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

ja mam rozmiar 52 i martwię się, że nawet nie bede mogła zmierzyć czy suknia na mnie ładnie wyglada... w nic sie nie wcisne w salonie.... mam kilka modeli upatrzynych na roznych stronkach...ale co przymiarka to przymiarka....nie wiem czy w warszawie sa jakies miejsca gdzie maja naprade duze rozmiary....
Leisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 17:53   #307
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Leisla rozmiar 48 nie jest dużo mniejszy,w ięc wiem o jakim strachu mówisz. Ja sie zastanawiam, czy nie obdzwonić wszystkich możliwych do zwiedzenia przeze mnie salonów i nie zapytać, czy mają takie suknie, nie chcę mierzyć przykładając sobie suknię w rozmiarze 38
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 23:08   #308
Ellisa
Raczkowanie
 
Avatar Ellisa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Byłam teraz,w czwartek w salonie w Siedlcach.Mają tam suknie we wszystkich rozmarach więc zawsze można sobie jakąś nałożyć i zorientować jak to będzie.Ja miałam rozmiar 40,wzrost 169 i wymarzyłam sobie suknię ala księżniczka,z obfitym dołem lub suto marszczoną.Pani w salonie wytłumaczyła mi w czym będę najkorzystniej wyglądać.Otóż suknie takie jak chciałm są dla Pań filigranowych i niewysokich.Dodaja optycznie kilogramów i obwodów.Nałożyłam suknię bez ramiączek,odcinaną pod biustem wąską szarfą z kryształkami,lekko drapowaną i sznurowaną z tyłu i z trenem.I tą wzięłam.W dodatku okazało się że z tych nerwów schudłam i wlazłam w rozmiar 38.A jeszcze dowiedziałam się że sukni nie muszę kupować - a kosztuje 3000,tylko mogę ja wypożyczyć za 1000 zł.I tak zrobiłam bo co potem z nia zrobie ,powieszę na strychu?
Ellisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 07:58   #309
Leisla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa, Dublin
Wiadomości: 587
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Mi się marzy taka z rokloszowanym ale gladkim dolem, z jakimis swiecidelkami w dole sukni i z gorsetem, tylko najlepiej takim na ramiaczkach bo inaczej moj biust wyladuje na ołtarzu znajac go . W odcinanych pod biustem to ja wygladam jak w ciaży....
Leisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 13:22   #310
benenati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn-Gietrzwałd
Wiadomości: 102
GG do benenati
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

hej... będę wdzięczna gdybyście mogły mi coś doradzić...
noszę rozmiar 44, wzrost 167 i zakochałam się w pewnej sukni... Czy Waszym zdaniem ta suknia będzie dobra dla mnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 230c3ef0aee7aa3a.jpg (46,8 KB, 134 załadowań)
__________________
Zdjęcia z naszego Ślubu i Wesela: http://picasaweb.google.com/marta.flash
benenati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 07:20   #311
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

myślę, ze najlepiej byłoby przymierzyć, chyba, ze chcesz ją uszyć, to pojawia się problem. Spróbuj przymierzyć w podobnym stylu. Myślę, ze powinno być ok, chociaż zalezy jaki masz brzuszek, bo jest w niej jednak mocne wcięcie.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 15:14   #312
benenati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn-Gietrzwałd
Wiadomości: 102
GG do benenati
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

właśnie zamierzam szyć i się boję... znalazłam tą suknie na allegro ;] Może pomierzę w salonie coś o podobnym kroju... A brzuch niestety dość odstający....
__________________
Zdjęcia z naszego Ślubu i Wesela: http://picasaweb.google.com/marta.flash
benenati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:25   #313
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

ona nie ma tak jakby odcięcia pod biustem, nie jest to dokładna linia A, odcięcie jest w pasie, a to może właśnie niekorzystnie wyglądać jeśli ma się odstający brzusio (jak ja ) Myślę właśnie, tak, jak napsiałyśmy, żeby iść i przymierzyc coś podobnego krojem, będziesz wtedy wiedziała
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:32   #314
benenati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn-Gietrzwałd
Wiadomości: 102
GG do benenati
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

na czwartek umowilam sie do dietetyka i mam nadzieje ze uda mi sie troche stracic cialka A najbardziej wlasnie ten brzuszek... zebym mogla zalozyc te sliczna suknie
__________________
Zdjęcia z naszego Ślubu i Wesela: http://picasaweb.google.com/marta.flash
benenati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:47   #315
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

to raczej ćwiczenia
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 20:07   #316
benenati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn-Gietrzwałd
Wiadomości: 102
GG do benenati
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

dieta i ćwiczenia i oby mi chęci nie zabrakło
__________________
Zdjęcia z naszego Ślubu i Wesela: http://picasaweb.google.com/marta.flash
benenati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 18:38   #317
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

dziewczyny a co z bielizną? Gdzie dostac w większym rozmiarze? Do tego przydałaby się bez ramiączek pewnie Nie mam pojęcia, dziś ledwo co kupiłam stanik w swoim 80/85 G, a przez internet nie kupię, bo z mierzonych 10 pasował 1, wiec nie wierzę, ze trafię z zakupem
Gdzie Wy się zaopatrzyłyście?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:26   #318
karolina22sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Ja swój biustoniosz, bardotka z odpinanymi ramiączkami w rozmiarze 70G kupiław w Maximusie w Nadarzynie w butiku Katrin.
karolina22sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:56   #319
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Ja chyba niewiele pomogę - bo swój stanik (a w zasadzie dwa, żeby mieć wybór) kupiłam na Allegro i w obu przypadkach udało mi się trafić.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 08:11   #320
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
dziewczyny a co z bielizną? Gdzie dostac w większym rozmiarze? Do tego przydałaby się bez ramiączek pewnie Nie mam pojęcia, dziś ledwo co kupiłam stanik w swoim 80/85 G, a przez internet nie kupię, bo z mierzonych 10 pasował 1, wiec nie wierzę, ze trafię z zakupem
Gdzie Wy się zaopatrzyłyście?
No ja pewnie też będę musiała skorzystać z internetu, bo jak idę do sklepu i pytam, to pokazują mi same takie "babciowe" staniki. A mi marzy się coś innego...

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Ja chyba niewiele pomogę - bo swój stanik (a w zasadzie dwa, żeby mieć wybór) kupiłam na Allegro i w obu przypadkach udało mi się trafić.
A że zapytam, swoje staniki kupowałaś zapewne zgodnie z tabelą wymiarów z aukcji, tylko czy kupiłaś rozmiar idealnie zgadzający się z tym tabelkowym, czy większy? Bo ja czaję się na stanik Sienna Panache, tylko że mają tylko większy niż by mi pasował. A może któraś z Was miała ten model i potrafi coś na ten temat napisać?
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 09:12   #321
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Ja kupiłam nie u profesjonalistów, tylko u amatorów. Prosiłam tylko o zmierzenie stanika w cm i porównywałam go ze swoim, który mi pasował.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:13   #322
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

ooo to byłby jakiś sposób, jakby mi ktoś z aukcji zmierzyl i pdoał, bym miała pewność, że będzie w miarę ok ;/ Bo tak, to ja nie chcę kupować, a potem będzie mi to leżało
Ja wczoraj kupiłam w swoim rozmiarze, tzn z tej serii weszłam w 80 E, ale to raczej 85F powinno być, nic specjalnego,a le nie beżowe babcine paskudztwo.
http://www.vena-bielizna.pl/produkty/VB-40.jpg ogólnie babka miała dużo dużych rozmiarów, ceny 55-95zł, ale nie widziałam już powyzej D z odpinanymi ramiączkami ;/
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 08:08   #323
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam nie u profesjonalistów, tylko u amatorów. Prosiłam tylko o zmierzenie stanika w cm i porównywałam go ze swoim, który mi pasował.
Dzięki za radę, o tym nie pomyślałam szczerze mówiąc.

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
ooo to byłby jakiś sposób, jakby mi ktoś z aukcji zmierzyl i pdoał, bym miała pewność, że będzie w miarę ok ;/ Bo tak, to ja nie chcę kupować, a potem będzie mi to leżało
Ja wczoraj kupiłam w swoim rozmiarze, tzn z tej serii weszłam w 80 E, ale to raczej 85F powinno być, nic specjalnego,a le nie beżowe babcine paskudztwo.
http://www.vena-bielizna.pl/produkty/VB-40.jpg ogólnie babka miała dużo dużych rozmiarów, ceny 55-95zł, ale nie widziałam już powyzej D z odpinanymi ramiączkami ;/
Super stanik! A w jakim sklepie i gdzie kupowałaś? Bo poza tym, że ładny fason to jeszcze przedział cenowy przyzwoity.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 12:52   #324
juzerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 166
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Dziewczyny, jeśli nie jesteście chude jak szczapy, to przed wyborem sukienki wybierzcie się do dobrego sklepu z bielizną i kupcie sobie dobry gorset! technika wykonywania dzisiejszych nie pozostawia wiele do życzenia i nie przypomina archaicznych, noszonych przez nasze babcie. ten rodzaj bielizny doskonale wymodeluje sylwetki i zabierze kilka centymetrów w obwodzie.
3majcie się cieplo!

ps. nie wiem, czy ta kwestia była odpowiednio poruszona w tym wątku, więc z góry przepraszam za powtarzanie.
juzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 10:51   #325
nikadm
Przyczajenie
 
Avatar nikadm
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

<usunięte przez moderatora>

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-08-17 o 16:47 Powód: złamanie zakazu kupna\sprzedaży
nikadm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 22:13   #326
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Witam !
Ja co prawda juz po slubie koscielnym ...
ale tak jak w temacie nie naleze do chudziutkich osob
a w dniu mojego slubu czulam sie jak ksiezniczka

widze ze rozmawiacie o bieliznie .. ja nie mialam biustonosza tylko gorset ktory jeszcze bardziej pomogl mi zakamoflowac moj brzuszek sukienke mialam z gorsetem jedno czesciowa gorset wiazany z tylu ... i wszyscy goscie mowili ze wygladam w niej 20kg mniej i tak tez sie czulam gorset byl scisniety takze mialam ladne wciecie w talii sukienka byla bez ramiaczek .. a mimo tego piersi mi nie " wyskakiwaly"

pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu sukni ... najwazniejsze zebyscie sie czuly w niej pieknie i wygodnie .. i pamietajcie ze czasem na wieszaku suknia nie wyglada zbyt pieknie a na was bedzie wygladac rewelacyjnie ( tak bylo u mnie )
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 06:39   #327
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Oj też mam ten sam problem o Wy - rozmiar 42 Mam zamiar schudnąć 10kg to może wcisnę się w 40. Marzy mi się po przymierzać sukienki w salonach i zobaczyć jak w nich wyglądam. Za nie długo zaczynam poszukiwania i zobaczymy. Chciałabym coś w fasonie w literce A.
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:09   #328
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Witam !
Ja co prawda juz po slubie koscielnym ...
ale tak jak w temacie nie naleze do chudziutkich osob
a w dniu mojego slubu czulam sie jak ksiezniczka

widze ze rozmawiacie o bieliznie .. ja nie mialam biustonosza tylko gorset ktory jeszcze bardziej pomogl mi zakamoflowac moj brzuszek sukienke mialam z gorsetem jedno czesciowa gorset wiazany z tylu ... i wszyscy goscie mowili ze wygladam w niej 20kg mniej i tak tez sie czulam gorset byl scisniety takze mialam ladne wciecie w talii sukienka byla bez ramiaczek .. a mimo tego piersi mi nie " wyskakiwaly"

pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu sukni ... najwazniejsze zebyscie sie czuly w niej pieknie i wygodnie .. i pamietajcie ze czasem na wieszaku suknia nie wyglada zbyt pieknie a na was bedzie wygladac rewelacyjnie ( tak bylo u mnie )
A możesz mi zdradzić, jaki gorset miałaś? Czy taki typowo wyszczuplający (jeśli tak, to u mnie odpada, bo na mój rozmiar biustu nie ma gorsetów niestety, pozostaje tylko pół gorset) czy taki zwykły gorset? Jak masz jakieś zdjęcie podobnego, to prosiłabym o wklejenie.
Ja właśnie jestem na etapie kupna bielizny, a niestety przy moim rozmiarze nie jest to takie proste.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:12   #329
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Witam !
Ja co prawda juz po slubie koscielnym ...
ale tak jak w temacie nie naleze do chudziutkich osob
a w dniu mojego slubu czulam sie jak ksiezniczka

widze ze rozmawiacie o bieliznie .. ja nie mialam biustonosza tylko gorset ktory jeszcze bardziej pomogl mi zakamoflowac moj brzuszek sukienke mialam z gorsetem jedno czesciowa gorset wiazany z tylu ... i wszyscy goscie mowili ze wygladam w niej 20kg mniej i tak tez sie czulam gorset byl scisniety takze mialam ladne wciecie w talii sukienka byla bez ramiaczek .. a mimo tego piersi mi nie " wyskakiwaly"

pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu sukni ... najwazniejsze zebyscie sie czuly w niej pieknie i wygodnie .. i pamietajcie ze czasem na wieszaku suknia nie wyglada zbyt pieknie a na was bedzie wygladac rewelacyjnie ( tak bylo u mnie )

z może wkleiłabyś jakieś zdjęcia, żebyśmy cię mogły zobaczyć w sukience?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:56   #330
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

ona nie miała gorsetu, góra sukni była gorsetowa, to nie był dodatkowy gorset a obejzeć fotki można było na stronie podanej w zabci podpisie: http://www.hubertburzawa.com/pk

Cytat:
Napisane przez Brzydal82 Pokaż wiadomość
Dzięki za radę, o tym nie pomyślałam szczerze mówiąc.

Super stanik! A w jakim sklepie i gdzie kupowałaś? Bo poza tym, że ładny fason to jeszcze przedział cenowy przyzwoity.
musiałabys wejść na stronę:
www.vena-bielizna.pl i poszukać w swojej okolicy sklepu. Ogólnie biustonosz firmy Vena, a sklep zwykły, z bielizną różnych firm
Cytat:
Napisane przez juzerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli nie jesteście chude jak szczapy, to przed wyborem sukienki wybierzcie się do dobrego sklepu z bielizną i kupcie sobie dobry gorset! technika wykonywania dzisiejszych nie pozostawia wiele do życzenia i nie przypomina archaicznych, noszonych przez nasze babcie. ten rodzaj bielizny doskonale wymodeluje sylwetki i zabierze kilka centymetrów w obwodzie.
3majcie się cieplo!

ps. nie wiem, czy ta kwestia była odpowiednio poruszona w tym wątku, więc z góry przepraszam za powtarzanie.
A po co mi jeszcze dodatkowy gorset, pzoa tym te ściskające/modelujące nigdy nie są wygodne i nei zamierzam się gotowac w czymś takim w sierpniu ;/

ultraradiola 42 to nie dużo, ale rozumiem Twoje obawy. Teraz jak chodziłam po salonach to w Twoim rozmiarze było mnustwo sukienek

pokażę Wam jakie mi się spodobały, co o nich myślkicie?:
http://www.morilee.com/DressDetail.aspx?C=15&D=3037&P=1
http://www.morilee.com/DressDetail.aspx?C=15&D=3038&P=1
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-08-20 o 09:58
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-30 12:32:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.