Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 13:01   #481
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez antena8444 Pokaż wiadomość
przyszla )) jest super i idealna na mnie. Tyl ma piekny, w ogole jest ladniejsza niz na zdjeciu, ktore wczesniej wkleilam
Cla nie placilam... Chinka wyslala w piatek i wczoraj juz byla u mnie )
polecam firme.
A mogłabyś wrzucić foteczki jak wygląda na Tobie ?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 16:44   #482
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Witajcie

Ja juz po wielkim dniu Bylo super, niesamowite wzruszenia i wysmienita zabawa. Suknia podobala sie wszystkim, bez wyjatku Sama sie napatrzec na zdjecia nie moge W załączniku dodaje jak wygladał efekt końcowy... przyznam ze miałam z nią u krawcowej niezłe przeboje i bałam sie ze jednak nie bedzie mi dane jej założyć... na szczescie udalo sie Teraz wyczyscic i sprzedac

A reszta dziewczyn slubujacych 26 wrzesnia? Pamietam ze bylo nas kilka... pochwalcie sie

Pozdrawiam wszystkie przyszle i te juz po panny młode
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:28   #483
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez antena8444 Pokaż wiadomość
przyszla )) jest super i idealna na mnie. Tyl ma piekny, w ogole jest ladniejsza niz na zdjeciu, ktore wczesniej wkleilam
Cla nie placilam... Chinka wyslala w piatek i wczoraj juz byla u mnie )
polecam firme.
mozesz wkleić fotki ?

Cytat:
Napisane przez joasiek31 Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja juz po wielkim dniu Bylo super, niesamowite wzruszenia i wysmienita zabawa. Suknia podobala sie wszystkim, bez wyjatku Sama sie napatrzec na zdjecia nie moge W załączniku dodaje jak wygladał efekt końcowy... przyznam ze miałam z nią u krawcowej niezłe przeboje i bałam sie ze jednak nie bedzie mi dane jej założyć... na szczescie udalo sie Teraz wyczyscic i sprzedac
bardzo ładnie wyglądałaś
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:58   #484
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

joasiek31 efekt końcowy sukni piękny.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=378 moje fotki są już w tym wątku, więc nie będę ich ponownie wklejać.
Ja obawiałam się troszkę o tę czerń, ale nikt złego słowa nie powiedział, wręcz przeciwnie, suknia podobała się.
Również pozdrawiam wszystkich.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 15:41   #485
malinowe pole
Raczkowanie
 
Avatar malinowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Jestem pod wrażeniem Waszych sukni - nie sądziłam, że w większości będą one tak dobrze leżeć i być z porządnego materiału. Pod Waszym wpływem zastanawiam się nad tą suknią http://cnaimili.com.cn/product/23108...ress_101_.html
Jedna z Was zdaje się kupowała tam suknię - jakbym mogła prosić o informację, jak to wszystko się odbywa, skąd wiedziała, jaka jest cena (bo nie widzę jej na stronie), ile czekała i inne jakieś wskazówki.
malinowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 00:52   #486
mariolka1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

dla zainteresowanych o sukniach sprzedawanych przez ebay od chińczyków http://www.bridalonlinestore.com/Collection/ebay.asp właśnie dzisiaj miałam się na jedną zdecydować. Dzieki Bogu znalazłam tą stronkę. Może nie we wszystkich przypadkach tak się stanie ale te suknie to po prostu mnie przeraziły.
mariolka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:18   #487
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez malinowe pole Pokaż wiadomość
jaka jest cena (bo nie widzę jej na stronie), ile czekała i inne jakieś wskazówki.
Cena jest na stronie, ale orientacyjna Jedyne co moge polecic to maila do sprzedawcy z zapytaniem o cene, koszt przesylki i dodatki Ja zamawialam na allegro wiec mialam mniejszy stres i komfort ze w razie problemow suknie moglam zwrocic bez koszmarnych kosztow do chin

Cytat:
Napisane przez mariolka1202 Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych o sukniach sprzedawanych przez ebay od chińczyków http://www.bridalonlinestore.com/Collection/ebay.asp właśnie dzisiaj miałam się na jedną zdecydować. Dzieki Bogu znalazłam tą stronkę. Może nie we wszystkich przypadkach tak się stanie ale te suknie to po prostu mnie przeraziły.
Ehhh.. trzeba liczyc sie z ryzykiem. I oczywiscie z tym ze suknia nie bedzie DOKLADNIE wygladac jak ze zdjecia... Moja nie wygladala dokladnie jak ta ktora zamowilam, ale po przerobkach, odprasowniu mysle ze wygladala nawet lepiej, bo mniej strojnie Jak tu niejedna z nas pisala trzeba liczyc sie z poprawkami i to nie ulega dyskusji
Jak dla mnie nie wszystkie suknie w ostrzezeniu wygladaja koszmarnie.. sa pokazane przede wszystkim bez halek, ktore niesamowicie suknie eksponuja, sama wiem po sobie...
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 08:02   #488
claudia511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 23
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez joasiek31 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nie wszystkie suknie w ostrzezeniu wygladaja koszmarnie.. sa pokazane przede wszystkim bez halek, ktore niesamowicie suknie eksponuja, sama wiem po sobie...
Co do ostrzeżenia to zgadzam się że bez halki suknie wyglądają zupełnie inaczej, kolejną sprawą jest wybór kroju sukni do własnej figury i tu m.in. było widać tego konsekwencje. Chociaż widać też było sporo rzeczy do poprawek. Ale nie oszukujmy się idealnie jak na zdjęciu nie będzie, zawsze będą nawet delikatne różnice.
claudia511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:26   #489
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Witam
Dziś dotarła do mnie moja suknia Jeest idealna
NIe wiem jeszcze tylko jaka jest na dlugosc bo nie ma mozliwosci sprawdzic (bo nie mam w domu butów na obcasie) Hafty idealne, koraliki wszyte porządnie, szwy profesjonalne. wszystko dopracowane w kazdym milimetrze.
Gorset jest usztywniony bodaj hmm druciki to za dużo powiedziane bo sa elastyczne... w każdym razie ja jestem strasznie zadowolona
była zapakowana w paczce 50 * 50 * 10 cm jeszcze nie odkryłam gdzie jest napisana jej wartość albo coś
Dostałam od sprzedawcy adres strony i numer nadania paczki i moglam sobie obserwowac jak przebiega jej podróż. Paczka przyszła do mnie prościutko przez kuriera I nie było nigdzie napisane nic o podatkach czy cłach
dodam fotki
Zaplacilam przez paypala 99 funtow brytyjskich
Jak macie jeszcze jakies pytania to mowcie
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-10-15 o 16:38
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 07:37   #490
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Kubusewa jest super i co zaskakujace bardzo podobna do tej ze zdjecia Az jestem ciekawa koncowego efektu po odprasowaniu i z halka (bo chyba jej nie mialas przy zdjeciach) Gratuluje zakupu Kolejna zadowolona
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 08:49   #491
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Witam
Dziś dotarła do mnie moja suknia Jeest idealna
NIe wiem jeszcze tylko jaka jest na dlugosc bo nie ma mozliwosci sprawdzic (bo nie mam w domu butów na obcasie) Hafty idealne, koraliki wszyte porządnie, szwy profesjonalne. wszystko dopracowane w kazdym milimetrze.
Gorset jest usztywniony bodaj hmm druciki to za dużo powiedziane bo sa elastyczne... w każdym razie ja jestem strasznie zadowolona
była zapakowana w paczce 50 * 50 * 10 cm jeszcze nie odkryłam gdzie jest napisana jej wartość albo coś
Dostałam od sprzedawcy adres strony i numer nadania paczki i moglam sobie obserwowac jak przebiega jej podróż. Paczka przyszła do mnie prościutko przez kuriera I nie było nigdzie napisane nic o podatkach czy cłach
dodam fotki
Zaplacilam przez paypala 99 funtow brytyjskich
Jak macie jeszcze jakies pytania to mowcie
Suknia piekna!
Podaj prosze link do stronki z ktorej zamawialas.
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 09:24   #492
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

kubusewa, super! Suknia piękna, widać, że bardzo starannie zrobiona. I cieszę się, że dołączasz do klubu zadowolonych.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 20:08   #493
kasityrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Witaj a w jakim kolorze zakupilas te suknie slubna??
kasityrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 17:30   #494
mariolka1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Kubusewa nie powiem ale Twoja suknia wygląda idealnie. Jest naprawdę bardzo ładna. Nie mogę uwierzyć że kosztowała tylko 99 funtów.
Udany zakup
mariolka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 15:53   #495
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Tak więc tak kolor nazywa się claret. Jest to innymi słowy kolor czerwonego wina.Ja z takim nazewnictwem spotkałam się na stronie projektanta mojej sukni i spytałam konkretnie czy ten kolor jest dostepny.
I tak: strona sklepu mojego sprzedawcy:
http://stores.shop.ebay.com/enjoylife1982__W0QQ_armrsZ1
Jak pewnie zauważyłyście na mniej więcej większości stron są tabelki z ogromną ilością kolorów najlepiej się po prostu dopytać. Zobaczyć na stronie swojego projektanta (angielskiej) jak nazywa się kolor (jesli ktoś kupuje tak jak ja kolorowe) a jak nie no to też (bo wiele jest odcieni bieli). Suknia jest idealnie uszyta - nawet mam wrażenie że te salonowe własnie tam szyją i chyba właśnie stamtąd mój krawiec ma pojęcie jak miała wyglądać moja suknia. Moja świadkowa powiedziała mi (jak jej pokazałam zdjęcia z salonowej przymiarki w sukni beżowej nie czerwonej) że nie zauważyła, że te suknie są takie same (a różniły się tylko kolorem tych wstawek )
Ja Wam dam radę jak wybieracie suknie kolorowe takei jak ta moja np to przede wszystkim po pierwsze trzeba sprawdzić jaki ma sprzedawca feedback i nie ważne, że ktoś ma 100% positive. Ja w pierwszym odruchu odrzuciłam wszystkich sprzedawców którzy mieli mniej niż 200 opinii. I potem czytałam negative feedback. Jesli to były argumenty w stylu suknia przyjechała wymięta no to to już jest przesada. Ale jesli ktoś pisze że suknia znacznie odbiega od tego co jest na fotce... No to ok można się pokusić o wnerwienie. Ja też to co zrobiłam to: odszukać na podstawie ceny (ja tak zrobiłam) opinie o takich jak nasza sukniach. Przykład: moja koztowała 99 funtów. Weszłam na feedback i odnalazłam te suknie które kosztowały tyle samo i odczytałam ten feedback i np w moim przypadku wszystkie były baardzo pozytywne
Co dalej te tabelki. Ja nie zaufałam tym sprzedawcom, którzy pokaywali tabelki wyglądające na namalowane (czyli takie jakby namalowane w paincie czy czymś podobnym - z reguły sa to szablony w kółkach. Mój szablon wyglądał jak sfotografowany szablonmaterialny - materiałowy - (chyba w miarę jasno napisałam).
Życzę wszystkim zaglądającym na wątek udanych zakupów.. obiecuje podzielić się fotkami ślubnymi... ale to dopiero w czerwcu
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 20:41   #496
pomorzanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 86
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ja już po. A oto moja sukienka już po przeróbkach, bo jak pisałam wcześniej była trochę za szeroka no i trafiłam na krawcową, która jeszcze miała własną wizję tej sukni i trochę ją przerobiła. A oto efekt:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...296888&page=37
POST 1099

A tak wyglądała jak ją dostałam, trochę pognieciona, bez halki i przed przeróbkami:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...232839&page=13
POST 371

Ja jestem zadowolona z sukni a zapłaciłam za nią ok. 550 zł i do tego chińczyk oddał mi 20 dolarów za to , że suknia jest za szeroka i muszę przerabiać.
pomorzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 12:38   #497
aisile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

dziewczyny ja też zamierzam kupić suknie przez allegro, ale uzywaną, od jakiejś poprzedniej właścicielki, która kupi sukienkę w salonie
Tylko mam obawy co do pozniejszych poprawek, czy da się je zrobić, jakie to są koszty? a przede wszystkim czy znacie godne polecenia krawcowe w Warszawie lub okolicach?
aisile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:43   #498
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej,

Ja znam przemila krawcowa w Warszawie i na dodatek niedroga - chociaz czasami b. zapracowana. Moge podac Tobie namiary na priva.
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 10:19   #499
aisile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

o to bardzo poproszę o namiar
aisile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 20:33   #500
joasiek31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 72
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Pomorzanka - pieeeeeknie

Cytat:
Napisane przez aisile Pokaż wiadomość
dziewczyny ja też zamierzam kupić suknie przez allegro, ale uzywaną, od jakiejś poprzedniej właścicielki, która kupi sukienkę w salonie
Tylko mam obawy co do pozniejszych poprawek, czy da się je zrobić, jakie to są koszty?
Poluj, poluj jest sporo okazji, a czasami niektorzy sprzedawcy (zamawiajacy w chinach), dla zachety suknie sprzedaja szyte na miare od 1zl bez ceny minimalnej ja tak trafilam...
Co do poprawek, to kazda wparwna krawcowa powinna sobie z nimi poradzic ja musialam swoja zwezic, skrocic i wynioslo mnie to 120zl (ale wiem ze mozna i taniej... ja nie trafilam na uczciwa krawcowa )
Tobie zycze powodzenia!
joasiek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 21:20   #501
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Brzydal82 Pokaż wiadomość
joasiek31 efekt końcowy sukni piękny.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=378 moje fotki są już w tym wątku, więc nie będę ich ponownie wklejać.
Ja obawiałam się troszkę o tę czerń, ale nikt złego słowa nie powiedział, wręcz przeciwnie, suknia podobała się.
Również pozdrawiam wszystkich.
Piękna ta Twoja suknia Kto ją projektował?

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Witam
Dziś dotarła do mnie moja suknia Jeest idealna
NIe wiem jeszcze tylko jaka jest na dlugosc bo nie ma mozliwosci sprawdzic (bo nie mam w domu butów na obcasie) Hafty idealne, koraliki wszyte porządnie, szwy profesjonalne. wszystko dopracowane w kazdym milimetrze.
Gorset jest usztywniony bodaj hmm druciki to za dużo powiedziane bo sa elastyczne... w każdym razie ja jestem strasznie zadowolona
była zapakowana w paczce 50 * 50 * 10 cm jeszcze nie odkryłam gdzie jest napisana jej wartość albo coś
Dostałam od sprzedawcy adres strony i numer nadania paczki i moglam sobie obserwowac jak przebiega jej podróż. Paczka przyszła do mnie prościutko przez kuriera I nie było nigdzie napisane nic o podatkach czy cłach
dodam fotki
Zaplacilam przez paypala 99 funtow brytyjskich
Jak macie jeszcze jakies pytania to mowcie
Gratuluję udanego zakupu...jest piękna!
__________________
Czyżby Stanisław był gejem?
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 08:35   #502
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez hajduczkawojtusia Pokaż wiadomość
Piękna ta Twoja suknia Kto ją projektował?
Dziękuję bardzo. Podejrzewam, że projektował ją Chińczyk, bo szył na pewno on- http://myworld.ebay.pl/jianghua988/ tylko z tego, co widzę, to chyba na razie zrezygnował z interesu... A szkoda.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 23:49   #503
aneczka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dziewczyny!
Przeczytałam cały wątek i zaczynam skłaniać się ku zamówieniu sukni z Chin. Wesele dopiero w sierpniu 2011, więc jeszcze dużo czasu, ale Wasze rady na pewno się przydadzą. Jeszcze nie rozglądałam się za modelami, dlatego zapytam tu, na forum: czy w ofertach ebayowych są dostępne ich autorskie projekty czy raczej modele znanych międzynarodowo firm? Pytam, bo mimo wszystko dobrze byłoby wiedzieć, jaki krój sukni pasuje do mojej sylwetki, a tego jak dotąd nie sprawdzałam. I zastanawiam się, czy jeśli znajdę interesujący model w salonie, to czy później bez problemu uszyją mi go w Chinach
Ile Wam zajęło znalezienie tego jednego modelu? Jak na razie widzę tylko, że jest duuuży wybór, a znając moje zdecydowanie, to pewnie trochę potrwa. Pozdrawia cieplutko!
aneczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 08:09   #504
claudia511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 23
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej co do zakupu sukni u sprzedawców z ebay można kupić zarówno ich projektu jak i suknie podobne do tych z salonów no i można też przysłać im zdjęcie na podstawie którego uszyją suknię. Ja właśnie przez tą 3 opcję kupowałam. Co do wyboru sukni to na pewno radzę pochodzić wcześniej po salonach i przymierzać różne suknie (z resztą tam podpowiedzą jaki fason jest odpowiedni) dzięki czemu będziesz wiedziała który krój tobie pasuje. Mi osobiście spodobała się sukienka ze zdjęcia i wiedziałam że będzie mi taka pasować no i ją zamówiłam. Życzę owocnych poszukiwań
claudia511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 21:22   #505
linda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 12
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ja kupilam suknie na Ebayu miesiac temu doszla. Slub biore 26 czerwca 2010. Suknia na pierwszy rzut oka.... nie podobala mi sie... Tani material , nie taki jak na zdjeciu, tanie kwiatki doszyte zamiast z materialu zrobione to sa sztuczne plastikowe kwiatki doszyte....;/;/ Dokupilam do tego kolo z halka i nawet jakos teraz wyglada, chociaz powiem ,ze na rozmiar uszyta doskonale, i dluuugi tren, ale jak sobie z tym trenem poradze to sie musze zastanowic...
linda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 19:07   #506
aneczka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

A u którego sprzedawcy kupowałaś?
aneczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 10:36   #507
linda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 12
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ten sprzedawca u ktorego kupowalam to usunął swoje konto. Ale jest inny takze dobry onlyyou999wedding
linda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:41   #508
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Witam dziewczyny! Własnie wczoraj wygrałam aukcję http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...L:COSI:PL:1123
Ryzyfizyk Opinie ma dobre, a w sukience sie zakochałam. Doszłam do wniosku że do maja mam jeszcze czas i jeśli przyjdzie brzydka to po prostu zamówie inną u swojej krawcowej.
Proszę Was jednak o poradę...Jak się płaci tym PayPalem???? I czy nie mozna po prostu przelać pięniądze na konto Chińczyka?
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:51   #509
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Własnie wczoraj wygrałam aukcję http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...L:COSI:PL:1123
Ryzyfizyk Opinie ma dobre, a w sukience sie zakochałam. Doszłam do wniosku że do maja mam jeszcze czas i jeśli przyjdzie brzydka to po prostu zamówie inną u swojej krawcowej.
Proszę Was jednak o poradę...Jak się płaci tym PayPalem???? I czy nie mozna po prostu przelać pięniądze na konto Chińczyka?
musisz przed wszystkim załozyc konto na paypalu, a pottem ze tak powiem doładować je przelewem bądz kartą kredytową
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 20:25   #510
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

brzmi prosto Próbuje, chociaz boje sie ze gdzies w trakcie sie pieniazki zapodzieja...ehh nie lubie takich zabaw
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 16:14:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.