Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-12, 18:35   #1021
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

osobiscie nie kupilabym bez przymierzenia bo zupelnie inaczej suknia prezentuje sie na modelce a inaczej w rzeczywistosci. ponadto w internecie nie zobaczymy szczegolow wykonczenia itp.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 00:22   #1022
virginia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

witam dziewczyny. czy któraś z Was ma może bądź przymierza się do kupna tej bądź podobnej sukni od tej firmy? zależy mi na odp bo chcę kupić taką suknię ale boję się jaki przyjdzie materiał i jakie będzie wykonanie http://moda.allegro.pl/nowa-suknia-s...896337225.html

virginia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 07:04   #1023
PatrycjaiAlan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

może lepiej idź do krawcowej z tym zdj, ja bym się bała zamawiać na all sukni ślubnej jeszcze za tak śmieszną cenę bo poprostu obawiałabym się że nie spełni moich oczekiwań a wtedy co? zreszta i tak do tej ceny musiałabyś doliczyć koszt koła i innych rzeczy bo suknia przychodzi "goła" wiec może okazać się że lepiej opłacałoby się uszyć ją w salonie i chociaż widziałabyś ją na żywo.
PatrycjaiAlan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 13:01   #1024
virginia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

no tak ale tamta aukcja z all to też szycie
virginia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:00   #1025
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

no tak, ale w angli, nie masz szansy zobaczyć jak powstaje i czy dopasują ją do Ciebie

ma dużo świeciedłek i upięć- duze ryzyko że zamiast wyglądać tak olśniewająco będzie wyglądać poprostu tandetnie,
jesli kusi Cię cena wyślij maila z prośbą o przesłanie real fotek (najlepiej w zestawieniu z takimi netowymi -będziesz miec odniesienie)- niekoniecznie tej sukni,ale innych które były szyte przez tego sprzedawce
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 10:13   #1026
_aneeeetkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hey dziewczyny, przyłącze się do tematu. Ja swoja suknie zamówiłam na allegro. czekałam na nią ponad 2 miesiące. Ale jest jeszcze piekniejsza niz na zdjęciu.

virginia87 kupiłam ja u tego samego sprzedawcy.
__________________
Kocham ;*
RAZEM OD 27.02.09r.
` .szczęśliwa tylko z Nim

Ślubujemy 05.05.2012r.
.

http://www.weselinka.pl/suwaczek/12/2012-5-05.png
_aneeeetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 12:08   #1027
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez _aneeeetkaa Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny, przyłącze się do tematu. Ja swoja suknie zamówiłam na allegro. czekałam na nią ponad 2 miesiące. Ale jest jeszcze piekniejsza niz na zdjęciu.

virginia87 kupiłam ja u tego samego sprzedawcy.
Mogłabyś zamieścić jej zdjęcie?
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 18:28   #1028
_aneeeetkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dobrze, ale jutro. Dzisiaj już jest mój TŻ, i nie chce żeby przypadkiem zobaczył sukienki
__________________
Kocham ;*
RAZEM OD 27.02.09r.
` .szczęśliwa tylko z Nim

Ślubujemy 05.05.2012r.
.

http://www.weselinka.pl/suwaczek/12/2012-5-05.png
_aneeeetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:29   #1029
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ok, ok, czekam
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 09:41   #1030
_aneeeetkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Zdjęcia już są. Tylko wygląda jeszcze lepiej jak mam ja na sobie. Szukałam oryginalnego zdjęcia z aukcji allegro ale nie ma jej chyba wystawionej. Jedna wada sukienki jest to ze tren jest do reki.
Moja sukienka była szyta na miarę i dlatego idealnie pasuje, a nie wg. podanej rozmiarówki na allegro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06769.jpg (54,6 KB, 296 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06780.jpg (67,9 KB, 392 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06781.jpg (73,2 KB, 211 załadowań)
__________________
Kocham ;*
RAZEM OD 27.02.09r.
` .szczęśliwa tylko z Nim

Ślubujemy 05.05.2012r.
.

http://www.weselinka.pl/suwaczek/12/2012-5-05.png
_aneeeetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:29   #1031
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

bardzo ładna! na prawdę warto było zaryzykować. ile za nią zapłaciłaś?
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 10:39   #1032
_aneeeetkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

razem z przesyłką 640.
__________________
Kocham ;*
RAZEM OD 27.02.09r.
` .szczęśliwa tylko z Nim

Ślubujemy 05.05.2012r.
.

http://www.weselinka.pl/suwaczek/12/2012-5-05.png
_aneeeetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 16:17   #1033
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

To dobra cena, fajnie, że zakup udany
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 01:09   #1034
angelika8818
Raczkowanie
 
Avatar angelika8818
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 127
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

suknie uszyją ci podobn, ale będziesz rozczarowana tandetnymi detalami i koralikami, lepiej zaufaj krawcowej
angelika8818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 15:52   #1035
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez angelika8818 Pokaż wiadomość
suknie uszyją ci podobn, ale będziesz rozczarowana tandetnymi detalami i koralikami, lepiej zaufaj krawcowej
Myślę, że lekko przesadzasz .. Ja miałam suknię z haftami szytą przez chińskiego krawca... Hafty owszem były mniejsze, ale nie jakoś specjalnie mniejsze.... Widziałam oryginalną suknię z salonu i nie uważam, aby były dużo uboższe i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że nie były ubogiej jakości.. Porządnie wyhaftowane .. jak od "metkowego" krawca
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:29   #1036
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Myślę, że lekko przesadzasz .. Ja miałam suknię z haftami szytą przez chińskiego krawca... Hafty owszem były mniejsze, ale nie jakoś specjalnie mniejsze.... Widziałam oryginalną suknię z salonu i nie uważam, aby były dużo uboższe i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że nie były ubogiej jakości.. Porządnie wyhaftowane .. jak od "metkowego" krawca
Po raz kolejny napiszę, że u mnie było podobnie, hafty ładne, starannie zrobione, koraliki solidnie przyszyte i dobrej jakości- przez całą noc szaleństw do białego rana bez zmiany sukni (była wygodna) odleciały może ze 2 koraliki. A suknia prosto z Chin.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 22:03   #1037
LadyYerba
Przyczajenie
 
Avatar LadyYerba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dziewczyny,

przekopałam forum i nie znalazłam informacji, dlatego postanowiłam napisać o tym tutaj, chciałabym się Was poradzić, czy któraś kupowała suknię przez serwis tidebuy.com zależy mi właśnie na tej pięknej sukni , wiem, że szyją w Chinach - tak jest podane na ich stronie, ale chciałabym się dowiedzieć czy ten serwis jest wiarygodny? Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia?

Dziewczyny pomóżcie, bo mają naprawdę super promocje i żal byłoby nie korzystać!
LadyYerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:19   #1038
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

ja też mam chęć kupić suknię na tej stronce, ale mam małego stracha, że przyjdzie jakaś "szmata" i będą tylko z tego same problemy. Z drugiej strony te ceny strasznie kuszą...
Jeśli któraś z Was kupowała coś na tym serwisie niech napisze.
villemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:24   #1039
yoyce123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Witam! Czy któraś z Was zamawiała suknię na allegro u sprzedawcy loohevx?
yoyce123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 18:41   #1040
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez villemi Pokaż wiadomość
ja też mam chęć kupić suknię na tej stronce, ale mam małego stracha, że przyjdzie jakaś "szmata" i będą tylko z tego same problemy. Z drugiej strony te ceny strasznie kuszą...
Jeśli któraś z Was kupowała coś na tym serwisie niech napisze.
słuchaj .. poczytaj od początku cały wątek.. jest duuużo porad... sama po swoich zakupach zrobiłam dużo opasłych postów z poradami jak przez to przebrnąć ... trzeba być mądrym zakupowiczem i wszystko milion razy sprawdzać
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 18:06   #1041
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
słuchaj .. poczytaj od początku cały wątek.. jest duuużo porad... sama po swoich zakupach zrobiłam dużo opasłych postów z poradami jak przez to przebrnąć ... trzeba być mądrym zakupowiczem i wszystko milion razy sprawdzać
Przeczytałam cały wątek i zdecydowałam, że zamówię suknię na allegro, albo używaną albo szytą na miarę w Polsce.
Znalazłam fajną ofertę, tanie suknie, ale jednak droższe od tych chińskich.
Pani pisze w opisie aukcji, że są tu suknie szyte na miejscu w Polsce, a nie w Chinach jak robią to inni sprzedawcy.
Mam nadzieję, że to prawda.
Użytkownik ma tylko 63 komentarze, ale same pozytywne.
Wysłałam zdjęcie sukni jaka mi się podoba i wycenili uszycie jej na 999zł, za dodatkową opłatą uszyją halkę, welon, bolerko.

Ślub we wrześniu, myślicie, że to już dobry czas na zamówienie, czy jeszcze za wcześnie? (czas realizacji 8-12tygodni)
villemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 21:37   #1042
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez villemi Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i zdecydowałam, że zamówię suknię na allegro, albo używaną albo szytą na miarę w Polsce.
Znalazłam fajną ofertę, tanie suknie, ale jednak droższe od tych chińskich.
Pani pisze w opisie aukcji, że są tu suknie szyte na miejscu w Polsce, a nie w Chinach jak robią to inni sprzedawcy.
Mam nadzieję, że to prawda.
Użytkownik ma tylko 63 komentarze, ale same pozytywne.
Wysłałam zdjęcie sukni jaka mi się podoba i wycenili uszycie jej na 999zł, za dodatkową opłatą uszyją halkę, welon, bolerko.

Ślub we wrześniu, myślicie, że to już dobry czas na zamówienie, czy jeszcze za wcześnie? (czas realizacji 8-12tygodni)
Słuchaj możesz zamowić teraz .. ale też mozesz zamowićkoło wielkanocy ... Wszystko zalezy od krawcowej.. Przyklad.. moja znajoma u krawcowej (nie z allegro.. w realu) zamawiala suknie na pazdziernik ... zamowila bodaj pod konie sierpnia i bylo ok .. Bo wtedy juz sie szyje mniej sukien bo juz jest lekko po sezonie
ale Ty masz tyyyle czasu.. wez gleboki wdech wydech i napisz do pani na allegro ze jesli masz slub we wrzesniu to kiedy zamowic tylko .. Np jesli o mnie chodzi to ja swojemu krawcowi mowilam ze mam slub tydzien wczesniej niz mam.. inna sprawa ze ja zamwialam z chin .. niemal rok wczesniej :P
ale z allegro .. no mysle ze mozesz napisac z pytaniem kiedy zamowic ale wg mnei zamowisz spokojnie w kwietniu i wg mnie zostanie ci jeszcze casu na ew. poprawki u krawcowej na miejscu w realu (bo jednak takie potrzebne są .. nie oszukujmy sie )
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 13:36   #1043
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

c
Cytat:
Napisane przez villemi Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i zdecydowałam, że zamówię suknię na allegro, albo używaną albo szytą na miarę w Polsce.
Znalazłam fajną ofertę, tanie suknie, ale jednak droższe od tych chińskich.
Pani pisze w opisie aukcji, że są tu suknie szyte na miejscu w Polsce, a nie w Chinach jak robią to inni sprzedawcy.
Mam nadzieję, że to prawda.
Użytkownik ma tylko 63 komentarze, ale same pozytywne.
Wysłałam zdjęcie sukni jaka mi się podoba i wycenili uszycie jej na 999zł, za dodatkową opłatą uszyją halkę, welon, bolerko.

Ślub we wrześniu, myślicie, że to już dobry czas na zamówienie, czy jeszcze za wcześnie? (czas realizacji 8-12tygodni)

powiem tak- czas realizacji 3 mc, prze 3 mc możesz baaardzo schudnac przed ślubem(większość koleżanek moich tak miała-ze stresu) więc i tak będziesz musiała znaleźć krawcową na miejscu na dopasowanie.

Więc wydaje mi się że lepiej zamówić wcześniej-zobaczysz co dostaniesz i czy spełni Twoje oczekiwania.
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 17:55   #1044
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
c


powiem tak- czas realizacji 3 mc, prze 3 mc możesz baaardzo schudnac przed ślubem(większość koleżanek moich tak miała-ze stresu) więc i tak będziesz musiała znaleźć krawcową na miejscu na dopasowanie.

Więc wydaje mi się że lepiej zamówić wcześniej-zobaczysz co dostaniesz i czy spełni Twoje oczekiwania.
Ja chudłam przed weselem rok wcześniej ...a miesiąc przed weselem przybyło mi kg
ale nie odbiło się to na obwodach
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 15:44   #1045
axxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Czesc dziewczyny Na forum jestem nowa. W sumie zrejestrowalam sie tutaj z powodu sukienki:P Bylam ciekawa czy ktos juz kupowal suknie sprowadzana z Chin i bylam ciekawa opinii. Ja rowniez upatrzylam sobie suknie na ebayu angielskim(mieszkam w UK). Jest piekna na zdjeciu. Ale mam obawy czy bedzie wygladac tak w rzeczywistosci. Tu jest link http://www.ebay.co.uk/itm/Sweetheart...ht_4105wt_1037

Ogladam tu rozne sukienki jakie zamawialy dziewczyny i musze powiedziec,ze na poczatku bylam zawiedziona. Jakos nie specjalnie to wygladalo. Ale aneeeetkaa ma naprawde piekna ta sukienke. Ta ktora mi sie podoba jest z tiulem i satyna i sie obawiam co bedzie jak ten tiul sie wygniecie. Jak ja go wyprostuje? No i pytanie do aneeeetki. W jakiej formie dostarczona byla twoja suknia? Obawiam sie tez,ze nie wszyja tyle tego tiulu jak jest na zdjeciu tylko jakas marna warstewke i suknia jak chalka bedzie wygladac. Ciagle sie wacham. Suknia jesli juz to bedzie robiona na wymiar wiec jeszcze jedno pytanie. Czy jak podawalyscie swoje wymiary to suknia pasowala czy trzeba bylo ja przerabiac? No i czym mam kupowac od razu z kolem? Bo sie boje,ze suknia bedzie za krotka albo za dluga i kolo wtedy tez nie pasuje. Mam mostwo dylematow,a zdjecie mnie kusi. Doradzcie,bo juz mnie glowa boli
axxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 16:04   #1046
axxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Acha no i u tych chinczykow jest 100% pozytywnych komentarzy takze to pozostawia mi nadzieje...Paczka ma niby byc wyslana przez UPS. To dobra firma przesylkowa. Co sadzicie?
axxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 16:42   #1047
saxa21
Raczkowanie
 
Avatar saxa21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ze Swiata
Wiadomości: 151
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez axxa Pokaż wiadomość
Acha no i u tych chinczykow jest 100% pozytywnych komentarzy takze to pozostawia mi nadzieje...Paczka ma niby byc wyslana przez UPS. To dobra firma przesylkowa. Co sadzicie?
Czekamy na zdjecia. Ja tez chce zamowic suknie z chin, firma ma dobre opinie i sa zdjecia Panien Mlodych, ktore juz ta suknie kupily. Czekam tylko na finanse i suknia jest moja.

UPS jest OK jezeli chodzi o dostawe tutaj na terenie UK, nie wiem jak jest w PL.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 164197_1.jpg (42,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 164197_6.jpg (38,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A-line-Strapless-Cathedral-Train-Taffeta-Wedding-Dress-with-Flowers--WSM04451-_sgrl1305790428109.jpg (30,0 KB, 56 załadowań)
saxa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:46   #1048
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez axxa Pokaż wiadomość
Acha no i u tych chinczykow jest 100% pozytywnych komentarzy takze to pozostawia mi nadzieje...Paczka ma niby byc wyslana przez UPS. To dobra firma przesylkowa. Co sadzicie?
Innej firmy nie ma z tamtych rejonów
czytaj komentarze, czytaj dokładnie co jest napisane na stronie i tłumacz dokładnie co tam jest popisane
i jak masz wątpliwości to pytaj sprzedawce
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:12   #1049
axxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dokladnie przewalkowalam temat:P Komentarze czytalam juz dawno ale to mi jakos nie wystarczalo. Wszystkie kupujace byly zachwycone. ja jednak jakims cudem dokopalam sie do stronki made i china i tam zanalazlam multum fabryk produkujacych suknie slubne. I gdzies na dwudziestej ktorejs stronce tych ofert(bo to oferty sa dla firm,dla salonow sukien slubnych) znalazlam swoja sukienke. Nie wiem czy to akurat w tej fabryce bedzie ta sukienka szyta ale mam nadzieje,ze tak,bo sa dzjecia juz uszytej na wieszaku i wyglada idealnie jak dla mnie. Tu macie linka http://cnasapbuy.en.made-in-china.co...s-HS1633-.html. Ponadto dowiedzialam sie bardzo ciekawych rzeczy(na jakiejs stronie ludzi,ktorzy sprowadzaja suknie z Chin no w kazdym razie w tym siedza. Ponoc najlepsze suknie produkuja na obrzezach Szanghaju. Jest tez masa miejsc gdzie niestety produkuja straszny badziew. Ja na te suknie sie jednak zdecyduje. Biore pod uwage to,ze bede chciala ja oddac jak cos bedzie nie tak(przyjmuja zwroty). Tylko niepokoja mnie te wymiary,bo chca tylko obwod bioder,pasa,piersi,wysoko sc w obcasach. Jakby troche za malo informacji,zeby uszyc idealna suknie slubna. Zapytam sie czy mozna podac bardziej szczegolowe wymiary i czy suknie moga zapakowac tak zeby sie nie wygniotla. Nie zamierzam sie uchylac od obowiazku placenia VAT i cla takze nie rozumiem czemu mialabym dostac ten produkt upchany na chama w jakis pojemniczek:/
axxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:25   #1050
_aneeeetkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Moja była dostarczona w paczce. Jest troche pognieciona. Ale tylko falbanki. Ktore mam zamiar sama przeprasować, letnim żelazkiem. Ja swoje wymairy podawałam. I była szyta na miarę. Zdecydowałam sie na gorset wziazany, ponieważ zawsze można go zciagnąć mocniej jakbym trochę schudła lub poluźnić jak przytyje.
Moja sukienka była bez halki, która musiałam dopasować sama. Tylko była szyta w Wielkiej Brytania a nie w Chinach.
__________________
Kocham ;*
RAZEM OD 27.02.09r.
` .szczęśliwa tylko z Nim

Ślubujemy 05.05.2012r.
.

http://www.weselinka.pl/suwaczek/12/2012-5-05.png
_aneeeetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 16:14:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.