Rossmann - cz. XIII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 10:29   #4531
1315
Raczkowanie
 
Avatar 1315
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 106
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Ale jak jutro, skoro koleżanka wyżej napisała, że mają być do odbioru 26 czerwca.
Jeszcze wczoraj bylo napisane 13 czerwca, ale dzięki Twojej informacji sprawdzilam na rossnecie i okazało się, że zmienili termin. Bardzo dziękuję za informację.
__________________
Kleopatra
1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:33   #4532
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Dziewczyny, mam może dziwne pytanie, ale co tam... Używając testery jakiś wód toaletowych/perfum sprawdzacie je na sobie (nadgarstku itd.) czy na tych tekturkach?

Szkoda, że pędzel wygładzający nie będzie w promocji. Akurat na niego się czaiłam...
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:35   #4533
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam może dziwne pytanie, ale co tam... Używając testery jakiś wód toaletowych/perfum sprawdzacie je na sobie (nadgarstku itd.) czy na tych tekturkach?

Szkoda, że pędzel wygładzający nie będzie w promocji. Akurat na niego się czaiłam...
Ja zawsze sprawdzam na nadgarstku bo dany zapach inaczej pachnie na papierze a inaczej rozwija się na skórze
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:57   #4534
princesa89
Raczkowanie
 
Avatar princesa89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 443
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam może dziwne pytanie, ale co tam... Używając testery jakiś wód toaletowych/perfum sprawdzacie je na sobie (nadgarstku itd.) czy na tych tekturkach?

Szkoda, że pędzel wygładzający nie będzie w promocji. Akurat na niego się czaiłam...
Ja sprawdzam na nadgarstku, no chyba że chcę sprawdzić kilka zapachów załóżmy z 5 i już nie mam gdzie psikać to wtedy wykorzystuje tekturki
princesa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:04   #4535
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam może dziwne pytanie, ale co tam... Używając testery jakiś wód toaletowych/perfum sprawdzacie je na sobie (nadgarstku itd.) czy na tych tekturkach?

Szkoda, że pędzel wygładzający nie będzie w promocji. Akurat na niego się czaiłam...
Raczej na nadgarstku, chyba że nie kupuje tylko sprawdzam mniej więcej zapach to na papierku wtedy.

Macie może jakiś sposób na takie krótsze włosy odstające żeby je przygładzić ? Próbowałam gumy, żelu niczym tego nie przygładzę do reszty włosów. Kiedyś nie miałam takiego problemu a nie zmieniłam jakoś pielęgnacji włosów jedyne co to zaczęłam olejować włosy. A tak to standardowo szampon gliss kur lub elseve ozywka podobnie plus maska john frieda.
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:07   #4536
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rossmann - cz. XIII

czy może ktoś sprawdzić w sklepie ile kosztuje teraz farba Pallete ta trwała w fioletowym opakowaniu ? bo wydaje mi się że widziałam promocyjne plakietki ale na rossnecie jest normalna cena, bede wdzięczna
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:14   #4537
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Ja zawsze sprawdzam na nadgarstku bo dany zapach inaczej pachnie na papierze a inaczej rozwija się na skórze
Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Ja sprawdzam na nadgarstku, no chyba że chcę sprawdzić kilka zapachów załóżmy z 5 i już nie mam gdzie psikać to wtedy wykorzystuje tekturki
Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Raczej na nadgarstku, chyba że nie kupuje tylko sprawdzam mniej więcej zapach to na papierku wtedy.
Dziękuję ja też przeważnie sprawdzam na nadgarstku, gdyż wiadomo, że na każdym pachnie inaczej, a zapach ujawnia się w miarę czasu. Wczoraj sobie sprawdziłam jeden, a ochroniarz zaraz do mnie, że od tego są tekturki i jakby każdy przychodził się pstrykać to szybko brakłoby testerów...
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 11:18   #4538
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Rossmann - cz. XIII

byłam w rossie kupiłam maskarę - zazwyczaj używałam l'oreala lub astora teraz spróbuje tej z rimmella.
Chciałam kupić szczoteczkę oral-b ale niestety albo w ogóle jej nie było albo była jakaś jedna marna sztuka bo Pani w rossie nawet nie kojarzyła czy była metkowana.
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:23   #4539
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Wygładzający nie będzie w promocji tylko pędzle do podkładu, pudru, różu i do cieni
w takim razie nie wstaję rano, tylko poproszę mamę, żeby wstąpiła do R. jak będzie na mieście

Cytat:
Napisane przez anshe Pokaż wiadomość
a bulwersuje, bo co innego jak jest 50 sztuk danego produktu a co innego jak dadzą na półkę 5. To jest bardzo bulwersujące. Pozatym w realu przez cały czas obowiązywania promocji sa produkty bo je dokładają.
Byłam w sobotę po krem i widziałam ile było go na półce, po paru godzinach nic juz nie było.
Dlatego jak dla mnie to jest wał. Moja gazetka poszła już do kosza ponieważ o godz.15tej o której kończę pracę nie ma sensu jechać do rossmanna
ps. w naturze produkty też są dokładane
to mnie trochę denerwuje w R., że praktycznie nigdy nie dokładają. mówią, że dostawa będzie wtedy i wtedy ja lecę a produktów i tak nie ma bo nie przyszły. przestałam się fatygować już, po razie chodzę na gazetkę i albo kupię albo nie

Cytat:
Napisane przez guuucha Pokaż wiadomość
O dziękuje bardzo za informacje, ale w takim razie podkład w ogole mnie nie interesuje bo sprawdzałam na testerze 82 jest dla mnie o wiele za ciemny;/
sprzedasz albo na wymiankę

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Poszłam w w przerwie w pracy do Rossa zapytać o te pędzle i znajoma dziewczyna pokazała mi wydrukowaną listę tego co ma być w sobote i były tylko te 4 pędzle bez wygładzającego.

Ten do pudru to dobry jest?
najlepszy jak będziesz miała szansę to bierz
a czwartym pędzlem jest ten do cieni
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:26   #4540
princesa89
Raczkowanie
 
Avatar princesa89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 443
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Dziękuję ja też przeważnie sprawdzam na nadgarstku, gdyż wiadomo, że na każdym pachnie inaczej, a zapach ujawnia się w miarę czasu. Wczoraj sobie sprawdziłam jeden, a ochroniarz zaraz do mnie, że od tego są tekturki i jakby każdy przychodził się pstrykać to szybko brakłoby testerów...
Ochroniarzami to się nie przejmuj, zresztą co za różnica że psiknę sobie na nadgarstek czy na tekturkę jak i tak tu i tu psikam tyle samo mądre rozumowanie w ogóle ostatnio stojąc przy kolorówce usłyszałam przypadkiem rozmowę ochroniarza z ekspedientką, jak obgadywali bezczelnie jakaś młodą dziewczynę stojącą akurat przy perfumach. Ochroniarz powiedział mniej więcej takie coś: Patrz psika się wszystkimi testerami, stoi tam chyba z pół godziny, ogląda a i tak na koniec weźmie ten najtańszy

Edytowane przez princesa89
Czas edycji: 2012-06-13 o 11:28
princesa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:29   #4541
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Dziękuję ja też przeważnie sprawdzam na nadgarstku, gdyż wiadomo, że na każdym pachnie inaczej, a zapach ujawnia się w miarę czasu. Wczoraj sobie sprawdziłam jeden, a ochroniarz zaraz do mnie, że od tego są tekturki i jakby każdy przychodził się pstrykać to szybko brakłoby testerów...
Z uśmiechem na ustach podziękowałabym za radę i zapytała "a jest kierownik?"
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 11:31   #4542
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nothing_matter Pokaż wiadomość
to mnie trochę denerwuje w R., że praktycznie nigdy nie dokładają. mówią, że dostawa będzie wtedy i wtedy ja lecę a produktów i tak nie ma bo nie przyszły. przestałam się fatygować już, po razie chodzę na gazetkę i albo kupię albo nie

najlepszy jak będziesz miała szansę to bierz
a czwartym pędzlem jest ten do cieni
Tak w takim razie jak jeszcze będzie to wezmę ten do pudru.
Ja niby rozumiem, że one nie mają wpływu na to ile czego przyjedzie i kiedy, bo to odgórnie z magazynu przychodzi, ale też mi ciśnienie skacze jak zachodzę tam praktycznie codziennie i przez ponad tydzień nie uświadczę produktu na który poluje, a dostawy są 3 razy w tygodniu powinni chyba pomyśleć nad zmianą systemu dostaw, może jakby sklepy same robiły zamówienia to nie byłoby takich sytuacji?
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:32   #4543
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Ochroniarzami to się nie przejmuj, zresztą co za różnica że psiknę sobie na nadgarstek czy na tekturkę jak i tak tu i tu psikam tyle samo mądre rozumowanie w ogóle ostatnio stojąc przy kolorówce usłyszałam przypadkiem rozmowę ochroniarza z ekspedientką, jak obgadywali bezczelnie jakaś młodą dziewczynę stojącą akurat przy perfumach. Ochroniarz powiedział mniej więcej takie coś: Patrz psika się wszystkimi testerami, stoi tam chyba z pół godziny, ogląda a i tak na koniec weźmie ten najtańszy
Bardzo mi się nie podoba takie zachowanie. Pracuje jako cieć drogeryjny, ale udaje wielkiego pana i władcę. Zwróciłabym uwagę. A jeśli miałabym gorszy dzień to serio poszłabym do kierownika.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:37   #4544
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Ochroniarzami to się nie przejmuj, zresztą co za różnica że psiknę sobie na nadgarstek czy na tekturkę jak i tak tu i tu psikam tyle samo mądre rozumowanie w ogóle ostatnio stojąc przy kolorówce usłyszałam przypadkiem rozmowę ochroniarza z ekspedientką, jak obgadywali bezczelnie jakaś młodą dziewczynę stojącą akurat przy perfumach. Ochroniarz powiedział mniej więcej takie coś: Patrz psika się wszystkimi testerami, stoi tam chyba z pół godziny, ogląda a i tak na koniec weźmie ten najtańszy
Ochroniarzami nigdy się nie przejmuję, gdyż nigdy nie mam z nimi problemu. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby któryś chodził za mną po sklepie jak za niektórymi z Was. Przeciwnie nawet... jak idę tam gdzie on stoi to on idzie gdzieś indziej. Dlatego tak mnie zdziwiła jego uwaga i zaczęłam się zastanawiać czy to on jest jakiś inny czy może po prostu jest jakiś zakaz.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:40   #4545
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam może dziwne pytanie, ale co tam... Używając testery jakiś wód toaletowych/perfum sprawdzacie je na sobie (nadgarstku itd.) czy na tych tekturkach?

Ja zazwyczaj psikam na blotter- jeśli pierwsze nuty spodobają mi się to psikam na nadgarstek, żeby zapach sobie posiedział na skórze i ujawnił się w całości

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Dziękuję ja też przeważnie sprawdzam na nadgarstku, gdyż wiadomo, że na każdym pachnie inaczej, a zapach ujawnia się w miarę czasu. Wczoraj sobie sprawdziłam jeden, a ochroniarz zaraz do mnie, że od tego są tekturki i jakby każdy przychodził się pstrykać to szybko brakłoby testerów...

Heh logika tego rozumowania powala na kolana- jeżeli psikasz na nadgarstek to psikasz wodą perfumowaną (tudzież toaletową), natomiast gdy psikasz na blotter- musisz chyba psikać powietrzem Chyba wyśmiałabym faceta, albo popatrzyła jak na totalnego... <-- (wpisać wiadome wyrażenie)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:52   #4546
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Hej
Mam pytanie, używała któraś z Was tego kremu Loreal który jutro będzie na promocji?? Na KWC nie mogę znaleźćmoże opakowanie się zmieniło...
Mamie bardzo odpowiada Soraya, ten który dziś na promocji, ale jak zobaczyła zę Loreal będzie jutro za 23, to poprosiła abym się Was zapytała jak z działaniem
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:13   #4547
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Ja nigdy nie miałam jakiejś ekstremalnej sytuacji w Rossmannie z napotkanym tam ochroniarzem, ale fakt chodzą za człowiekiem krok w krok chociaż nawet przez myśl by mi nie przeszło aby coś pakować do torby bez zapłacenia za to. Człowiek czuje się jak złodziej i odechciewa się zakupów.
Od kiedy pamiętam jest tak w Douglasie i Sephorze i powiem szczerze jak muszę iść tam coś kupić to z ogromną niechęcią, zwykle wybierałam Rossmanna jeśli była możliwość zakupu jakiegoś produktu którego poszukiwałam.

A teraz widać i w Rossmannie (ale dzieje się tak od dość dawna) przejęli takie praktyki.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2012-06-13 o 12:14
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:14   #4548
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Uwaga! Uwaga!
Kupon na Sun Ozon już działa
Podaję kod w razie jakby przestał działać
2 981 417 257 073
__________________

Punkt g u kobiety znajduje się na końcu wyrazu shopping.
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:15   #4549
monia42210
Zadomowienie
 
Avatar monia42210
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 049
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez anshe Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ta cała gazetka to jeden wielki wał! Dokładnie tak jest że wyprzedaja w promocji kilka sztuk i nic nie dokładają, z drugiej strony jaki mieli by z tego interes? Sprzedadzą po 5 szt. każdego produktu w promocyjnej cenie, a ludzie którzy przylecą na promocje kupi co innego.
To się sprawdziło na mnie. Poszłam po odżywkę a owej nie było i przy okazji kupiłam odżywkę, mydło w płynie, krem do rąk i antyperspirant


Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Ja sprawdzam na nadgarstku, no chyba że chcę sprawdzić kilka zapachów załóżmy z 5 i już nie mam gdzie psikać to wtedy wykorzystuje tekturki
Robię dokładnie tak samo u mnie na szczęście nie ma takich problemów ostatnio ze znajomymi sprawdziliśmy chby wszystkie dostępne męskie perfumy i nikt nam uwagi nie zwrócił.
__________________
Żyj pełnią życia, bo tak młody jak dziś, nie będziesz już nigdy!

Serialomaniaczka
monia42210 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 12:21   #4550
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam jakiejś ekstremalnej sytuacji w Rossmannie z napotkanym tam ochroniarzem, ale fakt chodzą za człowiekiem krok w krok chociaż nawet przez myśl by mi nie przeszło aby coś pakować do torby bez zapłacenia za to. Człowiek czuje się jak złodziej i odechciewa się zakupów.
Od kiedy pamiętam jest tak w Douglasie i Sephorze i powiem szczerze jak muszę iść tam coś kupić to z ogromną niechęcią, zwykle wybierałam Rossmanna jeśli była możliwość zakupu jakiegoś produktu którego poszukiwałam.

A teraz widać i w Rossmannie (ale dzieje się tak od dość dawna) przejęli takie praktyki.
To chyba zależy od ochroniarza, u mnie jest 3, i jeden naprawę zachowuje się jak nawiedzony bo chodzi za ludźmi jak tylko zauważy że zbyt długo według niego przyglądają się jakiemuś produktowi. Pozostała dwójka jest w porządku, nawet doradzą jak potrzebuje pomocy przy wyborze perfum. Z drugiej strony jak nieraz opowiadają jakich ludzi łapie się na kradzieżach to wcale im się nie dziwie, że dla nich każdy jest podejrzany. Wczoraj jeden opowiadał jak przyleciała elegancko ubrana mamusia z dzieckiem, zabrała podkład z półki (produkt pełnowartościowy a nie tester) przelała do tego takiego plastiku który jest w jajku niespodziance i odłożyła resztę podkładu na półkę a potem wielkie oczy, że jak to każą jej za to płacić
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:25   #4551
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Rossmann - cz. XIII

skad jest ten kupon bo na stronie nie moge nigdzie znalezc ;/
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:27   #4552
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
To chyba zależy od ochroniarza, u mnie jest 3, i jeden naprawę zachowuje się jak nawiedzony bo chodzi za ludźmi jak tylko zauważy że zbyt długo według niego przyglądają się jakiemuś produktowi. Pozostała dwójka jest w porządku, nawet doradzą jak potrzebuje pomocy przy wyborze perfum. Z drugiej strony jak nieraz opowiadają jakich ludzi łapie się na kradzieżach to wcale im się nie dziwie, że dla nich każdy jest podejrzany. Wczoraj jeden opowiadał jak przyleciała elegancko ubrana mamusia z dzieckiem, zabrała podkład z półki (produkt pełnowartościowy a nie tester) przelała do tego takiego plastiku który jest w jajku niespodziance i odłożyła resztę podkładu na półkę a potem wielkie oczy, że jak to każą jej za to płacić
Ech, czasami po prostu brak słów na ludzkie zachowania...
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:27   #4553
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
skad jest ten kupon bo na stronie nie moge nigdzie znalezc ;/
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:28   #4554
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Rossmann - cz. XIII

dzieki
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:34   #4555
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Ja używam. Jest średnio wydajny jak na mój gust, piankę tworzy taką trochę kleistą -może zapychać maszynkę, dość sporo trzeba go wycisnąć, działanie OK-nie ma podrażnień skóra jest miękka, chociaż i tak trzeba ją czymś nawilżyć po goleniu. Jak dla mnie średni, pianki też były dobre więc po co przepłacać-następnym razem zakupię ich piankę aloesową lub żurawinową do przetestowania.
Dzięki, a pianek jakoś nie lubię, zdecydowanie wolę żel.

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Wygładzający nie będzie w promocji tylko pędzle do podkładu, pudru, różu i do cieni
ło matko ! Czaiłam się na niego. Z rozsądku kupię do podkładu. Dobry jest?

Ja wybiegam bardzo w przód z gazetką i zastanawiam się nad balsamami soraya w różowym opakowaniu (będą 28.06). Dziś w rossie widziałam je, może deczko kiczowate, ale jakoś mnie zaciekawiło to opakowanie. Ciekawe jak zawartość? Stosowałyście może?
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:54   #4556
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Rossmann - cz. XIII

czy informacja o tym, że nowy pędzel Ecotoolsa nie będzie w promocji jest pewna? Skąd o tym wiedziała wizażanka, która dzisiaj to napisała?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:57   #4557
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
czy informacja o tym, że nowy pędzel Ecotoolsa nie będzie w promocji jest pewna? Skąd o tym wiedziała wizażanka, która dzisiaj to napisała?
pisała, że znajoma pracownica z R. pokazała jej wykaz promocji i pędzla wygładzającego niestety na tej liście nie było
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:01   #4558
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nothing_matter Pokaż wiadomość
pisała, że znajoma pracownica z R. pokazała jej wykaz promocji i pędzla wygładzającego niestety na tej liście nie było
to fatalnie. Dobrze, ze kupiłam przynajmniej te pędzle z elite, bo reszte z ecotoolsa już mam
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:09   #4559
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość

Ja wybiegam bardzo w przód z gazetką i zastanawiam się nad balsamami soraya w różowym opakowaniu (będą 28.06). Dziś w rossie widziałam je, może deczko kiczowate, ale jakoś mnie zaciekawiło to opakowanie. Ciekawe jak zawartość? Stosowałyście może?
ja wlasnie ostatnio zauwazylam te nowe balsamy sorai w nowych rozowych opakowaniach,wygladzajaco-nawilzajacy,rozswietlajac o-nawilzajacy i wyszczuplajaco-wygladzajacy (pewnie cos pokrecilam )w kazdym razie ten rozswietlajacy mnie interesuje ale na kwc tych balsamow nie ma
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:13   #4560
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanie, używała któraś z Was tego kremu Loreal który jutro będzie na promocji?? Na KWC nie mogę znaleźćmoże opakowanie się zmieniło...
Mamie bardzo odpowiada Soraya, ten który dziś na promocji, ale jak zobaczyła zę Loreal będzie jutro za 23, to poprosiła abym się Was zapytała jak z działaniem

__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.