Mikrodermabrazja w Łodzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-10, 19:21   #1
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka

Mikrodermabrazja w Łodzi


Ech, jak dawno nie pisałam na Wizażu... Całą winę zrzucam na pracę
W każdym razie teraz korzystając z okazji, że mam chwilę wolnego czasu, chciałabym prosić o radę wszystkie wizażanki z Łodzi i te, które znają łódzkie gabinety kosmetyczne . Poradźcie mi proszę dobry, sprawdzony gabinet, gdzie wykonuje się zabieg mikrodermabrazji.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 20:07   #2
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Mikrodermabrazja w Łodzi

Halszka, ja robiam u mojego dermatologa, w Dermedzie, i bylo w miare ok
moge Ci tez polecic dwa gabinety na Piotrkowskiej, nie robilam tam mikro, ale inne zabiegi, i bylam zadowolona.

jak dobrze Cie widziec
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 20:15   #3
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: Mikrodermabrazja w Łodzi


joannea napisał(a):
> Halszka, ja robiam u mojego dermatologa, w Dermedzie, i bylo w miare ok
> moge Ci tez polecic dwa gabinety na Piotrkowskiej, nie robilam tam mikro, ale inne zabiegi, i bylam zadowolona.
>
Asiu, dziękuję za odzew
Podaj mi proszę adresy, tych dwu gabinetów na Piotrkowskiej (rozumiem, że mają w ofercie mikrodermabrazję).
Jeszcze jedno: jak wygląda skóra po pierwszym zabiegu, ile każdy z nich trwa i ile razy należy powtarzać mikrodermabrazję.

Pozdrawiam
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 20:42   #4
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Mikrodermabrazja w Łodzi

Halszus, tak mis ei wydaje, ze oba mialy mikrodermabrazje, ale jak cos, zadzwon do nich. Jutro podam Ci adresy, musze znalezc polski notes i detale
zabiegi, jakie ja przeprowadzalam, byly robione przez dermatologa, wiec oczywiscie nie tak przyjemne, jak kosmetyczne, ale zupelnie bezbolesne. Skora nie roznial sie w wygladzie od takiej na codzien, a na pewno nie bylo z nia tak tragicznie,jak po czysczeniu. Z tego, co wiem, nasza Maga jest weeranka mkirodermabrazji, moze wyslij jej e-miala?
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 10:11   #5
ma-j-ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 9
Re: Mikrodermabrazja w Łodzi

ja robiłam mikro... w dwóch gabinetach w dermedzie na piotrkowskie (gabinet kosmetyczny) nawet tanio (80zł) ale tego zdecydowanie nie polecam i w beauty na gdanskiej(www.beauty.inf.pl)drozej ale ten zdecydowanie polecam
ja robiłam raz na m-c (mam wrazliwa cerę naczynkowa) a zaraz po zabiegu cera była lekko zaróżowiona i ładniejsza-pozdrawiam
ma-j-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 11:14   #6
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Mikrodermabrazja w Łodzi

-ja też zdecydowanie nie poloecam gabinetu kosmetycznego w Dermedzie, jak dla mnie, powinni ich zamknąc, a już na pewno SANEPID powinien się tymi paniami zainteresować (był zresztą wątek na ten temat). Halszka, cokolwiek, nie idź do tych strasznych kobiet;
-beauty na Gdańskiej wygląda super, byłam się tam kiedyś umówić na zabieg, ale jakoś się nie moglismy dograć z terminem; ale słyszałam wieeele pozytywnych opinii na temat tych gaibnetów - wydają się bardzo profesjonalni
-jest taki mały gabinet w bramie na Piotrkowskiej, baaardzo czysty, z bardzo sympatyczną, domową atmosferą, świetna kosmetyczka po wielu szkoleniach, miejsce dość ekstrawaganckie - na przykład w poczekalni jest mały psiak, ale super czysty (podobno nawet kontrole sie go nie czepiają, takie to wzorceowe miejsce), ściany są kolorowe, na blacie jakieś makrobiotyczne zagryzki, ja lubię to miejsce, i bezpośredniość personelu Piotrkowska 81, Iza Kuźnik, 630-19-66
-trzecie to gabinet kosmetyczny przy salonie urody 102 (? - nie mam przy sobie adresu, Piotrkowska w bramie, salon fryzjerski, masaż, stylizacja, gabinet kosmetyczny, takie małe centrum urody, wydaje mi się, że to było 102, bo taki tez nr bramy - tzn. na pewno tak samo, jak nr bramy, i chyba właśnie 102 - albo 101? wiem, strasznie chaotycznie to tłumaczę, wybacz w każdym razie, jest to po prawej stronie idac od pomnika, czyli po tej samej, co Emppik)
tamtejsza kosmetyczka, młoda, uprzedzająco grzeczna i profesjonalna współpracuje z dermatologiem (terapie wiązane, że tak powiem).

uff, to tyle ja wypadłam z obiegu gabinetowego, bo dermatolog nie pozwalał mi chodzić do kosmetyczki; zresztą odkryłam swój gabinet marzeń w... Kutnie, prowadzi go wizażowa Olencja, i jestem bardziej niz zdwolona pierwszy raz po czyszczeniu nie musiałam się kryć, wracając do domu

Halszuś, buziaki napisz czasem, co u Ciebie, dobrze? fajnie by Cię było zobaczyć
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 11:30   #7
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: Mikrodermabrazja w Łodzi

Hejka! Dorzucam CTDL (http://www.cdtl.pl/). Leczyłam (i wyleczyłam) tam trądzik u dr Kołątaj - oferują różniaste zabiegi. Trochę drogo ale ja wolę zapłacić więcej i być pewna, że zabieg będzie zrobiony porządnie. Warto popytać co i jak.
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-12, 08:23   #8
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: Mikrodermabrazja w Łodzi

Bardzo, bardzo dziękuję za wszystkie informacje! Jestem Wam ogromnie wdzięczna! Buziaków moc!!!
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 09:01   #9
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: Mikrodermabrazja w Łodzi

Już umówiłam się na wizytę , zdam relację w poniedziałek.
pozdrawiam
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 18:23   #10
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: Mikrodermabrazja w Łodzi

I już jestem po pierwszej mikrodermabrazji w gabinecie Beauty. Przede wszystkim jestem zakoczona tym, że cały zabieg trwał tak krótko - niespełna dwadzieścia minut. Trochę szkoda, bo miałam nadzieję na relaks po nerwowym dniu w pracy. Trudno na razie mówić o rezultatach - skóra jest lekko zaczerwieniona jak po dobrym peelingu i odświeżona. Sam gabinet robi dobre wrażenie, jedynie pani kosmetyczka była bardzo małomówna. Zamieniła ze mną raptem ze trzy zdania Kazała powtórzyć zabieg za 2 tygodnie, z pewnością pójdę jeszcze min. ze trzy razy, żeby osiągnąć oczekiwany efekt. Zapłaciłam 200 zł., na kolejne zabiegi zniżki nie będzie, szkoda.

pozdrawiam

H.
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 18:38   #11
monalea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 115
Re: Mikrodermabrazja w Łodzi

Halszko byłabyś tak miła i zdawała relacje z kolejnych zabiegów- chodzi szczególnie o EFEKT!!! Przymierzam sie też do zabiegu mikro (jak to pieszczotliwie brzmi )Chętnie poczytam co i jak. Z góry (i z dołu) dziękuję
monalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-15, 19:54   #12
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: Mikrodermabrazja w Łodzi

monalea napisał(a):
> Halszko byłabyś tak miła i zdawała relacje z kolejnych zabiegów- chodzi szczególnie o EFEKT!!! Przymierzam sie też do zabiegu mikro (jak to pieszczotliwie brzmi )Chętnie poczytam co i jak. Z góry (i z dołu) dziękuję

OK, nie ma sprawy Kosmetyczka była łaskawa powiedzieć, że po pierwszym zabiegu trudno spodziewać się cudów, ale po następnych będą zdecydowanie lepsze efekty. Zobaczymy , w każdym razie jestem ciekawa czy rzeczywiście ma rację.
Po pierwszym zabiegu oprócz odświeżenia i lekkiego wygładzenia, zauważyłam, że idealnie oczyściły i lekko zmniejszyły się pory skóry. I tyle, więcej efektów brak.
Ja zdecydowałam się na mikrodermabrazję ze względu na ślady po wypryskach, które na mojej twarzy pozostają przez kilka miesięcy. Zobaczymy czy mikrodermabrazja pomoże. Po kolejnym zabiegu również napiszę o efektach.

pozdrawiam

H.
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 07:22   #13
wojtalak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 24
Dot.: Mikrodermabrazja w Łodzi

Nowoczesna przychodnia, młodzi dobrze wykształceni nie tylko w Polsce lekarze przyjmują w DERMOKLINICE
wojtalak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:42   #14
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Wink Dot.: Mikrodermabrazja w Łodzi

sama chodze do salonu na marynarska 55 profesjonalna kosmetyka a mikrodermabrazja trwa do 45 min a nie tak jak piszecie ze jakos krotka warto zajrzec

Edytowane przez Malina666
Czas edycji: 2014-01-08 o 08:14
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 10:48   #15
hollyloli
Raczkowanie
 
Avatar hollyloli
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 54
Dot.: Mikrodermabrazja w Łodzi

.

Edytowane przez hollyloli
Czas edycji: 2014-03-20 o 11:06
hollyloli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:36   #16
jamiolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Mikrodermabrazja w Łodzi

Ja osobiście mikro robiłam w strefie urody w rossmanie w manufakturze. Co prawda maja tylko diamentową wiec nie jest bardzo silna, ale dla mojej wrażliwej skóry wystarczająca. Zabieg standardowy- demakijaż, mikro, krem na zakończenie. Co prawda bez maski, ale przynajmniej w bardzo przystępnej cenie bo 45 zł. A maskę można sobie dobrać, zwykłą lub algową
jamiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 20:29   #17
weronika1108
Raczkowanie
 
Avatar weronika1108
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 41
GG do weronika1108
Dot.: Mikrodermabrazja w Łodzi

Podbijam, Czy wiecie coś na temat aktualnych zabiegów mikrodermabrazji w łodzi ? Gdzie warto zrobić ? Na co zwrócić szczególną uwagę ?
__________________
I was born to love you
With every single beat of my heart
Yes, I was born to take care of you
Every single day of my life



weronika1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 15:11   #18
weronika1108
Raczkowanie
 
Avatar weronika1108
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 41
GG do weronika1108
Dot.: Mikrodermabrazja w Łodzi

Up up!
__________________
I was born to love you
With every single beat of my heart
Yes, I was born to take care of you
Every single day of my life



weronika1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.