Focus RF - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 17:44   #1
Gore
Przyczajenie
 
Avatar Gore
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10

Focus RF


Ten zabieg to jakas nowa metoda ujedrniania,wyszczuplania a takze odmladzania skóry za pomocą fal radiowych.
czy któras z pań poddala sie takiemu zabiegowi?
bede wdzieczna za opinie
Gore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:12   #2
karolinaknap12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Focus RF

ja też jakiś czas temu usłyszałam o tej metodzie no i postanowiłas skorzystać. Znalazłam salon w Warszawie, który wykonuje takie zabiegi, poszłam na konsultację i jestem już po pierwszym zabiegu. Dziewczyny powiem wam że rewelacja. Od dłuższego czasu zmagałam się z cellulitem, jaka to była dla mnie zmora. Tragedia walczyłam z tym jak mogłam i nic. Jakieś kremy minimalnie pomagały, ale wiece jak to jest. Poszłam na zabieg i jestem max zadowolona. Coprawda jest on drogi, ale warto. Przyszłan na zabieg Pani zmierzyla moje obwody przed zabiegiem i później po i wiecie co rzeczywiście po pierwszym zabiegu zleciało mi 2-3 cm. A cellulit wyraźnie się zmniejszył. Jutro idę na kolejny zabieg i już się nie mogę doczekać efetków po mojej całej kuracji, która sobie zaplanowałam.
karolinaknap12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:23   #3
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: Focus RF

W Akademii Urody nie maja focusa, ale jakieś inne urządzenie RF. Zabiegi focusem są o wiele droższe, co nie znaczy ,że skuteczniejsze, ale bezpieczniejsze ze względu na właściwości urządzenia.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 17:56   #4
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: Focus RF

No i rzeczywiście mają. Przepraszam, ale nie weszłam w " Nowości", a w inną zakładkę i stąd błędny wniosek.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:39   #5
makendi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Focus RF

.

Edytowane przez makendi
Czas edycji: 2009-03-06 o 12:07
makendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 11:08   #6
makendi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Focus RF

Maszyny jeszcze nie ma, ale wkrótce będzie dostepna oferta w naszym salonie.
makendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 18:10   #7
Jole40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Focus RF

Jestem w trakcie serii zabiegów na twarz po trzecim już widoczne jest poprawienie napięcia skóry na policzkach i pod oczami. Dekolt też ma coraz mniejsze zmarszczkihttp://1.1.1.1/bmi/www.wizaz.pl/forum/images/smilies/rolleyes.gif jak to będzie po dziesięciu? Pabianiczanki mogą to zrobić w Beauty center.
Jole40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 16:33   #8
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Focus RF

Czy ty byłaś w pabianicach na tym zabiegu?Nie wiedziłam że oni mają Fokusa.Zadowolona jesteś?
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 08:50   #9
Bubas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: Focus RF

moja mama rowniez byla na tym zabiegu i serdecznie poleca, popawil jej sie owal twarzy i zplycily zmarszki i z tyg na tydz skora twarzy wyglada super!! w kilnice pielegnacji urody robila w warszawie, zadowolona jest bardzo, takze poleca!!
Bubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 23:05   #10
Dominikad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Focus RF

Jestem na tak fokus RF naprawde rewelka po 10 zabiegach piękna skóre którą troszke zniszczyłam na solarium i musiałam cos zrobic bo miałam zmarszczki jak 60 letnia kobieta na czole i oczach poprostu znikły tak po 10 i chyba jeszcze z korzytam z ciała bo wyszczuplic tylko cena mnie przeraża kiedy trzeba płacic za zabiegi ale wart dziewczyna . Warszawie siegają zabiegi 680zł twarz a ciało 1400 zna ktos jakis salon co ma tansze zabiegi ? Prosze o odpowiedz bo troszke mi szkoda przepłacac ale jeszcze nie znalazłam taniej
Dominikad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 22:09   #11
Oliwia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Focus RF

Płacę 500 zł za zabieg twarzy i to koło Warszawy w Błoniu w salonie kosmetyki Estetycznej La Belle Personel zakładu pierwsza klasa polecam bo klimat salonu jest nie zapomniany konsultacja z kosmetyczką nic nie kosztuje jak w innych salonach , poleciła mi znajoma

Edytowane przez Oliwia11
Czas edycji: 2013-04-10 o 21:21
Oliwia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 21:19   #12
asniki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Focus RF

Witam
Ja również jestem po zabiegach na twarz Focus Rf. Chodzę do Salonu Kosmetyki Estetycznej LA Belle w Błoniu ul.Rynek 10 woj.Mazowieckie do Kosmetyczki P.Agnieszki dla zainteresowanych podaje nr.tel 0-607-26-26-98 . Focus Rf naprawde daje oczekiwane rezultaty. Salon oferuje naprawde niskie ceny i profesjonalne podejscie . Cena twarzy to 500 zł. a pakietu 10 zabiegów to 3500 wiec sie opłaca . Dodatkowo dodam iż maja endermologie i pracują na naprawdę dobrych kosmetykach.Naprawde polecam
asniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 12:34   #13
Magda46
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Focus RF

Witam Wszystkie Panie
Ja również jestem po focusie rf w Krakowie, w gabinecie Lorena na Długiej, cena podobna, a przy wykupieniu większej ilości zabiegów dostaje sie jeszcze rabat, efekty są i jestem zadowolona. Rownież są bezplatne konsultacje.
Magda46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:06   #14
Dominikad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Focus RF

Polecam Salon kosmetyki estetycznej La belle w Błoniu czasami forum sie przydaje ja tam byłam na zabiegu na ciało , Konsultacja trwała długo co mnie zadowoliło podejscie kosmetyczki perfekcyjne aż jestem zdziwona że tak tanio w porównaniu do innych salonów . Salon Pierwsza Klasa i do tego z czystym sumieniem moge jako salon polecic bo byłam w porównaniu do innych salonów naprawde rewelka . Widze że polecacie kosmetyczki ja tam polecam Pnią Olgę która nawet odbiera moich dziesiec telefonów z pytaniami na minute hheheh nawet poźnym wieczorem . Pozdrawiam

Edytowane przez Dominikad
Czas edycji: 2009-05-22 o 21:17
Dominikad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:01   #15
megi68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Focus RF

witam wizażanki, jestem matką dwójki dzieci i po ciąży przybyło mi trochę ciałka. koleżanka z Niemiec poleciła mi focusa (u nich jest już od dawna), postanowiłam, że zaryzykuje, bo żadne kremy ani zabiegi nie były dla mnie skutecznie. i powiem Wam, że jestem naprawdę zadowolona-cellulit prawie zniknął, a obwód ud i brzucha jest znacznie mniejszy! Do niedawna na zabiegi jeżdziłam do Warszawy, ale teraz na szczęscie focus jest już w Częstochowie (gdzie mieszkam) w Salonie SPA Elegance. W porównaniu do stolicy płacę 1/3 ceny mniej. Dzięki temu będę mogła sobie pozwolić na zabiegi na twarz
megi68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:09   #16
Laurell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Focus RF

Witam gorąco polecam Studio Urody Laurell w Łodzi mają Focusa,za pojedynczy zabieg zapłaciłam 500 zł. a w serii jeszcze taniej .Jest oryginalny amerykański i mają jeszcze mezoterapię bezigłową i beauty teka.Polecam!!!
Laurell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 12:01   #17
MissLuLu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Focus RF

Witam
Ceny zabiegów Focusa RF różnią się,ponieważ nie wszystkie salony mają oryginalne urządzenie.Ja się dałam wpuścić w maliny w jednym z warszawskich salonów.Kupiłam karnet 10 zab.3500zł a na efekt czekałam,czekałam,czekała m...wmawiały mi kosmetyczki,że widać,że super ale nikt z otoczenia nie zauważył. Po jakimś czasie wyczytałam,że autoryzowane gabinety Focusa RF+ widnieją na str www.focusrf.com a salonu La Belle jak nie było na liście tak po dziś dzień nie ma !
Zadzwoniłam do pierwszego z listy autoryzowanego gabinetu i opowiedziałam co mnie spotkało. Uprzejma Pani zaprosiła mnie na zabieg i ręczyła,że jak nie będzie od razu efektu to odda kasę...i... mało nie zemdlałam ze szczęścia.Mam zdjęcie przed i po pierwszym zab.Wykupiłam 5 zab.3500zł i mam buzię nastolatki. Morał: nie szukajcie gdzie tanio tylko czy oryginal Focus RF+. Melody to nie jest Focus i już!!!Pzdr
MissLuLu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 23:00   #18
Salonlabelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Focus RF

Szanowna Pani MissLuLu, jestem kosmetyczką w salonie LaBelle twierdzi Pani, że nasz Focus jest nie oryginalny co jest nie prawdą. Urządzenie zostało zakupione Royal Vital, który jest dystrybutorem tego sprzętu. W Royal Vital zostałam przeszkolona przez Panią Monikę i tam uzyskałam certyfikat uprawniający mnie do pracy na tym urządzeniu. Nasz salon nie jest na stronie www.focusrf.com. gdyż nie podpisaliśmy umowy w której jednym z punktów jest określona, bardzo wysoka kwota za wykonanie tego zabiegu a cennik jest załącznikiem do tej umowy. Nie mogliśmy się zgodzić z monopolistycznymi zapędami tej umowy, gdyż w wolnym rynku cenę dyktuje rynek a nie dystrybutor sprzętu,jest to zmowa cenowa, a to są to praktyki niedozwolone dlatego sprawę skierowaliśmy do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.
Salonlabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 17:05   #19
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: Focus RF

Cytat:
Napisane przez MissLuLu Pokaż wiadomość
Witam
Ceny zabiegów Focusa RF różnią się,ponieważ nie wszystkie salony mają oryginalne urządzenie.Ja się dałam wpuścić w maliny w jednym z warszawskich salonów.Kupiłam karnet 10 zab.3500zł a na efekt czekałam,czekałam,czekała m...wmawiały mi kosmetyczki,że widać,że super ale nikt z otoczenia nie zauważył. Po jakimś czasie wyczytałam,że autoryzowane gabinety Focusa RF+ widnieją na str www.focusrf.com a salonu La Belle jak nie było na liście tak po dziś dzień nie ma !
Zadzwoniłam do pierwszego z listy autoryzowanego gabinetu i opowiedziałam co mnie spotkało. Uprzejma Pani zaprosiła mnie na zabieg i ręczyła,że jak nie będzie od razu efektu to odda kasę...i... mało nie zemdlałam ze szczęścia.Mam zdjęcie przed i po pierwszym zab.Wykupiłam 5 zab.3500zł i mam buzię nastolatki. Morał: nie szukajcie gdzie tanio tylko czy oryginal Focus RF+. Melody to nie jest Focus i już!!!Pzdr
Miss LuLu napisz gdzie robiłaś te zabiegi? Ja znam tylko 2 miejsca w Warszawie , ale ceny dużo wyższe niż te, o kórych piszesz.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 14:04   #20
MissLuLu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Focus RF

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
Miss LuLu napisz gdzie robiłaś te zabiegi? Ja znam tylko 2 miejsca w Warszawie , ale ceny dużo wyższe niż te, o kórych piszesz.
ROYAL VITAL.Wejdz na ich str teraz jest letnia promocja jeszcze taniej. Polecam.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Do reklamodawcy Salonlabelle. Dobrze,że istnieje Urzęd Ochrony Konkurencji i Konsumenta oraz Policja Celna. To jest forum FOCUSA RF+ a nie jakiegoś Melody,ok? No to PA!!!!!!!!
MissLuLu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:40   #21
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: Focus RF

Miss LuLu dziękuję za odpowiedź.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:25   #22
MissLuLu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Focus RF

do reklamodawcy Salonlabella.
Dobrze,że są takie instytucje jak Urzęd Ochrony Konkurencji i Konsumenta i Policja Celna.Zasada jest prosta.Albo się ma Focusa rf+ albo się pisze,że się go ma a w rzeczywistości okazuje,że na urządzeniu widnieje napis " Melody". To nie jest forum o Melody tylko o FOCUSIE RF,koniec !!!
MissLuLu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 17:10   #23
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Dot.: Focus RF

dzwoniłam do Akademii Urody w Warszawie na Al. Ken 11. tam focus rf na twarz i szyja 600 zł, dekold 250 zł. to chyba dobra cena.
pani wytłumaczyła mi ,ze efekt widoczny jest po 2 mies.
podobno najnowszy thermolifting zaffiro to dopiero rewelacja. efekty widoczne od razu po 1 zabiegu. macie doswiadczenie?
__________________
Me, Myself and I
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 08:11   #24
MissLuLu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Focus RF

w Akademii Urody mają "Melody a nie "Focusa RF+" Dlatego efekt po dwóch miesiącach. Po Focusie efekt jest od razu po pierwszym.To zasadnicza różnica. Wejdż na ich stronę i zobacz , na zdjęciu jest Melody. Opis Focusa ale sprzęcik nie ten. Ostrzegam ,że podróby nie działają a kosztują. Znam to z osobistego doświadczenia . Pzdr
MissLuLu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 11:44   #25
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Dot.: Focus RF

Misslulu cholera, rzeczywiście... ale ktoś tu wyżej pisał,że robił zabieg w akademii urody i ,że jest zadowolony z efektu....hmmm, wiesz coś o zaffiro?

Cytat:
Napisane przez MissLuLu Pokaż wiadomość
w Akademii Urody mają "Melody a nie "Focusa RF+" Dlatego efekt po dwóch miesiącach. Po Focusie efekt jest od razu po pierwszym.To zasadnicza różnica. Wejdż na ich stronę i zobacz , na zdjęciu jest Melody. Opis Focusa ale sprzęcik nie ten. Ostrzegam ,że podróby nie działają a kosztują. Znam to z osobistego doświadczenia . Pzdr


---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

sadowska kinga, po jakim czasie zobaczyłaś efekt??? thanx.

Cytat:
Napisane przez sadowskakinga Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o mnie, mogę powiedzieć że bardzo jestem zadowolona z tej metody zwalczania cellulitu - i nie tylko niego, bo korzystam z Focusa również na twarz i efekty są równie zadowalające jak i na ciele. Wyglądam dużo młodziej, moja skóra wydaje się być bardziej napięta. No nie oszukujmy się, Focus działa jak prawdziwy lifting !!
Mogę Wam polecić gabinet, który głosi że ceny tego zabiegu ma najniższe w całej Warszawie ( www.akademiaurody.com ), ja skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. I co najważniejsze - nie jest tak drogo!
__________________
Me, Myself and I
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 17:56   #26
alexmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Focus RF

misslulu pisze, że urzadzenie z napisem melody to nie oryginalny focus rf. Bardzo ciekawe, oznacza to, że główny polski dystrybutor focusa rozprowadza podróby, co więcej taką podróbę reklamuje jako wyposażenie swojego salonu: http://www.royalvital.pl/promocje.php?promocja=8
Misslulu nie podaje przy tym żadnych szczegółów. Nie wiadomo gdzie źli ludzie nabrali ją na jakiś szajs po 3500 za 10 zabiegów, nie wiadomo, gdzie cudotwórcy zrobili jej twarz nastolatki po 5 zabiegach za 3500. Coś to wszystko brzydko pachnie.... Nieuczciwa konkurencja? Sztuczne promowanie salonów, które mają wysokie ceny? A może po prostu koleżanka z branży wyżywa się na forum?
alexmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 22:41   #27
alexmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Focus RF

a to ci dopiero, po moim wpisie salon royal vital zdjął ze swojej stronki zdjęcie z aparatem focus rf z napisem melody. Dostali w miękkie? Czy to może koledzy misslulu? he, he
alexmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 18:54   #28
weronika1969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Focus RF

moje drogie panie! widzę jaką zaciętą walkę tu urządzacie. widać salony biją się o klientów ale najśmieszniejsze jest to, że jeden na dziesięć postów jest pisany przez prawdziwych potencjalnych klientów, reszta - to tylko podszywający się pod klientów przedstawiciele salonów kosmetycznych. naprawdę komicznie to wszystko wygląda! : ) czas chyba przedstawić prawdę. Producentem Focusa (Melody) jest TOPLASER. to po pierwsze. A pewnie zastanawiacie się dlaczego piszę że melody to focus, niestety taka jest prawda że focus to właśnie melody więc nie wciskajcie kitu biednym ludziom, którzy myślą że jedno urządzenie różni się czymś od drugiego bo owszem, różni się ale tylko naklejką! W Polsce jest jeden dystrybutor, który nadał urządzeniu MELODY nazwę focus i wychwala to jako jedyny produkt oryginalny.

http://www.youtube.com/watch?v=Jm9__yA1-AM
http://toplaser.com/en/

zauważcie, że w pierwszym linku urządzenie nazwane jest FOCUSEM RF a w drugim już MELODY mimo iż film i strona są jednego producenta. zatem powtórzę się - FOCUS I MELODY TO TO SAMO URZĄDZENIE!
weronika1969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:08   #29
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Dot.: Focus RF

no to dobrze, wronika 1969. idę na zabieg do akademii urody na ken. tam maja melody. i dobrą cenę.
a wiesz co to TRIO RF?to samo co reszta??? maja to w klinice piękna w al. jerozolimskich. teraz 450 zł na twarz.
__________________
Me, Myself and I
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 18:04   #30
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Dot.: Focus RF

no wreszcie. jestem po zabiegu radiofal. urządzenie w 100 % oryginalne focus rf. sprawdziła czy salon ma umowę z dystrybutorem . tak! to było w salonie Amaya na ul. dzielnej 16 w warszawie. nie iwm od czego zacząć. poprostu rewelacja!!! jestem tak zadowolona, tak miło zaskoczona!! po pierwsze efektem zabiegu. pani kosmetolog zliftingowała mnie na maxa. od razu zobaczyłam różnicę. skóra na twarzy cudownie napięta, jakby gęstsza, owal podniesiony, bruzdy nosowo wargowe spłycone. po drugie profejonalizm i podejscie do klienta.na wstępie zostałam poczestowana szklanka wody i ..mieczką malin.w błękitnym gabinecie odbył się zabieg. demakijarz, żel i praca około 1,5 godz głowicą focusa. nie bede opisywać teraz ze szczegółami, ale było przyjemnie. czułam ciepło na skórze, tylko czasem bardzo bardzo ciepło. na koniec maska nawilżająca grejfrutow na ok 15 min. w tym czasie zoastałam wymasowana. bosko. po zmyciu maski aksamitne serum na bużkę. total relax . tylko za 587 zł. w pon idę na drugi zabieg. koniecznie!
__________________
Me, Myself and I
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-28 20:07:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.