****sTyl BaRbIe**** - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 18:38   #61
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
z tym sie nie zgodze..Doda to totalna tandeciara,ktora mysli,ze dzieki googlom D&G JEST TRENDY
lol a Shanda Panda (cóż ze pseudonim ) to nie jest tandeciara? spalone włosy farbowane wodą utlenioną, sztuczne cycki rozpychające obcisłą bluzeczkę, mocny makijaż na dzień, tandetna biżuteria i spodnie, usta jaśniejsze niż twarz i wulgarna poza... nawet nie wiem, co tu jest najgorsze.

to NIE JEST styl na lalkę Barbie. styl na lalkę Barbie to jest właśnie 'Legalna blondynka': dziewczęco i delikatnie, ale nie wulgarnie i bez przeginek.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:38   #62
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez nough Pokaż wiadomość
Akurat w tym przypadku to ma znaczenie.
Nie wiem kim jest i co robi autorka wątku, ale np. kogo pracodawca zatrudni? Dziewczynę a'la przereklamowana lalka Barbie, która (wierząc stereotypom) wygląda na pustą i zamiast pracować będzie piłować paznokcie, czy naturalną normalną dziewczynę?
Poza tym widząc taką dziewczynę na ulicy dużo osób się obraca, zaczepia, gwiżdże, mierzy, a nawet prycha(wszystko w negatywnym znaczeniu).

A reakcje innych osób oraz sposób, w jaki oni nas traktują, to czy nas szanują, ma na nas duuuży wpływ; na nasze zachowanie, humor, psychikę, swobodność.

Oczywiście można się tym wszystkim nie przejmować, ale nie mozna mieć potem pretensji do losu, że świat jest taki niesprawiedliwy, a wszyscy oceniają tylko po wyglądzie Bo my mamy wpływ na to, jak inni będą nas oceniać.
po czesci sie z toba zgodze ale powiedz mi- nie czujesz sie 'gorzej' albo nie jestes zazdrosna jak idziesz ze swoim TZ i z naprzeciwka idzie taka BARBIE?On tylko udaje,ze jej nie widzi a tak naprawde czeka na moment co by na nia SPOJRZEC..NIE CHCE zeby ktokolwiek za mna gwizdal,chce byc po prostu sliczna tylko i wylacznie dla siebie.
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:39   #63
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
z tym sie nie zgodze..Doda to totalna tandeciara,ktora mysli,ze dzieki googlom D&G JEST TRENDY
Dokladnie,doda wyglada jak barbi na sterydach,jest calkowicie aseksualna i tandetna.. Nie rozumiem jak mozna tak wygladac

Foxy masz racje. Najwazniejsze jest to,ze sie to tobie podoba. A inni niech sobie mysla co chca. Niech mowia,ze glupia,ze pusta...ale najwazniejsze,ze ty znasz siebie,wiesz ile jestes warta i,ze nie jestes tępą,pusta laską. Ten kto cie zna,wie jaka jestes,a inni niech sie pluja.. Wazne jest to zebys ty byla zadowolona.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:39   #64
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
ja mysle ze za takimi tandetnymi sie obracaja i prychaja jak juz.
Jak dziewczyna bedzie miec urode jak laleczka, ladny staranny makijaz, dobrze dobrany stroj, nawet jesli rozowy i ciut infantylny miejscami, ale ogolnie bedzie to schludne, efektowne, nie wulgarnie i przesadzone, to raczej sie z innych powodow beda ogladac jak juz
Tak, mowiłam o przesadzonych przypadkach, bo jak już to zostało powiedziane, w tym stylu łatwo przekroczyć granicę dobrego smaku
Z drugiej strony - jeszcze takiej dziewczyny (o urodzie jak laleczka, z lekkim makijażem itp.) na ulicy nie widziałam

Edit: Foxy jeszcze takiej ładnej, porządnej i idealnej Barbie na ulicy nie widziałam (jak wyżej). O te tandetne i przesadzone zazdrosna nie jestem, wręcz przeciwnie
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:40   #65
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
ja mysle ze za takimi tandetnymi sie obracaja i prychaja jak juz.
Jak dziewczyna bedzie miec urode jak laleczka, ladny staranny makijaz, dobrze dobrany stroj, nawet jesli rozowy i ciut infantylny miejscami, ale ogolnie bedzie to schludne, efektowne, nie wulgarnie i przesadzone, to raczej sie z innych powodow beda ogladac jak juz

dziekuje za wyrozumialosc..wielkie buziii dla ciebie;*
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:43   #66
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
Dokladnie,doda wyglada jak barbi na sterydach,jest calkowicie aseksualna i tandetna.. Nie rozumiem jak mozna tak wygladac
yhm. Wulgarność, dziwkarstwo i przesada. Styl zupełnie nie mający nic wspólnego z Barbie. no chyba że włosy. ale to chyba nie wystarczy..
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:47   #67
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

a ja widzialam, nawet pare. i ladny makijaz to niekoniecznie lekki makijaz, neich sobie bedzie mocny i kolorowy, byle by to pasowalo do owalu twarzy, ksztaltu oczu, ogolnie do osoby.

kolo mnie jest restauracja w ktorej pracuja kelnerki ktore naprawde wygladaja jak z obrazka. dlugie wlosy, fajne figury, sliczne buzie. nie ubieraja sie przesadnie bo taki wyglad sam sie broni i dzieki temu wygladaja naprawde swietnie. No, moze do aniolkow VS im troche brakuje, ale nad nimi nie stoi non stop sztab stylistow i wizazystow
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 18:47   #68
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
po czesci sie z toba zgodze ale powiedz mi- nie czujesz sie 'gorzej' albo nie jestes zazdrosna jak idziesz ze swoim TZ i z naprzeciwka idzie taka BARBIE?On tylko udaje,ze jej nie widzi a tak naprawde czeka na moment co by na nia SPOJRZEC..NIE CHCE zeby ktokolwiek za mna gwizdal,chce byc po prostu sliczna tylko i wylacznie dla siebie.

o

uwierz, nie jestem zazdrosna jak idzie Barbi,wtedy mamy z facetem niezly ubaw

masz 22 lata tak?
aha
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:47   #69
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez kittyyy1 Pokaż wiadomość
yhm. Wulgarność, dziwkarstwo i przesada. Styl zupełnie nie mający nic wspólnego z Barbie. no chyba że włosy. ale to chyba nie wystarczy..
jak juz predzej pisalam,moze zle wyrazilam ten styl-dla mnie barbie to opalona blondynka,ubrana w schludne,pastelowe kolorem ciuszki- a nie zjarana na heban laska.
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:48   #70
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez kittyyy1 Pokaż wiadomość
yhm. Wulgarność, dziwkarstwo i przesada. Styl zupełnie nie mający nic wspólnego z Barbie. no chyba że włosy. ale to chyba nie wystarczy..
No wlasnie,jedyne co ma z barbi to wlosy...
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:49   #71
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
po czesci sie z toba zgodze ale powiedz mi- nie czujesz sie 'gorzej' albo nie jestes zazdrosna jak idziesz ze swoim TZ i z naprzeciwka idzie taka BARBIE?On tylko udaje,ze jej nie widzi a tak naprawde czeka na moment co by na nia SPOJRZEC..
Pozwole sobie wtrącic moją opinie na temat tej wypowiedzi.

Ja nie czuje sie gorzej ani zazdrosna bo takie laski zazwyczaj wygladaja tandetnie i ludzie czasem odwracaja sie i patrzą z miną "rany co TO jest"( specjalnie podkreślam tutaj to slowo TO dla uzmysłowienia przesadzonych "barbi")
Mój tż nie udaje ze ich nie widzi bo w jego typie nie są opalone laski ze sztucznymy cycami włosami paznokciami itp itd..
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 18:50   #72
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
jak juz predzej pisalam,moze zle wyrazilam ten styl-dla mnie barbie to opalona blondynka,ubrana w schludne,pastelowe kolorem ciuszki- a nie zjarana na heban laska.
a wkleiłaś zdjęcie Shandy Pandy i napisałaś, że ona ci się bardzo podoba.

to sorry bardzo ale osochozi?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:51   #73
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
No wlasnie,jedyne co ma z barbi to wlosy...
i rozum lalki. (przepraszam ale musiałam to napisać)

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
jak juz predzej pisalam,moze zle wyrazilam ten styl-dla mnie barbie to opalona blondynka,ubrana w schludne,pastelowe kolorem ciuszki- a nie zjarana na heban laska.
yhm. ale barbie brunetki poczuły by się urażone ;] hah
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:51   #74
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
o

uwierz, nie jestem zazdrosna jak idzie Barbi,wtedy mamy z facetem niezly ubaw

masz 22 lata tak?
aha

nie wierze w takie bajki...jestem z moim TZ juz prawie 6 lat i od zawsze mi mowi,ze nie lubi silikonowych cycek i zjaranych lasek..jakos nie potrafie w to uwierzyc i zawsze sie z niego smieje jak TO MOWIkazdy facet to lubi,tylko swojej 'swojskiej' dziewczynie tego nie powie,bo ta mu kaze odrazu spie****
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:52   #75
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Foxy, przeczytałam cały wątek i jak dla mnie się wybroniłaś z wszelkich zarzutów. Zdaje się, że jesteś świadoma tego, co może Ci grozić, jeśli pójdziesz o krok za daleko w tę stylizację i myślę, że nie zrobisz takiego kroku. Wobec tego ja nie dokładam już kolejnej porcji "ojeeeej, naaaprawdę, ale to słabe i brzydkie..." Trzymam kciuki!
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:53   #76
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
po czesci sie z toba zgodze ale powiedz mi- nie czujesz sie 'gorzej' albo nie jestes zazdrosna jak idziesz ze swoim TZ i z naprzeciwka idzie taka BARBIE?On tylko udaje,ze jej nie widzi a tak naprawde czeka na moment co by na nia SPOJRZEC..NIE CHCE zeby ktokolwiek za mna gwizdal,chce byc po prostu sliczna tylko i wylacznie dla siebie.

wypowiedź 22 latki....nie mam żadnych pytań
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:53   #77
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
nie wierze w takie bajki...jestem z moim TZ juz prawie 6 lat i od zawsze mi mowi,ze nie lubi silikonowych cycek i zjaranych lasek..jakos nie potrafie w to uwierzyc i zawsze sie z niego smieje jak TO MOWIkazdy facet to lubi,tylko swojej 'swojskiej' dziewczynie tego nie powie,bo ta mu kaze odrazu spie****
hehe w takim razie wspolczuje faceta
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:58   #78
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
hehe w takim razie wspolczuje faceta

nie ma czego wspolczuc,uwierz;D

btw-mam kolezanke,ktora SPECJALNIE dla swojego faceta(nie zeby to on ja zmuszal!!) powiekszyla sobie usta i piersi..powiedziala mi,ze chce byc dla niego prawdziwa S*U*K*A haha;D
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:59   #79
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
nie ma czego wspolczuc,uwierz;D
skoro podobaja mu sie barbie a Ty nia nie jestes no to wybacz, zmieniasz sie dla niego?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 19:04   #80
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
skoro podobaja mu sie barbie a Ty nia nie jestes no to wybacz, zmieniasz sie dla niego?

a gdzie ja to napisalam?mowie tylko,ze nie wierze w bajki facetow,ktorzy twierdza,ze im sie BARBIE nie podobaja..mojemu ponoc sie w ogole nie podobaja ale ja i tak wiem swoje;d
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:04   #81
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
nie wierze w takie bajki...jestem z moim TZ juz prawie 6 lat i od zawsze mi mowi,ze nie lubi silikonowych cycek i zjaranych lasek..jakos nie potrafie w to uwierzyc i zawsze sie z niego smieje jak TO MOWIkazdy facet to lubi,tylko swojej 'swojskiej' dziewczynie tego nie powie,bo ta mu kaze odrazu spie****
Na czym opierasz twierdzenie, że kazdy facet lubi silikony i zjarane laski?
ssue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:05   #82
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
nie wierze w takie bajki...jestem z moim TZ juz prawie 6 lat i od zawsze mi mowi,ze nie lubi silikonowych cycek i zjaranych lasek..jakos nie potrafie w to uwierzyc i zawsze sie z niego smieje jak TO MOWIkazdy facet to lubi,tylko swojej 'swojskiej' dziewczynie tego nie powie,bo ta mu kaze odrazu spie****
tylko wiesz, większość facetów kategorycznie dzieli dziewczyny na takie, z którymi się sypia i na takie, z którymi się chodzi. wnioski sobie sama wyciągnij.

btw, chyba obracam się w innym towarzystwie niż ty bo moi kumple twierdzą że takie dziewczyny są aseksualne i 'przekombinowane'. jak szukasz faceta z mózgiem na żelu który będzie z tobą chodził na dyskoteki w białych rękawiczkach to się zrób na Shandę Pandę albo inną Dodę Elektrodę i po problemie, ale nie oszukuj się, że każdy facet chciałby taką mieć.

ale to tak całkowicie OT
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:06   #83
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez ssue Pokaż wiadomość
Na czym opierasz twierdzenie, że kazdy facet lubi silikony i zjarane laski?
na niczym nie opieram,wyrazam tylko swoj poglad tak mi sie przynajmnie wydaje..

Narcy

Moj facet nie jest typem zelusia w bialych rekawiczkach;/ ma prawie 30 na karku i twardo stapa po ziemi;d

a co do dzielenia na kategorie - laska na dluzszy czas a laska do lozka to sie zgadzam..ale ja taka nie jestem..nie jeden facet juz sie o tym przekonal
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:06   #84
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
nie wierze w takie bajki...jestem z moim TZ juz prawie 6 lat i od zawsze mi mowi,ze nie lubi silikonowych cycek i zjaranych lasek..jakos nie potrafie w to uwierzyc i zawsze sie z niego smieje jak TO MOWIkazdy facet to lubi,tylko swojej 'swojskiej' dziewczynie tego nie powie,bo ta mu kaze odrazu spie****
wcześniej pisałaś coś o stereotypowym postrzeganiu "barbie" ... i że oczywiście nie powinno się robić takich generalizacji ...

ale pisanie, że KAŻDY FACET LUBI takie zjarane i silikonowe laski nie jest absolutnie żadnym stereotypem

mój facet śmieje się z takich lasek głośniej ode mnie (a to naprawdę trudne ). Tak trudno uwierzyć, że mężczyzna może cenić coś bardziej niż plastikowe cyce, zjaraną i pomarszczoną twarz, metrowe szpony, tlenione blond włosy (sztuczne zresztą...) i półprzymknięte od nadmiaru make-up'u oczy?
__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:08   #85
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
na niczym nie opieram,wyrazam tylko swoj poglad tak mi sie przynajmnie wydaje..
masz rację...

wydaje ci się.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:09   #86
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
tylko wiesz, większość facetów kategorycznie dzieli dziewczyny na takie, z którymi się sypia i na takie, z którymi się chodzi. wnioski sobie sama wyciągnij.

btw, chyba obracam się w innym towarzystwie niż ty bo moi kumple twierdzą że takie dziewczyny są aseksualne i 'przekombinowane'. jak szukasz faceta z mózgiem na żelu który będzie z tobą chodził na dyskoteki w białych rękawiczkach to się zrób na Shandę Pandę albo inną Dodę Elektrodę i po problemie, ale nie oszukuj się, że każdy facet chciałby taką mieć.

ale to tak całkowicie OT
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:12   #87
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
z tym sie nie zgodze..Doda to totalna tandeciara,ktora mysli,ze dzieki googlom D&G JEST TRENDY

No i właśnie taka sama jest ta Twoja idolka. Nie widzę w tej Shandzie Pandzie nic co nie jest tandetne i kiczowate: włosy wręcz spalone, solara, cycki na wierzchu no i styl "im mniej tym lepiej". Moim zdaniem obie mają podobny styl i nijak ma się to do Barbie.

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
po czesci sie z toba zgodze ale powiedz mi- nie czujesz sie 'gorzej' albo nie jestes zazdrosna jak idziesz ze swoim TZ i z naprzeciwka idzie taka BARBIE?On tylko udaje,ze jej nie widzi a tak naprawde czeka na moment co by na nia SPOJRZEC..NIE CHCE zeby ktokolwiek za mna gwizdal,chce byc po prostu sliczna tylko i wylacznie dla siebie.


Nie każdy facet ma spaczony gust

mańcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:14   #88
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

najwidoczniej jeszcze nie doroslam z czego bardzo sie ciesze mimo wszystko moze i nie wszystkim facetom podobaja sie BARBIE,moze macie racje..kazdy mowi to co mysli i nie wprowadzajmy nie milej atmosfery
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:15   #89
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
ja mysle ze za takimi tandetnymi sie obracaja i prychaja jak juz.
Jak dziewczyna bedzie miec urode jak laleczka, ladny staranny makijaz, dobrze dobrany stroj, nawet jesli rozowy i ciut infantylny miejscami, ale ogolnie bedzie to schludne, efektowne, nie wulgarnie i przesadzone, to raczej sie z innych powodow beda ogladac jak juz
Zgadzam się.

Patrząc na wypowiedzi niektórych osób zastanawiam się, czy one aby na pewno wiedzą co to jest styl barbie
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:16   #90
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Zgadzam się.

Patrząc na wypowiedzi niektórych osób zastanawiam się, czy one aby na pewno wiedzą co to jest styl barbie

no wlasnie tez tak sie nad tym zastanawiam
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.