Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 16:52   #1801
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Truskaweczki zawsze coś wynajdą

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Chcialam powiedziec, ze Pryiaa (Poznanianka, jakże by inaczej ) wprowadziła nas w nowa erę truskawkowania teraz jak szalone będziemy zmieniać kraje z radarem na słowa klucze jak 5% albo gratis (lub też rozpoznawać po obrazkach ) z tej okazji klikne sobie kulkowe meteorytki tylko nie wiem jeszcze jako mieszkanka jakiego kraju...
no tak - Polak potrafi, ale Poznaniak potrafi taniej
no i wyszło na to, że od dziś identyfikuję się jako Poznanianka, a wszystko przez Was

----
nie mam pojęcia dlaczego nie mam świętować norweskiego dnia ojca
a tłumaczenie truskawkowej strony na kolejne języki, to nawet wypada świętować

Magica se klikłam
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2009-11-08 o 16:54 Powód: +
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:57   #1802
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dla nich zamawianie czegokolwiek z HK to czysta abstrakcja
Chociaż raz usłyszałam że okradam państwo tym że nie płacę vatu za każdy zakup i jeszcze się cieszę jak mi paczka w ręce UC nie wpadnie. To ja odpowiedziałam , że nie moja wina że celnicy nie zatrzymują wszystkich przesyłek spoza UE bo to poprostu nierealne Pewnie by się UC ucieszył gdybym dzwoniła do nich za każdym razem z pretensjami że znowu mi paczki nie zatrzymali i mają mi vat naliczyć żebym mogła spełnić obowiązek obywatelski
Ale najczęściej to znajomi mi w żartach wypominają, że takie wariatki jak ja przyczyniają się do tego, że biedne chińskie dzieci są wykorzystywane i muszą pracować po 14 godz pakując paczuszki, wiążąc wstążeczki i targając te ciężkie wory z paczkami na pocztę, a to wszystko za miskę ryżu. Na co ja im odpowiadam że dzięki takim osobom jak ja te dzieci mają pracę i mają te jedzenie, a tak to by musiały się prostytuować na ulicy
ale walnelas odpowiedz
ja nie rozumiem o co sie niektorzy czepiaja(bo sa tacy, ktorzy sie na serio czepiaja) i nie bede sie nawet nad tym zastanawiac jak kogos stac i chce kupowac tylko w polskich sklepach to ok, ale jakby podliczyc ile bysmy wydaly kupujac te kosmetyki w normalnych sklepach w PL to niezla sumka by sie uzbierala!
u mnie nikt tego nawet nie komentuje o tych paczkach
a co do UC to jak do nich dzwonilam to sama kobieta mi powiedziala, ze jej kolezanki mowili, ze truskawa zwraca ten vat, i cos tam jeszcze powiedziala, odnioslam takie troche wrazenie, ze doskonale znaja truskawe i same czasami korzystaja ale to moze tylko moja chora wyobraznia
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:59   #1803
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale walnelas odpowiedz
ja nie rozumiem o co sie niektorzy czepiaja(bo sa tacy, ktorzy sie na serio czepiaja) i nie bede sie nawet nad tym zastanawiac jak kogos stac i chce kupowac tylko w polskich sklepach to ok, ale jakby podliczyc ile bysmy wydaly kupujac te kosmetyki w normalnych sklepach w PL to niezla sumka by sie uzbierala!
u mnie nikt tego nawet nie komentuje o tych paczkach
a co do UC to jak do nich dzwonilam to sama kobieta mi powiedziala, ze jej kolezanki mowili, ze truskawa zwraca ten vat, i cos tam jeszcze powiedziala, odnioslam takie troche wrazenie, ze doskonale znaja truskawe i same czasami korzystaja ale to moze tylko moja chora wyobraznia
nie jest to Twoja wyobraźnia
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:12   #1804
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
nie jest to Twoja wyobraźnia
to dobrze!
zreszta musialo je zainteresowac co to tak zamawiamy z HK i pelno tych paczek ze wstazkami
a tak wogole to co wy robicie z tymi wstazkami?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:19   #1805
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

już tłumaczę: ja nie pracuję w UC ale koleżanka (taka daleka), od niej zresztą dow. się o Tru, co robią ze wstażkami? - nie wiem, wiem że niektóre z nich to też jak my kupują dużoooo.
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:24   #1806
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
już tłumaczę: ja nie pracuję w UC ale koleżanka (taka daleka), od niej zresztą dow. się o Tru, co robią ze wstażkami? - nie wiem, wiem że niektóre z nich to też jak my kupują dużoooo.
nie nie chodzi mi o to co wy robicie ze wstazkami
bo ja je wszystkie trzymam, tak jakos wydaje mi sie, ze moga sie na cos przydac, ale na co nie wiem? teraz na mikolaja i pod choinke mam zamiar tak ladnie popakowac prezenty i wstazki uzyc, ale tyle ich mam, a zal wyrzucic
ciekawa jestem czy jak te kobiety z UC kupuja na tru w wiekszej ilosci czy same sobie vat naliczaja i pozniej pisza do tru o zwrot
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:28   #1807
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to dobrze!
zreszta musialo je zainteresowac co to tak zamawiamy z HK i pelno tych paczek ze wstazkami
a tak wogole to co wy robicie z tymi wstazkami?
za to Panie z poczty były strasznie zaintrygowane- myślały na początku że to jakies sex gadżety przez tę wstążke oczywiściei w końcu nie wytrzymały i zapytały wprost mojego męża - chyba im spać to nie dawało. Koleżanka z UC jest na Truskawkowym odwyku - zlikwidowała karte kredytową z tego powodu.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie nie chodzi mi o to co wy robicie ze wstazkami
bo ja je wszystkie trzymam, tak jakos wydaje mi sie, ze moga sie na cos przydac, ale na co nie wiem? teraz na mikolaja i pod choinke mam zamiar tak ladnie popakowac prezenty i wstazki uzyc, ale tyle ich mam, a zal wyrzucic
ciekawa jestem czy jak te kobiety z UC kupuja na tru w wiekszej ilosci czy same sobie vat naliczaja i pozniej pisza do tru o zwrot
ja, o to nie pytałam bo to takie zbyt "osobiste"
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 17:30   #1808
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
za to Panie z poczty były strasznie zaintrygowane- myślały na początku że to jakies sex gadżety przez tę wstążke oczywiściei w końcu nie wytrzymały i zapytały wprost mojego męża - chyba im spać to nie dawało. Koleżanka z UC jest na Truskawkowym odwyku - zlikwidowała karte kredytową z tego powodu.
oj to chyba faktycznie duzo wydawala na tru!
hehe mnie sie tez zapytaly po jakims czasie co to ja zamawiam, ze takie wstazki sa i az z HK leci

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
za to Panie z poczty były strasznie zaintrygowane- myślały na początku że to jakies sex gadżety przez tę wstążke oczywiściei w końcu nie wytrzymały i zapytały wprost mojego męża - chyba im spać to nie dawało. Koleżanka z UC jest na Truskawkowym odwyku - zlikwidowała karte kredytową z tego powodu.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------


ja, o to nie pytałam bo to takie zbyt "osobiste"
no glupio pytac, ale ciekawe to
a Ty co z wstazkami robisz? wywalasz? bo nie wiem czy tylko ja tak gromadze te *******y czy inni tez robia podobnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:31   #1809
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
oj tam, już nawet nie pamiętam kto

mnie jak ktoś się pyta co ile kosztuje, to najpierw mówię że to mega promocja, bo U NAS w sephorze np. kosztuje coś tyle i tyle i względem tych cen naprawdę coś wydaje się tanie
dokladnie
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dla nich zamawianie czegokolwiek z HK to czysta abstrakcja
Chociaż raz usłyszałam że okradam państwo tym że nie płacę vatu za każdy zakup i jeszcze się cieszę jak mi paczka w ręce UC nie wpadnie. To ja odpowiedziałam , że nie moja wina że celnicy nie zatrzymują wszystkich przesyłek spoza UE bo to poprostu nierealne Pewnie by się UC ucieszył gdybym dzwoniła do nich za każdym razem z pretensjami że znowu mi paczki nie zatrzymali i mają mi vat naliczyć żebym mogła spełnić obowiązek obywatelski
Ale najczęściej to znajomi mi w żartach wypominają, że takie wariatki jak ja przyczyniają się do tego, że biedne chińskie dzieci są wykorzystywane i muszą pracować po 14 godz pakując paczuszki, wiążąc wstążeczki i targając te ciężkie wory z paczkami na pocztę, a to wszystko za miskę ryżu. Na co ja im odpowiadam że dzięki takim osobom jak ja te dzieci mają pracę i mają te jedzenie, a tak to by musiały się prostytuować na ulicy
powiedz im, ze zenek nie jest zadnym chinskim dzieckiem i on by bez nas z nudow umarl, a tak to sie czuje potrzebny i jego zycie ma sens

ja juz sie nie martwie co ktos mysli o moich kosmetykach. jesli ktos umie dobrze sie umalowac tanimi i nie przeszkadza mu np ich zapach, albo na twarzy osiaga jakas mega trwalosc, to ja sie ciesze jego szczesciem ja tak nie umiem, widze wielka roznice w kosmetykach - czy to tusz do rzes [ysl ], podklad [DW ], puder [guerlain ], czy cienie do powiek [pryzmy givenchy ]. moze jestem antytalenciem, ale za Chiny ludowe [te, w ktorych biedne dzieci przez nas pracuja ] nie osiagne takiego i tak trwalego efektu tanszymi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe no ja tez przewaznie mowie, ze w sklepie normalnie to kosztuje np te 130zl a ja zaplacilam tylko 55 ze znizka
zreszta patrzac na te ceny w sklepach to jak kupimy cos na tru i nam sie to nie spodoba to zawsze latwiej sie tego pozbyc i mniej stracic
chociaz teraz niektore rzeczy bardziej oplaca sie kupic na ebayu czy allegro niz na truskawie chyba, ze promocja jest
u mnie na poczatku roku, pamietam, kolezanka jak zobaczyla moja kosmetyczke to ciagle komentowala, ze po co takie drogie, ze chyba nie mam co z pieniedzmi robic itd ale oczywiscie chetnie sie malowala u mnie i uzywala tych cudow dopiero po jakims czasie sie przyznala, ze jednak widac roznice miedzy tymi drozszymi kosmetykami a tanszymi (nie wszystkimi no ale jednak niektorymi tak) najbardziej sie jej spodobal tusz YSL
wlasnie....musze tusz kupic bo moj juz sie powoli konczy
i jaki kupujesz? moj jeszcze jest, ale juz sie zaczynam powoli zastanawiac, co kupie... bo z jednej strony kocham ysl, a z 2 lubie probowac i kusi mnie panterka HR. no ale moze zanim mi sie tusz skonczy, to tru trzasnie jakas promocja w meksyku lub azerbejdzanie jakims
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Truskaweczki zawsze coś wynajdą



no tak - Polak potrafi, ale Poznaniak potrafi taniej
no i wyszło na to, że od dziś identyfikuję się jako Poznanianka, a wszystko przez Was

----
nie mam pojęcia dlaczego nie mam świętować norweskiego dnia ojca
a tłumaczenie truskawkowej strony na kolejne języki, to nawet wypada świętować

Magica se klikłam

no wlasnie.... ja mysle, ze wszyscy norwescy ojcowie sa nam wdzieczni, ze tak sie cieszymy ich swietem
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to dobrze!
zreszta musialo je zainteresowac co to tak zamawiamy z HK i pelno tych paczek ze wstazkami
a tak wogole to co wy robicie z tymi wstazkami?
a ja zawsze dostaje paczke ze wstazka - niezaleznie od tego czy place vat czy nie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:34   #1810
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie nie chodzi mi o to co wy robicie ze wstazkami
bo ja je wszystkie trzymam, tak jakos wydaje mi sie, ze moga sie na cos przydac, ale na co nie wiem? teraz na mikolaja i pod choinke mam zamiar tak ladnie popakowac prezenty i wstazki uzyc, ale tyle ich mam, a zal wyrzucic
ciekawa jestem czy jak te kobiety z UC kupuja na tru w wiekszej ilosci czy same sobie vat naliczaja i pozniej pisza do tru o zwrot
ja tez gromadze wstazeczki. choc nie wiem na co mi one pewnie ostatecznie wrecze je komus do prezentu... jak mamie dawalam paletke clinique zapakowana w papier z truskawy [skrupulatnie zapakowane przez zenka paczki ] w takim metalicznym fioletowym papierku, to przewiazalam ta wstazeczka [] i wygladalo oki
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:34   #1811
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj to chyba faktycznie duzo wydawala na tru!
hehe mnie sie tez zapytaly po jakims czasie co to ja zamawiam, ze takie wstazki sa i az z HK leci

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

no glupio pytac, ale ciekawe to
a Ty co z wstazkami robisz? wywalasz? bo nie wiem czy tylko ja tak gromadze te *******y czy inni tez robia podobnie
Ja wyrzucam.Zbieram za to różowy papier. i kartony - bo niedługo przprowadzka i w czymś te kosmetyki musze bezpiecznie przewieść.
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 17:35   #1812
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dokladnie

powiedz im, ze zenek nie jest zadnym chinskim dzieckiem i on by bez nas z nudow umarl, a tak to sie czuje potrzebny i jego zycie ma sens

ja juz sie nie martwie co ktos mysli o moich kosmetykach. jesli ktos umie dobrze sie umalowac tanimi i nie przeszkadza mu np ich zapach, albo na twarzy osiaga jakas mega trwalosc, to ja sie ciesze jego szczesciem ja tak nie umiem, widze wielka roznice w kosmetykach - czy to tusz do rzes [ysl ], podklad [DW ], puder [guerlain ], czy cienie do powiek [pryzmy givenchy ]. moze jestem antytalenciem, ale za Chiny ludowe [te, w ktorych biedne dzieci przez nas pracuja ] nie osiagne takiego i tak trwalego efektu tanszymi


i jaki kupujesz? moj jeszcze jest, ale juz sie zaczynam powoli zastanawiac, co kupie... bo z jednej strony kocham ysl, a z 2 lubie probowac i kusi mnie panterka HR. no ale moze zanim mi sie tusz skonczy, to tru trzasnie jakas promocja w meksyku lub azerbejdzanie jakims


no wlasnie.... ja mysle, ze wszyscy norwescy ojcowie sa nam wdzieczni, ze tak sie cieszymy ich swietem

a ja zawsze dostaje paczke ze wstazka - niezaleznie od tego czy place vat czy nie
to ja tez dostaje zawsze ze wstazka, nawet jak place vat, ale nie o to sie pytalam
chodzilo mi o to co ogolnie robicie ze wstazkami czy je wyrzucacie czy zostawiacie, zeby np jakis prezent zapakowac ladnie i zawiazac wstazeczka?
no ja uzywam caly czas YSL faux cils, niezaleznie od tego czy mam inny czy nie to jest tusz, ktory musze miec caly czas teraz mam jeszcze HR cetkowana i kliknelam ta HR na promocji ale jeszcze nie zaplacilam bo narazie czekam na rozyk lancoma
mysle czy nie powinnam kupic z EL double weara, ale w sumie po co mi jak mi moj revlon wystarczy chociaz na zime lepiej cos bardziej tresciwego miec
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:37   #1813
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

wiem, w czasie jak pisalam odp to Ty wyjasnilas, ze chodzilo Ci o to, co my z nimi robimy i juz nawet to napisalam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:37   #1814
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez gromadze wstazeczki. choc nie wiem na co mi one pewnie ostatecznie wrecze je komus do prezentu... jak mamie dawalam paletke clinique zapakowana w papier z truskawy [skrupulatnie zapakowane przez zenka paczki ] w takim metalicznym fioletowym papierku, to przewiazalam ta wstazeczka [] i wygladalo oki
no to dobrze, ze nie jestem sama z tym gromadzeniem! teraz na tego mikolaja itd to chyba bede kazdy prezent osobno pakowac i wiazac wstazeczka, zeby chociaz paru sie pozbyc

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Ja wyrzucam.Zbieram za to różowy papier. i kartony - bo niedługo przprowadzka i w czymś te kosmetyki musze bezpiecznie przewieść.
no papier tez zaczelam ostatnio zbierac ale kartony wywalam chociaz faktycznie zawsze sie moga na cos te wieksze przydac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:37   #1815
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ooo, a HR centkowana jak Ci sie sprawuje?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:38   #1816
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wiem, w czasie jak pisalam odp to Ty wyjasnilas, ze chodzilo Ci o to, co my z nimi robimy i juz nawet to napisalam
za szybko piszemy te posty i nie idzie nadazyc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:38   #1817
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to dobrze, ze nie jestem sama z tym gromadzeniem! teraz na tego mikolaja itd to chyba bede kazdy prezent osobno pakowac i wiazac wstazeczka, zeby chociaz paru sie pozbyc

no papier tez zaczelam ostatnio zbierac ale kartony wywalam chociaz faktycznie zawsze sie moga na cos te wieksze przydac
ooo widze, ze z Ciebie tez taki chomik?

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
za szybko piszemy te posty i nie idzie nadazyc
nooo
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:42   #1818
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo, a HR centkowana jak Ci sie sprawuje?
bardzo przyjemny i przyzwoity tusz
zaplacilam za niego na tych promocjach 73zl chyba
swiezy przywedrowal z HK
ladnie wydluza, lekko pogrubia (chyba, ze jak przyschnie to bedzie lepiej pogrubial) ladny odcien czerni ma, nie skleja i rzesy wygladaja naturalnie, sa elastyczne takie jednak takiego efektu mega widocznych, teatralnych rzes nie ma no i czern jednak troche slabsza niz ysl ma
ogolnie ja go uzywam pod ysl (jak chyba kazdy tusz) ale jakbym miala 135zl za niego dac w sklepie to chyba bym nie dala

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo widze, ze z Ciebie tez taki chomik?

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------


nooo
ale Ci sie pali ta klawiatura w palcach
no ja taki chomik ciagle cos chce na zapas kupowac albo zostawiam, myslac, ze mi sie to na pewno przyda- tak jak wstazki a uzylam ich tylko raz, dalam mojej kici do zabawy i tyle
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:45   #1819
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Ciekawe kiedy będą gwiazdkowe promocje? Nie tylko zapachy ale jakieś zestawy itp.
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 17:47   #1820
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy będą gwiazdkowe promocje? Nie tylko zapachy ale jakieś zestawy itp.
ja juz sie tego troche boje



Dimiti, ja tez chomik zawsze sie wszystko przyda
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:50   #1821
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy będą gwiazdkowe promocje? Nie tylko zapachy ale jakieś zestawy itp.
no tez jestem ciekawa!
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja juz sie tego troche boje



Dimiti, ja tez chomik zawsze sie wszystko przyda
wlasnie jak nie teraz to moze za miesiac i tak to siedzi i sie robi zielone
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:15   #1822
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

a jeśli chodzi o rodzinę i znajomych - to u mnie też patrzą na mnie ze zgrozą. Chociaż ja mam takie porywy np. raz do roku, że uzupełniam brakujący asortyment i przerzucam się na inne rzeczy.
Odnośnie Chin -mój mąż własnie był w Pekinie i opowiadał jaka tam wielka bieda. Za luksusowymi hotelami dzielnice prawdziwej nędzy. Byliśmy razem w róznych krajach arabskich gdzie bogato nie było ale on mówi że to nie do wyobrażenia. Jest bardzo tanio. A tak w ogóle to mój znajomy produkuje i kupuje towar w Chinach więc jest tam bardzo często i otej prostytucji to prawda. O racjach głodowych w fabrykach też.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Ale oczywiście nie chće smucić bo to nie ten wątek -trzeba myśleć pozytywnie że im właśnie prace "dajemy". Zresztą HK jest chiński dopiero od 97.
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:19   #1823
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
a jeśli chodzi o rodzinę i znajomych - to u mnie też patrzą na mnie ze zgrozą. Chociaż ja mam takie porywy np. raz do roku, że uzupełniam brakujący asortyment i przerzucam się na inne rzeczy.
Odnośnie Chin -mój mąż własnie był w Pekinie i opowiadał jaka tam wielka bieda. Za luksusowymi hotelami dzielnice prawdziwej nędzy. Byliśmy razem w róznych krajach arabskich gdzie bogato nie było ale on mówi że to nie do wyobrażenia. Jest bardzo tanio. A tak w ogóle to mój znajomy produkuje i kupuje towar w Chinach więc jest tam bardzo często i otej prostytucji to prawda. O racjach głodowych w fabrykach też.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Ale oczywiście nie chće smucić bo to nie ten wątek -trzeba myśleć pozytywnie że im właśnie prace "dajemy". Zresztą HK jest chiński dopiero od 97.
wszedzie jest bieda, tyle, ze tam jest duza roznica miedzy bogatymi a reszta podobnie jak w Rosji..... U nas az takiej duze nie ma, chociaz jak sie pojezdzi po tych malych wioskach to tez strach, ale jednak prostytucja dzieci i to zmuszanie do pracy to tam jest straszne...no ale wlasnie nie piszmy o takich rzeczach bo zaraz sie smutno zrobi....

ja teraz stwierdzilam, ze musze sobie nowy tel kupic przeciez! znaczy nie musze, ale przyda mi sie juz zmienic swoj, bo ani mp3, ani radnia, ani zdjec....niby nie potrzebne, ale jednak cos zmienic mozna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:19   #1824
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Truskaweczki zawsze coś wynajdą



no tak - Polak potrafi, ale Poznaniak potrafi taniej
no i wyszło na to, że od dziś identyfikuję się jako Poznanianka, a wszystko przez Was

----
nie mam pojęcia dlaczego nie mam świętować norweskiego dnia ojca
a tłumaczenie truskawkowej strony na kolejne języki, to nawet wypada świętować

Magica se klikłam
aż się zastanawiałam czy tacie nie złożyć życzeń, ale pomyślałam że jednak nie będę się wygłupiać
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to dobrze!
zreszta musialo je zainteresowac co to tak zamawiamy z HK i pelno tych paczek ze wstazkami
a tak wogole to co wy robicie z tymi wstazkami?
ja wywalam, bo nie chce mi się siłować, żeby je zdjąć z kartonu, więc od razu ucinam
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie nie chodzi mi o to co wy robicie ze wstazkami
bo ja je wszystkie trzymam, tak jakos wydaje mi sie, ze moga sie na cos przydac, ale na co nie wiem? teraz na mikolaja i pod choinke mam zamiar tak ladnie popakowac prezenty i wstazki uzyc, ale tyle ich mam, a zal wyrzucic
ciekawa jestem czy jak te kobiety z UC kupuja na tru w wiekszej ilosci czy same sobie vat naliczaja i pozniej pisza do tru o zwrot
też własnie zaczęłam się zastanawiać, czy sobie vat liczą - ale wydaje mi się, że nie
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
powiedz im, ze zenek nie jest zadnym chinskim dzieckiem i on by bez nas z nudow umarl, a tak to sie czuje potrzebny i jego zycie ma sens
... a może właśnie Zenek JEST chińskim dzieckiem, dlatego pisze tak, jak pisze
Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy będą gwiazdkowe promocje? Nie tylko zapachy ale jakieś zestawy itp.
będą będą, ja w to wierzę że już niebawem
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:21   #1825
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
aż się zastanawiałam czy tacie nie złożyć życzeń, ale pomyślałam że jednak nie będę się wygłupiać
ja wywalam, bo nie chce mi się siłować, żeby je zdjąć z kartonu, więc od razu ucinam
też własnie zaczęłam się zastanawiać, czy sobie vat liczą - ale wydaje mi się, że nie
... a może właśnie Zenek JEST chińskim dzieckiem, dlatego pisze tak, jak pisze
będą będą, ja w to wierzę że już niebawem
nie powinnam sie smiacz tego Zenka i tego co napisalas no ale nie moge
zeby nie bylo to ja sie nie smieje z dzieci wykorzystywanych do pracy
jutro musze znowu pisac do tru bo mi cos przestali odpisywac!
tez mi sie wydaje, ze nie chce im sie bawic z tym naliczaniem vatu, wysylaniem papierow do tru i czekaniem az oddadza kase
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:31   #1826
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
za szybko piszemy te posty i nie idzie nadazyc
Bo tu już nie forum truskawkowe, a czat truskawkowy

Kobitki już pytałam, ale zapytam jeszcze raz, czy znacie jakiś inny pewny sklep, gdzie mogę kupić w rozsądnych cenach pomadkę EL i Shiseido Pomóżcie, bo zachorowałam na te 2 odcienie i nie spocznę dopóki nie bedą w moich łapkach , a ponad 200 zł dać za nie w naszych perfumeriach to zbrodnia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:35   #1827
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Bo tu już nie forum truskawkowe, a czat truskawkowy

Kobitki już pytałam, ale zapytam jeszcze raz, czy znacie jakiś inny pewny sklep, gdzie mogę kupić w rozsądnych cenach pomadkę EL i Shiseido Pomóżcie, bo zachorowałam na te 2 odcienie i nie spocznę dopóki nie bedą w moich łapkach , a ponad 200 zł dać za nie w naszych perfumeriach to zbrodnia
no racja
czasami nie idzie nadazyc za tymi postami

ja niestety nie znam a na feelunique szukalas? albo na ebayu?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:41   #1828
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Chciałam oficjalnie podziękować wszystkim które tak ładnie kusiły pudrasami barnasami, dostałam swoje diamond i są cudowne
Za to róż lancoma mi wcale nie pasuje, jest jakiś taki twardy, trzeba się nieźle namachać pędzlem żeby się nabrał, no i przeważają te ciemne kolory, śliwko-coś-tam które mnie się osobiście nie podobają
Zielony darmowy cień stili fajny, coraz bardziej mi się ta firma podoba
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:43   #1829
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Chciałam oficjalnie podziękować wszystkim które tak ładnie kusiły pudrasami barnasami, dostałam swoje diamond i są cudowne
Za to róż lancoma mi wcale nie pasuje, jest jakiś taki twardy, trzeba się nieźle namachać pędzlem żeby się nabrał, no i przeważają te ciemne kolory, śliwko-coś-tam które mnie się osobiście nie podobają
Zielony darmowy cień stili fajny, coraz bardziej mi się ta firma podoba
sie okaze, ze niedlugo bedziemy kupowac scotta i stile
a ten roz lancoma to jest chlodny czy cieply odcien??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:49   #1830
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sie okaze, ze niedlugo bedziemy kupowac scotta i stile
a ten roz lancoma to jest chlodny czy cieply odcien??
hehe chyba tak się skończy
odcień raczej chłodny u mnie na buzi wychodzi taka śliwka, za ciemny do mojej karnacji. Nie bardzo też się da nabrać tylko ten jasny odcień, zresztą tego jasnego wcale nie widać. Na razie jestem rozczarowana ale jeszcze się nie poddaję, jutro próba w świetle dziennym
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.