Lumpeksy Ciucholandy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Pokaż wyniki sondy: czy robisz zakupy w ciucholandach?
tak - uwielbiam, to wręcz nałóg 1 269 40,87%
tak ale rzadko 1 172 37,75%
nie bo nie 426 13,72%
to obrzydliwe nosic cos po kims 238 7,67%
Głosujący: 3105. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-12, 21:20   #31
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

ja uwielbiam buszowac po ciuchach, niewazne czy w koszach czy miedzy wieszakami, w kazdym przyadku jest ta satysfakcja ze cos sie znalazło, slicznego i taniego zarazem. dzisja np wróciłam z zakupów z extra zielonym sweteriem hennes, a wczesniej z mieciutkim czarnym benetonem na zamek za niecałe 5zł/sztuka
bosko
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 21:27   #32
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez izusek
nie wiem jaka to ulica, ten lumpeks jest naprzeciwko takiego starego hotelu, który z kolei jest obok hotelu "Qubus" Mieści się na piętrze starego domu handlowego i zajmuje tam cały poziom. Ja, kiedy juz tam wejdę to spędzam w nim przynajmniej godzinę A inaczej tłumaczac : Trzeba wejsc za Empik i isc prosto jakies 100 metrów, az do tego starego domu handlowego a pozniej schodami na górę
czy tam wcześniej nie była wypozyczalnia kaset wideo?
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 21:36   #33
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja mam kilka upatrzonych sklepików, które nałogowo odwiedzam. Niestety tylko na wakacjach ponieważ w moim mieście żaden im nie dorównuje. A znajduję tam zawsze śliczne perełki .
Firmowe, wszystkie rzeczy jak nowe, większość ma nawet jeszcze przyczepione metki i ceny zagraniczne.
Żadne tam kosze i brudne łachy...ciucholand ciucholandowi nierówny .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 23:26   #34
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Aferko mam na myśli ten sam lumpeks co Ty. Czy w tym sklepie na Gliwickiej są fajne ubrania?


Izusek - czy fajne są tam ubrania?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 03:39   #35
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Uwielbiam lumpeksy. bardzo za nimi tesknie bedac za granica niestety tu gdzie mieszkam nie mam dostepu do fajnych lumpeksow
Najfajniejsze moje ciuchy pochodzily wlasnie z takich sklepow
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 08:18   #36
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Czy możecie polecić jakiś dobry lumpex w Krakowie?

Mam złe doświadczenia - albo same szmaty (może mam pecha?) i ten koszmarny zapach, albo udaje się znaleźć (to w takich z wieszakami) jakąś fajną rzecz, ale kosztuje ona, powiedzmy, 80zł - to lekka przesada za używaną spódnicę, nie uważacie?
katrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 09:03   #37
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Smile Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Kilka lat temu lubilam z moja przyjaciolka polowac na fajne ciuchy z lumpeksu, ale wtedy mialam zupelnie inny styl ubierania. Teraz wszystko wydaje mi sie za duze. Wole kupic jakis nowy porzadny, drozszy ciuch, od czasu do czasu, niz koszyk ubran, ktorych i tak prawie nie zaloze.
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-15, 11:29   #38
darka
Przyczajenie
 
Avatar darka
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do darka
Talking Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ojej, ja jestem kompletnie uzależniona.
Poprostu uwielbiam ciucholandy! W Krakowie jest kilka poprostu fantastycznych.Tylko dzięki nim mam szanse założyć naprawdę fajne orginalne ciuszki wysokiej jakości...nie mówiąc już o znanych luksusowych markach( np. wczoraj udałomi się kupić cudowną jedwabną spódnicę ETRO, za 50 gr).To mój nałóg poprostu!
darka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-15, 11:37   #39
darka
Przyczajenie
 
Avatar darka
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do darka
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez katrina
Czy możecie polecić jakiś dobry lumpex w Krakowie?

Mam złe doświadczenia - albo same szmaty (może mam pecha?) i ten koszmarny zapach, albo udaje się znaleźć (to w takich z wieszakami) jakąś fajną rzecz, ale kosztuje ona, powiedzmy, 80zł - to lekka przesada za używaną spódnicę, nie uważacie?
Polecam lumpeks na ul.Św.Filipa, a konkretnie ten na rogu Filipa i Krótkiej.Można tam znaleźć prawdziwe perełki za grosze, zarówno na wieszaczkach jak i w koszach "pełnych niespodzianek".Nowy towar jest zawsze w poniedziałki i czwartki.Polecam!
darka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-15, 12:12   #40
irvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 237
GG do irvette
Question Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Zalika gdzie jest ten sklep o którym piszesz?
irvette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-15, 12:56   #41
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Kocham lumpeksy , bo można się w nich ubrać ciekawie i bardzo tanio, no i nikt nie będzie miał tego samego
Oczywiście w lumpeksach omijam szerokim łukiem bieliznę, czapki itp.
Wiele razy udało mi się znaleźć świetne rzeczy m.in. LOGG, H&m, Tally Weijl, Miss Sixty, Teddy's Bez problemu mogą za 4 złote kupić koszulkę, która w Terranovie kosztuje 40 zł, teraz jak chodzę po sklepach i widzę ceny to przeliczam je na rzeczy możliwe do kupienia w ciucholandzie
Dla mieszkanek z okolicy Katowic polecam lumpeks w Siemianowicach - Bytkowie koło Plusa, wg mnie jest świetny Z tego co wiem, to w Katowicach otworzono ekskluzywny ciucholand na ulicy 3 maja nr hmmm chyba 38, pokazywano go w Gazecie Wyborczej, panie sprowadzają tylko pojedyncze sztuki odzieży.
Co do lumpeksu na Korfantego to jakoś go nie lubię , nic nie mogę tam znaleźć, wszystko takie wielkie.

Pozdrawiam wszystkie szperaczki
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-15, 13:25   #42
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez WioletaM
Aferko mam na myśli ten sam lumpeks co Ty. Czy w tym sklepie na Gliwickiej są fajne ubrania?


Izusek - czy fajne są tam ubrania?
wytłumaczcie mi dziewczyny gdzie to kurde jest! studiuje w katowicach i tak sie zastanwiam o czym Wy mowicie..raz w zyciu byłam w lumpeksie ale takim kiepskim i jakos mi sie odechciało..
Czy ten stary dom handlowy, koło hotelu Slilesia ( tak on sie chyba nazywa?) Qbusa(?) to ten budynek, na ktory ludzie mowia "okrąglak?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-15, 15:25   #43
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Kupuję w lumpeksach, ale raczej rzadko Jeśli trafiam na lumpeks, w którym mają ubraniowe perełki, zwykle udaje mi się znaleźć jakieś oryginalne cudo.

W większości wypadków liczy się jednak detal, który mogę wykorzystać do uszycia czegoś samodzielnie. Np. kiczowatą spódnicę z cudownej leciutkiej etaminy mogę przerobić na tuniczkę... Jedwabne straszydło z poduchami w stylu lat 80., mogę pociąć i pomalować (jedwab!!! )... Albo bistorowa sukienka cioci kloci, od której odpruję ręczne bawełniane koronki i ozdobię nimi gorsecik

Muszę się kiedyś (wreszcie!) wybrać na tematyczną wycieczkę do Londynu i Amsterdamu (temat: buszowanie po second-handach oczywiście! ).
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-15, 22:12   #44
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez koko
"Mój" lumpeks w ogóle ma specyficzny klimat- to hala z koszami pełnymi ubrań, posegregowanych na odpowiednie kategorie, np. swetry, jeansy, paski, krawaty, sukienki, ubrania sportowe(gdzie można znaleźć np. piankę do nurkowania albo kombinezon narciarski )...Kilogram kosztuje w zależności od dnia 10 zł(jak jest promocja) lub 30 zł( jak jest dostawa towaru). Po sklepie łażą leniwie dwa psy właścicielki. Innych lumpeksów w ogóle nie odwiedzam, bo nie spełniają "kryteriów". Ten jest absolutnie kultowy.Czasami można tam spotkać naprawdę dziwnych ludzi.I ogólnie jest fajnie.Chodzenie tam, to dla mnie już rytuał.
Koko widze, ze odwiedzamy ten sam lumpeks
Ja rowniez znalazlam tam kilka naprawde fajnych ciuszkow.
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-15, 22:17   #45
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ooo, jak fajnie. Chodzimy na łowy w to samo miejsce.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-18, 08:04   #46
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez WioletaM
Aferko mam na myśli ten sam lumpeks co Ty. Czy w tym sklepie na Gliwickiej są fajne ubrania?
Na Gliwickiej - to mój ulubiony ciucholand. Mam z tego sklepu najwięcej rzeczy. Zawsze znajdę coś innego niż wszystko, w dobrym stanie i taniego (choć z cenami potrafią czasem przesadzić - zwłaszcza jeśli coś jest znanej marki - to widać że płaci się za markę).

Cytat:
Napisane przez Marilyn
wytłumaczcie mi dziewczyny gdzie to kurde jest! studiuje w katowicach i tak sie zastanwiam o czym Wy mowicie..raz w zyciu byłam w lumpeksie ale takim kiepskim i jakos mi sie odechciało..
Czy ten stary dom handlowy, koło hotelu Slilesia ( tak on sie chyba nazywa?) Qbusa(?) to ten budynek, na ktory ludzie mowia "okrąglak?
Prawdę mówiąc mieszkam w Katowicach od urodzenia i nie wiem na który budynek mówią "okrąglak" .
Ten stary dom handlowy jest za hotelem Silesia idąc w kierunku ronda, kiedyś był tam wielki sklep ze wszystkimi artykułami dla dzieci, potem jakiś czas meble a teraz ciucholand.

Cytat:
Napisane przez Kiya
czy tam wcześniej nie była wypozyczalnia kaset wideo?
- wydaje mi się że wypożyczalnia video była w budynku obok - tam gdzie w zamierzchłych czasch był sklep firmowy ZPO Bytom.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-18, 09:16   #47
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez aferka
Na Gliwickiej - to mój ulubiony ciucholand. Mam z tego sklepu najwięcej rzeczy. Zawsze znajdę coś innego niż wszystko, w dobrym stanie i taniego (choć z cenami potrafią czasem przesadzić - zwłaszcza jeśli coś jest znanej marki - to widać że płaci się za markę).



Prawdę mówiąc mieszkam w Katowicach od urodzenia i nie wiem na który budynek mówią "okrąglak" .
Ten stary dom handlowy jest za hotelem Silesia idąc w kierunku ronda, kiedyś był tam wielki sklep ze wszystkimi artykułami dla dzieci, potem jakiś czas meble a teraz ciucholand.



- wydaje mi się że wypożyczalnia video była w budynku obok - tam gdzie w zamierzchłych czasch był sklep firmowy ZPO Bytom.
no właśnie jeśli mnie pamięć nie myli to w tym domu towarowym najpierw był raj dziecka potem coś innego potem wypożyczalinia kaset a potem stał chyba jakiś czas pusty a teraz ten ciucholand,wydaje mi sie że wszystkie mówimy o tym samym budynku tylko każda ma inne wyobrażenie o nim
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-18, 15:50   #48
becia-ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 85
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

a znacie jakies fajne lumpeksy w białymstoku ??
becia-ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-18, 21:53   #49
mavis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 48
Smile Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Droga Martto19 w Bytomiu fajny lumpeks jest na ul.Strażackiej i na Webera. Kupuje tam co jakis czas naprawde fajne ciuszki.Trzeba jednak te sklepy odwiedzac dosyc regularnie zeby os fajnego kupic. Dostawa na strażackiej jest codzienna.

Może sie kiedys tam spotkamy!!!Tylko nie będziemy wiedzialy że to my!!!
mavis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-18, 23:14   #50
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez Kiya
no właśnie jeśli mnie pamięć nie myli to w tym domu towarowym najpierw był raj dziecka potem coś innego potem wypożyczalinia kaset a potem stał chyba jakiś czas pusty a teraz ten ciucholand,wydaje mi sie że wszystkie mówimy o tym samym budynku tylko każda ma inne wyobrażenie o nim
to chyba pojde wytropic, bo w tym "okraglaku" to jeszcze w zimie normlane sklepy były..stoiska z butami, z ubraniami, bielizna
w kazdym razie dzieki
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-19, 12:09   #51
MarilynManson
Raczkowanie
 
Avatar MarilynManson
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 174
GG do MarilynManson
Exclamation Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

fuuuuu...to obrzydliwe !!!!!!!!!!! nosic ubranie po kims kogo sie nie znalo !!!bleeeee w zyciu tam nie pojde, po prostu sie brzydzee !!!
MarilynManson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-19, 13:00   #52
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez MarilynManson
fuuuuu...to obrzydliwe !!!!!!!!!!! nosic ubranie po kims kogo sie nie znalo !!!bleeeee w zyciu tam nie pojde, po prostu sie brzydzee !!!
przeciez takie ubrania sie pierze ,piore tez ubrania kupione w normalnym sklepie.
no i nikt w lumpeksach nie kupuje majtek.

znam tez chyba z 2 sklepy które biora ciuchy używane z zachodu ,piora przerabiaja, doszywaja ,skracja itp i sprzedaj po nie mniej niz 300 zł za sztuke w bardzo ekskluzywnym sklepie .
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-19, 13:54   #53
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

A ja dzisiaj trafiłam w szmateksie bluzkę firmy Zebra, z boku są tasiemki które się wiąże pod szyją, śliczna
Muszę jednak poszukac innego, bo w tym zbyt dużo ludzi jest. Czasami jak tam chodzę to sobie mysle, że nieźle byłoby tam dorywczo pracowac, ale bym się obłowiła
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-29, 20:05   #54
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

A zna ktoś jakieś lumpeksy w Lublinie?? Na forum gazeta.pl znalazłam pare w Lublinie (i to jeszcze moje osiedle ) ale to mi nie wystarcza... --
Nigdy nie kupowałam jeszcze w lumpeksie, ale myślę, że znajde tam jakieś fajne ciuszki.
Zazwyczaj nie mogę nic znaleźć na swój rozmiar (cóż...niewymiarowa nastolatka ze mnie, fakt).
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-30, 07:53   #55
rain
Raczkowanie
 
Avatar rain
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 98
Wink Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja ostatnio sobie wynalazłam niesamowitą bluzkę w jednych z ciuchlandów z mym mieście
Aż się nogi pode mną ugięły, jak ją zobaczyłam. To niesamowite, jakie rzeczy czasem uda się wynaleźć w takich miejscach!
Zdradzę tylko, że podobne tego typu bluzki jak moja (jest teraz ich multum - szerokie, zwiewne, kwiatowe, zlożone z kilku warstw), kosztują w sklepie od 50 - 80 zł. A ja swoją nabyłam za 7 zł :P
Zamierzam wykonać na niej kilka poprawek - skrócić, bo jest jak na mnie przydługa, no i doszyć ze dwa paseczki cekinów. Jak skończę, postaram się cyknąć foto i tu wkleić
Tak wogóle, może ktoś pochwaliłby się swoimi najlepszymi nabytkami na łamach tego wątku?
pozdrawiam
rain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-30, 10:22   #56
ewca
Zadomowienie
 
Avatar ewca
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 461
Gdzie w POZNANIU fajne lumpeksy?

Dziewczyny! Jak czytam wasze posty to zastanawiam się gdzie ja mieszkam? Nie znam żadnych fajnych lumpeksów w Poznaniu, takich gdzie firmowe ciuszki można kupić za małe pieniądze. Z moich doświadczeń wyniosłam lumpeksy z obrzydliwymi lumpami, w których nigdy nie ma nic ciekawego. Czy wiecie gdzie w Poznaniu jest taki sklep z używaną FAJNĄ odzieżą? Proszę napiszcie jeżeli znacie takie miejsca.
ewca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-30, 17:48   #57
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

jakos mnie odrzucaja
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 14:10   #58
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Nie mam talentu do szperania w lumpeksach i zazdroszczę tym co takową umiejętność posiadają Ale gdy natrafię na coś fajnego to nie mam oporów by kupić. Mam zamiar poduczyć się szyć na maszynie Zawsze można taki ciuszek świetnie przerobić.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 16:28   #59
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Nie chodzę po lumpeksach bo jakoś mnie do nich nie ciągnie . Poza tym nie lubię nosić ubrań po jakiejś nieznanej mi osobie . Ale osobiście nic do nich nie mam.
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-31, 17:58   #60
Kania.M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 34
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja bardzo chetnie poszłabym do jakiegoś cywilizowanego i za czymś poszperała. Tym bardziej, ze czytam tyle przychylnych opinii. Niestety te, które sa w poblizu mojego miejsca zamieszkania nie za dobrze mi sie kojarzą (malutkie pomieszczenie, stosy ubran na wielkich stołach czy w koszach, wielkie, powyciagane swetry, zakiety, spodnice, wszystko w rozmiarach xl-xxl i ten specyficzny nieprzyjemny zapach). Ale do takiego jak opisuja tutaj wizażanki bardzo chetnie bym zajrzała.
__________________

Kania.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.