Szukam lekarza / proszę o polecenie lekarza - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-24, 12:24   #91
karola_karolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 15
Dot.: lekarz [gastrolog] Gdańsk

Opinie dr Janiak ma całkiem dobre: KCP.PL, ale sama nie korzystałam, więc osobiście nie mogę potwierdzić.
karola_karolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 17:28   #92
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Szukam pilnie psychoterapeuta z NFZ Warszawa!

Ma ktoś kontakt do dobrego psychoterapeuty z Warszawy, który przyjmuje na NFZ?
Chodzi o kwestie związane z nieprzepracowaną stratą bliskiej osoby (rozstanie), problemami z budowaniem zaufania, z niską samooceną (wszystko to wynika z tamtego wydarzenia).
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 21:50   #93
yuulia
Przyczajenie
 
Avatar yuulia
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 10
Dot.: Szukam filmie psychoterapeuta z NFZ Warszawa!

A w jakiej części Warszawy?
yuulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 23:04   #94
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Szukam filmie psychoterapeuta z NFZ Warszawa!

Cytat:
Napisane przez yuulia Pokaż wiadomość
A w jakiej części Warszawy?
Najlepiej po lewej stronie Wisły.
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 22:10   #95
yuulia
Przyczajenie
 
Avatar yuulia
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 10
Dot.: Szukam pilnie psychoterapeuta z NFZ Warszawa!

Ja byłam na terapii grupowej w Szpitalu Wolskim u p Wiktorii Nazarewicz i wydaje mi się, że ona przyjmuje też w Poradni przy szpitalu. Bardzo ją polecam. Natomiast moja siostra pamięta z oddziału w szpitalu Bielańskim panią Ewę Zalewską, tylko nie wiem, czy do niej można się tak indywidualnie jakoś dostać. Musiałabyś jakoś to sobie sprawdzić.
yuulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:59   #96
jankowalski012345678910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Najlepszy dermatolog w Poznaniu

Witam.

Potrzebuję najlepszego dermatologa w Poznaniu. Cena nie gra roli - wydałem już tyle na dermatologów i leki, a efektów nie ma żadnych, że mogę zapłacić naprawdę sporo, byleby były efekty. Do tej pory byłem u trzech dermatologów w różnych województwach, w Poznaniu u Marka Kaźmierowskiego. Nie pomogli mi. Zależy mi na tym, by wizyta była jak najszybciej - toteż najlepsza byłaby opcja bez rejestracji, wtedy mógłbym pójść z rana i zająć sobie kolejkę.

Mój problem? Mam sporo problemów skórnych i są one złożone. Moim problemem nie jest jak w większości przypadków u nastolatków twarz w pryszczach i tyle.

1. Zajady - najważniejszy problem. Męczę się z nim kilka lat. Próbowałem wszystkich znanych sposobów. Leczyłem się też silnymi specyfikami na receptę. Cały czas nie przeszły.
2. Trądzik - tu akurat problem jest mniejszy. Ot kilka krostek na jakiś czas.
3. Czerwienienie się twarzy - temperatura minimalnie odstająca od normy (za gorąco lub za zimno), wyjście z domu na zewnątrz i na odwrót, alkohol, stres, użycie mydła (a gdy się go nie używa, to jak poradzić sobie z trądzikiem?). Jestem czerwony jak burak.
4. Rogowacenie mieszkowe. Masę krostek na ramionach, plecach, z biodrami nie mam problemów.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez jankowalski012345678910
Czas edycji: 2015-12-14 o 20:00
jankowalski012345678910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 20:01   #97
jankowalski012345678910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepszy dermatolog w Poznaniu

Ktoś pomoże?
jankowalski012345678910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 15:16   #98
caloksztalt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 90
Dot.: Najlepszy dermatolog w Poznaniu

Hej, na znanylekarz.pl Iwona Stajkowska ma najlepsze opinie. Może ona ci ulży w dolegliwościach
caloksztalt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 18:42   #99
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Szukam lekarza / proszę o polecenie lekarza

połączone
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 20:30   #100
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Njalpszy lekarz od Miażdżycy tętnic

Witam.Czy mozecie mi polecic najlepszego lekarza do leczenia Miażdżycy z warszawy lub Bialegostoku?
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 08:08   #101
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Njalpszy lekarz od Miażdżycy tętnic

Właśnie jestem w trakcie poszukiwania takiego lekarza.. I też dokładnie z tych dwóch miast Więc przyłączam się do pytania... Najlepiej, żeby w gabinecie było dokładne USG...
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 23:22   #102
jankowalski012345678910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepszy dermatolog w Poznaniu

Dziękuję. Czy ktoś może coś napisać o Iwonie Stajkowskiej lub polecić innego dermatologa w Poznaniu?
jankowalski012345678910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 09:35   #103
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Najlepszy dermatolog w Poznaniu

Dr Maurycy Piotrowski. Dermatolog, alergolog, wenerolog. Może pomoże
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 21:48   #104
caloksztalt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 90
Dot.: Najlepszy dermatolog w Poznaniu

Poczytaj opinie o dr Stajkowskiej na jej profilu strony o której pisałam. Sama dopiero rozpoczęłam u niej leczenie, byłam u niej 2 razy i mogę póki co powiedzieć że jest przemiła, odpowie na każde pytanie, ale także konkretna. Zrobiła szczegółowy wywiad i nie zlekceważyła ewentualnego ryzyka, jakim były moje wcześniejsze dolegliwości. Najlepszym dermatologiem od dawna jest dr Żaba, ale ponoć trudno u niego o wizytę.
caloksztalt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 09:58   #105
koselda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry dentysta - Warszawa

Ja natomiast po kilku przykrych przygodach z dentystami leczę się obecnie w Centrum Stomatologicznym Demed na Woli. Tutaj macie stronę www http://wola.centrumdemed.pl oraz numer tel. 22 765 63 10

Osobiście lecze się w tej placówce już parę miesięcy i jestem zadowolona z lekarzy jak i personelu
koselda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:47   #106
karola_karolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry dentysta - Warszawa

Ja polecam tę panią: http://kcp.pl/lekarz/magdalena-ciesl...onta/warszawa/. Pełen zakres usług, atmosfera przyjazna, no i u mnie wszystko było zawsze bezboleśnie.
karola_karolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 16:44   #107
ta_postrzelona
Rozeznanie
 
Avatar ta_postrzelona
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 593
Pilnie poszukiwany dobry alergolog

Jak w temacie.

Dostałam uczulenia na lek przeciwalergiczny (tak, to nie żart). Lekarze, którzy mnie konsultowali, najpierw nie dowierzali ale widząc mnie dawali inne lekarstwa w tym zastrzyki domięśniowe- niestety, chociaż ustąpił obrzęk i mogę normalnie oddychać, to pozostał m.in. intensywny rumień na twarzy oraz brak czucia w jej części... Poszukuję dobrego, sprawdzonego alergologa - może być z Warszawy, z okolic Warszawy, z Łodzi, z Bydgoszczy... ktokolwiek coś wie, niech napisze...
ta_postrzelona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 14:44   #108
yellowflower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: dobry i tani optyk w warszawie?

Cytat:
Napisane przez good charlotte Pokaż wiadomość
Bez najmniejszych wątpliwości polecam salon optyczny na ul.Dzikiej 4a w Warszawie. Miałam okazję przetestować go osobiście i jestem pod wrażeniem-niezwykle fachowe doradztwo, duży wybór oprawek, przyjemna atmosfera, realizacja szkieł "na zamówienie"-wprost błyskawiczna(moje okulary z mocą -8 były gotowe po niespełna 24h), a ceny przy tym baaardzo przystępne. Warto wspomnieć o Pani doktor, która kompetentnie zajmuje się pacjentem-widać od razu, że nie zależy jej na ilości "przebadanych oczu", lecz na jakości leczenia. Cena wizyty-normie: 60zł. W moim przekonaniu nie są to stracone pieniądze.
Szukając dobrego, sprawdzonego optyka natknęłam się na Twój komentarz i postanowiłam sprawdzić osobiście ten na ul. Dzikiej 4A- dobra lokalizacja, samo centrum Warszawy. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Muszę przyznać, że byłam zaskoczona tak fachowym doradztwem. Widać, że klient przychodząc do tego salonu jest traktowany wyjątkowo- to co cenię, indywidualne podejście do każdej osoby. A w dodatku każdy się mnie teraz pyta skąd mam takie fajne okulary
yellowflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 19:30   #109
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Najlepszy dermatolog w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez jankowalski012345678910 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Czy ktoś może coś napisać o Iwonie Stajkowskiej lub polecić innego dermatologa w Poznaniu?
Również polecam p Iwonę oraz p Aleksander Karpisiewicz.Ogólnie to na mnie chcieli stosować to samą metode czyli coś jak izotek
__________________
kobiety są po to, by je kochać, a nie po to, by je rozumieć.
ZAPRASZAM!

Pieniądze szczęścia nie dają... dopiero zakupy!
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 09:40   #110
malarka80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry dentysta - Warszawa

Na Wikorskiej 8 jest bardzo dobra klinika stom. Mogę ci polecić namiar do dra falkowskiego, który jest bardzo dobrym protetykiem i implantologiem. Miałam przez doktora mocowane implanty (dwa) i dwie koronki całoceramiczne. Wszystko zostało bardzo ładnie wykonane, dzięki czemu mam łatwiejsze życie.
malarka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 12:55   #111
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Kardiolog dziecięcy Kielce

Tak jak w tytule, pilnie potrzbuję namiarów na dobrego kardiologa dla dzieci w Kielcach, który wykonuje również echo serca. Będę wdzięczna za pomoc
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 08:17   #112
ArletaBar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry okulista-WROCŁAW-PILNE!!!

Czy ktoś miał do czynienia z Panią doktor Michałowską z Okolek - Okulista wrocław ?

Mam blisko, ale to w miarę nowy gabinet i opini na necie jest bardzo niewiele a wolalabym sie upewnic
ArletaBar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:09   #113
imperfect1997
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 99
proktolog w Rzeszowie

Witam serdecznie Wczoraj zostałam zarejestrowana na wizytę do proktologa- Grzegorza Pasternaka. Problem polega na tym, że nie znalazłam o nim żadnych opinii na internecie. Strasznie stresuję się wizytą i chciałabym się dowiedzieć co nieco o tym doktorze. Może ktoś z Was leczył się u Niego? Albo chociaż słyszał coś o Nim od znajomych?
Mam nadzieję, że znajdzie się choć jedna osoba, która udzieli się w tym wątku

Edytowane przez imperfect1997
Czas edycji: 2016-02-27 o 09:33
imperfect1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 22:10   #114
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: dobry i tani optyk w warszawie?

Na 11 listopada wydaje mi się, że ma w miarę tanio optyk. Tylko nie wiem konkretnie numeru. Ale ja za 200zł chyba okulary u niego takie całkiem fajne robiłam ze szkłami. Nie wiem jak teraz sytuacja się tam przedstawia.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 19:06   #115
wenika33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry dentysta - Warszawa

Polecam Medens przy ul. Chocimskiej. Działa już dobrych kilka lat i lekarze tam są naprawdę dobrzy (zwłaszcza pan Sundman, do którego chodzę). Ja raczej boję się dentystów, ale tam wracam- naprawdę wiedzą co robią. Do tego są przemili, także za każdym razem boję się coraz mniej, no i zęby mam zdrowe
wenika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 18:07   #116
haircaire
Przyczajenie
 
Avatar haircaire
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Szukam lekarza / proszę o polecenie lekarza

ktoś z Was był może we wrocławskim centrum stomatologicznym As Dent? Chciałam założyć aparat na zęby i szukam kogoś kompetentnego
__________________
Destroy what destroys you.
haircaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 12:01   #117
Gienka29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dentysta - Warszawa

Jeżeli o mnie chodzi to w zalezności od przypadku byłam u 2. Podstawowym moim wyborem do zwykłych działań jest dr Jaworska. A jeżeli chodzi o bardziej chirurgiczne sprawy do Dr Rybicki. Polecam śmiało. Super profesjonaliści
Gienka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 17:10   #118
granalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Lightbulb Dobry deramatolog w Poznaniu NFZ

Witam serdecznie, poszukuję dobrego dermatologa w Poznaniu, który przyjmuje w ramach ubezpieczenia w NFZ i poradzi sobie z trądzikiem. Proszę o pomoc, wypowiadajcie się o swoich wizytach u lekarzy, których chętnie byście polecili.
granalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:25   #119
braaap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 102
Dot.: dobry i tani optyk w warszawie?

A musi to być koniecznie stacjonarny optyk? Przecież możesz przejść się do stacjonarnego, poprzymierzać oprawki i zamówić okulary w tańszym optyku internetowym. Ja tak zawsze robię i dzięki temu sporo oszczędzam. Jakiś czas temu upatrzyłam sobie oprawki Bossa, ale w salonach typu Vision Expres kosztowały prawie 800zł i ze szkłami okulary wyszłyby mnie ponad 1tyś, a udało mi się je kupić w necie za niecałe 400zł.
braaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:34   #120
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: dobry i tani optyk w warszawie?

Cytat:
Napisane przez braaap Pokaż wiadomość
A musi to być koniecznie stacjonarny optyk? Przecież możesz przejść się do stacjonarnego, poprzymierzać oprawki i zamówić okulary w tańszym optyku internetowym. Ja tak zawsze robię i dzięki temu sporo oszczędzam. Jakiś czas temu upatrzyłam sobie oprawki Bossa, ale w salonach typu Vision Expres kosztowały prawie 800zł i ze szkłami okulary wyszłyby mnie ponad 1tyś, a udało mi się je kupić w necie za niecałe 400zł.
Ja się nieźle przejechałam na kupowanych przez internet okularach. Mam jedno oko trochę wyżej od drugiego - jak się patrzy na moją twarz to tego w ogóle nie widać, dopiero po zmierzeniu linijką, to jest jakiś 1-2 mm różnicy - a szkła w sklepach internetowych są montowane tak, że środki soczewek są zawsze na tej samej wysokości. Przez to miałam bóle głowy, nawet miałam to zdiagnozowane jako migrenę, a okazało się, że to po prostu były źle dopasowane okulary. Od tego czasu zawsze robię stacjonarnie u optyka i wtedy mam pewność, że wykona wszystkie potrzebne pomiary (nie tylko rozstaw źrenic).
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-26 10:07:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.