Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-13, 17:53   #601
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Elvii jaki kolor wychodzi po zmieszaniu 010 i 030 PF? Możesz do czegoś porównać?
Dzolls, szkoda ale może ktoś inny będzie szczęśliwy
Ale coś tak czułam, żeby go nie kupować, ale tak zachwalały, tak zachwalały, że kupiłam ;p
Wyzdrowieję całkowicie, to przetestuję porządnie (coś mnie rozłożyło wczoraj i jestem lekko pitoma )
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 18:27   #602
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Kraków. Dziś w Solvay Park ok. 18.30 widziałam jeszcze jeden liner z limitki WTLV.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 23:09   #603
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam stosunkowo niedawno na Kabatach, więc może tam uderzaj.
nie ma. sprawdziłam dzisiaj ale niedługo będzie dostawa to może coś dorzucą. zmacała tester i jestem w kameleonku zakochana

przy okazji udało mi się upolować ostratni liner z WTLV

pytałam o nową limitkę i oczywiście czas dostawy... bliżej nieokreślony
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 23:12   #604
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
Ja dziś chyba głowę w domu zostawiłam
Wieści z frontu: Gdańsk CH Familia są pudry z pancią, w części z przecenami paletka Big City Life (nie Berlin tylko ta druga) przeceniona chyba na 24,90 zł.
A ja dziś kupiłam podkład Catrice Photo Finish No i jak tu robić zakupy z głową, miałam już nic w tym miesiącu nie kupować i klops ( sumie to dziś piątek 13 więc jakoś trzeba się było pocieszyć ). Tak go tu zachwalałyście że nie wiem jak, sam wpadł do koszyczka.

Dodatkowo dziś dostałam 2 próbki innych podkładów (pierwszy raz w naturze) i teraz mam co testować. Kończę właśnie 2 słoiczek mojego ulubionego podkładu i mam nadzieję, że PF też będzie strzałem w 10.

Nie będziesz żałować, PF jest naprawdę świetny!
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 23:46   #605
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Elvii jaki kolor wychodzi po zmieszaniu 010 i 030 PF? Możesz do czegoś porównać?
Dzolls, szkoda ale może ktoś inny będzie szczęśliwy
mogę jutro zrobić swatche bo dzisiaj przy żarówce słabo to widzę..

to zależy ile czego dodasz.. ja mam cerę żółtą więc 010 jest dla mnie za jasny a 030 używałam po lecie teraz używam pół na pół i jest idealnie

020 byłaby idealna ale jest w odcieniu różowym..

a co do porównywania mixa to strasznie ciężko bo właśnie tak jasnego podkładu nie miałam.. mogę tylko powiedzieć że 030 jest trochę jaśniejszy od podkładu z Sephory nr. 28D tylko z Sephory jest w bardziej cieplej tonacji
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 23:55   #606
silencio
Wtajemniczenie
 
Avatar silencio
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 456
GG do silencio
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
no życie...
dobrze, że nie jestem sama mi na szczęście masakry (póki co) nie zrobił, ale prawdopodobnie i tak pójdzie w dobre ręce jakiejś maniaczki, która przygarnie oprószony :P
Ja moglabym byc ta maniaczka, bo moje dzisiajsze poszukiwania tego pudru spelzly na niczym ;-)

Chyba, ze jakas dobra dusza mi podpowie, gdzie w Warszawie moze jeszcze byc jakas sztuka z pancia ;-)

Z gory dziekuje
__________________
ODLEWKI PERFUM NA WYMIANĘ (wymaga aktualizacji)

TARGOWISKO

STRAGANIK
silencio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 07:20   #607
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

mnie tez puder z Pania wrazenia nie robi
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 07:54   #608
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
rozświetlacza C. nie bardzo, bo u mnie już nie ma żadnego, wykupiłam wszystkie dla dziewczyn :P

A pańcia - nie ma problemu
Dla samej pańci nie chce mi się rozbić zamieszania. Ale dziękuję serdecznie
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 08:56   #609
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Czy któraś z Was używa lub miała styczność z podkładem w musie? Jeśli tak,to jakie są Wasze wrażenia po jego stosowaniu?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 09:34   #610
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używa lub miała styczność z podkładem w musie? Jeśli tak,to jakie są Wasze wrażenia po jego stosowaniu?
Moje wrażenia są bardzo dobre. Właśnie kończę cały słoiczek, a jak ja zużyję jakiś podkład do końca to musi on być świetny.
Delikatny, ładny kolor, bardzo fajnie się rozprowadza no i robi fotoszopa na buzi. Jedyny minus: jak masz bardzo suchą cerę, to możesz mieć wrażenie, że on tą suchość podkreśla. Zimą, jak właśnie mam trochę bardziej suchą skórę, to to odczuwam, w lecie nie ma takiego problemu.
Ja miałam teraz kupić żelowego Rimmela albo catricowego PF, ale czaiłam się też na verona ingrid ideal face i w końcu na niego się zdecydowałam. Również ze względów ekonomicznych. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, kupowałam przez internet i trochę bałam się o odcień, ale trafiłam w dziesiątkę. Musiałam dokupić pod niego bazę, ponieważ troszkę niechętnie się ślizga, ale efekt jest bardzo ładny. Na niego pańcia i jest git.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 10:20   #611
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez silencio Pokaż wiadomość
Ja moglabym byc ta maniaczka, bo moje dzisiajsze poszukiwania tego pudru spelzly na niczym ;-)
u mnie jest ich kilka, ale to trochę od warszawy :P
Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Dla samej pańci nie chce mi się rozbić zamieszania. Ale dziękuję serdecznie
jakie zamieszanie? wysyłka kosztuje tylko 4,15 jakby co, ja mam pocztę prawie że pod nosem, a w okolicy natur bywam po kilka razy w tyg, tym bardziej teraz, jak zostały mi 3 zajęcia do zaliczenia, więc więcej siedzę w domu , więc problemu nie ma. Ale tak jak mówię - być może oddam swój
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używa lub miała styczność z podkładem w musie? Jeśli tak,to jakie są Wasze wrażenia po jego stosowaniu?
mam i essence i catrice w musie, ale porzuciłam dla rimmela żelowego. Fajne są, trzymają się, łądnie się stapiają, ale rimmel o niebo lepszy
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-01-14 o 10:23
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 10:59   #612
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
jakie zamieszanie? wysyłka kosztuje tylko 4,15 jakby co, ja mam pocztę prawie że pod nosem, a w okolicy natur bywam po kilka razy w tyg, tym bardziej teraz, jak zostały mi 3 zajęcia do zaliczenia, więc więcej siedzę w domu , więc problemu nie ma. Ale tak jak mówię - być może oddam swój
Ano zamieszania, bo nie zależy mi na pańci aż tak bardzo, ale chętnie przygarnęłabym ją niejako przy okazji
A są może u Ciebie niedobitki VL Essence? Moja silna potrzeba posiadania lakieru 02 i 03 obudziła się, jak to zwykle w takich przypadkach bywa, odrobinę za późno
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:25   #613
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Kupiłam wczoraj lakier Moulin Rouge Light, bardzo ładny nudziak, jednak po nałożeniu okazał się dla mnie lekko za ciepły, dlatego oddam go w dobre ręce. Szczegóły na blogu.
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:26   #614
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Moje wrażenia są bardzo dobre. Właśnie kończę cały słoiczek, a jak ja zużyję jakiś podkład do końca to musi on być świetny.
Delikatny, ładny kolor, bardzo fajnie się rozprowadza no i robi fotoszopa na buzi. Jedyny minus: jak masz bardzo suchą cerę, to możesz mieć wrażenie, że on tą suchość podkreśla. Zimą, jak właśnie mam trochę bardziej suchą skórę, to to odczuwam, w lecie nie ma takiego problemu.
Ja miałam teraz kupić żelowego Rimmela albo catricowego PF, ale czaiłam się też na verona ingrid ideal face i w końcu na niego się zdecydowałam. Również ze względów ekonomicznych. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, kupowałam przez internet i trochę bałam się o odcień, ale trafiłam w dziesiątkę. Musiałam dokupić pod niego bazę, ponieważ troszkę niechętnie się ślizga, ale efekt jest bardzo ładny. Na niego pańcia i jest git.
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź Nie mam suchej skóry więc powinien się u mnie sprawdzić Ogólnie lubię efekt satynowej,a nie matowej skóry ale jednak czasami wolałabym mieć mat więc chyba skuszę się na ten podkład.Mam Photo Finish z Catrice i żelowego Rimmela.PF daje właśnie efekt satynowej skóry i czasami męczy mnie już ten efekt Rimmel mnie jakoś nie zachwycił mimo tego,że po pierwszych użyciach byłam nim oczarowana.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:26   #615
silencio
Wtajemniczenie
 
Avatar silencio
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 456
GG do silencio
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
u mnie jest ich kilka, ale to trochę od warszawy :P
Kochana, gdybys chciala oddac swoja pancie to ja chetnie odkupie A jak bys chciala ja jednak zachowac to moze w ramach "zakupoholicznej" solidarnosci poprosilabym Cie o przysluge kupienia mi jednej? Przeslalabym Ci kase na zakupy i chetnie sie odwdziecze jakims kosmetycznym drobiazgiem za fatyge

__________________
ODLEWKI PERFUM NA WYMIANĘ (wymaga aktualizacji)

TARGOWISKO

STRAGANIK
silencio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:29   #616
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
mam i essence i catrice w musie, ale porzuciłam dla rimmela żelowego. Fajne są, trzymają się, łądnie się stapiają, ale rimmel o niebo lepszy
Mam żelowy z Rimmela ale jest dla mnie trochę za ciemny i musiałam go odstawić ale nie zachwycił mnie Chyba jednak skuszę się na ten w musie.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:29   #617
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

ja dzisiaj skusiłam się na lakier 480 Miss Piggy Reloaded
(promocja jest teraz na lakiery catrice, są po 8,99 ---> całą złotówkę taniej )
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 12:12   #618
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez silencio Pokaż wiadomość
Kochana, gdybys chciala oddac swoja pancie to ja chetnie odkupie A jak bys chciala ja jednak zachowac to moze w ramach "zakupoholicznej" solidarnosci poprosilabym Cie o przysluge kupienia mi jednej? Przeslalabym Ci kase na zakupy i chetnie sie odwdziecze jakims kosmetycznym drobiazgiem za fatyge

Zrobimy tak: jak pojadę w tygodniu, to dam Ci znac i wszystko dogadamy, nie wiem, czy już we wtorek będe jechać czy dopiero ok czwartku
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:20   #619
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

W Magnolii dorwałam ostatni lakier Alluring Night z WTLV w sumie nic z limitki już nie zostało prócz lakieru Star of the Show (2szt)
Do tego śliwkowy Plum play with me
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 13:38   #620
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
W Magnolii dorwałam ostatni lakier Alluring Night z WTLV w sumie nic z limitki już nie zostało prócz lakieru Star of the Show (2szt)
Do tego śliwkowy Plum play with me
prawda, że piękny?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:54   #621
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
prawda, że piękny?
Genialnie prezentuje się na paznokciach Nie wiem czemu chcą go wycofać...
Lakiery Catrice przebijają u mnie trwałością Opi
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:55   #622
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Oglądałam kameleona - kocham dziada i czekam na dostawy Byłam akurat w Centrum (przez przypadek), ale może któraś Warszawianka wie gdzie Kameleon jest do kupienia - bo nie było w obu.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2012-01-14 o 13:56
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:56   #623
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
mam i essence i catrice w musie, ale porzuciłam dla rimmela żelowego. Fajne są, trzymają się, łądnie się stapiają, ale rimmel o niebo lepszy

A możesz porównać ich krycie i długość utrzymywania się na buzi z żelem rimmelowskim?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:49   #624
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używa lub miała styczność z podkładem w musie? Jeśli tak,to jakie są Wasze wrażenia po jego stosowaniu?
Wysuszać mogą skórki, ja nakładam go zwilżoną gąbeczką, bo inaczej mi się waży...

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Mnie przy szukaniu szufladki z testerami zaintrygował wystający dzyndzel, którego odruchowo złapałam () No i tak moim oczom ukazała się szufladka, a sam dzyndzel bardzo przyjemny w dotyku


Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość
Faktycznie tu lepiej wygląda, ale poszukam dla siebie chyba czegoś różowego, jak u tej pani
Kochana ja nie wiem czy Ty chcesz taki kolor jak u ten Pani na paznokciach czy jak jej torebka...no ale...

A może ten [klik] Ctricowy??? Ze stałej ofert Ci on, 030 Meet Me At Coral Island? tylko, że on bardziej koralowy niż różowy w sumie..a i jeszcze z Essenca [klik]? 29 Everybodys talking about?
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:53   #625
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Klusiu!!! Jaki Ty masz cudny ryjaczek! OMG! To już wiem dlaczego te ciemne kolory szminek tak korzystnie na Tobie wyglądają
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:09   #626
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Klusiu!!! Jaki Ty masz cudny ryjaczek! OMG! To już wiem dlaczego te ciemne kolory szminek tak korzystnie na Tobie wyglądają
Złapała m "buraka" ...Bardzo Ci dziękuję,Czuprynko za komplement Jestem przeciętnej urody dziewoją-pewnie Ty i wiele innych dziewczyn jesteście ładniejsze ode mnie

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Wysuszać mogą skórki, ja nakładam go zwilżoną gąbeczką, bo inaczej mi się waży...
Dziękuję za opinięNie mam suchych skórek na twarzy(no może czasami) więc mam nadzieję,że będzie ok.Poza tym,wszystkie podkłady nakładam Beauty Blenderem,a jak wiadomo trzeba go namoczyć przed każdym użyciem więc mam nadzieję,że ten podkład sprawdzi się u mnie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:57   #627
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Ano zamieszania, bo nie zależy mi na pańci aż tak bardzo, ale chętnie przygarnęłabym ją niejako przy okazji
A są może u Ciebie niedobitki VL Essence? Moja silna potrzeba posiadania lakieru 02 i 03 obudziła się, jak to zwykle w takich przypadkach bywa, odrobinę za późno


ja mam 02 into the dark do wypchnięcia, raz umalowałam nim obie dłonie



a przy okazji - ma ktoś ochotę na cienie Catrice?
- jasnoszary, pojedynczy First Fog z lim. Floralista - testowany
- granatowe, podwójne Miracle Heaven z lim. Enter Wonderland - użyte dwa razy
- paleta z lim. Las Vegas - nowa

niebawem reaktywuję wymianę , więc najpierw pytam Was
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 16:05   #628
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A możesz porównać ich krycie i długość utrzymywania się na buzi z żelem rimmelowskim?
A mogę, ale ponieważ dawno tych w musie nie używałam, możemy się umówić na połowę przyszłego tygodnia, sprawdzę warunki ekstremalne
jedyne co mogę na już powiedzieć, rimmel wytrzymuje cały dzień na uczelni (plus wyjście na obiad, chodzenie po rynku zimową porą, jazda w ogrzewaniu i zumbę, na której nie da się nie spocić ) - jak wróciłam do domu po ok 12 godzinach, dalej był, w gorszej formie niż rano, wiadomo, ale dalej tak, że się można pokazać dalej i rozświetlacz C. też został

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Ano zamieszania, bo nie zależy mi na pańci aż tak bardzo, ale chętnie przygarnęłabym ją niejako przy okazji
A są może u Ciebie niedobitki VL Essence? Moja silna potrzeba posiadania lakieru 02 i 03 obudziła się, jak to zwykle w takich przypadkach bywa, odrobinę za późno
w końcu zapomniałam odpisać, rozejrzę się
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 16:18   #629
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość

Dziękuję za opinięNie mam suchych skórek na twarzy(no może czasami) więc mam nadzieję,że będzie ok.Poza tym,wszystkie podkłady nakładam Beauty Blenderem,a jak wiadomo trzeba go namoczyć przed każdym użyciem więc mam nadzieję,że ten podkład sprawdzi się u mnie
Skórki mi na nosie podkreśliło, a na nosie mam strefę T - w szoku byłam...Jak masz jajko to wszystko powinno się idalnie nakładać
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 16:25   #630
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
A mogę, ale ponieważ dawno tych w musie nie używałam, możemy się umówić na połowę przyszłego tygodnia, sprawdzę warunki ekstremalne
jedyne co mogę na już powiedzieć, rimmel wytrzymuje cały dzień na uczelni (plus wyjście na obiad, chodzenie po rynku zimową porą, jazda w ogrzewaniu i zumbę, na której nie da się nie spocić ) - jak wróciłam do domu po ok 12 godzinach, dalej był, w gorszej formie niż rano, wiadomo, ale dalej tak, że się można pokazać dalej i rozświetlacz C. też został


No to jesteśmy umówione Będę Ci dozgonnie wdzięczna i dzieci też przypilnuję, jeśli będziesz potrzebować
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.