Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 20:30   #4921
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
o, to się zainteresuję i może kolejny będzie z migdałów ostatnio mam fioła na punkcie olei
sprobuj, mam nadzieje,ze i Tobie podpasuje. Ja bylam strasznie zniechcecona po wczesniejszych olejach, a teraz jestem na prawde zadowolona. Tylko musze zaznaczyc, ze ja nie olejuje calych wlosow, wiaze kitka i tylko ten kitek olejuje a wtedy zawiazuje w koka
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:34   #4922
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kat123 bringraj (albo bringhraj - inaczej pisalo na pudełku a inaczej na butelce) mam z helfy ---> olejek
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:48   #4923
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
sprobuj, mam nadzieje,ze i Tobie podpasuje. Ja bylam strasznie zniechcecona po wczesniejszych olejach, a teraz jestem na prawde zadowolona. Tylko musze zaznaczyc, ze ja nie olejuje calych wlosow, wiaze kitka i tylko ten kitek olejuje a wtedy zawiazuje w koka
Ja nie narzekam na kokosowy, uwielbiam go ale szukam czegoś co mi da jeszcze lepsze efekty widzę na allegro nie są drogie, jak mi się skończy kokos lub sesa to naciągnę TŻa na migdałowy
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kat123 bringraj (albo bringhraj - inaczej pisalo na pudełku a inaczej na butelce) mam z helfy ---> olejek
o też się fajnie zapowiada i też niedrogi szkoda, że wcześniej nie zagadałam o olejkach bo dwa w mojej kosmetyczce to i tak sporo -TŻ już zaczyna się dziwnie na mnie patrzeć przez moją olejowo-włosową manię
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:43   #4924
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witajcie! Znowu mi się dzisiaj sniło, że mam długie włosy!!! cholera, za dużo przesiaduję na wizażu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:09   #4925
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Witajcie! Znowu mi się dzisiaj sniło, że mam długie włosy!!! cholera, za dużo przesiaduję na wizażu
Też chcę taki sny

A ja dziś związałam włoski w kitajkę i się miło zaskoczyłam -złapałam włosy wyżej, by złapać dobrze te znad czoła i grubość kitki mnie zadowoliła -nie jest już taka cieniutka a to znak, że oleje, a może nawet już Vitapil i pokrzywa zaczynają działać
bo dziś na widok drożdży moja reakcja była prawie taka: i wylałam je zamiast wypić, mój organizm ich chyba nie toleruje więc sobie odpuszczam.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:15   #4926
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Witajcie! Znowu mi się dzisiaj sniło, że mam długie włosy!!! cholera, za dużo przesiaduję na wizażu
a ja wlasnie wczoraj zauwazylam ze mi calkiem niedaleko zeby miec wlosy do pasa
tzn tylko te z tylu bo te z przodu mam sporo krotsze
niestety nie mam zadnej miarki zeby sprawdzic ile cm brakuje

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Też chcę taki sny

A ja dziś związałam włoski w kitajkę i się miło zaskoczyłam -złapałam włosy wyżej, by złapać dobrze te znad czoła i grubość kitki mnie zadowoliła -nie jest już taka cieniutka a to znak, że oleje, a może nawet już Vitapil i pokrzywa zaczynają działać
bo dziś na widok drożdży moja reakcja była prawie taka: i wylałam je zamiast wypić, mój organizm ich chyba nie toleruje więc sobie odpuszczam.
ja zawsze sobie kupowalam jedna kostke drozdzy i pierwszy dzien jakos przelykalam, drugi tez, ale trzeci to juz tez nie moglam na to patrzec hehe
wiec podziwiam tych ktorzy pija codziennie przez miesiac, ja bym nie dala rady
chociaz wiem ze niektorzy cos dodaja do tych drozdzy zeby byly smaczniejsze..
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:26   #4927
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Drożdze smakuja mi jak woda po pieczarkach, już pisałam, nie dam rady tego przełknąć, za to surowe... och, wiem, że niewolno, ale chętnie bym dziabnęła teraz

pstryknęłam sobie zdjęcie bez lampy, żeby nie było przekłamanej żółci i będę się cieszyć każdym milimetrem włosów. mam wrażenie,że po tym, jak ścięłam (jakies ponad 2 tygodnie), szybciej rosną (po prostu nic sie nie kruszy i nie łamie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gggetr.jpg (41,1 KB, 85 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 13:32   #4928
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a ja wlasnie wczoraj zauwazylam ze mi calkiem niedaleko zeby miec wlosy do pasa
tzn tylko te z tylu bo te z przodu mam sporo krotsze
niestety nie mam zadnej miarki zeby sprawdzic ile cm brakuje



ja zawsze sobie kupowalam jedna kostke drozdzy i pierwszy dzien jakos przelykalam, drugi tez, ale trzeci to juz tez nie moglam na to patrzec hehe
wiec podziwiam tych ktorzy pija codziennie przez miesiac, ja bym nie dala rady
chociaz wiem ze niektorzy cos dodaja do tych drozdzy zeby byly smaczniejsze..
aj jak zazdroszczę
a pokazałam dziś włosy jednej z wizażanek (gdzieś jakiś album oglądałam): piękne, błyszczące, jasnobrązowe włosy do połowy pleców. Pytam go czy ładne. A on do mnie: "nie", no to drążę -czemu nie, co Ci się nie podoba. I wiecie co on mi powiedział? Że woli zniszczone i matowe do teraz nie wiem czy ona tak poważnie czy sobie ze mnie żartował

Aj sio wstrętne drożdże może jak skończę brać Vitapil to kupię sobie w tabletkach

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Drożdze smakuja mi jak woda po pieczarkach, już pisałam, nie dam rady tego przełknąć, za to surowe... och, wiem, że niewolno, ale chętnie bym dziabnęła teraz

pstryknęłam sobie zdjęcie bez lampy, żeby nie było przekłamanej żółci i będę się cieszyć każdym milimetrem włosów. mam wrażenie,że po tym, jak ścięłam (jakies ponad 2 tygodnie), szybciej rosną (po prostu nic sie nie kruszy i nie łamie)
mi nawet surowe zbrzydły, a uwielbiałam ich zapach

Super ja od ostatniego farbowania mam już jakiś 1 cm odrostu a minęło... 21 dni ale dalej nie widać go na zdjęciach. Zaraz spróbuję coś pstryknąć, ale nie wiem czy coś wyjdzie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:52   #4929
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
bo dziś na widok drożdży moja reakcja była prawie taka: i wylałam je zamiast wypić, mój organizm ich chyba nie toleruje więc sobie odpuszczam.
nie dziwię Ci się, ja wytrzymałam może tydzień a potem z mamą kupiłyśmy suplement z drożdżami
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:58   #4930
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
nie dziwię Ci się, ja wytrzymałam może tydzień a potem z mamą kupiłyśmy suplement z drożdżami
a mi przed chwilą dziewczyna na drożdżowym wątku zwróciła uwagę, że przecież Vitapil zawiera drożdże nie wiem, gdzie ja mam ostatnio głowę, zawsze sprawdzam takie rzeczy... To chyba przez to przeziębienie, którego nie mogę się pozbyć Chociaż 5 mg to pewnie nie jest wielka dawka no ale jednak. Muszę zwiększyć swoją czujność. Idę zaparzyć sobie herbatkę z pokrzywy (Vitapil pokrzywy nei zawiera -sprawdziłam )

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

PS niedługo trzeba założyć kolejną część wątku
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:02   #4931
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Obciełam włosy na krótko........ baaaaaaaardzo krotko. Pozbyłam się czarnego koloru, został tylko mój blond i może 0,5 cm rudych farbowańców. Bo nie wiem czy wspominałam, że miałam 3 kolory na głowie takie szaro- rudo- czarne tiramisu. I co teraz? Łyso mi, ale nie żałuję. Myślałam o ścięciu już od grudnia, ale brakowało odwagi. niestety moja pasiastość była coraz bardziej widoczna i mając wybór: farba albo nożyczki, wybrałam to drugie.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 15:08   #4932
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
Obciełam włosy na krótko........ baaaaaaaardzo krotko. Pozbyłam się czarnego koloru, został tylko mój blond i może 0,5 cm rudych farbowańców. Bo nie wiem czy wspominałam, że miałam 3 kolory na głowie takie szaro- rudo- czarne tiramisu. I co teraz? Łyso mi, ale nie żałuję. Myślałam o ścięciu już od grudnia, ale brakowało odwagi. niestety moja pasiastość była coraz bardziej widoczna i mając wybór: farba albo nożyczki, wybrałam to drugie.
Yyyyy!!!! Pokaż się!! Gratuluję i odwagi i właściwego wyboru teraz na pewno będą odrastać piękne i zdrowe jak się czujesz w krótkiej fryzurce?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:14   #4933
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

witam
dawno mnie tu nie było, ale to mi dobrze robi, bo przynajmniej nie zwracam tak uwagi na swoje odrosty. zresztą ostatnio wcale na nie nie patrzę. jutro minie mi 5 miesięcy bez farbowania, nie mierzyłam, więc nie wiem ile mają.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:33   #4934
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
witam
dawno mnie tu nie było, ale to mi dobrze robi, bo przynajmniej nie zwracam tak uwagi na swoje odrosty. zresztą ostatnio wcale na nie nie patrzę. jutro minie mi 5 miesięcy bez farbowania, nie mierzyłam, więc nie wiem ile mają.
pokaż...

Ja wrzucam zdjęcia, nie odrostów, ale pokażę Wam jak mi przez 21 dni spłynął kolor i aktualna długość sorki, za słabą jakość. A jakby ktoś chciał przypomnieć sobie jaki kolor był po farbowaniu to zdjęcie jest w mojej galerii. Zdałam sobie sprawę, że kolor zszedł prawie całkowicie ale jakoś i tak nie mam ochoty go farbować -jest ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg urodziny 021.jpg (15,1 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg urodziny 015.jpg (10,6 KB, 94 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:36   #4935
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Tylko ten mój odrost wyczekiwany jakiś taki niefotogeniczny skubany chowa się do zdjęć i pardon! na zdjęciach jestem 15 dni po farbowaniu...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-02-02 o 15:38
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:36   #4936
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
Obciełam włosy na krótko........ baaaaaaaardzo krotko. Pozbyłam się czarnego koloru, został tylko mój blond i może 0,5 cm rudych farbowańców. Bo nie wiem czy wspominałam, że miałam 3 kolory na głowie takie szaro- rudo- czarne tiramisu. I co teraz? Łyso mi, ale nie żałuję. Myślałam o ścięciu już od grudnia, ale brakowało odwagi. niestety moja pasiastość była coraz bardziej widoczna i mając wybór: farba albo nożyczki, wybrałam to drugie.
Koniecznie pokaz jak wygladasz!
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:02   #4937
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
pstryknęłam sobie zdjęcie bez lampy, żeby nie było przekłamanej żółci i będę się cieszyć każdym milimetrem włosów. mam wrażenie,że po tym, jak ścięłam (jakies ponad 2 tygodnie), szybciej rosną (po prostu nic sie nie kruszy i nie łamie)
Nie ma ani sladu zoltego.
Mi tez wlosy leca o jakies 70% mniej odkad nie uzywam farby

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
aj jak zazdroszczę
a pokazałam dziś włosy jednej z wizażanek (gdzieś jakiś album oglądałam): piękne, błyszczące, jasnobrązowe włosy do połowy pleców. Pytam go czy ładne. A on do mnie: "nie", no to drążę -czemu nie, co Ci się nie podoba. I wiecie co on mi powiedział? Że woli zniszczone i matowe do teraz nie wiem czy ona tak poważnie czy sobie ze mnie żartował
mi nawet surowe zbrzydły, a uwielbiałam ich zapach
Eeee... heh faceci nie maja o pewnych sprawach bladego pojecia, serio Mi sie wydaje, ze oni oceniaja kobiety po "wrazeniu ogolnym" i maja czesto kiczowaty gust, jesli chodzi o kobiety (blond, biust, mini i obcasy = ideal). Moj TZ niby zapewnia, ze lubi naturalne kobiety, ale z drugiej strony naiwnie wierzy, ze aktorki czy spikerki sa z natury takimi pieknosciami
Jak to surowe? Dziewczyny, slyszalam, ze mozna sobie zapaprac jelita (candida!) badz nabawic sie grzybicy zazywajac niesparzone drozdze! Ja bym uwazala!
Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
Obciełam włosy na krótko........ baaaaaaaardzo krotko.
Wow! Koniecznie sie pokaz, moze byc z tylu. A w ogole to gratuluje Ci odwagi. I jak sie czujesz w swoich wloskach?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
pokaż...

Ja wrzucam zdjęcia, nie odrostów, ale pokażę Wam jak mi przez 21 dni spłynął kolor i aktualna długość sorki, za słabą jakość. A jakby ktoś chciał przypomnieć sobie jaki kolor był po farbowaniu to zdjęcie jest w mojej galerii. Zdałam sobie sprawę, że kolor zszedł prawie całkowicie ale jakoś i tak nie mam ochoty go farbować -jest ok
E tam, co chcesz, jest jasniejszy ale nie jakos bardzo jasny.
Kurcze, ale Tobie na prawde bedzie pasowalo w ciemniejszych wlosach patrzac po buzi! Serio, uwazam , ze do Twojego typu urody niekoniecznie pasuje blond Mysle, ze bedzie Ci super z naturalkami
Zeby uchwycic odrost to nie ma bata - musi byc zblizenie lub zdjecie makro.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:04   #4938
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

jutro pstryknę fotkę przy swietle dziennym, bo jakos mi nie wychodzą. Czuję się normalnie, troche mi lyso, ale u mnie krotkie wlosy to nie nowosc.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:13   #4939
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Eeee... heh faceci nie maja o pewnych sprawach bladego pojecia, serio Mi sie wydaje, ze oni oceniaja kobiety po "wrazeniu ogolnym" i maja czesto kiczowaty gust, jesli chodzi o kobiety (blond, biust, mini i obcasy = ideal). Moj TZ niby zapewnia, ze lubi naturalne kobiety, ale z drugiej strony naiwnie wierzy, ze aktorki czy spikerki sa z natury takimi pieknosciami
Jak to surowe? Dziewczyny, slyszalam, ze mozna sobie zapaprac jelita (candida!) badz nabawic sie grzybicy zazywajac niesparzone drozdze! Ja bym uwazala!

E tam, co chcesz, jest jasniejszy ale nie jakos bardzo jasny.
Kurcze, ale Tobie na prawde bedzie pasowalo w ciemniejszych wlosach patrzac po buzi! Serio, uwazam , ze do Twojego typu urody niekoniecznie pasuje blond Mysle, ze bedzie Ci super z naturalkami
Zeby uchwycic odrost to nie ma bata - musi byc zblizenie lub zdjecie makro.
Mój TŻ uwielbia typ urody Nataszy Urbańskiej, matko jak on się nad nią zachwyca -no słuchać go nie mogę jak ją gdzieś zobaczy ale ona w sumie wygląda dosyć naturalnie choć za nią nie przepadam ale od tych włosów co mu pokazałam nie wiem co chciał i zapewniłam go, że ja zamierzam takie właśnie mieć

Oj nie nie! Ja nie jem surowych drożdży! Tylko podziwiałam ich zapach -nigd nawet kawałeczka do buzi nie wsadziłam wiem, że to może się źle skończyć.

Robiłam zbliżenia, ale skubamy jeszcze się chowa, może niedługo się pokaże jeszcze z tydzień lub dwa
Ja taka ciemna na buzi się wydaje, bo używam samoopalacza do twarzy i tam mam też fluid taki : ale myślę, że nie będę źle wyglądać i w naturalkach dziękuję za słowa otuchy a na kolor nie narzekam -spływa, ale robi to dosyć dystyngowanie
Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
jutro pstryknę fotkę przy swietle dziennym, bo jakos mi nie wychodzą. Czuję się normalnie, troche mi lyso, ale u mnie krotkie wlosy to nie nowosc.
Aha, no to dobrze czekam(y?) na fotki
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 16:34   #4940
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
pstryknęłam sobie zdjęcie bez lampy, żeby nie było przekłamanej żółci i będę się cieszyć każdym milimetrem włosów. mam wrażenie,że po tym, jak ścięłam (jakies ponad 2 tygodnie), szybciej rosną (po prostu nic sie nie kruszy i nie łamie)
szybko bedziesz miec cale swoje

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

PS niedługo trzeba założyć kolejną część wątku
przypominam moja propozycje by kolejna czesc watku zalozyc w poddziale pielegnacja wlosow (tak zeby nie widziec przypadkowo watkow o farbowaniu)

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
Obciełam włosy na krótko........ baaaaaaaardzo krotko. Pozbyłam się czarnego koloru, został tylko mój blond i może 0,5 cm rudych farbowańców. Bo nie wiem czy wspominałam, że miałam 3 kolory na głowie takie szaro- rudo- czarne tiramisu. I co teraz? Łyso mi, ale nie żałuję. Myślałam o ścięciu już od grudnia, ale brakowało odwagi. niestety moja pasiastość była coraz bardziej widoczna i mając wybór: farba albo nożyczki, wybrałam to drugie.
gratuluje

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
witam
dawno mnie tu nie było, ale to mi dobrze robi, bo przynajmniej nie zwracam tak uwagi na swoje odrosty. zresztą ostatnio wcale na nie nie patrzę. jutro minie mi 5 miesięcy bez farbowania, nie mierzyłam, więc nie wiem ile mają.
ja swojego tez nie mierze, nawet nie mam czym

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
pokaż...

Ja wrzucam zdjęcia, nie odrostów, ale pokażę Wam jak mi przez 21 dni spłynął kolor i aktualna długość sorki, za słabą jakość. A jakby ktoś chciał przypomnieć sobie jaki kolor był po farbowaniu to zdjęcie jest w mojej galerii. Zdałam sobie sprawę, że kolor zszedł prawie całkowicie ale jakoś i tak nie mam ochoty go farbować -jest ok
Aa Ty nie mialas jasnego blondu?
mi sie wydaje ze wcale nie spral sie tak bardzo..
i teraz masz taki naturalny kolorek tych farbowancow
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:35   #4941
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Jak to surowe? Dziewczyny, slyszalam, ze mozna sobie zapaprac jelita (candida!) badz nabawic sie grzybicy zazywajac niesparzone drozdze! Ja bym uwazala!
dziewczyny kruszą 1/4 surowych drożdży ale zalewają wrzątkiem i to je zabija więc w brzuchu już nie fermentują ale nadal przekazują swoje dobre właściwości
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:53   #4942
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
przypominam moja propozycje by kolejna czesc watku zalozyc w poddziale pielegnacja wlosow (tak zeby nie widziec przypadkowo watkow o farbowaniu)


Aa Ty nie mialas jasnego blondu?
mi sie wydaje ze wcale nie spral sie tak bardzo..
i teraz masz taki naturalny kolorek tych farbowancow
dobry pomysł!

Miałam, ale 13 stycznia przyciemniłam (w nadziei ze to ostatnie spotkanie z farbą -fryzjerka mnie dodatkowo zmotywowała pisząc datę na mojej karcie stałej klientki, by sprawdzić po jakim czasie znów przyjdę ) no i tak sobie mam teraz taki kolorek. Ale w lustrze i na żywo niby wydaje mi sę ciemniejszy i rudawy (). Już sama nie wiem jaki on teraz jest póki co odrościk nie rzuca się mocno w oczy więc jest dobrze
zresztą... zapuszczę sobie ombre
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 17:33   #4943
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość


I tak trzymaj!
Udanego weselicha tak poza tym!!
Ja szamponetek nie cierpię - to od nich zaczęło się moje farbowanie
dzieki!! troche sie trzese na myśl że będzie takie mrozisko na dworze

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość


a czeszesz się jakoś szałowo?

Może miała zniszczone i przed ja kiedyś miałam okropne włosy (w gimnazjum -zwalam to na burzę hormonalną), mimo że naturalne to takie siano, że masakra... ale nie znałam wtedy słowa "odżywka wygładzająca"


Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość

judge śwetne nastawienie!
a co planujesz z włosami, jakaś ekstra fryzura?
Właśnie skromnie włosy są krótkie(przed brode) koleżanka wysuszy mi je na szczotke i chcę wpleść opaskę wogóle to wkleje zdjęcie dla Was
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:09   #4944
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
dzieki!! troche sie trzese na myśl że będzie takie mrozisko na dworze



Właśnie skromnie włosy są krótkie(przed brode) koleżanka wysuszy mi je na szczotke i chcę wpleść opaskę wogóle to wkleje zdjęcie dla Was
No, na samą myśl o staniu w kościele w taką pogodę mi zimno brrrrr!!!! Ubierz się ciepło byś nie musiała jak ja teraz telepać się w łóżku i wydawać fortuny na chusteczki

Aaaa miałam tak na sylwka -też tylko unoszone i lekko przeprostowane jasne, że wklej zdjęcia! Ja nie miałam opaski, jestem ciekawa jak to zrobicie

Dziewczyny, zauważyłam dziś masę takich króciutkich włosków nad czołem -odrastają te co wypadły
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:56   #4945
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
dzieki!! troche sie trzese na myśl że będzie takie mrozisko na dworze
Nie będzie źle
Ja to jestem hardcore - jeździłam dzisiaj konno w terenie aż sobie ręce prawie odmroziłam później tak bolały, że prawie płakałam, ale i tak warto było jechać
Niestety moje włosy zdecydowanie nie podzielają mojej pasji po dzisiejszym dniu miałam masakrę na głowie, nawet tona odżywki nie do końca pomogła. Chciałam zrobić zdjęcie odrostu, ale żadne zdjęcie mi nie wyszło
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:27   #4946
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Nie będzie źle
Ja to jestem hardcore - jeździłam dzisiaj konno w terenie aż sobie ręce prawie odmroziłam później tak bolały, że prawie płakałam, ale i tak warto było jechać
Niestety moje włosy zdecydowanie nie podzielają mojej pasji po dzisiejszym dniu miałam masakrę na głowie, nawet tona odżywki nie do końca pomogła. Chciałam zrobić zdjęcie odrostu, ale żadne zdjęcie mi nie wyszło
wow, zazdroszczę pasji i możliwości jazdy konnej no włoski nie wszystko lubią co my robimy ale na pewno Ci wybaczą po małym foszku
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:49   #4947
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

łoch ale się opuściłam w wizażu - super że są nowe włosomaniaczki
ja mam wrażenie że moje kudełki chwilowo zatrzymały się w rośnięciu ale możliwe że to tylko moje własne odczucia.
ale wiem że proszą się jak mogą aby iść z nimi do fryzjera już chciałam iść a tu takie mrozy wyskoczyły a ja jeżeli po wysuszeniu głowy wyjdę na dwór nawet w czapie katarzysko murowane więc teraz cierpliwie czekam na ocieplenie i co niektóre zmasakrowane końcówki sama sobie ściachałam

teraz miałam miesiąc hinduski na włosach bo dopieszczałam je mydełkiem sesa i olejem Amla i widzę że się polubiły - włosy zatrzymały się w końcu z wypadaniem (ale to nie jest tylko zasługa tych produktów - była długa droga bay tak się stało) teraz cały czas staram się aby moje włosy nie zaczęły na nowo szaleć z wypadaniem

nie mogę się doczekać kiedy będzie już kwiecień bo wtedy dumnie będę mogła świętować że rok miną od niefarbowania naturalek

w grudniu miną rok od ostatniego rozjaśniania
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 22:05   #4948
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
łoch ale się opuściłam w wizażu - super że są nowe włosomaniaczki
ja mam wrażenie że moje kudełki chwilowo zatrzymały się w rośnięciu ale możliwe że to tylko moje własne odczucia.
ale wiem że proszą się jak mogą aby iść z nimi do fryzjera już chciałam iść a tu takie mrozy wyskoczyły a ja jeżeli po wysuszeniu głowy wyjdę na dwór nawet w czapie katarzysko murowane więc teraz cierpliwie czekam na ocieplenie i co niektóre zmasakrowane końcówki sama sobie ściachałam

teraz miałam miesiąc hinduski na włosach bo dopieszczałam je mydełkiem sesa i olejem Amla i widzę że się polubiły - włosy zatrzymały się w końcu z wypadaniem (ale to nie jest tylko zasługa tych produktów - była długa droga bay tak się stało) teraz cały czas staram się aby moje włosy nie zaczęły na nowo szaleć z wypadaniem

nie mogę się doczekać kiedy będzie już kwiecień bo wtedy dumnie będę mogła świętować że rok miną od niefarbowania naturalek

w grudniu miną rok od ostatniego rozjaśniania
Na katarki trzeba teraz uważać AaaaPsik!

I jak się mydełko sesa spisuje?

Rok od ostatniego farbowania... zazdroszczę ja też chcę rok a póki co liczę dni dopiero

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

A na wypadanie polecam szampon z czarną rzepą, łopianem i skrzypem z Evy Natury -próbowałaś? Kiedyś zatrzymał mi wypadanie i to szybko, teraz znowu zaczęłam używać i znowu jestem mega zadowolona a umyłam głowę dopiero 3 raz -niesamowicie działa na moje włosy, nie wiem czemu go przestałam używać teraz na pewno się przeprosimy na dłużej
Na blogu widziałam, że używasz Joanny -mnie niestety przesuszała ale używałam jej kiedyś mając jeszcze rozjaśniany blond i pewnie dlatego
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:01   #4949
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
inaczej cie sobie wyobrazalam
Tzn?
Bom ciekawa.... hehehe ^_-

NOJO no gratuluję! Jestem Ciebie strasznie ciekawa jak wyglądasz

Kicia ja przed wczoraj jeździłam konno :P Dooooooskonale cię rozumiem. Zimno, ale co tam. Pod koniec nóg nie czułam ^_-, a konisko miało przepiękną brodę białawą z szronu na włoskach przy pysku ^_^. Czaaaad.


W ogóle dziękuję kochane za miłe słowa i że się moje włoski podobają

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2012-02-03 o 08:02
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:05   #4950
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kaguya naprawdę masz fajny naturalny kolor, im dłuższy odrost tym ładniej wygląda. Oby tak dalej, niedługo swoje będziesz miała
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.