Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-15, 21:29   #121
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Poczekaj jeszcze na moją opinię
No, ale i tak po kasie, wiec póki co temat zamknięty dla mnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 21:31   #122
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Masakra, mnie też kiedyś mało nie staranował jak cofałam z parkingu a ten zapieprzał jak szalony, do tej pory mam ślad na szybie, bo przejechał mi delikatnie szybę...
Nas jechało pełne obładowanie: rodzice, siostra i ja i na dodatek akurat coś mówiłam do siostry i widziałam jak on zaczyna wjeżdżać na nasz pas (i wiedziałam, że mamy jeszcze "tył" samochodu -liftback - i nie ma szans, że się zmieści )
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 21:33   #123
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Jutro będę miała nowy telefon. a teraz zbieram się za sprzątanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo super

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
A ja się produkuje w starym

To przekleje, a co

Nie nadrobię
Widziałam, zamówienie irisa- warto Szczególnie przy -20%
Gratuluje też innych zamówień

Dostałam info z sephory, że od 17.06Vipy mam Diorkowy podkład nadciąga
Jeśli ktoś chciałby skorzystać, nie ma problemu

Sephorka wysłała zamówienie, więc w niedzielę lub poniedziałek ruszam na zakupy



A mnie perfumy totalnie nie kuszą... Mam CK2, od czasu do czasu się prysnę, mam DKNY, też od czasu do czasu... Ale tak, żeby mieć kilka flakonów... Nigdy... I w sumie jakby nie to, że w torebce mam to akurat o perfumach najłatwiej byłoby mi zapomnieć...
No może miniaturkowe mnie kuszą trochę, ale zwykle nie da się ich kupić... 5 razy użyje i mi się nudzi...
Który podkład Diora?
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Samsung j5, buhahot chyba też taki kupiła tylko ja tą tańszą wersję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, mam ten j5 2016 i masz rację różni się ramem i pamięcia wewnętrzna. Mój poprzedni telefon (ten potluczony m4 aqua) ma takie same parametry co ten j5 którego Jutro idziesz kupic, dlatego postanowiłam że wezmę trochę nowszy model- w sensie bardziej pojemny będziesz zadowolona, fajny jest, piękne zdjęcia robi jaki miałaś wcześniej telefon? I jaki kolor teraz bierzesz? Ja mam złoty
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 21:34   #124
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ciekawe, czy bym miała takie samo zdanie jak Ty, jakbym miała do porównania 2015
mam oba cukrowe po sztuk dwie bo cukrowego kochom
Jutro sprawdze jaka roznica, roznica jest chyba lżejszy jest ten z 2015 roku, bardziej skondensowany ten z 2014 i tego wlasnie uwielbiam najbardziej
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 21:35   #125
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość

A mnie perfumy totalnie nie kuszą... Mam CK2, od czasu do czasu się prysnę, mam DKNY, też od czasu do czasu... Ale tak, żeby mieć kilka flakonów... Nigdy... I w sumie jakby nie to, że w torebce mam to akurat o perfumach najłatwiej byłoby mi zapomnieć...
No może miniaturkowe mnie kuszą trochę, ale zwykle nie da się ich kupić... 5 razy użyje i mi się nudzi...
To może potestuj sobie jakieś lepsze zapachy? Zobaczysz, że się rozwijają i możliwe, że polubisz Ja to uwielbiam perfumy, a jeszcze wcale nie tak dawno uważałam, że jeden flakon mi wystarczy i dopiero kupię następny jak zużyję (kończyło to się tak, że oddawałam rodzince, więc jakbym już zużyła, żeby kupić nowe ) Myślę, że i na Ciebie przyjdzie czas
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 21:38   #126
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Endżi, piękna kolekcja
Oktawiaa, z poprzedniego wątku jeszcze, dobrze, że nic Wam się nie stało nienawidzę tirów panicznie się ich boję odkąd jeden wjechał nam w tył samochodu i prawie zepchnął do rowu

Butów nie kupiłam stwierdziłam, że wolę skórzane, najlepiej na koturnie , bo wygodne ale jeszcze trochę się do nich ślinię
mojej mamie kiedyś tir skasowal samochod.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia



Edytowane przez ewelinka_
Czas edycji: 2016-06-17 o 00:53
ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 21:46   #127
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ooo super


Który podkład Diora?

Tak, mam ten j5 2016 i masz rację różni się ramem i pamięcia wewnętrzna. Mój poprzedni telefon (ten potluczony m4 aqua) ma takie same parametry co ten j5 którego Jutro idziesz kupic, dlatego postanowiłam że wezmę trochę nowszy model- w sensie bardziej pojemny będziesz zadowolona, fajny jest, piękne zdjęcia robi jaki miałaś wcześniej telefon? I jaki kolor teraz bierzesz? Ja mam złoty
Gdzie Wy te telefony kupujecie? Bo i ja musze jakis kupić
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 21:47   #128
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
I nie używasz na co dzień ? Ja nawet jak siedzę i pracuję z domu , to muszę być psiknięta, to mnie jakoś dyscyplinuje do pracy, czuję się nieco bardziej formalnie i działa lepiej, niż makijaż tzn. chodzę w dresie i pachnę

No i wiesz w czym się najlepiej śpi
(“Spać chodzę tylko w perfumach Chanel No. 5” )

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To może potestuj sobie jakieś lepsze zapachy? Zobaczysz, że się rozwijają i możliwe, że polubisz Ja to uwielbiam perfumy, a jeszcze wcale nie tak dawno uważałam, że jeden flakon mi wystarczy i dopiero kupię następny jak zużyję (kończyło to się tak, że oddawałam rodzince, więc jakbym już zużyła, żeby kupić nowe ) Myślę, że i na Ciebie przyjdzie czas
Chanel No.5 to zupełnie nie moja bajka- za mocne, za ciężkie
Używam, ale bez jakoś też bym przeżyła bez problemu, po wielu zapachach mnie mdli, dwa razy użyje jest super, potem psiknę i mi źle i tak ze wszystkim


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ooo super


Który podkład Diora?
Nude skin air z serum Chodzę obok niego z tydzień już, trochę za ciemny może być, ale efekt na skórze jest boski- na skórze go nie widać i nie czuć
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 21:47   #129
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
mam oba cukrowe po sztuk dwie bo cukrowego kochom
Jutro sprawdze jaka roznica, roznica jest chyba lżejszy jest ten z 2015 roku, bardziej skondensowany ten z 2014 i tego wlasnie uwielbiam najbardziej
Angelomaniaczka
Jesli z 2014 bardziej skondensowany, to idealnie dla mnie, bo wolę konkretniejsze zapachy niźli lżejsze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 21:48   #130
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Gdzie Wy te telefony kupujecie? Bo i ja musze jakis kupić
Ja kupiłam w Saturnie bo tylko w tym sklepie był od ręki złoty na ten moment wcześniejszy telefon kupiłam w salonie sony
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 21:58   #131
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Witam się i z pustymi rękami nie przychodzę.
Otóż, ten ko o którym pisałam de femestage jest jednak ogólny (mama dostała taki sam, a do tej pory esotiq rozsyłał indywidualne).
więc jeśli któraś ma ochotę to na www.femestage.com/g/ESO trzeba wpisać x70 i odejmuje 70%. Ja poległam, ale mam nadzieję, że cos odeślę, chociaż wyszło 52zł za sztukę
https://www.femestage.com/p/all/suki...;jasnoszary/53

https://www.femestage.com/p/all/tuni.../niebieski/220

https://www.femestage.com/p/all/luzn...nka/brazowy/59

i dla mamy:
https://www.femestage.com/p/all/bluz.../niebieski/109
O dziękuję bardzo za info Nie wiesz może jak rozmiarówka u nich? Wypada normalnie?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 22:03   #132
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Chanel No.5 to zupełnie nie moja bajka- za mocne, za ciężkie
Używam, ale bez jakoś też bym przeżyła bez problemu, po wielu zapachach mnie mdli, dwa razy użyje jest super, potem psiknę i mi źle i tak ze wszystkim
Perfum Chanel nie polecam tzn jak ktoś lubi DKNY i CK, to raczej Chanel mu na pewno nie podpasuje, bo raczej zapachy tej marki są ciężkie i duszące często dla niektórych

Ja tak miałam gdy byłam przemęczona, że nie mogłam za bardzo perfum używać rano, bo mi niedobrze się robiło
Też mi się szybko nudzą perfumy...więc kupuję kolejne...i kolejne
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 22:04   #133
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ooo super


Który podkład Diora?

Tak, mam ten j5 2016 i masz rację różni się ramem i pamięcia wewnętrzna. Mój poprzedni telefon (ten potluczony m4 aqua) ma takie same parametry co ten j5 którego Jutro idziesz kupic, dlatego postanowiłam że wezmę trochę nowszy model- w sensie bardziej pojemny będziesz zadowolona, fajny jest, piękne zdjęcia robi jaki miałaś wcześniej telefon? I jaki kolor teraz bierzesz? Ja mam złoty
Ja mam teraz alcatel one touch pop c7 on ma 0,512 mb ramu a nowy 1,5 , pamięci mam tu 2 gb i mi starcza o dziwo a nowy 8 gb, aparat mam z tyłu 5 mp a nowy 13 a z przodu 5 ,więc zmiana ogroma ten ogólnie jest niby nie dużo ma, ale jest ok, mama go przejmie do domu.,bo co dwa tyg średnio trzeba mu system od nowa wgrywać coś się psuje. Więc to taki dodatkowy jej będzie
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Gdzie Wy te telefony kupujecie? Bo i ja musze jakis kupić
Ja z allegro zamówiłam, znaczy mama mi zamówiła, musiałam od niej pozyczyć
z media expert chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 22:18   #134
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Kliknęłam cukierkowego Angela Dorzuciłam jeszcze Joop Femme i Gloria Vanderbilt Vanderbilt
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 22:33   #135
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

No i klikło się

https://www.femestage.com/p/koszule/.../niebieski/196
https://www.femestage.com/p/all/suki...;jasnoszary/53
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 22:39   #136
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Chanel No.5 to zupełnie nie moja bajka- za mocne, za ciężkie
Używam, ale bez jakoś też bym przeżyła bez problemu, po wielu zapachach mnie mdli, dwa razy użyje jest super, potem psiknę i mi źle i tak ze wszystkim




Nude skin air z serum Chodzę obok niego z tydzień już, trochę za ciemny może być, ale efekt na skórze jest boski- na skórze go nie widać i nie czuć
Tez go planuje kupic, ale jeszcze porownam z Shiseido
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 22:41   #137
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Witam się i od razu idę spać
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 22:42   #138
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Tez go planuje kupic, ale jeszcze porownam z Shiseido
One całkiem inne są
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 22:59   #139
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Jestem
Aniyam PW wysłałam
Dobiera zlądowałam po Vipowych wyprzedażach w domu i odczytałam. Już działam

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Aż sama się zacytuję, hihi
Moje kochane maleństwa, które rozmnożyły się od grudnia
Rodzinny portret
Chyba teraz dam sobie na wstrzymanie ze szminkami na dłuższy czas

[COLOR="Silver"]

Boska kolekcja

Brawo Ty


Byłam w S i u mnie nigdzie nie ma tej bazy YSL Blur więc nie kupiłam, wzięłam tylko próbkę tego podkładu Shiseido Synchro i będę testować. Za to zaszaleliśmy z TŻ na tej nocnej wyprzedaży w Peek&Cloppenburg. A co tam, w ramach jutrzejszej rocznicy Tż kupił sobie jeansy Bossa i Hilfigera ( schudł 12 kg i tak ślicznie w nich wyglądał ) , jakieś bokserki Armaniego, koszulkę Armaniego ( jak ją przymierzył to stwierdziłam, że gdyby nie był moim mężem to bym się w nim zakochała normalnie zero brzucha, ładne spore plecki, jakbym wiedziała, że z niego taka anakonda to już dawno bym go odchudziła normalnie jak go zobaczyłam w tej koszulce to ) a ja wybrałam sobie tylko kurtkę wiosenno-letnią Armaniego przecenioną z 749 na 399 zł A i przy okazji kupiłam też sandałki w Venezii ( Martita )

Ufff zmęczyłam się , idę legnąć na barłogu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 23:00   #140
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 23:08   #141
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;61810751]Treść usunięta[/QUOTE]

jaaaa, wiedziałam no to zbieram kase ile fajnych rzeczy czeka, Nars w Sephorze, wyprzedaże, box no normalnie super
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 23:19   #142
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dobry wieczor. Witam sie w nowym watku i solidaryzuje z zakupem telefonu. Jak sie na ktorys zdecyduje :-D moj obecny po probie reanimacji chinskimi czesciami wariuje. Jest bardzo czuly na dotyk gdy dotke go w nieodpowiedni sposob wlacza sie z 50 roznych aplikacji. Sam dzwoni. Na fb wysyla zaproszenia w caly swiat. Wiec jesli komus przyjdzie do glowy naprawiac telefon chinskimi zamiennikami- odradzam.

chytry dwa razy traci
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 23:40   #143
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Aaa, dziewczyny, witam się w nowym wątku Przez dwa dni w ogóle tu nie zaglądałam, więc nie wiem, co i jak. Nie dam rady nadrobić Jakieś superpromocje mnie ominęły? Co planujecie jeszcze kupić na vipach? Jakieś podpowiedzi? Planuję sobie jakiś prezencik sprawić
U mnie wszystko dobrze, jutro opowiem dokładniej

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
jaaaa, wiedziałam no to zbieram kase ile fajnych rzeczy czeka, Nars w Sephorze, wyprzedaże, box no normalnie super
Kiedy box?? Jakie wyprzedaże? Info o Narsie już widziałam na stronie S
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 04:36   #144
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dzień dobry o jeżuuu ostatnio mam czas tylko wieczorami zaglądać na wątek, w pracy kolomyja ala:
Kliknęłam wieczorem Angel Muse w D ale opłacę lub nie jak zobaczę jaki prezent dziś wrzucą

W temacie olejków i pianek do demakijażu - wczoraj doleciał do mnie koreański mini set cleanserów z Innisfree seria Apple Juicy nie jestem jakoś bardzo zafascynowana kosmetykami azjatyckimi (poza maseczkami ) ale ten zestaw jest zachęcający zwłaszcza pianka. Mała ilość wystarcza, świetnie zmywa i daje zupełnie inny efekt niż Ibuki - po nim miałam wrażenie, że twarz aż skrzypi jak potestuję dłużej to pewnie kliknę duże opakowania

Jakby był ten box w S to czy mogłabym pięknie prosic o PW?
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 05:04   #145
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A idź Ty 2015 odebrałam w pon, 2014 dziś opłaciłam Mam nadzieję, że mój nos jest jednak bardziej czuły

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------



Poczekaj jeszcze na moją opinię
Ja wyczuwam jakieś różnice, ale naprawdę bardzo delikatne i w sumie w składnikach w jednej z wersji jest dodatkowo tylko karmel i sorbet (chyba 2015) i ona jest wg mnie słodsza. Dzisiaj muszę zapytać koleżanki czy nie chce

---------- Dopisano o 06:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:01 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Nas jechało pełne obładowanie: rodzice, siostra i ja i na dodatek akurat coś mówiłam do siostry i widziałam jak on zaczyna wjeżdżać na nasz pas (i wiedziałam, że mamy jeszcze "tył" samochodu -liftback - i nie ma szans, że się zmieści )


---------- Dopisano o 06:03 ---------- Poprzedni post napisano o 06:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
mam oba cukrowe po sztuk dwie bo cukrowego kochom
Jutro sprawdze jaka roznica, roznica jest chyba lżejszy jest ten z 2015 roku, bardziej skondensowany ten z 2014 i tego wlasnie uwielbiam najbardziej
Dla mnie słodszy jest ten nowy, ale co nos, to opinia

---------- Dopisano o 06:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
mojej mamie kiedyś tir skasowal samochod. Przestroga z mojej strony dla kierowcow, uważajcie na tiry, oni sa potężni i im się nic nie stanie to Wam skasują samochod, często na autostradach wyjezdzaja na lewy pas nie patrząc się czy cos jedzie, po prostu wyskakują z nienacka i maja w dupie ze wy pędzicie ponad 100 i będzie ciężko wyhamować.
Dokładnie tak było wczoraj, znienacka wyskoczył na lewy pas...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 05:51   #146
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cześć, dziś mam troszkę czasu rano, to wpadłam przywitać się.

Oktawiana- współczuję przeżyć. Dobrze że nic ci się nie stało. Jakiś wypasiony zakup w D. lub S. się należy za tyle stresu.

Do mnie dziś dojdzie słodziak 2014, to i ja porównam wersję cukrowych. Spodziewam się też olejku z estee.

Never - chyba uszczuplę twój kram na fragrze.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 06:12   #147
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć, dziś mam troszkę czasu rano, to wpadłam przywitać się.

Oktawiana- współczuję przeżyć. Dobrze że nic ci się nie stało. Jakiś wypasiony zakup w D. lub S. się należy za tyle stresu.

Do mnie dziś dojdzie słodziak 2014, to i ja porównam wersję cukrowych. Spodziewam się też olejku z estee.

Never - chyba uszczuplę twój kram na fragrze.
Ja się w domu nawet nie przyznałam, więc nie miałabym teraz wytłumaczenia dla wypasionych zakupów
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 06:14   #148
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Chanel No.5 to zupełnie nie moja bajka- za mocne, za ciężkie
Używam, ale bez jakoś też bym przeżyła bez problemu, po wielu zapachach mnie mdli, dwa razy użyje jest super, potem psiknę i mi źle i tak ze wszystkim
To był cytat pewnej osoby, niepolecenie zapachu ja sama nie dorosłam do słynnej piątki, choć już widzę, że coraz cieplejszych zapachów zaczynam używać (a jestem typem zapachowego migrenowca) zawsze możesz kupować po 5 ml (np. na iperfumy) albo robić wspólne zakupy na perfumeryjnym na wizazu


[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;61810751]Treść usunięta[/QUOTE]
NAAARS :ślina: dawać mnie tu te VIPy , chcę na macanko
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 06:20   #149
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dzień dobry!
Chciałam zrobić zakupy w h&m ale oni dorzucają te rzeczy wyprzedażowe chyba pojedynczo się wstrzymam.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 06:21   #150
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dzień dobry Oktawia dobrze, że jesteś cała Mnie z mężem na autostradzie zepchnęła cysterna i jechaliśmy 160 po trawie Nasze szczęście, że nie było w tamtym momencie znaków ani słupków. Długo bałam się wyprzedzać cysterny i tiry Oczywiście facet jechał sobie spokojnie dalej. Gdybym ja prowadziła to byśmy
pewnie z tego nie wyszli.

A tak w temacie to zamówiłam z Femestage parę rzeczy, obym z rozmiarem trafiła No i odwyk kosmetyczny trwał dwa tygodnie Zamówiłam olejek z EL

Miłego dnia wszystkim życzę i nieśmiało o emaila proszę jakby box się pojawił. Może na zeszyt mi go dadzą
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 19:38:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.