Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-17, 19:47   #1351
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Która rozowa? Bo myslalam o wzieciu probki tej http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2387056 ale skoro u mnie nie ma ochów i achów po takich rzeczach w wiekszosci to nie wiem czy i tu bedzie
Aaaa, sorka, jedna była extra, mialam po niej buzie gładziutka jak pupe niemowlaka - Macowa Volcanic Ash O! Ja kupie ponownie- tak sie rozbestwiłam w testowaniu nowych, zem zapomniala o tym cudzie
Właśnie o tej mówię U mnie też nie ma ochów i achów po żadnej maseczce Ale niektóre są całkiem spoko
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 19:48   #1352
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja polecałam maski Origins, ale nie porównywałam ich z GG - to Oliwia18 pisała Chyba podawała, że różowa jest jak czarna GG, a zielona jak niebieska GG. Co do czarnej O, to nie wiem do czego porównać, ale ja ją bardzo lubię - daje super efekty od razu
Meh, nałożyłam różową zanim się doczekałam odpowiedzi Bardzo mocne uczucie ściągnięcia jak zastygła, ale skóra fajna po użyciu potestuję kilka razy i ustatkuję się z opinią


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Które GG nic nie robi? Ja na pewno mogę to napisać o zielonej Jest bardzo przyjemna w stosowaniu, ładnie pachnie jak ktoś lubi landrynki jabłkowe, ale efektów nie daje żadnych
Jeszcze pomarańczowa a cuchnie antybiotykiem z mojego dzieciństwa najbardziej mi się podobała biała->niebieska->czarna

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Denko z 2,5 m-ca


Chce Ci się trzymać tyle śmieci przez 2 miesiące, żeby cyknąć im fotę?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie zmyłam No i nic mi nie urwala, generalnie nie widze roznicy miedzy uzyciem Originsa, pianki bialej glamglow, EL maski i maseczki blotnej syfory i paru innych masek
Wiosek? Jak mi sie pokoncza aktualne rzeczy kupie najtansza i tyle
Sephora bez promocji wychodzi tak jak Originsowa, ale da się złapać z większą zniżką niż -20% na O. Choć ja osobiście wolę opakowanie w tubce, bo jest bardziej higieniczne
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 19:48   #1353
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Organika nigdy dosc
Jak "odkryłam" to stoisko u nas, to nakupowałam mnóstwa rzeczy, potem dokupowaywałam i nie było problemu, bo jest tyle linii zapachowych, ze az przyjemnie na zmiane bylo uzywac Mialam zapsy na rok, teraz na pocztaku roku sie pokonczyły i kupuje na bieżaco - aktualnie mam serie kawową, peeling czekoladowy, zel z drobinkami rytual porzeczkowy i maslo Argan Oil. Generalnie wszystkie linie juz chyba mialam. Najmniej lubie pianki, bo troszke za lekko nawilzaja i cholernie mi brudza brodzik w kabinie i ciezko to zmyc
ja mam teraz żel zielona herbata. Pianki lubię ale zgadzam się - nic a nic to nie nawilża, takie tam przyjemne myjadełko. Chociaż nie trafiłam z zapachem tym razem - mam Afrykę
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 19:51   #1354
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
no dobra. Pytanie zasadnicze- czy w takim razie oni dostają próbki i je sobie biorą czy nie dostają wcale?



Na pewno sobie biorą też, bo jak była akcja z jakimiś próbkami bez zakupu, to byłam w kilku S i wszędzie mi mówiono bez sprawdzenia, że nie ma, a w ZT jedna babeczka powiedziała, że są, bo widziała kilka sztuk odłożonych na zapleczu i powiedziała drugiej babce, żeby mi przyniosła, a ta na to z wkurzoną miną mówi, że już nie ma... No i nie dała Konsultantki dostają pełne kosmetyczki z pełnowymiarowymi kosmetykami od marek, więc nie rozumiem dlaczego łąszą się też na jakieś próbki dla klientów
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 19:55   #1355
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Właśnie o tej mówię U mnie też nie ma ochów i achów po żadnej maseczce Ale niektóre są całkiem spoko
Ta poelcasz ta rozowa? Rzeczywiscie troszke te pory zmniejsza?

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
ja mam teraz żel zielona herbata. Pianki lubię ale zgadzam się - nic a nic to nie nawilża, takie tam przyjemne myjadełko. Chociaż nie trafiłam z zapachem tym razem - mam Afrykę
Pasuej Ci ta zielona herbata? Bo ja kupiłam i przyznam ze to jedyny chyba produkt, ktory zuzywałam aby jak najszybciej uzyc, bo zapach mnie tak irytował to kwestia gustu, wiem, no ale kurde, myslalam ze mnie cos trafi, a szkoda mi było wywalac produkt
A widzisz znów gusta, bo Afryka mi sie najbardziej koło greckiej podobała zapachowo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 19:56   #1356
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No Syforowa przyjmenie mi sie testowało ale cudów nie widziałam, po zmyciu, a szyfów mam jak na lekarstwo Owszem jakis tam czasem wyskoczy, ale to pojedynczo.
U mnie problem to przebarwienia i pory i zmarchy
Myslalam tez nad pecherzykowa, ale probki sie nie da wziac, bo ona w pianke sie przekształca po wycosnieciu Mialas ja moze?
Ja też mam mało syfów Na przebarwienia to może jakieś kwasy? Na pory może być ta różowa Origins - weź sobie próbkę Miałam brać tę masko-piankę, ale bez próbki nie lubię i mam straszne zapasy Testowałam tylko na ręce i się mega przyjemna wydawała Jakby była w jakimś zestawie to bym się nie zastanawiała Swego czasu dodawali 1/3 pojemności do zakupów Origins za 199, ale wtedy nie miałam weny co kupić
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 19:57   #1357
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Sephora bez promocji wychodzi tak jak Originsowa, ale da się złapać z większą zniżką niż -20% na O. Choć ja osobiście wolę opakowanie w tubce, bo jest bardziej higieniczne
No wiem, ostatnio było to 2 a trzeci free i myslalam czyby nie wiaz blotnej i pecherzykowej i free ktoras z nich, ale spasowałam
Tez jestem za tubkami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 19:58   #1358
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Tak dawno nie robiłam zamówienia w S., że zapomniłam, czy do płatności przy odbiorze doliczają dodatkowo 2 zeta jak w D?
Nie
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 19:58   #1359
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nakładamy i potem relacja tutaj Wieczorek maseczkowy
Jednak użyłam plachte z Sephory, bo mnie wkurzala i leżała na półce. .. ale nic nie urywa, fajnie nawilża i tyle...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 19:59   #1360
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja też mam mało syfów Na przebarwienia to może jakieś kwasy? Na pory może być ta różowa Origins - weź sobie próbkę Miałam brać tę masko-piankę, ale bez próbki nie lubię i mam straszne zapasy Testowałam tylko na ręce i się mega przyjemna wydawała Jakby była w jakimś zestawie to bym się nie zastanawiała Swego czasu dodawali 1/3 pojemności do zakupów Origins za 199, ale wtedy nie miałam weny co kupić
O kwasach mysle od dawna, ale na lato teraz to chyba niezbyt pomysl No i nie wiem co ja bym musiała miec - nei znam sie na tym
Wezmę probke Tej rozwej nie ma 50 ml jak czarnej? Tylko 100, bo bym chciała najpierw ewentualnie mneijsza pojemnosc.
Tez włąsnie tylko na rece i tez takie wrazenie. No cóz, moze w ciemno kiedys sie skusze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:00   #1361
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Meh, nałożyłam różową zanim się doczekałam odpowiedzi Bardzo mocne uczucie ściągnięcia jak zastygła, ale skóra fajna po użyciu potestuję kilka razy i ustatkuję się z opinią



Jeszcze pomarańczowa a cuchnie antybiotykiem z mojego dzieciństwa najbardziej mi się podobała biała->niebieska->czarna



Chce Ci się trzymać tyle śmieci przez 2 miesiące, żeby cyknąć im fotę?


Sephora bez promocji wychodzi tak jak Originsowa, ale da się złapać z większą zniżką niż -20% na O. Choć ja osobiście wolę opakowanie w tubce, bo jest bardziej higieniczne
Ponoć maska nie powinna zasychać na twarzy tylko powinno się ja cały czas zwilżać, bo inaczej mocno ściąga Mi też różowa mocno ściąga twarz - nie lubię tego.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 20:00   #1362
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wiedziłam że ulegniesz grażyństwu jak i my
a co, mam byc gorsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:00   #1363
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiem, ostatnio było to 2 a trzeci free i myslalam czyby nie wiaz blotnej i pecherzykowej i free ktoras z nich, ale spasowałam
Tez jestem za tubkami
Blotna i pecherzykowa były na sporej promocji w starszych opakowaniach, ja kupiłam jedna i druga. Blotna wychodziła za ok.32zl, a pecherzykowa taniej tak coś kojarzę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:01   #1364
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Nikola, super dno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:01   #1365
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ponoć maska nie powinna zasychać na twarzy tylko powinno się ja cały czas zwilżać, bo inaczej mocno ściąga Mi też różowa mocno ściąga twarz - nie lubię tego.
Blotna z S nawilzasz woda?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:02   #1366
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
To teraz oprócz wishlist kosmetycznej muszę powoli ogarniać listę osób do odwiedzenia z tego wątku - póki co Ty i Never Wyczuwam, że poniesie mnie wtedy dłuuuuuugi melanż Ale nie omieszkam się przypomnieć, gdybym była w Krakowie A jeszcze mi powiedz od ilu złotówek te wypaśne gratisy dają w Bonarce? Bo nie wiem, czy brać gotówkę, kartę, kredyt, czy już powoli sprzedawać całą rodzinę
hmmm od większej więcej od mniejszej mniej nigdy nie ma takiej posuchy jak w wawie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:03   #1367
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ta poelcasz ta rozowa? Rzeczywiscie troszke te pory zmniejsza?
Tak, zmniejsza pory i trochę wygładza skórę, ale protestuj sobie zanim kupisz, bo moim zdaniem jest mocna i dla wrażliwców się nie nadaje, więc lepiej najpierw wziąć próbkę. No i ponoć nie powinna zasychać na twarzy, tylko trzeba ją zwilżać. Jak mi zaschnie, to mam nieprzyjemne uczucia mocnego ściągnięcia.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:04   #1368
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ta poelcasz ta rozowa? Rzeczywiscie troszke te pory zmniejsza?

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



Pasuej Ci ta zielona herbata? Bo ja kupiłam i przyznam ze to jedyny chyba produkt, ktory zuzywałam aby jak najszybciej uzyc, bo zapach mnie tak irytował to kwestia gustu, wiem, no ale kurde, myslalam ze mnie cos trafi, a szkoda mi było wywalac produkt
A widzisz znów gusta, bo Afryka mi sie najbardziej koło greckiej podobała zapachowo
no właśnie gusta zielona herbata najbardziej mi się podoba mam też maskę do twarzy z tej linii. A miałaś maseczkę hydrolipidową z dynią? Jest boska, cudownie nawilża. Mam ją na razie w próbkach ale kupię całe opakowanie jak będzie jakaś promocja
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:04   #1369
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiem, ostatnio było to 2 a trzeci free i myslalam czyby nie wiaz blotnej i pecherzykowej i free ktoras z nich, ale spasowałam
Tez jestem za tubkami
Nie bierz bąbelkowej, bo nic nie robi
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 20:05   #1370
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A widziałaś jakie dziewczyny dostają gratisy? Zestawy miniatur itp. Dostałaś kiedyś takie w Warszawie?
W Arkadii dostałam przy kasie do zakupu Chanela i dwóch lakierów próbkę wujowego podkładu S, przeterminowaną, lepką próbkę serum Eris 60+ i próbkę szamponu z odżywką BB Ale to i tak nieźle, bo często nie dostaję nic To były małe zakupy, ale jak do dużych nie dostaję nic albo jedną próbkę, to się wkurzam trochę
ja dużych zakupów nie robię, zazwyczaj jedna szminka, cień albo róż, ale jakbym wydała większą kasę i nic nie dostała, to też bym się wkurzyła i bym im kazała opróżnić szufladę z próbkami kiedyś zresztą tak zrobiłam, tzn. dostałam jakiegoś maila (nie pamiętam z jakiej firmy), że jest komplet próbek do odbioru i mi się coś ubzdurało, że to był mail z S.; będąc potem w Arkadii weszłam do S. i wtedy mi się ten mail przypomniał i walę w ciemno do kasy z tekstem, że dostałam maila i chcę odebrać próbki; dziewczyna nie wiedziała o co chodzi, ale ja waliłam na pewniaka, więc otworzyła szuflady i zaczęła mi wyjmować wszystkie próbki po kolei - zebrałam ich wtedy chyba z 10, zapachy, różne kremy itp; przyszłam do domu zadowolona, sprawdzam maila, a to wcale nie była Sephora
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:06   #1371
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Blotna i pecherzykowa były na sporej promocji w starszych opakowaniach, ja kupiłam jedna i druga. Blotna wychodziła za ok.32zl, a pecherzykowa taniej tak coś kojarzę
Tak, wiedziałam o tym, ale jak mowie niezdecydowanam ciagle, tym bardziej, ze wykanczam GG dwie, plus GG pianke, plus peeling Skin79
Pęcherzykwoa jak sie sprawdza u Ciebie?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie bierz bąbelkowej, bo nic nie robi
He he, tak mi trzeba własnie mówic
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:06   #1372
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O kwasach mysle od dawna, ale na lato teraz to chyba niezbyt pomysl No i nie wiem co ja bym musiała miec - nei znam sie na tym
Wezmę probke Tej rozwej nie ma 50 ml jak czarnej? Tylko 100, bo bym chciała najpierw ewentualnie mneijsza pojemnosc.
Tez włąsnie tylko na rece i tez takie wrazenie. No cóz, moze w ciemno kiedys sie skusze
No, na lato kwasy odpadają
Widziałam w Warszawie czarne i różowe maski po 30ml (po 50ml chyba nie ma? ).
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:07   #1373
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tak, zmniejsza pory i trochę wygładza skórę, ale protestuj sobie zanim kupisz, bo moim zdaniem jest mocna i dla wrażliwców się nie nadaje, więc lepiej najpierw wziąć próbkę. No i ponoć nie powinna zasychać na twarzy, tylko trzeba ją zwilżać. Jak mi zaschnie, to mam nieprzyjemne uczucia mocnego ściągnięcia.
Wiesz co, wezmę próbkę i cos czuje ze na bank sie skonczy na ulubionej Volcanic Ash
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:08   #1374
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O kwasach mysle od dawna, ale na lato teraz to chyba niezbyt pomysl No i nie wiem co ja bym musiała miec - nei znam sie na tym
Wezmę probke Tej rozwej nie ma 50 ml jak czarnej? Tylko 100, bo bym chciała najpierw ewentualnie mneijsza pojemnosc.
Tez włąsnie tylko na rece i tez takie wrazenie. No cóz, moze w ciemno kiedys sie skusze
Weź sobie może zestaw 3x30ml z zieloną nocną?
Kwasy zdecydowanie nie latem zacznij w okolicy października i używaj wtedy mocnych filtrów! bo inaczej będzie jeszcze więcej przebarwień
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ponoć maska nie powinna zasychać na twarzy tylko powinno się ja cały czas zwilżać, bo inaczej mocno ściąga Mi też różowa mocno ściąga twarz - nie lubię tego.
No także tego... To następnym razem
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:09   #1375
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Blotna i pecherzykowa były na sporej promocji w starszych opakowaniach, ja kupiłam jedna i druga. Blotna wychodziła za ok.32zl, a pecherzykowa taniej tak coś kojarzę
Błotna na tej wyprzedaży była w prawie takiej samej cenie jak w 3za2 - chyba 35% przeceny, a 33% w 3za2 jest, a bąbelkowa bardziej się opłacała cenowo i ja wzięłam, ale nic nie robi
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:09   #1376
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
no właśnie gusta zielona herbata najbardziej mi się podoba mam też maskę do twarzy z tej linii. A miałaś maseczkę hydrolipidową z dynią? Jest boska, cudownie nawilża. Mam ją na razie w próbkach ale kupię całe opakowanie jak będzie jakaś promocja
A widzisz, tej maski nie miałam, bo ja skupiam sie bardziej na produktach do ciała, do ryjka to tylko krem pod oczy mialam, dyniowy krem i coś tam jeszcze, jakis krem nie pamietam jakis, ale generalnie ryjek to syfora douglas mac, a ciało to organik
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:11   #1377
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Blotna z S nawilzasz woda?
Akurat pisałam o różowej Originsa, ale tak - błotną z S zwilżam wodą, żeby nie robiła się skorupa i wtedy maski z glinką tak bardzo nie ściągają twarzy. Nie lubię tego uczucia, ja nie mam wrażliwej cery, więc i to przeżyję, ale wrażliwcom takie zasychanie maski na twarzy może zaszkodzić.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:12   #1378
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Weź sobie może zestaw 3x30ml z zieloną nocną?
Kwasy zdecydowanie nie latem zacznij w okolicy października i używaj wtedy mocnych filtrów! bo inaczej będzie jeszcze więcej przebarwień

No także tego... To następnym razem
A co tam jest prócz tej zielonej nocnej w zestawie?

O jezu, to odpada, raz ze nie uzywalam zadnych filtrow, len jestem nie znam sie nie chce mi sie (dlatego przebarwienia sama jestem sobie winna), a dwa nie mam zielonego pojecia o kwasach. Najprosciej byłoby do kosmetyczki isc, ale nie chodze, nie chce mi sie wydawac kasy na ksometyczke tak wiem, dziwna jestem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:12   #1379
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ponoć maska nie powinna zasychać na twarzy tylko powinno się ja cały czas zwilżać, bo inaczej mocno ściąga Mi też różowa mocno ściąga twarz - nie lubię tego.
ja też nie lubię jak maska zasycha na skorupę i zawsze spryskuję twarz mgiełką
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
a co, mam byc gorsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też przygrażyniłam w S dla próbek
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:12   #1380
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja też mam mało syfów Na przebarwienia to może jakieś kwasy? Na pory może być ta różowa Origins - weź sobie próbkę Miałam brać tę masko-piankę, ale bez próbki nie lubię i mam straszne zapasy Testowałam tylko na ręce i się mega przyjemna wydawała Jakby była w jakimś zestawie to bym się nie zastanawiała Swego czasu dodawali 1/3 pojemności do zakupów Origins za 199, ale wtedy nie miałam weny co kupić


Ta masko pianka jest przecudowna.. Ja dostałam miniaturę do zakupów zupełnym przypadkiem i po tygodniu poleciałam kupić pełnowymiarowe, żeby w zapasie stało jak tamta się skończy... Wydajne, pięknie pachnie i daje szybki efekt w chwilę tak naprawdę. Ja czasem sobie ją domasowywałam luną dla przyjemności.
To chyba moja ulubiona maseczka patrząc na działanie-czas-przyjemność stosowania-wydajność...
Teraz od 99PLN są 3miniprodukty w originsie, więc...
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 19:38:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.