Warunek na studiach - jak się za niego płaci? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-02, 20:59   #1
Bwana123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1

Warunek na studiach - jak się za niego płaci?


Hej!

Dziewczyny oświećcie mnie. Mam niezaliczone ćwiczenia, a co za tym idzie nie jestem dopuszczona do egzaminu, bo miałam również wykład. Teraz muszę wziąć warunek. Moje pytanie brzmi czy ćwiczenia+wykład przy warunku liczone są jako jeden przedmiot i płacę tak jakby za jeden warunek? Czy są to dwa oddzielne przedmioty i muszę zapłacić za dwa warunki? W regulaminie nie jest o tym napisane w dziekanacie zapytam dopiero jutro, a przyznam że chciałabym wiedzieć już dziś. Może któraś z was wie jak to jest?
Bwana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 20:44   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Warunek na studiach

Pewnie już się dowiedziałaś, ale napiszę, może ktoś inny skorzysta: na mojej uczelni płaciło się za godziny, które trzeba było powtarzać. Ilość godzin ćwiczeń + ilość godzin wykładów.

Nie było określone np.: "Jeden warunek kosztuje 800 zł, dwa warunki 1600 zł" itd. Była podana kwota za godzinę i trzeba było ją pomnożyć przez ilość godzin zajęć, jakie musiało się powtarzać.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 20:53   #3
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Warunek na studiach

Cytat:
Napisane przez Bwana123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Nie mam zaliczonych ćwiczeń a co za tym idzie nie mogę przystąpić do egzaminu z tego przedmiotu. Więc mam dwa niezaliczone przedmioty. Czy biorąc warunek, bo tak to się skończy ćwiczenia+wykład uznawane są za jeden przedmiot i biorę jeden warunek czy muszę wziąć dwa warunki? W regulaminie uczelni nic na ten temat nie ma, a w dziekanacie zapytam dopiero jutro ale może już dziś któraś z was mi napisze jak to jest?
Ale jak to masz dwa przedmioty niezaliczone? Przecież tylko jednych ćwiczeń nie zaliczyłaś... U mnie na uczelni (i myślałam, że tak jest wszędzie) musiałabyś wziąć jeden warunek. No bo przecież ćwiczenia i wykłady dotyczą tego samego przedmiotu.
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 21:53:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.