Upominek od avon? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-23, 13:04   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

Upominek od avon?


nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie, bo nie chodzi mi o konkretny produkt. Po prostu jestem ciekawa akcji , w której łapię Cie na ulicy ktoś kto jest konsultantem avon itp. I zadaje kilka pytań, podajesz numer i jeśli Cie wylosują to dostajesz jakiś upominek.

Spotkałyście się z czymś takim? Bo ja sama nie wiem co o tym myśleć, nie wierzę , że ktoś chce dać coś za darmo i nie wiem czy opłaca mi się w ogóle fatygować do ich siedziby po odbiór.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 13:45   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Upominek od avon?

Za darmo to co najwyżej w twarz można dostać
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 14:11   #3
Syla_
Zakorzenienie
 
Avatar Syla_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 240
Dot.: Upominek od avon?

Ja się spotkałam z identyczną sytuacją w zeszłym miesiącu

Ta dziewczyna zadzwoni do Ciebie wieczorem, zaoferuje sytuację, gdzie zachęci Cię do zrealizowania Twojego zamówienia na -30% ekstra (-30/40) nie pamiętam dokładnie.
W rezultacie umówi Cię na spotkanie w ich placówce, i tam będzie próbowała zapisać Cię w role konsultantki AVONU.
Ciężko się jest wykręcić i odmówić, bo dziewczyny potrafią namawiać bardzo natarczywie.
Ja zorientowałam się o tym tuż po telefonie od niej, koleżanka jednak uwierzyła w zniżkę i poszła... O żadnych prezencikach, upominkach nie ma mowy
__________________

Syla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 14:12   #4
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Upominek od avon?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie, bo nie chodzi mi o konkretny produkt. Po prostu jestem ciekawa akcji , w której łapię Cie na ulicy ktoś kto jest konsultantem avon itp. I zadaje kilka pytań, podajesz numer i jeśli Cie wylosują to dostajesz jakiś upominek.

Spotkałyście się z czymś takim? Bo ja sama nie wiem co o tym myśleć, nie wierzę , że ktoś chce dać coś za darmo i nie wiem czy opłaca mi się w ogóle fatygować do ich siedziby po odbiór.
W ten sposób rekrutują nowe konsultantki Możesz się przejść, ale szykuj się na pogadankę o złotych górach, jakie zarabia się w Avon nie wychodząc z domu.
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 14:33   #5
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Upominek od avon?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie, bo nie chodzi mi o konkretny produkt. Po prostu jestem ciekawa akcji , w której łapię Cie na ulicy ktoś kto jest konsultantem avon itp. I zadaje kilka pytań, podajesz numer i jeśli Cie wylosują to dostajesz jakiś upominek.

Spotkałyście się z czymś takim? Bo ja sama nie wiem co o tym myśleć, nie wierzę , że ktoś chce dać coś za darmo i nie wiem czy opłaca mi się w ogóle fatygować do ich siedziby po odbiór.
Tak, dostałam taki prezent. Za "cenę" półgodzinnego trucia jak to w Avonie jest wspaniale.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 15:34   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Upominek od avon?

zadziwia mnie, że ludzie za głupi upominek są w stanie podać swoje dane kontaktowe. wcale bym się nie zdziwiła, gdyby później sprzedawali takie bazy danych innym firmom...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 16:16   #7
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Upominek od avon?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
zadziwia mnie, że ludzie za głupi upominek są w stanie podać swoje dane kontaktowe. wcale bym się nie zdziwiła, gdyby później sprzedawali takie bazy danych innym firmom...
Tylko telefon i to na kartę.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 17:26   #8
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Upominek od avon?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie, bo nie chodzi mi o konkretny produkt. Po prostu jestem ciekawa akcji , w której łapię Cie na ulicy ktoś kto jest konsultantem avon itp. I zadaje kilka pytań, podajesz numer i jeśli Cie wylosują to dostajesz jakiś upominek.

Spotkałyście się z czymś takim? Bo ja sama nie wiem co o tym myśleć, nie wierzę , że ktoś chce dać coś za darmo i nie wiem czy opłaca mi się w ogóle fatygować do ich siedziby po odbiór.
to jest sposob rekrutacji konsultantek tzw. prospecting.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 18:52   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Upominek od avon?

o matko przestań takim się od razu mówi narka
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 19:20   #10
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Upominek od avon?

Też miałam kiedyś taką sytuację. Wypełniłam jakąś ankietę i dostałam mini-szminkę Avon. Po jakimś czasie dzwoniła do mnie jakaś kobieta, że mogę przyjść do salonu i odebrać upominek, ale nie poszłam . Wiedziałam, że czeka mnie pogadanka, jak to cudownie być konsultantką
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 19:52   #11
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 369
Dot.: Upominek od avon?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
zadziwia mnie, że ludzie za głupi upominek są w stanie podać swoje dane kontaktowe. wcale bym się nie zdziwiła, gdyby później sprzedawali takie bazy danych innym firmom...
Otóż to! W dzisiejszych czasach należy naprawdę uważać komu dajemy numer telefonu, a tym bardziej nie należy go udostępniać na ulicy obcej osobie...
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 19:55   #12
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Upominek od avon?

Werbują nowe konsultantki :P

W Oriflame zapraszają do biura na 'zabieg pielęgnacyjny dłoni' albo na 'darmowy makijaż' :P Avon widze nie chce być gorszy i też ma swoja taktyke :P

W ten sposób ludzie budują swoje 'piramidy' i mają z tego ogromny zysk.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 22:17   #13
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Upominek od avon?

Praca jak każda inna...
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 22:21   #14
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Upominek od avon?

Czyli jeśli jakaś konsultantka zwerbuje mnie to ona dostanie za to kasę? A ile dostanie? Bo ogólnie myślę czy by nie zostać konsultantką (ale tylko na własne potrzeby, mam COK pod nosem, a jest zniżka 15% na zakupy). W każdym razie, za każdym razem kiedy idę do COK i chcę coś kupić nie będąc konsultantką to usilnie mnie do tego przekonują, żebym nią została. Teraz już wiem, że one na tym zarobią, ale nie wiem ile :P
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 22:34   #15
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Upominek od avon?

Nie wiem jak to jest w Avon ale wiem jak jest w Ori i to nie jest tak, że za sam zapis dostanie ktoś za Ciebie pieniądze :P Ktoś za Ciebie pieniądze dostanie w momencie kiedy Ty będziesz robić regularne zakupy i robić obrót ... Zresztą jak się zapiszesz to sama możesz zapraszać innych pod 'siebie' i Ty też będziesz na tym zarabiać.

Jednak ostrzegam Cie żebyś nie dała się wrobić jak ja z moją koleżanką która kazała jakby zapraszać znajomych na 'pokazy' i werbować ludzi a przyszło co do czego to zapisywała tych ludzi nie pod nas (jak było ustalone) tylko pod siebie...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 23:16   #16
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Upominek od avon?

Ludzie podają numery telefonów przy takich okazjach a potem się dziwią skąd przychodzi spam, bo przecież nie wysyłały żadnych dziwnych smsów...

Ja miałam raz inaczej. Jakiś chłopaczyna od Avonu brał dziewczyny metoda na litość: pomóżcie, bo ja muszę zrobić jeszcze tyle ankiet....

Koleżanka zgodziła się pomóc, ale ta pseudo ankieta to tak naprawdę 2 pytania tylko (czy korzystasz z komestyków avon i ile wydajesz miesięcznie na kosmetyki) no i trzeba podac nr. Koleżanka podała a ja nie chciałam i o buuu dlaczego nie podajesz numeru aby pomóc temu biednemu chłopcu ? ;p Wiadomo o co chodzi przecież...
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 07:28   #17
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Upominek od avon?

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;46145536]to jest sposob rekrutacji konsultantek tzw. prospecting.[/QUOTE]
Dokładnie tak, sama tak pracowałam, ale podziękowałam za współpracę jak zobaczyłam ile realnie kosztują kosmetyki tej firmy
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 13:44   #18
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Upominek od avon?

Jak się rejestrowałam do Avonu to dostałam gratis kosmetyk. Zamówień nie robię, raz na ruski rok odwiedzam sklep dla konsultantek i czasem coś kupię.
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 22:10   #19
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Upominek od avon?

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Werbują nowe konsultantki :P

W Oriflame zapraszają do biura na 'zabieg pielęgnacyjny dłoni' albo na 'darmowy makijaż' :P Avon widze nie chce być gorszy i też ma swoja taktyke :P

W ten sposób ludzie budują swoje 'piramidy' i mają z tego ogromny zysk.
byłam na takim zabiegu pielęgnacyjnym dłoni dostałam mydełko i gąbkę do mycia twarzy. Plus ból uszu od słuchanie jak dobrze być konsultantka itp.
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 15:59   #20
Dzejd
Raczkowanie
 
Avatar Dzejd
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: City
Wiadomości: 398
Dot.: Upominek od avon?

Około 2 tygodnie temu hosstesa Avonu poprosiła mnie o wypełnienie krótkiej ankiety z kilkoma pytaniami na temat Avon wraz z podanie swojego imienia i numeru kontaktowego do losowania nagród. W tym tygodniu dostałam smsa, że biuro Avon w moim okręgu zaprasza mnie po odebiór prezentu z losowania ankiet.W związku z tym poszłam do wykazanego miejsca biura, ponieważ moja ciekawość wzięła górę nad obawą i tak na miejscu dostałam w prezencie-Duże opakowanie nawilżającego żelu pod prysznic, 3 próbki kremu do twarzy i kilkanaście katalogów reklamujących różne oferty Avonu, w tym katalog zachęcający na zostanie konsultantką. Podsumowując uważam,że dostanie za darmo kosmetyku opłacało się i na szczeście w moim przypadku obyło się bez natarczywego namawiania mnie na zostanie konsultantką
__________________
Zaręczona z ukochanym TŻ od 2014 roku

Edytowane przez Dzejd
Czas edycji: 2014-12-03 o 16:02
Dzejd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 02:49   #21
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Upominek od avon?

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Czyli jeśli jakaś konsultantka zwerbuje mnie to ona dostanie za to kasę? A ile dostanie? Bo ogólnie myślę czy by nie zostać konsultantką (ale tylko na własne potrzeby, mam COK pod nosem, a jest zniżka 15% na zakupy). W każdym razie, za każdym razem kiedy idę do COK i chcę coś kupić nie będąc konsultantką to usilnie mnie do tego przekonują, żebym nią została. Teraz już wiem, że one na tym zarobią, ale nie wiem ile :P
Jako konsultantka też zarabiasz bo kupujesz z rabatem nawet do 40% od ceny w katalogu marudzicie
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 03:49:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.