Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 10:17   #3361
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie
W Poznaniu znowu dzisiaj zachmurzenie ;(
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:22   #3362
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Karola30 ja również przyłączam się do gratulacji ,co do rowerku nie wsiadaj na niego częściej jak co drugi dzień, mięśnie muszą się regenerować,a tak to możesz je tylko spalić i efektu nie będzie żadnego.

Nic mi się nie chce .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 10:50   #3363
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Karola - fajna ta bielizna, muszę się tam wybrać - rozmiar to ja mam dobrze dobrany, bo moja mama ma na tym punkcie obsesję i mnie nauczyła jak wybrać odpowiedni rozmiar. Jednak po karmieniu pewnie wszystkie staniki będę miała do wymiany i rozmiar też pewnie będzie inny niż ten przedciażowy (cyce w dół)


Iguś - mi tez się nic nie chce, a Gabi marudna jest w taką pogodę i muszę ją nosić, bo tylko to jej ewentualnie odpowiada
__________________
Kosmetyki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:34   #3364
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Karola przede wszystkim na rowerku jest ważne nie tyle jak długo jedziesz, ale jakie tempo utrzymujesz plus tzw. obciązenie. Najpierw powinno sie zacząc od lekkiej rozgrzewki a potem systematycznie raz wieksze obciezenie i jazda np. z predkoscia 20 km/h przez jakis czas, potem znowu bez obicazenia, potem znowu obciazenie i znowu bez. No i jak Iga napisała najlepiej jeździć co 2 dzien żeby mięśnie się zregenerowały. Poza tym po kazdej jeździe warto się rozciągnąc zpobiegnie to zakwasom.

Dziewczyny a mogłybyście napisać jak cenowo stoją w tym sklepie yoshi?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:05   #3365
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

przesuneli mi obronę na poniedziałek superancko, bo zabierałam się do nauki jak pies za jeża

zamierzam wybrać się do yoshi w przyszłym tygodniu, więc się zorientuje jak wyglądają tam ceny.

Dziewczyny
a korzystałyście kiedyś z usług prywatnego trenera na siłowni? chciałabym wymodelować sobie trochę ciało, ale jednocześnie trochę się wstydzę chodzić na siłkę

ale masakryczna pogoda duchota...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:39   #3366
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mogłybyście napisać jak cenowo stoją w tym sklepie yoshi?
Pewnie od 70-90zł za stanik w zwyż, marki od polskich po najlepsze angielskie więc jest w czym wybierać. Jutro mam wolne więc może mi się uda tam podskoczyć.

Bejka czego się wstydzisz? W sumie to nie chciałabym prywatnego trenere, jakiś sęp by nade mną stał i się pastwił Wolę sama sobie wszystko przećwiczyć.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:41   #3367
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziś przyszła przesyłka z rowerkiem a mój kochany sąsiad mi go skręcił to skarb mieć takich sąsiadów
Dziękuje za wszystkie rady związane z jego użytkowaniem zaraz zacznę je wykorzystywać


Pozdrawiam
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 18:45   #3368
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ja też jutro wybieram się w poszukiwaniu dopasowanego stanika
już umówiłam się z kumpelą, więc zrobimy sobie damski wypad

wiem, że wlecimy do Yoshi oraz do Amazonki na Półwiejskiej.
byłyście już kiedyś w tej Amazonce?


Ja bym skorzystała z usług takiego trenera na siłowni Byłaby to dla mnie większa motywacja, jakbym wiedziała że ktoś nade mną czuwa i się "pastwi" w jakimkolwiek znaczeniu
ciekawe jaki to jest koszt
Szkoda tylko że nie mam czasu wyjść nawet na rower, a co dopiero jeździć gdzieś do poznania na takie ćwiczenia. może od października... może...

tak poza tym, szlag mnie trafia. zamknęli mi basen do 4 lipca z powodu przerwy technologicznej. brrr ja tu sie cieszę że mam 3 dni wolnego i sobie pójdę popływać a tu dupa.
no cóż... pójdę sobie do kuzyna popływać w tym jego bajorku. jutro prawdopodobnie będziemy grać w siatkę wodną heh zobaczymy co z tego wyjdzie!

ale lało przed chwilką. wracałam właśnie od kumpeli gdy oberwała się chmura. no i Daria stała się miss mokrego podkoszulka na ulicy, no ale co tam
dobrze że okien nie umyłam, bo znowu miałabym same kropki na szybach.

czekam teraz na D. ma przyjechać jak skończy robić samochód... eh..
dziś przyszły tylne lampy do tej jego Bory, więc dziecko się ucieszyło i zaraz poleciało do warsztatu je wstawić.
no cóż, każdy ma jakieś pasje
ale to dobrze.
pooglądam sobie w tym czasie allegro. wczoraj się troszkę obkupiłam. zamówiłam sobie kilka par fajnych gatek, 6 par pończoch i etiaxil pod paszki dla mnie i siostry chłopaka. w ogóle masakra. w aptece ten roll on kosztuje przeszło 50 zł (przynajmniej u mnie), a na all dałam za sztukę 22 złote... jest różnica prawda?




Cytat:
Napisane przez karola30 Pokaż wiadomość
Dziękuje za wszystkie rady związane z jego użytkowaniem zaraz zacznę je wykorzystywać
miłego pedałowania
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)

Edytowane przez malaDarunia
Czas edycji: 2009-06-25 o 18:48
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:53   #3369
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

czesc Kochane ja rowniez przylaczam sie do gratulacji Karola ja mam 2 tyg do slubu i nic a nic nie chudne, juz sie poddaje jem tak malo ze non stop chodze wnerwiona i glodna, cwicze 45 min dziennie z plyt, no normalnie nic nie schodzi. Albo wage mam do d..

niestety nie zdazylam sie obronic i napisac pracy, zlozylam podanie o przedluzenie oddania do sierpnia, a w poniedzialek musze isc po zgode do dziekana.. oby sie udalo. teraz mam tyle na glowie jesli chodzi o slub ze nie ma szans na robienie czegokolwiek innego.

Jutro mam probny makijaz u A. Kubickiej mam nadzieje, ze bedzie udany. A w przyszla srode odbieram sukienke... brrr to coraz blizej !
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:18   #3370
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Bejka czego się wstydzisz? W sumie to nie chciałabym prywatnego trenere, jakiś sęp by nade mną stał i się pastwił Wolę sama sobie wszystko przećwiczyć.
właśnie tego, że stałby nade mną i się gapił
a jestem totalnie zielona w obsłudze sprzętu siłownianego a chcialabym wyrzeźbić i wzmocnić ciało i to koniecznie
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:19   #3371
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja od kilku dni oglądam pogodę dla Poznania i się wkurzam,bo ciągle piszą,że pada,a u mnie sucho i już chciałam kląć na tą pogodę,ale widzę,że u was naprawdę pada U mnie suchutko
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 19:49   #3372
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej hej!

Co do staników to tam udało mi się kupić staniczek firmy Dalia za 99zł ale to była promocja , teraz wiem że ten model mi pasuje więc kupiłam kolejny przez sklep internetowy z ich strony www i jestem zadowolona .

Dzisiaj robiłam ostatnie pranie bo jutro muszę spakować mnie i młodego, cholera na 4 tygodnie to trochę muszę tego zabrać .

Ale parówa nie ma czym oddychać.

Pa!
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:12   #3373
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni oglądam pogodę dla Poznania i się wkurzam,bo ciągle piszą,że pada,a u mnie sucho i już chciałam kląć na tą pogodę,ale widzę,że u was naprawdę pada U mnie suchutko
u mnie na tym wygnajewie (Swarzędz) leje jak z cebra. normalnie masakra. no i burza- jedna za drugą... może to i dobrze, przynajmniej powietrze jest świeższe
teraz przez 5 dni ma padać. ciekawe kiedy się to skończy
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:27   #3374
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

malaDarunia to nie takie wygnajewo ja marze zeby juz moc wreszcie tam zamieszkac ale najpierw czeka mnie 2letnie przeprawa przez Warszawke.
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 23:22   #3375
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
malaDarunia to nie takie wygnajewo ja marze zeby juz moc wreszcie tam zamieszkac ale najpierw czeka mnie 2letnie przeprawa przez Warszawke.
nie no. tu jest fajnie- spokój i cisza. w dodatku gdzie nie pójdziesz to sami znajomi.
z jednej strony nie jest daleko do Poznania, chociaż z drugiej takie ciągłe dojeżdżanie nawet 25 minutowe na samą środkę jest męczące i po jakimś czasie szybko się nudzi. dla mnie jest to fajna sprawa, bo ja się umiem uczyć (tylko) jadąc do szkoły.. no i te kursujące nocne busy- 2 razy w nocy normalnie jak w krajach 3-go świata...
masz już jakieś mieszkanko na oku? w której części Swarzędza?
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:45   #3376
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
zamówiłam sobie kilka par fajnych gatek, 6 par pończoch i etiaxil pod paszki dla mnie i siostry chłopaka. w ogóle masakra. w aptece ten roll on kosztuje przeszło 50 zł (przynajmniej u mnie), a na all dałam za sztukę 22 złote... jest różnica prawda?[/COLOR]
Daria a używałaś go już wcześniej? ja dwa lata temu kupiłam czerwonyetiaxil (też na allegro ) i musiałam go wyrzucić mimo, że użyłam go zgodnie z instrukcją to normalnie wypalił mi skórę skończyło się kilkudniowym bólem, podrażnieniem i schodzącą skórą
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:55   #3377
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
jciekawe jaki to jest koszt
W gimnasionie 1 sesja z trenerem to koszt 50zł.

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Daria a używałaś go już wcześniej? ja dwa lata temu kupiłam czerwonyetiaxil (też na allegro ) i musiałam go wyrzucić mimo, że użyłam go zgodnie z instrukcją to normalnie wypalił mi skórę skończyło się kilkudniowym bólem, podrażnieniem i schodzącą skórą
A nie używałaś na świeżo ogoloną skórę? Koleżanka tak sobie pachy załatwiła, jeden wielki strup Antidral jest tańszy a takie samo działanie jak etiaxil.


Nafie będzie dobrze

Ja dziś mam wolne ale musze jechać na uczelnie co mi psuje humor, no i pogoda mogłaby być lepsza
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:00   #3378
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
zamówiłam sobie kilka par fajnych gatek, 6 par pończoch i etiaxil pod paszki dla mnie i siostry chłopaka. w ogóle masakra. w aptece ten roll on kosztuje przeszło 50 zł (przynajmniej u mnie), a na all dałam za sztukę 22 złote... jest różnica prawda?[/COLOR]
Daria a używałaś go już wcześniej? ja dwa lata temu kupiłam czerwonyetiaxil (też na allegro ) i musiałam go wyrzucić mimo, że użyłam go zgodnie z instrukcją to normalnie wypalił mi skórę skończyło się kilkudniowym bólem, podrażnieniem i schodzącą skórą
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:50   #3379
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Swarzedz jako chyba jedyne podpoznańskie miasto ma najlepsze połaczenie z Poznaniem. Owszem jedzie się 25 minut na śródke (jak nie ma korków ) ale przykładowo ja od siebie na aleje marcinkowskiego lub pod kupiec jade jakies 20 minut i to tramwajem. Minusem sa połączenia nocne, bo albo wraca sie miedzy północą a pierwsza albo czeka sie niemal do 5 rano na nastepny, a taryfa z Poznania do Swarzedza to koszt ok 60 zł
Nafie a w której częsci Swarzedza będziesz mieszkać?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 11:14   #3380
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
A nie używałaś na świeżo ogoloną skórę? Koleżanka tak sobie pachy załatwiła, jeden wielki strup Antidral jest tańszy a takie samo działanie jak etiaxil.
ja uzywam antidralu i chwale go sobie .

pogoda zmienia sie jak w kalejdoskopie .

ja dzisiaj ostatni dzien w pracy przed urlopem .

IIGGAA mnie tez czeka pranie, pakowanie, itd. przed wyjazdem , a my wyjezdzamy we wtorek rano.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:37   #3381
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja właśnie staram się robić kilka rzeczy na raz piorę, zmieniam pościel, pakuję, prasuję, trochę sprzątam i jeszcze przy sobie muszę porobić paznokcie no i depilator w ruch pójdzie ehhh...aż się odechciewa wyjazdów. I oby czegoś nie zapomnieć .

Do tego czekam z utęsknieniem na paczkę zamówiłam sobie błyszczyk mój ulubiony Chanel i puder Guelrian meteories już w niedzielę wieczorem i do tej pory nie ma , a chciałam mieć na wyjazd .

Buziole jeszcze odwiedzę Was wieczorkiem by się pożegnać.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:41   #3382
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
A nie używałaś na świeżo ogoloną skórę? Koleżanka tak sobie pachy załatwiła, jeden wielki strup Antidral jest tańszy a takie samo działanie jak etiaxil.
chyba nie jeśli ulotka to wykluczała to na pewno nie stosowałam

michael jackson nie żyje szkoda, bo niektóre jego piosenki potrafią rozkręcić każdą imprezę

wypłam już dziś tyle kaw a nadal jestem senna
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:52   #3383
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

mala Darunia, Kamila - ja bede mieszkala tuż nad jeziorem swarzedzkim ale z drugiej strony - od Zielinca a nie od centrum Swarzedza Mamy tam dzialke, ktora nalezy do babci i dala nam ziemie w prezencie slubnym.. (wciaz jestem w szoku) i tym sposobem babcia uratowala mi tylek przed mieszkaniem w piknej stolycy. Ciesze sie bardzo, bo uwielbiam te tereny. Ale kiedy my staniemy na nogi i bedziemy w stanie wziac kredyt na budowe nowego domu tam (jest tylko maly stary murowany rozwalajacy sie domek) to nie mam pojecia. Ja zaczynam dopiero od wrzesnia prace (a raczej hobby bo nie chce nawet tu wspominac o pensji nauczycielskiej:P) a Grzesiu dopiero staz robi w szpitalu takze poki co sa to piekne marzenia ale mam nadzieje ze czas szybko zleci i wroce do Pyrlandii

edit: umowilam sie dzis na jutro do kosmetyczki na peeling migdalowy bo juz nie moge patrzec na ta moja skore. Probowala ktoras z Was tego? bylam tez w Sephorze bo musze sobie kupic zestaw ratowniczy na slub - puder (polecaja Lancome a chcialam EL Lucidity), jakis ladny blyszczyk i wiadomo tusz waterproof. Ale jak widze te ceny to plakac mi sie chce ;p
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller


Edytowane przez nafie
Czas edycji: 2009-06-26 o 12:56
nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 14:49   #3384
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
umowilam sie dzis na jutro do kosmetyczki na peeling migdalowy bo juz nie moge patrzec na ta moja skore. Probowala ktoras z Was tego?
ja super sprawa. Żaden inny peeling wykonywany w domu nie daje takich rezultatów. Skóra jest pełna blasku, jędrniejsza, pory zmniejszone i taaaaka milutka w dotyku mam skórę wrażliwą naczynkową, więc staram się nie eksperymentować i na peeling chodzę do lekarza (dr osadowska). podpatrzyłam, że używa mandel 50plus. Trzeba odczekać 20 minut i po sprawie potem skóra trochę się łuszczy. szczególnie po pierwszym peelingu, bo łacznie miałam 6
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 15:05   #3385
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzieki za odp. Kochana, mam nadzieje ze na mnie tez tak podziala chce sobie 2 zrobic do slubu moze zdaze
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 16:17   #3386
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie ja robie migdała od jakiegos czasu ale w domu Wrzucałam tu jakis czas temu na prosbę Moni przepis na niego. Własnie dzisiaj kolejna sesje zaczne tym razem steżenie 35 %
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 17:53   #3387
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Iguś udanego odpoczynku .

rany boskie, ale jestem zla! jak zwykle egoizm szwagra doprowadza mnie do szalu. masakra!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 18:10   #3388
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

No i tak jak obiecałam tak jestem.

Kochane do "zobaczenia" na wizażu za około miesiąc .
Będę miała dostęp do kompa ale nie wiem czy czas i ochotę na pisanie.

Wszystkim wyjeżdżającym i zostającym oraz ślubującym życzę słonecznej pogody .

Paaaa!!!
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 18:19   #3389
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

helloł

dziś byłam w biuściarskich sklepach byłam w ten Amazonce oraz w Yoshi. nie doszłam tylko do Avocado, ale myślę, że nadgonię następnym razem. W Amazonce mieli na mnie same brzydactwa. a fuj.
za to w Yoshi kupiłam sobie stanik.
Wyszło mi Iguś że mam taki rozmiar jak i Ty Masakra Cyc rozmiaru E
W Amazonce powiedzieli mi, że mam F

szkoda, że na allegro nie ma tych samych rozmiarów co u nich w sklepie (bo wzory i firma jest dostępna na all) no ale np firma Konrad szyje tylko dla nich takie rozmiary jakie noszę (na all zaczyna się od 70A)... Trudno, bo były takie wzory, które bardziej mi się podobały od tego mojego, no ale już wykupione a dostaw brak

idę teraz zjeść moją fasolkę po bretońsku. znów zrobiłam... mniami
zaraz idę do kumpeli i jej mamy na winko będziemy sobie piły. a po 21 przyjeżdża pan D i jedziemy na wyścigi zobaczyć...

miłego wieczoru


Iga, baw się dobrze Paaa
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 18:20   #3390
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

papa Iga !! dziekujemy !!! baw sie dobrze Camilla, wyslesz mi ten przepis na priv? z instrukcja obslugi ze tak powiem ?

edit: jestem po probnym makijazu. Nawet mi sie podoba tyle ze nie byl niczym utrwalony na koniec, mam nadzieje ze na slubie bedzie to jednak
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller


Edytowane przez nafie
Czas edycji: 2009-06-26 o 18:21
nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.