Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-14, 08:52   #61
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Kupujac biale rolety nie przewidzialam, ze w ogole nie zatrzymaja swiatla.

I nigdy nie wpadlabym na to, ze takim problemem moga byc golebie robiace sobie golebnik z mojego roweru na balkonie.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 09:08   #62
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Kupujac biale rolety nie przewidzialam, ze w ogole nie zatrzymaja swiatla.
to chyba bardziej chodzi o grubość materiału a nie kolor, ja mam jasno szare i zatrzymują światło aż za bardzo, gdy zasunę je do końca to w pokoju jest ciemno gdy odsunę świeci mi w monitor... i tak źle i tak niedobrze. Żałuje że nie wybrałam jakichś pośrednich .
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 09:13   #63
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
to chyba bardziej chodzi o grubość materiału a nie kolor, ja mam jasno szare i zatrzymują światło aż za bardzo, gdy zasunę je do końca to w pokoju jest ciemno gdy odsunę świeci mi w monitor... i tak źle i tak niedobrze. Żałuje że nie wybrałam jakichś pośrednich .
Wlasnie sa dosc grube. Tylko jasne, takie ecri. Cieplo zatrzymaja, ale jasno jest dalej od 6 rano
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 09:16   #64
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
- prysznic cały w kafelkach https://www.google.pl/search?q=prysz...ek%3B362%3B600
tragedia z myciem. brud włazi w zakamarki, w fugi, w "żłobienia" w kaflach a żłobienia muszą być, żeby się nie wyrżnąć pod prysznicem. marzy mi się normalna kabina z brodzikiem

zawsze mi sie taki marzyl... :C


dacn, na 4 (ostatnim) pietrze zaleje Cie z dachu. i takie zalania zdarzaja sie czesciej niz od sasiada.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 13:08   #65
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
zawsze mi sie taki marzyl... :C


dacn, na 4 (ostatnim) pietrze zaleje Cie z dachu. i takie zalania zdarzaja sie czesciej niz od sasiada.
Nie u mnie nie zalał mnie nigdy dach, za to ja sąsiada łącznie 2 razy, a inni sąsiedzi siebie nawzajem w mojej tylko klatce koło 6-7 razy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 13:17   #66
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Mój ma Sony Vaio.
Który?! Mój ma na wierzchu, poniżej zawiasów
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 13:45   #67
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Zastanowiłabym się poważnie po raz drugi nad zakupem metalowych żaluzji poziomych. Wprawdzie wyglądają mega z oknami z drewnopodobnej okleinie, ale 1. trudne w czyszczeniu, 2. "kurzolubne", 3. mechanizmy lubią się pluć i to dość regularnie. Dobrze nam służyły jakiś czas, ale ma dosyć i za moment wymieniamy na rolety dzień-noc.

Drugi największy błąd: kupując drewniane meble pożałowaliśmy kasy (ileś tam trzeba było dopłacić) na bejcowanie ich w zakładzie. Mąż się podjął, że on zrobi, wie jak. I robi już od 2 lat. Naprawdę nie jest to takie łatwe, szybkie i przyjemne. Lepiej wydać nieco więcej i mieć święty spokój.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-04-15 o 10:43 Powód: Nie "plus" a "psuć" :P
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 14:03   #68
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Fajny wątek
Ktoś tam narzeka na kafelki pod prysznicem, a u mnie narzekamy na brodzik, bo strasznie ciężko domyć szczeliny pomiędzy drzwiami a brodzikiem, ogólnie ciężko się brodzik myje i fugi od płytek przy prysznicu, okropnie łapie tam grzyb;/

Mój laptop też ma głośniki od spodu

Smartfon-niby fajny i internet można przejrzeć i zdjęcia większe, ale jak tylko przyłożę bliżej policzka podczas rozmowy to od razu się zawiesza!
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 14:07   #69
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez nothing_personal Pokaż wiadomość
Fajny wątek
Ktoś tam narzeka na kafelki pod prysznicem, a u mnie narzekamy na brodzik, bo strasznie ciężko domyć szczeliny pomiędzy drzwiami a brodzikiem, ogólnie ciężko się brodzik myje i fugi od płytek przy prysznicu, okropnie łapie tam grzyb;/

Mój laptop też ma głośniki od spodu

Smartfon-niby fajny i internet można przejrzeć i zdjęcia większe, ale jak tylko przyłożę bliżej policzka podczas rozmowy to od razu się zawiesza!

masz w takim razie słabego smartfona z ciekawości, to jakiś starszy model?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 15:25   #70
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
masz w takim razie słabego smartfona z ciekawości, to jakiś starszy model?
tak starszy, samsung galaxy mini. Myslałam, że wszystkie smartfony tak mają..wizaż uczy
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 15:38   #71
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Telefon zaaktualizowalam do 5.0, oprogramowanie aparatu jest inne - w rezultacie mam dużo brzydsze zdjęcia niż wcześniej. I nic dobrego z tego nie mam, tylko źle.

Tablet tylko z wifi, bez 3g - robienie routera z telefonu jest irytujące.

Białe, lakierowane fronty mebli kuchennych - codziennie całe w paluchach.

Portfel, który nie mieści się do ulubionej małej torebki ;D

Siłownia, do której nie mogę dojechać łatwo, bo tydzień po kupnie karnetu rozkopali pół miasta.

Koszule dla mojego faceta - tak się cieszyłam, że trafiłam tanio i ładne, a prasowanie tego to syzyfowa praca, trzy minuty później znów pomięte

Jak coś mi się przypomni to dopiszę; D
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 15:47   #72
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez nothing_personal Pokaż wiadomość
tak starszy, samsung galaxy mini. Myslałam, że wszystkie smartfony tak mają..wizaż uczy
nieeeee, co ty
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 16:18   #73
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Nie kupujcie lakierowanych mebli a już nie daj Boże czarnych. Koszmar. Same odciski i kurz po 10 minutach od sprzątania.

Tz kupił niedawno tostownico-gofrownice. Ma wymienialne wkłady. O ile tosty są ok to gofry piecze i piecze i piecze.... I tak nie dopiecze. Nie polecam.
Villga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 16:35   #74
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czemu? Ja mam czerwone i jest spoko.
Kurz lapie jak opetane...albo po prostu lepiej widac, z granatowym jest niestety podobnie
Dodam, ze moje lozko to takie typowo sypialniane, nie wersalke/sofe/cokolwiek, co zmusza czlowieka do codziennego chowania i wyciagania poscieli i mam ponadto lekkiego swira apropos czystej poscieli i recznikow. No i wlasnie - z recznikami tez juz sie nauczylam, ze NIGDY wiecej bialych, pomimo tego, ze pieknie wygladaja.
Ale wizualnie oczywiscie obydwa kolorowe przescieradla sa bardzo ok.

Skazana, dzieki za dobry pomysl, musze jedynie przekonac wlasciciela, ze sa mi owe rolety niezbedne do zycia i upewnic sie, ze takie cuda sa i tu
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:35   #75
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ja widzę zalety:
- nikt nie tupie mi po głowie, ani dzieci, ani imprezowicze
-meneli nie mam, był jeden ale chciał spać pod schodami na parterze
- jak mieszkam na 4 to chudnę 2 kg na rok ( w porównaniu z pierwszym piętrem, serio)
- nie mam problemu z wchodzeniem na drugie piętro u znajomych, podczas gdy oni tracą czas i nerwy przy czekaniu na powolną windę.
-nikt mnie nie zaleje
- sąsiedzi od spodu grzeją w zimie
-imprezowiczów to ja mam pod podłogą, więc nie ma reguły, że tylko ci, którzy mieszkają nad sufitem, są hałaśliwi
-zadyszki na drugie piętro nigdy nie mialam za to po prawie 3 latach, nadal sapię podczas wchodzenia na swoje czwarte :/
-nie daj boru zapomnieć coś z mieszkania - wracać się po to... masakra
-w łazience mam przepiękne zacieki od dachu, który przecieka
-w lecie uciekam z tego mieszkania, kiedy tylko mogę, ponieważ jest tak gorąco od nagrzanego dachu, że nie da się wytrzymać
-latające wszędobylskie gołębie, których nie da się przepędzić spod dachu - do ich wszystkich 'odchodów' zlatują się muchy, których trudno się pozbyć (na szczęście trochę pomogła moskitiera)
-dla introwertyków - zejście z głupimi śmieciami tam i z powrotem - to ewentualna możliwość spotkania większej ilości sąsiadów, niż gdyby mieszkalo się na parterze. Kto wie, ten zrozumie, co to za koszmar



Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Wlasnie sa dosc grube. Tylko jasne, takie ecri. Cieplo zatrzymaja, ale jasno jest dalej od 6 rano
widocznie masz po prostu zwykłe - może grubszy materiał, ale istnieją takie z nieprzepuszczalnego - podgumowane, na pewno nie przebije się przez nie słońce
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 19:18   #76
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

ja juz przeszlam przez iles wynajmowanych mieszkan/domow wiec mam doswiadczenie w ukladzie wnetrz (nadal kocham polaczony salon z kuchnia) i wyposazeniem
-meble ciemne-definitywnie nie, kurz widac tragiczny, jak sami sobie kupowalismy to wszystkie jasne
-szyba jako oslona od prysznica, piekna ale tylko do czasu az sie ktos umyje-powinno sie po kazdym myciu ja wycierac do sucha (albo poprostu nasza byla taka felerna) teraz mamy zwykla tandetna zaslonke ktora w razie potrzeby poprostu piore
-plytki na podlodze w stylu rustykalnym-takie nierowne porowate-mycie mopem nic nie daje, musialam szorowac na kolanach szczotka, dobrze ze byla mala powierzchnia
-pokoje na poddaszu-nieustawne strasznie-niepraktyczne
-mieszkanie na poddaszu-bez skosow ale blachodachowka na dachu byla slabo wygluszona chyba bo w czasie mocniejszego deszczu bylo halasliwie, a w tym kraju deszcz pada czeeesto
-wynajecie domu z ogromnym ogrodem (ju oczami wyobrazni widzialam siebie toczona pieknymi rabatami) nie wzielam pod uwage iles lat zaniedban i niedbania o niego przez poprzednich lokatorow, chwastow nie dalo sie wytepic po dobroci a probujac go skopac czlowiek czul sie bardziej wymeczony niz gornik na przodku, teraz mam ogrod wylozony plytami plus donice i jest cacy
-pralka w piwnicy-swietnie oszczedza miejsce w kuchni ale suszarke mam na poddaszu na drugim pietrze, chyba nie musze tlumaczyc czemu to blad
-wynajecie domu ktorego ogrodek wychodzil na park-mialo byc ciszej i spokojniej-nieprawda, wiecznie tlumy-wrzeszczace dzieci na rowerkach, wrotkach i quadach, wieczorami pijaca mlodziez
-no i to co juz dziewczyny pisaly-niesprawdzenie przed zakupem jak dlugi kabel ma mikrofalowka-na blacie sie nie zmiescila, stoi na lodowce i kabel do kontaktu przy podlodze nie siegal

jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:26   #77
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez nothing_personal Pokaż wiadomość
Fajny wątek
Ktoś tam narzeka na kafelki pod prysznicem, a u mnie narzekamy na brodzik, bo strasznie ciężko domyć szczeliny pomiędzy drzwiami a brodzikiem, ogólnie ciężko się brodzik myje i fugi od płytek przy prysznicu, okropnie łapie tam grzyb;/
Mnie chyba czeka wyskrobywanie silikonu przy brodziku i nakładanie nowego, tego się nie da domyć. Podobnie jak niektórych elementów drzwi od kabiny po milionie wcześniejszych lokatorów. Ble
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 22:00   #78
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
-imprezowiczów to ja mam pod podłogą, więc nie ma reguły, że tylko ci, którzy mieszkają nad sufitem, są hałaśliwi
-zadyszki na drugie piętro nigdy nie mialam za to po prawie 3 latach, nadal sapię podczas wchodzenia na swoje czwarte :/
-nie daj boru zapomnieć coś z mieszkania - wracać się po to... masakra

-w łazience mam przepiękne zacieki od dachu, który przecieka
-w lecie uciekam z tego mieszkania, kiedy tylko mogę, ponieważ jest tak gorąco od nagrzanego dachu, że nie da się wytrzymać
-latające wszędobylskie gołębie, których nie da się przepędzić spod dachu- do ich wszystkich 'odchodów' zlatują się muchy, których trudno się pozbyć (na szczęście trochę pomogła moskitiera)
-dla introwertyków - zejście z głupimi śmieciami tam i z powrotem - to ewentualna możliwość spotkania większej ilości sąsiadów, niż gdyby mieszkalo się na parterze. Kto wie, ten zrozumie, co to za koszmar





widocznie masz po prostu zwykłe - może grubszy materiał, ale istnieją takie z nieprzepuszczalnego - podgumowane, na pewno nie przebije się przez nie słońce
Też tak mam (mieszkam ciut dłużej niż 3 lata).
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 23:05   #79
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
szyba jako oslona od prysznica, piekna ale tylko do czasu az sie ktos umyje-powinno sie po kazdym myciu ja wycierac do sucha (albo poprostu nasza byla taka felerna) teraz mamy zwykla tandetna zaslonke ktora w razie potrzeby poprostu piore
To mi przypomniało: remontując łazienkę, która jest dość mała wpadliśmy na genialną myśl, aby nad wanną zrobić otwieraną szybę, która miała przekształcać wannę w prysznic. HORROR. Szyba to wieczne zacieki, na dodatek wylewa się spod niej na całą łazienkę. Najgorszemu wrogowi bym jej nie poleciła.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 23:13   #80
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Jak byl remont rodzicom sie spodobaly gniazdka na jedna wtyczke, takie ladne, eleganckie, po co wiecej. Po co wiecej? W tych czasach? Zawolalam koelege, kupilam nowe gniazdka i byla wymiana, aczkolwiek w lazience sie nie da, trza byc kafle ryc. Pamietajcie przy remontach, ze elektryki jest milion, i tez ze te kable gdzies musza isc.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 07:29   #81
bivalvia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 130
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
To mi przypomniało: remontując łazienkę, która jest dość mała wpadliśmy na genialną myśl, aby nad wanną zrobić otwieraną szybę, która miała przekształcać wannę w prysznic. HORROR. Szyba to wieczne zacieki, na dodatek wylewa się spod niej na całą łazienkę. Najgorszemu wrogowi bym jej nie poleciła.
Widocznie jest źle zrobiona. Mam taką szybę w łazience od roku, nic się spod niej nie wylewa, a z zaciekami walczę wodą z octem.
Moja przyjaciółka ma taką szybę już od 4 lat i też nie ma problemów
bivalvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 08:15   #82
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Kurz lapie jak opetane...albo po prostu lepiej widac, z granatowym jest niestety podobnie
Dodam, ze moje lozko to takie typowo sypialniane, nie wersalke/sofe/cokolwiek, co zmusza czlowieka do codziennego chowania i wyciagania poscieli i mam ponadto lekkiego swira apropos czystej poscieli i recznikow. No i wlasnie - z recznikami tez juz sie nauczylam, ze NIGDY wiecej bialych, pomimo tego, ze pieknie wygladaja.
Ale wizualnie oczywiscie obydwa kolorowe przescieradla sa bardzo ok.

Skazana, dzieki za dobry pomysl, musze jedynie przekonac wlasciciela, ze sa mi owe rolety niezbedne do zycia i upewnic sie, ze takie cuda sa i tu
Ja też mam łóżko sypialniane i nie chowam i nic nie łapie Może to od materiału zależy, ja mam bawełniane 100% i nic mu nie dolega.

Cytat:
Napisane przez bivalvia Pokaż wiadomość
Widocznie jest źle zrobiona. Mam taką szybę w łazience od roku, nic się spod niej nie wylewa, a z zaciekami walczę wodą z octem.
Moja przyjaciółka ma taką szybę już od 4 lat i też nie ma problemów
Zgadzam się, ja miałam taką szybę w wynajmowanym mieszkaniu i nic się nie lało. Zacieków nie było, bo mieliśmy szybę typu 'easy clean' - wystarczyło po każdym prysznicu przetrzeć szybę szmatką do sucha, bez żadnych środków i szyba była mega czysta
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 09:22   #83
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Hm to moze to dlatego, ze ta szyba ma x lat i dawniej nie byly takie porzadne robione
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:05   #84
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
Od siebie: mieszkanie na czwartym piętrze bez windy. "Jakoś damy radę, przynajmniej będziemy mieć mały fitness" - mamy, ale zadyszki i kłótnie, kto ma iść po wodę do samochodu, bo jak wracaliśmy z zakupów, to już się w rękach nie zmieściła, a zaraz wracać po nią nikomu się nie chciało
nie wiem, jak będzie wyglądała wyprowadzka z tego miejsca... chyba wolę zatrudnić ekipę od przeprowadzek, zapłacić i mieć z głowy, niż wynosić wszystko, co uzbieraliśmy przez 3 lata...
serio? Ja zupelnie nie mam kondycji, a na 4 pietro wbiegam bez problemów. Na 8 gorzej, ale to juz bylo samobiczowanie.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:08   #85
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Który?! Mój ma na wierzchu, poniżej zawiasów
Nie pamiętam modelu, musiałabym sprawdzić, ale to dopiero po powrocie do UK .
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:12   #86
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

technologia z glosnikami pod laptopem mnie zabiła
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:15   #87
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Rozumiem, małe dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne no i kobiety w ciąży, ale żeby młody, zdrowy dostawał zadyszki i miał problem z jednorazowym wejściem na 4 piętro
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:28   #88
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Rozumiem, małe dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne no i kobiety w ciąży, ale żeby młody, zdrowy dostawał zadyszki i miał problem z jednorazowym wejściem na 4 piętro
Jednorazowym nie, ale jak jade np. na zakupy do makro i mam w bagazniku 5 palet plus zgrzewki wody i masz to wywlec na 4 pietro to have fun.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:29   #89
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Rozumiem, małe dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne no i kobiety w ciąży, ale żeby młody, zdrowy dostawał zadyszki i miał problem z jednorazowym wejściem na 4 piętro
też się dziwię jeśli mam być szczera, teraz latam na 4 pietro tylko jak jestem u rodzicow, ale nie wpadam do domu z językiem na brodzie i targam zakupy i wszystko, bez problemu. A niczego nie cwicze, nie biegam, nie mam karnetu na silownię..
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:55   #90
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Jednorazowym nie, ale jak jade np. na zakupy do makro i mam w bagazniku 5 palet plus zgrzewki wody i masz to wywlec na 4 pietro to have fun.
Dodaj do tego dwójkę śpiących dzieci i masz tygodniowe moje zakupy, serio to nie jest wielki problem.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-09 21:00:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.