Odżywki do włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-09, 20:02   #1
juli_ppo
Przyczajenie
 
Avatar juli_ppo
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19

Odżywki do włosów.


Dziewczyny! Czy któraś z Was analizowana składy szablonów i odżywek marek takich jak Ziaja, Bath & body works, Victoria's Secret, Oblepika czy Organique? Bo widzę rewelacyjnie efekty po stosowaniu szamponow wymienionych firm i jestem ciekawa jaki wspólny składnik mają , że tak dobrze działają na włosy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
juli_ppo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 15:38   #2
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Odżywki do włosów.

Hej, ja nie analizowałam, ale stosowałam szampon z Organique Rytuał Kaszmirowy i jest rewelacyjny, pięknie pachnie karmelem - ale takim prawdziwym, lekko słonym, a nie nudnym i duszącym, włosy są po nim lśniące, sypkie, błyszczą się i są gotowe do stylizacji. Jedyne co może się nie spodobać to fakt, że jest to produkt naturalny więc można go zaliczyć do tych mniej pieniących się mimo wszystko warto!
Sama jestem ciekawa pozostałych produktów, chociaż np. Ziaja do mnie nie przemawia. Może jakaś specjalistka się wypowie ?

Edytowane przez sophisticated_90
Czas edycji: 2017-07-11 o 09:36
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 07:21   #3
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Odżywki do włosów.

U mnie zależy od rodzaju szamponu, ale miałam bardzo pozytywne rezultaty po wygładzającym szamponie kozie mleko Ziaja. Miałam tak wygładzone i proste włosy jak moja współlokatorka po prostowaniu no ale minusem może być zapach, który albo się lubi, albo nie
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 07:56   #4
Nakayama
Raczkowanie
 
Avatar Nakayama
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 105
Dot.: Odżywki do włosów.

Kosmetyki z Ziai mają niestety bardzo słabe składy, nad czym ubolewam, bo bardzo je lubię. Ściągnij sobie aplikację Cosmetics Scan, po zeskanowaniu kodu kreskowego pokaże Ci się cały skład, łącznie z opisami, wyodrębnią się alergeny, substancje potencjalnie rakotwórcze itp.
__________________
Nienawidzę słowa "homofobia". To nie fobia. Ty się nie boisz. Ty jesteś dupkiem.
Nakayama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 07:21   #5
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Odżywki do włosów.

Każdy ma swoje preferencje
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 10:59   #6
dzastina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Odżywki do włosów.

Cześć dziewczyny!
Mam pytanie do Was.
Poszukuję jakiejś fajnej odżywki wygładzającej/nawilżającej/ułatwiającej rozczesywanie.
Moje włosy są kręcone i suche. Mam wielki problem z rozczesaniem ich po myciu, dodatkowo bardzo się puszą.
Pomóżcie proszę
Co sądzicie o tych:
-Biovax, Caviar, intensywnie regenerująca maseczka do włosów, Złote Algi & Kawior
-Alterra, nawilżająca odżywka do włosów, Bio-owoc Granatu & Bio-Aloes

Edytowane przez dzastina21
Czas edycji: 2017-07-26 o 11:08
dzastina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 11:22   #7
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Odżywki do włosów.

Cytat:
Napisane przez dzastina21 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam pytanie do Was.
Poszukuję jakiejś fajnej odżywki wygładzającej/nawilżającej/ułatwiającej rozczesywanie.
Moje włosy są kręcone i suche. Mam wielki problem z rozczesaniem ich po myciu, dodatkowo bardzo się puszą.
Pomóżcie proszę
Co sądzicie o tych:
-Biovax, Caviar, intensywnie regenerująca maseczka do włosów, Złote Algi & Kawior
-Alterra, nawilżająca odżywka do włosów, Bio-owoc Granatu & Bio-Aloes
Hej wybrałaś dość niską półkę cenową, więc ja bym się cudów nie spodziewała Biovax używałam lata temu, jak jeszcze nie był taki znany i przy regularnym stosowaniu no powiedzmy, coś tam działał, ale bez żadnych spektakularnych efektów, teraz wg. mnie coś się zmieniło z ich kosmetykami zarówno w konsystencji jak i dzialaniu i u mnie dokładnie ten biovax o którym piszesz sie nie sprawdza. Myślę, że te które wymieniłaś mogą Ci włosy pomóc rozczesać, ale powinnaś je też mocno odżywić, a te produkty są bardzo słabe. Z takiej średniej półki cenowej to polecam z Rossmana z serii Wierzbicki i Schmidt maskę do włosów. Ja mam Czarną Orchidę która ma w składzie 12 ziół, maska kosztuje ok 40 zł i jest dość leistej konsystencji więc będzie się na Twoich włosach bardzo dobrze rozprowadzać, jest też bardzo wydajna. Zapach jest boski! Następnie coś z Organique: też bardzo wydajne i dociążające maski, włosy są jakby mięsiste, szczególnie ta z olejem arganowym mi się sprawdziła, zapach ładnie się na włosach utrzymuje iiii polecam też kosmetyki japońskie z Rossmana. Szczególnie te z olejkiem Tsubaki. Można kupić szampon i odżywkę w różowych workach - jakby do uzupełnienia oryginalnego opakowania - są rewelacyjne! Jest to seria SCALP CARE. Z kosmetyków profesjonalnych polecam każdemu JOICO, Macadamia Professional i Davines. To są moje 3 hity które po prostu działają, trochę kosztują, ale mają o niebo lepsze formuły i włosy przy nich pięknieją
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 02:31   #8
drzewozielone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 15
Dot.: Odżywki do włosów.

Jezeli chodzi o marke Organique to uzywalam jedenj z odzywek, a mianowicie keratynowa odzywka do wlosow ! I smialo moge powiedziec, ze efekty byly rewelacyjne, moje wlosy maja tendencje do puszenia i gdy jest wilgotno strasznie nie chca ze mna wspolpracowac. Dlatego tez czesto uzywam suszarki, lub prostownicy, po zastosowaniu tej odzywki moje wlosy nie dosc, ze odzyly to jeszcze przestaly sie puszyc, jak dla mnie jest to jeden z lepszych produktow do wloso jakie uzywalam, a nawet mialam juz kilka razy robiona keratyne na wlosach Wiec jezeli odzywka tak dziala, to z pewnoscia szampon rowniez !
drzewozielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 10:57   #9
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Odżywki do włosów.

Cytat:
Napisane przez drzewozielone Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o marke Organique to uzywalam jedenj z odzywek, a mianowicie keratynowa odzywka do wlosow ! I smialo moge powiedziec, ze efekty byly rewelacyjne, moje wlosy maja tendencje do puszenia i gdy jest wilgotno strasznie nie chca ze mna wspolpracowac. Dlatego tez czesto uzywam suszarki, lub prostownicy, po zastosowaniu tej odzywki moje wlosy nie dosc, ze odzyly to jeszcze przestaly sie puszyc, jak dla mnie jest to jeden z lepszych produktow do wloso jakie uzywalam, a nawet mialam juz kilka razy robiona keratyne na wlosach Wiec jezeli odzywka tak dziala, to z pewnoscia szampon rowniez !
Co do szamponów , to używałam Rytuał Kaszmirowy o zapachu palonego karmelu - uzależnia ale ja go dostałam w zestawie, a chyba osobno nie da się kupić? Na stronie przynajmniej nie widzę, ale może w sklepach stacjonarnych jest dostępny włosy błyszczą się po nim od cebulek po same końce, ale nie są obciążone, wręcz takie pełne życia, "ruszające" się na głowie tylko, że jest to szampon na bazie naturalnych składników, więc pieni się średnio ale np. ja mam porównanie z Biodermą która w ogóle się na moich włosach nie chciała pienić, więc ten karmelowy szampon jest super!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-07 o 12:37 Powód: reklama
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 12:25   #10
Konstanncja
Przyczajenie
 
Avatar Konstanncja
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 8
Dot.: Odżywki do włosów.

Cytat:
Napisane przez sophisticated_90 Pokaż wiadomość
Hej wybrałaś dość niską półkę cenową, więc ja bym się cudów nie spodziewała Biovax używałam lata temu, jak jeszcze nie był taki znany i przy regularnym stosowaniu no powiedzmy, coś tam działał, ale bez żadnych spektakularnych efektów, teraz wg. mnie coś się zmieniło z ich kosmetykami zarówno w konsystencji jak i dzialaniu i u mnie dokładnie ten biovax o którym piszesz sie nie sprawdza. Myślę, że te które wymieniłaś mogą Ci włosy pomóc rozczesać, ale powinnaś je też mocno odżywić, a te produkty są bardzo słabe. Z takiej średniej półki cenowej to polecam z Rossmana z serii Wierzbicki i Schmidt maskę do włosów. Ja mam Czarną Orchidę która ma w składzie 12 ziół, maska kosztuje ok 40 zł i jest dość leistej konsystencji więc będzie się na Twoich włosach bardzo dobrze rozprowadzać, jest też bardzo wydajna. Zapach jest boski! Następnie coś z Organique: też bardzo wydajne i dociążające maski, włosy są jakby mięsiste, szczególnie ta z olejem arganowym mi się sprawdziła, zapach ładnie się na włosach utrzymuje iiii polecam też kosmetyki japońskie z Rossmana. Szczególnie te z olejkiem Tsubaki. Można kupić szampon i odżywkę w różowych workach - jakby do uzupełnienia oryginalnego opakowania - są rewelacyjne! Jest to seria SCALP CARE. Z kosmetyków profesjonalnych polecam każdemu JOICO, Macadamia Professional i Davines. To są moje 3 hity które po prostu działają, trochę kosztują, ale mają o niebo lepsze formuły i włosy przy nich pięknieją

Najczęściej te kosmetyki z "górnej półki" składają się głównie z silikonów. Dzięki czemu włosy wyglądają dobrze. Można znaleźć wiele perełek z "dość niskiej półki cenowej" ze świetnym składem, i można się spodziewać cudów
Skoro dzastina21 napisała ,że ma SUCHE włosy,to dlaczego polecasz jej maskę, która w składzie ma 12 ziół
Nie wiesz o tym,że ziół powinny się wystrzegać posiadaczki suchych włosow? Bo one mogą, i najczęściej potęgują ten efekt?


Dzastina21, ja polecałabym pielęgnację bardzo ubogą w silikony, a postawiłabym na duuuużo emolientów. Na początku mogłabym Ci polecić wypróbowanie tanie ,a dobre maski Kallos, np: Color,Omega.

Edytowane przez Konstanncja
Czas edycji: 2017-08-07 o 12:26
Konstanncja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 12:34   #11
LadyOne
Przyczajenie
 
Avatar LadyOne
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 10
Dot.: Odżywki do włosów.

nie analizował tych odżywek, jednak dopiero jak zaczełam stosowac odżywki z naturalnych firm typu Sylveco zobaczyłam poprawę - polecam!
LadyOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 20:50   #12
sobasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 10
Dot.: Odżywki do włosów.

Cytat:
Napisane przez dzastina21 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam pytanie do Was.
Poszukuję jakiejś fajnej odżywki wygładzającej/nawilżającej/ułatwiającej rozczesywanie.
Moje włosy są kręcone i suche. Mam wielki problem z rozczesaniem ich po myciu, dodatkowo bardzo się puszą.
Pomóżcie proszę
Cześć
ja też mam puszące się włos, uzywam Awapui mirror smooth i jestem zadowolona
sobasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 11:21   #13
KamaMaluje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Odżywki do włosów.

Często mniej znaczy więcej ja stawiam na szampony bardzo delikatne lub naturalne Ziaja, Joanna
__________________
Witam sugar bear hair
KamaMaluje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-14 12:21:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.